PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34SUS94-34SUS69 Istanbul Park 19.05.2013

Onrcn
21-05-2013, 14:14
Butun aksiliklere ragmen 2 seansi cikarttik. Ilk videoda pek Mehmet le karsilasmadik ama ikinci video da iyi goruntuler ve sonlara dogru bonuslar var. Normalde beraber cok guzel turlar cikardik fakat go pro nun pili bizi yari yolda birakti.

Mehmet te baski ile ilgili problem vardi, bende hidrolik direksyon git gellerdeydi, yag kapagi acildi vs vs. Su ana kadar motorsporlarindan bu kadar keyif almamistim.

Once Bugra ve organizasyonu duzenleyen ekibe, sonra Mehmet ve video da gozuken ve saygili, dusunceli arac kullanan herkese cok tesekkur ederim. Umarim bir daha karsilasiriz ;)

Birde tabi enteresan 5.30 mu ne birsey var, cok tehlikeli geldi gecemedim :D

Iyi seyirler;

http://img22.imageshack.us/img22/264/26443548996698773542751.jpg

ILK SEANS
7J6pMzN5__c

2.SEANS
SP84wAhkQe8

SUS94 Istanbul Park - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7J6pMzN5__c)
34SUS94 - 34SUS69 ISTANBUL PARK - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SP84wAhkQe8)

IN CAR DUSUK KALITE PART 1

http://www.youtube.com/watch?v=9GvSnbi58WY PART1

9GvSnbi58WY

IN CAR PART 2

http://www.youtube.com/watch?v=wiMVtEck-Fc

wiMVtEck-Fc

IN CAR PART 3

http://www.youtube.com/watch?v=ZlUzJw5F7FI

ZlUzJw5F7FI

ZD TYPE-R

http://www.youtube.com/watch?v=4Odo9xYYWaM
4Odo9xYYWaM

TünayK
21-05-2013, 14:15
............edit.

Onrcn
21-05-2013, 14:17
linkleri verememişsin tam. ben düzelteyim.

Tesekkur ederim, halbuki o kadarda ozene bezene yapmistim yine becerememisim :D

34tb9544
21-05-2013, 14:19
Link yok :(

TünayK
21-05-2013, 14:23
Tesekkur ederim, halbuki o kadarda ozene bezene yapmistim yine becerememisim :D

bu arada ilk videonun başında kendimi gördüm mutlu oldum:)

edit: şimdi videoyu tamamem izledim. tur bindirdiğini gördüm. rezil oldum:D:D

EmrahERKAN
21-05-2013, 14:23
SUS94 Istanbul Park - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7J6pMzN5__c)
34SUS94 - 34SUS69 ISTANBUL PARK - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SP84wAhkQe8)

Onrcn
21-05-2013, 14:25
bu arada ilk videonun başında kendimi gördüm mutlu oldum:)

Ileride bir daha gozukuyo olman lazim : )

Tesekkurler.

utkunoa
21-05-2013, 14:32
ilk video çok iyi maşallah helal olsun nadir zevk aldığım videolardan birisi :)

TünayK
21-05-2013, 14:35
Ileride bir daha gozukuyo olman lazim : )

Tesekkurler.

ahahah sorma:) ben sakin gitmeyi biraz abartmışım sanırsam:)

GokhanG
21-05-2013, 14:41
valla kırmızı TypeR kim bilmiyorum ama iyi direnmiş :) ayrıca onun arkasından bir megane daha çıktı geldi ki hiç ekranda yoktu pusuya yatmış o arkadaşıda tebrik ediyorum :) Onurcan daha iyi videolar bekliyordum senden hayal kırıklığına uğrattın beni keşke mini ile çıksaydın s2000 çok şey almış götümüş senden :)) yada yaşlandınmı olm sende bizim gibi :)) beyaz imprezayada maşallah...

M3CSL
21-05-2013, 14:42
Keyifli, ımpreza şaka yapmış, kırmızı typerda pek dayanamamıs vırajlarda.. :)

Onrcn
22-05-2013, 10:05
ahahah sorma:) ben sakin gitmeyi biraz abartmışım sanırsam:)

: )))) Onemli olan iyi vakit gecirmek, bir dahakine daha iyi olacagindan suphem yok ;)

valla kırmızı TypeR kim bilmiyorum ama iyi direnmiş :) ayrıca onun arkasından bir megane daha çıktı geldi ki hiç ekranda yoktu pusuya yatmış o arkadaşıda tebrik ediyorum :) Onurcan daha iyi videolar bekliyordum senden hayal kırıklığına uğrattın beni keşke mini ile çıksaydın s2000 çok şey almış götümüş senden :)) yada yaşlandınmı olm sende bizim gibi :)) beyaz imprezayada maşallah...

: ) Iki tarafta riske atmak istemedi, yan yana viraja girdigimiz icin gecmeyi zorlamadim. Duzluge cikarken ben 2 de biraktim o 1 e atinca tabi firladi yanimdan. Isin ozu su, arabay yormamak icin baya direndim.. Izmit Korfez yada Auto drom gibi degil, yol arabasini cok zorlarsak kesin bir yerinden birsey cikar ;)

Keyifli, ımpreza şaka yapmış, kırmızı typerda pek dayanamamıs vırajlarda.. :)

Tesekkurler, evet impreza duzlukte guzel sakaladi beni haha orada kendim de cok guldum zaten :)

cumhur
22-05-2013, 10:39
çizgini ve tarzını severim kanka biliyorsun. Çok kontrollu ve sıtabil olmuş.. mehmette ii kırmış belini:)

M3CSL
22-05-2013, 11:16
Şimdi izledimde cupralı karışık grubun olduğu bölüm var zevkli olmuş ama uzamışlar sanki:D yada senmi kasmadın.

Onrcn
22-05-2013, 11:43
Şimdi izledimde cupralı karışık grubun olduğu bölüm var zevkli olmuş ama uzamışlar sanki:D yada senmi kasmadın.

Orada Bmw cok tehlikeli gidiyordu gecemedim, tam gectim virajda yakalarim dedim focus onumde kaldi.. Duzluktede guc farkindan bastilar gittiler.. Orada hidrolik direksyon da ariza vermisti baktim yakalayamiyorum kontagi kapatip actim. Ama duzlukte yakalamam imkansizdi onlari :D

çizgini ve tarzını severim kanka biliyorsun. Çok kontrollu ve sıtabil olmuş.. mehmette ii kırmış belini:)

Saolasin, haha Mehmet orda drifte kalkti galiba bende panikten gozlemleyemedim o an : ) Ama saolsun onun sayesinde pist daha zevkli hale geldi tatli tatli gittik

HUSNU
22-05-2013, 11:47
Onurcan araba ile bayağı uğraşmışsın anlattıklarına göre. Sorun mu var yaw. Tabi biz videolardan anlamıyoruz .

Sakin ve stabil gitmişsin. En azından tek tur limitte gitsedin de görseydik :)

Onrcn
22-05-2013, 12:00
Onurcan araba ile bayağı uğraşmışsın anlattıklarına göre. Sorun mu var yaw. Tabi biz videolardan anlamıyoruz .

Sakin ve stabil gitmişsin. En azından tek tur limitte gitsedin de görseydik :)

Arabada 2 senedir cozulemeyen bir hidrolik direksyon hatasi var. Gittiginde tas gibi oluyor fakat ust uste virajlarin oldugu yerlerde kapatip acamadigim icin araci mecbur zaman kaybederek tas gibi direksyonla devam ettim.

1.Seansta kokular geliyordu yavasladim motor yag kapagi yerinden cikmis, etrafa yag fiskirmis.. Debriyaj kokusuna benziyor diye yavaslamistim allahtan.. Sonra 800-900gr yag ekleyip 2.seansa ciktim fakat tedirginligi vardi, cunki baska bir noktadan yag kacagi mi vardi cozemedik. Frenlerim hic uygun degilmis, sert fren bir kere yaptim birdaha yapsam balatalar kesin yanacakti hep uzak yavas frenler zamani cok etkiledi.

2.Seansta lastik basinclari degistiginden sanirim araba baya kontrolsuz olmaya baslamisti ama iyi gittik.

Mehmet le beraber limitte attigimiz turlar oldu fakat go pro nun sarji bitmis oralarda, baya hizlanmistik. Baya aksilik cikti yani anlayacagin. Mehmet te de problem vardi, yeni taktigi debriyaj yuzunden vitesinin gecmedigi yerler oldu birde psikolojik 8000 de vites atiyordu, onun degimiyle " Benim motor yaptirdigim kadar millet arabasini muayeneye goturmuyor" :D

Ilk turun 2:46 cikmasi sevindirdi ama, sonralari o sureyi cok asagi aldik, bakalim 2 hazirana daha hazir gelmeye calisacagim. Butun olumsuzluklara ragmen cok cok eglendik.

ilk video çok iyi maşallah helal olsun nadir zevk aldığım videolardan birisi :)

Cok tesekkurler ;) Insallah daha iyileri gelecek

HUSNU
22-05-2013, 12:03
Sizin arabalar bu pistte sorun yaşıyorsa bizim kıytırıklarla eğlencesine bile katılsan birşeyler olur demekki. Neyse belki bir daha organizasyonda sağ koltuğa otururum :)

Onrcn
22-05-2013, 12:06
Sizin arabalar bu pistte sorun yaşıyorsa bizim kıytırıklarla eğlencesine bile katılsan birşeyler olur demekki. Neyse belki bir daha organizasyonda sağ koltuğa otururum :)

Sanmam birsey olacagini, bizim sorunlar pist oncesine dayaniyor yag kapagi disinda : D Onu da ben mi saglam kapatmadim yoksa yuksek basinctan mi oldu bilemiyorum kendimden suphe ettim, o kapak kolay kolay acilmaz cunki

HUSNU
22-05-2013, 12:27
Sanmam birsey olacagini, bizim sorunlar pist oncesine dayaniyor yag kapagi disinda : D Onu da ben mi saglam kapatmadim yoksa yuksek basinctan mi oldu bilemiyorum kendimden suphe ettim, o kapak kolay kolay acilmaz cunki

Geçmiş olsun o zaman. Demekki piste çıkmadan önce kaput altına iyicene bakmak lazım. Ne olur ne olmaz . :icon_tup:

rebeloghy
22-05-2013, 12:27
keyifle izledim videoları elinize ayağınıza sağlık.. inşallah 2 haziranda uygun frenlerle sorunsuz limit bi tur izleriz :)

Batw0han
22-05-2013, 12:34
Her ne kadar arabayı zorlamak istemesemde :) kuzen gaza getirince orda geçilmiyim dedim :)

sus lara maşallah ikiside bebek gibi araba

Zero
22-05-2013, 12:55
Sansa bak ya ZD videosunda tam kapatmis geliyorum arkasindan cikiyorum ZD type r in o virajda fren komple bosaldi orda birakmak zorunda kaldim sagolsun arkadan arkadasim benim yerime ZD yi kistirmaya devam ediyor ZD kacarken limitte yoldan cikiyor sonrasindada geciliyor :) bide videonun sonunda birsey var mi diye sordugum kismi kesmissin kesmeseydin Bugradan fair play odulu alacaktim :D

Onrcn
22-05-2013, 13:22
Her ne kadar arabayı zorlamak istemesemde :) kuzen gaza getirince orda geçilmiyim dedim :)

sus lara maşallah ikiside bebek gibi araba

Cok tesekkurler, guzel enstantane oldu iyiki basmissin :)

Sansa bak ya ZD videosunda tam kapatmis geliyorum arkasindan cikiyorum ZD type r in o virajda fren komple bosaldi orda birakmak zorunda kaldim sagolsun arkadan arkadasim benim yerime ZD yi kistirmaya devam ediyor ZD kacarken limitte yoldan cikiyor sonrasindada geciliyor :) bide videonun sonunda birsey var mi diye sordugum kismi kesmissin kesmeseydin Bugradan fair play odulu alacaktim :D

: ))) ZD ile de super gittik, saolsun o da cok duyarliydi. Tam gozukmedigi icin kestim orayi, iyi niyetin icin ayrica tesekkurler. Bende o sira arkayi kesiyordum baktim yavas yavas yerinden cikiyor tamam dedim ;)

keyifle izledim videoları elinize ayağınıza sağlık.. inşallah 2 haziranda uygun frenlerle sorunsuz limit bi tur izleriz :)

Insallah daha uygun bir fren alabilirim o zamana kadar ama bakalim, tesekkur ederim.

Geçmiş olsun o zaman. Demekki piste çıkmadan önce kaput altına iyicene bakmak lazım. Ne olur ne olmaz . :icon_tup:

Aynen oyle, sakasi olmuyor mekanik sporlarin :)

Serkan__R
22-05-2013, 14:19
Cok tesekkurler, guzel enstantane oldu iyiki basmissin :)

: ))) ZD ile de super gittik, saolsun o da cok duyarliydi. Tam gozukmedigi icin kestim orayi, iyi niyetin icin ayrica tesekkurler. Bende o sira arkayi kesiyordum baktim yavas yavas yerinden cikiyor tamam dedim ;)

Insallah daha uygun bir fren alabilirim o zamana kadar ama bakalim, tesekkur ederim.

Aynen oyle, sakasi olmuyor mekanik sporlarin :)

SUS 94 :)) cok keyıflı yol aldık ! sende sagol her zaman onun acıktı sonuçta hepımızın amacı bellı güzel bır gun gecırmektı seninde kontrolün mukemmeldı !
butun tur soğumadan yurudum :) cok sukur bı sıkıntı yasamadım,senınle o vırajda ayrıldıktan sonra Zero :) kankasını kamufle etmıs gelıyodu :) vıraja sert gırdım araç kasılınca tamponun surttugunu hıssetdım kıymadım tampona acıkdan aldım yol dışına doğru dewam ettım
seans bıttı :D

Zero
22-05-2013, 14:25
SUS 94 :)) cok keyıflı yol aldık ! sende sagol her zaman onun acıktı sonuçta hepımızın amacı bellı güzel bır gun gecırmektı seninde kontrolün mukemmeldı !
butun tur soğumadan yurudum :) cok sukur bı sıkıntı yasamadım,senınle o vırajda ayrıldıktan sonra Zero :) kankasını kamufle etmıs gelıyodu :) vıraja sert gırdım araç kasılınca tamponun surttugunu hıssetdım kıymadım tampona acıkdan aldım yol dışına doğru dewam ettım
seans bıttı :D

:D maşallah vtecler kulağımızda pas bırakmadınız valla her vites atışınızda ben kendi arabamı bırakıp sizinkileri dinledim..Benim şiştiğim yerde sende yoldan çıkmışsın ufaktan boşver hayırlısı olmuş ya o viraja ben frensizken sende yoldan çıkarken birlikte dalsaydık :D :D ?

M3CSL
22-05-2013, 14:30
Onurcan yürüyende neler var senın lastik coil,?
kimse bahsetmiyor yahu pist işinden sonra sanki arabalar stock 2.45 yapıyor bı bakmıssın semı slık:) filtre egsoz muhabbetı gibi .. yok ya bişi yok stok arac bı semı slık var, araştırsan alt kule gergılerı cıkacak:D.D.D:D

Serkan__R
22-05-2013, 14:35
:D maşallah vtecler kulağımızda pas bırakmadınız valla her vites atışınızda ben kendi arabamı bırakıp sizinkileri dinledim..Benim şiştiğim yerde sende yoldan çıkmışsın ufaktan boşver hayırlısı olmuş ya o viraja ben frensizken sende yoldan çıkarken birlikte dalsaydık :D :D ?
kontrollü olduğum ıcın sıkıntı yasamadım ama :D ama kumsal gıbı ;) bıdahakıne nasıp olursa bırlıkte dalarız :D ))
bu arada sus 94 vıdeolar ıcın teşekkür ederım :) gerçekten ızlerken tekrar yasıyorum :)

mehzent
22-05-2013, 15:06
Vay qhanqam :) cok eğlendık :) sıkıntı oldugu ıcın kasamadık ıkımızde ama 2 hazırnada guzel bır grup yapıp guzel bır gorsellık yapıcaz ınsallah :)

Batw0han
22-05-2013, 15:09
Vay qhanqam :) cok eğlendık :) sıkıntı oldugu ıcın kasamadık ıkımızde ama 2 hazırnada guzel bır grup yapıp guzel bır gorsellık yapıcaz ınsallah :)

Senin o kadar basmana arabanın dayanmasına ben şaşırdım zaten :) bir an dedim s2k alip giricem arkadaş bunlar nasıl gidiyor böyle diye :D

Onrcn
22-05-2013, 16:05

Tesekkurler, sinsice takipteydim ben hehe : )

Onurcan yürüyende neler var senın lastik coil,?
kimse bahsetmiyor yahu pist işinden sonra sanki arabalar stock 2.45 yapıyor bı bakmıssın semı slık:) filtre egsoz muhabbetı gibi .. yok ya bişi yok stok arac bı semı slık var, araştırsan alt kule gergılerı cıkacak:D.D.D:D

Benim arabada asagi yukari herkes bildigi icin yazmadim. Ama sonuc ta 2:46 degildi, diger turlar cok costurduk :) Kule gergileri, sway barlar, motorun alt kiminda sabitleyici, D2Coilover, yagmur semi slick i ( Ne oldugunu okumadan kullanmanin kurbaniyim. ) Motorda sicak hava filtresi :) birde warex var.

kontrollü olduğum ıcın sıkıntı yasamadım ama :D ama kumsal gıbı ;) bıdahakıne nasıp olursa bırlıkte dalarız :D ))
bu arada sus 94 vıdeolar ıcın teşekkür ederım :) gerçekten ızlerken tekrar yasıyorum :)

Ne demek, superdi bende baya heyecanlandim arkandan gelirken.. Ya arkadas arabanin icinde bozuk para kalmis sen ve mehmetin egzos sesleri onlari titretiyordu sovmus olabilirim size :D

Haha bende pek birsey duzelmez 2 hazirana kadar ama yine gittigi yere kadar gideriz :D

Senin o kadar basmana arabanın dayanmasına ben şaşırdım zaten :) bir an dedim s2k alip giricem arkadaş bunlar nasıl gidiyor böyle diye :D

Ben zaten bilerek Mehmet le gittim, onda gostergeler var yaga maga birsey olsa yavaslardi : )

Zero
22-05-2013, 16:15
Ben zaten bilerek Mehmet le gittim, onda gostergeler var yaga maga birsey olsa yavaslardi : )

:D :D bak buna bayıldım car next door göstergeler :D

Serkan__R
22-05-2013, 18:31
Tesekkurler, sinsice takipteydim ben hehe : )

Benim arabada asagi yukari herkes bildigi icin yazmadim. Ama sonuc ta 2:46 degildi, diger turlar cok costurduk :) Kule gergileri, sway barlar, motorun alt kiminda sabitleyici, D2Coilover, yagmur semi slick i ( Ne oldugunu okumadan kullanmanin kurbaniyim. ) Motorda sicak hava filtresi :) birde warex var.

Ne demek, superdi bende baya heyecanlandim arkandan gelirken.. Ya arkadas arabanin icinde bozuk para kalmis sen ve mehmetin egzos sesleri onlari titretiyordu sovmus olabilirim size :D

Haha bende pek birsey duzelmez 2 hazirana kadar ama yine gittigi yere kadar gideriz :D

:D canın sagolsun senın dıreksıyon hakımıyetın bana da güven verdı :)
vtec berekettır belkı onun ısaretıdır nedersın ;)

Brs_eg
22-05-2013, 19:47
masallah suskunlara :)

mehzent
22-05-2013, 20:01
Ahahah onurcan yarıldım :)))

y.güner
22-05-2013, 20:07
Zd typer candir hele sahibi candanda öte :) masallah bütün araclarada

Onrcn
23-05-2013, 09:45
:D :D bak buna bayıldım car next door göstergeler :D

hahah : D Car next door : ) ne yapalim yokluk : )

:D canın sagolsun senın dıreksıyon hakımıyetın bana da güven verdı :)
vtec berekettır belkı onun ısaretıdır nedersın ;)

Saol, tesekkur ederim, insallah 2 sinde ayni guruba duseriz :)

masallah suskunlara :)

Tesekkurler Baris tekrardan ; )

Ahahah onurcan yarıldım :)))

Seni kullandim kanka :)

: ) Pistteki davranislari zaten bunun olcusuydu , bir dahakine bolca sohbet ederiz

Cem.B
23-05-2013, 17:18
Vay masallah sus kardesler her pistte olaysiniz :)

Onurcan sen insan deilsin biliosun

Sizleri bizim seansa alsalarmis iyimis :)

Dragger
23-05-2013, 17:51
Güzel videolar, ellerine sağlık :)

Mehmet ile düzlük geçişi baya güzeldi ;)

Caner B.
23-05-2013, 18:09
onurcan abi pist konusunda favorimsin biliyosun :D

tolgapitbull
23-05-2013, 18:51
SUSkunlar fena olmuş abi bu arada :)

Onrcn
23-05-2013, 22:08
Güzel videolar, ellerine sağlık :)

Mehmet ile düzlük geçişi baya güzeldi ;)

Ehehe evet, Mehmet le feci uyum vardi. Arabayi sogutmaya bile duzlugun sonunda ayni anda basladik : D

SUSkunlar fena olmuş abi bu arada :)

Tesekkurler, bende Mali ye cok guldum adam usenmeyip yapmis ya :D

Vay masallah sus kardesler her pistte olaysiniz :)

Onurcan sen insan deilsin biliosun

Sizleri bizim seansa alsalarmis iyimis :)

Aynen ya beraber olsaydik iyiydi : ) Tesekkurler bebisim :D Hakikaten Mehmet sayesinde ikimizinde pist gunlerine bir atraksyon geliyor, bakalim 2 sinde ne yapacagiz : )))

onurcan abi pist konusunda favorimsin biliyosun :D

Saolasin, tesekkur ederim ; ) seni de iyi korkuttum aklima geldi simdi guldum :)

Serkan__R
23-05-2013, 23:44
Sagolasın Dostum her durumda :) ınsallah bır dahakı pıst gunlerınde hep bırlıkte oluruz cumle hepımıze maşallah gercekten araçlara asfalt gercekten normal degıl :) gücünü yere cekıyo aracın sankı, tırmanmada olsun ınerkende tüm araçlara sıkıntısız pıst gunlerı dılerım :)

Caner B.
24-05-2013, 00:59
Saolasin, tesekkur ederim ; ) seni de iyi korkuttum aklima geldi simdi guldum :)

Onurcan abi korkutmayi gec aklim aldin aklimi :D

Onrcn
24-05-2013, 08:05
Onurcan abi korkutmayi gec aklim aldin aklimi :D

Cok iyi guldum ya, bir dahakine daha guzel sistemler deneyecegim uzerinde :D

Caner B.
24-05-2013, 09:54
Cok iyi guldum ya, bir dahakine daha guzel sistemler deneyecegim uzerinde :D

Daha korkmam hazirlikliyim artik :D

Onrcn
24-05-2013, 10:53
Daha korkmam hazirlikliyim artik :D