PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 5 Kasko

sinanbaysal
10-05-2013, 20:27
Herkeze merhaba. Hepsibura.com dan 3 ay once iphone 5 aldım. Telefonu alırken kasko secenegı vardı 70 tl karısılıgında. Kaskosuda olsun dedık kaskolu olarak aldım telefonu. Telefonum herhangi bi kırılma vs de ücretin tamamınımı yoksa ücretinimi gonderırler bi bilgisi olan varmı .

doush
10-05-2013, 20:31
Herkeze merhaba. Hepsibura.com dan 3 ay once iphone 5 aldım. Telefonu alırken kasko secenegı vardı 70 tl karısılıgında. Kaskosuda olsun dedık kaskolu olarak aldım telefonu. Telefonu aldıkdan 1 ay sonrada sony z cıktı yıkıldım :) Sımdı telefonumu guzelce kırsam sıfırını yollarlarmı ? Telefonu yolladılar dıyelım herhangı bı telefoncuya gıdıp paketı acılmamıs sekılde ip5 ı verıp sony z ıle takas yapabılırmıyım ?

hayır en fazla %70-80 kadarını geri ödüyorlar, yaptığınız da etik olmaz.. Satın istediğnizi alın sonra

sinanbaysal
10-05-2013, 20:35
Bundan 4 sene once 6131 marka telefonumun ekranı bozulmustu. Telefoncuya garantı ıcın goturdugumuzde kaskosu var nasıl olsa kırın gonderın dedıler. Bızde iş makınasının altına koyarak telefonu parcaladık ve gonderdık. Sıfırını gondermıslerdi. Aynı kasko fırmasıydı sanırım..

gokselaltinok
10-05-2013, 20:41
Sigortacı olarak konuşuyorum. Ülkemizde sigorta aracılık hizmetlerinin neden pahalı olduğunun açıklaması olsa gerek bu konu...

Low-Rider
10-05-2013, 20:45
Çıkar elbet bir yerden..

Day Walker
10-05-2013, 22:18
%25 muafiyet vardır ancak çalındı dersen karakoldan tutanak isterler iş karakoldan tutanağı almakta ;) kırıldı dersen sıfır cihaz varsa o bedelden muafiyet uygulayıp öderler ancak poliçedeki küçük yazıları iyi oku sonra çerez parası geçmesin eline bende sigortada çalışıyorum bende ipad ime yaptırdım ama benim poliçe fiyatım 250 tl yi buldu ;) işi bilmek değil önmeli olan maddeleri iyi okuyup ona göre poliçe yaptırmak.

ECS elektronik cihaz sigortası şimdi çok revaçta ama herkes poliçeyi yaptırmadan maddeleri okursa iyi olur. Şirketler de bazı seyleri iyi düşünüp ona göre poliçeleri hazırlarlar ayrıca suya düşmeyle yere düşme arasında bile muafiyet farkı vardır bunuda hasarl cihazı senden isteyi incelerler yada anlamazlarsa benim gibi birinden destek alırlar ;) buna göre bi karar verilir.

S.Saka
10-05-2013, 22:30
Harama aklın gitceğine helaliyle nasıl alabilceğini düşün bence kardeşim.