PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Beyaz GC8

Subaru_STI
16-04-2013, 14:28
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-sorunsuz-stok-piril-piril-gc8-121742310/detay/

Kuzenime ciddi ciddi düşünüyoruz. Araç temiz duruyor. geçmişini bilen, aracı gören duyan, durumunu bilenler var mı ? alınır mı ?

GuneyOnur
16-04-2013, 15:26
Konu kategorisi düzeltildi.

altugkocer
16-04-2013, 16:11
dostum bende satmayı düşünüyorum 2000 model sahibindende ilanı yok
ama istersen detayları pm atabilirim

__FrK__
16-04-2013, 17:27
aracı bilmiyorum ama forum üzerinde daha iyilerini benzer rakamlara alabileceğini biliyorum GC8 arıyorum diye bir konu açmalısınız bence

efef
17-04-2013, 10:50
genç reklam,serkan abinin arabası yakından görmedim ama yazdığının aksine birşey çıkacağını sanmıyorum ama anlayan abilerimiz bakarsa daha net cevap olur size

Batw0han
17-04-2013, 10:51
Rakam olarak 97 model için fazla o paralara 99 model araçlar bulabilirsin.

Subaru_STI
17-04-2013, 11:24
Rakam olarak 97 model için fazla o paralara 99 model araçlar bulabilirsin.

benim aklımda aslında birkaç markanın birkaç modeli var ama daha önceden STI ve 2.0 R kullanmış biri olarak subarudan vazgeçmek istemiyorum. bu sefer de gc8 kasasından kullanmak istiyorum. bütçem öyle çok fazla değil. 23-24 bin lira civarına anca çıkabilirim ve bu paraya alacağım arabanın benim başımı ağrıtmaması gerekiyor. çünkü sonradan masraf yapabileceğim bir para kalmıyor geriye.

Beyaz impreza içinse aynı şehirde olduğumuz için bakması baktırması anlayanı bol olduğu için düşünüyorum. fiyat biraz yüksek ama takas olarak bir alışveriş önerdim, önümüzdeki günlerde bakıcaz araçlara.

Bu arada 06 TOM 22 fiyatı iyice düşürmüş. takas kabul etmiyor ama nakit param olsa o araca bakarım direk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-cok-acil-sorunsuz-gc8-98110249/detay

Bunlar haricinde de şu an sahibinden.com üzerinde satılık olan araçların hiç birisi bu bütçem aralığında ilgimi çekmedi çekmiyor. bakan arkadaşlar zaten biliyordur alınabilecek araç yok pek.

bütçem doğrultusunda ilanı olmayıpta satılacak araç olan varsa bana yönlendirebilirsiniz. tabi sorun sıkıntı açmaması için olabildiğince stock, orijinale yakın bir araç arıyorum.

@ Faruk kardeşim biliyorsun ben senin şu an ömer farukta bulunan gf8'e de talibim. hatta şu an sendeki RC'yi de gözüm kesiyor. ikiside hoş temiz araçlar. Keşke elimde nakit para olsa da daha hızlı hareket edebilsem. ikinizde takas kabul etmiyorsunuz ben de şansımız aracım satılana kadar takas yoluyla deniyorum :)

tdipower
17-04-2013, 11:26
ben iki hafta önce falan golfle denedim görseli güzel aracın :) yürürüde o kadardır herhalde bilemiyorum

__FrK__
22-04-2013, 09:51
benim aklımda aslında birkaç markanın birkaç modeli var ama daha önceden STI ve 2.0 R kullanmış biri olarak subarudan vazgeçmek istemiyorum. bu sefer de gc8 kasasından kullanmak istiyorum. bütçem öyle çok fazla değil. 23-24 bin lira civarına anca çıkabilirim ve bu paraya alacağım arabanın benim başımı ağrıtmaması gerekiyor. çünkü sonradan masraf yapabileceğim bir para kalmıyor geriye.

Beyaz impreza içinse aynı şehirde olduğumuz için bakması baktırması anlayanı bol olduğu için düşünüyorum. fiyat biraz yüksek ama takas olarak bir alışveriş önerdim, önümüzdeki günlerde bakıcaz araçlara.

Bu arada 06 TOM 22 fiyatı iyice düşürmüş. takas kabul etmiyor ama nakit param olsa o araca bakarım direk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-cok-acil-sorunsuz-gc8-98110249/detay

Bunlar haricinde de şu an sahibinden.com üzerinde satılık olan araçların hiç birisi bu bütçem aralığında ilgimi çekmedi çekmiyor. bakan arkadaşlar zaten biliyordur alınabilecek araç yok pek.

bütçem doğrultusunda ilanı olmayıpta satılacak araç olan varsa bana yönlendirebilirsiniz. tabi sorun sıkıntı açmaması için olabildiğince stock, orijinale yakın bir araç arıyorum.

@ Faruk kardeşim biliyorsun ben senin şu an ömer farukta bulunan gf8'e de talibim. hatta şu an sendeki RC'yi de gözüm kesiyor. ikiside hoş temiz araçlar. Keşke elimde nakit para olsa da daha hızlı hareket edebilsem. ikinizde takas kabul etmiyorsunuz ben de şansımız aracım satılana kadar takas yoluyla deniyorum :)

TOM plaka GC8 için Avcı ya pm atabilirsin.

Senin aracın neydi bu arada pm atabilirsin

Kadyr
22-04-2013, 10:09
http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/153425-aba-97-yeniden-satilik.html

onur_guler88
23-04-2013, 16:02
turbozone aydın ın eski arabası bence o kadar paraya daha iyisi alınır