PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : xsara 2 vts den xsara wrc ye?

kobeanil11
25-05-2008, 12:53
gökanın sohbet e açtığı xsara konusu üzerine soruyorum, xsara 2 ler wrc ye çevrilebilirmi? body olarak?
sanırım çamurluklar şişecek, tamponlar değişecek, bide spoiler var tabi..
başka neler var bilenler bir listeleyebilirmi ve ne yolla bu hale getirilebilir, carbondan falanmı yaptırılır yoksa direk citroen bu parçaları satarmı?

Sefa_vts
25-05-2008, 12:56
Direk satılıyor.. maxi kit diye geçio hatta.. Sitede bir arkadaşımızn sahip olduğu 106 maxi 106 body li ondan önceki sahibi geTİRt miş o kiti.. Bu şekilde olur..

kobeanil11
25-05-2008, 13:00
hmm.. güzelmiş abi o zaman, bide turbolasan.. harika bir araç olur..

bu arada ne yolla, ve yaklaşık ne kadara getirtiliyo biliyormusun abi?
bu arada getirmek derken, sonuçte bir ton ek parça olucak, arabayı citroen e bırakılıp sipariş verilip, sonra gidilip yapıldıktan sonra alınıyomu yoksa bir kamyon eşya adrese teslimmi olcak? :D

levent
25-05-2008, 13:51
muhtemelen sipariş verilir, gelince araç bırakılır servise, değişip işçilik ücreti dahil ücret ödenir :)

yiit
25-05-2008, 14:08
en iyisi citroën le görüşmek citroen sport parçaları getiren bi bayi vs bulmak lazım custom güzel olmaz

boosted_pug
25-05-2008, 15:50
kardeş açıkcası bu parçaları getirtmen nerden baksan sana 3000 paund a felan maalolur kargosu işciliği felan birde turbo diyosun xu motorların tr de pek fazla parçasını bulamıyosun onuda yurtdışı parçaları getirtip yapıcaksın yada custom bişiler olcak açıkcası hem turbo hem body 15000 ytl yi bence bulur hadi onu geçtim arabanın heryeri boyalı olcak ve ruhsata işletebilmek için birton uğraşıcaksın yeniden proje felan çizdiriceksin bence sadece turbo olsa çok daha ii olur

Cem.B
25-05-2008, 15:54
baylas citroen sportun vites topuzunu pedalalrını bile getiremedi bunu hiç becermez bence becersede senin geniş olman lzm her açıdan

citroen peugeot gibi deil hala distribitör firma tarafında getirtilmeisnden dolayı bi peugeot gibi diil yani

kobeanil11
25-05-2008, 17:35
yok abi ben kendim yapıcağımdan değil, ciddi manada araba çok güzel oluyo wrc haliyle, yapılabilse harika olur.. onun için sordum mantıklı mı diye.. :D

yinede bilgiler için çok sağolun..