PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avea iPhone 5 Stok

Runo
09-04-2013, 14:10
Bu sabah Avea Bahçelievler Yayla şubesine gittim siyah iP5 almak için fakat stokta olmadığını sadece beyaz olduğunu söylediler. Bu sefer çıktım yola Marmara Forum AVM'ne gittim ordaki Avea bayiside ellerinde siyah olmadığını ve 12 adet beyaz bulunduğunu belirttiler bende öğrenemezmisiniz nerde bulabilceğimi dediğimde birbirinden bağımsız oldukları için öyle bir sistemin olmadığını söylediler. Gerçekten sıkıcıydı 2 yerden de elimizde yok cevabını almak. Ben bayi bayi dolaşmadan internetten veya herhagi bir numaradan öğrenebilirmiyim acaba siyah iP5 stoğu olup olmadığını ? Ve bayiler tahminen saat kaçta kapanıyor ? İlgilenecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ettim

mk1gti
09-04-2013, 14:19
niye Bayi? Niye Avea?

GuneyOnur
09-04-2013, 14:20
niye Bayi? Niye Avea?

Belki Faturalı Hat üzerinden ödemeli satın alınıcaktır ?

mk1gti
09-04-2013, 14:24
Avea Harita (http://avea.maptriks.com/)

üstteki linkten yakın yerleri seçip numaralarını arayabilirsin.

KGüneyli
09-04-2013, 14:38
Benden size bir tavsiye, Beyaz alın derim ben :) 3 aydır kullanıyorum ufak ufak yandan renk atmaya basladı telefon. Bircok arkadasımda aynı sorunla karsı karsıya. Beyazlarda sıkıntı yok.

hakan308
09-04-2013, 14:40
Bende Beyaz 16 4s için Ankaradaki bütün Vodafoneleri aramıştım en son bi AVM'de buldum yarım saatliğine ayırdılar hemen gidip aldım.Malesef tek yöntem internetten arayıp tek tek sormak.
Bu arada Avea Vodafone çok avantajlı oluyor ben 13.02.2012 tarihinde(sevgililer gününden 1 gün önce olduğu için net hatırlıyorum) Beyaz 16 4s'i 1630 TL'ye almıştım kartla 12 taksit şu an bile o fiyatlara zor ;)

Runo
09-04-2013, 14:40
Avea Harita (http://avea.maptriks.com/)

üstteki linkten yakın yerleri seçip numaralarını arayabilirsin.

Teşekkür ederim hemen bakıyorum

mk1gti
09-04-2013, 14:44
Benden size bir tavsiye, Beyaz alın derim ben :) 3 aydır kullanıyorum ufak ufak yandan renk atmaya basladı telefon. Bircok arkadasımda aynı sorunla karsı karsıya. Beyazlarda sıkıntı yok.

+ 99

bende de siyah var ve memnun değilim.
Beyaz daha mantıklı geliyor.

Runo
09-04-2013, 14:45

İnanın beyaz mı siyah mı diye 20 gün kendimi yedim ondan bu kadar gecikti :) olan arkadaslarımla da yan yana kıyasladım en son siyaha karar verdim ve biraz da bu soyulma ve renk atmaların kullanım ile alakalı olduğunu düşünüyorum :) yorum için tekrar teşekkürler

Runo
09-04-2013, 14:49
Bende Beyaz 16 4s için Ankaradaki bütün Vodafoneleri aramıştım en son bi AVM'de buldum yarım saatliğine ayırdılar hemen gidip aldım.Malesef tek yöntem internetten arayıp tek tek sormak.
Bu arada Avea Vodafone çok avantajlı oluyor ben 13.02.2012 tarihinde(sevgililer gününden 1 gün önce olduğu için net hatırlıyorum) Beyaz 16 4s'i 1630 TL'ye almıştım kartla 12 taksit şu an bile o fiyatlara zor ;)

Gerçekten öyle. Eğer arayıp bulamassam akşam capacity veya farklı avm lerine bakacağım. Sizede hayırlı olsun bayağı uğraşmışsınız :))

KGüneyli
09-04-2013, 14:50
Siyah alıcam diosan illa. Eğer yakınsan forumistanbul'a git ordaki avea bayii'ne orda muakkak vardır.

Bi arkadsa gönderdi beni her 2 ayda bir telefon değiştiriyormus enson s3 almıs senden de:) esmer bi cocuk var. bişeyler yaparlar fiatta.

Runo
09-04-2013, 15:04
Siyah alıcam diosan illa. Eğer yakınsan forumistanbul'a git ordaki avea bayii'ne orda muakkak vardır.

Bi arkadsa gönderdi beni her 2 ayda bir telefon değiştiriyormus enson s3 almıs senden de:) esmer bi cocuk var. bişeyler yaparlar fiatta.

Bazi bayi ve avm lerin numaralarini aldim forum istanbulunda aliyim toplu bi arama yapicam simdi ilgin icin tesekkur ederim :))

Tekos
09-04-2013, 15:05
Cihaz stok bilgisini sadece bayilerden öğrenebilirsin.Avea Merkezden sana cihaz çıkış bilgilerini vermezler.
Normal Bayiler saat:18:00 de kapanmaya başlar. 18:00- en geç 20:00 arası çalışırlar.
AVM bayileri ise genelde avm'nin kapanış Saat'ine kadar çalışırlar.
Bayilere rica edip telefon numaranı bırakırsan cihaz geldiği zaman seni ararlar.(ama sen her ihtimale karşın 2 günde bir ara onları)

Runo
09-04-2013, 15:29
Cihaz stok bilgisini sadece bayilerden öğrenebilirsin.Avea Merkezden sana cihaz çıkış bilgilerini vermezler.
Normal Bayiler saat:18:00 de kapanmaya başlar. 18:00- en geç 20:00 arası çalışırlar.
AVM bayileri ise genelde avm'nin kapanış Saat'ine kadar çalışırlar.
Bayilere rica edip telefon numaranı bırakırsan cihaz geldiği zaman seni ararlar.(ama sen her ihtimale karşın 2 günde bir ara onları)

Kapanış bilgilerini verdiğiniz için teşekkür ederim, az önce bazı bayiler ve bazı avm'lerini aradım ellerinde olmadığını söylediler. Son olarak forum istanbul avm'ni aradım 1 adet siyah kaldığını söylediler kısmetse bu akşam gidip alacağım.. Herkese gösterdiği ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim

Ersin YILDIZ
09-04-2013, 15:46
Şahıs firmaları oldugu ıcın kendı fırma stokları dısında bılgıye ulasamazlar sıyah 5 lerde daha fazla sattı beyaz 4s lerde cok talep gormustu cızılme soyulma kullanıma baglı gerı donus almadık.