PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Değersiz taki, farkli tarz canta, incik boncuk, üretimi yada ithalayi yapan kimseler

G_TT_I
24-04-2013, 17:28
Accessories mantiginda ama urun kalitesi olarak bir tik ustu daha com butik mantiginda unique urunler olan, bir yer acma isine girdik,
Ic dekorasyon bitti sadece urun doldurmak kaldi;
Yurt disina bakmadan once buradaki urunlerden satin alabilirim,
Bununla alakali her turlu yardima acigim :)
Özel tasarim tshirt vs. bile işime yarar moda tasarim okuyan yada arkadaslari olan varsa onlar icin belirli bir alan ayırabilirim.

pashaboy
24-04-2013, 19:50
1.sınıf replika & emitasyon marka çantalar konusunda yardımcı olabilirim gün içinde ararsanız konuşalım 05326262558

thedevil
24-04-2013, 21:43
İncik boncuk derken takı toka giriyormu işin içine? Aksesuar imalat ve ithalatı yapıyorum...

özgür67
24-04-2013, 22:04
İncik boncuk derken takı toka giriyormu işin içine? Aksesuar imalat ve ithalatı yapıyorum...

Bende bu sektörde mağaza sahibiyim.Adres bilgilerini yollarsan ziyaret edebilirim:)

G_TT_I
25-04-2013, 11:41
1.sınıf replika & emitasyon marka çantalar konusunda yardımcı olabilirim gün içinde ararsanız konuşalım 05326262558

Yakınlarımdaki bir dükkanda 1-2 tanede olsa bu tür çanta 1-2 tanede saat satan dükkan var, içlerinde sertifika, garanti var ama %80 sahte,
Nasıl satış yapabildiği hakkında bilgi verirsen sevinirim, gün içinde arayacağım.

Pm ile ürün görseli internet sit katalog vs paylaşırmısın, telefonda detayları konuşalım,
Kendi ürünlerimi ithal etmek yerine ürünleri paylaşırım uygun olursa ithalatını için paylaşırız

Bende bu sektörde mağaza sahibiyim.Adres bilgilerini yollarsan ziyaret edebilirim:)

Yer istiklal caddesi yakınında, sezon acilisi haziran yetişmeye calişicaz. Beklerim.

thedevil
25-04-2013, 12:05
Pm ile ürün görseli internet sit katalog vs paylaşırmısın, telefonda detayları konuşalım,
Kendi ürünlerimi ithal etmek yerine ürünleri paylaşırım uygun olursa ithalatını için paylaşırız

web sitem yok fakat telefon numaranı verirsen ürünlerle ilgili fotoğrafları direk olarak telefonuna gönderirim sende bilgisayara yükler bakarsın bu şekilde uygun mudur ?

G_TT_I
25-04-2013, 12:14
web sitem yok fakat telefon numaranı verirsen ürünlerle ilgili fotoğrafları direk olarak telefonuna gönderirim sende bilgisayara yükler bakarsın bu şekilde uygun mudur ?

Pm atiyorum.

eser
25-04-2013, 12:15
Kenan bu sektor de diyecektim ki yazmis zaten