PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Y" 106 GTİ vs AT206,DD106,J106 GTİ

cffsymbol
20-05-2013, 17:45
bir sene aradana sonra tekrar 106 ya dönüş yaptım aracı okan depe kardeşimden aldım 99 model 119binde klimasız orjinal filtresi ve orjinal egsoz sisitemini kendim söktüm araç stock aldıktan sonra 51lik düz boru hks egsoz ve simota kit taktım deneyen arkadaşlarıma teşekkürler elimde olan videoları paylaştım. 206 yla vitesler biraz kötü aldığımız ilk haftası oldu denemeler daha yeni yeni kendime geliyorum:)
http://s1305.hizliresim.com/19/n/n8upz.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
"Y" 106 GTİ

51 düz boru hks egsoz
simota karbon kutu filtre

206 yla denerken önkoltuk üzerindeydi arkalar sökük iki kişi dd ve j yle denerken tek koltuk denedim.

"AT"206
PPR ÜST KAPAK EMME KELEBEK POLİSH
İnce conta
yazılım
filtre
egsoz tek koltuk iki kişi dyno 165 bg
z8r_l2Td54E
UoKGleY1WZE
Ri5YrV-fph8

"J" 106 GTİ

PPR ÜST KAPAK EMME KELEBEK POLİSH
13/59
filtre egsoz
tek koltuk yazılım varmı yokmu tam bilmiyorum

"DD"106 GTİ
14/60
yazılım
filtre
egsoz

j yle olan video

dHeJyfcnMAU

dd yle olan video

fuyvGkBaRHA

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z8r_l2Td54E
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UoKGleY1WZE
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ri5YrV-fph8
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dHeJyfcnMAU
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fuyvGkBaRHA

kolaylı
20-05-2013, 18:09
Y 106 mıza dıcek soz bulamıyorum tek kelıme ıle masallah kanka:)

GIdısı durusu 10 ;)

S16
20-05-2013, 20:33
Kankam alet hilti olmuş kazasız belasız bu hafta sonu angaradayım bakıma gidicem buluşakmı la angarada ahahaha :D:D

okankrgz
20-05-2013, 20:37
bildiğim kadarıyla J 106 da 14/60, DD 106 da 13/59 var maşallah güzel yürümüş aracınız...

wekoo
20-05-2013, 20:39
Linkk warmii

sinan-s
20-05-2013, 20:43
Maşallah ufuk gene rahat duramadın he :D

Ziyans
20-05-2013, 21:03
Acaba kaçta bastınız at 206 ile denediginiz videolarda cok cabuk vites geliyor sanki:soru:
Bu arada aracınızın maşallahı var iyi yürümüş.Araca alalı bu kadar sürede baya geliştirmişiniz:icon_tup:

meto_106gti
20-05-2013, 22:26
araclar gerçekten cok sağlıklı benımde dıkatımı çeken 2 hemen bıtıyorr 13 61 mı var 16 63 boyle bıtemez stock dedıgın aracta yada kaç bın donuyosun 2 70 falanmı basıyonuz

Hikmet Gönül
20-05-2013, 22:27
Ufuk link varmi ?
Videolar gorunmuyo

Murat
20-05-2013, 22:38
maşşallah araçlara. 206 ile denerken 106 2 kişi 206 tek kişi mi?

Schumi
20-05-2013, 23:05
Maşallah. AT 206 ile deneme tarihi nedir. Aracın satılık ilanlarında piston felan gibi dolu bir spec listesi vardı sizin yazdığınız kadar kısa değildi liste.

kutsal
20-05-2013, 23:06
yanlıs anlasılmak ıstemem ama dıger aracların hepsı sıkıntılı olamıycana göre speclerde bı yanlıslık var gıbıme geldı.sesı fln hıc fıltrelı egzozlu bı 106ya benzemıyo ıcıne 3 harflı kacmıs olmasın :)

Subi-Emre
20-05-2013, 23:20
Linkkkkkkkkkk

pug_erkan
20-05-2013, 23:21
Maşallah Ufuk aracın diger filitre egzoslu 106lara değişik gidiyo şaşırttı açıkcası.Diğer deneyen araçlarada Maşallah kazasız belasız sürüşler. Emme kelebeğim orinal olduğu için üst devirlerde eksikliğini fazlasıyla hissettiriyo, o eksikiğimizide hallettikten sonra hakkıyla yürümeye devam edicek inşallah.
406 2.2 kapak polishli
406 2.2 egzantirik
Büyük sübaplar
Eagle kol
ACL yatak
CP Piston
İnce conta
Walbro benzin pompası
Emme,gaz kelebeği port polishli
HKS Mantar cai
60'lık HKS Hi Power egzos
Ecu Tuned yazılım

meto_106gti
20-05-2013, 23:23
Maşallah Ufuk aracın diger filitre egzoslu 106lara değişik gidiyo şaşırttı açıkcası.Diğer deneyen araçlarada Maşallah kazasız belasız sürüşler. Emme kelebeğim orinal olduğu için üst devirlerde eksikliğini fazlasıyla hissettiriyo, o eksikiğimizide hallettikten sonra hakkıyla yürümeye devam edicek inşallah.
406 2.2 kapak polishli
406 2.2 egzantirik
Büyük sübaplar
Eagle kol
ACL yatak
CP Piston
İnce conta
Walbro benzin pompası
HKS Mantar cai
Ecu Tuned yazılım

aracın gerçekten dolu guzel yurumelı başka 106 tılarlaa gıdışın nasıl

CRUEL
20-05-2013, 23:33
Bu 206 kirmizi f7r i olan arkadasin 206 simi? :) bu kdr islemle pek saglikli gitmiyor gibi aksine y 106da fazla yurumus.

dc_crx
20-05-2013, 23:34
Maşallah. AT 206 ile deneme tarihi nedir. Aracın satılık ilanlarında piston felan gibi dolu bir spec listesi vardı sizin yazdığınız kadar kısa değildi liste.

aracın gerçekten dolu guzel yurumelı başka 106 tılarlaa gıdışın nasıl

aracın gidri güzel fakat avans verilmior emme ve kelebek sıkıntılı inş.. dha güzel olacaktır..

Okan D.
20-05-2013, 23:36
Masallah kardesim kazasiz belasiz binin insallah araba stock sadece filtre eksoz tayming var aracda

OmeR-FE
20-05-2013, 23:37
MaşAllah araçlara.

cffsymbol
20-05-2013, 23:39
bildiğim kadarıyla J 106 da 14/60, DD 106 da 13/59 var maşallah güzel yürümüş aracınız...

tam tersi olabilir karıştırmış olabilirim teşekkürler

Acaba kaçta bastınız at 206 ile denediginiz videolarda cok cabuk vites geliyor sanki:soru:
Bu arada aracınızın maşallahı var iyi yürümüş.Araca alalı bu kadar sürede baya geliştirmişiniz:icon_tup:

at ben 2 5bindeyken 4 bine denk geliyo onun devri 5bindeyken ben 6binlere yaklaşıyoru doğal olarak hemen vites geliyo 7200 dönüyorum ben teşekkürler

araclar gerçekten cok sağlıklı benımde dıkatımı çeken 2 hemen bıtıyorr 13 61 mı var 16 63 boyle bıtemez stock dedıgın aracta yada kaç bın donuyosun 2 70 falanmı basıyonuz

7000 dönüyorum dediğim gibi at nin devrine göre basıyorum

Volkann
20-05-2013, 23:44
orjinal şanzımana göre biraz hızlı bitmiyor mu sanki? maşallah araçlara.

cffsymbol
20-05-2013, 23:45
maşşallah araçlara. 206 ile denerken 106 2 kişi 206 tek kişi mi?

206 iki kişi tek koltuk 106 iki kişi sadece arkalar sökük teşekkürler

geçtiğimz çarşamba akşamı denedik erkan tam listeyi yazmış ben eksik yazmışım teşekkürler

yanlıs anlasılmak ıstemem ama dıger aracların hepsı sıkıntılı olamıycana göre speclerde bı yanlıslık var gıbıme geldı.sesı fln hıc fıltrelı egzozlu bı 106ya benzemıyo ıcıne 3 harflı kacmıs olmasın :)

:) valla ciğer sesi midir nedir bizde bilmiyoruz ama araba gidiyo ses nası geliyo mesela sana ne olabilir :)

cffsymbol
20-05-2013, 23:46
orjinal şanzımana göre biraz hızlı bitmiyor mu sanki? maşallah araçlara.

dediğim gibi 206 nın devri benim 6binlerime geliyo vites erken bitiyo teşekkürler

cffsymbol
20-05-2013, 23:51
Y 106 mıza dıcek soz bulamıyorum tek kelıme ıle masallah kanka:)

GIdısı durusu 10 ;)
eyvallah kankacım teşekkürler :

Kankam alet hilti olmuş kazasız belasız bu hafta sonu angaradayım bakıma gidicem buluşakmı la angarada ahahaha :D:D

hahha kanka kadran gönder karşılaştıralım :D :D

Maşallah ufuk gene rahat duramadın he :D

napalım be sinan abi tadı çıkmıyo başka türlü :)

406 2.2 kapak polishli
406 2.2 egzantirik
Büyük sübaplar
Eagle kol
ACL yatak
CP Piston
İnce conta
Walbro benzin pompası
HKS Mantar cai
Ecu Tuned yazılım

teşekkürler erkan benim görüşüm senin arabnın üst devirlerinde sıkıntı var giderildikten sonra tekrar deneriz sıkıntı yok yabancı değiliz

Masallah kardesim kazasiz belasiz binin insallah araba stock sadece filtre eksoz tayming var aracda

sağol kankacım valla nası bi araba aldık bilmiyorum inanmıyo kimse şimdi emme kelebek işli egsozlu tek koltuklu fn2yle 5 yanyana diycem kimse inamıycak videosu yok çekemedi çocuklar keyifle biniyorum çok sevdim allah nazardan korusun saol sanada :)

MaşAllah araçlara.

sağol kankacım teşkkürler

Cliosportve
20-05-2013, 23:51
Maşallah dostum
Aracın sesi gidişi duruşu 10 numara
Kocaelindede yakından görmüş olduk

cffsymbol
20-05-2013, 23:55
linkleri ekledim arkadaşlar

aLperTunga
20-05-2013, 23:55
maşallah araclara.ufuk hayırlı olsun bu arada allah kaza bela vermesin.

cffsymbol
20-05-2013, 23:56
Maşallah dostum
Aracın sesi gidişi duruşu 10 numara
Kocaelindede yakından görmüş olduk

teşekkürler selçuk çok saol :)

cffsymbol
21-05-2013, 00:01
maşallah araclara.ufuk hayırlı olsun bu arada allah kaza bela vermesin.

amin alper cümlemize inş çok saol :)

Turboğuz54
21-05-2013, 00:43
Sen stok arabayla kısalı 106 larmı geçtin pek inanamadım ama yolun düşerse bu tarafa denemek isterim maşallah

D.CaN
21-05-2013, 00:59
Masallah araclara 206 emme kelebek orj oldugu icin tam anlamiyla verim alamiyoruz ust devirde cok kasiyo araba nefes alamiyo gibi bisey onlari hallettikten sonra daha iyi olucak insallah. Y 106 gelince degisik gidiyo arac rolling camiasi icinde filitre egzoslu boyle giden arac gormedim ben, kanka bu arada ben ustune basa basa timing var dedikce siz yok dediniz ama okan abide yazmis.. Haberiniz yokmus gibi yapmislar herhalde ahahaha :D he bu arada fn2 denemesine gelince filitre yok oem bildiginiz gibi emme kelebek polish sokuk, ses olsun diye takilan otto egzos var ilk denemede 3 4 boy gecti, sonra isindikca araba geri dusmeye basladi.

cffsymbol
21-05-2013, 06:48
Sen stok arabayla kısalı 106 larmı geçtin pek inanamadım ama yolun düşerse bu tarafa denemek isterim maşallah

Sikinti yok herzaman gidip geliyorum haber veririm geldigimde deneriz tesekkurler.

cffsymbol
21-05-2013, 06:55
Masallah araclara 206 emme kelebek orj oldugu icin tam anlamiyla verim alamiyoruz ust devirde cok kasiyo araba nefes alamiyo gibi bisey onlari hallettikten sonra daha iyi olucak insallah. Y 106 gelince degisik gidiyo arac rolling camiasi icinde filitre egzoslu boyle giden arac gormedim ben, kanka bu arada ben ustune basa basa timing var dedikce siz yok dediniz ama okan abide yazmis.. Haberiniz yokmus gibi yapmislar herhalde ahahaha :D he bu arada fn2 denemesine gelince filitre yok oem bildiginiz gibi emme kelebek polish sokuk, ses olsun diye takilan otto egzos var ilk denemede 3 4 boy gecti, sonra isindikca araba geri dusmeye basladi.

Ustune basa basa bana timing var demedin dogancan kanka ben hatirlamiyorum varsada cekinmem ama haberin olsun :)

buarada fn2 yle ikinci denemede araba isindi nasi isse isindik dedigin ikinci basisimizdi ;) atasehir rampasini devirdik umraniye duzlukte basinca gidis degisti az cok sende denedin bastin dogancan kandirmayalim birbirimizi ;) duzlukten sonraki iki denemedede 5.viteste ikisindede yanindaydim benim araba anca isindimi diyim bende bilemedimki simdi .

okankrgz
21-05-2013, 08:05
Sikinti yok herzaman gidip geliyorum haber veririm geldigimde deneriz tesekkurler.

bu taraflara geldiğinizde bende denemek isterim ;) yada sapanca tarafında nsıl olursa artık :D

Okan D.
21-05-2013, 08:13
bu arada ufuk bi ara gelde debriyajı değiştirelim kardeşim artık :D

106arts
21-05-2013, 08:41
araclara maasallah
206 gti a ince conta oluyormu?

Schumi
21-05-2013, 09:08
araclara maasallah
206 gti a ince conta oluyormu?

Orjinal conta 3 yaprak. Ortadaki sızdırmazlık katmanını söküp takıyosun ince oluyor ama tavsiye etmiyorum.

D.CaN
21-05-2013, 10:08
Kanka arabanin yururuyle ilgili senden cok samet konustugu icin ona soyledim :D sonuc olarak varmis yani :) ben gordugumu soyluyorum kanka hatta video olmasi lazim senin arabadaki kameradan bakicam ona bugun. Ya bizim arabalar ve denedigin arabalar bozuk hakkiyla yurumuyo yada senin arabada +50 ciger var :) bizim arabalarin cigerini sokmusler galiba :D

cffsymbol
21-05-2013, 10:14
Kanka arabanin yururuyle ilgili senden cok samet konustugu icin ona soyledim :D sonuc olarak varmis yani :) ben gordugumu soyluyorum kanka hatta video olmasi lazim senin arabadaki kameradan bakicam ona bugun. Ya bizim arabalar ve denedigin arabalar bozuk hakkiyla yurumuyo yada senin arabada +50 ciger var :) bizim arabalarin cigerini sokmusler galiba :D

egzantrik varmış gibi konuşma doğancan :D

bi iki videoda bende var izmitten gelen arkadaşlar çekmiş sanırım varsa göndericekler bende koyarım en yakın göreni emreye bi sor bence ikinci ve üçüncü denemede nası olduğunu ben ilk denemede geçti dedim zaten ama ikinci ve üçüncü denemede ayıramadı sonuç olarak sonra camı açtı bna araba sıcak hava çekiyo dedi eyvallah dedim bende :) gfj yle olan videoda var galiba ama onu koymuycam harun iki kişi ve arabası sökük değildi ama denediğimizde sonucuda biliyosun zaten ;)

geçmek geçilmek problem değil ama bahaneyle sıyrılmak hoş değil filtrem yoktu deneme sağlıklı olmadı filtre takınca tekrar deneyelim dersin başımla beraber hırsınıza yenik düşmeyin ben bu işten para kazanmıyorum zevk için aldım biniyorum basıyorum ;)

cffsymbol
21-05-2013, 10:16
bu arada ufuk bi ara gelde debriyajı değiştirelim kardeşim artık :D

aynen kanka böyle basıyoruz valla sestende belli oluyo hele izmit denemelerinde bariz hissettirmeye başladı değşitirelim bu aralar :)

cRc Ramo
21-05-2013, 10:38
ufuk öncelikle hayırlı uğurlu olsun aracın :icon_tup:

her 106 nın artıları iş yapmıyabiliyor. extra specler yanıltmasın sizi.. motor kondisyonu çok iyi görünüyor.. maşallah deneyen araçlara..

ufuk biara deneyelim :)

Emre.Krgz
21-05-2013, 11:06
wayy wayyy ortalık karısmıs gene ufukk kankiii bak ben sesimi cıkarıp bıse dedım mıı demiyorummmm kendim dedim gel basalım diee aracını gor dıye ama sadece fıltre egsoz olmadıgını en azndan sende bılıyosun bendee ilk defa basımıza gelmiyorr yaniii illa fn2 geccek diye bise yok burdaaa hadi benle kafa kafaya yurudun diyelimm 206 yı dogancan kullanırken o gece yanımzda bastıı 2 de gaza oturdugumuzda ben nıe dogancanın stopunu gordummm ondan dedımmm 206 basın dıe sen ıstemedınnn yaniii yalan yanlıs konusmayalımm en azından aramızdakıı samımıyete dayanarak soluyorum bunlarııı

cffsymbol
21-05-2013, 11:09
wayy wayyy ortalık karısmıs gene ufukk kankiii bak ben sesimi cıkarıp bıse dedım mıı demiyorummmm kendim dedim gel basalım diee aracını gor dıye ama sadece fıltre egsoz olmadıgını en azndan sende bılıyosun bendee ilk defa basımıza gelmiyorr yaniii illa fn2 geccek diye bise yok burdaaa hadi benle kafa kafaya yurudun diyelimm 206 yı dogancan kullanırken o gece yanımzda bastıı 2 de gaza oturdugumuzda ben nıe dogancanın stopunu gordummm ondan dedımmm 206 basın dıe sen ıstemedınnn yaniii yalan yanlıs konusmayalımm en azından aramızdakıı samımıyete dayanarak soluyorum bunlarııı

206 nın stobunumu gördün :)
benimde gördüğüm 206 gfj nin arkasındaydı ben gfjyle denediğimde 5te kafa çıkartıyorum kıyaslama yapıyosak bide böyle yapalım :)
başka ne var emre mesela söyle bende biliyim yani ben aksi bişey iddaa etmedim arabanın motoru gayet stock ve sağlıklı denedik gördük sende gördün ikinci üçüncü denememizde 2 3 boy çıkabildinmi yanyana bitirdi arabalar çıktı doğancan dedi 3 4 boy geçti diye ben sana ilkinde geçtin dedim zaten.

ben akşam arabayı söküyorum doğancan kullansın akşam basalım ben bekliyorum sizi ;)

yasinkarahan
21-05-2013, 11:11
egzantrik varmış gibi konuşma doğancan :D

bi iki videoda bende var izmitten gelen arkadaşlar çekmiş sanırım varsa göndericekler bende koyarım en yakın göreni emreye bi sor bence ikinci ve üçüncü denemede nası olduğunu ben ilk denemede geçti dedim zaten ama ikinci ve üçüncü denemede ayıramadı sonuç olarak sonra camı açtı bna araba sıcak hava çekiyo dedi eyvallah dedim bende :) gfj yle olan videoda var galiba ama onu koymuycam harun iki kişi ve arabası sökük değildi ama denediğimizde sonucuda biliyosun zaten ;)

geçmek geçilmek problem değil ama bahaneyle sıyrılmak hoş değil filtrem yoktu deneme sağlıklı olmadı filtre takınca tekrar deneyelim dersin başımla beraber hırsınıza yenik düşmeyin ben bu işten para kazanmıyorum zevk için aldım biniyorum basıyorum ;)

harun ben kanka ufuk masallah araban guzellll gıdıyoooo amaaaa pampısss gfj agzınıza almayın evden alırım bak gfj leee kendınızı asla kıyaslamayın gfj kılıma sanruf samet egsoz yokken bastım :) ve hala bakıyorumdaa gfjj dıyonuz turkıyedee gfj den hızlı 306 gtı yok ve kapaksız yuruyo bu araba 5 senelık yazılımı kırmadan cekıcıyle bırgun olsun eve gelmeden ona goreee :)))) opuyorum sızı bırbırınızede dogancan atarlanmayın benı rahatsız etmeyın yakında ep 3 lee gelcem onla ugrasıyorum dıkkatımı bozmayın :)))

cffsymbol
21-05-2013, 11:23
harun ben kanka ufuk masallah araban guzellll gıdıyoooo amaaaa pampısss gfj agzınıza almayın evden alırım bak gfj leee kendınızı asla kıyaslamayın gfj kılıma sanruf samet egsoz yokken bastım :) ve hala bakıyorumdaa gfjj dıyonuz turkıyedee gfj den hızlı 306 gtı yok ve kapaksız yuruyo bu araba 5 senelık yazılımı kırmadan cekıcıyle bırgun olsun eve gelmeden ona goreee :)))) opuyorum sızı bırbırınızede dogancan atarlanmayın benı rahatsız etmeyın yakında ep 3 lee gelcem onla ugrasıyorum dıkkatımı bozmayın :)))

Pampiis gfjye laf yok ben yazdim bi onceki sayfada iki kisi orj egsoz var diye sizin 206yla denemenizi gordum diye gfj yi bi andik :) seni ep3 le bekliyoruz :)

cffsymbol
21-05-2013, 11:30
ufuk öncelikle hayırlı uğurlu olsun aracın :icon_tup:

her 106 nın artıları iş yapmıyabiliyor. extra specler yanıltmasın sizi.. motor kondisyonu çok iyi görünüyor.. maşallah deneyen araçlara..

ufuk biara deneyelim :)

Cok saol ramazan :)

Otarafa gelmeyi planliyorum haftasonu haberleselim.

Emre.Krgz
21-05-2013, 11:33
206 nın stobunumu gördün :)
benimde gördüğüm 206 gfj nin arkasındaydı ben gfjyle denediğimde 5te kafa çıkartıyorum kıyaslama yapıyosak bide böyle yapalım :)
başka ne var emre mesela söyle bende biliyim yani ben aksi bişey iddaa etmedim arabanın motoru gayet stock ve sağlıklı denedik gördük sende gördün ikinci üçüncü denememizde 2 3 boy çıkabildinmi yanyana bitirdi arabalar çıktı doğancan dedi 3 4 boy geçti diye ben sana ilkinde geçtin dedim zaten.

ben akşam arabayı söküyorum doğancan kullansın akşam basalım ben bekliyorum sizi ;)

Knka seninn filtre egsozlu 106tilarn efsane zaten ben satiyorum arabayi smdii 106 almaya gidicem senle zatenn :) valla ben 206 yi ole gordummm yalan yokk
Cuma gunu deneyin tekrar gorelim ozmaan yaniii :) benim skntim hic yokk ben arabamin nasil oldgunu biliyorummm sonctaa al sokukte deil artik gel istersen bidhaa basalimmm gecersin belki bu sefer gecen sefer noldu flaan diyemedi birileri bu sefer dersiniz iste ;)

cffsymbol
21-05-2013, 11:50
Knka seninn filtre egsozlu 106tilarn efsane zaten ben satiyorum arabayi smdii 106 almaya gidicem senle zatenn :) valla ben 206 yi ole gordummm yalan yokk
Cuma gunu deneyin tekrar gorelim ozmaan yaniii :) benim skntim hic yokk ben arabamin nasil oldgunu biliyorummm sonctaa al sokukte deil artik gel istersen bidhaa basalimmm gecersin belki bu sefer gecen sefer noldu flaan diyemedi birileri bu sefer dersiniz iste ;)

Hahaha kanka bakimli saglikli bi 106 herzaman guzel yuruyo sizde zamaninda vl ye neler yaptiniz sende biliyosun faydasi olup olmadigini sen yinede alcaksan bi 106yardimci olurum :))
Benimde derdim gecip gecilmek degil sen arabana masraf ettin o masraf etti ben masraf ettim garajda yatsin diye degil denemek icin yaptik gormek icin yaptik bu bi eglence gibi bisey gocunmak yok bende herzaman basarim ama dogancan illa denemek istiyosa ben bu aksam bekliyorum cumayi neden bekliyoruz :)

Emre.Krgz
21-05-2013, 12:03
Hahaha kanka bakimli saglikli bi 106 herzaman guzel yuruyo sizde zamaninda vl ye neler yaptiniz sende biliyosun faydasi olup olmadigini sen yinede alcaksan bi 106yardimci olurum :))
Benimde derdim gecip gecilmek degil sen arabana masraf ettin o masraf etti ben masraf ettim garajda yatsin diye degil denemek icin yaptik gormek icin yaptik bu bi eglence gibi bisey gocunmak yok bende herzaman basarim ama dogancan illa denemek istiyosa ben bu aksam bekliyorum cumayi neden bekliyoruz :)

acelenn ne o aksamm musaıtmıs arac knkaa yanii bizde eglence icin yapıyoruzz ttabiki ama gocunanlarıı goruyoruz arac sahıplerı bunu yapmıyoken baskalarının yapması tuaf birazz :):)
olum sattım koltuguda catır catır yıorm parasınıı yemisim rollunu gazlayın sizz :)

erdi52
21-05-2013, 12:16
bi bitmedinizzzz .................:D

ne heyecanlı adamlarsınız be olm sakin biraz:)

Emre.Krgz
21-05-2013, 12:28
hahah sorma erdii :) ufukk knki bu aradaa senin arabadan cektıgımız vıdeoyaa baktıgımızdaa ben gidiyorummm ilk sag tarafımdada yarım boy 206 ondeee o nolcak pekii :):) gfjle skısmılar yol yuzunden bırakmıss gıbı gozukuyo videoyu ekleyelim gor onu bii :)

cffsymbol
21-05-2013, 12:39
hahah sorma erdii :) ufukk knki bu aradaa senin arabadan cektıgımız vıdeoyaa baktıgımızdaa ben gidiyorummm ilk sag tarafımdada yarım boy 206 ondeee o nolcak pekii :):) gfjle skısmılar yol yuzunden bırakmıss gıbı gozukuyo videoyu ekleyelim gor onu bii :)

Yavrum ilk denemede cikiyosun zaten ben bisey demiyorum 2 3 boyun var ama sonraki denemeler sende biliyosun daha farkli 206 erkenmi basti nezaman basti bilmiyorum onu oyle kiyaslayamazsin buaksam gelirsiniz deneriz goruruz cumayi beklemeyelim ;)
Yanyana gorursek daha iyi bilmis oluruz :)

Emre.Krgz
21-05-2013, 13:25
Yavrum ilk denemede cikiyosun zaten ben bisey demiyorum 2 3 boyun var ama sonraki denemeler sende biliyosun daha farkli 206 erkenmi basti nezaman basti bilmiyorum onu oyle kiyaslayamazsin buaksam gelirsiniz deneriz goruruz cumayi beklemeyelim ;)
Yanyana gorursek daha iyi bilmis oluruz :)

tamam benm gectıgıme bıse demıyorum zatenn ordaa dıkkatımı cektı ben 2 3 boy gecerken 206 da yarım boy onumdeydii aynı bastıgımızı gordum yani neyse burdan bole yazmaylaa zamanındada olmadı smdıde olmuyooo cuma yanyana goruruz bu aksam dıyosun olmayan arabaylamı gelsin adammm kosarak gelelim istiyosan :):)

kutsal
21-05-2013, 13:27
bu 106ya sakın conta yazılım yapmayın rs,ep3 lerle kafa burun gıdersınız :)

cffsymbol
21-05-2013, 13:33
tamam benm gectıgıme bıse demıyorum zatenn ordaa dıkkatımı cektı ben 2 3 boy gecerken 206 da yarım boy onumdeydii aynı bastıgımızı gordum yani neyse burdan bole yazmaylaa zamanındada olmadı smdıde olmuyooo cuma yanyana goruruz bu aksam dıyosun olmayan arabaylamı gelsin adammm kosarak gelelim istiyosan :):)

onun nezaman bastığını nerden bilcen emre yapma sende videolar ilk sayfada var yazmak istemiyorumda bi koltuğumda fazla haberin olsun 206 dan cuma işim olmazsa bakarız buakşam basarsanız ben hazırım 206 da herzamn sökük vaziyette bekliyo zaten

bu 106ya sakın conta yazılım yapmayın rs,ep3 lerle kafa burun gıdersınız :)

gidişat yeterince tatmin ediyo contaya yazılıma gerek duymuyorum şuan için araç gitmesi gerektiği gibi sağlıklı bi 106 gti :)

Painkiller
21-05-2013, 13:36
ben cumhur ekmekçi jetı kullanan o gecekı araclara massallah 2.3 yarım boy onde oldugun vıdeoyu atmıssın ufuk gectıgınımı zannedıyosun? 4 yanına geldım sonunu goremedık sende gordun arac ıcı cekımın varsa koy ızleyelım yada bıdakı geldıgınde otobanda deneyelım merak eddım bende sonucu en yakın zamanda senınle tekrar denemek ıstıyorum.

cffsymbol
21-05-2013, 13:40
ben cumhur ekmekçi jetı kullanan o gecekı araclara massallah 2.3 yarım boy onde oldugun vıdeoyu atmıssın ufuk gectıgınımı zannedıyosun? 4 yanına geldım sonunu goremedık sende gordun arac ıcı cekımın varsa koy ızleyelım yada bıdakı geldıgınde otobanda deneyelım merak eddım bende sonucu en yakın zamanda senınle tekrar denemek ıstıyorum.

ben geçtim diye bişeymi yazdım ?
elimde olan video bu sadece bende bunu koydum volkanlar çekmişler 1 boy gibi açtım yanıma geldin sadece ama şöyle söyliyim benim devrimde basarsak ilk start daha farklı olur hep senin devrinde bastık kısa şanzumanın olduğunda yukarılara çektin beni ben herzaman denerim sıkıntı yok 5 sonuna kadar basarız

2.3 yazmışssın aradaki noktayı görmedim düzelttim ben boy anladım vites olarak sonradan jeton düştü.

Emre.Krgz
21-05-2013, 13:49
onun nezaman bastığını nerden bilcen emre yapma sende videolar ilk sayfada var yazmak istemiyorumda bi koltuğumda fazla haberin olsun 206 dan cuma işim olmazsa bakarız buakşam basarsanız ben hazırım 206 da herzamn sökük vaziyette bekliyo zaten

gidişat yeterince tatmin ediyo contaya yazılıma gerek duymuyorum şuan için araç gitmesi gerektiği gibi sağlıklı bi 106 gti :)

tamam yavrummm haklısınn bise demiyorum sanaa burda daha fazla yazmanın anlamı yok cuma gorusuruzzz 3 gun sureniz varrr haberiniz yokmus gıbı bıselerle ugrasın ;) cuma musaıt olmassan cumarteside gelirse araba ozmanda olabilirrr bu sefer kendi ellerimle proflaa video cekıcem bilginizeee... ;) sadece kafa kafaya vıdeoları koymam merak etmee sen gecersen gectigin videolarıda koyucam (Y)nin giderli oldugunu gorsun millet :)

Painkiller
21-05-2013, 13:50
ben sana anlatamadım 2.3 vites dıyorum boy demıyorum farkımız olmadı dıyosun da denk gittiğimizi de belirtmemişsin. bızım gecıp gecılmeme gıbı derdımız yok. neyse bende herzmaan denerım geldıgınde otobanda 5ın sonunu hep beraber gorelım:):)

cffsymbol
21-05-2013, 13:52
tamam yavrummm haklısınn bise demiyorum sanaa burda daha fazla yazmanın anlamı yok cuma gorusuruzzz 3 gun sureniz varrr haberiniz yokmus gıbı bıselerle ugrasın ;) cuma musaıt olmassan cumarteside gelirse araba ozmanda olabilirrr bu sefer kendi ellerimle proflaa video cekıcem bilginizeee... ;) sadece kafa kafaya vıdeoları koymam merak etmee sen gecersen gectigin videolarıda koyucam (Y)nin giderli oldugunu gorsun millet :)

araba ayaramı gitti :)
benim yapcağım bişey yok herşeyden haberiniz var marşa bascam gelcem ben bugun müsaitim cuma cumartesi musait olursak deneriz yavrum :) haber veririsiniz

cffsymbol
21-05-2013, 13:56
ben sana anlatamadım 2.3 vites dıyorum boy demıyorum farkımız olmadı dıyosun da denk gittiğimizi de belirtmemişsin. bızım gecıp gecılmeme gıbı derdımız yok. neyse bende herzmaan denerım geldıgınde otobanda 5ın sonunu hep beraber gorelım:):)

aynen düzelttim sonradan farkettim :)
denk geldğimiz videodan az çok anlaşılıyo diğer videolardada özet geçmedim olan videoları ekledim sadece bu işten keyif almak istiyosak doğrusuda bu diye düşünüyorum.
benimde geçip geçilmeme gibi bi derdim yok kimse keyiften tek koltuk gezmiyo deniycez tat alıcaz herzaman deneriz sıkıntı yok gelirim yakın zamnda veya siz gelirsiniz bi şekil yaparız :)

aLperTunga
21-05-2013, 14:05
ortada buluşun gebzede mesela ,bizde bi kaç 106 katılırız.

Emre.Krgz
21-05-2013, 14:09
araba ayaramı gitti :)
benim yapcağım bişey yok herşeyden haberiniz var marşa bascam gelcem ben bugun müsaitim cuma cumartesi musait olursak deneriz yavrum :) haber veririsiniz

yok yok merak etme biyere gitmedii :) hbrlesrız aynen :)

dc_crx
21-05-2013, 14:26
106 çok hızlı :S f-e fn2 5 yanyana helal olsun biz başka araçları izlemişiz...

cffsymbol
22-05-2013, 11:11
106 çok hızlı :S f-e fn2 5 yanyana helal olsun biz başka araçları izlemişiz...

Cokmu yavas geldi sana ? Denedigimiz araclar belli specler belli hacimler belli yazilanlari oku oyle yorum yap ;) sen ilk denemeyi gordun sanirim

GTCihad
22-05-2013, 16:49
Bende geleyim bari JETe yetişemem ama Cooperla arkadan izlerim sizi :D

dc_crx
22-05-2013, 16:57
Cokmu yavas geldi sana ? Denedigimiz araclar belli specler belli hacimler belli yazilanlari oku oyle yorum yap ;) sen ilk denemeyi gordun sanirim

14-60 yokmu şimdi Y gti'da :D

cffsymbol
22-05-2013, 17:28

varmı sence :)

anlarmısın gti kadran şanzuman aralıklarından :)

zoruna giden kısım neresi ben onu anlayamadım 205 inle stock 106 gti yi geçemiyceğinmi ;)

cffsymbol
22-05-2013, 17:59

http://s1305.hizliresim.com/19/q/nbwsy.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
13-59 \ 185-55-15

7200 Rpm
1 Vites 51,4 \ -
2. Vites 78,8 \4658
3. Vites 114,2 \4941
4. Vites 151,2 \5435
5. Vites 197,4 \5512

13-61 \ 185-55-14
7200 Rpm
1 Vites 49,8 \ -
2. Vites 77,2 \4672
3. Vites 111 \5011
4. Vites 146,4 \5469
5. Vites 191,5 \5525

14-60 \ 185-55-14

7200 Rpm
1 Vites 54,7 \ -
2. Vites 83,6 \4676
3. Vites 122,3 \4954
4. Vites 160,9 \5497
5. Vites 209,2 \5541

yeterlidir umarım ;)

TUGCA
22-05-2013, 18:21
araçlara maşallah müsait bir zamanda denemek isterim :)

dc_crx
22-05-2013, 19:26
varmı sence :)

anlarmısın gti kadran şanzuman aralıklarından :)

zoruna giden kısım neresi ben onu anlayamadım 205 inle stock 106 gti yi geçemiyceğinmi ;)

:D o kadar iddialısın yani. 205 geçiceğine öyle mi? deneriz satma arabanı birazcık bekle parka götürcem seni kuma ;)

kutsal
22-05-2013, 19:26
106 lara bulaşmayın can yakar gardaş :)yuruyen arac yuruyo işte sorgulamamak gerek pek

cffsymbol
22-05-2013, 19:43
:D o kadar iddialısın yani. 205 geçiceğine öyle mi? deneriz satma arabanı birazcık bekle parka götürcem seni kuma ;)

Dilin cok uzamasin laflarina dikkat et ;)

Sen anca sakarya petrol yokusunda asagi yukari kesici yap ordan ben seni lunaparka gotururum ;)

dc_crx
22-05-2013, 21:31

Sen anca sakarya petrol yokusunda asagi yukari kesici yap ordan ben seni lunaparka gotururum ;)

Dıp basık 1.4 cıvıclerınızle tuplu takılıordnz aynen tanıdım sızı sımdı hayırlı ısler 205 cıkınca fun cıty goturcem senı o zaman aterı oynarsın

cffsymbol
22-05-2013, 21:49
Dıp basık 1.4 cıvıclerınızle tuplu takılıordnz aynen tanıdım sızı sımdı hayırlı ısler 205 cıkınca fun cıty goturcem senı o zaman aterı oynarsın

:) hic tuplu arabam olmadi heycanli cocuk :) bi cikarda gorelim ozaman kendi arabanla gir gerdege baskalarininkiyle degil ozaman cikar kendi arabani savunursun terbiyemizi bozmayalim is baska yerlere kaymasin

dc_crx
22-05-2013, 21:55
:) hic tuplu arabam olmadi heycanli cocuk :) bi cikarda gorelim ozaman kendi arabanla gir gerdege baskalarininkiyle degil ozaman cikar kendi arabani savunursun terbiyemizi bozmayalim is baska yerlere kaymasin
205 zaten kendı arabam baskasının arabasıyla gerdege gırenler yakın dostların bence ıyı bılırsın tamam konusmaya gerek yok yakında cıgerler konusur

Turboğuz54
22-05-2013, 22:27
İzmite tekrar gelirseniz denemeye haberleşelim deneriz

K.Kaan
23-05-2013, 08:42

kardeş son moda zaten stock arabaya binmek... 106 stock ciğer kokuyo maşallah.. :D fabrika sanırım okunmuş piston vs takmış... herneyse adam 205 yapıyo kardeşim başkasının yumruğunu görmeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış bittikten sonra ne diceksin acaba.. he bitane de stok vtec topluyorum istersen onla da deneriz:)

cffsymbol
23-05-2013, 08:59
kardeş son moda zaten stock arabaya binmek... 106 stock ciğer kokuyo maşallah.. :D fabrika sanırım okunmuş piston vs takmış... herneyse adam 205 yapıyo kardeşim başkasının yumruğunu görmeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış bittikten sonra ne diceksin acaba.. he bitane de stok vtec topluyorum istersen onla da deneriz:)

başkasının yumruğunu yemiyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış :icon_tup:

muhabbeti çok uzatıyosunuz 205inzle vtecinz çıksın öyle konuşalım çoluk çocuk muhabbeti yaptırmayın bana burda ;)

K.Kaan
23-05-2013, 09:06
başkasının yumruğunu yemiyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış :icon_tup:

muhabbeti çok uzatıyosunuz 205inzle vtecinz çıksın öyle konuşalım çoluk çocuk muhabbeti yaptırmayın bana burda ;)

kardeşşş vtecim çıkınca sana gaz basmaya tenezzül etmicem zaten.. basmaya zevk amkaya değecek birşay olsa zaten sabaha kadar deneriz..:icon_tup: ama sen adamı gaza getirip 205 le geçemeyeceğin için mi yediremiyosun ws dersen arkasından da bana çoluk çocuk muhabbeti yaptırmayın falan yaparsan sıkıntı bakkk,) gerek yok ... geçen hafta adam geldi iki kişi kliması sunroofu açık dalgasını geçti devam etti daha sen neye kime ne cesaretle laf yapıyosun... bitir gel deneyelim vs diye:) herneyse kardeş çoluk çocuk muhabbeti yapma aynen canımız sıkılmasın..,)

dc_crx
23-05-2013, 09:22
kardeşşş vtecim çıkınca sana gaz basmaya tenezzül etmicem zaten.. Basmaya zevk amkaya değecek birşay olsa zaten sabaha kadar deneriz..:icon_tup: Ama sen adamı gaza getirip 205 le geçemeyeceğin için mi yediremiyosun ws dersen arkasından da bana çoluk çocuk muhabbeti yaptırmayın falan yaparsan sıkıntı bakkk,) gerek yok ... Geçen hafta adam geldi iki kişi kliması sunroofu açık dalgasını geçti devam etti daha sen neye kime ne cesaretle laf yapıyosun... Bitir gel deneyelim vs diye:) herneyse kardeş çoluk çocuk muhabbeti yapma aynen canımız sıkılmasın..,)

:) :) :) :)

cffsymbol
23-05-2013, 09:33
kardeşşş vtecim çıkınca sana gaz basmaya tenezzül etmicem zaten.. basmaya zevk amkaya değecek birşay olsa zaten sabaha kadar deneriz..:icon_tup: ama sen adamı gaza getirip 205 le geçemeyeceğin için mi yediremiyosun ws dersen arkasından da bana çoluk çocuk muhabbeti yaptırmayın falan yaparsan sıkıntı bakkk,) gerek yok ... geçen hafta adam geldi iki kişi kliması sunroofu açık dalgasını geçti devam etti daha sen neye kime ne cesaretle laf yapıyosun... bitir gel deneyelim vs diye:) herneyse kardeş çoluk çocuk muhabbeti yapma aynen canımız sıkılmasın..,)

az önce deneyelim istersen diyodun şimdide tenezzülmü etmiyosun , videolardan önce 106 ya benzin harcamam diyen arkadaşlarım vardı benim haberin olsun ;)

K.Kaan
23-05-2013, 09:38
kardeşim 106 demiyorum senin arabana diyorum.. ,)maşallah güzel çok güzel hemde allah kaza bela vermesin STOCK olduğunu söylediğin bi araba ama sunnrooflu klimasız gezmeyen tek başına rolle çıkmayıpta yanına arkadaş alan kardeşimis masada ya bırakın stock muhabbetini dedğinde sanırım sesini çıkartmıyordun.. ,) ben konuşmayı sevmemde ona sor sana niye benzim yakmayacağımı söylesin kardeşim.. uzatma daha yüzyüze geldiğimizde konuşulur kimseyi rahatsız etmeyelim buradan..,)

K.Kaan
23-05-2013, 09:41
az önce deneyelim istersen diyodun şimdide tenezzülmü etmiyosun , videolardan önce 106 ya benzin harcamam diyen arkadaşlarım vardı benim haberin olsun ;)

he ama yine söylüyorum duymayı çok istiyorsan: 106 na benzin harcamam.. ,) :icon_tup:

cffsymbol
23-05-2013, 09:41
kardeşim 106 demiyorum senin arabana diyorum.. ,)maşallah güzel çok güzel hemde allah kaza bela vermesin STOCK olduğunu söylediğin bi araba ama sunnrooflu klimasız gezmeyen tek başına rolle çıkmayıpta yanına arkadaş alan kardeşimis masada ya bırakın stock muhabbetini dedğinde sanırım sesini çıkartmıyordun.. ,) ben konuşmayı sevmemde ona sor sana niye benzim yakmayacağımı söylesin kardeşim.. uzatma daha yüzyüze geldiğimizde konuşulur kimseyi rahatsız etmeyelim buradan..,)

peki kardeşim eyvallah ..

Tuncay
23-05-2013, 09:53
Masallah deneyen araclara
Eski plakasi nac degilmiydi o arac sanirsam fatih in eski arabasi

K.Kaan
23-05-2013, 09:55
peki kardeşim eyvallah ..

eyvallah kardeşim.. soruna bilmemneye gerek yok o yüzden elalemin yumruğunu yemeyen ..... yazdım.. mekanik spor bu biri daha çok emek harcamıştır gelir geçer ama karşındakinin ne yaptığını bilmeden ulu orta laf yapmak doğru değil.. ufacık dokunuşlarla bi arabanın muadillerine göre ne kadar verimli olduğunu biliyoruz:icon_tup: bugün 106 alsam chıp filtre egsoz timing conta yapar seninle keyifle denerim anlatabildim mi.. maşaallah aracına allah kaza bela vermesin:icon_tup:

cffsymbol
23-05-2013, 10:08
eyvallah kardeşim.. soruna bilmemneye gerek yok o yüzden elalemin yumruğunu yemeyen ..... yazdım.. mekanik spor bu biri daha çok emek harcamıştır gelir geçer ama karşındakinin ne yaptığını bilmeden ulu orta laf yapmak doğru değil.. ufacık dokunuşlarla bi arabanın muadillerine göre ne kadar verimli olduğunu biliyoruz:icon_tup: bugün 106 alsam chıp filtre egsoz timing conta yapar seninle keyifle denerim anlatabildim mi.. maşaallah aracına allah kaza bela vermesin:icon_tup:

ben erkanla denedim erkan dışında biçok insan konuştu erkan gayet güzel karşıladı eksiklerim var halledince inş daha güzel olucak diye bende sorun yok kardeşim dedim tekrar tekrar deneriz hiç sıkıntı yapmadım ama denemelerden önce bikaç arkadaş çok fazl kışkırttı bizi öfkem birazda o yüzden bizde ilk defa denemeye çıkan insan değiliz neyin ne olduğunu biliyoruz ben işin keyfindeyim dedikçe biz geçersek ilacı alırsın ben 106 ya benzin yakmam gibi konuşmalar can sıkıcı oldu bu benim 3.gti hatta birinide harundan aldım ben burdan ilk arabamla defalarca izmit sakarya gittim geldim denemek için kalkıp bitanesinin videosunu burda paylaşmadım adamlar böyle karşılmadı denedik döndük çayımızı çorbamızı içtik döndük ama benim en yakın arkadaşlarım onlardan daha hırslı çıktı neyse uzatmayalım konuşuruz yüzyüze gelince bol bol teşekürler buarada cümlemize allah kaza bela göstermesin

gokhan_205
23-05-2013, 10:16
Y 106 ya maşallah Okan arabayı aldı flitre egzos full orjindi araba ben AZ ile denedim 4 ün sonuna kadar deneyebildik yoldan dolayı sadece 2 boy gerimdeydi ama arabada hiçbirşey yoktu yani araba gerçekten iyi yürüyor maşallah tekrar Ufuk kankam ;)

kolaylı
23-05-2013, 10:28
Eveeeet :)

Dondun dolastın gene bu muhabbetlere gırdın bosa konusma yavrum cek vıdeonu koy ısteyen seyretsın ıstemeyen konuya gırmesın yıllardır aynı muhabbet..
Sat arabanı tuplu bı araba al :))

FL RS
23-05-2013, 10:43
he ama yine söylüyorum duymayı çok istiyorsan: 106 na benzin harcamam.. ,) :icon_tup:

Gencler merhaba:) bu 106 ya ılk benzın harcamam dıyen sen degılsın soylım :hahaha: sonra sen baslarsın bu araba stcok degıl dıye alıstık bız :icon_tup:

dc_crx
23-05-2013, 10:56
Masallah deneyen araclara
Eski plakasi nac degilmiydi o arac sanirsam fatih in eski arabasi
Eskı Nac evet abı arac ;) seyrantepede kı ;) F/E :)

cffsymbol
23-05-2013, 10:56
Y 106 ya maşallah Okan arabayı aldı flitre egzos full orjindi araba ben AZ ile denedim 4 ün sonuna kadar deneyebildik yoldan dolayı sadece 2 boy gerimdeydi ama arabada hiçbirşey yoktu yani araba gerçekten iyi yürüyor maşallah tekrar Ufuk kankam ;)

Eyvallah kankacim cok saol saglikli arabanin farki ama kimseye ben anlatamiyorum :)

cffsymbol
23-05-2013, 10:57

Eski nac degil kardesim ;) herzaman y :)

cffsymbol
23-05-2013, 11:01
Eveeeet :)

Dondun dolastın gene bu muhabbetlere gırdın bosa konusma yavrum cek vıdeonu koy ısteyen seyretsın ıstemeyen konuya gırmesın yıllardır aynı muhabbet..
Sat arabanı tuplu bı araba al :))

Ah be kanka sorma herkesin arabasi gitmesi gerektigi gibi bi benimki entersan gidiyo
Ugrasip duruyoruz iste yok eski nac yok 14/60 daha neler cikcak yakinda yakitla basiyosunuz falan diycekler saglikli arabanin neler yapcagini hic biri bilmiyo :)

erdi52
23-05-2013, 11:05
sen biraz daha sabret vosvosla saplicam sana ''Y'' Gti'cı ...

FL RS
23-05-2013, 11:07

Agzı olan konusyo NAC 2001 modeldı bana resmını attrmayın buraya ;)

gokhan_205
23-05-2013, 11:08
Eyvallah kankacim cok saol saglikli arabanin farki ama kimseye ben anlatamiyorum :)

Maşallah kanka ciğerli oğlan :D

cffsymbol
23-05-2013, 11:10
sen biraz daha sabret vosvosla saplicam sana ''Y'' Gti'cı ...

Hahaha kanka mazallah sonra vosvosuna iftira atarlar satamazsin arabani porshe motoru var soylemiyo derler:D

cffsymbol
23-05-2013, 11:11
He buarada vtec varsa denemek gormek istiyorum arabami video sorunu yok ben cekip koyarim gecsemde gecilsemde ..

cffsymbol
23-05-2013, 11:13
Agzı olan konusyo NAC 2001 modeldı bana resmını attrmayın buraya ;)

14/60 dedi olmadi nac dedi olmadi birazdan buaraba ng 106griye boyamislar diycek dur bakalim ne yazcak :D

Tuncay
23-05-2013, 11:17
He buarada vtec varsa denemek gormek istiyorum arabami video sorunu yok ben cekip koyarim gecsemde gecilsemde ..

Bu mesaja cevapsiz kalamicam:)
Aksama musait olursan deneriz
Arabam motor yeni yapildi full stok filtre egzoz
Full takili aile modu:)

D.CaN
23-05-2013, 11:18
ben erkanla denedim erkan dışında biçok insan konuştu erkan gayet güzel karşıladı eksiklerim var halledince inş daha güzel olucak diye bende sorun yok kardeşim dedim tekrar tekrar deneriz hiç sıkıntı yapmadım ama denemelerden önce bikaç arkadaş çok fazl kışkırttı bizi öfkem birazda o yüzden bizde ilk defa denemeye çıkan insan değiliz neyin ne olduğunu biliyoruz ben işin keyfindeyim dedikçe biz geçersek ilacı alırsın ben 106 ya benzin yakmam gibi konuşmalar can sıkıcı oldu bu benim 3.gti hatta birinide harundan aldım ben burdan ilk arabamla defalarca izmit sakarya gittim geldim denemek için kalkıp bitanesinin videosunu burda paylaşmadım adamlar böyle karşılmadı denedik döndük çayımızı çorbamızı içtik döndük ama benim en yakın arkadaşlarım onlardan daha hırslı çıktı neyse uzatmayalım konuşuruz yüzyüze gelince bol bol teşekürler buarada cümlemize allah kaza bela göstermesin

Kanka bak yazıp çiziyosun sesimi çıkartmıyorum, erkan abi sesini çıkartmadı polemiğe girmeyi sevmez. 206 ayaramı gitti yazmışsın biyere gittiği yok kapımda yatıyo patırdama başladı onu halledicez he inanmazsan akşam gelip bakabilirsin zinciri bağlı kapıda yatıyo :) O bir kaç kişinin içinde benden bahsediyosan 206nın herşeyiyle ben ilgileniyorum, kızıştırmayla işim olmaz benim samet ateşliyo ortalığı ama sıkıntı yok eksikleri giderir tekrar deneriz. Filitre egzos var diyodunuz okan abi timing var dedi sesin çıkmadı ? Yaram yok gocunmuyorum ne yaptıysak yazdık listeye ama bundan sonra araba yaptıgım zaman 5 se 3 nü yazıcam.

FL RS
23-05-2013, 11:21
14/60 dedi olmadi nac dedi olmadi birazdan buaraba ng 106griye boyamislar diycek dur bakalim ne yazcak :D

Bu satten sonra ondan hıcbısı olmaz:D 205 ne kısa bı fılm cekelım ızledıkce zevk alıncak cınsten:hahaha:

cffsymbol
23-05-2013, 11:22

Aksam ben musait olurum telefonu ozelden atarsaniz aksam haberleselim denemek isterim :)

Tuncay
23-05-2013, 11:23
Aksam ben musait olurum telefonu ozelden atarsaniz aksam haberleselim denemek isterim :)

Ok tamam:icon_tup:

Haberlesiriz

OBAN
23-05-2013, 11:25
NAC Denizli'de 20 YS 106

Y 106 çok üstten basmış biraz daha devrini kendine göre ayarlasa 2'de dolu dolu giderdi. Maşallah 2 aracada.

FL RS
23-05-2013, 11:28
NAC Denizli'de 20 YS 106

Y 106 çok üstten basmış biraz daha devrini kendine göre ayarlasa 2'de dolu dolu giderdi. Maşallah 2 aracada.

Bızde soyledık ama ne fayda :icon_tup:

cffsymbol
23-05-2013, 11:30
Kanka bak yazıp çiziyosun sesimi çıkartmıyorum, erkan abi sesini çıkartmadı polemiğe girmeyi sevmez. 206 ayaramı gitti yazmışsın biyere gittiği yok kapımda yatıyo patırdama başladı onu halledicez he inanmazsan akşam gelip bakabilirsin zinciri bağlı kapıda yatıyo :) O bir kaç kişinin içinde benden bahsediyosan 206nın herşeyiyle ben ilgileniyorum, kızıştırmayla işim olmaz benim samet ateşliyo ortalığı ama sıkıntı yok eksikleri giderir tekrar deneriz. Filitre egzos var diyodunuz okan abi timing var dedi sesin çıkmadı ? Yaram yok gocunmuyorum ne yaptıysak yazdık listeye ama bundan sonra araba yaptıgım zaman 5 se 3 nü yazıcam.

Tamam moruk sizsiniz taktiniz timing timing gidiyonuz ne timingmis millet bosuna egzantrik piston giriyo herkes timing yaptirsin yurusun niye para harciyolarkii :))

K.Kaan
23-05-2013, 11:33
Gencler merhaba:) bu 106 ya ılk benzın harcamam dıyen sen degılsın soylım :hahaha: sonra sen baslarsın bu araba stcok degıl dıye alıstık bız :icon_tup:

:)))))) evet bu 106 ya benzin harcamam ama 106 demiyorum. o akşam gördük güzel yürüdüğünü de söyledik.. ama bu haliyle yürüdüğü sürece bu 106 ya benzin harcamam:icon_tup: var mı itirazı olan? :) demin bi post yazdım uzunca ve araç sahibi ile orta yolu bulduk diye düşünüyordum:) kırmış olmasaydık motoru sadece söküp klasik egsoz tipine döndürür yeni yürürdüm o akşamki haliyle ama artık benzin harcamam.. bastıra bastıra yazıyorum kardeşim mekanik işi bu bi 106 gelir deler gider eyvallah ama ben 106 ya demiyorum bu yürürde diyorum soru işareti kalmamıştır heralde:)

dc_crx
23-05-2013, 11:40
Tuncay abı sen bana aksam yerı bır soylede ben aksama geleyım bı

Tuncay
23-05-2013, 11:46
Tuncay abı sen bana aksam yerı bır soylede ben aksama geleyım bı

Mekan belli kardesim:icon_tup:

FL RS
23-05-2013, 11:46
:)))))) evet bu 106 ya benzin harcamam ama 106 demiyorum. o akşam gördük güzel yürüdüğünü de söyledik.. ama bu haliyle yürüdüğü sürece bu 106 ya benzin harcamam:icon_tup: var mı itirazı olan? :) demin bi post yazdım uzunca ve araç sahibi ile orta yolu bulduk diye düşünüyordum:) kırmış olmasaydık motoru sadece söküp klasik egsoz tipine döndürür yeni yürürdüm o akşamki haliyle ama artık benzin harcamam.. bastıra bastıra yazıyorum kardeşim mekanik işi bu bi 106 gelir deler gider eyvallah ama ben 106 ya demiyorum bu yürürde diyorum soru işareti kalmamıştır heralde:)

Amac sadece gecmek degıl bızım ıcın deneyıp gorup hızlandırmasını bılırız zaten öle yapcaktık bu denemelrı yaparken ama tam tersı oldu :icon_tup: kımsenın tekerıne tas degmesın :)

D.CaN
23-05-2013, 11:49
Ben timinginde degilim, ortada bi yalan var ona gelemiyorum. Neyse daha fazla yazip cizmenin anlami yok iyi forumlar..

K.Kaan
23-05-2013, 11:49
Amac sadece gecmek degıl bızım ıcın deneyıp gorup hızlandırmasını bılırız zaten öle yapcaktık bu denemelrı yaparken ama tam tersı oldu :icon_tup: kımsenın tekerıne tas degmesın :)

beni tanıyan herkez neden çıkıp gazladığımı, neden deneme yaptığımı bilir..:) ama mantık çerçevesinde kimseyi küçümsemeden başyamak lazım söze dimi..,) aynen allah hiçbirimize allah kaza bela vermesin...

guwen_ar
23-05-2013, 12:01
Deneyen araclara masallah.
Stock filtre egzozlu 106 150-160 lara kadar saglikliysa cok iyi isler basardigini gordum.fakat bu soluksuz 220 leri dewirio sasirdim acikcasi cok ilginc geldi.
Süt danasinda yok boyle bi ciger :D

kutsal
23-05-2013, 14:32
gökhanın 306 nın 2 boy arkasındaysa orjınalken suan kesın saplar AZ ye video beklıyoruz

orhan_guney
23-05-2013, 16:10
deneme ikiye iki dimi tuncayım ?

Tuncay
23-05-2013, 16:19
deneme ikiye iki dimi tuncayım ?

2 kisiyiz ya orhanim biliyosun sensiz olmaz repliklerin guzel oluyo:)

Selcuk_RoL
23-05-2013, 16:24
Ya beyler yanlis anlamayinda alt tarafi 106 denediniz ya sanki 1000 hp ustu arabalarin muhabetti anasini satiyim bende 106 ciyim kimse lafimi yanlis anlamasin ama abartmaya gerek yok herkez yuzyuze bakiyo isin zevki nerde kaldi 106 enteresan bir araba kimisi cok gidiyo boyle ama conta olmadan cok keyifli degil vardir yoktur bilmem! kisaya luzum yok 13/61 in devrinde basmadigin surece orj sanzimanla araban iyiyse yine onde olursun zaten ama bu kadar polemikler bence gereksiz sehir efsanesi yok yani :) stok diyip gecince madalya verilmiyo kimseye ( stoktur degildir bilmem ornek olsun diye yazdim ) kolay gelsin herkeze

orhan_guney
23-05-2013, 16:28
sıkıntı yok ozaman biz hazırız :D
2 kisiyiz ya orhanim biliyosun sensiz olmaz repliklerin guzel oluyo:)

Fatih YİGİT
23-05-2013, 18:19
Deneyen araçlara maşallah Allah kaza bela vermesin...

okankrgz
23-05-2013, 21:53
bende jet 106 yla denedim ve onun devrinde bastık sizin gibi...
aracımda 13/59 var kafa burun gittik 4 ün sonuna kadar (benim vitesimde) 5 e atamadık yol bitti...şunu söylemek isterim, bende 5 nci gti ımı kullanıyorum ama 51 lik düz boru filtreyle bu şekilde yürüyen bi stock gti görmedim...hele jet 106 nın devrinde basıp 2-3 üncü viteslerde çamurluk boyu önde yürümek kolay değil belirtmek isterim.
maşallah..

cffsymbol
24-05-2013, 08:24
bende jet 106 yla denedim ve onun devrinde bastık sizin gibi...
aracımda 13/59 var kafa burun gittik 4 ün sonuna kadar (benim vitesimde) 5 e atamadık yol bitti...şunu söylemek isterim, bende 5 nci gti ımı kullanıyorum ama 51 lik düz boru filtreyle bu şekilde yürüyen bi stock gti görmedim...hele jet 106 nın devrinde basıp 2-3 üncü viteslerde çamurluk boyu önde yürümek kolay değil belirtmek isterim.
maşallah..

Valla kardeşim ne diyim bilmiyorum videolar herşey ortada napıyım kapağı açıp video çekipmi paylaşıyım giden 106 gidiyo eğer kullanıyosan bilirsin 5 arabnında 5i aynımı gidiyodu

Vlkn
25-05-2013, 20:43
Masallah araclara :) rovanjta cok kotu yapicam seni kanka :))

Volkann
30-05-2013, 17:21
Bizde 2 tane 106 var izmite geldiğinde haber ver deniyelim aracın giderini bide biz görelim

yoqan
11-11-2013, 21:57
hay maaşallah allah nazarlardan korusun kazasız belasız izmit havası yarıyor mübarek :D