PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hangi amerikan park modülü ?

batu35
27-04-2013, 17:01
evet arkadaşlar uzun bir arayış sonunda en kaliteli ürün ve en kaliteli hizmete ulaşmış durumdayım ürünü aldığım abim sitemizede üye ardım konuştum montaj yapıcak yerine kadar buldu bana ha bide memnun değilsen paranıda iade ederim hiç sorun değil dedi ve ürünü sizin isteğiniz doğrultusunda üretiyor ben hem ön parklar hem çamurluk sinyallerini beraber yanmasını istedim ve sinyal verince modül devreden çıkoyr fabrikasyon orjinal gibi yani benim içime ençokta sinen bu oldu herkese tavsiyem alttaki ürünü almaları :icon_tup:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-elektronik-isik-ayarli-onoff-anahtarli-amerikan-park-modulu-143307585/detay

Skyhawk34
27-04-2013, 17:03
anahtarlı olanı almanda fayda var muayeneye giderken sıfır sıkıntı :)

batu35
27-04-2013, 17:07
banada mantıklı gelmeye başladı sanki biraz daha kaliteli duruyor hem :)

darkmoon
27-04-2013, 17:28
anahtarlı oldumu nasıl oluyor yani anahtarı off konumuna getirdikmi sinyaller orjinaldeki gibimi yanıyor

batu35
27-04-2013, 17:33
anahtarlı oldumu nasıl oluyor yani anahtarı off konumuna getirdikmi sinyaller orjinaldeki gibimi yanıyor

sanırım abi o şekilde

painkller
27-04-2013, 17:41
bende almayı düşünüyorum bunlardan, ama uzun bir süredir sadece düşüncede kalıyor.
birde bunun tek modül oluşu, on-off olayının nasıl olduğu kapandığı zaman normaldeki gibi çalışıp çalışmadığı, ısınma sorununun nasıl olduğu gibi sorular dolu kafamda. umarım bu konuda bir netlik kazanır :)

batu35
27-04-2013, 17:47
bende almayı düşünüyorum bunlardan, ama uzun bir süredir sadece düşüncede kalıyor.
birde bunun tek modül oluşu, on-off olayının nasıl olduğu kapandığı zaman normaldeki gibi çalışıp çalışmadığı, ısınma sorununun nasıl olduğu gibi sorular dolu kafamda. umarım bu konuda bir netlik kazanır :)

bende aynı şekildeydim fakat satıcıya bir mesaj attım aradı kendisi açıklamasını yaptı beni ikna etti :D şu şekilde bile garanti verdi montaj yapılırken usta tarafından cihaz bozulsa dahi yolla bana sıfırını yollarım sorun değil çünkü ben kendim imal ediyorum dedi önümüzdeki hafta xenonla beraber sipariş geçicem

darkmoon
27-04-2013, 17:48
amerikan modülleri çok seviyorum ama her tüv de sırf şu sök tak muhabbeti olmasın diye yaptırmadım birde ısınma problemi okumuşdum sağda solda.. eğer bu sorunlar giderilmişse içerden off yapdığımızda amerikan sinyaller normal sinyal gibi çalışıcaksa o zaman tüvde sök taka gerek kalmaz güzel olur.

batu35
27-04-2013, 17:51
amerikan modülleri çok seviyorum ama her tüv de sırf şu sök tak muhabbeti olmasın diye yaptırmadım birde ısınma problemi okumuşdum sağda solda.. eğer bu sorunlar giderilmişse içerden off yapdığımızda amerikan sinyaller normal sinyal gibi çalışıcaksa o zaman tüvde sök taka gerek kalmaz güzel olur.

:icon_tup: gözüken öyle ben konutum güvencim arttı satıcıya haftaya sipariş geçicem bakalım montajdan sonra burdan paylaşırım sizlerle

darkmoon
27-04-2013, 17:54
tamam bekliyorum eğer yazdığımız gibiyse bende alırım kesin :)

batu35
27-04-2013, 18:13
tamam bekliyorum eğer yazdığımız gibiyse bende alırım kesin :)

:icon_tup:

Ufuk
27-04-2013, 20:04
Isınma sorunu var sanırım.Arkadaşın 308'inde var. 3-4 saat yanık kalınca el değmeyecek kadar ısınabiliyor.

ahmetmalcok
27-04-2013, 21:32
Isınma sorunu var sanırım.Arkadaşın 308'inde var. 3-4 saat yanık kalınca el değmeyecek kadar ısınabiliyor.

bende tam bunu sorucaktim

painkller
27-04-2013, 21:41

piyasada zamanında 5-10 liraya toplu satılan modüllerd görmüştüm. ve ısınma sorununun modülden modüle değiştiğini okumuştum acaba 35 liralık ilandakindenmi var arkadaşında ?

Ufuk
27-04-2013, 21:43
Biz bostancı sanayide bi elektrikçiden 30 liraya aldık ve takdırdık.Marka zart zurt yok yakın zamanda fotoğraflarını çeker koyarım.

ahmetmalcok
27-04-2013, 21:55
Biz bostancı sanayide bi elektrikçiden 30 liraya aldık ve takdırdık.Marka zart zurt yok yakın zamanda fotoğraflarını çeker koyarım.

isinma sorunu var mi acaba ?

Ufuk
27-04-2013, 22:06
Önceki postumda dediğim gibi 3.saatin sonunda neredeyse el değmeyecek kadar ısınıyor.

darkmoon
27-04-2013, 22:20
o iyi değil işde içerde duyları eritir allah korusun yangın bile çıkartır.

ERK_RS
27-04-2013, 22:30
ucuz olana hic bakmayin. digeri cok daha is gorecek bir parca.

ayrica bu moduller ariza isigi yakmaz diyor ama merak ediyorum 2012 a3 te ne olur diye?

Kadyr
27-04-2013, 22:46
Forumda ert90 nickli uyeden aldim.baglanti kablosunun uygun olanina disi erkek jak yaptim muayeneye giderken cekicem fisi normal olacak:D isinma var biraz ama duzgun biryere koydum sikinti yok bir sene olcak.

erhanarici18
27-04-2013, 23:43
ben muayeneden o şekilde geçtim sıkıntı olmaz ama olmaz anlamınada gelmez
ve piyasada türevleri çıktıkça fiyatlar düşmüş :D 10 TL 35 TL vermiştim zamanında

Eyüp
28-04-2013, 00:26
Bende 35 liraya almistim , guzel fakat isinma sorunu var...

erhanarici18
28-04-2013, 00:36
Bende 35 liraya almistim , guzel fakat isinma sorunu var...

ısınma sorununu en baştan söylüyolar zaten içinden çıkan kağıttada yazıyodu
iki senedir hiç sıkıntısız kullanıyorum bi kere bile bakmadım ne kadar ısındı diye
yaz aylarında kim bilir ne kadar ısınıyo

BurakDmrkl
28-04-2013, 11:38
sana hangisi iyi geliyosa onu al ben hiç modulleri falan saklamadan muayeneye girdim sıkıntısız geçtim . modulleri bunlar ne dedi orjinal fabrika çıkış modülü dedim bişey demedi

Berat_yapi
28-04-2013, 11:46
benim neredeyse 2,5 yıl oldu, berkay vermişti ısınıyor ama sıkıntı yok, bu şekilde muayneden de geçtim ellemeden..

batu35
28-04-2013, 12:15
zaten on off butonuda mevcut sıkıntı çıkarsalar dahi muayenede kapatıpda geçeriz yeterki sıkıntı çıkarmasın sonuçta elektrik sistemine yeni bir eleman dahil edicez

fkocak
28-04-2013, 14:55
bu modüller parklara veya normal farlara mı bağlanıyor? 3-4 saat yanınca ısınıyor denmiş ama eden o kadar süre yanık duruyo diye merak ettim :)

GokhanK.
30-04-2013, 13:23
Hortlatmış gibi olmayayımda kullanan biri olarak yazmak istedim.
Benim aracımda da anahtarlı olan tipten var. Muayeneye gittiğimde kapattım. Bunu elemanda gördü ama ses çıkaramadı sonuç olarak sistem düzgün çalışıyordu :) Ben taktıracak herkese üzerinde açma kapama tuşu olanı tavsiye ediyorum.

Ayrıca diğerleri gibi ısınmıyor. Üzerinde sigortası var. Ayrıca montajıda inanılmaz basit.

akko
13-05-2013, 19:46
ısınma sorunu oluyo biraz fakat modülleri düzgün bir yere montaj ettirdiğinizde pek bir sorun olmuyor bazıları fara montaj ediyo o zaman çok tehlikeli bi arkadaşımın caddysine fara montaj etmişlerdi farı tamamen eritti içine düştü modül fakat ben saca montaj ettirdim hiç bir sorun yok allaha şükür şu ana kadar.ayrıca on off lu ayarlı da çalışma sistemi şöyle ampülü en yüksek watta yakabiliyoruz sinyal verdiğimizde modül yokmuş gibi yanıp sönüyor :icon_tup:

D16inside
17-08-2013, 08:09
kullanan arkadaş deneyimlerini paylaşırsa sevinirim alacak olanlara rehberlik etmiş olurlar.
site link ve varsa marka.

ata55ata
17-08-2013, 09:02
Öncelikle konuyu açan arkadaş modüllere ait linkleri güncellerse iyi olur. Linklerin ikisi de ölü. Böylece ne üzerine konuştuğumuzu daha iyi anlarız ve ilk kez a.modül taktırcak arkadaşlar açısından da daha verimli bir tartışma olur.
Konuya gelince bende 2012 fb7 var konya'dan bir arkadaştan almıştım. Doğru ısınıyor ama şuana kadar bir problem yaşamadım ki iki kez de gece sabaha İzmir'e kadar uzun yola gittim.

Fırtına_siR
17-08-2013, 09:18
açma kapamalı olarak bunu buldum

Amerikan Ayarlı Park Sinyal Modülü 1.SINIF - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 134512803 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-amerikan-ayarli-park-sinyal-modulu-1.sinif-134512803/detay)

painkller
17-08-2013, 09:26
TÜM ARAÇLARA Amerikan Park Modülü Işık Ayarlı ve On Off Anahtarl - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 131038830 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-tum-araclara-amerikan-park-modulu-isik-ayarli-ve-on-off-anahtarl-131038830/detay/)

bu üründen aldım. ısınma sorunu daha yaşamadım motor içinde motor ısısından ısınıyor alet :D :D kendi ısınmadı daha :D açma kapama, kısma çok güzel. hele sinyal olayında tam yanıp sönmesi beni bu modüle yönendirdi geçen cumartesi geldi ürün elime bağladım.

batu35
17-08-2013, 09:33
linkleri tazeliycem fakat sitede buamadım aldığım kişinin ilanını ben sahibinden den aldım manisadan geldi ürün ürün bence gayet kaliteli + benim istediğim özelliklere göre üretti satıcı ön parklar çamurluk sinyalleri beraber yanıcak ıık hassaiyeti özelliği var + sinyal verince modül devredn çıkıcak ama şöle bir sorunum var hiç bir yere taktıramdım kimi anlamıo kimi tampon sökücem 100 lira alırım dio ürüne 50 lira verdim 3 aydır duruo arabada taktıramdım kimseye malesef :(

batu35
17-08-2013, 09:41
Öncelikle konuyu açan arkadaş modüllere ait linkleri güncellerse iyi olur. Linklerin ikisi de ölü. Böylece ne üzerine konuştuğumuzu daha iyi anlarız ve ilk kez a.modül taktırcak arkadaşlar açısından da daha verimli bir tartışma olur.
Konuya gelince bende 2012 fb7 var konya'dan bir arkadaştan almıştım. Doğru ısınıyor ama şuana kadar bir problem yaşamadım ki iki kez de gece sabaha İzmir'e kadar uzun yola gittim.

güncellendi:icon_tup:

DERAN_TUYNER
17-08-2013, 10:24
sana hangisi iyi geliyosa onu al ben hiç modulleri falan saklamadan muayeneye girdim sıkıntısız geçtim . modulleri bunlar ne dedi orjinal fabrika çıkış modülü dedim bişey demedi

hem far hem yan sinyaller mi amerikan park yoksa sadece farlar mı
benim sadece far yan sinyalleri yaptırmadım eğer yan sinyalllerde bağlıysa senin foto eklemen mümkünmü merak ettim nasıl durduğuna cruzeda

onn_dear
17-08-2013, 10:42
Ben bi modul aldim taktim acma kapama dugmeli ariza isigi hicbir aracta yakmiyor kisma parlakligi acma mevcut isinma yok sinyal verdiginizde sinyal tamamen yanip soner modul yokmus gibi sonrasinda otomatikman eski haline donuyor. 40 tl.ye elden aldim. İsteyen olursa yonlendirebilirim

batu35
17-08-2013, 10:43
hem far hem yan sinyaller mi amerikan park yoksa sadece farlar mı
benim sadece far yan sinyalleri yaptırmadım eğer yan sinyalllerde bağlıysa senin foto eklemen mümkünmü merak ettim nasıl durduğuna cruzeda

aynen öyle hepsine hükmediyor ışık hassasiyeti özelliği var hem ön farlar hem çamurluk sinyalleride ışık şiddetine göre ayarlanbiilyor 1. sayfada verdiğimlinkten satın alabilrisiniz ben henüz taktıramdım malesef :(

Risendark
17-08-2013, 11:17
bunu montajı nasıl az çok anlayan birisi yapabilir mi? biraz açarsanız sevinirim bende almayı düşünüyorum

DERAN_TUYNER
17-08-2013, 11:36
aynen öyle hepsine hükmediyor ışık hassasiyeti özelliği var hem ön farlar hem çamurluk sinyalleride ışık şiddetine göre ayarlanbiilyor 1. sayfada verdiğimlinkten satın alabilrisiniz ben henüz taktıramdım malesef :(

benim var ama sadece far sinyallerine yaptırdım yanlara yaptırmadım cruzeda çok ışıl ışıl olur gıibi geldi o yüzden fotograf sordum

batu35
17-08-2013, 14:35
bunu montajı nasıl az çok anlayan birisi yapabilir mi? biraz açarsanız sevinirim bende almayı düşünüyorum

ben bulamadım taktıracak kimse uçuk fiyatlar istediler hep

batu35
17-08-2013, 14:45
benim var ama sadece far sinyallerine yaptırdım yanlara yaptırmadım cruzeda çok ışıl ışıl olur gıibi geldi o yüzden fotograf sordum

google görsellerden aratın illaki yapan vardır

painkller
17-08-2013, 19:05
benim yolladığım modülün bağlantısı çok kolay. kağıtta herşey yazıyor. ne tampon sökmesi ne far sökmesi. sadece bir yan keski, izola bant yeterli. arzu ederseniz kablo kıskaçları alırsınız benim gibi daha sağlam olur bağlantılar.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1002893_10201240882796842_1236328510_n.jpg

parklarla bu şekilde yanıyor. ışık kontrolü ve sinyal olayı gayet güzel :) modülde daha ısınma sorunu olmadı.

akko
18-08-2013, 11:41
o iyi değil işde içerde duyları eritir allah korusun yangın bile çıkartır.

Montaj sirasinda modulun takildigi yer cok onemli biz benim araca klipsledik icerde aracin sacina yaklasik 1 senedir sifir sıkıntı cokta guzel hem de modulu aksaraydan 15 tl ye almistik montaj yeri cok onemli gidip farin altina ustune montaj yapip fari yakanlar bile var :)

M.A.D
19-08-2013, 15:22
karadüzen amerikandan devam bence :D

h.guroglu
19-08-2013, 20:39

aynen öyle dert yok tasa yok şimdiye kadarki her aracıma kendim uyguluyorum 2 tane çift tırnak duy 2 adet çift tırnak ampul ohh mis aman çok ısınmış aman modül arıza yapmış derdin yok malzeme topu topu 5 lira tutmaz bile

yoshimura
19-08-2013, 21:39

Aynen öyle. 4 senedir bir sıkıntı çıkarmadı :)

emre_277
19-08-2013, 21:59

her aracın ampul yuvasından çift duylu ampül geçmediği için bu arayışlar olabilir :)

ozankaya
20-08-2013, 12:17

bendeki amerkan modulu isik siddeti ayarlanabilir 40tlye almistim. hatta temmuz ayinda tuve gittim siddetini 0a indirdim ve sok tak yapmadan sorunsuz bir sekilde gectim

Umut melek
22-08-2013, 09:14
S.a bu modül izmir demi arkadaşlar ve nerde acaba

batu35
23-08-2013, 13:10
manisada ürn ilk sayfada ürün bilgisi mevcut siteye yönlenip inceleyebilirsiniz

batu35
10-11-2013, 16:26
evet arkadaşlar konuyu hortlatıyorum aldığım amerikan parklar gerçekten şahane vede kaliteli sağlam bir elektrikçi 1 saate montajını yapıyor benim modulum ışık hassasiyetli hem ön sinyaller hem çamurluk sinyallerini ayarlıyabiliyorum kesinlikle tavsiyem hemde modül hiç ısınmıyor :icon_tup:

darkmoon
07-02-2014, 19:05
arkadaşlar konuyu güncelliycem benim piyasadaki en kaliteli ısınma yapmıycak on off tuşlu falan amerikan park modülüne ihtiyacım var.. Bunlar nasıldır önerirmisiniz önerirseniz hangisini önerirsiniz..

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-elektronik-amerikan-park-sinyal-modulu-isik-ayarli-1-0-anahtarli-104208636/detay)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ayarli-american-pak-her-araca-uygun-amerikan-park-modulu-a-kalit-153090988/detay)

gokayy
07-02-2014, 20:15
Geçen gün bende amerikan park yaptırdım ama modül falan istemedim elektrikçi çift duy ampülle kabloyu keserek falan yaptı hiç kablo mablo uğrasmadık modül falanda almadım.
Not : Dörtlülerde ısık azalıyo cogalıyo sonup yanıyormus gibi görünüyor.
Not2: Bu şekilde muayneden geçtim hiçbir sorun yaşamadım

BıD-Clio
07-02-2014, 20:53
arkadaşlar konuyu güncelliycem benim piyasadaki en kaliteli ısınma yapmıycak on off tuşlu falan amerikan park modülüne ihtiyacım var.. Bunlar nasıldır önerirmisiniz önerirseniz hangisini önerirsiniz..

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-elektronik-amerikan-park-sinyal-modulu-isik-ayarli-1-0-anahtarli-104208636/detay)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ayarli-american-pak-her-araca-uygun-amerikan-park-modulu-a-kalit-153090988/detay)

ankara dakı ılan ıcın konusuyorum Yasın bıcerden yaptırmıstım yaklasık 2 bucuk sene oluyor dıye hatırlıyorum cok memnundum hem ıstegıme gore yapmıstı hemde hıc sorun yasamadım tasıye ederım sattıgım arabada hala kullanılıyor ısı vsvs sınyal verırken verılen sınyal tarafı hepsı aynı anda yanar ısık sıddetı ayarı cok guzel ve anahtarla ıstenıldıgınde acılıp orjınale donmesı muhtesem bıse

darkmoon
07-02-2014, 21:49
açıkcası ankaradaki kafama yatıyor çünkü yazdıklarına bakılırsa elektronikden anlıyor..

bu amerikan parklara en ideal en iyi ampül hangisi osram diadem var sinyallerde nasıldır..

tayf
07-02-2014, 22:28
ankaradaki arkadaştan 2.5 sene evvel ilandaki park modulunden aldım şu ana kadar herhangi bir problem arıza vs yaratmadı , ayarlı ve anahtarlı olması cok guzel muayene zamanı anahtardan kapattım kimse anlamadı :)

darkmoon
07-02-2014, 22:59
peki bu çamurluklardaki sinyaller yanmasa olmuyormu ısınma yapmazmı çamurluklardaki sinyaller erime yapmazmı..

tayf
08-02-2014, 02:29
bende camurluktakı sınyallerde baglı durumda herhangı bı problem olmadı ama çalışmasın derseniz camurluk sinyallerine gidecek kabloları boşta bırakabilirsiniz

darkmoon
08-02-2014, 10:33
peki hangi ampülü önerirsiniz bende diadem var iyimidir.

tayf
08-02-2014, 14:05
bende standart sarı boyalı ampul vardı bı heves gidip diadem aldım taktım aralarında aman aman bi fark yok acıkcası

darkmoon
08-02-2014, 16:46
ok sağol diadem'ler kalsın o zaman.

aqustic
08-02-2014, 18:35
Bu linkteki üründe bana ait ve tarafımdan garantilidir.
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-renault-opel-vw-isik-ayarli-onoff-anahtarli-amerikan-park-modulu-153043417/detay)

darkmoon
08-02-2014, 20:35
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-renault-opel-vw-isik-ayarli-onoff-anahtarli-amerikan-park-modulu-153043417/detay)

-ARTARAK YANIP AZALARAK SÖNDÜREN DÖNÜŞ FARI MODÜLÜ

şunu sinyal kolundan bağımsız yapılabilseymiş yani direksiyonu kırdığında belli bir dönüş açısında devreye girebilseymiş on numara olurdu kesin kes alırdım..

driver_can
14-03-2014, 10:53
Amerikan park modülünü 207 de kullanan arkadaşlar var mı modül aldım on off düğmeli ışığı ayarlanandan bağladık gayet iyi çalışıyor fakat arada bir sinyal verildiğinde ampul patlak gibi hızlı yanıp sönüyor bunu herzaman yapmıyor.Sinyali kapatıp tekrar açtığında düzelmiş oluyor.

batu35
15-03-2014, 15:10

aynen ben abimden aldım çok memnunum çok kaliteli bir ürün şiddetle tavsiyemdir :icon_tup:

HardCore
06-06-2014, 09:27
Yeni konu açmayayım dedim, şu iki ürün arasında hangisini tavsiye edersiniz?
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-isik-ayarli-amerikan-park-146948847/detay)
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-toyota-ayarli-amerikan-park-modulu-158810299/detay)

aslan7333
08-06-2014, 18:11
Mertmod tan şaşmayın derim

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-amerikan-park-sinyal-modulu...elektronik-ve-parlaklik-ayarli-139748646/detay/)

ÜSTÜNERC
27-07-2014, 01:01

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-amerikan-park-sinyal-modulu...elektronik-ve-parlaklik-ayarli-139748646/detay/)

Konu hortlamış oldu ama tekrar yeni konu acmak istemedim konu kırlılıgı olmasın diye:) 2011 elantra marka aracıma bu modülden taksam bi sorun olurmu aracı uzun yoldada kullanıyorum cunku uzun yolda farlarım daima açıktır 15-16 saat gıttıgım ıcın ısınma vs sorun oluyormu.Veya uzun yola giderken anahtardan kapatsam ac kapa seklınde yapsam bozulurmu.Almayı dusunuyorum cunku danısmak ıstedım

brky33
04-08-2014, 03:25

1 - Mersin den Talip Abiden bende aldım daha önce çok iyi bi abimizdir kendisi. Ne zaman arasam açar telefonumu yardımcı olur elektrikle ilgili hemen her konuda. :icon_tup:

2 - Ankara da ise Yasin diye bi arkadaş var. Yanlış hatırlamıyorsam hatta Odtü Mezunuydu. Araç elektroniği üzerine bir sürü çalışması var ondanda amerikan park almıştım aynı şekilde çok memnun kaldım. :icon_tup:

Talip Bey veya Yasin Bey ikisinin de amerikan parkları gayet kaliteli ve taş dirençli o ateş gibi ısınan modüllere benzemez. Milyarlık araçlara 15 tl lik modül alıp riske girmeye hiç gerek yok. Bi öğle yemegini dışarda yemeyin :) Ama kaliteli modül alın :)

Bu arada ben on-off tuşunu uzattım kablo ile anahtarı pedalların oraya koydum kaputu bile açmadan on-off yapabiliyorum rahatça :)

beratyuksel
24-04-2015, 17:04
konu kim bilir kaçıncıya hortluyor ama yeni konu kirliliği olmasın diye yazıyorum :D

İstanbulda muayeneden geçebilecek, sinyal yakınca belli olabilecek, kesinlikle ısınma-kararma sorunu olmayacak modül satan bir yer/kişi bilen var mı?

Burak
25-04-2015, 10:02
konu kim bilir kaçıncıya hortluyor ama yeni konu kirliliği olmasın diye yazıyorum :D

İstanbulda muayeneden geçebilecek, sinyal yakınca belli olabilecek, kesinlikle ısınma-kararma sorunu olmayacak modül satan bir yer/kişi bilen var mı?
Snt garage var Beykoz tarafında, sanalpazarda da satis yapıyorlar. Ben birkac senedir kullanıyorum memnunum.

beratyuksel
25-04-2015, 13:51
ŞNT garage'ı duydum evet ama 40 lira modüle istiyorlar eyvallah da, 40 lira da montaja istiyorlar o çok geldi biraz bana.

Aslında mertmod aklıma yattı, montajını da kendiniz yapabilirsiniz diyor ama mersinden satış yapıyor biraz uzak bir sıkıntı çıkardığında karşımda adam bulamam diye korkuyorum :D

painkller
25-04-2015, 19:52
TÜM ARAÇLARA Amerikan Park Modülü Işık Ayarlı ve On Off Anahtarl - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 131038830 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-tum-araclara-amerikan-park-modulu-isik-ayarli-ve-on-off-anahtarl-131038830/detay/)

bu üründen aldım. ısınma sorunu daha yaşamadım motor içinde motor ısısından ısınıyor alet :D :D kendi ısınmadı daha :D açma kapama, kısma çok güzel. hele sinyal olayında tam yanıp sönmesi beni bu modüle yönendirdi geçen cumartesi geldi ürün elime bağladım.

şnt benim buraya resmini koyduğum modülle reklam yapıyordu, onlardan almama rağmen benim aracımla.

baktım şimdide 2 sene olucak hemen hemen daha modüle dokunmadım. öneririm.

İbrahim33
25-04-2015, 20:01
şnt iyidir , ben 2 kere aldım , problem çıkmadı. yalnız parlaklı ayarını çok açınca farda buğulanma yapabiliyor , ki bu da normaldir bencee

By_emre
25-04-2015, 20:03
Şuan ayarlanabilir olarak hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar ?
Ben normal amerikan park modülü aldım 15 tl'ye park ile çamurluk sinyali bağla sıkıntı olmaz dediler sizce ne yapmalıyım ?

emre54
26-04-2015, 02:46
mertmod aldım tam bir senedir sorunsuz kullanıyorum gerçi en fazla 2-3 saatlik yollara gittim şimdiye kadar ama ısınma gibi bir sorunla karşılaşmadım tavsiye edebilirim..

beratyuksel
26-04-2015, 13:45
ben de kararsız kaldım şuan ama yakın olması sebebiyle büyük ihtimalle ŞNT'yi tercih edeceğim

63owen63
26-04-2015, 13:54
Dün şirinevlerde anahtarlı taktırdım, sönene kadar kısılabiliyor,muayene de sıfır sıkıntı.

FK.Sub
26-04-2015, 21:43
Daha önce 15 liralıklardan alıp kullandım ısınması yüzünden çıkarttım ayarlı american park modülü aldım satan arkadaşımdan aldım taktım çok memnunum sinyal verilen tarafın parkını kapatıp direk sinyali yakıyor çamurluk sinyallerinede bağlanıyor güzel bir ürün daha önceden alsaydım dedim.

bad cat
26-04-2015, 22:34
ŞNT garage'ı duydum evet ama 40 lira modüle istiyorlar eyvallah da, 40 lira da montaja istiyorlar o çok geldi biraz bana.

Aslında mertmod aklıma yattı, montajını da kendiniz yapabilirsiniz diyor ama mersinden satış yapıyor biraz uzak bir sıkıntı çıkardığında karşımda adam bulamam diye korkuyorum :D

talip abi mert mod olmadığı zamanlarda almıştım ilk modülümü.ilk aldığımda sıkıntılı çıktı çalışmadı aradım direk yenisini gönderdi. daha sonra 3 tane daha aldım.Birini arkadaşıma hediye etmiştim bazen kısık yanma gibi bir problemden bahsetti, ben de birilerine hediye ederim diye fazladan almıştım onu taktık sıkıntısız çalışıyor. hatalıyı göndericem ama fırsat olmuyor adı altında üşeniyorum :D ilk aldığım 2 yıldan beri sıkıntısız çalışıyor. vizelerde çok rahat geçiyor.

beratyuksel
27-04-2015, 17:29
talip abi mert mod olmadığı zamanlarda almıştım ilk modülümü.ilk aldığımda sıkıntılı çıktı çalışmadı aradım direk yenisini gönderdi. daha sonra 3 tane daha aldım.Birini arkadaşıma hediye etmiştim bazen kısık yanma gibi bir problemden bahsetti, ben de birilerine hediye ederim diye fazladan almıştım onu taktık sıkıntısız çalışıyor. hatalıyı göndericem ama fırsat olmuyor adı altında üşeniyorum :D ilk aldığım 2 yıldan beri sıkıntısız çalışıyor. vizelerde çok rahat geçiyor.

şimdi bu mesajdan hangi sonucu çıkarmam lazım? :D
sıkıntı çıkarması almamam gerektiğini gösteriyor, yenisini göndermesi de almam gerektiğini. :D

tuzemen
27-04-2015, 17:32
4 arabada mertmod kullanıyoruz, uzun yola felan giden var aramızda, hiç bir sorun yaşamadık kesinlikle öneririm.

yoshimura
27-04-2015, 18:02
4 arabada mertmod kullanıyoruz, uzun yola felan giden var aramızda, hiç bir sorun yaşamadık kesinlikle öneririm.

Bende mertmod kullanıyorum ısınma akü bitirme vb diğer başka sorunlarla karşılaşmadım.Gayet başarılı bir ürün. Bana göre tek eksi yanı,kumanda ile kapıları kilitlediğimde ön sinyallerimin yanmaması. haricinde sıkıntısız.

bad cat
27-04-2015, 18:09
şimdi bu mesajdan hangi sonucu çıkarmam lazım? :D
sıkıntı çıkarması almamam gerektiğini gösteriyor, yenisini göndermesi de almam gerektiğini. :D

bence mesajımın şu kısmıyla ilgilenmen daha iyi olur :D
"ilk aldığım 2 yıldan beri sıkıntısız çalışıyor"

2 yıldır en açıkta kullanıyorum bir sıkıntı yaratmadı. tabi bu elektronik malzeme şans işi :D

beratyuksel
27-04-2015, 20:23
bu kapı kilitleyince sinyal yakmama işi her araçta oluyor mu?

tuzemen
27-04-2015, 20:28
bu kapı kilitleyince sinyal yakmama işi her araçta oluyor mu?

benim aracımda sinyaller yanıyor kilitleyince, hatta follow me home açıkken kapıyı kitleyince sinyaller 2 sn kesiliyor sonra farlarla beraber yanmaya devam ediyor

beratyuksel
27-04-2015, 20:30
o zaman bu sinyal olayı modelden modele değişiyor anladığım kadarıyla

yoshimura
27-04-2015, 21:17
http://i62.tinypic.com/vy4hon.jpg

Benim kullandığım modül bu. Kapı aç-kapa durumunda ön sinyaller pas vermiyor. Modülle ilgili bir durum mu bilemedim..

painkller
02-05-2015, 12:30
modülü yandaki tırnaklardan açın bakalım yada yeni ise gönderin yenisi gelsin sonuçta bu ya anahtar arızasıdır yada lehim bağlantı kopmasıdır temassızlık diye düşünüyorum

shadow34
22-06-2015, 21:54
Geçen hafta mertmod sipariş verdim ve geldi. Montajı yaptık tüm fonksiyonlar sorunsuz çalışıyo ama motor sesini bastircak derecede elektrik sesi geliyodu. Hemen iletişim kurdum aldıgım kişiyle ve modülden kaynaklı olabilceğini ve geri yollamamı istedi yenisini göndercekler. Bekleyip görücez. Ayrıca modülü çıkardım fakat bağlantıları eski haline çevirmedim o yüzden ön sinyallerim şuan çalışmıyo. Araç 1.4tsi golf6

Maxi
24-06-2015, 06:47
bizim millet ne kadar meraklıymış bu amerikan park modullerine
sahibinden de bir arama yaptım 4500 tane ilan geldi, yuhh diyorum

ebayde arıyorum 1 tane ilan yok
acaba bu biz türklerin buluşumu?

levent
24-06-2015, 08:14
bizim millet ne kadar meraklıymış bu amerikan park modullerine
sahibinden de bir arama yaptım 4500 tane ilan geldi, yuhh diyorum

ebayde arıyorum 1 tane ilan yok
acaba bu biz türklerin buluşumu?

Abi amerikan ebayında yoktur da diğerlerinde var :) Amerikada standart geldiği için gerek yok zaten :)

US Sidelight Indicator Module Set VW Bora Golf Passat Polo Lupo Touran T4 | eBay (http://www.ebay.co.uk/itm/US-Sidelight-Indicator-Module-Set-VW-Bora-Golf-Passat-Polo-Lupo-Touran-T4-/331578219168?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4d339a1aa0)
US Standlicht Blinker Module BMW AUDI VW VOLVO OPEL FORD PEUGEOT SAAB für ALLE! | eBay (http://www.ebay.co.uk/itm/US-Standlicht-Blinker-Module-BMW-AUDI-VW-VOLVO-OPEL-FORD-PEUGEOT-SAAB-fur-ALLE-/121663059648?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c53aef6c0)

Ben amerikan'dan bunlara geçmeyi düşünüyorum bir ara, zaman ne göstericek bakalım :D

2 1156 S25 Single Filament Dual Color Switchback LED DRL Turn Signal Light Kit | eBay (http://www.ebay.com/itm/2-1156-S25-Single-Filament-Dual-Color-Switchback-LED-DRL-Turn-Signal-Light-Kit-/161550836093?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item259d2e217d&vxp=mtr)

levent
24-06-2015, 08:17
Geçen hafta mertmod sipariş verdim ve geldi. Montajı yaptık tüm fonksiyonlar sorunsuz çalışıyo ama motor sesini bastircak derecede elektrik sesi geliyodu. Hemen iletişim kurdum aldıgım kişiyle ve modülden kaynaklı olabilceğini ve geri yollamamı istedi yenisini göndercekler. Bekleyip görücez. Ayrıca modülü çıkardım fakat bağlantıları eski haline çevirmedim o yüzden ön sinyallerim şuan çalışmıyo. Araç 1.4tsi golf6

VAGCOM ile açılmıyor mu mk6 larda da amerikan park? mk5-7 lerde açılıyor, mk6 da da açılıyorsa hiç bence gerek yok modüle falan..

shadow34
24-06-2015, 09:13
***** elektronige gittim. Mk6 2009 modellerde açılıyomus. Benimki 2010 olduğu için açamadık malesef.

Kadyr
26-09-2015, 21:42
arkadaşlar selam,
daha önce forumdan birinden amerikan park modulu almıştım taş direnc olandan. şimdi vitoya takıcam arıza yakmayan tipten lazım
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/honda-ayarli-amerikan-park-sinyal-modulu-187080829#product-information
bu ürün gibi olanlar sanırım işimi görecek. forumda varmı yine satışını yapan buradan alalım.

-Murat Özcan-
28-09-2015, 15:13
Konuyu takipteyim

yusufcan_k
29-06-2020, 12:14
hortlatsak konuyu var mıdır acaba hala kullanan.

aqustic
30-06-2020, 09:05
Her Araca Ayarlı,anahtarlı Ve Isınmayan Amerikan Park Modulu - n11.com (https://urun.n11.com/diger/her-araca-ayarlianahtarli-ve-isinmayan-amerikan-park-modulu-P413942100)