PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KB Vtec,ibiza cupra,Ban 106,Ds 3 vs (izmir deneme)

Cglrgncl
24-04-2013, 16:42
Denizliden gelen Ban plaka 106 gti arkadasımız bize de bahane oldu,bi anda 4-5 arac toplandık ve denemeler yaptık,guzel bi geceydi herkese tesekkurler,denemeler dosthanedir,herkes birbirini iyi tanır,saygılar..

KB Vtec vs. BAN 106 gti

Specler; vtec : filtre,egsoz,headers -- 106 gti : filtre,egsoz

Kb vtec vs. Ban 106 gti - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=byHJKVqNfR0)

2.deneme ;

Kb vtec vs. Ban 106 gti - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=6pRaf-CAj34)

KB Vtec vs. VM ibiza cupra2 vs. BAN 106 gti

specler ; vtec ve 106 ustte yazıyo,cuprayı arac sahibi yazar..

Vm ibiza cupra2 vs.Ban 106 gti vs.Kb vtec - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=MD2F0HIweDQ)

KB Vtec vs. GA Saxo vts

specler ; saxo vts : Wiseco piston,cb egzantrik,14/60 kısa,peugeot sport yazılım,egsoz..
Vtec : filtre,egsoz,headers..

Kb vtec vs.ga saxo vts - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3tzW49_Zpa8)

Araclar sökük değildir..

KB Vtec vs. Ds3

Kb vtec vs. Citroen Ds 3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Ub4nfKHQHZc)

Cglrgncl
24-04-2013, 16:43
Kb plaka vtec bilmeyenler için 2 hafta önce denizliden izmir'e gelen beyaz hb vtec arkadaslar..;)

CRUEL
24-04-2013, 17:06
Massallah araclara guzel denemeler olmus
Camcar azcik hizli olaydi iyiydi:) videolarda belli olmuyor ibiza ile vti nasil gidiyorlar

CRX
24-04-2013, 17:17
vm cupra formda yine berkay alışmış gibi araca maaşallah , vtec ciğer spec. :)

ulas
24-04-2013, 17:27
saxo nun speclerine göre vti iyi gitmiş. araçlara maşallah

taytay
24-04-2013, 17:36
çağlar saol videolar icin kardesim :)
güzel geceydi (saat biraz gecti ama ) muhabbet falan gelen herkezin ayagına saglık aracım icin yorum yapanlarada tşkkrler :)
ayrıca haluk kardesime de tşkkrler beni hc yanlız bırakmıyor :)

MeeTHoT
24-04-2013, 18:24
maşallah kazasız belasız..

Turboğuz54
24-04-2013, 18:27
araclara maşallah saxo hakkıyla gidememiş burdada böyle vtecler olsada denesek

fkocak
24-04-2013, 19:14
ibiza vtec noldu kafa burun falan mı :)

VTİ1035
24-04-2013, 19:34
çağlar bilgin olsun kardesim ben o denemede haluğa uydum 6500 devirde kalktım

specleri dogru yazmıssın ama detaylarıda söyle yanlış anlasılma olmasın :icon_tup:

Cglrgncl
24-04-2013, 19:46
çağlar bilgin olsun kardesim ben o denemede haluğa uydum 6500 devirde kalktım

specleri dogru yazmıssın ama detaylarıda söyle yanlış anlasılma olmasın :icon_tup:

Ben vtec Stock oldugu için devir muhabbetini dusunmedim hiç valla :) sadece specleri yazdım yanılma olmasın diye,sorun yok sen zaten öndesin,arabanda gayet guzel devir olayı da dediğiniz gibiymiş,izleyenler ona göre yorum yaparlar artık:)

taytay
24-04-2013, 19:49
araclara maşallah saxo hakkıyla gidememiş burdada böyle vtecler olsada denesek

saxo gitmesi gerektiği gibi gidior vtecin devrinde basıldı kısa falan olunca devirlerde sıkıntı oluyor araçların hepsine maşallah
istanbul sakarya arası çok yakın İstanbulda birsürü vtec var denersiniz illaki bu arada aslen Sakaryalıyım akraba ziyareti vs gelirsem sıkarız

CLIORS
24-04-2013, 19:51
masallah araclara eglenceli olmus, 106 nın farlar pt52 sanırım o nasıl renk :D

sadikbeyazit
24-04-2013, 20:46
Maşallah iyi denemeler olmuş...

Turboğuz54
24-04-2013, 20:49
saxo gitmesi gerektiği gibi gidior vtecin devrinde basıldı kısa falan olunca devirlerde sıkıntı oluyor araçların hepsine maşallah
istanbul sakarya arası çok yakın İstanbulda birsürü vtec var denersiniz illaki bu arada aslen Sakaryalıyım akraba ziyareti vs gelirsem sıkarız

Olur tabiki her zaman

By_HaNNibaLL
24-04-2013, 20:57
Tayfun ve berkay araçlara alişmişlar.
106 da güzel yürümüş

BERKİN
24-04-2013, 21:49
Maşallah yavrulara :)

orhan_guney
24-04-2013, 22:32
Kb vtec ayrıca Kocaman maşallah diyorum.

meto_106gti
24-04-2013, 22:51
araçlara ayrı ayrı maşalah aama vtech bı ayrı gıtmıs vts speclerıne gore bıraz yavaş aklamıs 2 de cok ustte kaldıgı zaman hemen 3 e attıgı ıçın vtec te 2 de dolu dolu dondugu ıçın sonuc oyle olmus ama zevklı bı gece eskışehır tarfında bekelrızz saygılarr

Volkann
24-04-2013, 23:31
maşallah vtec güzel yürümüş , saxo speclerine göre ağır kalmış.

ed6502
24-04-2013, 23:36
masallah sesler güzel

Harunde
24-04-2013, 23:43
araçlara maşallah... tafo makina allaha emanet...

maşallah suphallah

onurcii
25-04-2013, 00:11
Berkay arabaya alışmışsın :) deneyen tüm araçlara maşallah.

Videoda uzaklaştığı için göremedik vti le cupra2 nasıl gidiyor

VTİ1035
25-04-2013, 07:05
maşallah vtec güzel yürümüş , saxo speclerine göre ağır kalmış.

Vtecin devrine uydugum icin oyle.
En kisa zamanda vtecle tekrar video cekicez bu sefer benim devrimde cok sasirtici oldu bu video :)

uTku^
25-04-2013, 09:30
Çağlar vtec ile benim aracı deneme diye koymuşsun ama deneyememe diye ayrı koysaydın.benim aracım 2kişi vtec tek kişi,3korna yapılmadı,kim nerden neye başladı belli değildi.ayrıca haluk her zaman vtec üstü deniyor camı açıp vtec altı deneyelim bide dedim ama duymadı ! Sanırım ;) yani rolling dışında herşey oldu o gün.

taytay
25-04-2013, 09:36
Çağlar vtec ile benim aracı deneme diye koymuşsun ama deneyememe diye ayrı koysaydın.benim aracım 2kişi vtec tek kişi,3korna yapılmadı,kim nerden neye başladı belli değildi.ayrıca haluk her zaman vtec üstü deniyor camı açıp vtec altı deneyelim bide dedim ama duymadı ! Sanırım ;) yani rolling dışında herşey oldu o gün.zaten 3. Vtec ile denemem sizi kırmak istemediğim için.ama bişey yapıyosanda düzgün yap abicim ;))

sen sacma sapan deneme videosunu çekip buraya ekliyorsun ya ? otobana denemye cıkldı o gece makas atmaya mı çıktık indirseydin yanındaki adamını kendiniz gecebilseniz heryeri video ile donatırdınız aynı gece kandırmayın kendinizi knk vteci gectiğiniz zaman triplere girmiştiniz fjk ile geldik gectik kb vtec ile de gectik . ? ben olsam bende denemem 3. bi vtec ile

HaLuK-35
25-04-2013, 09:43
Çağlar vtec ile benim aracı deneme diye koymuşsun ama deneyememe diye ayrı koysaydın.benim aracım 2kişi vtec tek kişi,3korna yapılmadı,kim nerden neye başladı belli değildi.ayrıca haluk her zaman vtec üstü deniyor camı açıp vtec altı deneyelim bide dedim ama duymadı ! Sanırım ;) yani rolling dışında herşey oldu o gün.zaten 3. Vtec ile denemem sizi kırmak istemediğim için.ama bişey yapıyosanda düzgün yap abicim ;))

Utku çifteden sadece senin için çıktık konusarak ben mi dedim adam al yanına diye? Ayrıca benim arabam vtec yurudugu yerde denicem tabi niye dezavantajlı basayım öyle sacmalık mı olur? Sanki sizin araba vtec 5 bindeyken yurucegi yerde olmuyo mu tutturdunuz devir devir diye diye , alt tarafı stock vtec kardesim biley yok bunda , benimle olan denemeni hatırla teke tek ve her devirde gecmedim mi istersen bu aksam teke tek yine deneriz ama değişik bi durum olmucagını sende biliyosun.gecilince araban kötu olmuyo gerilme kardesim o araba o kadar bu bu kadar..ha ama bu videoda senin 2 benim tek oldugum dogrudur yazılmamıs caglar gorunce duzeltir cok sorun değil olanı soyluyoruz farklı bişeymiş gibi göstermiyoruz cok rahatsız olduysan da kaldırırız senin videonu ds 3 değil bizim konumuz zaten bu yuzden seni rahatsız etcek değiliz?

wekoo
25-04-2013, 09:53
maşallahh araçlara tayfun vtec fena gidiyor be krdeşim izmirin havasındamıdır suyundanmıdır bi arada ben gelicem bi gece...

HaLuK-35
25-04-2013, 09:58
maşallahh araçlara tayfun vtec fena gidiyor be krdeşim izmirin havasındamıdır suyundanmıdır bi arada ben gelicem bi gece...

Valla biz izmir içi pek arac bulamıyoz baskan bulsakta hoşumuza gitmiyo burda kimseyi gecmicen küsüyolar sonra sen gel seninle de kupa galipleri kupası yapalım :D

CRX
25-04-2013, 09:59
Ds3 olunca akan sular durur tekrar deneyin :D

life is life
25-04-2013, 09:59
Maşallah deneyen bütün araçlara..

taytay
25-04-2013, 10:00

:) gel şevkicim burda yollar imkanlar müsait değişiklik olur

HaLuK-35
25-04-2013, 10:00
Ya denemeleri yapıyoruz ama su konulara bakıp gecmek hiçbişey yazmak istemiyorum sonra bi bakıyorum yine paragraf yazmışım, valla yazdırmayın :)

rv_saxo
25-04-2013, 10:26
arkadaş denemeye çıkıyosunuz, yanımda biri daha var diyosunuz. vtec üstü basıyor diyosunuz. o zaman deneme yapmıcaksınız, anti hondacı biri olarak ne kadar sevmesemde vtec altı basmak hondaların doğasında yok. bi daha denensin, teke tek olun, cam car da ben olayım

Alper_
25-04-2013, 10:39
maşallah kankaaa hayırlı olsun :D

Gry
25-04-2013, 10:50
Yol tam roll için yapılmış mübarek :) tüm araçlara maşallaj KB vtec e ayrı maşallah :icon_tup:

OBAN
25-04-2013, 11:41
masallah araclara eglenceli olmus, 106 nın farlar pt52 sanırım o nasıl renk :D

Farlar derken ? :) sis diyecektin galiba

Kankaaa burda yollar 3 oda 1 salon :D bi akşam toplanıp gitmeliyiz mutlaka ;)

umitgt
25-04-2013, 23:15
Çok zevkli olmuş cidden , bende çok isterdim cupra,vti,106 denemeyi.. 3 farklı araç Maşallah..

cenk_35
26-04-2013, 01:49
Mşallah KB'ye :D
Saxonun biraz daha açmasını beklerdim videodan. Faruk bu benim dşündügüm bişey kardeşim.Sakın yanlış anlama.Polemik olsun diye söylemiyrm.
Acemi berkay kardeşte alışmış gibi :P

Maşallah deneyen araçlara. Allah tekerinizi düz bastırsın :icon_tup:

AslanMustafa
26-04-2013, 10:33
Maşallah güzel denemeler videolarda güzel :)

Tuncay
26-04-2013, 12:38
Masallah araclara zevkli denemeler olmus

M///maniac
26-04-2013, 20:18
cupra ve vtı denemesi nasıl sonuçlanıyor

taytay
26-04-2013, 20:24
cupra ve vtı denemesi nasıl sonuçlanıyor

kafa burun .
cupra eski aracım zaten egsozunu takınca Berkay daha iyi olucak inş

Met
26-04-2013, 20:26
Araçların hepsine maşallah.

Cupra fena kankacım :)

ysf20
26-04-2013, 22:08
Maşallah araclara
.

taytay
26-04-2013, 22:20
Maşallah araclara
.

saolasın başkan nasıl oldun ? hastaneden taburcu oldunmu

ysf20
26-04-2013, 22:43
saolasın başkan nasıl oldun ? hastaneden taburcu oldunmu

Evdeyim kardesim cok sukur iyiyim kemerlerinizi takin arkadaslar :icon_tup:

taytay
26-04-2013, 22:54
Evdeyim kardesim cok sukur iyiyim kemerlerinizi takin arkadaslar :icon_tup:

hadi gelmiş geçmiş olsun tekrar Allah göstermesin bi daha inş. Kemerler takılı her daim :)

çağlarcoskun
27-04-2013, 01:04
maşallah KB vtece. motor durumu ve gidişi gerçekten çok güzeldi. halen de öyle Allah kaza bela vermesin

kaan megi
27-04-2013, 02:07
güzel denemeler olmuş araçlara maşallah

rv_saxo
27-04-2013, 12:49
kb vtec'e maşallah ..

Bi1ReD
27-04-2013, 13:05
Sanirim vtc arkadas yeni almis onun icin diger araclar onu kırmamak icin fazla bilenmeden denemisler. Cok farkli sonuclar cikabilir bu denemelerden. Stock vti stock 106 ne zaman 3 boy gecmis :)

HaLuK-35
27-04-2013, 20:19
Sanirim vtc arkadas yeni almis onun icin diger araclar onu kırmamak icin fazla bilenmeden denemisler. Cok farkli sonuclar cikabilir bu denemelerden. Stock vti stock 106 ne zaman 3 boy gecmis :)

Sen 106 cımısın simdi :) vtec bende, yıllardır da bu işlerin içindeyim imzana crm falan yazmıssın gercekten bi alakan varsa suat abiye izmirden haluk de anlatsın 106 larımızı o yapar :) her denediğim orjinal 106 yıda vtecle gectim parcalısını da gecerim izmirde sayısız denemelerim var dökerim hepsini de buraya kimseyle sidik yarıstırma derdimde yok o yuzden detaya girmeyelim daha fazla kimse kimseyi kırmamak için roll yapmaz herkes arabam yurusun derdinde sen ne anlatıyon :) varsa gecerim diyen stock yazsın onu da gidip gecelim,hatta stock olmasa da olur kısa chip vs kabuluz :) kırmamak için roller devam etsin madem :)))

Bi1ReD
27-04-2013, 20:34
HE yok benim 106im 106hic binmedim crm'de resimlerde falan gordum.
Ben yolunuz düşerse beklerim aracim stock sayilir Eskişehirin havası biraz bozuktur her araba yürümez burda yürütebilenlere bellidir.

Bişey diyosam tecrübe bilgime dayanarak söylüyorum. Adam zaten yaznis 6k deviri geciorum ole bastik diye ben sana bi denemi gosterim benim speclerimi istersen sen suat abiyi ara sor...

VTI:headers,duz boru,egzoz,filtre,ıtr egsantrik ıtr yağ ve su pompası
QZDY-G7RByY

Olurda bu araba yurumuo yaaa fln dersen buda bonus

VTI VS 3,30
http://www.youtube.com/watch?v=ZAffA-30QUU

JDM VTİ
27-04-2013, 20:40
bunlar pt52li pistonlu 106ysa bizim um ue filan 106.5 demek ki....

burdaki 106 gitmiyo gidiyor diyen bi um nin bi ue nin denemelerine filan tekrar göz atsın.

maşallah araçlara

HaLuK-35
27-04-2013, 21:22
HE yok benim 106im 106hic binmedim crm'de resimlerde falan gordum.
Ben yolunuz düşerse beklerim aracim stock sayilir Eskişehirin havası biraz bozuktur her araba yürümez burda yürütebilenlere bellidir.

Bişey diyosam tecrübe bilgime dayanarak söylüyorum. Adam zaten yaznis 6k deviri geciorum ole bastik diye ben sana bi denemi gosterim benim speclerimi istersen sen suat abiyi ara sor...

VTI:headers,duz boru,egzoz,filtre,ıtr egsantrik ıtr yağ ve su pompası
QZDY-G7RByY

Olurda bu araba yurumuo yaaa fln dersen buda bonus

VTI VS 3,30
jap10 vti vs 3.30 ci roll 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ZAffA-30QUU)

Guzel kardesim herkesin tecrubesine saygımız var olabilir dikkat edersen ustte ki yazında stock vtec srock 106 ya 3 boy atamaz tarzı biley yazmıssın burda da diyosun ki adam 6 bin devirde basmıs,konuyu dikkatli okursan 6 binde bastım devir tutmadı diyen yuklu saxosu olan arkadasımız srock aracı olan arkadasın bi itirazı yok,yani ustteki soruna cevap stock vtec gercek stock 106 yı ( vtec okeye dönmüyosa) her zaman 3 boy da gecer daha farklı da yeter ki yurutulsun.ha dolu 106 örnegi verilmiş baska arabalara bakmama gerek yok kendi 106 larıma bakarakta baz alabilirim tabii ki bu kadar parca olan bi 106 stock vtecle boyle yurumez ama ga saxoyla yapılan deneme öylesineydi o zaten yakın arkadasımız cok farklı arabaları gectk her zaman ama stock vtecle gırtlak saxo 106 gecicek halimiz yok o arabaya ayıp olur konu o değil öyle de bi iddia yok zaten :) sizlere de maasallah insallah bi fırsat olur da deneriz..

umitgt
27-04-2013, 21:27
Vtec çok güzel yürüyor gercekten , is bilen adamların eline geçince farklı oluyor. HaLuk bence tarafsız konuşmak gerekirse bence oban im 106 da sıkıntı var gibi burda gelince denedik nedense geriye düşmüş aracı.soyler zaten kendiside..

Sunu sormak istiyorm HaLuk stok 106 stok vti 3 boy bence normal degil , sence ??

HaLuK-35
27-04-2013, 21:33
Vtec çok güzel yürüyor gercekten , is bilen adamların eline geçince farklı oluyor. HaLuk bence tarafsız konuşmak gerekirse bence oban im 106 da sıkıntı var gibi burda gelince denedik nedense geriye düşmüş aracı.soyler zaten kendiside..

Sunu sormak istiyorm HaLuk stok 106 stok vti 3 boy bence normal degil , sence ??

Valla kardesim bende tayfunun arabadan önce fjk vtec vardı 1 sene bindim 10 larca deneme yaptım,yıllardır 106 lara biniyorum her turlu vteclede denedim 220 ye kadar her turlu stock 106 yı vtecte basarak o kadar gecerim yerer ki kolpalık yapıp kapaklı contalı blmemneli arabaya stock denmesin.obanın araba burda tıkur tıkır gidiyodu yolda aldıgı yakıttan kesiklik yapmş heralde bizden sonrasını bilemiyorum, dediğim gibi filtre egsoz butun 106 larla deneyebiliriz,senin araba duruyosa yada varsa baska bi 106 daha tayfun gelip gidiyo oraya bi daha ki sefere bende gelirim hem dener hem muhabbet ederiz..

taytay
27-04-2013, 21:36

Obanın arabada ne sorun var bilemiyorum ümit. Bana Denizliye dönerken otobanda araba kesti bişiyler oldu dedi benim konustugum yakıtta pislik olabilirmi dedi benimn sürekli yakıt aldıgım yer onunla alakalı oldugunu zannetmiyorum . deneme oldugu gece herhangi bir sıkıntıdan bahsetmedi bana doğrudur.

umitgt
27-04-2013, 21:38
HaLuk sıkıntı yok deneriz kardesim. is bilen adamlarsiniz bana garip geldi açıkcası buyrun gelin misafir edelim.. Fikrini almak istedim sadece.. Yoksa deneyenler yakın arkadaslarım zaten..

HaLuK-35
27-04-2013, 21:42
HaLuk sıkıntı yok deneriz kardesim. is bilen adamlarsiniz bana garip geldi açıkcası buyrun gelin misafir edelim.. Fikrini almak istedim sadece.. Yoksa deneyenler yakın arkadaslarım zaten..

Sagol kardesim insallah siz yabancı değilsiniz denizli 2.memleket oldu,obanla da deneyen benim zaten vteci bizzat a noktasındaydım :D o yuzden böyle emin konusuyorum,kazasız belasız cumletten :))

OBAN
27-04-2013, 21:49
Yakıtta pislik yokmuş kardeşim ama filtre kutu içinde çıkmış ve deliğin ağzını tıkamış. O yüzden sıkıntı olmuş. Sizle denerken Allah var sıkıntı yoktu. Ben arabayı ilk getirdim Denizli'ye yürümedi hiç hep geri kaldı, neyse ŞeVKi sağolsun bi pazar çıktık sentesi kaçıkmış onu orijinale getirdik bu olaydan sonra burda 3 boy önümde yürüyen arabayla kafa burun yürümeye başladık. İzmir dönüşü Denizli'ye gelir gelmezde yine o arabayla denedik gerilemiş araba yine 3 boy falan geride kaldım. Gece baktık emme de sıkıntı yok ama egsoz kaymış biraz. Hani bahane g.t gibidir Herkesde bulunur derler ya o yüzden bu muhabbeti yazmak istememiştim hatta tayfun sana bile telefon açıp söylemedim :) ümit söyleyince yazdım artık. Haa bu durumu değiştirirmi ? Değiştirmez ama biraz daha iyi yürüyeblirdim herhalde.

Bi1ReD
27-04-2013, 21:51
Ya saxo demiyorum zaten 106 oakdar geri kalmasi ya sizin aranizdaki samimiyetten yada 106 bi sıkıntı var diyorum. Sİze maşallah zaten.
Ozaman bu vtec ezber bozuyor...
Araçlar Filtre egzoz çip
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151262569598565&set=vb.773843564&type=2&theater

HaLuK-35
27-04-2013, 21:56
Ya saxo demiyorum zaten 106 oakdar geri kalmasi ya sizin aranizdaki samimiyetten yada 106 bi sıkıntı var diyorum. Sİze maşallah zaten.
Ozaman bu vtec ezber bozuyor...
Araçlar Filtre egzoz çip
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151262569598565&set=vb.773843564&type=2&theater

Ya samimiyetten araba mı geride kalır? Abi kardese yapmıyo,ki benimde kimseyle samimiyetim yok ve bu vtece özgu bi olay degil,izmirde 20 tane vtec var 100 tane 106 olması gereken hep oluyo video örneği vermene grek yok ben surekli canlı goruyorum zaten, bence siz denediğiniz arabalarda ne olup olmadıgını bilmiyosunuz tam yoksa bi anket yapsak herkes stock zaten

taytay
27-04-2013, 21:59
Yakıtta pislik yokmuş kardeşim ama filtre kutu içinde çıkmış ve deliğin ağzını tıkamış. O yüzden sıkıntı olmuş. Sizle denerken Allah var sıkıntı yoktu. Ben arabayı ilk getirdim Denizli'ye yürümedi hiç hep geri kaldı, neyse ŞeVKi sağolsun bi pazar çıktık sentesi kaçıkmış onu orijinale getirdik bu olaydan sonra burda 3 boy önümde yürüyen arabayla kafa burun yürümeye başladık. İzmir dönüşü Denizli'ye gelir gelmezde yine o arabayla denedik gerilemiş araba yine 3 boy falan geride kaldım. Gece baktık emme de sıkıntı yok ama egsoz kaymış biraz. Hani bahane g.t gibidir Herkesde bulunur derler ya o yüzden bu muhabbeti yazmak istememiştim hatta tayfun sana bile telefon açıp söylemedim :) ümit söyleyince yazdım artık. Haa bu durumu değiştirirmi ? Değiştirmez ama biraz daha iyi yürüyeblirdim herhalde.
sorun degil kardesm deneriz her zaman problem degil sen İzmire geldin denemek istiyorum dedin bizde seni kırmadık geldik hatta farklı arabalar getirdik yine gelirsin yine deneriz muhabbetimizi yaparız .

OBAN
27-04-2013, 22:04
sorun degil kardesm deneriz her zaman problem degil sen İzmire geldin denemek istiyorum dedin bizde seni kırmadık geldik hatta farklı arabalar getirdik yine gelirsin yine deneriz muhabbetimizi yaparız .

Eyvallah kardeşim sağolasın... :icon_tup:

ulas
27-04-2013, 22:16
bendede f/e vts 2 vardı stok vteci geçtim. Her aracın belli bi dna sı sonuçta var yürürüde ona göre değişir. kimse kalp kırmasın ;)

Cglrgncl
27-04-2013, 22:17
Allah KB Vteci nazarlardan korusun,Kem Gözlere şiş.. ;)

http://img833.imageshack.us/img833/9581/img3226n.jpg

http://img839.imageshack.us/img839/1374/img3227u.jpg

Bi1ReD
27-04-2013, 22:25
Aklın yolu birse benimki ne akü:D Herneyse kazasiz belasiz denenmiş geçilmiş.

meto_106gti
27-04-2013, 22:45
Ya samimiyetten araba mı geride kalır? Abi kardese yapmıyo,ki benimde kimseyle samimiyetim yok ve bu vtece özgu bi olay degil,izmirde 20 tane vtec var 100 tane 106 olması gereken hep oluyo video örneği vermene grek yok ben surekli canlı goruyorum zaten, bence siz denediğiniz arabalarda ne olup olmadıgını bilmiyosunuz tam yoksa bi anket yapsak herkes stock zaten

vıdeodekı araç benım chıp fılıtre egzoz gaz kelebeğı emme polısh araba vıdasına kadar takılı dıger araç b16 b svap si hafıf kasa ve 18o bg cıvarında bı araç vtec açıkken basıyoruzz ayrıca kendısının dedıgı vreclerı 3 boy geçıyorum dıyor sen duşun bence uzun lafın kısası orta bıyerde bulusur galarız vıdeolarımızı atarızz kardesımm

HaLuK-35
27-04-2013, 22:50
vıdeodekı araç benım chıp fılıtre egzoz gaz kelebeğı emme polısh araba vıdasına kadar takılı dıger araç b16 b svap si hafıf kasa ve 18o bg cıvarında bı araç vtec açıkken basıyoruzz ayrıca kendısının dedıgı vreclerı 3 boy geçıyorum dıyor sen duşun bence uzun lafın kısası orta bıyerde bulusur galarız vıdeolarımızı atarızz kardesımm

Ya bilader swap mwap yok vtegi geciyomus yok bilmemneyi geciyomus ben bilmem bu işler derin işler garip garip arabaları işin içine sokmaya gerek yok bu camiada herkes herkesi gecebilir o arabanın ayarı nasıldır senin alt tarafın nedir kim nerden bilsin bu boyle tartısıldıkca uzar gider vtec 106 tartısmaları cok gerilerde kaldı ben bugune kadar gecilmedim stock arabaya denk butun arabaları da davet ediyorum daha napayım benim burda bindiğim arabalarda böyle sizin orda öyledir beni baglamaz hasbel kader denk gelirsek goruruz gelemeZsekte herkes bildiğini okumaya devam eder herkes geldiği noktadan memnun;) hadi hayırlı geceler

meto_106gti
27-04-2013, 22:57
Ya bilader swap mwap yok vtegi geciyomus yok bilmemneyi geciyomus ben bilmem bu işler derin işler garip garip arabaları işin içine sokmaya gerek yok bu camiada herkes herkesi gecebilir o arabanın ayarı nasıldır senin alt tarafın nedir kim nerden bilsin bu boyle tartısıldıkca uzar gider vtec 106 tartısmaları cok gerilerde kaldı ben bugune kadar gecilmedim stock arabaya denk butun arabaları da davet ediyorum daha napayım benim burda bindiğim arabalarda böyle sizin orda öyledir beni baglamaz hasbel kader denk gelirsek goruruz gelemeZsekte herkes bildiğini okumaya devam eder herkes geldiği noktadan memnun;) hadi hayırlı geceler
şımdı bukadar atarlı konusmana gerek yok ben burda duzgunce olayı dıle getırdım ama sen oyle dıyosan bende bugune kadar vvteclerı cok geçtım bılalde cok geçtıı denke gelmeye gerek yok bız yolunu buldukmu gelırızz ızmıre basarızz sıkıntı yok eger az arabadan anlıyosan arabamız pıstonsuz eksantırıksız sende oyle dıyosan her turlude basarızz sanada hayırlı gecelerr :icon_tup:

Bi1ReD
27-04-2013, 23:12
şımdı bukadar atarlı konusmana gerek yok ben burda duzgunce olayı dıle getırdım ama sen oyle dıyosan bende bugune kadar vvteclerı cok geçtım bılalde cok geçtıı denke gelmeye gerek yok bız yolunu buldukmu gelırızz ızmıre basarızz sıkıntı yok eger az arabadan anlıyosan arabamız pıstonsuz eksantırıksız sende oyle dıyosan her turlude basarızz sanada hayırlı gecelerr :icon_tup:

Ya basimiza gelmeyen sey deil okadar yol yapicaz ondan sora baski kactirio yan yatiyı çamura yatiyo... Bizde videolar konuşur. Tartışma 106-Vti konusunda deil koydunuz videoki araçların yürümesiyle ilgili. Ben rsle yürüdüm dedigimde arşda çıktınmı demişlerdi ama... :hahaha:

Cglrgncl
27-04-2013, 23:30
neden vtec 106yı geçince polemik oluyor anlamıyorum,bu konu tam tersi olsaydı eminim herkes 106nın arkasında(maşallah,çok iyi gidiyor gtı... vs) gibi yorumlarla arkasında olurdu ama malesef sızın dusundugunuz gıbı sonuc olmadı;) BAN gtı bizimle denediğinde araçında hiç bir problem yoktu gayet saglıklı bi şekilde denedik ve sonuc ortada bız KB vtec arkasındayız orjınal saglıklı stok 106gtı herzaman denerız ve bu sonuc bızım ıcın degıscegını sanmıyorum!
birşey daha soyleyım sıze polomiğe gırdıgınız adam yıllardır sızden cok daha fazla 106 kosturmustur emın olun hatta suan Türkiye resmi 402m drag sonuclarında AC6310plakalı gtı ıle ulkenın en ıyı ılk üç süresinden birini yapmıştır. yani vtec fanatıgı sandıgınız adam aslında 106gtı fanatiği bu konudada vtec full stok bi 106ya karsı savunuyorsa muhakak bır bıldıgı vardır,ayrıca bu zamana kadar kım nereye ne tur denemeye cagırdıysa herzaman gıtmıstır yanı sız ordan kalkıp geldıgınız zaman burda sıze karsı hıcbır turlu bahane bulucak ınsanlar degılız ama altını cızerek soyluyorum bahsi gecen 106gtı sadece fılıtre egzoz olmak sartıyla konusuluyor ısın ıcıne kapaklar contalar polıshler gırerse ozaman tabıkı bızde bos durmayacagız emın olun:cool:

Cglrgncl
27-04-2013, 23:32
bu arada kendı aramızda denedık vıdeo ekledık olay oldu aracın sahıbıne bukadar dokunmadı gecılmek lutfen konuyu sacma sapan yerlere cekmeyın:)

taytay
28-04-2013, 08:22
Arkadaslar vtecin sahibi benm
Burdaki denemeler bu sekilde
Denediğimz arac sahipleri de burda
Gizli saklı bişey yok
Konuyu genelleme yapıp farklı yere cekmeye gerek yok
Konu daha fazla kirlenmesin
Bu videoya yorum yapmak isteyenler yazsn
uzamasın.. herkeze iyi pazarlar.
Haa birde yukarda arkadasımda söylemiş bu işlere dün başlamadım dolu 106 ya bindik, en boşunada sıkıntı yok neyin ne oldugunu biliyoruz çevrem tanır zaten altımdan neler gectiğini burda sidik yarıştırıcak halimiz yok vtec'e bindik diye nirvana olduk triplerinde değiliz , öyle yok arkadaısm vtec almış dur şuna bi geçileyim muhabbelerine sadece gülüyorum.

Gko
28-04-2013, 10:23
Berkayin cupraya masallah diyorm ben :D

Harunde
28-04-2013, 17:48
Vtec cok cigerli masallah sesi felan efsane deneyen araclara kocaman masallah

canpower
06-05-2013, 11:39
vtec hala ciğerli maşallah.. :)

Fbc
11-05-2013, 15:05
kanka maşallahı var vtec 'in :)

i-vtec07
11-05-2013, 17:47
maşallah bütün araçlar :) vtec çok iyi gitmiş :)