PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Folyo üzerine ıslak-parlak vernik önerileri

Nissan My Life
26-04-2013, 22:09
İyi akşamlar,folyo kaplama üzerine ıslak-parlak görüntü elde etmek için vernik kullanabilirmiyim acaba ? Vernik olarak ne önerirsiniz ıslak-parlak ?

G_TT_I
26-04-2013, 22:22
Arkadasım aracını camurluktaki eibach stickeri ile arabayı boyacıya bırakmıştı, camurluktaki alan lokal boyandı rengi yedirmek için verniğii komple atmış,
Sticker senelerce bozulmadan verniğin altında patlak kaldı :)
Bu mantık ile vernik atılır diye tahmin ediyorum,
Aynen devam ama sokulmesini görmedim onun için ayrıca soruşturmak lazım

Nissan My Life
26-04-2013, 22:25
Carbon folyoların verniği oluyorya partatıcı vs o tarz bir şey dusundum acaba parlaklık elde edilebilirmi diye :)

M.A.D
27-04-2013, 10:16
boyama folyo ise vernikten akabilir boyası

sLaYeR
28-04-2013, 22:00
benim araçta full karbon kaplı üzeri vernikli. Kesinlikle tavsiye etmiyorum kardeşim yaptırma sebebine gelince belli bir süre sonra vernikler atmaya başlıyor özellikle yazdan çıkınca ayrıca araçlardan gelen taşlar vb. şeyler yüzünden hemen çatlama yapıyor buda kötü bi görüntüye sebeb oluyor ayrıca hadi bunlar oldu çizilen deforme olan yeri lokal söküp kaplatayım diceksin veya allah korusun vuruk çizik sebebli kaplama yapacaksın bu sefer güneş gören vernik sararma yapıyor ister istemez yeni yaptırdığın yer sırıtacak umarım açıklayıcı olmuştur bizzat yaşadım gördüm.