PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantep'den olanlar bakabilir mi

badmast3r
21-05-2013, 10:27
Arkadaşlar merhaba herkese kolay gelsin.
Hiç aklımda yokken bu arabayı gördüm ve talip olup olmama konusunda kararsız kaldım.
Araç bu:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-mml-motors-farkiyla-f1-vites-honda-civic-125599800/detay/

Gaziantep'li olanlar - orada yaşayanlar varsa bu araç hakkında bilgisi olan varmıdır ? Mml motors nasıl bir yerdir güvenilirmidir ? Bu araç hakkında detaylı güzel bilgi verebilecek olan varmıdır ?

Şimdiden teşekkür ederim.

FATİH
21-05-2013, 11:49
mml motors'a ilk defa bugün bu araç için gittim. nasıl esnaftırlar geçmişlerini bilmiyorum. aracı inceledim, yazılan km gibi içi, dışı, motoru çok temiz. donanım olarak da full'un full'u. (:D) yalnız sol ön çamurluk değişmiş dediler (yetkili servis) ama kazası var mı yok mu bilgi vermediler. galerinin değil, müşterinin aracıymış. plakası: 27 dr 250, sorgulatabilirsin arkadaşım. olur da buraya gelirsen müsait olursam eğer ulaşımda, yemede içmede falan her türlü mutlaka yardımcı olurum. hayırlısı olsun arkadaşım. ;)

By_emre
21-05-2013, 12:00
Bildiğim kadarıyla makyajsız kasa 41 Tl'ye makyajlıda bulabilirsiniz.

FATİH
21-05-2013, 12:11
epey masraf etmiş gözüküyor, biraz da km çok düşük, ciddi pazarlık payı da var dediler; onun için fiyatı yüksek yazmış olabilirler.

badmast3r
21-05-2013, 12:38
mml motors'a ilk defa bugün bu araç için gittim. nasıl esnaftırlar geçmişlerini bilmiyorum. aracı inceledim, yazılan km gibi içi, dışı, motoru çok temiz. donanım olarak da full'un full'u. (:D) yalnız sol ön çamurluk değişmiş dediler (yetkili servis) ama kazası var mı yok mu bilgi vermediler. galerinin değil, müşterinin aracıymış. plakası: 27 dr 250, sorgulatabilirsin arkadaşım. olur da buraya gelirsen müsait olursam eğer ulaşımda, yemede içmede falan her türlü mutlaka yardımcı olurum. hayırlısı olsun arkadaşım. ;)

sizde alıcı olarak mı gittiniz yoksa merak mı :) ? valla inş hayırlısı olur diye düşünüyoruz çok hoşuma gitti araç.

Bildiğim kadarıyla makyajsız kasa 41 Tl'ye makyajlıda bulabilirsiniz.
makyajlı kasa da + lar nedir ? orjinal alınsa yine 3.000 - 4.000 arası para istiyor servis body kit için. 2.500 navigasyona istiyor gerçi bunda da yok.

epey masraf etmiş gözüküyor, biraz da km çok düşük, ciddi pazarlık payı da var dediler; onun için fiyatı yüksek yazmış olabilirler.
sordunuz mu acaba en son oluru kaç olurmuş. akşam arıyım bari bende

FATİH
21-05-2013, 12:43
sabah bu konuyu görmüştüm, otogarın o tarafta da işim vardı. dedim bi bakıyım. son fiyat vermedi ama "siz bi gelin; en son olurunda bi güzellik yapar fiyatta anlaşırız abi, kafaya takmayın" dedi. :D

badmast3r
21-05-2013, 12:47
:) teşekkür ederim . şimdi tramerden hasar kaydı için mesaj attım gelen mesaj :
2 adet hasarı mevcuttur. 10/08/2011, çarpma 2253,85 TL - 04/12/2010 çarpma 1.500 TL olarak gözüktü

muayene tarihi ve km ise : 20/01/2012 - 24589 km'de yapılmış

FATİH
21-05-2013, 12:51
kardeşim o da artık sana kalmış. hasar kaydı senin için ne kadar önemli bilemem. kayıtlarla birlikte fiyat da işine gelirse neden olmasın. bu kasa ve model honda'larda o yazdığın iki kayıt kullanırken ya da ileride satarken ne kadar etki eder bilemem. ben teşekkür ederim. :)

opamp
21-05-2013, 13:11
Mehmet araç güzel görünüyor kardeşim. Hayırlısı olsun inşallah. Ancak sahibiyle güzelce herşeyini telefonda ayrıntılaryla bir görüş akşam bence.

badmast3r
21-05-2013, 13:23
aynı aracın 2011'i var arkadaşımda mugen rr kitli. arka koltuklara kadar multimedia kitli. o 46.000'e aldı ancak araç 2011 di. ona sordum hasarı benim sol dikiz aynasını bile 300 TL civarı yazdılar dedi. sanırım bu hasar kaydı normal gibi sol ön çamurluk için. 41'den ne kadar düşer onu sormak lazım akşam. muharrem benle gaziantepe gel :)

opamp
21-05-2013, 13:37
Sen adamla bi konuş bakalım önce fiyatta felan ne diyecek. Gaziantep için şimdilik bişey diyemem ama duruma göre bakarız :D

darkmoon
21-05-2013, 13:40
resimlere iyi bak derim.

badmast3r
21-05-2013, 13:50
resimlere iyi bak derim.

nasıl anlayamadım ? göremediğim bişey mi var yoksa dikkatli olmam konusundamı :)

GTCihad
21-05-2013, 14:28
Biraz uğraşırsanız kaza kayıtlarının resmine kadar detayına ulaşabilirsiniz.

Tekos
22-05-2013, 12:37
Merhaba , araç hakkında hiç bir bilgim yok ama size yardım etmek isterim Honda kardeşliği işte :D
bende de aynı araçtan var ve az çok bilgim vardır.İlk olarak araç makyajsız kasa (makyajlı kasalar 2009 Agustostan sonra çıktı)
*Üzerindeki body kit'in boyasız sadece astarlı olarak:450tl , boyaması ve takması toplam 1000 tl.ye rahat rahat anlaşırsınız.
(yalnız onun arka ek farklı 4 çıkış egsoz ve çakar koydurmuş arka ek'e veya mugen RR arka tampon eki'de olabilir)sonuç olarak çok fark etmez.
*Camları istediğiniz yerde 150tl ile 400tl arasında bir yere yaptırabilirsiniz.Ama artık çok kaliteli bir film yaptırmayın film camlara polisler takmış durumda ona da ortalama 200tl. diyelim.
*Kapı altı ışıklı logo:Çifti 60tl. bence çok güzel olmuyor.onun yerine beyaz 4'lü led takın daha güzel oluyor.
*Far+sis xenon olursa:300tl. Bu arada 16k taktırırsanız yağmurlu havada kör sürüş yaparsınız :D
*Mugen arka spoiler:250tl
*jant ve lastik fiyatını bilmiyorum o yüzden:2000tl.diyelim.(sonuçta alacağınız başka bir araçta da jant+lastik olacak onları takaslarsanız bu fiyat 2500-2700 gibi rakamlarada jant+lastik almanızı makul kılar)
Sonuç olarak toplam rakam "0" ürünler için 3800tl. yapıyor.(ve bu fiyatları sitelerden bakarak yazdım kredi kartı taksit avantajlarınız var)
Buna göre fiyat kıyaslaması yapın.Bence makyajlı kasa daha iyi ama çok çok bir özellik farkı da yok.Ben olsam aracı stock alıp herşeyini kendim yapardım.Fakat ilandaki araç içinize sindiyse mutlaka her yerine en az 2 yerde baktırıp alın.
Honda bayilerinde ekspertiz 200-250 tl. yapılıyor ve birde sanayide adam gibi bir kaportacıya gösterip aracı alınız.
Hayırlısı olsun , umarım istediğiniz gibi bir araç alırsınız.
Not:Bu arada 2009 ağustostan sonra çıkan makyajlı kasa Premium ve elegance arasında sadece sunroof farklı bulunmaktadır.Diğer bütün güvenlik ve donanım aynıdır.Bence Premium'lara da bir bakın.

ergin
24-05-2013, 16:00
araç ilanda yazıldıgı gıbı aradım galerı sahıbını konustum son 40 bın olur dıyor cıddıysen yaparsa bırşeyler ara bulmaya çalışırız tabi yaparsa :) ki yeri varsa muhakkak yapar.