PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alın size vti denemesi :))))

Sayfa : [1] 2

aLLen
11-05-2013, 09:13
Tuncay abiyle cok güzel denemeler yaptık Allah razı olsun cok keyif aldım eminim ki ben kadar o da zevk almıstır.Eh vtec rodajdan cook cook iyi olmuş dahada iyi olacack insallah .

EH vti specleri
Motor Yeni yapılmış 1800 km :)

V1 filitre 60 lık düz boru Ep3 sonsusuturucu

VB vti specleri

V2 Filitre Hırrr 60 lık düz boru Otto son susuturucu

linkler:
Vti roll8 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=0FOLouW8bww)

Vti roll 7 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=iPUZGIURPQo)

Vti roll6 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=WN7flhoraoA)

Vti roll5 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=iXdZCHXgDXk)

Vti roll 4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XOwoKH0iwzw)

Vti roll 3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=hFg-Iukuewk)

Vti roll 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Rjv9gD6X-R8)

Vti roll 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=UKg0vZElBF0)

deneme videoları Tuncay abi deki videolar en kısa zaman da ben dekivideolarıda eklerim eh dısataki güzellgini izletirim şizlere :)

F.Dogan
11-05-2013, 09:19
bu nasıl deneme aynı kareyi 43 saniye boyunca izledik :D

maşallah araçlara kazasız belasız bol gazlamalar :)

Tuncay
11-05-2013, 09:26
Dun aksam cok guzel muhabbetimiz oldu yolda guzeldi
Umut seni tebrik ederim
Arabana ve sana kocaman masallah
Motor stok olarak yeni yaptik 1800 km de dahada iyi olacak insallah hayirlisiyla

kadir jdm civic
11-05-2013, 09:33
Umut seni tebrik ederim
Motor stok olarak yeni yaptik 1800 km de dahada iyi olacak insallah hayirlisiyla

maşallah abim güzel denemeler olmuş.

aLLen
11-05-2013, 09:34
Umut seni tebrik ederim

Aynen abi yolda muhabbette çok güzeldi siz gibi abilerimle herzaman denerim keyif alırım bende seni be eh i tebrik ederim :) inşallah motor zamanla daha iyi olacak :) araçlarımıza kocaman maşşalah :)

elpadre
11-05-2013, 09:45
organ guney bu yuzden benı cagırıyorduu gel nan dıyee bende yorgundum uyukluyordumm maşallah cok keyıflı deneme olmus :)

Galip
11-05-2013, 09:52
Videolar daha cok iki fitenk nasil yanyana yürür tadinda olmus maasallah iki aracada:)

sword
11-05-2013, 10:02
Maşallah yakın gıtmış araclar ama gri arac startta coğunda avantajlı hareketlenmiş gibi pilotajdan..

dc_crx
11-05-2013, 10:38
çok zevkli bir deneme olmuş maşallah :D

Gry
11-05-2013, 10:47
Her iki aracada maşallah, Allah cümlemize kaza bela vermesin.

Umut VB ye ayrıca maşallah gecen gun E5 de yanımdan geçtin ses cok iyiydi ;)

Tuncay Abi'm sıra bendemi :D

AslanMustafa
11-05-2013, 11:11
maşallah vb ve eh vti güzel zevkli denemeler oldu. canlı izlemek dahada güzeldi :)

kanashibari
11-05-2013, 11:58
Maaşallah denemeler güzel olmuş.
Eh b16b piston setupı değiştirip oem pistona mı geçti?

Eğer öyle ise headers falan taktıktan sonra arayı kapatacaktır. Spec listte gördüğüm kadarıyla headers yok eh te.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Tuncay
11-05-2013, 12:01

Eğer öyle ise headers falan taktıktan sonra arayı kapatacaktır. Spec listte gördüğüm kadarıyla headers yok eh te.

Evet setup degisti oem piston var arabada
Motor ici tamamen stok su anda
Headers yok yani oem headers var arabada
Filtre 60 lik duz ve ep3 son var sadece
Headers degistirecektir evet ama arabayi basik kullanmayi sevdigim icin headers sikinti oluyor

wekoo
11-05-2013, 12:06
maşallahh kafa burun güzel denemeler olmuş...

SDR_07
11-05-2013, 12:09
Böyle güzel keyifli denemeleri görmek çok güzel Allah kaza bela vermesin maşşalah her iki aracada

kanashibari
11-05-2013, 12:13
Evet setup degisti oem piston var arabada
Motor ici tamamen stok su anda
Headers yok yani oem headers var arabada
Filtre 60 lik duz ve ep3 son var sadece
Headers degistirecektir evet ama arabayi basik kullanmayi sevdigim icin headers sikinti oluyor

Tebrikler. Oem headersa göre sonuç başarılı. Vb güzel giden bir araç.

orhan_guney
11-05-2013, 12:17
iki aracada bindim dün gece güzeldi on numara denemeler oldu Maşallah , burdan mınıbüs kullanan arkadaşada selam :)

MTNVTI
11-05-2013, 12:20
İhtiyarlar gençlere karşı vol 4 :D

MAŞALLAH fiteklerimize ve jokeylerimize :D

Tuncay
11-05-2013, 12:22

MAŞALLAH fiteklerimize ve jokeylerimize :D

Valla gencler hizli zor tutundum baskan:)

emre
11-05-2013, 12:23
maşallah çok zevkli...

aLLen
11-05-2013, 12:37

MAŞALLAH fiteklerimize ve jokeylerimize :D abi bu ihtiyarlar çok hızlanmış ama eh bizi yakında tozu dumana bular:)

iki aracada bindim dün gece güzeldi on numara denemeler oldu Maşallah , burdan mınıbüs kullanan arkadaşada selam :)
Orhan abi eh denememi sağladığın için teşekkür ederim çekimler oldukça kalıteli olmuş eline saglık :) ama rjh istiyorum :)

Böyle güzel keyifli denemeleri görmek çok güzel Allah kaza bela vermesin maşşalah her iki aracada
Teşekkürler :)

maşallahh kafa burun güzel denemeler olmuş...

Eh setabını ilerlettiler daha iyi olacak inşallah :) ama bu Halid'e oldukça iyi :)

maşallah vb ve eh vti güzel zevkli denemeler oldu. canlı izlemek dahada güzeldi :) abi bizim arabalar seninkinin yanında hikaye senin araba eyvah eyvah canlı izleyip sesi duymak muazzamdı :)

Her iki aracada maşallah, Allah cümlemize kaza bela vermesin.

Umut VB ye ayrıca maşallah gecen gun E5 de yanımdan geçtin ses cok iyiydi ;)

Tuncay Abi'm sıra bendemi :D
Teşekkür ederim elimden geldikçe uğraşmaya güzelleştirmeye çalışıyorum :) ses olayında da ne bilim diğerleri de bana çok güzel benim arabadan ses gelmiyormuş gibime geliyor :)ama eh birazdaha ilerleyence deneme derim :) şimdi yakaladn bu halde hemen kurtar kendini. :)

çok zevkli bir deneme olmuş maşallah :D teşekkürler onur ;)

Videolar daha cok iki fitenk nasil yanyana yürür tadinda olmus maasallah iki aracada:)
Teşekkürler ;)

Maşallah yakın gıtmış araclar ama gri arac startta coğunda avantajlı hareketlenmiş gibi pilotajdan..
Teşekkürler ama bilmem siz daha iyi bilirsiniz roll olaylarını yas itibariyle tecrübe de var tabii ki olabilir pilotajım benim çok iyi değil heyacandan erken basmışımdır

organ guney bu yuzden benı cagırıyorduu gel nan dıyee bende yorgundum uyukluyordumm maşallah cok keyıflı deneme olmus :)
Seni dün çok andık ama bi karsimiza çıkmadın abi :)

Valla gencler hizli zor tutundum baskan:)
Abi öle demeye yaa bizi yiyeceksin az kaldı rodaj bitsin setap ilerlesin bizim korkulu rüyamız olacaksın ;)

orhan_guney
11-05-2013, 12:39
geliyorum az kaldı Allah izni ile bekle beni Tuncay Aslan :) nefesimi ensende hissedeceksin :)

elpadre
11-05-2013, 12:45
beni niye andiniz nan yuruyen yapiliyor arabaya mazemeler daha gelmedi gelince bakalim o zaman bende sizleri anarim :)

cgnozdmr
11-05-2013, 13:01
Maşallah araçlara böyle başa baş roll izlemeyeli epey olmuştu

SEÇKİN172
12-05-2013, 09:50
maşşalah iki araçta 10 numara yürüyo...

mtcvtc
12-05-2013, 10:03
Maşallah iki aracada vb ile arınçtayken çok vtecle denedik aynı setupta tutunan azdır ciğerli makinası var;)

Skyhawk34
12-05-2013, 10:07
VB stockmu?

ilkerist
12-05-2013, 10:20
Deneyin tabii yaaa :D

aLLen
12-05-2013, 10:41
VB stockmu?

Motor olarak stock ekstra olarak fhe var kardesim :)

aLLen
12-05-2013, 10:45
Deneyin tabii yaaa :D
İnsallah karbonla da Bigün deneriz mümkün olmayan bişey değil :)

Maşallah iki aracada vb ile arınçtayken çok vtecle denedik aynı setupta tutunan azdır ciğerli makinası var;)
Teşekkürler Arınç'ın abiyi ismen tanıyorum ama arabaya çok büyük emek vermiş Allah razı olsun :) Vb setabında gercekten iyi :)

maşşalah iki araçta 10 numara yürüyo...

Tuncay
12-05-2013, 10:47
Kaedesim seninde buyuk emeklerin var
Düzgun ellerde
Bakimli araba herzaman yurur;)

selo
12-05-2013, 10:58
araçlar masallah iyi yürüyo,pilotajlarda olduça iyi,izlerekn bile keyif aldım sizin keyfi düşünemiorm :D

aLLen
12-05-2013, 10:59
Kaedesim seninde buyuk emeklerin var
Düzgun ellerde
Bakimli araba herzaman yurur;)

O konuda sana katılıyorum abi sanayide işim olmaz :D:D güzel bakımlı araba hep yürüyor titiz ellerde kurcslanmadan bakım her zaman iyidir :)

aLLen
12-05-2013, 11:00
araçlar masallah iyi yürüyo,pilotajlarda olduça iyi,izlerekn bile keyif aldım sizin keyfi düşünemiorm :D

:icon_tup: kesinlikle çok keyif verici bir gündü :)

AslanMustafa
12-05-2013, 15:41
( abi bizim arabalar seninkinin yanında hikaye senin araba eyvah eyvah canlı izleyip sesi duymak muazzamdı )

estagfurullah sizin araçlarınızın maşallahı var onnumara denemeler oldu :)

ykavcioglu
12-05-2013, 17:25

kesinlikle öyle, o yüzden Eh vtece maşallah, filtre egzoz çok iyi gitmiş.

sakhee
12-05-2013, 18:25
masallah fitenklere
sesler cok guzel
denemeler basa bas
Allah kaza bela vermesin

çağlarcoskun
13-05-2013, 00:18
maşallah eh & vb iyi yürümüşler. bi ara ayarlayında hep beraber deneyelim yaaw :)

Time-R
13-05-2013, 00:33
Araclara masallah, avrupa yakasinda bir gece duzenlenmeli artik Tuncay baskan :)

Tuncay
13-05-2013, 00:46
Grup halinde cikmak sikintili
Caglarda denemek istiyodu olmadi bi gun sen ben caglar cikariz haber verirsin ozelden

K.Kaan
13-05-2013, 08:46
maşayyah iki vtecede ya sabah sabah sesi açmasam 2 araba muhabbet edip yanyana giderken video çekmişler sanırdım:) yalnış zamanda aranızdan bi süre uzak kalmak zorunda kaldık anlaşılan bu geceye dahil olmak büyük keyifli olurdu.. 2 vtecimize de tekrardan maşallah

çağlarcoskun
13-05-2013, 09:32
Araclara masallah, avrupa yakasinda bir gece duzenlenmeli artik Tuncay baskan :)

kanka sen naber yaaa :D araban tamamen bittiyse biz senle çıkalım yaw :icon_tup:

AslanMustafa
13-05-2013, 13:56
kanka sen naber yaaa :D araban tamamen bittiyse biz senle çıkalım yaw :icon_tup:

tabi canım bende video çekerim :)

elpadre
13-05-2013, 14:00
tuncay aslan sende sendıkalısın bılıyorsun dımı :)

Tuncay
13-05-2013, 14:04

Para ödemem istedigim satte gelir giderim etkinliklere katilmam ok diyosan yap kaydi:)

ykavcioglu
13-05-2013, 14:04
tikıt geçiyor Tuncay reyiz:D

Gry
13-05-2013, 14:20
Sendikadan torpilimiz varmı meli reyiz :D

percussionali
13-05-2013, 15:28
Hay massallah ya cok keyifli denemeler boyle denemeler seviyorum EH herzamanckondusyonu ayni iyi ellerde tebrikler

Tuncay
13-05-2013, 15:47
Hay massallah ya cok keyifli denemeler boyle denemeler seviyorum EH herzamanckondusyonu ayni iyi ellerde tebrikler

Saol alicim tesekkur ederim

aLLen
13-05-2013, 20:21
kesinlikle öyle, o yüzden Eh vtece maşallah, filtre egzoz çok iyi gitmiş.

kesinlikle öyle eksoz filiteyle eh cok iyi gidiyor kardesim benim ehe kocaman masallah :)

aLLen
13-05-2013, 20:26
masallah fitenklere
sesler cok guzel
denemeler basa bas
Allah kaza bela vermesin
Tesekkürler :)

maşallah eh & vb iyi yürümüşler. bi ara ayarlayında hep beraber deneyelim yaaw :)
Tesekür ederim :) İnsallah deneriz bende isterim denemk senle kardeş :)

Tesekkürler avrupa sıkıntı yaa yoll olarak anadoluda top speede de kadar oturyoruz :) yollar müsait oluyor :D

Grup halinde cikmak sikintili
Caglarda denemek istiyodu olmadi bi gun sen ben caglar cikariz haber verirsin ozelden
kesinlikle abi grup halınde sıkıntı oluyır risk artıyor deneyen denemeyen karısıyır kaza riski oluyor max 4 arac cıkacaksın rahat oluyor :D

maşayyah iki vtecede ya sabah sabah sesi açmasam 2 araba muhabbet edip yanyana giderken video çekmişler sanırdım:) yalnış zamanda aranızdan bi süre uzak kalmak zorunda kaldık anlaşılan bu geceye dahil olmak büyük keyifli olurdu.. 2 vtecimize de tekrardan maşallah
Kaan aynı aj deneme gibi oldu :D cok zevkli oldu emin ol en kısa zaman da senide bekliyorum :D

Abi benim sendika kaydım oldumu yaa numara falan alamadık yollarsan sevşinirim :D:D:D

çağlarcoskun
13-05-2013, 23:05
Tesekür ederim :) İnsallah deneriz bende isterim denemk senle kardeş :)

bu hafta içi ayarlayın bi akşam yaa tuncay abi sen ben furkan 4 araç çıkalım kardeşim :icon_tup:

elpadre
13-05-2013, 23:08
aydatlarıı odeyınn tuncay aslan organ guney dıyorkı o gıtsın cıla yapsın :D

aLLen
13-05-2013, 23:25
bu hafta içi ayarlayın bi akşam yaa tuncay abi sen ben furkan 4 araç çıkalım kardeşim :icon_tup:

Olabilir ayarlaya bilirsem kendimi neden olmasın :) bu ara islerim cok yogun gec gelıyorum cenaze mısali :D ama insallah olur cok isterim eh ka fv vb güzel olur :D

Tuncay
13-05-2013, 23:30
Olabilir ayarlaya bilirsem kendimi neden olmasın :) bu ara islerim cok yogun gec gelıyorum cenaze mısali :D ama insallah olur cok isterim eh ka fv vb güzel olur :D

Kardesim beni dinlendirin biraz gencler kendi aranizda ciksananiz bide biz izleyek:)

aLLen
13-05-2013, 23:37
Kardesim beni dinlendirin biraz gencler kendi aranizda ciksananiz bide biz izleyek:)

Olur abi sen gel muhabbet ederiz sıkıntı yok eh dinlensin :)

aLLen
13-05-2013, 23:39
Ozandan listeyi söyle yapalım
Ka Fv Vb Kd metin abiyi getirelim tm olur araya :) metin abiyle evren abi Tuncay abinin yerini doldurur o zaman :)

ilkerist
13-05-2013, 23:42
İzlemeyle olur mu yahu? :D

aLLen
aydatlarıı odeyınn tuncay aslan organ guney dıyorkı o gıtsın cıla yapsın :D

Abi cila şart :) rüzgarı yırtacak süzülsün da eh aradan :D:D

Tuncay
Ka Fv Vb Kd metin abiyi getirelim tm olur araya :) metin abiyle evren abi Tuncay abinin yerini doldurur o zaman :)

Hafta ici percü ile denicem:) percussionali:)
Hafta sonuda muhabbete gelirim:)

çağlarcoskun

tamamdır hacı ayarlayın bi gece organizasyon yapalım bundan sonraki muhabbetleri pm den yapalım bence :)

aLLen
13-05-2013, 23:43
İzlemeyle olur mu yahu? :D

Aradan girer tabii canım kendini göstermeye :) ben buradayım der dimi dersin dimi Tuncay abi :)

Gry
13-05-2013, 23:43
bende katılırım aranıza umut sorun olmazsa :)

Metin abisiz olmaz ama oda gelsin :)

aLLen
13-05-2013, 23:44
tamamdır hacı ayarlayın bi gece organizasyon yapalım bundan sonraki muhabbetleri pm den yapalım bence :)

Ayarı çekelim haberler pm ulaşır herkeze :)

aLLen
13-05-2013, 23:46
bende katılırım aranıza umut sorun olmazsa :)

Metin abisiz olmaz ama oda gelsin :)

Abi sen gel zaten :) benim demek istediğim senin yerini doldururlar açık kapanır :) kd tm eh bas tacı her zamn :)

Gry
13-05-2013, 23:47
ihtiyar heyeti olmazsa olmaz :D

aLLen
13-05-2013, 23:49

İhtiyarlR olamadan olmaz zaten :) basımıza büyük lazım :)

Tuncay
13-05-2013, 23:50
Araba cok olmasi sikinti degil 2 ser 3 er cikilir ayar cekiyoruz zaten bilen biliyo:)

Gry
13-05-2013, 23:51
Aslında bu kadroya birde kaan olaydı iyiydi :)

aLLen
13-05-2013, 23:52
Araba cok olmasi sikinti degil 2 ser 3 er cikilir ayar cekiyoruz zaten bilen biliyo:)

Aynen abi kim kimle isterse çıkar daha hoş olur :) sıkıntı da olmaz :)

aLLen
13-05-2013, 23:53
Aslında bu kadroya birde kaan olaydı iyiydi :)

+1 benden :)

MTNVTI
14-05-2013, 08:01

İhtiyar heyetine RJH organ kuzey'i eklemeyi unutmuşsunuz:D Organ benim de klavyem bozulmuş H tuşu çalışmıyor yanlış anlama:D

K.Kaan
14-05-2013, 08:32
Kaan aynı aj deneme gibi oldu :D cok zevkli oldu emin ol en kısa zaman da senide bekliyorum :D

kardeşim senle her zaman denerim biliyorsun.. araba yatıyo şu anda 3 hafta içinde çıkıcak kısmetse.. istediğin zaman deneriz de muhabbetimizi de ederiz kardeşim

orhan_guney
14-05-2013, 08:49
herkes dalgasında metinim karışmıyorum son gülen iyi güler, ben onu düşünüyorum bırak nefes alsın cicekler biraz sende dahilsin :) o çiçeklere.

aLLen
14-05-2013, 08:49

kardeşim senle her zaman denerim biliyorsun.. araba yatıyo şu anda 3 hafta içinde çıkıcak kısmetse.. istediğin zaman deneriz de muhabbetimizi de ederiz kardeşim

İnsallah kardesim benim :) sizle sabaha kadar denerim :)

aLLen
14-05-2013, 08:50
herkes dalgasında metinim karışmıyorum son gülen iyi güler, ben onu düşünüyorum bırak nefes alsın cicekler biraz sende dahilsin :) o çiçeklere.

Yaz geldi açtı çiçekler ;) koparırsın sen o dalı :)

orhan_guney
14-05-2013, 08:51
:) şu en sonki ayrılmada yaptıgımız etkinliği gercekleştirelim haber bekliyorum senden ama o arkadaşıda getir sevdim onu :)

K.Kaan
14-05-2013, 08:53

onhan abinin belalısı olarak dönücem sahalara:)))))))) ben vtec açıcam o çiçek :p valla bu güzel denemeleri seyredince üzülüyorum dahil olamıyoruz diye aj nin kaderi değiştiği anda çok büyük şanssızlık oldu cidden:icon13:

orhan_guney
14-05-2013, 08:54
herşeyde hayır vardır fazla kurcalamıycan bakcan duruma ona göre değerlendirme yapıcan :) sadece aj değil piyasada çok sayıda kişinin kaderi değişti salla gitsin :)
onhan abinin belalısı olarak dönücem sahalara:)))))))) ben vtec açıcam o çiçek :p valla bu güzel denemeleri seyredince üzülüyorum dahil olamıyoruz diye aj nin kaderi değiştiği anda çok büyük şanssızlık oldu cidden:icon13:

MTNVTI
14-05-2013, 08:56

Orhan insan sevdiği kişiyle çok uğraşırmış...İhtiyar heyeti olarak seni çok seviyoruz o yüzden uğraşıyoruz...Seni üzüyorsak afedersin orhanım...

Tuncay coşmuş ama tutamıyoruz bir yerde :) Bi ifadesini alda yolda rahatlasın artık :D

K.Kaan
14-05-2013, 08:56
herşeyde hayır vardır fazla kurcalamıycan bakcan duruma ona göre değerlendirme yapıcan :) sadece aj değil piyasada çok sayıda kişinin kaderi değişti salla gitsin :)

puhahaha yok be abi kaderi değişti derken aj 4 ü geri geldi diye sevindiğim denemede şanssızlık oldu:)

orhan_guney
14-05-2013, 09:00
metinim bende seni seviyorum sevdiğim için böyleyiz zaten sıkıntı yok biliyorsun afdersin filan yakışmıyor bunlar sana.:D tuncay salla gitsin ihtiyarın teki bı sıkımlık canı var :) yaşlı bunak o beraber takılıyoz rollerde artık . beni anca o kaldırabılıyor :)
Orhan insan sevdiği kişiyle çok uğraşırmış...İhtiyar heyeti olarak seni çok seviyoruz o yüzden uğraşıyoruz...Seni üzüyorsak afedersin orhanım...

Tuncay coşmuş ama tutamıyoruz bir yerde :) Bi ifadesini alda yolda rahatlasın artık :D

aLLen
14-05-2013, 09:01
:) şu en sonki ayrılmada yaptıgımız etkinliği gercekleştirelim haber bekliyorum senden ama o arkadaşıda getir sevdim onu :)

Abi getiririm sen rahat ol muhabbeti fenadır daha uzun otururuz :) sıkıntı yok herkeze anlattı seni ben görmedim diyor bi anda düştü ne oldu anlamadım arabada :)

orhan_guney
14-05-2013, 09:02
çözüdüm onu ben çözdüm mümtezar oo :)
Abi getiririm sen rahat ol muhabbeti fenadır daha uzun otururuz :) sıkıntı yok herkeze anlattı seni ben görmedim diyor bi anda düştü ne oldu anlamadım arabada :)

elpadre
14-05-2013, 09:05
orhan guller cıcekler orkıdeler falanlar fılanlar sendıkayı unuttunuz rollıng falan yaptırmanıza ızın vermem aydatlar odenmıyor :D

orhan_guney
14-05-2013, 09:14
sen sus lan ayıı : ) seni ayrı sevicem :)
orhan guller cıcekler orkıdeler falanlar fılanlar sendıkayı unuttunuz rollıng falan yaptırmanıza ızın vermem aydatlar odenmıyor :D

çağlarcoskun
14-05-2013, 09:25
Engine bak nasilda seyrediyo yeni vtec'ci :) adam king yaaaa :D

aLLen
14-05-2013, 10:10

Gercekten AJ ne oldu gözükmüyor ?

K.Kaan
14-05-2013, 10:13
kardeşim motor kırdık 1 ay önce falan... orhan abiyle denerken nos açtık zannetmiş:) ama şanssız bi bitiş oldu..:/ hazırlanıyo şu anda kardeşim 1 aya yollardayızzz

ilkerist
14-05-2013, 10:25
kardeşim motor kırdık 1 ay önce falan... orhan abiyle denerken nos açtık zannetmiş:) ama şanssız bi bitiş oldu..:/ hazırlanıyo şu anda kardeşim 1 aya yollardayızzz

Kardeşim çok geçmiş olsun...

çağlarcoskun
14-05-2013, 10:26
Gecen carbon vteci gordum arka camda T.C Adalet Bakanligi yaziydu :) cooook inceee :)

K.Kaan
14-05-2013, 10:26
eyvallah çok teşekkür ederim... bu işle uğraşan adamlarız zaten risk her zaman var ama anlamsız bi şekilde olması üzücü oldu... Güzel bi hazırlık sürecindeyiz ama:)

çağlarcoskun
14-05-2013, 10:28
Kaan'ım gecmis olsun dahada guzel olur simdi

elpadre
14-05-2013, 10:29
aydatlari odeyin kardesim ayip oluyor ama :D

K.Kaan
14-05-2013, 10:31
Kaan'ım gecmis olsun dahada guzel olur simdi

eyvallah kardeşim bakalım güzel birşeyler hazırlıyoruz ya..:) ama ortamı çok özledim bittiğinde rodajdayken bile damlıcam aranıza:)

MTNVTI
14-05-2013, 10:31
aydatlari odeyin kardesim ayip oluyor ama :D

Obey aydatları toplayınca etkinlik mi yapıcan? yoksa tuncay başkana cila alıp EH e cila mı atıcaz:D

ilkerist
14-05-2013, 10:35
Kaan vardır bir hayır onda da,çıkacak para cepte durmaz...:D

Gecen carbon vteci gordum arka camda T.C Adalet Bakanligi yaziydu :) cooook inceee :)

Yappmmaaaaa bunuuuu...:p

çağlarcoskun
14-05-2013, 10:39
eyvallah kardeşim bakalım güzel birşeyler hazırlıyoruz ya..:) ama ortamı çok özledim bittiğinde rodajdayken bile damlıcam aranıza:)

Ayip sana kanka nezaman gelmek istersen gerekirse biz aliriz seni. Ayri gayri yok illa arabanin cikmasi gerekmiyo

K.Kaan
14-05-2013, 10:40
Ayip sana kanka nezaman gelmek istersen gerekirse biz aliriz seni. Ayri gayri yok illa arabanin cikmasi gerekmiyo

eyvallah üstad yok ayrı gayrıdan demedim zaten yaaa öyle bi düşüncem yok zaten fırsat oldukça görüşebildiklerimiz oluyo... ama toplu vti buluşmalarımızı özlememek elde değil:)

ENG
14-05-2013, 10:47
İhtiyar heyetine beni de kabul ederseniz gelmek isterim vti buluşmasına :)

MTNVTI
14-05-2013, 11:04

KD vtec 'ten KA vtec 'e atar var:D KA VTI ı istiyorum:p

ykavcioglu
14-05-2013, 11:17
kakeyede varmı obey

MTNVTI
14-05-2013, 11:22
kakeyede varmı obey

KK VTI öncelik :)

K.Kaan
14-05-2013, 11:23

Metin abi doğmamış çocuğuma don biçip bende KD yi istiyorum ihtiyarların kralı ile denemek benim için bi şeref olucaktır:)

elpadre
14-05-2013, 11:24
Obey aydatları toplayınca etkinlik mi yapıcan? yoksa tuncay başkana cila alıp EH e cila mı atıcaz:D

cila alip tuncay aslana cila aticagiz :D

MTNVTI
14-05-2013, 11:28
Metin abi doğmamış çocuğuma don biçip bende KD yi istiyorum ihtiyarların kralı ile denemek benim için bi şeref olucaktır:)

Teşekkür butonu olmadığı için buradan teşekkür ediyorum Kaan'ım :)

çağlarcoskun
14-05-2013, 12:17

Abi harbi nezaman deniycez yaw hafta sonu haber bekledim gelmeyince bu taraflarda takildim :D

MTNVTI
14-05-2013, 12:34
Abi harbi nezaman deniycez yaw hafta sonu haber bekledim gelmeyince bu taraflarda takildim :D

gece 1-2 gibi olsunda gün farketmez bir alo de yeterki:D

ykavcioglu
14-05-2013, 12:36
İhtiyar heyetine beni de kabul ederseniz gelmek isterim vti buluşmasına :)

Engin abi, sen bu camianın eski isimlerindensin:D
sormana gerek yok be abii

orhan_guney
14-05-2013, 12:37
cnm sen önce kendini bizim tarafa tayin ettir güneş falan filan bozuyor bizi öyle yerler gençlerin yerleri biz ihtiyarız. :)

ENG
14-05-2013, 12:43
teşekkür ederim Yunus :) ilk buluşmada gelicem bende çok hızlı olmayan vti larla denemek isterim :)
Engin abi, sen bu camianın eski isimlerindensin:D
sormana gerek yok be abii

ykavcioglu
14-05-2013, 12:45
teşekkür ederim Yunus :) ilk buluşmada gelicem bende çok hızlı olmayan vti larla denemek isterim :)

Abi sen deneme yapmak istediğin zaman alo yap yeterli.
şuan hazırsa araç bu haftaya ayarlayalım bi gece:D

ENG
14-05-2013, 12:52
mustafa (ef vtec) bir vti ile ayarlayacak bu hafta içi bir gece o netleşsin ona göre bir akşamda size misafir oluruz :)
Abi sen deneme yapmak istediğin zaman alo yap yeterli.
şuan hazırsa araç bu haftaya ayarlayalım bi gece:D

çağlarcoskun
14-05-2013, 12:55
mustafa (ef vtec) bir vti ile ayarlayacak bu hafta içi bir gece o netleşsin ona göre bir akşamda size misafir oluruz :)

O benim sanirsam :)

ENG
14-05-2013, 12:58
merhaba Çağlar :) ben arabayı aldığımdan beri hiç deneme yapmadım merak ediyorum nasıl gidiyor diye :) sanırım sende yeni almışşın mustafa öyle dedi deneyelim istersen :)
O benim sanirsam :)

çağlarcoskun
cnm sen önce kendini bizim tarafa tayin ettir güneş falan filan bozuyor bizi öyle yerler gençlerin yerleri biz ihtiyarız. :)

Sizin o taraf bana ugursuz geliyo nezaman gelsem sapkali amcalar cevirriyo :)

ykavcioglu

tamamdır abi, haberleşiriz.
avrupa yakasında olursada haber vermen yeterlidir

MTNVTI
14-05-2013, 12:59
MAŞALLAH VB & EH VTI ımıza çok güzel yürümüşler:D:D:D

çağlarcoskun
14-05-2013, 12:59
merhaba Çaðlar :) ben arabayý aldýðýmdan beri hiç deneme yapmadým merak ediyorum nasýl gidiyor diye :) sanýrým sende yeni almýþþýn mustafa öyle dedi deneyelim istersen :)

Merhaba engin abi :) Tabikide abi mustafa abiyede soyledim yarin aksam haberleselim cikalim abi

ENG
14-05-2013, 13:02
hava durumuna bakarız çarşamba olmazsa perşembe olur haberleşiriz
Tabikide abi mustafa abiyede soyledim yarin aksam haberleselim cikalim abi

ENG
14-05-2013, 13:04
Tamam Yunus kadesim biz bu hafta içi Çağlarla çıkıcaz müsait olursanız ona göre bir yer belirleyelim orda buluşuruz
tamamdır abi, haberleşiriz.
avrupa yakasında olursada haber vermen yeterlidir

ykavcioglu
14-05-2013, 13:06
Tamam Yunus kadesim biz bu hafta içi Çağlarla çıkıcaz müsait olursanız ona göre bir yer belirleyelim orda buluşuruz

tamamdır abi, sakhee'ye yeni üye kaydı yapacam:D:D

Tuncay
14-05-2013, 13:24
Çarşi pazar karismis burda:)
Ben eyisi cilaya devam edeyim:)

ykavcioglu
14-05-2013, 13:26
yeni üye kaydı yapacaz Tuncay reis:D

Tuncay
14-05-2013, 13:33
yeni üye kaydı yapacaz Tuncay reis:D

Umut a el verdim benim yerime onun kaydini yapin:)

ykavcioglu
14-05-2013, 13:35
Umut a el verdim benim yerime onun kaydini yapin:)

yok abi sakhee'ye yapacaz yeni kaydı:D

aLLen
14-05-2013, 13:45
Konuya tek tek cevap yasamıyorum :) Kaan'ım Cook gecmış olsun valla üzüldüm ama her iste hayır vardır sen kendin yapmısın benim arabayı gelip çizdiler ben bişey yapmadım saglık olsun :) her isin vardır hayırı daha sağlıklı olur inşallah :) yunus sen beni yedin yedin kardesim valla senin dediğin gibi herkesle denerim zevkine keyif olsun :) bizim kisi metin abi kk tm kd bu üçlüyü istiyorum Tuncay abi valla senin izniyle kaydı da yaptırdım rolling sendikasına :) kefil oldugun için teşekkürler :):):) eng isimli abimi tanımıyorum ama büyük bi zevkle denerim kendide isterse :) Orhan abi sen zaten sardın herkezi basımıza basımızdan eksik olma ;)

orhan_guney
14-05-2013, 13:46
bekleyin az kaldı :)

ykavcioglu
14-05-2013, 13:47
Konuya tek tek cevap yasamıyorum :) Kaan'ım Cook gecmış olsun valla üzüldüm ama her iste hayır vardır sen kendin yapmısın benim arabayı gelip çizdiler ben bişey yapmadım saglık olsun :) her isin vardır hayırı daha sağlıklı olur inşallah :) yunus sen beni yedin yedin kardesim valla senin dediğin gibi herkesle denerim zevkine keyif olsun :) bizim kisi metin abi kk tm kd bu üçlüyü istiyorum Tuncay abi valla senin izniyle kaydı da yaptırdım rolling sendikasına :) kefil oldugun için teşekkürler :):):) eng isimli abimi tanımıyorum ama büyük bi zevkle denerim kendide isterse :) Orhan abi sen zaten sardın herkezi basımıza basımızdan eksik olma ;)

elpadre?
sendika???

ykavcioglu
14-05-2013, 13:49

yeter da abi, millet evleniyor çocuk yapıyor, beklemiyor kimse :D:D

K.Kaan
14-05-2013, 13:54

bana söylediğin şeye az kaldıysa sıkıntı ama diğer türlü ne yaparsan yap bekleniyosun orhan abi:)sana buradan sevgi ve saygılarımla atar yapıyorum:))))))))) :p

orhan_guney
14-05-2013, 13:55
la bana bakın acil vtec 3-4 vites ayı ve 3-4 fişek lazım varmı sorunsuz ? bakın sağa sola.

ykavcioglu
14-05-2013, 13:57
nedir o şanzımanın günahı yaa.:D

orhan_guney
14-05-2013, 13:59
sus la acma o mevzuları :)
nedir o şanzımanın günahı yaa.:D

K.Kaan
14-05-2013, 14:00
sus la acma o mevzuları :)

orhan abi cevap bekliyorum:)

ykavcioglu
14-05-2013, 14:01
ne biçim sendikadır bu arkadaş, bir şanzımanı bile savunamıyoruz:D

orhan_guney
14-05-2013, 14:05
bebeğim seninle özel olarak ilgilenicem ;) merak etme işlerimiz bitsin.

orhan abi cevap bekliyorum:)

K.Kaan
14-05-2013, 14:08
bebeğim seninle özel olarak ilgilenicem ;) merak etme işlerimiz bitsin.

:))))))))))))))) sesli güldüm o nası mesaj:)))) her zaman gaz: açarım senle biliyosun :D bu sefer çok acımasız olcak ama:p

ykavcioglu
14-05-2013, 14:08
Görünen köy uzakta değildir Kaan..:D

K.Kaan
14-05-2013, 14:12
Görünen köy uzakta değildir Kaan..:D

orhan abiyi 125 boy geçsemde denerim muhabbeti yeter:))))))) hee turbolar gelir saplar o ayrı:) ama atmoda yok öyle ihtimal:)

aLLen
14-05-2013, 14:38
orhan abiyi 125 boy geçsemde denerim muhabbeti yeter:))))))) hee turbolar gelir saplar o ayrı:) ama atmoda yok öyle ihtimal:)

Kaan sen oem ölçüde toplanmıştım motoru nasıl kırıldı kardes şimdi kim topluyor Aj ı

K.Kaan
14-05-2013, 14:44
kanka yakıt aldık aş den çıktık kırıldı 4 sonunda.. herşey oemdi arabada.. ya yakıt yada sente atladı deniyo. 2 gün öncesi serviste komple bakımdaydım ikilerde.. keelebek yapılmıştı avans ölçülmüştü vs herşeyi kontrol edildi.. kısmet ya. kardeşim ppr kaan abi ve ibrahim abi hazırlıyo

ykavcioglu
14-05-2013, 14:45
kanka bana ikilerdeki komple bakımı pm atabilirmisin, arkadaşında değişen aks'ı yolda çıktıda..

aLLen
14-05-2013, 14:49
kanka bana ikilerdeki komple bakımı pm atabilirmisin, arkadaşında değişen aks'ı yolda çıktıda..

İkiler hikaye kardes benim gözümde gitmedim gitmem de :)

K.Kaan
14-05-2013, 14:51
kanka gaz kelebeği yapıldı avans ölçüldü normal çıktıvs o tarz şeylar yani biyeri ellenmedi arabanın zaten

ykavcioglu
14-05-2013, 14:52
ben 1 kere gittim, karalama vs.yapmak istemem ama Fatih'İn başına gelenleri biliyorsundur:)

ykavcioglu
14-05-2013, 14:53
kanka gaz kelebeği yapıldı avans ölçüldü normal çıktıvs o tarz şeylar yani biyeri ellenmedi arabanın zaten

o zaman olacağı varmış olmuş seninki, kaşınmışın zaten:D:D

elpadre
14-05-2013, 15:27
sendikalilarr :D yeni uye kayitlari yapilir :D

MTNVTI
14-05-2013, 15:30
sendikalilarr :D yeni uye kayitlari yapilir :D

Kaç tane sendikalı oldu yaw? hala alamadıkmı tuncay'a bir cila:D

Bu arada MAŞALLAH VB & EH VTI lara :)

ENG
14-05-2013, 15:33
Deneriz kardesim bulusur bir aksam tanisiriz :)
eng isimli abimi tanımıyorum ama büyük bi zevkle denerim kendide isterse :))

Time-R
14-05-2013, 15:49
Avrupa bulusmasi ne zaman olacak Tuncay baskan? Birkac ay once Anadoluda yapilan gecenin rovansindan bahsediyorum. :)

elpadre
14-05-2013, 16:02
ucuz yollu satilik civic vtec var whatsapp tan yazana arabayi veriyom 10 bine :) sendikali arkadaslara duyrulur :)

Time-R
14-05-2013, 16:05
ucuz yollu satilik civic vtec var whatsapp tan yazana arabayi veriyom 10 bine :) sendikali arkadaslara duyrulur :)

Abi son fiyat pm alabilir miyim :rolleyes:

elpadre
14-05-2013, 16:06
fiyat sondur ilgind e vericem 5 dakika icinde sure baslamistir

orhan_guney
14-05-2013, 16:07
k.çekmeceden yarın bu tarafa gelecek adam lazım varmı ?

elpadre
14-05-2013, 16:07
resim istiyen varsa 5 dk donunda eklerim

elpadre
14-05-2013, 16:09
takas tekliflerinizi degerlendiririm vti sahibi olmak istemezmisini alt tarafi 10 bin tl sifir motor sifir sanzuman :)

elpadre
14-05-2013, 16:12
sure bitmistir ihale tuncay aslana kalmistir hayirli ugurlu olsun

ykavcioglu
14-05-2013, 16:16
Tuncay reis ucuz arabaya binmez:D

aLLen
14-05-2013, 16:21
takas tekliflerinizi degerlendiririm vti sahibi olmak istemezmisini alt tarafi 10 bin tl sifir motor sifir sanzuman :)

Abi geç gördüm sen ihaleyi ac ben aldım onu :) zevkîne yakarız :)

ykavcioglu
14-05-2013, 16:23
imzam nasıl olmuş,sendikaya katkı sağlayacaktır:D
ilerde beni başkan yardımcısı seçecek elpadre:D

MTNVTI
14-05-2013, 16:24
Benzine zam gelmiş :( bütün rollingler iptal:D:D:D

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/155409-benzine-6-kurus-zam.html

çağlarcoskun
14-05-2013, 16:35
k.çekmeceden yarın bu tarafa gelecek adam lazım varmı ?

bugece yada yarın gece gelmeyi düşünüyorum abi hava durumuna bağlı :)

ilkerist
14-05-2013, 17:13
Olaylar,olaylar :)

Tuncay
14-05-2013, 17:14
sure bitmistir ihale tuncay aslana kalmistir hayirli ugurlu olsun

Almam la onu :)
Organ guney ziplasin:)

16EC813
14-05-2013, 17:35
laynn sendikalılarr ne işler bu işler ,her gece her gece :D
maşallah maşallah araçlarınıza

aLLen
14-05-2013, 18:22

Süper olmuş valla :) imzaları ayarlayalım herkez yapsın kayıtlı meli abi listeyi çıkartsın :)

16EC813
14-05-2013, 18:27
başgan sendikanın paraları pavyonlarda yiyomuş laa :D

Time-R
14-05-2013, 18:56

Imza iyimis, bu sendika ne zaman kapanacak? baska bir sendika acma zamani gelmedi mi :D

Benzine zam gelmiş :( bütün rollingler iptal:D:D:D

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/155409-benzine-6-kurus-zam.html

Birsey olmaz abi, bizleri teget gecer...

elpadre
14-05-2013, 20:42
kusura bakmayin sendika kayitlari devam ediyor aydatlari gursel amcaniza yatirin zaten paralari o yiyor :D

orhan_guney
15-05-2013, 10:22
Ecel listesi.
http://r1305.hizliresim.com/19/h/n2q67.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ugr_kskn
15-05-2013, 10:24
Ecel listesi.

ahahha allahtan va yok abi yanıyorsun :) geçen hafta çıktık cumartesi pr ile kimse yoktu ataşehire; kendi halimizde sıktık baya bu hafta görüşelim :)

Tuncay
15-05-2013, 10:29
Adam liste bile yapmis eehehehheeue:):)

Time-R
15-05-2013, 10:30
Ecel listesi.

Ooo bomba olmus :D

Abi hastayim senin su repliklerine :hahaha:

Gunu gelir benide alirsin insallah su listene :)

K.Kaan
15-05-2013, 10:32
Ecel listesi.

vayyy be plakamız unutulmuş:))))))) orhan abi hazırlıklar tam gaz heralde:)

orhan_guney
15-05-2013, 10:35
Time-R . önce bir yanyana gelelim sonra alıcam senide listeye :)
Kaan canım senle anca temmuz ayında görüşebiliriz :) sağlıklı.

Time-R
15-05-2013, 10:37

Abi gecenki bulusmaniza katilmak cok istedim, vtec bulusmasina, ama maddi durumlardan dolayi gelememistim.

Simdi aracin bakimlari geldi, yag degisimi falan, ondan sonra bulusacagiz insallah. :)

orhan_guney
15-05-2013, 10:38
yerimiz belli bundan sonra ataşehirde takılmıyoruz yeni mekanımız kavacık :) dimi tuncayım.
Abi gecenki bulusmaniza katilmak cok istedim, vtec bulusmasina, ama maddi durumlardan dolayi gelememistim.

Simdi aracin bakimlari geldi, yag degisimi falan, ondan sonra bulusacagiz insallah. :)

ykavcioglu
15-05-2013, 10:42
dün gece VB'yi BUF'ladılar beyler
5 boy yedi:D:D

AslanMustafa
15-05-2013, 10:43
orhan abi listeye benide eklermisin. :)

MTNVTI
15-05-2013, 10:45
Organ başkan ben listeyi göremiyorum yaw :( işyerinde sıkıntı...ben varmıyım ve kaçıncı sıradayım :)

K.Kaan
15-05-2013, 10:46

puhahaha senle her zaman görüşürüz sıkıntı yok ama araba yok şu anda zaten..:) temmuza çıkarsa arabam tamamdır sorun yok:) pm den at abi neler yapıyosun en son stok topluyorum demiştin:)

orhan_guney
15-05-2013, 10:51
Morukcugum seninle en son denemem :) merak etme.

orhan abi listeye benide eklermisin. :)

Metinin takvim yayınladım takvimde herkezin adı ve tarihi var :) sen haziran 9 gecesindesin :)

Organ başkan ben listeyi göremiyorum yaw :( işyerinde sıkıntı...ben varmıyım ve kaçıncı sıradayım :)

Pm attım.

puhahaha senle her zaman görüşürüz sıkıntı yok ama araba yok şu anda zaten..:) temmuza çıkarsa arabam tamamdır sorun yok:) pm den at abi neler yapıyosun en son stok topluyorum demiştin:)

K.Kaan
15-05-2013, 10:55
Morukcugum seninle en son denemem :) merak etme.

Metinin takvim yayınladım takvimde herkezin adı ve tarihi var :) sen haziran 9 gecesindesin :)

Pm attım.

abi senin atarlarına hastayız zaten:icon_tup:.. şimdi onu bunu bırak aj yi sonunda geçebilicenmi ? :D

MTNVTI
15-05-2013, 10:56
[QUOTE=orhan_guney;6826924]

Orhanım iyiki varsın yaw:) adamın dibisin...Tuncay başkan ne zaman? gerçi tuncay cila atmaktan gelemez artık rollere :D:D:D

ykavcioglu
15-05-2013, 10:59
hepiniz BUF'lanacaksınız:D:D

K.Kaan
15-05-2013, 11:00
hepiniz BUF'lanacaksınız:D:D

ikinci zc vakası mı yoksa:)))

ykavcioglu
15-05-2013, 11:01

kanka ZC'ye laf ettirmiyorum:D
o killer:d
gönlümüzün killeri, buf fena ama:D

Time-R
15-05-2013, 11:04

Kaan cok gecmis olsun kardesim, umarim bu sefer sorunsuz binersin.. :icon_tup:

K.Kaan
15-05-2013, 11:06
Kaan cok gecmis olsun kardesim, umarim bu sefer sorunsuz binersin.. :icon_tup:

eyvallah saolasın kardeşim.. zaten sorunsuzduk şanssızlık oldu yaa kısmet:/

Tuncay
15-05-2013, 11:16
Buf ne la :)
Cilaya beklerim onuda:)

ykavcioglu
15-05-2013, 11:17
kırmızı abi,fena gidiyor vb'yi elek etti:D:D

aLLen
15-05-2013, 11:47
Orhan abi :) beni elek ettiler dün zaten :) adam bi bastı yok oldu gitti komple ştandart :) sen geçersin beni ama senle denemek zevkli olacak :) yunus sende beni deşifre ettin helal sana aramızda kalsın dedik iyi ki :D:D aman video koyma rezil oluruz :)

orhan_guney
15-05-2013, 12:02
seni elek edeni getir bana umudum :)
Orhan abi :) beni elek ettiler dün zaten :) adam bi bastı yok oldu gitti komple ştandart :) sen geçersin beni ama senle denemek zevkli olacak :) yunus sende beni deşifre ettin helal sana aramızda kalsın dedik iyi ki :D:D aman video koyma rezil oluruz :)

aLLen
15-05-2013, 12:31

Abi yunusa söyle sen onu o getiriyor saka yapar benden söylemesi :)

ykavcioglu
15-05-2013, 12:34
video yok kanka, Orhan abi geçemezsin yorma arabayı boşuna:D

MTNVTI
15-05-2013, 12:34

Eleği zaten VB yapmış orhanım sen yorulma :D zıttını yazıp ib..... yapıyorlar :)

orhan_guney
15-05-2013, 12:36
zenginleri öldüreceyiz hazır olun :)

ykavcioglu
15-05-2013, 12:36
bu çok zengin be abi, camia'Nın eski isimlerinden:D:D

ykavcioglu
15-05-2013, 12:38
Eleği zaten VB yapmış orhanım sen yorulma :D zıttını yazıp ib..... yapıyorlar :)

yok abi vb'de boc'da elek edildi dün gece:D:D
ama intikam alacaklar inanıyorum

aLLen
15-05-2013, 12:43
yok abi vb'de boc'da elek edildi dün gece:D:D
ama intikam alacaklar inanıyorum

Sen boş koy moruk kasaya k20 koyarsak belki :)

K.Kaan
15-05-2013, 12:43
olm bu buf nedir yav:)))) merak ettim

ykavcioglu
15-05-2013, 12:46
olm bu buf nedir yav:)))) merak ettim

balık soyundan geliyor kanka:D

ykavcioglu
15-05-2013, 12:47
Sen boş koy moruk kasaya k20 koyarsak belki :)

sil o imzayı kanki, king BUF artık:D

aLLen
15-05-2013, 12:49
sil o imzayı kanki, king BUF artık:D

Aga ben boc denedim aradan buf çıktı bizi üfledi gitti :) bide giderken bizi videoya çekmiş :) arada en az 5 6 boy vardı :)

ykavcioglu
15-05-2013, 12:51
Aga ben boc denedim aradan buf çıktı bizi üfledi gitti :) bide giderken bizi videoya çekmiş :) arada en az 5 6 boy vardı :)

zaten bende buf'u çektim, siz yavaş gidiyonuz:D

SeRKaN
15-05-2013, 12:54
zaten bende buf'u çektim, siz yavaş gidiyonuz:D

kanka boc nasıl yürürü?

ykavcioglu
15-05-2013, 12:55
kanka boc nasıl yürürü?

vb'nin biraz gerisinden geliyor ama normal bence, headers yok filtre vs.kötü yaparsa yan yana giderler sanki

MTNVTI
15-05-2013, 12:56
MAŞALLAH VB ile EH VTI a :)

SeRKaN
15-05-2013, 12:56
vb'nin biraz gerisinden geliyor ama normal bence, headers yok filtre vs.kötü yaparsa yan yana giderler sanki

vb vafc yi söktümü?

ykavcioglu
15-05-2013, 12:57

baba o iş ne oldu:D

ykavcioglu
15-05-2013, 12:59
vb vafc yi söktümü?

yok kanka sökmedi aynı duruyor vb, sen denedinmi boc'la yakın zamanda

SeRKaN
15-05-2013, 13:00
yok kanka sökmedi aynı duruyor vb, sen denedinmi boc'la yakın zamanda

yok kanka denemedim hiç

ykavcioglu
15-05-2013, 13:03
yok kanka denemedim hiç

Volkan v2 falan arıyor, bitirince deneriz bir ara müsait olursanız.

SeRKaN
15-05-2013, 13:05
Volkan v2 falan arıyor, bitirince deneriz bir ara müsait olursanız.

halletsin eksiklerini alo dersin kanka

ykavcioglu
15-05-2013, 13:06
halletsin eksiklerini alo dersin kanka

tamamdır kanki, çiğ küfteleri alır geliriz:D:D

Tuncay

Yav yeter artik kacinci bu:)

aLLen

Metin abi süpersin :) maşşalah vteclerimize

ykavcioglu
15-05-2013, 13:09

Bizim yerimize Metin obey ceza alırsa koparım vallahi:))))))))))

SeRKaN
15-05-2013, 13:10
tamamdır kanki, çiğ küfteleri alır geliriz:D:D

tamam unutmak yok ama :)

Bu arada araçlara maşallah zevkli denemeler olmuş :)

MTNVTI
15-05-2013, 13:11

Tamam başkan bir daha yazmıyacam:) yunusun dediği gibi ben ceza yiyecem çünkü:D

MTNVTI
15-05-2013, 13:12

sağol umut'um ama tuncay a kırıldım bir daha yazmıyacam:p tuncay gitsin cila atsın:D

ykavcioglu
15-05-2013, 13:13
tamam unutmak yok ama :)

Bu arada araçlara maşallah zevkli denemeler olmuş :)

ayıpsın kanka, dükkan bizim sayılır:D

Tuncay
15-05-2013, 13:15
sağol umut'um ama tuncay a kırıldım bir daha yazmıyacam:p tuncay gitsin cila atsın:D

Cia atariz obey sanada :)

aLLen
15-05-2013, 13:17

aLLen
15-05-2013, 13:37

Boc çok ilerlemiş kardes doğru ellerde daha da iyi olacağına eminim maşşalah diyelim nazar değmesin :)

Gry
15-05-2013, 15:41
BOC uda bekleriz oda gelsin illede gazlamasimi lazım yunusum :)
Muhabbete gelin en azından ;)

ykavcioglu
15-05-2013, 16:45
BOC uda bekleriz oda gelsin illede gazlamasimi lazım yunusum :)
Muhabbete gelin en azından ;)

kimse b16'ya keyfi biniyorum demesin:p

Gry
15-05-2013, 16:51

B16 ya keyfi binen birisini gormek istiyorsan gelin tanıştırayım sizi :)

Bknz. BG vtec (vti Burak) :D

Adam sabit 90 cı :D

ykavcioglu
15-05-2013, 16:54
işte o yüzden satıyor:D:D

Gry
15-05-2013, 17:00
Eheheheh :D

1.6 ies aldık ona vti dışında, nasıl diyorum vti ile farkı nedir dediğimde

Ben hep 90 la gidiyorum pek fark göremedim diyor :D

ykavcioglu
15-05-2013, 17:02
Eheheheh :D

1.6 ies aldık ona vti dışında, nasıl diyorum vti ile farkı nedir dediğimde

Ben hep 90 la gidiyorum pek fark göremedim diyor :D

vallahi doğru söylemiş, ies daha güzel içide açık renk:D

Gry
15-05-2013, 17:05
Maşallah EH vtec & VB vtec ımize :)

Metin Abi'den ben devir aldım :)

ilkerist
15-05-2013, 17:31
La Yunus BUF'u ne karıştırıyorsun vteclerin içine :)

aLLen
15-05-2013, 17:36

Benden daha büyük keyifçi mi var ben keyfe keder biniyorum yavrum :)

MTNVTI
15-05-2013, 19:23
Maşallah EH vtec & VB vtec ımize :)

Metin Abi'den ben devir aldım :)

:icon_tup: :D:D:D

ykavcioglu
15-05-2013, 21:10
La Yunus BUF'u ne karıştırıyorsun vteclerin içine :)
o da vtec kırmızı hb:D

Benden daha büyük keyifçi mi var ben keyfe keder biniyorum yavrum :)

dün gördük keyfini, Buf'landın işte:D:D

elpadre
15-05-2013, 21:18
metın abı bızı dıscoya goturucek :D

MTNVTI
15-05-2013, 22:31
metın abı bızı dıscoya goturucek :D

imzandaki halk çocuklarınıda götürelim mi discoya :)

elpadre
15-05-2013, 22:33
imzandaki halk çocuklarınıda götürelim mi discoya :)

bosver onuu o adanada :D

K.Kaan
16-05-2013, 08:38

kanka ben keyfi biniyorum keyfi hazırlıyorum:D

ykavcioglu
16-05-2013, 08:46
kanka ben keyfi biniyorum keyfi hazırlıyorum:D

sende satacan kanki:D:D
metin obeyde satacak, birgün hepiniz dizel'e dönüştürüleceksiniz:D

K.Kaan
16-05-2013, 08:50

:))))) kanka satarsam tem bişey için yoksa evlatt olur:) ama keyfime yapıyorum orhan abiyle denemek için:D

elpadre
16-05-2013, 08:53
imzalarında sendıka yazanları piknıge goturuyorum :D

K.Kaan
16-05-2013, 08:55
:)))) menüde ne var? şu 10.000 Tl lik civicin fotosunu atsana abi vatsaptan:)

MTNVTI
16-05-2013, 09:21

Satmak yok yunis...Oğlum'a devredecem ALLAH nasip ederse :)

Yıl 2030 Organ güney takvimini oğluna devretmiş :) Orhanın oğlu tuncay ile benim oğluma atarlanıyor :)

K.Kaan
16-05-2013, 09:25

Yıl 2030 Organ güney takvimini oğluna devretmiş :) Orhanın oğlu tuncay ile benim oğluma atarlanıyor :)

metin abi rollerinize oğlumla katılabilir miyim co-pilot olarak:)

aLLen
16-05-2013, 09:26

Abi ben gene siz gibi olur sizin çocuklarla gaz basarım :) başkanlık bize geçer :)

MTNVTI
16-05-2013, 09:27
o zaman benim oğlum 2 yaşında kaan bende oğlumu alayım hafifletilmiş vtec olur :)

Tuncay
16-05-2013, 09:28

Muhhahahhahaha:):)