PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Astra Mk3 GSİ16V z20leh 130-250+

keskinli_ali
08-04-2013, 16:28
Arabada devam eden sıkıntılar var kesiklik yaomasına rağmen bir kaç video almaya denemeye çalıştık. iyi seyirler.

r4gsZyPxpk8

raptor_98
08-04-2013, 16:34
maşallah Ali.videonun başı çok sakindi sonlarda belli edıyo kendini :) kazasız belasız kardeşim

Demir
08-04-2013, 16:44
F18 Şanzıman farkını top speed'te göstermiş...
Bu arada sıkıntılar neler?

keskinli_ali
08-04-2013, 16:49
maşallah Ali.videonun başı çok sakindi sonlarda belli edıyo kendini :) kazasız belasız kardeşim
sağol kardeşim özledim izmiri bi geleydimde beraber çıkaydık yine.

F18 Şanzıman farkını top speed'te göstermiş...
Bu arada sıkıntılar neler?

aslında bütün piyasada f18 kısa bilinir ama bu videolardan sonra f18in kısa olmadığı daha iyi görülüyor. bir çok 6 ileri ve 5 ileri arkadaşım yanımda 2.vitesi bitirirken ben hala aynı vitesde devam ediyor oluyorum. sıkıntılar araçta basınç düzensizliği var dv nin iptal edilip iyi bir bov takılması gerekiyor. birde yazılım elden geçicek 15 16 psi cont yürümesi gerekirken 12 psi da yürüyebiliyoruz.

raptor_98
08-04-2013, 16:56
her zaman beklerim kardeşim :) bizim arklar turbo vtec,turbo 200 sx fln yptı.ayarlarız sıkarsınız tam senlik.bende atmo c20 le arkanızdan gelirim nabayım :)

keskinli_ali
08-04-2013, 16:58
her zaman beklerim kardeşim :) bizim arklar turbo vtec,turbo 200 sx fln yptı.ayarlarız sıkarsınız tam senlik.bende atmo c20 le arkanızdan gelirim nabayım :)

onuda turbolayalım hacı :)

raptor_98
08-04-2013, 17:00
en güzel turbo arkın turbosu ,ben böyle iyiyim hacı boşwer :)

bu arada ön tampon lazım dolu kanka warmı bildiğin? yada sende lip fln warmı?

EEE
08-04-2013, 17:11
missfire mı yapıyor ilk bastıgında

keskinli_ali
08-04-2013, 17:16
en güzel turbo arkın turbosu ,ben böyle iyiyim hacı boşwer :)

bu arada ön tampon lazım dolu kanka warmı bildiğin? yada sende lip fln warmı?

hacı walla tampon yok lip zaten masallarda geçiyor :)

missfire mı yapıyor ilk bastıgında

evet malesef o benim can yoldaşım

EEE
08-04-2013, 17:17
hacı walla tampon yok lip zaten masallarda geçiyor :)

evet malesef o benim can yoldaşım

o çok nalet afr problemi olsun hemen prrr eskiden bendede olurdu

Görkem
08-04-2013, 17:39
güzel video çekerim :D maaşallah Alicim daha çok yolu var daha iyi videolarda hazırlarız zamanı gelince,,,güzel zevkli bi ankara turu attık yine :)

keskinli_ali
08-04-2013, 17:42
güzel video çekerim :D maaşallah Alicim daha çok yolu var daha iyi videolarda hazırlarız zamanı gelince,,,güzel zevkli bi ankara turu attık yine :)

sen daha memnun değilsin ben biliyorum :) senin içine bile sinmedi bukadarı biliyorum. 2 günlük bir mesaisi var sanırım elbet bi ayar tutturucaz tutmasada bilion ben hertürlü kendi açımdan keyif alıyorum sende baya misfire cı oldun ama patırdamalar güzel gelio :)

Görkem
08-04-2013, 17:46
sen daha memnun değilsin ben biliyorum :) senin içine bile sinmedi bukadarı biliyorum. 2 günlük bir mesaisi var sanırım elbet bi ayar tutturucaz tutmasada bilion ben hertürlü kendi açımdan keyif alıyorum sende baya misfire cı oldun ama patırdamalar güzel gelio :)

aynen beni kesmedi daha bu hali :p miss fire ı patlamalarını senden çok seviyorum o kesin :D bide tam top speed yaparken viraja gelmesek devamınıda çekerdim dahada basmıştın,, ibre kaybolmuştu gerçi zaten devamında :)

dieseland
08-04-2013, 17:49
aksaklıklar giderildiğinde keyf verici bi alet olacaga benzıyor maşallah

keskinli_ali
08-04-2013, 17:50
aynen beni kesmedi daha bu hali :p miss fire ı patlamalarını senden çok seviyorum o kesin :D bide tam top speed yaparken viraja gelmesek devamınıda çekerdim dahada basmıştın,, ibre kaybolmuştu gerçi zaten devamında :)

hacı biraz kaybettim kendimi kusura bakma walla

Görkem
08-04-2013, 17:53
hacı biraz kaybettim kendimi kusura bakma walla

yok canım adrenalin iyidir :icon_tup: gittiği gibi dönüyoda duruyoda sıkıntı yok ;)

keskinli_ali
08-04-2013, 17:55
yok canım adrenalin iyidir :icon_tup: gittiği gibi dönüyoda duruyoda sıkıntı yok ;)

eyw. ;) bide senin kanına gireydim sana yaptırıyım gtc yide sonradan uğraşmayım :)

keskinli_ali
08-04-2013, 17:58
Arabada devam eden sıkıntılar var kesiklik yaomasına rağmen bir kaç video almaya denemeye çalıştık. iyi seyirler.

r4gsZyPxpk8

misfire lı basma buda seslerden nerelerde yaptığı belli oluyor.

OvBWh7iTsHI

Görkem
08-04-2013, 18:03
eyw. ;) bide senin kanına gireydim sana yaptırıyım gtc yide sonradan uğraşmayım :)

şimdiden göz koydun bizim oğlana :D bakalım yaparız zamanla el birliğiyle onuda daha erken şimdilik keyifini çıkartıyoruz

keskinli_ali
08-04-2013, 18:31
şimdiden göz koydun bizim oğlana :D bakalım yaparız zamanla el birliğiyle onuda daha erken şimdilik keyifini çıkartıyoruz

walla biliosun gtc yi nasıl sevdiğimi kısmet olmadı yoksa ikiz yapardık

bravo hgt
08-04-2013, 18:46
Keskinli Ali durmak yok yola dewammmmmmmmm Maşşallah kardeşim inş daha olur alayına isyan edersin :D

keskinli_ali
08-04-2013, 19:20
Keskinli Ali durmak yok yola dewammmmmmmmm Maşşallah kardeşim inş daha olur alayına isyan edersin :D

herzaman hacıııı :))

iynn-RS
08-04-2013, 22:05
maasallah alicim gazini atmissin :D

ah bide missfirelar olmasa :)

devolation
08-04-2013, 23:04

r4gsZyPxpk8

kardesim maasallah leh imize... evet videolar gelmeye basladi devamini artik yaninda stage2 leon cupralari girtlak typerlari vs gormek istiyoruz

ali elbasan
09-04-2013, 07:29
Maşallah.....

keskinli_ali
09-04-2013, 08:09
maasallah alicim gazini atmissin :D

ah bide missfirelar olmasa :)

sağolasın hacı sıkıntıdan bi gazlayalım dedik :) misfireı halledicez inşallah son zamanlarını yaşıyor

kardesim maasallah leh imize... evet videolar gelmeye basladi devamini artik yaninda stage2 leon cupralari girtlak typerlari vs gormek istiyoruz

inşallah kardeşim eksikler bitsin basınç normale dönsün var deneyecek araba

Maşallah.....

eywallah

KA®ANLIK
09-04-2013, 08:12
Ali maşallah diyelim nazar değmesin.

şu missfire bildik bileli var arkadaş :(
neden çözülemiyor, varmı ipuçları emareleri ?

devolation
09-04-2013, 08:14
Ali maşallah diyelim nazar değmesin.

şu missfire bildik bileli var arkadaş :(
neden çözülemiyor, varmı ipuçları emareleri ?

bende yok ya la fire mire gavur gibi gidiyo:) ali afr ne yuruyorsun

KA®ANLIK
09-04-2013, 08:16
bende yok ya la fire mire gavur gibi gidiyo:)

hea gördüm hacı yakından ve arkadan :D:D:D

videoyu koysana la koyacaktın ?

EEE
09-04-2013, 08:18

Harbi sende hic duymadim
Ingiliz forumlarinda girla missfire konusu var
Bu ingilizler kadar essegini gormedim cok mallar

KA®ANLIK
09-04-2013, 08:20
abi zaten durduk yere neden missfire olsun :D
adam koymuş c20let tesisatını, beynini, sensörlerini, motorunu...

kasa da hafif, eşşek gibi yürüyor araba :D

fussy
09-04-2013, 08:21
Maşallah yavrum.. aracı sattın biliyodum ben :beuj:

Alperen-B
09-04-2013, 08:26
Maşallah Ali kazasız belasız :)

devolation
09-04-2013, 08:28
hea gördüm hacı yakından ve arkadan :D:D:D

videoyu koysana la koyacaktın ?

kiyamiyom laa seviyorm seni:)

EEE
09-04-2013, 08:28
Bende afr zengine dogru gittiginde cok olmustu
bide ayarli regulatorun diaframi yirtilmisti fakire gittikce sikiyordum kutuk basinci duzensizlestigindede aynisi olmustu baska olmadi ama nalet bisey

KA®ANLIK
09-04-2013, 08:30
kiyamiyom laa seviyorm seni:)

ne alakası var la sevmekle sevilmekle :D
koy alem gsi görsün, bertonenin de ilk videosu olsun :D
bertonenin altına yaz ama 1310kg + 100kg şöför + 17 jant diye :D:D

EEE
09-04-2013, 08:33
:DAsk varmi ask

ali elbasan
09-04-2013, 09:11
Aşk olmadan gsi olmazzzz

iynn-RS
09-04-2013, 09:11

kac hp su an sızın arac..

Alının aracı sızınkınden baya gucludur dıye tahmın edıyorum.mıssfıre problemı yasaması normal

mert0640
09-04-2013, 20:35
maşallah ali abi... arabanı çok seviyorsun biliyorum, ufak tefek problemleride çözersin en kısa sürede...

easy_rider
09-04-2013, 20:51
en çok dikkatimi çeken soğuk motor normalde astralar çok sıcaktır.

devolation
09-04-2013, 21:05
kac hp su an sızın arac..

Alının aracı sızınkınden baya gucludur dıye tahmın edıyorum.mıssfıre problemı yasaması normal

gucludur guclu olmasinada baya nin olcutu nedir belli olmaz tabi dyno ya yaza dogru cikaricaz 240 civari tahminlerimiz ama sasirtici sonuclar veriyo yolda denemelerde

iynn-RS
09-04-2013, 21:48
gucludur guclu olmasinada baya nin olcutu nedir belli olmaz tabi dyno ya yaza dogru cikaricaz 240 civari tahminlerimiz ama sasirtici sonuclar veriyo yolda denemelerde

"BAYA" nin olcutu sizin istanbulda yurudugunuz ve ali nin burda yurudugu araclar arasindaki guc farki.

baya guclu derken sizin araci 250 hp diye dusunmustum sizde 240 demissiniz. alinin araci 300 hp civari.

ali su an biraz basinc kisip 270-280 hp lerde yuruse hicbi sikinti yasamaz.

devolation
09-04-2013, 22:33
iste alinin orada denedigi hicbir aracla videosu u goremedigimiz icin yurumesi konusunda bi fikir edinemeiyoruz anlatabiliyomuyum oyuzden merakla bekliyoruz.. motor teknolojilerimiz farkli kulvarlarimiz memleketlerimiz farkli ;) maksat opeller yurusun piyasadan elini etegini cekmesin:)

keskinli_ali
09-04-2013, 22:56
"BAYA" nin olcutu sizin istanbulda yurudugunuz ve ali nin burda yurudugu araclar arasindaki guc farki.

baya guclu derken sizin araci 250 hp diye dusunmustum sizde 240 demissiniz. alinin araci 300 hp civari.

ali su an biraz basinc kisip 270-280 hp lerde yuruse hicbi sikinti yasamaz.

aynen eksikleri bi anda gidermek için ankarada olmam lazım ama aylardır sürekli hafta içi şehir dışı görevim var. trabzondayım biraz vakit olsun düzelteceğiz allahın izniyle.

iste alinin orada denedigi hicbir aracla videosu u goremedigimiz icin yurumesi konusunda bi fikir edinemeiyoruz anlatabiliyomuyum oyuzden merakla bekliyoruz.. motor teknolojilerimiz farkli kulvarlarimiz memleketlerimiz farkli ;) maksat opeller yurusun piyasadan elini etegini cekmesin:)

evo300den sonra basınç tutma ile ilgili sıkıntılar yaşıyoruz o yüzden kesiyor ve deneme yapamıyorum bittiğinde bol bol koyacağız aşağıdaki videolar evo240 yazılım yani 240hp güçlerdeki hali, yakında başlarız yenilerine az kaldı

stage 1 yazılım egzozlu 2011 cupra
evo 240 ve baskı balatam kaçırırken

EJYcRr_JqeE
mY6Zl-X4S7I

iynn-RS
10-04-2013, 11:53

simdi bu mesajindan ben bisey anlamadim.

konuyu tekrar toparlayalim istiyosan.

siz dedinizki bende misfire problemi yok

bende sizde olmamasi normal alinin araci sizinkinden guclu dedim

guclu oldugunu nasil anladiniz dediniz bende denediginiz araclar arasindaki guc farkini ornek gosterdim. sizde zaten aracinizin 240 hp oldugubu soyleyerek benim tahminimi dogruladiniz.

yani konumuz deneme videolari degil alinin aracindaki misfire problemi

isteyen video koyar istemeyen koymaz o baska bi konu. video koymamasida arabasinin yurumedigi anlamina gelmez

devolation
10-04-2013, 13:31
bende anlamadim 240-250 hp uzerindeki araclardami oluyo bu problem illa hem ben arabasi yurumuyo demedimki niye savunmaya gectiniz kardesm yanlis anlasilmayalim video sormamin sebebi. atiyorum standart s2000 le deneyince cok rahat geciltgni gorunce ona gore hesap yapariz soyle gidiyo boyle gidiyo diye ondan sordum videoyu.. ah be kardesm video koymuyo diye yurumuyo anlaminami gelir naptiniz sizde yanlis anlasilmayalim.. ne basinc bastigini bile bilmiyorum nasil yorum yaparim yakismaz bana

EEE
10-04-2013, 15:29
simdi bu mesajindan ben bisey anlamadim.

konuyu tekrar toparlayalim istiyosan.

siz dedinizki bende misfire problemi yok

bende sizde olmamasi normal alinin araci sizinkinden guclu dedim

guclu oldugunu nasil anladiniz dediniz bende denediginiz araclar arasindaki guc farkini ornek gosterdim. sizde zaten aracinizin 240 hp oldugubu soyleyerek benim tahminimi dogruladiniz.

yani konumuz deneme videolari degil alinin aracindaki misfire problemi

isteyen video koyar istemeyen koymaz o baska bi konu. video koymamasida arabasinin yurumedigi anlamina gelmez
ibo senle olan denemenin videosunu koysana

iynn-RS
10-04-2013, 16:25
bende anlamadim 240-250 hp uzerindeki araclardami oluyo bu problem illa hem ben arabasi yurumuyo demedimki niye savunmaya gectiniz kardesm yanlis anlasilmayalim video sormamin sebebi. atiyorum standart s2000 le deneyince cok rahat geciltgni gorunce ona gore hesap yapariz soyle gidiyo boyle gidiyo diye ondan sordum videoyu.. ah be kardesm video koymuyo diye yurumuyo anlaminami gelir naptiniz sizde yanlis anlasilmayalim.. ne basinc bastigini bile bilmiyorum nasil yorum yaparim yakismaz bana

ne basınc bastıgını alı ılk sayfada yazmıs 14-16 psi arası basıyormuş

keskinli_ali
10-04-2013, 22:11

öyle bir video varsa koysun ibrahim kardeşim sıkıntı yok ama ender sen niye şimdi böyle bir sözle konuya girdin anlamadım. bende senin corsayla olan videom var bugune kadar hiç bizaman ağzıma almadım çünkü aracında vakum sıkıntısının olduğunu söylüyordun. ben ibrahimle birgün denedim her basışımda bırakmak zorunda kaldım. sen izleyip keyif alacaksan koysun hiç birinde basamadım ama bende altına senle denediğimdeki videomu koyuyum birbirimize daha dürüst oluruz ozaman heralde

devran senlik bi durum yok ben senin ne amaçla sorduğunu biliyorum sıkıntı yok daha çok video koyarız ama şunuda ekleyim kimseyi tatmin etmek için arabada yapmıyoruz sonuçta allaha şükür kırmadan dökmeden biniyoruz iki video koyup yürüttük diye video koyup 3 gün kırılcağına varsın kessin yavaş yavaş çözelim. zaten sağlıklı denemeler yapabilmeye başladığımda koyarız allahın izniyle.

ne basınc bastıgını alı ılk sayfada yazmıs 14-16 psi arası basıyormuş
sağolasın ibocum video varsa senle bastığımız ender neyi kastedio bilmiom ama saklı gizli bişey olmasın benim bilmediğim düzgün bir deneme varsa herkes izlesin hacım.

iynn-RS
10-04-2013, 23:06

Ender ilk basta yazmadim bisey bu dedigine ama simdi alide varsa bilmedigimiz bi deneme deyince ben arada kalmis oldum.

video cekip sagda solda konusmusum gibi bi durum olustu.

video flan cekilmedi. araclarin duruma bakmak icin basildi. basinc tutmadigi icin
biraktik hepsinde.

ben bu durumu kadir abiye anlattim ssende ondan duyup burda yazman hos degil.

EEE
11-04-2013, 08:29
sıkıntı olacak ne var ali ve sen denemişsiniz başka bişey bilmiyoruz
varsa video koyarsınız yoksa yoktur
hoş olup olmayacak ne varda Kadir abiyi arada bıraktın
denemişler dedi ee sonuç diye sordum sağlıklı olmamış falan dedi.
burda bu kadar büyütülecek ne varki anlamadım

EEE
11-04-2013, 08:39
öyle bir video varsa koysun ibrahim kardeşim sıkıntı yok ama ender sen niye şimdi böyle bir sözle konuya girdin anlamadım. bende senin corsayla olan videom var bugune kadar hiç bizaman ağzıma almadım çünkü aracında vakum sıkıntısının olduğunu söylüyordun. ben ibrahimle birgün denedim her basışımda bırakmak zorunda kaldım. sen izleyip keyif alacaksan koysun hiç birinde basamadım ama bende altına senle denediğimdeki videomu koyuyum birbirimize daha dürüst oluruz ozaman heralde

Ali sen niye bu tepki verdin bilmiyorum yanlis.anladiniz galiba beni
Video varmi dedik sorun oldu
Benim seninle denedigim videoyu koyabilirsin sorun degil boyle yazinca gectin falan zannedecek millet oda sorun degil
Ama orda.seni az farkla iki uc boyla gecmis olmam sana az gelmis mutluluk kaynagin olmus galiba
Birde kardes beni lutfen kendin tani baskalarinin lafina bakma bakiyorsun diye demedim
Benim dostum bildiklerim baska birseymis sende bu dedigimi bir gun gorursun sanada aynisini yaparlar hele bir turbo buyut gorursun kardes

EEE
11-04-2013, 08:46
Sunuda eklemeyi unutmusum
Ibo videoyu koy dememin tek sebebi devran videosu yok yada varmi dedi senin cuprada stage 2 guclu diye demistim ama yanlis anladiniz

turbogsi
11-04-2013, 08:59
Benim seninle denedigim videoyu koyabilirsin sorun degil boyle yazinca gectin falan zannedecek millet oda sorun degil
Ama orda.seni az farkla iki uc boyla gecmis olmam sana az gelmis mutluluk kaynagin olmus galiba
Birde kardes beni lutfen kendin tani baskalarinin lafina bakma bakiyorsun diye demedim
Benim dostum bildiklerim baska birseymis sende bu dedigimi bir gun gorursun sanada aynisini yaparlar hele bir turbo buyut gorursun kardes

Ender abi ikide birde laf sokmaya calisiyorsun anliyamiyorum seni gercekden senin turbo buyutmen umrumda degil sonuç olacak ben senin hakkında kimse ile konusmuyorumda yazmiyorumda ama dediğim gibi anlamisda degilim neden laf hep ayni.yere dönüp dolaşıyor
Opelden soğudum sayenizde :)

EEE
11-04-2013, 09:04
Ender abi ikide birde laf sokmaya calisiyorsun anliyamiyorum seni gercekden senin turbo buyutmen umrumda degil sonuç olacak ben senin hakkında kimse ile konusmuyorumda yazmiyorumda ama dediğim gibi anlamisda degilim neden laf hep ayni.yere dönüp dolaşıyor
Opelden soğudum sayenizde :)

ben sana demedim haci
opel değilde siz bir tanede k20 yapsanıza ıyı olur aramızda gazlarız:D:D

devolation
11-04-2013, 09:56
turbo opelciler buraya :)) baskavarmi hepberaber olalim burada ama destek olalim kostek degil bide arac sahibi degilde 3. kisilerin savunma yapmasi yuzunden karisiyo genelde ortalik burdada eskiden kapanmamis bi defter var galiba otobanda sonuclanacak sanirim:)

EEE
11-04-2013, 11:35
turbo opelciler buraya :)) baskavarmi hepberaber olalim burada ama destek olalim kostek degil bide arac sahibi degilde 3. kisilerin savunma yapmasi yuzunden karisiyo genelde ortalik burdada eskiden kapanmamis bi defter var galiba otobanda sonuclanacak sanirim:)

Ben o defteri kapattim yok oyle bir durum aramizda
Ciddi anlamda setup farkimi var artik iki araba arasinda
Nasipse 100-200 olcumu yapma asamasindayiz ondan yeni deneme adaletsiz olur kanka ama tam senin dengin z20

Görkem
11-04-2013, 13:50
konu değişik yerlere gelmiş gerçektende :D ama aslında herkesin sölemek ve görmek istediği aynı şeyler ,,,farklı kulvarlarda yapılmış değişik opellerin yürürünü merak ettiğimizden biraz heyecanlı davranıyoruz o yüzden de yanlış anlaşmalar oluyor haliyle,,, konuda bahsi geçen tüm araçlar gayet başarılılılar tabiki,,,ama şuda var Ali aracını sadece kendi zevkli doğrultusunda ve polemiğe yer vermeden huzurla binmek için çok video ve deneme calısı bi arkadaşımız değil :) son videoları bile benim zorumla çektik :D

ibonun cuprayla denerken ben ibonun aracındaydım zaten ,,,Alinin aracında sıkıntılar olduğunuda bildiğimizden ölesine kendi aramızda bi kaç deneme yaptık,,videoyada çekme gereği duymadık haliyle ;) ,,şansımızada hiç birinde net bi sonuç çıkmadı zaten ...

EEE
11-04-2013, 13:57
konu değişik yerlere gelmiş gerçektende :D ama aslında herkesin sölemek ve görmek istediği aynı şeyler ,,,farklı kulvarlarda yapılmış değişik opellerin yürürünü merak ettiğimizden biraz heyecanlı davranıyoruz o yüzden de yanlış anlaşmalar oluyor haliyle,,, konuda bahsi geçen tüm araçlar gayet başarılılılar tabiki,,,ama şuda var Ali aracını sadece kendi zevkli doğrultusunda ve polemiğe yer vermeden huzurla binmek için çok video ve deneme calısı bi arkadaşımız değil :) son videoları bile benim zorumla çektik :D

ibonun cuprayla denerken ben ibonun aracındaydım zaten ,,,Alinin aracında sıkıntılar olduğunuda bildiğimizden ölesine kendi aramızda bi kaç deneme yaptık,,videoyada çekme gereği duymadık haliyle ;) ,,şansımızada hiç birinde net bi sonuç çıkmadı zaten ...
bende c20 fanatiği değilim Alininkide yuksek guclere cıksın ve millet görsün isterim
ona niye z20 yapıyorsun da demedim arabası kötüde ama iboyla ikisi dediğimi yanlış anladılar galiba
video varmı video var derken kötü anlamda değilde millet iyi arabalarla denemesini görsün anlamında demiştim
mesela Ali arabasını 700 hp yapabilir ama ibo yapamaz çünkü suan cupralar 500 leri geçemiyor bildigim kadarıyla

turbogsi
11-04-2013, 14:05
ali artık sende arabanla uğraş biraz seni tanıdım tanıyalı misfire yapıyorsun :)

EEE
11-04-2013, 14:09
ali artık sende arabanla uğraş biraz seni tanıdım tanıyalı misfire yapıyorsun :)

bobini değiştirsene yetmiyor bence

keskinli_ali
11-04-2013, 15:08

yok canım seni geçemem ki zaten öyle bir iddamda yok yanlışta anlamıyorum problem yok ender. sağolsun opelle alakalı ankarada kaç kişi varsa hepside birgün birşey sorduğumda hiçbişeyi esirgemeden saatlerce kafa yoruyor sağolsunlar hepsinden allah razı olsun.

sağolasın kardeşim tamda beni özetlemişsin ibo olsun sen ol bizim aramızda böyle şeylerin açıklamasına bile gerek yok zaten de yinede sağolasın görkemim.

bende c20 fanatiği değilim Alininkide yuksek guclere cıksın ve millet görsün isterim
ona niye z20 yapıyorsun da demedim arabası kötüde ama iboyla ikisi dediğimi yanlış anladılar galiba
video varmı video var derken kötü anlamda değilde millet iyi arabalarla denemesini görsün anlamında demiştim
mesela Ali arabasını 700 hp yapabilir ama ibo yapamaz çünkü suan cupralar 500 leri geçemiyor bildigim kadarıyla

vaktim olmadığı için çok bakamıyorum o yüzden standart turbo ile standart bir araba durumunda egzozu bile muayneden geçecek şekilde topladım. o yüzden öyle iddalarım yok. opelde en iyiler var zaten ben dünkü adamım o güçleri yapan ustalar var yıllarca gazlayan sende tanıyorsun o yüzden gerek yok.

walla hacım görüyosun işte nasıl çalıştığımızı sana atıp gidicem onuda gözüm yemiyor geldiğimde 30 mu olur 35 mi olur araba veya al şuparayı git araba benim mi dersin bilemediğimden :) allahın izniyle hepsi geçer maksat uğraşmak sende biliyosunya işte meşkale yoksa hazır arabada alır bineriz sende bende. neyse devam ederiz gelince allahın izniyle sağolasın.

streetdevil
17-04-2013, 17:26
''devolation 'isimli üyeden Alıntı

Missfire ın mesai yapmadığı anlarda 400 hp araçlara saplıyo deyim sen ordan anla gücünü :)

örn:e92 m3