PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.4 accord???

PiscocuK
05-05-2013, 18:15
selam

çok uzun zamandır hep aklımda olan bir araçtı ve artık zamanının geldiğini düşünüyorum.kullanıcı yorumlarını varsa kronik sorunlarını iyisini kötüsünü her türlü yorumu yapacak arkadaşların bilgilerine ihtiyacım var.normalde 4-5 ay bir araca binip satıyorum bu araçla min 2 seneyi geçirmek istiyorum.

motor ve şanzumanın kronik sorunları varmı
klasik hondalar gibi yol sesini alıyormu
yine (bana göre) her honda gibi yol tutuşu kötümü
şanzıman geçişleri yeni nesil araçlardaki gibi önce ön cama yapıştırıp sonramı değişiyor
sadece koltuk ısıtmamı var?koltuk soğutma diye bir teknoloji varmı (yazın pişermiyim)
k24 gücünü gerektiği zaman bastığında hissettiriyormu
filtre sesi güzelmi (kükrüyormu)
arkaya 3 kişi otursa civiclerdeki gibi arka amortisörleri küt küt vuruyormu

gibi bilgilere ihtiyacım var

bunların dışında da aklımda olmayan aklınıza gelen olmazsa olmazları yazabilirsiniz

düşündüğüm tek renk cosmic gri bej döşeme

sahibindede buldum 2004 32.000 km de ama arkadaş uçmuş 39.950 istiyor bence o parayı hakedebilir ama satarken mümkün değil o paraları etmeyeceği için bile bile zarara girmek istemiyorum

şimdiden teşekkürler

maybel
25-05-2013, 21:01
selam

çok uzun zamandır hep aklımda olan bir araçtı ve artık zamanının geldiğini düşünüyorum.kullanıcı yorumlarını varsa kronik sorunlarını iyisini kötüsünü her türlü yorumu yapacak arkadaşların bilgilerine ihtiyacım var.normalde 4-5 ay bir araca binip satıyorum bu araçla min 2 seneyi geçirmek istiyorum.

motor ve şanzumanın kronik sorunları varmı
klasik hondalar gibi yol sesini alıyormu
yine (bana göre) her honda gibi yol tutuşu kötümü
şanzıman geçişleri yeni nesil araçlardaki gibi önce ön cama yapıştırıp sonramı değişiyor
sadece koltuk ısıtmamı var?koltuk soğutma diye bir teknoloji varmı (yazın pişermiyim)
k24 gücünü gerektiği zaman bastığında hissettiriyormu
filtre sesi güzelmi (kükrüyormu)
arkaya 3 kişi otursa civiclerdeki gibi arka amortisörleri küt küt vuruyormu

gibi bilgilere ihtiyacım var

bunların dışında da aklımda olmayan aklınıza gelen olmazsa olmazları yazabilirsiniz

düşündüğüm tek renk cosmic gri bej döşeme

sahibindede buldum 2004 32.000 km de ama arkadaş uçmuş 39.950 istiyor bence o parayı hakedebilir ama satarken mümkün değil o paraları etmeyeceği için bile bile zarara girmek istemiyorum

şimdiden teşekkürler

o araç istanbul vergi dairesinden icarlık olarak satılıktı.32 bin tl açılışı vardı ben girdiğimde ihale iptal olmuştu sahibi para yatırmıştı ama sonradan tekrar ihaleye çıktı ve kaça satıldı bilmiyorum ama araç temiz ve ilk sahibindendi.