PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ufak bir yardım

iz_sport
25-04-2013, 09:04
arkadaşlar aracım 80 model 3.16 bmw e21 kasası motor 4 silindir aracın karbüratör gidik durumda şuan ve sıfırı yok varsa da çok pahalı tamircim bana fikir sundu karbüratörü uyduralım buna ford tanus karbüratörü yada doğan slx karbüratörleri uyar dedi sizce nasıl olur ve böyle bir uygulama yapalım mı şimdiden teşekkürler :icon_tup:

rekord2000
25-04-2013, 18:03
Dogan slx weber taktir rahatla derim, en azindan bakim zamanlarinda kara kara dusunmez, mahalle kasabi Emin abi'ye bile yaptirabilirsin:p depari falanda kuvvetlenir ustelik;)

iz_sport
26-04-2013, 02:01
Dogan slx weber taktir rahatla derim, en azindan bakim zamanlarinda kara kara dusunmez, mahalle kasabi Emin abi'ye bile yaptirabilirsin:p depari falanda kuvvetlenir ustelik;)

varsa yoksa sende :D bilader sende olmasan zıctık yani :D :D

rekord2000
26-04-2013, 11:31
Son zamanlarda dikkatimi ceken bir husuta bu, eskiden bu gibi konularda sayisiz formul, ve cozum yollari uretilirdi forumda, artik insanlar sorunlarini yazdiklarinda kimseden karsilik alamiyorlar resmen anlamadim neden boyle oldu

Schumi
26-04-2013, 11:49
Karbüratörden çok anlayan üye yok galiba forumda. Misal ben hiç anlamıyorum. :) Birde konu başlığı açarken daha dikkatli başlık açılsa sorunu anlatacak. Misal "E21 3.16 Karbüratör Sorunu" diye daha fazla insan bakar yardım etmeye çalışır.

rekord2000
26-04-2013, 13:22
Evet konu basligida onemli, ama ne bilim iyi usta abiler falan vardi, her basliga girer yazarlardi, nereye gittiler onlar yahu? Neyse ben bilgim dahilinde gorduklerime yaziom bisiler genede:)