PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CDU Cooper S JCW - Devran Astra

Kekuti*
05-05-2013, 13:05
CDU bolton yuklu. Ecufast yazılım (egsoz-dp-fltre vs.. ) -65 KG sökük
Astra GSİ Turbo ? specleri bilmem 41 U plakalı olan. (2 kişiymiş)

dMQhDrLbhQE

CDU Cooper S Jcw - Devran Astra gsi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=dMQhDrLbhQE)

Specleri yazarsınız, 10 tane beyaz astra oldugu için hepsi birbirine karıştı devranınki hangisi bilmiyoruz :D
Video budur. İddaa edilen araç budur.
Diğer konuda Video çekilen araçlar aynı değildir. Devran kendi kullandığı aracı biliyor ama biz 30 kişi kör oldugumuz icin iftira atıyoruz. :heyoo:
Diğer araç kiminse Maşallah. Ama mini'nin sahibi atarını kendi aracınla yapmıştır. Boltondur, kesip biçme vs yoktur K03s FINDIK kadar turboyla kendinden hafif aracı yinede böyle zorlamış tutunmuştur.

Kıç kadar mini demek ki boyundan büyük işler gerçekleştirmiştir. Tebrik edilmelidir. :icon_tup:
bir birinin ikizi iki arabayı getiripte al bu benim araba demek etik değildir.

Golf R'la denemeleri sırasında arkadan gelen astra'da gelip basıp 4 boy indirmiştir. Ancak bu araba değildir. Eğer bu araba da o ise 1 araba 70 kg ile 5 boy gerilemez ! (o video'da geliyor)

Hadi iyi seyirler.

p.s : En hızlı veya kafaya oynayan bir mini değildir. Gt28'li minide var, hızlı stroker'lı r53'de var. Daha kafaya oynamanıza çok var ;)

orcunnn
05-05-2013, 13:10
evet devranın araba bu araba aynı araba araç içi video mevcut devran altına ekleyecektir
bu konunun 2 kişiyiz çok allta ve geç bastık evet biz 2 kişi iken bize 210 lara kadar tutundu
sonra arkaya düşüyor

-Günalp-
05-05-2013, 13:12
Maşallah güzel deneme olmuş.. Mini güzel yürüyor..

Kekuti*
05-05-2013, 13:12
la bi zhmet dussun 1.6 sik kadar turbolu arabadan bahsediyorsun ?

Arenimo
05-05-2013, 13:16
Hadi bakalim hayirli isler :D

Enteresan devran simdi 4 boy geciyodu e simdi geciliyo 1 kisi 5 boy radikal artik yorum yok bence bu kafada admlarla denememek lazim
Maksat gecmek gecilmek digil deniyordu
Bence maksat uzum yemek degil bagciyi dovmek masallah gurkanim ne egzantrik ne kapak ne meth ne emme dp filtre yazilimla ne bela oldun millete belli degil :D

CDU dan recaro şıklığı :D

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/null_zps08fde25d.jpg

Kekuti*
05-05-2013, 13:19
otomatik vitese dikkat :D

mtcvtc
05-05-2013, 13:19
Aren inanın devranın bu tarz kolpa işlerle alakası olmaz aracı ne durumlardayken bile bizle gelip basmışlığı var kırılırsa kırılsın diye adam gibi adamdır bence bu işte bi yanlışlık var tekrardan maşallah iki aracada inşallah çözülür bu durum cdu'nun içine düştüm:)

Arenimo
05-05-2013, 13:20
otomatik vitese dikkat :D

DSG *** yemis hahaha vitesler Malatya uzerinden

KA®ANLIK
05-05-2013, 13:22
arkadaşlar bu videodaki GSI ın sis lambaları yanıyor,
tamponu sökük GSI olamaz, karıştırmayın :)

güzel deneme olmuş ama maşallah araçlara

orcunnn
05-05-2013, 13:24
1 kişi devranda tam 4 boy fark ediyor bunu bora abi red s2000 sahibi de söyler
artı burda da geçilmiyor yine geçiyor neyin hayel dunyasındasın
aynı vıdeo araç içi mevcut izlersin ;)

Arenimo
Aren inanın devranın bu tarz kolpa işlerle alakası olmaz aracı ne durumlardayken bile bizle gelip basmışlığı var kırılırsa kırılsın diye adam gibi adamdır bence bu işte bi yanlışlık var tekrardan maşallah iki aracada inşallah çözülür bu durum cdu'nun içine düştüm:)

Kanka ben devrani tanimam kendisi hizli mini gormek istedi ozellikle her konuda emg ye laf soyluyo
Bende sokulmus satilmis arabanin lafi olmaz diyorum kaldi ki 1,5 sne emg ile gazladim o zaman nerdeydin dedim bana google a yaz yok 2005 de draglara girdim 2008 de time atack yaptim ya biz bireysel show yada cv istemedik emg yururken nerdeydin dedik

Elalemin pipisiyle gerdege girmem turkiyede yapili miniler var ama kimseye git cik dene diyemem mini kullanicilari gurkan kadar agresif dgil :D gurkanim bence bolton do filtre egzost yazilimla fazla fazla yuruyo deneyen araclara masallah kaza bela olmamasi guzel

Kekuti*
hocam ok bu araba devran değil mi ?

Peki birazdan bir video daha geliyor. Yükleme aşamasında, devran geçiyor min 3 boy. o iki araba aynı değil, ama hadi diyelim aynı. 1 kişi ile uzay boşluğu mu kapanır ? ;)

o zamanda başka seyler gelir insanın aklına ;)

Arenimo
05-05-2013, 13:25
arkadaşlar bu videodaki GSI ın sis lambaları yanıyor,
tamponu sökük GSI olamaz, karıştırmayın :)

güzel deneme olmuş ama maşallah araçlara

Bu saten tamponu sokuk olan degil 41 U plaka devranin arabasi

devolation
05-05-2013, 13:25
devo astra gsi 2person & cdu cooper - YouTube (http://youtu.be/x_uVFSXRIdU)

alin size iki kisimi 1 kisimi gectimi yanindami gitti disardan cekilen videonun ici erken basmismi ben sarmismiyim elinizi vicdaniniza koyarsiniz insallah 5 e attigimizda saga dogru viraj dondugumuzu cdu nun icten aldigini saymiyorm ufak seyler evet benim aracta bir kisi 3 boy farkediyo ben hala diyorum aksam gelin iki aracida gorun benim arac sunroofsuz sinaninki sunrooflu ama roole cikinca geceden cam kesip koyuyoruz :))))

KA®ANLIK
05-05-2013, 13:26
edit... pardon...

mtcvtc
05-05-2013, 13:28
Kanka ben devrani tanimam kendisi hizli mini gormek istedi ozellikle her konuda emg ye laf soyluyo
Bende sokulmus satilmis arabanin lafi olmaz diyorum kaldi ki 1,5 sne emg ile gazladim o zaman nerdeydin dedim bana google a yaz yok 2005 de draglara girdim 2008 de time atack yaptim ya biz bireysel show yada cv istemedik emg yururken nerdeydin dedik

Elalemin pipisiyle gerdege girmem turkiyede yapili miniler var ama kimseye git cik dene diyemem mini kullanicilari gurkan kadar agresif dgil :D gurkanim bence bolton do filtre egzost yazilimla fazla fazla yuruyo deneyen araclara masallah kaza bela olmamasi guzel

Sizin araç gerçekten speclerinde iddalı yürüyor güzellik olarak zaten konuşulmaz;)bu specde devranın geçmesi normaldir bence ama araç değiştirme falan devranın kişiliğine ters işler gerçekten birgün denkgelir aynı ortamda oturursan sende anlarsın zaten. Emg'ye gelince dediğin gibi sökülmüş araba şuan konuşmak boş olur ozamanlar hangi arabalarla denedi neler yaptığı ortada dediğin gibi sonuçta kaza bela olmaması sevindirici...

kelalper
05-05-2013, 13:29
beyler uzatmaya gerek yok akşam bir daha çıkın deneyin. Açın devranın kaputu bakın GT28 ya da büyük turbo kendini belli edecektir zaten bakınca anlarsınız. Bunların dışında yorum yapmak gerekirse ya devran bu videoda basmamış ya da siz devranın videoda basmamışsınız. Devranın koyduğu videoda astra bir anda kopup gidiyor bu videoda bayaaa bir süre cooper önde gibi. 2. kişi tabii ki etkiler ama aradaki o zıplamayı 0 layıp cooper ı öne çıkarmaz. Cooper öne çıksa bile genede çok kolay yakalayıp geçebilecek güçte görünüyor.

orcunnn
05-05-2013, 13:37
devo astra gsi 2person & cdu cooper - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=x_uVFSXRIdU&feature=youtu.be)

pardon kimse kim geçiyor bide devranın araç ne kadar sarıyor duyorsunuzdur bide
bu denemeyi 100 yapalım bizim devrimizde ;)

KA®ANLIK
05-05-2013, 13:39
beyler uzatmaya gerek yok akşam bir daha çıkın deneyin. Açın devranın kaputu bakın GT28 ya da büyük turbo kendini belli edecektir zaten bakınca anlarsınız. Bunların dışında yorum yapmak gerekirse ya devran bu videoda basmamış ya da siz devranın videoda basmamışsınız. Devranın koyduğu videoda astra bir anda kopup gidiyor bu videoda bayaaa bir süre cooper önde gibi. 2. kişi tabii ki etkiler ama aradaki o zıplamayı 0 layıp cooper ı öne çıkarmaz. Cooper öne çıksa bile genede çok kolay yakalayıp geçebilecek güçte görünüyor.

aynen katılıyorum,
teke tek denesinler,

hatta gt2871 li astra gsi da var o da beyaz :D
aslında o da gelse de gt2871 ile nasıl oluyor büyük turbolu gsi da görülür :D
ama sahibi kıldır gelmez şimdi 2871 li :D

aLperTunga
05-05-2013, 14:17
arkadaşlar dün gece iki beyaz astra geldik ataşehire.devranın arabanın koltukları sökük tamponu üzerinde tavanı siyah folyolu.diğer astramızın tamponu söküktü gördüyseniz tavanı beyaz sunrooflu zaten diğer astramızın tamponu söküktü intercool görünüyordu hortumları boştaydı.arac suan atmo zaten dün onu rodaj babında getirdik yol yapsın diye ve o aracın içi takılı bir şekilde aracın sahibi ben ve orcun arabadaydık devoyu gebzeye gelirken izliyorduk.yok başka arabalar geldi devranın arabası değildi gibi iftiralar hiç hoş değil.öyle bi şerefsizlik yapacak o.ç değiliz!!!