PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw 2 Serisi ilk fotoğrafları (Spyshots)

HaKo
16-05-2013, 10:37
e92 nin ve 1 serisi coupe nin halefi olacak yeni 2 serisinin spyshotları , bence çok çok başarılı duruyor siz ne dersiniz ?

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/m235irevealed/BMWm235i_cdauto_51613_1.jpg

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/m235irevealed/BMWm235i_cdauto_51613_11.jpg

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/m235irevealed/BMWm235i_cdauto_51613_12.jpg

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/m235irevealed/BMWm235i_cdauto_51613_7.jpg

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/m235irevealed/BMWm235i_cdauto_51613_8.jpg

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/m235irevealed/m235i-3.jpg

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/m235irevealed/m235i-4.jpg

http://www.2addicts.com/goodiesforyou/2/f22/spyshots/4-16-13/m235icoupe/bmw%202%20coupe%201.jpg[/QUOTE]

[RaCeR]
16-05-2013, 10:40
3 serisinin coupesi 4 değil mi? bu 1 serisinin mi oluyor kafam karıstı :D Ama çok güzel olmuş

Cem.B
Bu kasa 4 serisi olmuyormuydu 3 un coupesi

TaGo
hatlara bakınca 1 serisinin coupesi olacak gibi. Fazlaca kısa ve dik kasa.

HaKo
16-05-2013, 10:42
Hayır arkadaşlar , 4 serisi coupe tanıtıldı , e coupe ve a5 formunda daha büyük ve uzun bir araç.

Bu C-coupe ile aynı sınıf olacak 2 serisi coupe olarak çıkacak.

halilcan9455
16-05-2013, 10:43
e92 4 serisi olmadı mı ?

HaKo
16-05-2013, 10:46
e92 4 serisi olmadı mı ?

e92 4 serisi olmadı bmw nin 4 serisi formunda aracı yoktu yeni bir klasman olmuş oldu. Çünkü e92 ne e coupe ne de a5 formundaydı. Şimdi bakınca e92 2 serisi ve 4 serisi arasında gibi duruyor, firmalar coupeleri 2 sınıfa ayırıp bu şekilde çıkartıyor artık.

c coupe - e coupe
2 serisi - 4 serisi
- - a5 coupe audinin hamlesini göremedik henüz bu sınıfta.

gcapraz
16-05-2013, 10:48
3 silindirli 1.5 lt dizel ve benzinli versiyonları çıksa da alsak...

HaKo
16-05-2013, 10:50
3 silindirli 1.5 lt dizel ve benzinli versiyonları çıksa da alsak...

dizelinin çıkacağını sanmıyorum , baz dizeli yine 2.0 olur gibi.

Ama c-coupe ile rekabet edebilmesi açısından 1.6lt benzinli turbo motorla piyasaya sürüleceği %100 kesin bana göre. liste fiyatıda 100bin tl gibi olur tahminim.

m paket 1-2 aksesuar paketi falan derken 130-140 bin tl aralığında full aksesuarlısı alınır.

burkaykalyon
16-05-2013, 10:51
Ben çok beğendim valla. Çok agresif bir görüntüsü var. İyidir iyi :)

Almanci Tane-R
16-05-2013, 10:51
3 silindirli 1500 cc
216i 136hp
216d 116hp
220i ve 220d 190 hp olarak cikacakmis ve elektrikli motorda sunulacakmisBMW 2er: Identischer Baukasten mit der 1er-Reihe

Der neue BMW 2er bedient sich technisch aus dem Baukasten der 1er-Reihe und kommt demnach auch noch mit einem klassischen Hinterradantrieb. Optisch sollen sich das Cabrio und das Coupé klar vom kleineren 1er-Bruder unterscheiden. Mit einer sportlichen Linie, einer schrägen Windschutzscheibe und den ausgeprägten seitlichen Sicken sollen die beiden Zweitürer deutlich dynamisch wirken. Parallelen zum 6er gibt es bei der Front- und Heckpartie. An die 4er-Reihe erinnert die Fensterfront.

Neuer Vierzylinder im Angebot

Neben dem klassischen 1,5-Liter-Dreizylinder, der als 216i (136 PS) und 216d (116 PS) zu haben ist, gibt es noch einen neuen Vierzylinder 220i sowie der leistungsgesteigerte 220d mit 190 PS im Angebot. Bei den alternativen Antrieben wird es vermutlich eine Kombination aus einem Dreizylinder und Elektromotor geben.

abdullahduymaz
16-05-2013, 11:05
Cok guzel olmus valla. Eger ki 1.6 1.4 vb. bir kucuk hacim asiri beslemeli kotor kullanildiginda vergi avantajindan dolayida satisi guzel olur. Umarim fiyatlandirmasini duzgun ve guzel bir sekilde yaparlar. 1600 cc alti bir dizel motor unitesi kullanan var mi bu sinifta? Eger ki yoksa satislari guzel olur gibime geliyor.

Ertug_T.
16-05-2013, 11:17
Harika gorunuyo..eminimki beyazindan binlerce alirlar sokakta şahinden cok bunu goruruz :)

darkmoon
16-05-2013, 11:23
BMW 2-Series - Top Speed (http://www.topspeed.com/cars/bmw-2-series/ke2065.html)

Bmw sanırım coupelerde ara kasaya geçicek.. 4 serisi a5 denginde olucak coupe platformunda bu 2 seriside coupe platformunda ara bir seri olucak belki yeni 4 kapı sedan 1 serisinin coupe versiyonu tadında ibir şey olur ... neticede biri gariban coupesi olucak diğeri zengin coupesi.. tabi avrupa fiyatlarına oranla söylüyorum..türkiyede hepsi pahalı olur..

halilcan9455
16-05-2013, 11:50
e92 4 serisi olmadı bmw nin 4 serisi formunda aracı yoktu yeni bir klasman olmuş oldu. Çünkü e92 ne e coupe ne de a5 formundaydı. Şimdi bakınca e92 2 serisi ve 4 serisi arasında gibi duruyor, firmalar coupeleri 2 sınıfa ayırıp bu şekilde çıkartıyor artık.

c coupe - e coupe
2 serisi - 4 serisi

açıklama içni teşekkürler.
4 serisi lansman edilirken hep 3 serisinin coupe si dendi o yüzden e92 nin yenisi demiştim.

CAGTY
16-05-2013, 12:20
Çok iyi görünüyor gerçekten. 2 M coupe nasıl olacak acaba.:)

CAGTY
16-05-2013, 12:45

c coupe - e coupe
2 serisi - 4 serisi

e92 e coupe değil c coupe formundaydı zaten:) 4 serisi coupe ile e coupe kıyaslayacak olursak yine yanılırız . ozaman 4 serisi grancoupe gelirse eğer , e sedanın sınıfı mı olacak? :) 5 sedan e sedanın sınıfı tabiki .. Mersedesde sınıf cok oldugundan kafa karışıklığı yaratıyordu mesela e coupe nin ne için üretildiğini anlamıyorum:beuj: Mersedese para kazandırdı sadece . Ama bu 4 serisi coupe veya grancoupe, audiye tam sınıf oldu bana göre.

Sinan'S2k
16-05-2013, 13:00
Valla bu sınıf olayları çok karışık özellikle coupe lerde.
Mercedes'te C Coupe, E coupe ve CL serileri var. Bmw de 2 Coupe 4 Coupe ve 6 Coupe var.
Audi de ise A5 Coupe var sadece. Sınıflandırmaları ve rakipler belirlenirken sınıf farkı gözetilir.

Bu durumda 2 coupe'nin aslında hiç rakibi yok ama C coupe fiyatına satılacak ve C nin rakibi olacak ama alacaklara bir alt sınıf özellikleri verilecek.

4 coupe direk 3 kasa platformu olduğu için E92'nin devamıdır. Rakibi hem E coupe dir hem C coupedir. (E ile C coupe aynı platformdur.)

6 serisinin ise rakibi E coupe gibi dursada aslında bir üst sınıfdır (5 serisi platformu). CL nin rakibi olmasına imkan yok yani ancak o fiyatlara satılıyor.

Mercedes Bmw'nin yaptığı uyanıklığı E coupe de yapıyor. Aslında araç direk C serisidir ancak dışını değiştirip E ye benzetip fiyat yükseltiyorlar. Güzel pazarlama örneklerindendir.

Audi A5 ise A4 platformunda olduğu için rakipleri direk olarak 4 serisi coupe, E ve C coupe ler olacaktır.

HaKo
16-05-2013, 13:07
e92 e coupe değil c coupe formundaydı zaten:) 4 serisi coupe ile e coupe kıyaslayacak olursak yine yanılırız . ozaman 4 serisi grancoupe gelirse eğer , e sedanın sınıfı mı olacak? :) 5 sedan e sedanın sınıfı tabiki .. Mersedesde sınıf cok oldugundan kafa karışıklığı yaratıyordu mesela e coupe nin ne için üretildiğini anlamıyorum:beuj: Mersedese para kazandırdı sadece . Ama bu 4 serisi coupe veya grancoupe, audiye tam sınıf oldu bana göre.

4 serisi e coupe ve a5 aynı sınıftadır yanılacak birşey yok, teknik spekleri yayınlandı boyutlarına ve kasanın formuna bakılınca bu açıkça görülüyor zaten. sadece her marka aynı anda geçmiyor bu sınıflandırmaya , ilk audi ile başladı mercedes ile devam etti şimdi bmw ile devam ediyor.

4 serisi grand coupe gelirse a5 sedan sınıfında olur e serisiyle ne alakası var ? çorba etmişsin iyice.

e92 coupe c serisi formuna yakındı ama şu an ki oturmuş segmentlere uygun araç değildi. Şu an 4 coupe yi büyültüp 92yi biraz küçülterek 2deyip trende uydu bmw.

HaKo
16-05-2013, 13:11
Valla bu sınıf olayları çok karışık özellikle coupe lerde.
Mercedes'te C Coupe, E coupe ve CL serileri var. Bmw de 2 Coupe 4 Coupe ve 6 Coupe var.
Audi de ise A5 Coupe var sadece. Sınıflandırmaları ve rakipler belirlenirken sınıf farkı gözetilir.

Bu durumda 2 coupe'nin aslında hiç rakibi yok ama C coupe fiyatına satılacak ve C nin rakibi olacak ama alacaklara bir alt sınıf özellikleri verilecek.

4 coupe direk 3 kasa platformu olduğu için E92'nin devamıdır. Rakibi hem E coupe dir hem C coupedir. (E ile C coupe aynı platformdur.)

6 serisinin ise rakibi E coupe gibi dursada aslında bir üst sınıfdır (5 serisi platformu). CL nin rakibi olmasına imkan yok yani ancak o fiyatlara satılıyor.

Mercedes Bmw'nin yaptığı uyanıklığı E coupe de yapıyor. Aslında araç direk C serisidir ancak dışını değiştirip E ye benzetip fiyat yükseltiyorlar. Güzel pazarlama örneklerindendir.

Audi A5 ise A4 platformunda olduğu için rakipleri direk olarak 4 serisi coupe, E ve C coupe ler olacaktır.

1.si audi a5 a4 platformunda bir araç değildir.

6 serisinin mercedesdeki muadil sınıfı CL dir , e coupe değil.

Kimsenin bişeyi benzetip uyanıklık yaptığı yok :) Yeni nesil segmentler oluşuyor adamlar daha çok segment yaparak pazarını genişleterek daha çok kullanıcıya hitap ediyorlar, olan başka bir şey yok.

Neyse konu bu değil segment tartışına döndü topic çok merak eden açıp araştırır doğrusunu görür :)

Sinan'S2k
16-05-2013, 13:25
1.si audi a5 a4 platformunda bir araç değildir.

6 serisinin mercedesdeki muadil sınıfı CL dir , e coupe değil.

Kimsenin bişeyi benzetip uyanıklık yaptığı yok :) Yeni nesil segmentler oluşuyor adamlar daha çok segment yaparak pazarını genişleterek daha çok kullanıcıya hitap ediyorlar, olan başka bir şey yok.

Neyse konu bu değil segment tartışına döndü topic çok merak eden açıp araştırır doğrusunu görür :)

A5 in A4 ten tamamen farklı bir altyapıya mı sahip olduğunu söylemek istedin yoksa bir üst sınıf gibi konumlandığından mı bahsediyorsun?
E coupe nasıl c serisi platformuysa A5 te A4 platformudur. İç genişliklerinden bu çok rahat anlaşılır. Yani A5 için Audi farklı bir altyapı yapmadı. Olan yapının üstünü değiştirdi.

Cls buna çok güzel bir örnektir. Cls yi herkes E ile S arasında konumlanıyor sanıyor ama araç bildiğin E serisidir. Aslında olaylar tamamen pazarlama teknikleri yani uyanıklık yapılıyor :)

Zaten her yeni segmente firmalar yeni altyapılar oluştursa kimse ayakta kalamaz batar kesinlikle

Sinan'S2k
16-05-2013, 13:27
2 serisi bahsedilen motorlarla gelirse çok başarılı olur bence :)
Birde Gran Coupesi yapılırsa çok satar ve CLA ya rakip olur

HaKo
16-05-2013, 13:28
A5 in A4 ten tamamen farklı bir altyapıya mı sahip olduğunu söylemek istedin yoksa bir üst sınıf gibi konumlandığından mı bahsediyorsun?
E coupe nasıl c serisi platformuysa A5 te A4 platformudur. İç genişliklerinden bu çok rahat anlaşılır. Yani A5 için Audi farklı bir altyapı yapmadı. Olan yapının üstünü değiştirdi.

Cls buna çok güzel bir örnektir. Cls yi herkes E ile S arasında konumlanıyor sanıyor ama araç bildiğin E serisidir. Aslında olaylar tamamen pazarlama teknikleri yani uyanıklık yapılıyor :)

Zaten her yeni segmente firmalar yeni altyapılar oluştursa kimse ayakta kalamaz batar kesinlikle

abi ortak şase kullanılıyor tabi ki evet ama bu yüzden aynı araba demek yanlış, yani şimdi a4 le a5 gerçekten başka dünyalar, keza e serisi ile cls de öyle.

Ona bakacak olursak a3 ile TT de aynı şase platformuna oturtulmu araçlar, ikiside aynı b.k un kahvesi diyemeyiz değil mi :)

vikipediada platform listesi var mesela, görünce şaşırdıklarım oldu açıkcası.

List of Volkswagen Group platforms - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Volkswagen_Group_platforms)

yani demek istediğim segmentler oturtulan şase platformlarına göre belirlenmiyor günümüzde.

HaKo
16-05-2013, 13:30
2 serisi bahsedilen motorlarla gelirse çok başarılı olur bence :)
Birde Gran Coupesi yapılırsa çok satar ve CLA ya rakip olur

:)

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/bmw-2-series-gran-coupe.jpg

fangio
16-05-2013, 13:42
açıklama içni teşekkürler.
4 serisi lansman edilirken hep 3 serisinin coupe si dendi o yüzden e92 nin yenisi demiştim.

Zaten yanlış bir yaklaşım da değil. ***** A5 de A4'ün coupesi çünkü A4 iki kapı yok. Nasıl 5 serisinin iki kapısının olmaması ve tamamen farklı bir tasarım olarak 6 serisinin piyasada olması gibi (ilk amaç Amerika pazarıydı ama olsun...)

Sinan'S2k
16-05-2013, 13:47
abi ortak şase kullanılıyor tabi ki evet ama bu yüzden aynı araba demek yanlış, yani şimdi a4 le a5 gerçekten başka dünyalar, keza e serisi ile cls de öyle.

Ona bakacak olursak a3 ile TT de aynı şase platformuna oturtulmu araçlar, ikiside aynı b.k un kahvesi diyemeyiz değil mi :)

vikipediada platform listesi var mesela, görünce şaşırdıklarım oldu açıkcası.

List of Volkswagen Group platforms - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Volkswagen_Group_platforms)

yani demek istediğim segmentler oturtulan şase platformlarına göre belirlenmiyor günümüzde.

Piyasada segmentler öyle belirlenmiyor doğru diyorsun. Firmalar asıl parayı öyle araçlardan kazanıyor zaten.
A3, Q3, TT ne alaka di mi ama araçlar aynı komik cidden :) Ama gel A3 ile Q3 ve TT fiyat farklarına bakalım :)

Sinan'S2k
16-05-2013, 13:48
:)

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/bmw-2-series-gran-coupe.jpg

Muhteşemmiş !

darkmoon
16-05-2013, 13:58
Kafa karışıklığına gerek yok..

almanlar executive ve luxury car sınıfında 4 kapı coupe ve 4 kapının tek kapı coupesi tarzında bir platform oluşturdu.. gerçi zaten vardıda amerikanlar yapıyordu genelde bu tarz luxury yada executive coupeleri almanlarda işin içine girdiler diyelim..

Tek kapıda bunu zaten yıllardır mercedes sec ve onun selefi cl ile yapıyordu ama 4 kapı cls ile bütün şemalar değişdi..

Audi A5 plaformu ile bunu takip etti ardından vw zaten passat c.c yi çıkardı 4 kapı coupede..

bu katogorinin bir üst sınıfı olan 4 kapı fast back coupe (fullsize luxury) Tam lüks sınıfda porsche panemera audi ona alternatif a7 yi dahil oldu... jaguar boş durmadı xj yi çıkardı..

bmw ye gelirsek ne a5 platformuna denk 4 kapı luxury coupe si vardı nede onun bir üstü olan fast back ayarında 4 kapı bir aracı vardı.. anladığım bu 4 serisi luxury coupe o açığını doldurmak için çıkartılıyor.. fast back klassmanında bmw nin zaten tek kapıda 6 serisi vardı ama 4 kapıda aracı yokdu o açığıda gelicek olan x4 ile kapatıcaklar büyük ihtimal ..

Bmw rumors sitesinden okuduğuma göre bmw ninde cla ya rakip 4 kapı 1 serisi çıkıcakdı..

ceyhun737
16-05-2013, 14:06

Hocam e coupe clk nın yerine gelmedi mi ben öyle biliyorum?

volume81
16-05-2013, 14:57
çok iyi beee !!!

BMW gerçekten tasarım konusunda aştı param varsa 4 serisi yoksa 2 serisi alınıp binilebilir :)

halilcan9455
16-05-2013, 15:20
çok iyi beee !!!

BMW gerçekten tasarım konusunda aştı param varsa 4 serisi yoksa 2 serisi alınıp binilebilir :)

2 serisini alcak para da yoksa ? :D

[RaCeR]
16-05-2013, 15:22
6 serisi grand coupe'den sonra 2 serisi grand coupe de iyiymiş.

FcX
16-05-2013, 15:38
;6829394']6 serisi grand coupe'den sonra 2 serisi grand coupe de iyiymiş.

4 serisi Gran Coupe de gelecek Can :) Bu 4 kapılı coupe hikayesi aldı başını gitti, her sınıfa sıçradı. Mercedes de yeni C Serisi'nin 4 kapılı coupesini CLC adıyla çıkaracak, hatta CLC'nin, CLS Shootingbrake'e benzer bir de station versiyonu olacağı söyleniyor. Audi de A3 Sedan'ı tanıttı ama, bakalım rekabet edebilecek mi bunlarla...

2 serisine gelirsek, güncel 1'den çok çok daha güzel olmuş. Farların böbreklere uzamaması da çok iyi olmuş bence.

darkmoon
16-05-2013, 16:16
üzücü olan avrupalı amerikalının gelirlerini düşünürsek ve 25-30 bin euro leasingle yada kiralama tarzında aldıkları araçları bizimkiler hem ikimisli para veriyorlar hemde gidiyorlar 48 ay 60 ay kredi çekip satın alıyorlar hayatlarının 4 - 5 yılını bankaya bağlıyorlar.. lükslerinden zevklerinden keyiflerinden kısıyorlar altı üstü bir araba için..

[RaCeR]
16-05-2013, 16:18
4 serisi Gran Coupe de gelecek Can :) Bu 4 kapılı coupe hikayesi aldı başını gitti, her sınıfa sıçradı. Mercedes de yeni C Serisi'nin 4 kapılı coupesini CLC adıyla çıkaracak, hatta CLC'nin, CLS Shootingbrake'e benzer bir de station versiyonu olacağı söyleniyor. Audi de A3 Sedan'ı tanıttı ama, bakalım rekabet edebilecek mi bunlarla...

2 serisine gelirsek, güncel 1'den çok çok daha güzel olmuş. Farların böbreklere uzamaması da çok iyi olmuş bence.

Keşke alabilecek imkanımız olsa neyse ben gider fuarda oturup bi foto çektiririm :D sonrası nasip kısmet :)

volume81
16-05-2013, 16:18
2 serisini alcak para da yoksa ? :D

şimdiki gibi soğuk su ve sıcak bir ahhh çekiyoruz :D

ceyhun737
16-05-2013, 16:36
;6829479']Keşke alabilecek imkanımız olsa neyse ben gider fuarda oturup bi foto çektiririm :D sonrası nasip kısmet :)

Sonra bakarsın yine bir teyzeden alırsın:D

mert_can 41
16-05-2013, 19:25
Bence çok başarılı olmuş bmw yine farkını koymuş tek gözüme batan taraf şu direksiyon :)

levent
16-05-2013, 19:58
(E ile C coupe aynı platformdur.)

Aynen..

Bence de bu sınıfta direk rakip yok, sıralama yapacak olursak ama şöyle diyebilirim kendimce.

2 = C < 4 = A5 < E < CL = 6 :icon_tup:

cabrioleter
16-05-2013, 21:59
üzücü olan avrupalı amerikalının gelirlerini düşünürsek ve 25-30 bin euro leasingle yada kiralama tarzında aldıkları araçları bizimkiler hem ikimisli para veriyorlar hemde gidiyorlar 48 ay 60 ay kredi çekip satın alıyorlar hayatlarının 4 - 5 yılını bankaya bağlıyorlar.. lükslerinden zevklerinden keyiflerinden kısıyorlar altı üstü bir araba için..

ne yazıkki gözden kaçan acı gerçek bu..

bu arada bmw tasarım işini biliyor hemen her segmentte rakibi mercedesten daha güzel arabalar yapıyor..

JosephuS
16-05-2013, 22:29
Bu araba alınır walla...

EVOII
16-05-2013, 22:42
Coupe araç üretimi avrupa pazarına baktıgımızda genellikle geçmişten günümüze bakarsak hemen hemen almanyada ve avrupada her aracın coupe opsiyonu var tamponlarını yeni 2 serisinin baglı bulundugum firma üreticek USA varyantı ve m paket cok güzel tek garipsedigim böbreklerin kenarlarının tamponun yanından çıkması renk opsiyonlarıda gayet güzel.

Schumi
16-05-2013, 22:59
Tam takar segment sınıf olayını. Küçük araba iyidir iyi. Hele bu 2 Coupe'ye bayıldım doğrusu. Ama bütçesi aşar bizi. :)

merttepe
17-05-2013, 20:25
fiyatı tahminen ne aralıkta olur acaba?

onur_S
18-05-2013, 11:54
anca spy shootlarını görürüz , 9 senedir 4 serisi gelecek hala ? bu ne zaman çıkacakmış + 190 bg 2.0 dizel kesin mi ?

tolgapitbull
18-05-2013, 14:18
çok güzel görünüyor ama ne zmn çıkar ki

arm
18-05-2013, 15:01
anca spy shootlarını görürüz , 9 senedir 4 serisi gelecek hala ? bu ne zaman çıkacakmış + 190 bg 2.0 dizel kesin mi ?

9 senedir 4 serisimi bekliyorsun sen?

onur_S
18-05-2013, 19:32
9 senedir 4 serisimi bekliyorsun sen?

Mecaz.kac senedir cikacak evet bekliyorum cikarsa almayi dusunuyorum

C2VTS
18-05-2013, 20:14
4 Grancoupe çok merak ettiğim bir araba :) buda güzel oldu ...

EVOII
18-05-2013, 23:46
2013 kasım aralık gibi iner banttan araç.

Bartu_evo
19-05-2013, 22:14
Bana 4 serisi gibi geldi yanılıyorda olabilirim. 2 serisi concept olarak bile görülmedi yanılmıyorsam :soru:

arm
19-05-2013, 22:20
Mecaz.kac senedir cikacak evet bekliyorum cikarsa almayi dusunuyorum

anlıyorum, eğer takip edersen her aracın spyshootlarını sonra da piyasaya çıktığını görürsün.Kaç senedir bekliyorsun 4 serisini yanlış anlama gelişi güzel soruyorum

onur_S
19-05-2013, 22:44
anlıyorum, eğer takip edersen her aracın spyshootlarını sonra da piyasaya çıktığını görürsün.Kaç senedir bekliyorsun 4 serisini yanlış anlama gelişi güzel soruyorum

Sene beklemiyorum zaten beklemem de o yüzden şikayetçiyim, sadece kaç senedir çıkacak dedim mecaz anlamda, çıkarsa çıkar eylüle kadar çıkmazsa 3 serisi alıp gördüğümde iç geçiririm napalım :)

arm
19-05-2013, 22:47
Sene beklemiyorum zaten beklemem de o yüzden şikayetçiyim, sadece kaç senedir çıkacak dedim mecaz anlamda, çıkarsa çıkar eylüle kadar çıkmazsa 3 serisi alıp gördüğümde iç geçiririm napalım :)

Hayırlısı olsun,

2serisinin motor seçeneklerini bilen varmı?

EVOII
19-05-2013, 23:48
arkadaşlar aracın tampon üretimine bile başladık yasak oldugu icin paylaşamıyorum resimlerini 10 yada 11 aya banttan iner 2014 e bomba gibi girer m paket ve amerika varyantı süper

HaKo
20-05-2013, 09:04
fiyatı tahminen ne aralıkta olur acaba?

3 serisinden ucuz c-coupe fiyatlarında bir araç olacağını düşünürsek, listesi 90-100bin tl gibi olur , 120-125bin tl lere dolusu alınır diye tahmin ediyorum.

2013 sonu 2014 başı çıkacakmış.

vanished
20-05-2013, 09:55
çok güzel bir makina olacak gibi ortalık kızışıyor bakalım 2 serisi 4 serisi neler olacak :)

Onu-R
20-05-2013, 10:39
Cok guzel bir arac.

Malesef Borusan Otomotiv 216 getirmeyecek.

Ama bir 216 Efficient Dynamics gelse tadindan yenmeme ihtimali cok yuksek

HaKo
20-05-2013, 10:44
Cok guzel bir arac.

Malesef Borusan Otomotiv 216 getirmeyecek.

Ama bir 216 Efficient Dynamics gelse tadindan yenmeme ihtimali cok yuksek

nerden aldınız bu bilgiyi ?

3 serisinin 1.6 motoru geldiyse 2 yüzde yüz gelecektir. efficent dynamics muhtemelen yine 220 adıyla gelip 1.6 lt olacaktır.

Zaten şu an borusan en güzel karı 316dan yapıyor..

Onu-R
20-05-2013, 14:55
Borusan'dan alınan bilgi. Malesef 2.0 ile başlayacaklar

akko
22-05-2013, 18:14
Çok başarılı olmuş bencede çok güzel :)

ibrahimsnr46
31-08-2013, 14:01
Cok İyisin Beee :D

AlpEren
31-08-2013, 14:06

220i dedikler araba 1.6 170hp o motorla gelecek araç..

gkngny541
06-09-2013, 09:55
BMW yapinca oluyor.. (.)

HaKo
06-09-2013, 10:00

2.0 ile başlayacakları 1.6 seçeneğinin gelmeyeceği anlamına gelmez ki 3 serisine direk 1.6 motorla giriş yapıldıysa 2 serisine hayli hayli yapılır.

falken
06-10-2013, 19:44
çok başarılı bir araç olmuş gibi gözüküyor

uussff
27-10-2013, 08:18
Ben sadece aracın genel olarak arkasını beğenmedim, hava da kalmış.

Birde arka stoplar olmamış, stoplarin bagaj kapağı üstünde ki uzantisi plakaya doğru biraz daha uzun olsa gerçekten başarılı olurdu.

Önden ve yandan gayet güzel.