PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahibinden sitesinden gelen ilginç takas teklifleri :)

G_TT_I
15-05-2013, 21:53
Başınıza gelen yada duyduğunuz ilginç takas teklifleri???

Adresini bile bilmediğim arsa ve tek kapılı arabaya karşı kamyon kamyonet takaslarını yazmıyorum bile :)

Çok ilginç teklifler geldi ama unutuyorum,

Son günlerde gelen en güzel teklif xbox ederi karşılığı dövme yapma teklifi, birde hangi ürüne hatırlamadığım, bronzlaşmak için toz püskürten makine :):):)

Toplam 10 tane eski model nokia cep telefonları takası'da gelmişti :)

Sitede duyduğum mantıklı takas s2000 karşılığı halı :) belki halı arabadan pahalı olabilir ama roadster araba sahibi biri okalar pahalı halıyı napsın :)

zübeyir
15-05-2013, 21:56
bana daha bugün tekne takası teklifi geldi :D.sonra bahçeli evlerden su çekmekten duvarları yemyeşil olmuş.tek bır penceresı bıle olmayan bır depo geldi :D.bir kerede köyde tarla teklifi gelmişti :D

HE birde 2 tane eski araba üstünede para takası gelmişti :D.ulan 2 arabayı napcam. hadı 1 ini anladıkta :D

mert_can 41
15-05-2013, 21:58
bizim de 2009 corollamıza 8,000 km deydi daha ilan verdiğimizde takas olarak bir şahin verip üzerinede 15,000 veriyorum kabul edersen ara diye msj atmıştı biri :)

burkaykalyon
15-05-2013, 22:01
Benim külüstürü satmaya karar verdiğimde telefonda söylemişti bir denyo. İlanda açık açık yazmıştım. Masrafı vardır motor istiyor diye. 7000 TL'ye satılığa koymuştum. Aynen şunu dedi:

Masrafını herşeyini yap bana öyle ver. Ben binmem masraflı arabaya. 6500 e bırak :D :D :D

Verdiğim cevabı yazmayayım... :D :D

emrekuzdere
15-05-2013, 22:01
Eski bir arkadaşımın 97 corolla'sına 2 inek teklifi gelmişti. Çocuk haftalarca arabasından soğumuş, temizlemez olmuştu.

G_TT_I
15-05-2013, 22:03
Büyük bas cok iyi :):):)
Kesin katil olurum korkusuna araba ilanı veremiyorum :)

mert_can 41
15-05-2013, 22:06
Bide gece 11 de arayıp otomatik arabaya kaç ileri bu diye sormuşlardı üstüne basa basa otomatik şanzıman diye yazmıştım ilana bide vitesin fotoğrafını koymuştum üstelik ilana :)

KIVANÇ
15-05-2013, 22:06
Czt varken racing motor takası gelmişti motor kullanmasını bilmediğim için istemediğimi söyledim üste para vermeyim motor kullanmayı öğretiyim demişlerle karşılaşmışlığım vardır:)

Nissan My Life
15-05-2013, 22:08
Golf mk2 aracıma karşılık hobi bahçesi takas teklif ettiler bahçe bomboş :)

Zero
15-05-2013, 22:12
Birisinden dağ keçisi teklifi geldi jip karşılığı.Ne diyeceğimi bilemedim hiç birşey diyemedim..

Karakuş
15-05-2013, 22:17
3 araba teklifi gelmisti. Bi corsa dizel, bir transporter, birde touareg. En yeniside 2008 modeldi.

Agah
15-05-2013, 22:36
kiralamak istemişlerdi :D :D :D :D

gfb01
15-05-2013, 22:37
Gercek dana derisinden mont teklif ettiler 600 rr icin

Draniela
15-05-2013, 22:45
Eski bir arkadaşımın 97 corolla'sına 2 inek teklifi gelmişti. Çocuk haftalarca arabasından soğumuş, temizlemez olmuştu.

hahahaha :D
iyi arabayı yakmamış :D

997TT
15-05-2013, 22:45
Hangısını yazsam bılemedım;
Icınde tavuklarıyla KUMES,faalmıs,yumurta gelırı ıyımıs.
Tekel bufesı.
Kullanılmamıs 1600 tane damacana!
Cok kelepir onlarca arsa,cogunu gıtsenızde bulmazsınız!
Bır yıl boyunca anadolunun cesıtlı kentlerıne otobus bıletı...
Aklıma gelmıyorkı,cok var...

GKD
15-05-2013, 22:48
ben vtı varken evo 8 teklifi gelmişti olur demiştim bahaneyle evoya bineriz diye ama gelen giden olmadı :D

bhb
15-05-2013, 22:50
6000 tl lik panelvana (ilan başlığı ihtiyaçtan acil) 2007 passatla takas mesajı gönderdiler...

levent
15-05-2013, 22:51
eski telefona 2 tane güneş gözlüğü + uydu alıcısı takası gelmişti bana da :)

G_TT_I
15-05-2013, 22:52
Hangısını yazsam bılemedım;
Icınde tavuklarıyla KUMES,faalmıs,yumurta gelırı ıyımıs.
Tekel bufesı.
Kullanılmamıs 1600 tane damacana!
Cok kelepir onlarca arsa,cogunu gıtsenızde bulmazsınız!
Bır yıl boyunca anadolunun cesıtlı kentlerıne otobus bıletı...
Aklıma gelmıyorkı,cok var...

Bilet gerçek mi :):):):):):)

Gercek dana derisinden mont teklif ettiler 600 rr icin
İnsanları gerip sonra ucuza almak için yapıyor olabilirler,
Biri top ten seklinde toparlarsa ilk başlığa en iyiler şeklinde eklerim :)

gfb01
15-05-2013, 22:54
Mesaji bulimde buraya ekleyim

ondertopcu
15-05-2013, 22:56
bufe takasi cok geliyor

elpadre
15-05-2013, 22:59
alakası yok ama sahıbınden e mkt ılanını acmıstım satılıkveya kıralık kole dıye engellendım :D

Mutu
15-05-2013, 23:00
Ben tertemiz eos 450d mi satarken 550 tl veririm yazmıştı biri. Şimdi arama bölümüne fujifilm yazıp, araya basıyorsun diye cevap vermiştim. :D Takas değil ama rezil tekliflere örnek olabilir. :D

STP
15-05-2013, 23:04
Yeni geldi

Ankara Sincan Temelli Güreş Köyü Mevkisinde 500m2'lik hobi bahçem bulunmaktadır;
-İçerisinde sondaj suyu vardır jeneratörle dagıtımı hazırdır.
-İçinden 2 tane alçak gerilim diregi geçmektedir elektrik alınabilir
-Prefabrik ev konulabilir.
-İlandaki bahçeden 3 tane versem kafa kafaya değişim olurmu ?
-İlan no 110024398 ve İletişim
-İlginize şimdiden teşekkür ederim iyi satışlar.
Gönderenin Cep Telefonu :

Kacak elektrikte var :D

Le10ur
15-05-2013, 23:05
sincanda 2 adet hobı bahcesı takas teklıfı gelmıstı

Le10ur
15-05-2013, 23:05
Yeni geldi

Ankara Sincan Temelli Güreş Köyü Mevkisinde 500m2'lik hobi bahçem bulunmaktadır;

hocam aynı mesajı dun de bana gonderdı:soru::heyoo:

997TT
15-05-2013, 23:07
Hatırlıyabılsem,daha ne ıncıler var....
Bılet en normalı nerdeyse...

Draniela
15-05-2013, 23:07
sincanda 2 adet hobı bahcesı takas teklıfı gelmıstı

O bahçeci herkese gönderiyor anlaşılan :D :D

HkN
15-05-2013, 23:19
Benim arabayı 3 tane telefon ve 1 projektör cihazı teklifi gelmişti geçen sene :) İyice gülmüştüm :)

Birde subwoofer ilanıma paso cep tepefonu takası geliyor bir adamdan ama fiyatlar uçuk :) Engelledim artık adamı :)

ulas
15-05-2013, 23:19
407 aracıma antalyada devremülk takası gelmişti :D

SmT
15-05-2013, 23:22
Araç değilde pahalı bir ürün satıyorum..Gece 24:00 civarı birisi aradı ilkinde açmadım,baktım ısrarla arıyor açtım.İlk lafı ciddi müşteriyimdi.Yaklaşık yarım saat soru sordu konuştu,birşey bildiğide yok herşeyi öyle birşey yok doğrusu budur diye ben anlatıyorum..Yarım saatın sonunda birşey dikkatimi çekti adam hiç pazarlık konusu açmadı..
Sonunda patlattı bombayı: tamamdır tam istediğim gibi ve sizde olur derseniz 3 gün kiralamak istiyorum güvenebilirsiniz bana gözüm gibi kullanırım..

cabrioleter
15-05-2013, 23:25
Bide gece 11 de arayıp otomatik arabaya kaç ileri bu diye sormuşlardı üstüne basa basa otomatik şanzıman diye yazmıştım ilana bide vitesin fotoğrafını koymuştum üstelik ilana :)

bunun otomatikle ne alakası var? otomatik araç da tek vites mi oluyor? 3-4-5-6 ileri belki adam ne bilsin?

crazydog
15-05-2013, 23:28
Yıllar önce ilandaki jantlarıma poker seti takası gelmişti türkiyede tek diye yardırıyordu arkadaş :D

wekoo
15-05-2013, 23:30
Adamlar elde kalan ne warsa atiyorr

Mivec_4G63
15-05-2013, 23:32
1.6 ies honda varken,

97 1.4 is + 2 adet sıfır laptop takası gelmişti. Yok sağolasın dedim, yarım saat sonra bir mesaj daha geldi. Kardeş bak 2 tane de sıfır yazıcı ekliyorum hp kabul diyosan arabaya atıp geleyim. İyi gülmüştüm :D

mert_can 41
15-05-2013, 23:39
bunun otomatikle ne alakası var? otomatik araç da tek vites mi oluyor? 3-4-5-6 ileri belki adam ne bilsin?

bu sorunun geliceğini biliyodum :D araba tam otomatikti yarı otomatik olsa anlarım naparsan yap vites atamasın D konumuna alıp gideceğin cinsten bu arabada napıcaksın ki kaç ileri olcağını hadi onu geçtim sırf bu soru için gece 11 de aranırmı ?

FRTDI
15-05-2013, 23:54
Leon fr satarken 207 rc den anahtarına kalkalım mı diye teklif gelmişti bana da

aksel
15-05-2013, 23:55
Bisin ilanının koyduğumda iphone 4s takası gelmişti telefonu al arabayı ver diye :)

OMTech
16-05-2013, 00:04
bu sorunun geliceğini biliyodum :D araba tam otomatikti yarı otomatik olsa anlarım naparsan yap vites atamasın D konumuna alıp gideceğin cinsten bu arabada napıcaksın ki kaç ileri olcağını hadi onu geçtim sırf bu soru için gece 11 de aranırmı ?

Adam belki senden daha ileri görüşlü daha mantıklı hareket eden birisidir kaç vites olduğunu sorup araçta hangi otomatik şanzıman olduğunu öğrenmeye çalışmış tanıdığı bildiği insanlara sıkıntı çıkartıp çıkarmayacağını sorup hareket etmek istemiştir..

Agah
16-05-2013, 00:08
1.6 ies honda varken,

97 1.4 is + 2 adet sıfır laptop takası gelmişti. Yok sağolasın dedim, yarım saat sonra bir mesaj daha geldi. Kardeş bak 2 tane de sıfır yazıcı ekliyorum hp kabul diyosan arabaya atıp geleyim. İyi gülmüştüm :D

aynı şekil benim 1.4 is e fiat bravoydu sanırım takas teklifi attı bi genç, cevapdan sonra üste 1 laptop verebilceğini söylemişti. olmaz cevabına karşılık bi laptop daha verebilceğini söyledi. sonra üste bir de 2 bin lira verdi . ben bi kaç laptop daha beklemiştim :D

hddsheriff
16-05-2013, 00:26
106 gti ilanıma gazelle minibüs takası gelmişti , daha sonra devremülk , eskişehirde tarla vs.vs.

pcvirus
16-05-2013, 00:31
benimde civic 1.5 ilanıma gazelle minibüs gelmişti
:D:D: haha bu ne biçim bi marka die araştırmıştım

darkmoon
16-05-2013, 00:47
onlarca tarla arsa teklifi çoğununda sahipleri mesajın altına not düşmüş ilerde buraya toki gelicek hava alanı yapılıcak baraj gelicek kanal gelicek köprü gelicek buralar çok değerlenicek.. :)
ahır takası teklifi gelmişdi içinde ineği tavuğu börtü böceğiyle..
15 metrelik 300 bin euroluk fairlane yatla takas teklifi gelmişdi sattığım araba 60 bin tl cevap yazamadım adama :)
eski motorumu satarken ilginç saçma sapan takas teklifleri geliyordu ayakkabı,mont,kar motorsikleti geldi bir defasında..

aklıma ilk gelenler bunlar dahada vardırda bunlar yer etmiş..

deeperblack
16-05-2013, 01:35
Bana trabzonda çay tarlası teklifi geldi. Kısmet diilmiş :)

Eyüp
16-05-2013, 01:37
Ps3 cafe , bufe ve kucukbas teklifleri gordum...

30liralik araba karsiliginda :)

Sercan AKCAN
16-05-2013, 02:05
Size yine iyi üstünü bişekilde tamamlamaya çalışıyolar.

Şu kadar param var diyor.üstünü napıcaz diyorum dua ederim cok diyor :) Kabul oluyomuş duaları :)

cabrioleter
16-05-2013, 02:53

gecenin 11 inde aranmaz tabiki ama istediği kadar tam otomatik olsun adamın sorması çok doğal. 2013 model olup hala 4 ileri modeller var ve yakıt tüketimine manuele göre eski araçlar gibi çok etki ediyorlar. adam belki kendince bir çıkarım yapacaktı yada sadece merak etti vs. vs. kısacası araç otomatik diye kaç ileri olduğunu sormak saçma bi şey değil üstüne üstlük normal bir şey..

mhmtsrtp
16-05-2013, 03:11
Size yine iyi üstünü bişekilde tamamlamaya çalışıyolar.

Şu kadar param var diyor.üstünü napıcaz diyorum dua ederim cok diyor :) Kabul oluyomuş duaları :)

en azından açık sözlü buda bir artı bence :D:D

boosted_pug
16-05-2013, 03:26
Yeni geldi

Banada aynı arsadan bir adet takas teklifi geldi :)

gecenin 11 inde aranmaz tabiki ama istediği kadar tam otomatik olsun adamın sorması çok doğal. 2013 model olup hala 4 ileri modeller var ve yakıt tüketimine manuele göre eski araçlar gibi çok etki ediyorlar. adam belki kendince bir çıkarım yapacaktı yada sadece merak etti vs. vs. kısacası araç otomatik diye kaç ileri olduğunu sormak saçma bi şey değil üstüne üstlük normal bir şey..

Kardeşim yazmayım dedim ama olmadı kusura bakma konu ne senin tartıştığın olay ne adama saçma gelmiş paylaşmış sen burda sabaha kadar dil döküp "hayıııııııırrrrrrrrrrrr saçma değil sorabilir" desen ne olcak adamın fikri değişecekmi veya bunun karar makamı olarak neden kendini tayin ettinki mesela banada bu olayda karşı tarafı savunman mantıksız geldi şimdi başka biri çıkıp hayır mantıklı dese al başına belayı :) biraz relax olmakda fayda var

Nightfish
16-05-2013, 05:41
Chrysler 300M'i satarken birisi aradı. Bende bunun yeşili var, Fatih Terim'in ilk aracı ve GS plaka yani çok değerli dedi. Abi GSli değilim dedim, zaten o bahanesi bunun yeşili en güzel rengi (hacı yeşili) sen getir arabayı beğenirsem benim yeşille kafa kafaya değişelim dedi.

Sincandaki hobi bahçesi olan amca bana da yollamıştı. Bakalım Clio'nun ilanını açınca neler gelecek :)

ALPER-VNS
16-05-2013, 05:51

e46 bmw lerin mesela düz otomatik olanları 4 ileri, bunu bilen almaz.. ben de sırf o sebepten düz vites olsun ya da triptronic diye sunrooflu olmasına rağmen almamıştım otomatiği.. gittim sunroofsuz aldım ama düz vites aldım..

saxo ların otomatikleri 3 vites örneğin..

D ye al bas gitsin napcan değil mesele

CGTY
16-05-2013, 06:56
Kaçak elektrikli hobi bahçesi bana da yolladı. Azmetmiş arkadaş.

XoR
16-05-2013, 07:19
Ben evleneceğim için satıyorum diye ilan verdiğimde vtec'e bi marangoz yatak odası ve köşe takımı yapayım sana demişti takas olarak :D

mertrs
16-05-2013, 07:32
Hobi bahçesinden banada gelmişti takas adam davasına inanmış :D

Geçen haftada gaziantepte deri fabrikası diyordu adamın biri :) Coupe + 560 bin tl istiyormuş :hahaha: :D

Kahn23
16-05-2013, 07:43
hocam aynı mesajı dun de bana gonderdı:soru::heyoo:

O bahçe elinde patlamış birine yedirmeye çalışıyor :D

typh10
16-05-2013, 07:44
Alibeyköy semt pazarından ruhsatlı 4 tahtalık pazar yeri geldi fiestaya.Yine fiestaya st tamponları bana ver ben sana normal fiesta tampon vereyim boyatması benden diyen bonkör bir arkadaş olmuştu zamanında.

wahan
16-05-2013, 08:37
Banada birkac ay once bir bayandan makarna suzgeci ile takas geldi bende az oldu yaninda makarna verirseniz niye olmasin dedim:)) sattigim urun de bu arada zigon takimiydi

noVankel
16-05-2013, 08:37
bana da rx8 karşılığı quick marka jip teklifi geldi..??

Emre Akçay
16-05-2013, 08:43
10 tane van kedisi takası gelmişti bana.

iynn-RS
16-05-2013, 08:43
Kardeşim yazmayım dedim ama olmadı kusura bakma konu ne senin tartıştığın olay ne adama saçma gelmiş paylaşmış sen burda sabaha kadar dil döküp "hayıııııııırrrrrrrrrrrr saçma değil sorabilir" desen ne olcak adamın fikri değişecekmi veya bunun karar makamı olarak neden kendini tayin ettinki mesela banada bu olayda karşı tarafı savunman mantıksız geldi şimdi başka biri çıkıp hayır mantıklı dese al başına belayı :) biraz relax olmakda fayda var

Ya gerçekten bu foruma ınsanlar nıye gırdıklerını unutuyor artık.

Otomobıl teknık bılgı platformu degılmı burası.

teknık bı konuda açıklama yapmaktan daha dogal ne var bu forumda.

belkı o arkadas otomatık vıtesın gercekten kaç ileri oldugunu bılmıyordu. bence yeni bişeyler öğrenmiş oldu.

kelalper
16-05-2013, 08:56
Hobi bahçesi olan amca demek ki ne alacağına karar verememiş. Bana da teklif etti.
En favorim Gültepedeki tekel. Adam her ilana koyduğumda direk takas teklif edio. Gültepede otobüs durağı arkasında içi dolu aylık 2500-4000 tl kesin getirisi var diye. Ulan 10 ay parayı sakla benim arabayı alıosun zaten dedim. Cevap vermedi.
Bi de 72 model Ford Capri var. 7000 tl lik yedek parçasıyla verecekmiş ama üstüne 3000 istio benden. Param yok evide üstüne yapsam olur mu diye cevap verdim.

guwen_ar
16-05-2013, 09:03
Banada ilginc bi teklif gelmisti.
Antalyada pansiyonum war gel basinda dur arabanin parasini kazandiginda satisi yapariz gidersin :D

BoraRS
16-05-2013, 09:09
Antalyada pansiyonum war gel basinda dur arabanin parasini kazandiginda satisi yapariz gidersin :D

Hahahaa bu efsaneymiş :hehe:

Bana da Malatyada arsa, babannesinden kalma ciftlik haa bir de bol miktarda karisik beyaz esya teklifi gelmisti. Okadar beyaz esyayi neyapicam dedim sakla dursun evlenecegin zaman masrafa girmemis olursun dedi herif :)

angry28
16-05-2013, 09:15
Bu söylenenler gerçekten şaka gibi :)

emre yeşil
16-05-2013, 09:26
Konu başlığını görünce aklıma 05-05-2011, 23:14 tarihinden yaptığım paylaşımı getirdi yine paylaşmak istedim ve forumda arşive inince nereden nereye geldiğimizi de farkettim aslında

Sahibinden deki ilanıma gelen mesaj fıkra gibi )

emre kardeşmi diyeyim yoksa emre abimi diyeyim bilmiyorum ...ben yalovada işsiz biriyim. denizi ve balık tutmayı çok seviyorum artı bitki ve çiçek ekiyorum. yani yapmaya çalışıyorum. yerim YOK . NEYSE UZATMAYAYIM .. HEM BALIK TUTAYIM İSTEDİM . HEM ÇİÇEK VE BİTKİLERİ KOYACAK TERİM OLSUN İSTEDİM .. HEM YALOVAYA YAKIN OLSUN İSTEDİM . PARA DURUMUNA HİÇ GİRMEYEYİM YOK LA VAR ARASI ALÇAKTAN GİDİYORUM. SENİN ANLIYACAGIN BU YERİ GÖZDEN ÇIKARDIYSAN TAKSİT Lİ ÖDEYEBİLECEGİM BİR ŞEKİLDE OLURSA BELKİ ALABİLİRİM ... BU MESEJI YAZMAK ÇOK ZOR OLDU .. NOT = SENİN YERİN NERESİDİR İŞİME YARARMI HİÇ BİR BİLGİM YOK. SAKIN BENİ AKLINDA YANLIŞ DEGERLENDİRME.. BEN SADECE SAMİMİYİM. İYİ GÜNLER DİLERİM

guwen_ar
16-05-2013, 09:30
Hahahaa bu efsaneymiş :hehe:

Bana da Malatyada arsa, babannesinden kalma ciftlik haa bir de bol miktarda karisik beyaz esya teklifi gelmisti. Okadar beyaz esyayi neyapicam dedim sakla dursun evlenecegin zaman masrafa girmemis olursun dedi herif :)

Hahahha iyimis :D
Abi bundan 2-3 sene oncede adamin birinden teklif geldi.50 ton buğdayim war kafa kafaya yapalim.dedim buğday deilde un olsaydi takas yapardik :D

Emre Ekrem
16-05-2013, 09:30
Bana vip starex gelmişti, bir dönem kafayı bozup satmaya karar vermiştim arabamı.

HaKo
16-05-2013, 09:32
Bana her açtığım ilanda sürekli bir parası olmayan öğrenci mesajı geliyor. Abi param yok yalvarırım çok istiyorum bu ürünü bana şu fiyat olur mu vs. ama ısrarla bir yalvarma , hata 1-2 tanesine dayanamayıp istediği fiyattan vermiştim.

Ben açtığım ilanlarda mesaj almak istemiyorum kısmını işaretliyorum kafam rahat, sahibinden in yaptığı en doğru hareket diyebilirim. Zaten malın alıcısı arayıp konuşuyor o gün veya ertesi gün alıyor. Mesaj evde veya işte boş oturan canı sıkılanlar için.

B.Battal
16-05-2013, 09:35
İnternet cafe, playstation cafe, büfe en çok şaşırtanlardı. Bağ, bahçe, arsa, daire fix zaten :)

fatiii
16-05-2013, 09:43
bi araç ilanımız vardı hatırlamıyorum fiyatınıda 38000 yazıyodu sanırım

30000 tl uyarsa alıyım yazmış bende olur gel yazdım

sonra bi mesaj daha atmış ben biraz araştırdım o araca 30000 tl fazla 27000 tl edermiş verirseniz alıyım yazmış bende tekrardan tamam o parada uyar hayırlı olsun gel al yazdım.

3. mesajı attı: ben şimdi sizin bulunduğunuz semti araştırdım pek tekin biyer değilmiş araba alıcaz diye elimizdeki paradan olmak istemem size hayırlı satışlar..

srkns
16-05-2013, 09:53

sonra bi mesaj daha atmış ben biraz araştırdım o araca 30000 tl fazla 27000 tl edermiş verirseniz alıyım yazmış bende tekrardan tamam o parada uyar hayırlı olsun gel al yazdım.

3. mesajı attı: ben şimdi sizin bulunduğunuz semti araştırdım pek tekin biyer değilmiş araba alıcaz diye elimizdeki paradan olmak istemem size hayırlı satışlar..

sıkıntı yok adresi ver kapıya getirelim deseydin hocam :D

Onurkk06
16-05-2013, 10:06
Konu efsane olmuş itiraf ediyorum üniversiteye ilk başladığımda 1.500 tl lik hacı murata bin tl artı kalanını aylık 100 100 ödeyim aylık demiştim adam da bana mutfak robotu mu alıyosun araba alıyosun demişti :))))

rebeloghy
16-05-2013, 10:08
Banada aynı arsadan bir adet takas teklifi geldi :)

Diğer arkadaş otomatik aracın kaç ilerisi mi olur demiş. Yanlış bir cümle kullanmış çünkü 4 ileriden 8 ileriye kadar otomatik vites var ve serilikten yakıt tüketimine kadar etkiliyor. E diğer kişi de belirtmiş bunun sorulması normal diye. Bu çıkışınız niye ? Adam doğru bişey söylüyor otomatik aracın kaç ileri olduğu çok şey değiştirir ve bu sorulmadan bakılmadan almak hatadır zaten diye.

sonra forumda neden herkes birbirine bu kadar agresif diye konu açılıyor e örnek işte adam doğrusunu ögretmek için cevap yazmıs aldıgı tepki bu..

kiLLeRDeatH
16-05-2013, 10:12
Ben evleneceğim için satıyorum diye ilan verdiğimde vtec'e bi marangoz yatak odası ve köşe takımı yapayım sana demişti takas olarak :D

Butun konuyu okudum bu cok iyidi :icon_tup::D

Kahn23
16-05-2013, 10:12

Hahahaahah sesli güldüm kardeşim :)
Çinçin mahallesinde mi oturuyoruz deseydin :heyoo:

KMR2-GT
16-05-2013, 10:15
1.4civici satarken mustang gt 4.6lt takası gelmıstı dedım sımdı kalın gelır 1.4ten sonra :D

BurakDmrkl
16-05-2013, 10:36
bi arkadaşn civic ine 24000 bin istiyoduk marketci biri geldi 15 veriyim üstünü marketten alışveriş yap demişdi :D

emrekuzdere
16-05-2013, 10:40
Herifteki ticaret zekasına bak be :D :D

PiscocuK
16-05-2013, 10:59
müstakil ev karşılığı yolcu gemisi ve yarış atı takası gelmişti :)

multispace
16-05-2013, 11:04
Şeftali bahçesi takası gelmişti bana da :)

serkan demir
16-05-2013, 11:44

bence efsane bu :)

GTCihad
16-05-2013, 11:59
-Bilmem kaç parça porselen yemek takımı ...

-Colt için 2 i pad , i phone ve üstüne nakit.

-Tam hatırlamıyorum ama bir parça için yağlı boya resmimi çizmeyi teklif etmişlerdi :D

Melih-Ö
16-05-2013, 12:14

Bu çok iyimiş ya hahahhaa :D

Banada aynısı oluyordu. 27.500 yazmışım 22 olur mu diye mesaj atıyor. Tamam olur gel diyorum cevap yok :D

M.A.D
16-05-2013, 12:17
takas değil de esay için bana birisi motorsuz şekilde fiyat sormuştu , motoru napcaksam artık

boosted_pug
16-05-2013, 12:18
Ya gerçekten bu foruma ınsanlar nıye gırdıklerını unutuyor artık.

Otomobıl teknık bılgı platformu degılmı burası.

teknık bı konuda açıklama yapmaktan daha dogal ne var bu forumda.

belkı o arkadas otomatık vıtesın gercekten kaç ileri oldugunu bılmıyordu. bence yeni bişeyler öğrenmiş oldu.

Diğer arkadaş otomatik aracın kaç ilerisi mi olur demiş. Yanlış bir cümle kullanmış çünkü 4 ileriden 8 ileriye kadar otomatik vites var ve serilikten yakıt tüketimine kadar etkiliyor. E diğer kişi de belirtmiş bunun sorulması normal diye. Bu çıkışınız niye ? Adam doğru bişey söylüyor otomatik aracın kaç ileri olduğu çok şey değiştirir ve bu sorulmadan bakılmadan almak hatadır zaten diye.

sonra forumda neden herkes birbirine bu kadar agresif diye konu açılıyor e örnek işte adam doğrusunu ögretmek için cevap yazmıs aldıgı tepki bu..

Arkadaşlar agresif de değilim cahilde değilim saçma sapan bi konuda da kimseyle ağız dalaşı yapmak içinde foruma girmiyorum modifiye ve bilgi forumu burası, şanzıman konusunda hatta sizinle aynı fikirdeyim kesinlikle sorulur araştırılır edilir OK

benim anlatmak istediğim nokta farklı arabasının şanzımanının kaç ileri olduğunun sorulması adama ilginç gelmiş ve burda paylaşmış konu ne sahibindenden gelen teklifler yazılanlar ne yok ekonomi yok 3 ileri günümüzün ilerleyen teknolojisindede bilmem nede bla bla bla :) konunun başlığı ne anlatılanlar ne eğer bu konu ile ilgili bi bilgi eksikliği olduğunu düşünüyorsanız acın konunuzu otomatik şanzımanlar ve günümüzde geldiği nokta die orda paylaşalım bilgimizi her topic altında farklı farklı muhabbetler dönmesin ki geçen açılan agresiflik ve forumun geldiği nokta konusunda da benim anladığım bu topic neyse içeriği o olmalı apayrı bişi tartışmak uygun değil

lütfen konu uzamasın dediğim gibi konu sahibinden.com dan gelen ilginç teklifler içeriğide bu olmalı die düşünüyorum

tuner faruk
16-05-2013, 12:38
CRX i satarken 10 koyun takası gelmişti :D

fatiii
16-05-2013, 12:44
adreste aslında altındağ fazilet mah. yazıyorda kabaca yenidoğan diye geçiyor orda biraz düşündü sanırım :D

Sercan K.
16-05-2013, 13:24

Hahahahah :):)İşte bu konunun özeti :D Al sana İlginç teklif :D:D

slave
16-05-2013, 14:51
bi arkadaşn civic ine 24000 bin istiyoduk marketci biri geldi 15 veriyim üstünü marketten alışveriş yap demişdi :D

barter da son nokta adam yarı peşin yarı barter hesabıı :D

pcvirus
16-05-2013, 15:18
çok güldüm yaa :D valla sağolun

131mirafiori
16-05-2013, 15:36
Geçen sene bu aylarda bi 131 alıp satmıştım, takasta scooter motor, ev eşyası, alışveriş çeki vs vs geldi hep :) Bir tane modelli araba gelmedi ona üzülmüştüm :D

matthardy
16-05-2013, 16:32
ilanım var telefonmu ne.ama aklımdan cıkmış gitmiş.

tanımadık bi numara aradı açtım,ödemeli...
neyse kabul ettim karşısı telefonu açtı ;

- kusurabakmayın rahatsız ettim ama telefon ilanı için şeeedmiştim dedi.
- asıl siz kusura bakmayın yaaa ben sizi rahatsız ettim (küfür@'+%'!) basınca kapadı telefonu.

riddick
16-05-2013, 17:49
1.4civici satarken mustang gt 4.6lt takası gelmıstı dedım sımdı kalın gelır 1.4ten sonra :D

imza olarak aldım topraam:D

mert_can 41
16-05-2013, 18:46
Arkadaşlar agresif de değilim cahilde değilim saçma sapan bi konuda da kimseyle ağız dalaşı yapmak içinde foruma girmiyorum modifiye ve bilgi forumu burası, şanzıman konusunda hatta sizinle aynı fikirdeyim kesinlikle sorulur araştırılır edilir OK

benim anlatmak istediğim nokta farklı arabasının şanzımanının kaç ileri olduğunun sorulması adama ilginç gelmiş ve burda paylaşmış konu ne sahibindenden gelen teklifler yazılanlar ne yok ekonomi yok 3 ileri günümüzün ilerleyen teknolojisindede bilmem nede bla bla bla :) konunun başlığı ne anlatılanlar ne eğer bu konu ile ilgili bi bilgi eksikliği olduğunu düşünüyorsanız acın konunuzu otomatik şanzımanlar ve günümüzde geldiği nokta die orda paylaşalım bilgimizi her topic altında farklı farklı muhabbetler dönmesin ki geçen açılan agresiflik ve forumun geldiği nokta konusunda da benim anladığım bu topic neyse içeriği o olmalı apayrı bişi tartışmak uygun değil

lütfen konu uzamasın dediğim gibi konu sahibinden.com dan gelen ilginç teklifler içeriğide bu olmalı die düşünüyorum

Anlayışınız için çok teşekkür ederim aynı zamanda benim yüzümden tartışma olduğu için özür dilerim konu sahibi ve taraflardan bende cevap yazmamıştım tartışma uzamasın diye ben sahibindende 4 araba sattım şimdiye kadar 2 manuel 2 si otomatik ve diyer 3 ünde böyle bir soruyla karşılaşmadım sattığımız arabayada alan adam bile böyle soru sormadı yaklaşık 4 bin kmsini ben yaptım arabayla diyer 4 binide babam ne o ne ben buna dikkat etmedik bu sebebten dolayı bana hep saçma gelmişti anlatığım arkadaşlarımada saçma geldiği için konuya uygun olcağını düşünerek paylaştım

enesy
16-05-2013, 19:03
Hobi bahçesi olan amca demek ki ne alacağına karar verememiş. Bana da teklif etti.
En favorim Gültepedeki tekel. Adam her ilana koyduğumda direk takas teklif edio. Gültepede otobüs durağı arkasında içi dolu aylık 2500-4000 tl kesin getirisi var diye. Ulan 10 ay parayı sakla benim arabayı alıosun zaten dedim. Cevap vermedi.
Bi de 72 model Ford Capri var. 7000 tl lik yedek parçasıyla verecekmiş ama üstüne 3000 istio benden. Param yok evide üstüne yapsam olur mu diye cevap verdim.

Abi aynı tekel bana gönderdi 500 için , birebir aynı cevabı vermiştim.

Abi sen kredi çek 1 seneye kaparsın borcu ayda 2500 ödesen yazdım cevap yok :)

dorukky
16-05-2013, 19:05
tekelci arkadaş herkese gönderiyo demekki banada gönderdi

ALPER-VNS
16-05-2013, 19:34
yok ekonomi yok 3 ileri günümüzün ilerleyen teknolojisindede bilmem nede bla bla bla :) konunun başlığı ne anlatılanlar ne eğer bu konu ile ilgili bi bilgi eksikliği olduğunu düşünüyorsanız acın konunuzu otomatik şanzımanlar ve günümüzde geldiği nokta die orda paylaşalım bilgimizi her topic altında farklı farklı muhabbetler dönmesin ki geçen açılan agresiflik ve forumun geldiği nokta konusunda da benim anladığım bu topic neyse içeriği o olmalı apayrı bişi tartışmak uygun değil

ona saçma gelmesi de bize saçma geldi diye ayrı konu mu açıcaz? buna kararı sen mi vericeksin? evet 3 ileri otm. araba da var 4 ileri de 7 ileri de yani kime ne arkadaş,:icon_wack adam bişey yazmış biz de aşağılamadık yoo mantıklı şu sebepten sormuştur dedik..

ErBAY
16-05-2013, 19:34
bundan 2-3 sene önce type-r aracım ılanda satılıklı fıyatı yanlıs hatırlamıyosam 42.ooo tl ile ılandaydı. Karsı tarafandan gelen msj 35.ooo tl'ye olursa geleyım alayım yazmıs. Adama verdıgım ayar. Buyur gel kardesım aynaları kapatayım daha rahat alırsın :)

bi seferındede Cupra'ya 20 tane buza teklıfı yollamıslardı :)

ham
16-05-2013, 19:50
benim aracımada 10 küsür yıl daha ödemesi olan toki konutu takası gelmişti :D

boosted_pug
16-05-2013, 20:51
ona saçma gelmesi de bize saçma geldi diye ayrı konu mu açıcaz? buna kararı sen mi vericeksin? evet 3 ileri otm. araba da var 4 ileri de 7 ileri de yani kime ne arkadaş,:icon_wack adam bişey yazmış biz de aşağılamadık yoo mantıklı şu sebepten sormuştur dedik..

Ona saçma gelmiş yada sana saçma gelmis bu önemli değilki demek istediğim daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama konunun içeriği ile alakalı bi post değil illa bişi açıklamak anlatmak istersen kimse kimseyi engellemiyo aç konunu anlat bugüne kadar konu açarken bana sormadığına göre buna ben kararda vermiyorum demektir forum okadar dağılmaya başladıki adam project cars a konu açmış bilgi paylaşıyo onda bile geyikler alakasız konuşmalar dönüyor dile getirmek istediğim nokta bu konu neyse içeriğindekilerde onunla ilgili olmalı illa bişeyin yanlış olduğunu vurgulamak için nickimin mavi olması gerekmez

AşkınS.
16-05-2013, 20:57
bu konuda bile :D tebrikler

tylan
16-05-2013, 21:32
Bmw satarken ticari araçla takas olur yazmıştım mercedes O 303 takas teklifi gelmişti :D

Ankaradan biri de 2000 golf teklif gondermişti 320.000 deydı araba cevap vermedım bı ay sonra aynı kısı aynı arabayı 220.000 de olarak teklif ettı. 100.000 e dusur takas ederim dıye cevap atmıstım

en komiği de Abi selamlar ankaraya kız istemeye gidicem arabanızı bana bir haftalıgına kiralarmısınızdı :D

Bi de 4 önce sene babamın 40.000 tl istediği teknesıne 300 şişelik içki 2000 paketlik sigara koleksiyonu takası gelmişti :D

mehmetRS
16-05-2013, 21:56
Hali hazırda sahibinden de ilanda olan 93 model kartal marka araca, 93 model farklı renk kartal marka araç takas teklifi gelmişti.

KA®ANLIK
16-05-2013, 22:05
o tekelci dayı bana da gönderdi...
ve bildiğim kadarı ile başka arkadaşlarıma da gönderdi...

dolandırıcı da olabilir aslında dikkat etmek lazım.

golf 1.6 sı olan arkadaşıma da gönderdi,
astra h 1.3 ü olan arkadaşıma da

benim arabaya da...

bu kadar çok çeşitli takas yapacak araba buluyorsa 2 seçenek var,

ya tekel bayisinde işler harbiden çok kesat bol bol vakti var dayının
ya da sağlam dolandırıcı, insanları satış sırasında dolandırıyor...

dikkatli olmakta fayda var.

fore
16-05-2013, 22:13
Otobüs durağına yakın, Kağıthane civarındaki Tekel ise bana da gönderiyordu devamlı..
Her ilanıma yolladı istisnasız son 2 yıldır..

ERTAN
16-05-2013, 22:15
Ne tekelciymiş ya :D

mert_can 41
16-05-2013, 22:25
Tekelciler genelde dükkanlarını çok zor devrederler işlek yerde değil ve istedikleri fiyat fazlaysa ve işte 5 yıl gibi uzun süredirde yapıyorsa kafayı yemiştir artık hergün sarhoşuyla uğraşmaktan falan onun için araba takası yapıp arabayı daha kolay satarım diye düşünüyodur yakın tanıdığım tekeli olan arkadaşım dan gördüğüm kadarıyla böyle :D

dorukky
16-05-2013, 22:25
Tekelci ahmet abi felan olmasın :D

başalp
17-05-2013, 07:52
galerinin biri atıma eşşek değeri biçti; eşşeğinide at fiyatına satmaya kalktıydı... :)

GTCihad
05-09-2013, 10:34
Mesajlarımı temizlerken denk geldim konuyu hortlatayım dedim :D

ASTRA GTC İLANIM İÇİN;
http://i42.tinypic.com/1zfq6ty.jpg

Akvaryum balığı ilanım için;
http://i44.tinypic.com/29dkbau.jpg

Jet 106yı satarken ;
http://i39.tinypic.com/29wloxw.jpg
http://i44.tinypic.com/hv1opt.jpg
http://i40.tinypic.com/33dfv36.jpg

kemal_koker
05-09-2013, 10:44

bu mesajın yanlış anlaşılma hali nedir :D ısrarla yanlış anlama demiş :D

GTCihad
05-09-2013, 11:33

bu mesajın yanlış anlaşılma hali nedir :D ısrarla yanlış anlama demiş :D

18.000 tl fiyatlı arabaya 12.000 teklif edip küfür yiyeceğinden emin olduğu için en azından küfürü az yiyeyim diye yazmış :D

rebelh
05-09-2013, 11:41
yaw benim takaslar ilginç değilde anlayamadığım bişi var

bana her gün adıyamandan farklı arabalardan takas geliyor arıyorum hep farklı adamlar gayet araç sahibi gibi konuşuyorlar

aynı araç için tam 8 tane adıyaman takası var çözemedim bu işi

Alper_
05-09-2013, 11:43
106 yı satarken 106 takası gelmişti bana da...

S.a KarDeşiM ArabalaRı TaKaslaYalıM mı ? şeklinde :D

cgty06
05-09-2013, 11:48
Bizim jipe sex shop takası teklif etmişti herifin teki..

kemal_koker
05-09-2013, 11:49
106 yı satarken 106 takası gelmişti bana da...

S.a KarDeşiM ArabalaRı TaKaslaYalıM mı ? şeklinde :D

pertini verip düzgününü almak tarzında :D

G_TT_I
05-09-2013, 13:48
mertt_41*29-08-2013 18:32CİROSU YÜKSEK KAR MARŞI DAHA YÜKSEK HEDİYELİK EŞYA İMALATI YAPTIĞIMIZ HAZIR MÜŞTERİLERİ VE MODELLERİYLE BERABER DEVRETTİĞİMİZ İŞLETMEMİZLE DEĞİŞİM DÜŞÜNÜRMÜYDÜNÜZ ACABA. İŞYERİMİZE BEDEL OLARAK 500 BİN İSTEMEKTEYİZ 350 M2 LİK İŞYERİMİZİNİN 100 M2 DE YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERİN PAREKENDE SATIŞI İÇİN SHOHROOM OLARAK KULLANILMAKTADIR İÇERİSİNDE 100 BİNLİRALIK MAL VARDIR KİRASI 1.500 TL DİR İŞYERİMİZ KOCAELİNDE BULUNMAKTADIR PAZAR AĞI GENİŞLETİLMEDİĞİ HALDE 40/50 BİN CİROLARI GÖRMÜŞTÜR 100 BİN TL CİRO YAPMAMASI İÇTEN BİLE DEĞİLDİR ÖRNEĞİN 10 TL YE MAL ETTİĞİNİZ BİR DUVAR SAATİNİ TEK BİR TOPTANCIYA BİN ADETLERE KADAR 30TL YE NAKİT VEREB YANİ KAR MARŞI İLMEKTEYİZ VE ŞUAN VERMEKTEYİZYÜZDE İKİYÜZLERE VARAN Bİ KARMARJIYLA BÜTÜN ÜRÜNLER SATILABİLMEKTEDİR EN AZ YÜZDE YÜZDÜR SÜPER BİR SEKTÖR MİLYON KALEM ÜRÜN YAPABİLİRSİNİZ VE SADECE BİZİM YAPTIGIMIZ MODELLER SİZİ UZUN SENELER GÖTÜRÜR 300 ADET SAAT MODELİMİZ VAR BUNUN DIŞINDA PİYASAYA HİÇ SÜRMEDİĞİMİZ MUMLUK TAKIMLARI VE SÜPER ÇOK FARKLI MODEL KÜLÜKLERİMİZ VAR HELEKİ BİR ESMAÜL HÜSNA MODELİMİZ VARKİ EMSALİ 135 TL YE SATILIYO KOZALAK ESMAÜL HÜSNA YAZIN GOOGLE ÇIKAR BİZDEN KUTUSUYLA BERABER 50 TL YE TOPTANA YAZICAZ YÜZBİN SATABİLİR İNANCIM TAM MODEL YAPIM AŞAMASINDA BİTMEK ÜZERE ÜÇ AYDIR ÜZERİNDE ÇALIŞMAKTAYIZ BİTSE EKİBİMDE İSTEDİĞİM GİBİ ÜRETSE AYDA BEŞBİN ÜRETİLİR VE SATILIR DÖKÜM OLDUĞU İÇİN ÇOK SERİ ÜRETİLEBİLİYO SAATE GÖRE ÜRETİMİ ÇOK DAHA KOLAY KALIPLARI ÇOĞALTIP ÜRETİME DEVAM VE KAR MARŞI DELİ SÜPER:)BEN BİR AYDA BÜTÜN BORCUMU KAPARIM BELKİ SADECE O ÜRÜNÜN SATIŞINDAN AMA NASİP YİNEDE DAHA KOLAY ELEMAN ÇALIŞTIRMAYACAĞIM BİR İŞİ TERCİH EDİCEM DEVREDEBİLİRSEM AMA BAKALIM HAYIRLISI BUNLARIBIRAKIN BİYANA SADECE BİZİM ŞUAN SATTIĞIMIZ 20 MODELİ SATSANIZ SİZE YİNE YETER BİZDE ŞUANDA SADECE 20 ADET MODELİMİZİ SATM AKTAYIZZ 5 ADET TOPTANCIMIZ VAR BEŞ ADET DAHA SAĞLAMLARINDAN PORTVOYE EKLERSENİZ YENİ MODELDE YANINA EKLERSENİZ İŞİ YETİŞTİREMEZSİNİZ YETERKİ ELEMANLARINIZI ÇALIŞTIRABİLİN DİSİPLİNİ SAĞLAYIN. ( DEVRETMEK İSTEME SEBEBİMİZ ) BİRAZ BORÇLARIMIZDAN DOLAYI VEDE ELAMANSIZLIKTAN ELEMAN PROBLEMLERİNDEN YADA İYİ BİR İŞLETMECİ OLAMADIĞIMIZDANDA DİYEBİLİRİZ YANLIZ OLMAMIZIN DA PAYI BÜYÜK DAHA ÖNCE YAPTIĞIMIZ GİBİ AL SAT GİBİ İŞLER DÜŞÜNMEKTEYİZ HATTA BURDA YAPACAĞINIZ ÜRÜNLERİN TAMININ TÜRKİYE GENELİNDE PAZARLAMASINI BİLE ÜSLENEBİLİRİZ web SİTEMİZ( Nakış Dekor Aksesuar (http://www.nakisaksesuar.com)) DEVRALMAK İSTEYENLERE TAHÜÜTÜM İŞLE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİMİ DENEYİMİMİ BÜTÜN İNCE AYRINTISINA KADAR KENDİLERİNE AKTARMAK PİYASAYI TANITIP BÜTÜN MÜŞTERİ PORTVÖYLERİ MÜŞTERİMİZ OLABİLECEK SAĞLAM FİRMALAR EN AZ HİTAP EDEBİLECEĞİMİZ ZÜCCACİYE VE HEDİYELİK EŞYA TOPTANCILARININ ADRESİ VE BİZZAT KENDİLERİYLE MÜŞTERİLERİMİZLE TANIŞTIRMAK. MÜŞTERİMİZİN SADECE 100 ADETİ İSTANBUL İSTOÇTA BULUNMAKTADIR TÜRKİYE GENELİNDEDE 200 DİYEBİLİRİZ BUNLARIN HEPSİ İRİLİ UFAKLI MÜŞTERİMİZ OLABİLİR AMA BİZİMDE EN AZ 500 KİŞİYLE ÇALIŞAN Bİ FABRİKA OLMAMIZ LAZIM O VAKİT O YÜZDEN BU FİRMALARDAN İÇİNDEN DOĞRU İNSANLARI BULMAK SURETİYLE 10 ADET DÜZGÜN TOPTANCI İLE ÇALIŞMANIZ 7 SÜLALENİZE YETECEKTİR O 10 TOPTANCIYADA MAL YAPMAYA YETİŞTİREMEZSENİZ ŞUAN BİZİM ÇALIŞTIKLARIMIZDAN BİTANESİNİN YANINDA 70 KİŞİ ÇALIŞMAKTA DEPOSU 10.000 M2 2000 ADET KAYITLI MÜŞTERİSİ VAR BİR TANESİNİNDE YANINDA 170 KİŞİ ÇALIŞMAKTADIR ONLARIN DEPOSUDA İZMİT KADAR FALAN :) YANİ KISA VE ÖZ KALİTELİ MAL YAPIN ZAMANINDA YAPIN MÜŞTERİ SIKINTINIZ OLMAZ BU BAHSETTİĞİM İKİ TOPTANCININ SİZDEN DOĞRU ÜRÜNLERDEKİ AYLIK SİPARİŞİ 200 BİNİ GEÇER YETERKİ ÜRETİN O SİSTEMİ KURUN BİZ KURAMADIK AMA DEVREDEMEZSEKTE MÜCADELEYE DEVAM EN AZINDAN MÜŞTERİLERİMİZ VAR HALEN ÇALIŞLIYORUZ YENİ MODELLER ÇIKARIYORUZ SÜREKLİ EKİBİ OTURTTURANA KADAR DEVAM EDİCEZ MECBUR YANİ EYERKİ KAFAMI RAHATLATICAK Bİ EKİBİ KURABİLSEYDİM İNANIN BU İŞLETME 10 TİRİLYONA VERİLECEK BİYER DEĞİL BUNA İNANIN BACASIZ FABRİKA SİZDEN SONRA GELİCEK NESİLLERE TORUNUNUZUN TORUNUNA KALICAK BİR MİRAS ALLAH İZİN VERİRSE TABİ BU BAHSETTİKLERİMİZİN HEPSİ BİR YANA BİZ CESARET EDİP BİR TANE ÜRÜNÜMÜZÜ İNTERNET SATIŞINIDA KOYMUŞ DEĞİLİZ YETİŞTİREMEYİP MAHÇUP OLURUZ DİYE BİR OKADAR DA İNTERNET SATIŞI YAPABİLİRİZSİNİZ MARKAFONİNİN DEPOSU YAKLAŞIK 30 DÖNÜM FALAN SİZ HESAP EDİN HAYIRLISI OLSUR İNŞALLAH. ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR İSTOÇ:SAĞLAM ZÜCCACİYE, SETA HEDİYELİK ,YILMAZLAR A.Ş , HEDEF A.Ş , HATTAT ÇERÇEVE BU VE BİR ÖNCEKİ FİRMADA İHRACATÇIDIR , YENİ DOĞUŞ HEDİYELİK, SEMBOL İTALAT BİZDEN FARKLI ÜRÜN BEKLEYENLERDEN, ORİON AYNI ŞEKİLDE ACARLAR,ENPA HEDİYELİK ÇALIŞMALARIMIZI YAPTIK GÖTÜRÜCEZ AYETLİ SAATLER AĞIRLIKLI ADETLİ SATIYOLAR, AYDIN EV MERKEZİ İZMİR AYNI ŞEKİLDE POLYESTER YENİ ÜRÜN BEKLEMEKTELER,ADA EV ADLI FİRMA İTAL ETTİKLERİ SAATLERİ ONLARA FASON ÜRETİYODUK FAKAT SAATTEN ÇIKMAYI PLANLIYOLAR ONLARA MUMLUK KÜLLÜK GİBİ YADA KONSUL TAKIMLARI TASARLIYACAĞIZ ,AKHAN SAAT ,GÜZEL EV İZMİR ,VE BOĞAZ KESENDEKİ KARE ADLI FİRMANIN PAZARLAMACILARI MODEL SEÇMEYE GELİCEKLER VE SON OLARAKTA ÜMRANİYEDE BULUNAN CİHAN HEDİYELİK CİHAN BEY 700 ADET AVM MÜŞTERİSİ YANİ İYİ FİYATLARA VEREBİLECEĞİMİZ ÜRÜNLERİN TOPTANCISI AĞIR AKSESUARCILAR BÜTÜN EVKURLARADA MAL VEREN Bİ BEYFENDİ GELİP MODEL SEÇİCEK. KISACASI BURAYI DEVRALMAK İSTEYEN KISA BİR ZAMANDA KENDİNE GÜVENİ TAMSA BU BAHSETTİĞİM FİRMALAR ONA FAZLASIYLA YETER SADECE YAPMANIZ GEREKEN KALİTELİ ÜRÜN VAKTİNDE TESLİM BİR NUMARA OLURSUNUZ SONRASI ***** YAT KAT HAN HAMAM APARTMAN:)

Biseyler anlatmak istemiş :)

kemal_koker
05-09-2013, 14:00
işin özü :D dayımın çok karlı bir iş yeri var ama o kadar hayırsever bir insan ki :D

sizin ilanınız ile takas edip sizleri multimilyarder etmek için çabalıyor.

ne iyi insanlar var :D

ontheair
05-09-2013, 14:09
bla... bla... bla..
Biseyler anlatmak istemiş :)

İstanbul'un tapusuna karşılık mı geldi bu takas teklifi :D Bir an ben bile heveslendim ölye de güzel anlatmış :D

mkerim
05-09-2013, 15:50
Ne kadar vergi ödemiş acaba?????

VTec_king
06-09-2013, 00:00
hahaha gürkan bunlar hep s.e.x :P

GÖKTÜRK
06-09-2013, 00:05
sürekli hobi bahcesı takası geliyor adama arayıp küfredicem sonunda

tayreep_john
06-09-2013, 01:12
clio yu satarken çanakkaleden arayıp merkezi bi yerde tekel bayii teklif etmişti adam. sabahın da 6 sıydı saat ... sessizce suratına kapatmıştım :D

darkred
06-09-2013, 08:36
Bende tempramı satarken sütlük dedikleri uzun dolap ile takas teklifi gelmişti hemde kafa kafaya :)

Tamam tempra buzdolabına benziyor olabilir ama sütlüğü ben napayım :D

http://www.tamirservisim.com/wp-content/uploads/2011/01/sutluk6.jpg

ahmetgurlek
06-09-2013, 08:44
benim 2006 sti için gelen ve hatırımda kalan teklifler:

tunalı'da bijuteri dükkanı
etimesgut'ta iddia-sayısal-lig tv bayi
haymana yolunda 2 bahçe üzerine 1 de araç
temelli'de 2 arsa
makam aracı olarak 12/24 ay kiralama talebi (kim neden sti makam aracı ister bilmem)

asulus
06-09-2013, 08:49
bana satılık cep telefonuma karşılık oral-B diş fırça seti gelmişti :)

kemal_koker
06-09-2013, 08:51
bana satılık cep telefonuma karşılık oral-B diş fırça seti gelmişti :)

tlfn neydi ki

asulus
06-09-2013, 08:52
tlfn neydi ki

N95 di sanırım :) diş fırçası ama kutulu mutulu pilli motorlu falan :)

kemal_koker
06-09-2013, 08:56
N95 di sanırım :) diş fırçası ama kutulu mutulu pilli motorlu falan :)

biliyorum onları. heves edip almıştım. belli bir süre sonra diş fırçası mekanizmasının içinde ki re-chargeable batarya ölüyor. bi moka yaramıyor :D

asulus
06-09-2013, 09:16
biliyorum onları. heves edip almıştım. belli bir süre sonra diş fırçası mekanizmasının içinde ki re-chargeable batarya ölüyor. bi moka yaramıyor :D

takası yollayan sizmiydiniz yoksa :):o:):o;):p:D:D:D

kemal_koker
06-09-2013, 09:22
takası yollayan sizmiydiniz yoksa :):o:):o;):p:D:D:D

hayır efendim ben kaç sene önce çöpe attım :D

Burak K.
07-09-2013, 04:45
CR-V'yi satarken 93 ya da 94 olması lazım şahin sahibi bir arkadaş arabaları takasa vuralım mı diye mesaj atmıştı. :D Bi de değiş tokuş yapalım diyenler var değişelim tamam da tokuşturmak nedir? :D

brky33
07-09-2013, 12:15
Kafa kafata takasi tamadir da takasa vuralim mi nedir ya :)

capri
07-09-2013, 15:30
ben de bi tane 1.6 gc8 için sti takas teklif ettim eleman cevap yazmadı, dalga geçiyor sandı herhal, halbuki ciddiydim :D

GÖKTÜRK
07-09-2013, 15:31
jant ilanı koymuştum kurbanlık koyun vereyim diyor adam :D

cookies
07-09-2013, 15:34
Arabaya karşılık sex shop malzemesi.. Dükkanı boşaltmış malzeme elinde kalmış.. İlan açardım artık buraya Satılık şişme bebekler :p

Alper_
07-09-2013, 16:55
http://i41.tinypic.com/2zqvbz9.jpg

kemal_koker
07-09-2013, 16:56
Alper abi buna cevap verdin mi , verdiysen ne dedin

Alper_
07-09-2013, 17:06
Alper abi buna cevap verdin mi , verdiysen ne dedin

mesaja cevap vermedim gönderen arkadaşımdı akşam dükkanına gittiğimde gerekeni söyledim :D

toolqa
08-09-2013, 11:56
bayandan az çiğnenmiş sakızım var .. üstelik hemde bol şekerli .. tadı damakta gibi olmuş ):):

turbo&quattro
14-09-2013, 05:51
335 satilik ilanima takas yollamis. Ne bu bilmiyorum muhtemeeln cim bicme makinasi :D

http://i1214.photobucket.com/albums/cc483/bekliyorum02/C9AB7933-3C44-4737-B26B-2359318033C5-33218-000010D3E50417AC_zps0307424a.jpg

Bide bu var

http://i1214.photobucket.com/albums/cc483/bekliyorum02/4E4F20CA-5598-444A-9087-0B60D2EA16F8-33218-000010D3E982F79B_zpsf6fc18f1.jpg

gokhankenar
14-09-2013, 06:29
bundan önceki tipomu satarken ilan koymuştum. İlanada özellikle belirtmiştim sadece 2.0 16 V tipo ile takas olur diye. Lakin elemanın biri bi ilan numarası vermiş dedim bakayım ne bu bir baktım. 18 tane damızlık keçi :D:D:D:D

murat_ileri
14-09-2013, 11:42
yazlıgı satarken aynı anda araba ilanım da vardı. adamın biri sattıgım araba üzerine para diye teklif verdi. aynı arabandan bende var satıyorum sadece nakit dedim telefonla aradı.

muhabbetin özeti hem yazlık hem araba satıyorsun durumun iyi hemde bekarsın; bende 11 çocuk 7si kız gel sana kızlardan birini vereyim başlık parası almam bide dügününü yaparım demesi üzerine yok dedim bu sefer kız sayısı 2ye çıkınca adamın yüzüne telefonu kapattım :D

free-hifi
14-09-2013, 11:44
bundan önceki tipomu satarken ilan koymuştum. İlanada özellikle belirtmiştim sadece 2.0 16 V tipo ile takas olur diye. Lakin elemanın biri bi ilan numarası vermiş dedim bakayım ne bu bir baktım. 18 tane damızlık keçi :D:D:D:D

bana uyar o ilan numarasını atarmısın keçi lazım araba karşılığında

free-hifi
14-09-2013, 11:46
yazlıgı satarken aynı anda araba ilanım da vardı. adamın biri sattıgım araba üzerine para diye teklif verdi. aynı arabandan bende var satıyorum sadece nakit dedim telefonla aradı.

muhabbetin özeti hem yazlık hem araba satıyorsun durumun iyi hemde bekarsın; bende 11 çocuk 7si kız gel sana kızlardan birini vereyim başlık parası almam bide dügününü yaparım demesi üzerine yok dedim bu sefer kız sayısı 2ye çıkınca adamın yüzüne telefonu kapattım :D

yuh gavat deseydin :D

gokhankenar
14-09-2013, 13:31
bana uyar o ilan numarasını atarmısın keçi lazım araba karşılığında

1 yıl geçti üstünden :)

mert_can 41
14-09-2013, 13:58

Abi bu postan sonra konu kitlenmeli daha ilginci olamaz ama keşke pazarlığa devam etseydiniz sonu nolurmuş çok merak ettim :D :D

batu35
14-09-2013, 14:55
ben 2010 model fiorin satıyordum gece 11:00 gibi aradı adam son fiyat ne dedi 27.000 dedim abi 24.000 var gel he de eni araç sahibi yap eşimle beraber hayır duamızı al demişti adam :D

free-hifi
14-09-2013, 14:56
1 yıl geçti üstünden :)

Sağlık olsun :D

Burak-Akın
14-09-2013, 14:58
hondam satılıkken hobi bahçesi teklifi gelmişti ederi 15000 bile olmayan saçmasapan biyerde boşboş yer :D

meczup
14-09-2013, 15:30
citroen c4 picasso satıyoduk kağıthanede aylık geliri 3000 lira kirası 500 tl olan bi büfe verdiler takasta. depozitoda anlaşamadık :D

Caglar
15-09-2013, 22:55
Aracıma her defasında arada belli aralıklar bırakarak

Selamlar mersin ilinden avukat burak peşinat 5bin geri kalanı aylık 2bin ödeyecek şekilde taksitle satarmısınız? diye mesaj atıyor ama bu il bi konya oluyor bi adana :)

Sonra sürekli anlaşarak mı bilmiyorum marka şaşmadan Honda 600 RR artı 17bin tl para,

Özel renk boyatılmış ayrıcalıklı(Artık ne ayrıcalığı varsa geçiş üstünlüğümü vermişler,radara mı yakalanmıyor) mustang 4.6

Bi galeri sürekli farklı farklı elindeki bütün araçlarını takas için yolluyor,

Mırın kırın etme 31bin vereyim alırım herkes vermez demiş bak lafa bak :)

Gökhan Bilgin
15-09-2013, 23:02
Geçiş üstünlüğü ahaha sesli güldüm :D

Emre turgut
15-09-2013, 23:04
citroen c4 picasso satıyoduk kağıthanede aylık geliri 3000 lira kirası 500 tl olan bi büfe verdiler takasta. depozitoda anlaşamadık :D

Hahaha o adam bana da gondermisti mcs mi satarken demek ki adam isinden sikilmis siki kovaliyor :))

Firat.M3
15-09-2013, 23:16
bana toptan iç çamaşırı + doğan slx + mondeal motor teklifi gelmişti. sadece vereceği iç çamaşırların fiyatı arabanın parasını karşılarmış. :) E36 320 satarken gelmişti.

Caglar
16-09-2013, 00:31
Aa bide dün gece bi adam aradı iyi akşamlar abi ilanınızı gördüm 8bin tl var yap bi abilik bu paraya ver garibanım yaşadığım evi görsen kahrolursun ben ve hanım çok beğendik bu parayı da zar zor krediyle aldım dedi.Dedim paranıza göre araç bakın(Aracım Audi tt)yani cebinde para olmadan binilmez dedim.Sen zenginsin dimi abi bu arabaya biniyorsun anlamazsın halimizden diyor.Dedim bende ihtiyaçtan satıyorum.Bunun üstüne ne dese beğenirsin abi şöyle 1 trilyon para çıksa bana arabayı hibe edermisin.Kapatsın diye ederim tamam dedim.Söz ver numaramı kaydet söz verdin bak dedi kapattık.Ertesi gün hemen sayısal oynadım çıkmadı.

G_TT_I
16-09-2013, 07:53
Gti'a Şahin takası geldi, anladımki bir an öce arabayı satma vakti gelmiş :)
206 için hemen gelip alıcam büfemiz var dedi, geçen başlıkta aynı kişi her seferinde farklı yerde büfem var diye aradığını okumuştum, 1-2 hafta sonra müsait olurum diye kapadım :)

Ama kız vereyim takası harikaymış:)

yasko
16-09-2013, 10:02
Accent era ,Fiat Palio Ve 106 aracıma farklı kategorilerde araç olmasına rağmen aynı gün üçünede Gültepede devren Tekel bayi takası geldi ve işyerimde aracını satan 2 arkadaşımada aynı kişi takas göndermiş nası bi araç arıyo çözemedik ama dükkan elinde patladı sanırım :D

HarunToprak
16-09-2013, 10:05
306 aracıma interner cafe takası gelmişti :D

Sert@ç
17-09-2013, 09:48
leonu satarken gelen takas
http://i1098.photobucket.com/albums/g372/SertacSaka/1ab5a49b2a0dd231c8f9eb42e6866dab_zpsc1c15c42.jpg

clioGT
01-11-2013, 14:32
geçenlerde sahibinden üzerinden mesaj geldi:

yanlış anlamayın işte şuna buna ihtyacım var ama param yok. karşılıksız da bişey istemek gibi bir huyum yok, bir şekilde size karşılığını veririm. tekrar ksuura bakmayın rrahatsızlık verdiysem diyerekten:) isim numara altta da, sildim gitti tabi:)

İbrahim33
01-11-2013, 15:18

yanlış anlamayın işte şuna buna ihtyacım var ama param yok. karşılıksız da bişey istemek gibi bir huyum yok, bir şekilde size karşılığını veririm. tekrar ksuura bakmayın rrahatsızlık verdiysem diyerekten:) isim numara altta da, sildim gitti tabi:)

acaba karşılığını ne şekilde vermeyi düşünüyordu :)

Serkan_UR
01-11-2013, 16:02
scooter ilanımıza iphone 4s takas teklifi gelmişti :)birçok takas teklifine göre bedel olarak aşırı uygunsuz olmasada motor verip karşılığında telefon alma fikri komik gelmişti...

ANIL ERCAN
02-11-2013, 08:22
2 Hafta önce felan bende arabayı sahibindene vermiştim fiyat 36.500 yazmıştım ilanı verdigimin 2. günü 16 kişi favorilere eklemiş 13 14 tane mesaj gelmiş (telefon numaramı yazmadım) adamlar 55.000'de dizel megane 2 bulmuşlar hemen kapmak istiyorlar :D

Takas teklifleri şunlar ;

2010 Model honda civic elegance 72.000 km'de

2003 Model bmw 3.20i 140.000 km'de

2006 model Audi A3 1.6 ambition

Sakarya karasu'da 1+1 yazlık

banada gelen teklifler bunlardı ama hiç birini kabul edip Balkızımı satmadım :)

Bi1ReD
02-11-2013, 17:49
Banada 106 icin dugun salonu teklifi geldi evlenirken sana indirim yaparim normalde 10bin tl sana 7bin yapariz fln dedi bende 10binlik kiz kalmadi kime yapicam o dugunu dedim :D

hondafit
02-11-2013, 23:02
motorola L7 mi satarken adam bana vitrin takası göndermişti

EREN34
02-11-2013, 23:15

Tövbe tövbe:D :D

Soraydın keşke nasıl olacak o iş diye:D

EREN34
02-11-2013, 23:16
Banada 106 icin dugun salonu teklifi geldi evlenirken sana indirim yaparim normalde 10bin tl sana 7bin yapariz fln dedi bende 10binlik kiz kalmadi kime yapicam o dugunu dedim :D

lol.... Sesli güldüm :D

EREN34
02-11-2013, 23:17
Cora gsi satarken takar teklifi gelmişti İzmit'ten. Mor turbo şahin:D

Sonuç: Kalp kırmamak adına cevapo vermedim:D

Onurkk06
02-11-2013, 23:22
x boxu satarken banada piyano teklifi geldi bu yaştan sonra beni piyanist şantör yapacaklar :D

Mert09
02-11-2013, 23:25
Cora gsi satarken takar teklifi gelmişti İzmit'ten. Mor turbo şahin:D

Sonuç: Kalp kırmamak adına cevapo vermedim:D

arka camında ' alayına gider , babam sağolsun , i like i like dolanıyorum :) ' yazıyomuydu :D:D

EREN34
02-11-2013, 23:29
arka camında ' alayına gider ' , ' babam sağolsun ' , ' i like i like dolanıyorum :) ' yazıyomuydu :D:D

Arka cam sadeydi ama çakma borbetlerini öve öve bitirememişti:D Yokj diyorum hala borbetler kaç para biliyormusun diyordu:D

Onur Fatih
02-11-2013, 23:33
Bir de mesela 30 bin yazıyoz 25 bin teklif veriyor öyle bi uslub varki hani işine gelirse ver 25e anca bu kadar eder gibisine.
cevap olarak saydırmaya başlıyorum tam göndericem diyorum boşver :)

adilhcl
02-11-2013, 23:35
Accent era ,Fiat Palio Ve 106 aracıma farklı kategorilerde araç olmasına rağmen aynı gün üçünede Gültepede devren Tekel bayi takası geldi ve işyerimde aracını satan 2 arkadaşımada aynı kişi takas göndermiş nası bi araç arıyo çözemedik ama dükkan elinde patladı sanırım :D

arkadasıma da o dukkan takası geldı ve sonrasında gulteoede oturan baska bı arkadas tarafından ogrendıkkı o dukkanı taramıslar demek adam dukkandan kurtulmak ıstıyormus ve sonrasında 5-6 ay muhurlu kapalı kaldı dukkan su an akıbetını bılmıyorum

Mert09
02-11-2013, 23:45
Arka cam sadeydi ama çakma borbetlerini öve öve bitirememişti:D Yokj diyorum hala borbetler kaç para biliyormusun diyordu:D

ahauahauhauah borbetler çok para abi bu zamanda borbeti satıp daire alıyoruz biz :D:D

EREN34
02-11-2013, 23:46
ahauahauhauah borbetler çok para abi bu zamanda borbeti satıp daire alıyoruz biz :D:D

Sorma:D SApık çıktı herif:) En sonunda anladı olmayacağınıda düştü yakamdan:)

burakcan
03-11-2013, 12:35
benim subaru için 94 turboludoğan ve üstüne benden 2 bin isteyen adam vardı tabi ben 2 bin yetmez sata 5 bin vereyim diyince denyo özür dileyip kapattı

eticet06
03-11-2013, 13:30
Golf mk2 aracıma karşılık hobi bahçesi takas teklif ettiler bahçe bomboş :)

ilan bunu 135793112 tam keyiflik hobi bahçesi (:

alenn
03-11-2013, 13:44
Sıfırı 53bin tl degerinde olan daireye 75 bin lira fiyati uzerinden takas istediler :)

!KO
03-11-2013, 15:49
3.köprüye yakın arsa ve fiat coupe takası herkese gelmiştir baya uzun bi yazıydı copy paste yapıp herkese gonderıyo eleman :D

HkN
20-11-2013, 16:04
Taze Taze

(#144546151) no'lu ilan ile ilgili HkN-74 kullanıcısından mesaj aldınız.
İlgili İlan : 1994 Az Modifiyeli -Temiz Şahin

HkN-74 ( 93 ) 50-100 Cebinden Onaylı 20-11-2013 17:02
İlginiz için teşekkür ederim

Takas düşünmüyorum

Gönderenin Cep Telefonu : +90-555-8522541

Sil

Önceki Mesajlar

cavit------ ( 1 ) 1-5 Cebinden Onaylı 20-11-2013 15:26
Aydın termalde 1 + 1 devremulkum var değişim düşünürmusunuz tesekkur ederim

dersu_06
20-11-2013, 16:14
askere gitmeden ilana koymuştum aracımı askerlik dolayısıyla satıyorum diye.adam aradı askerliği nerde istiyosan yaptırıyım arabayı bana devret dedi saolasın diyerek kapattm

osmankara
20-11-2013, 16:16
focusuma 15 bın tl degerınde beyaz esya uzerıne 2 adet tek atar tufek mı ne:D
birde bobrek takas geldı ve elımızde her turlu sakatat bulunur cıger dalak yurek zart zut:) bide acıklamada dıyorkı :% 80 islevını goren bobrek yazmıs:D

Backstage
18-02-2014, 16:10
Kuruyemiş dükkanı teklifi geldi albea ya :D

asot
18-02-2014, 19:04
Hicbirsey yazmadan sadece , ilan no gonderenlere kopuyorum, sanirsin android var karsisinda, ben onu bulucam gidip arabayi takas edicem, ne manyaksiniz kardesim siz