PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rehabilitasyon merkezi....?

fth_doğan
21-05-2013, 11:35
arkadaşlar bulunduğum yerde birtane rehabilitasyon merkezi var ve kimse memlun değil böyle biryer açmak için ne tür bi belgeler gerekiyor ve şartları nedir bilenler varsa yardımcı olabilirlermi...?

brs852
21-05-2013, 11:40
profesyonel futbol oynuyorum 1-2 sene öncesinde böyle bir yer açıp 2.-3. lig ve ptt 1.lig kulüpleriyle belli bir ücret karşılığı anlaşıp yıllık oyuncu tedavilerini karşılamak için bir yer açmak istedik ama yeni bir yer açmaya devlet izin vermiyordu ve devir eden yer yoktu olsa bile fiyatları fazlasıyla uçmuştu

mehmetRS
21-05-2013, 11:54
Sırf doktor kadro girişi ve ruhsat için trilyon paranız gider.. Fizik tedavi uzmanı kadrosunu hastane için bile 600 bin tl ye satın almıslardı istanbul çapada..

fth_doğan
21-05-2013, 12:16
Sırf doktor kadro girişi ve ruhsat için trilyon paranız gider.. Fizik tedavi uzmanı kadrosunu hastane için bile 600 bin tl ye satın almıslardı istanbul çapada..

çok paralar var ortada o zaman ama burdaki yerde sizin dediğiniz fiyatlar yok diye biliyorum

brs852
21-05-2013, 12:36
en basiti doktor muayenesi şart bunun için ya doktor çalıştırman yada bir yerde muayene ettirmen gerekli...
fizyoterapist desen bolca bulunmalı işini iyi yapmalılar öle bir merkezin ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede 1 compex 1 ultrason 8-9bin lira doktor maaşı fizyoterapistlerin maaşları sigortaları hasta alımı için sekreterlerin maaşları sigortaları ona uygun bina kirası

fth_doğan
21-05-2013, 13:43
bilgileriniz için sağolun Bu Bizi Aşan Bi konu .. :D

mehmetRS
21-05-2013, 14:00
çok paralar var ortada o zaman ama burdaki yerde sizin dediğiniz fiyatlar yok diye biliyorum

fiyatlar ülke genelinde standarttır hocam, İllere göre değişmiyor. Sağlık bakanlığının belirlediği türden şeyler sanırım.