PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Pop 201 75hp

cka36
12-04-2013, 23:22
Arkadaşlar 4 5 ay önce 75hp lik Multijet Punto satın aldım. Tabiki şuana bindiğim arabalardan sonra 1hp gibi geliyor araç çok şükür yakmıyo tek tesellimiz bu :) ancak artık sıkmaya başladı şuana kadar görselle uğraştım ve sade box takılıp söylenen ayarların aksine tüm ayarları en sonda kullanılıyor :D:D:D Partekül filtresi dolduğu biliniyor ztn bu sorunu yazılımla yaşamıyoruz o yüzden artık motora ufak tefek değişikler yapalım istiyoruz şuanki fikirlerim şöyle;

downpipe komple düz boru
yazılım ve kutu içi filtre ile alabilceğimiz performansın dışında garantiyi bozmadan neler yapabiliriz fikirlerinize öğrenmek istiyorum yardımcı olcak arkadaşları bekliyorum :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

tdipower
12-04-2013, 23:23
bence o yazdıklarını yap öyle bin gayet değişir zaten gideri o şekilde

yakuza
15-04-2013, 12:04
ben 70 likte yazılım+dp+ 51 egzos k.içi filtre + turbo basıncıyla, keyifli giderli bi araca sahip olmuştum

cka36
25-04-2013, 22:29
teşekkürler.

Sam
26-04-2013, 03:14
Dediklerinizi yaparsanız güzel sonuçlar alınır zaten.Onların haricinde EGR İptali yapılabilir :icon_tup:

mmged_jan
26-04-2013, 07:54
Sizin için değil bu yazılan yorumları inceleyip fikir alacak arkadaşlar için yazıyorum dizel + turbonuz varsa yazılım düz boru egr iptali vs uygulamalar artık herkesin malumu olmuş yaşanabilecek sorunlar ve çözümlerine kolay ulaşılabilinecek uygulamalardır

ayrıca eskisi gibi kapak açmadan parçalar yere inmeden aracın extra tork ve hp kazanmasıda ayrı bir zevk tabi
umarım işlemler sonucu sizinde içinize siner aracınıza keyifle binersiniz