PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Y" gti vs EH vtec,VR 106gti

Sayfa : [1] 2

cffsymbol
24-05-2013, 03:58
iki arkadaşımızda avrupa yakasından kalktı geldi ayaklarına sağlık güzel denemeler oldu teşekkürler herkese.elimde olan videoları paylaşıyorum maşallah deneyen araçlara..daha cok vtec bekliyoduk ama sadece eh le basabildik denk gelemedik digerleriyle videolar "Y" den çekilmiştir

y gti filtre egsoz timing
eh vtec sahibi yazarsa sevininrim tam bilmiyorum
vr 106 contalı

y vs eh,
iwbhYEeUYMk
FICaA2Edmvo
wid2lT9TnXY
y vs vr
gMHT1meLMdw

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iwbhYEeUYMk
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FICaA2Edmvo
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wid2lT9TnXY
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gMHT1meLMdw....
..

bunlarda eh vtec içinden çekilenler

http://youtu.be/V2zwZZ4bgnU

http://youtu.be/lmnTsjeQiHM

http://youtu.be/Hq4YD49QE4c

AslanMustafa
24-05-2013, 04:13
maşallah güzel denemeler olmuş. sonradan haberim oldu izlemeye gelşrdşm yoksa :)

aLLen
24-05-2013, 07:22
Link koyar mısın :)

Gry
24-05-2013, 07:39
Maşallah bütün araçlara zevkli denemeler olmuş

wekoo
24-05-2013, 08:00
maşallahh 106 tılar döktürmiş.....

kolaylı
24-05-2013, 08:06
Deneyen araclara masallah.
Y gti :icon_tup::icon_tup:

GünAY_
24-05-2013, 08:48
Güzel denemeler olmuş Maşallah

Tuncay
24-05-2013, 08:57
Kardesim masallah aracina gideri cok guzel
Benim aracta : filtre ve egzoz var motor ici stok

Ozelden linkleri attim basliga eklersin
Benim aractan cekilen videolar

EH vtec icinden cekilen videolar

http://youtu.be/V2zwZZ4bgnU

http://youtu.be/lmnTsjeQiHM

http://youtu.be/Hq4YD49QE4c

Basliga kopyalayabilirsin

tunceR
24-05-2013, 08:59
106 nın içi sökük gibi. maşallah hepsine.

FL RS
24-05-2013, 09:51
Masallah araclara Y 106 yine gerekmesi gittigi gibi gitti :) linklerdeki videolar tam net degil saglikli basilmamis ya araba cikmis yada yoldan dolayi tekrardan masallah iki aracada :)

Tuncay
24-05-2013, 10:04
Masallah araclara Y 106 yine gerekmesi gittigi gibi gitti :) linklerdeki videolar tam net degil saglikli basilmamis ya araba cikmis yada yoldan dolayi tekrardan masallah iki aracada :)

Masallah senin aracinada:)

elpadre
24-05-2013, 10:12
deniyen araclara masallah dun gece canli izledik :)

mtcvtc
24-05-2013, 10:13
masallah deneyen araclara guzel zevkli kafa burun denemeler olmus.y gti o dusuklukle cok sakat roll yapmak bence bi tik kaldir aracini gideride farkeder:)

OmeR-FE
24-05-2013, 10:17
Maşallah deneyen araçlara.
Y 106 bi değişik gidiyor :)

gokhan_205
24-05-2013, 10:59
Maşallah dün canlı şahit olduk gidişe Ynin arka koltuklar sökük VR komple takılıydı yazılımda yok VR de kanka :)

cffsymbol
24-05-2013, 11:29
106 nın içi sökük gibi. maşallah hepsine.

önce sadece eh le muhabetimiz oldu sonra ilze arkadaşım 6 tane vtec var bizimde misafirlerimz 106yla geliceklerdi arkaları aldık bizde arkalar sökük teşekkürler

cffsymbol
24-05-2013, 11:31
Maşallah dün canlı şahit olduk gidişe Ynin arka koltuklar sökük VR komple takılıydı yazılımda yok VR de kanka :)

vryi düzelttim kanka vr tekrar gözden geçirildiğinde tekrar deneriz kanka uyuşamadık bazen yolda çalışmalara denk geldik sona gelmiştik ayağınıza sağlık :)

cffsymbol
24-05-2013, 11:36
Deneyen araclara masallah.
Y gti :icon_tup::icon_tup:

sağol kankacım :)

sağol kankacım sanada ;)

Güzel denemeler olmuş Maşallah
teşekkürler.

maşallahh 106 tılar döktürmiş.....
106 candır :) teşekkürler.

Maşallah bütün araçlara zevkli denemeler olmuş
teşekkürler.

maşallah güzel denemeler olmuş. sonradan haberim oldu izlemeye gelşrdşm yoksa :)
dun konuda geçmişti ama görmediniz sanırım teşekkürler.

deniyen araclara masallah dun gece canli izledik :)
teşekkürler.

masallah deneyen araclara guzel zevkli kafa burun denemeler olmus.y gti o dusuklukle cok sakat roll yapmak bence bi tik kaldir aracini gideride farkeder:)

teşekkürler kardeşim buna bile yüksekmi diyoduk geçenlerde ama yapı itibariylede yeri yakından hisseden biaraba ayar iyidir diğer türlü yüksek hali motie etmiyo :D

sağol kankacım teşekkürler :)

Okan D.
24-05-2013, 13:38
maşallah kardeşim güzel de basmışım arabayı yanlız he eh in içinden çekilen vıdeolarda iyi duruyo kanka dodık cıkmıs ucmadı gece iyiki :D:D

orhan_guney
24-05-2013, 13:42
Baya değişik :) Maşallah tekrar.

FL RS
24-05-2013, 13:44
maşallah kardeşim güzel de basmışım arabayı yanlız he eh in içinden çekilen vıdeolarda iyi duruyo kanka dodık cıkmıs ucmadı gece iyiki :D:D

Taktık ama yıne cıktı ufuga kalsa sok bagaja koy dıo:D

FL RS
24-05-2013, 13:48
Baya değişik :) Maşallah tekrar.

Bence degişik gitmıyo Aslan gbı gıdıyo :icon_tup:

K.Kaan
24-05-2013, 13:53
maşallah maşallah doğuştan ciğerli cinsten 106:) fabrika kıyak yapmış:p deneyen herkezin ayağına sağlık:))

dc_crx
24-05-2013, 14:02
Maşallah bütün araçlara..

aLperTunga
24-05-2013, 14:03
Diğer konuda yorum yapmadım ama bu videoları izledikten sonra yorum yapmadan gecemeyeceğim.eksoz filtre bir 106 böyle gidemez!kimse araba ciğerli gibi sacma sapan yorumlar yapmasın yok araba saglıklı felanda demesin.bende bu zamana kadar piyasadaki en saglıklı arabalara bindim sattım.106 nın eksoz filtreli nasıl indirdiğini Contalı nasıl indirdiğini çok iyi biliyorum.Eh vti ın eksoz filtreli bir 106 ya temiz 5 boyu var.Specler konusunda kimse kendini kandırmasın.ufuk seni severim cok efendi iyi bir insansın ama bu speclerin arasına contayıda yaz kardeşim. ;)

maşallah araclarınıza.

Tuncay
24-05-2013, 14:08
Diğer konuda yorum yapmadım ama bu videoları izledikten sonra yorum yapmadan gecemeyeceğim.eksoz filtre bir 106 böyle gidemez!kimse araba ciğerli gibi sacma sapan yorumlar yapmasın yok araba saglıklı felanda demesin.bende bu zamana kadar piyasadaki en saglıklı arabalara bindim sattım.106 nın eksoz filtreli nasıl indirdiğini Contalı nasıl indirdiğini çok iyi biliyorum.Eh vti ın eksoz filtreli bir 106 ya temiz 5 boyu var.Specler konusunda kimse kendini kandırmasın.ufuk seni severim cok efendi iyi bir insansın ama bu speclerin arasına contayıda yaz kardeşim. ;)

maşallah araclarınıza.

Herkes kendini kandirir baskasini. Degil
İyi bi arkadas ama gaza geliyo cigerli migerli hosuna gidiyo :)
Ben dikkat edersen hic yazmadim bisi cunku bu muhabbetler 5 sene oncesinin muhabbetleri :)

K.Kaan
24-05-2013, 14:10

maşallah araclarınıza.

kardeş yazdığımı bi kere daha farklı gözle oku ibtersen:)))) 8 senedir otomobil basınında çalışıyorum test etmediğim araç kalmadı ama nedense fabrika çıkışı birbirinden bu kadar farklı olcağına hiç rastlamadım araçların..:) güzel gidiyo kimsenin itirazı yok ama :) ne gerek var ki böyle gizli kapaklı işlere.. yaptım yürüdü demek çok daha mantıklı...:icon_tup: tekrardan maşallah kasası olsun yürürü olsun gayet güzel bi 106

Okan D.
24-05-2013, 14:11

maşallah araclarınıza.

kardesım arabayı ben aldım sattım conta yok arabada ister inanılsın ister inanılmasın fıltre eksoz taymıng dışında bısey yok arabada...

orhan_guney
24-05-2013, 14:12
Bana göre değişik. ilk defa stok gti görmüyorum.

Bence degişik gitmıyo Aslan gbı gıdıyo :icon_tup:

Okan D.
24-05-2013, 14:14
ne kadar sorun ettınız bu arabayı contaymıs kısaymıs bılmem neymıs araba uçmuyo beyler sadece güzel gidiyo bu hafta nasip olursa bi saxo ile denetcem ufuğu o zaman çıkar contalı kısalı 106 ıle ne oluyo arkadaşlar...

Okan D.
24-05-2013, 14:16
Bana göre değişik. ilk defa stok gti görmüyorum.

bende 18 tane aldım sattım 106 dostlarıma arkadaslarma en az 20 tane aldırıp sattrdım turkıyedekı cogu 106 yıda bılırım nesı var ne kadar gıder gtmez...

Tuncay
24-05-2013, 14:16
Onceki konuda diyodum muhabbete bak yaa
Bende icine dustum bu muhabbetin:)

elpadre
24-05-2013, 14:17
organ dedi pt52 vardir diye :D yorumsuz kaldim

orhan_guney
24-05-2013, 14:20
Allah nazardan korusun kimsenin bişey dediği yok herkes yorumunu yapıyor yorum kaldıramıyorsa kimse video koymasın arkadaş aracından eminse sıkıntı yok
zaten. kimse kötülemiyor arabayı sadece Maşallah diyor ve yorum yapıyor.

bende 18 tane aldım sattım 106 dostlarıma arkadaslarma en az 20 tane aldırıp sattrdım turkıyedekı cogu 106 yıda bılırım nesı var ne kadar gıder gtmez...

aLperTunga
24-05-2013, 14:21
kardesım arabayı ben aldım sattım conta yok arabada ister inanılsın ister inanılmasın fıltre eksoz taymıng dışında bısey yok arabada...

okan bana anlatma da git başkalarına anlat olm 106 yı :) öyle bir dünya yok herkes birbirinden saklıyor biiliyorsun.ama yapılan karşı tarafı tereddütte bırakıyor benim arabam ciğerli saglıklı.karşı tarafta düşünüyor aq benim arabada bir sorun mu var o zaman,bende bir dünya bakım yaptırdım emek harcadım neden benim arabam aynı specdeki arabaya geçiliyor.şunu cok iyi biliyorum 106 vtec gibi nazlı araba değildir.specleri aynı oldugu sürece alayı aynı gider 106ların.iki 106 arasında aynı speclerde arada 5 10 boy fark ediyorsa o arabalar aynı speclerde değildir.Sende biliyorsun bunu :)

Tuncay
24-05-2013, 14:21
organ dedi pt52 vardir diye :D yorumsuz kaldim

Organ der sen ne bakiyosun:)

cffsymbol
24-05-2013, 14:22
Herkes kendini kandirir baskasini. Degil
İyi bi arkadas ama gaza geliyo cigerli migerli hosuna gidiyo :)
Ben dikkat edersen hic yazmadim bisi cunku bu muhabbetler 5 sene oncesinin muhabbetleri :)

Tuncay abi diycem yasina hurmeten benim anlamadigim senin araban filtre egsoz headersli arabayi uc boy geciyosunda benim arabam niye gecmesin benim gaza geldigim yok allaha sukur kimse alper yazana kadar yazmiyodu siz gaza gelip arabayi contali kisali cartlu curtlu diye camur atamazsiniz arabada filtre egsoz timingden baska bisey yok herkesin arabasi gitmesi gerektigi bi bizimki anormal yapmayin allah askina yaa

Okan D.
24-05-2013, 14:23
Allah nazardan korusun kimsenin bişey dediği yok herkes yorumunu yapıyor yorum kaldıramıyorsa kimse video koymasın arkadaş aracından eminse sıkıntı yok

kımsenın kaldırmadığı yok abi sadece arabada bısey yok olsa benı herkez tanır ben yazarım buraya su var dıyenın pesındeyım araba ıyı gıdıyo klıma yok bos modelı kayıs kısa taymıngı guzel cok gazlanıp yorulmus bı araba deıl dıye ıyı gıdıyo bunu anlatmanın pesındeyım heh ama sunuda soyluyotrum saglıklı contalı bı saxo ıle denıcez haftaya o zamankı vıdeolarda fark daha barız sekılde cıkar ortaya

Okan D.
24-05-2013, 14:26
okan bana anlatma da git başkalarına anlat olm 106 yı :) öyle bir dünya yok herkes birbirinden saklıyor biiliyorsun.ama yapılan karşı tarafı tereddütte bırakıyor benim arabam ciğerli saglıklı.karşı tarafta düşünüyor aq benim arabada bir sorun mu var o zaman,bende bir dünya bakım yaptırdım emek harcadım neden benim arabam aynı specdeki arabaya geçiliyor.şunu cok iyi biliyorum 106 vtec gibi nazlı araba değildir.specleri aynı oldugu sürece alayı aynı gider 106ların.iki 106 arasında aynı speclerde arada 5 10 boy fark ediyorsa o arabalar aynı speclerde değildir.Sende biliyorsun bunu :)

kankı az cok bende bılıyorum neyın ne oldugunu sende benı tanırsın ben ne varsa solerım bılırsın up zamanından paylastıklarımızdan bende gızlı saklı olmaz araba gercekten guzel gıdıyo haralet normal fan her dakka acmıyo yarımı gecmıyo haralet kısa desen zaten yok yanı ben 45 yasında adamdan aldım arabayı yay fıltre eksoz hıcbsey yoktu arabada adam 10 senede 8 9 bın km yapmıs anlatabılı yo muıyum gazla ısı olmıyan bırısınden aldım ve bakımını yaptım eksozsuz fıltresız bıle cok sasırtıcı gıdıyodu zaten araba

Tuncay
24-05-2013, 14:27
Tuncay abi diycem yasina hurmeten benim anlamadigim senin araban filtre egsoz headersli arabayi uc boy geciyosunda benim arabam niye gecmesin benim gaza geldigim yok allaha sukur kimse alper yazana kadar yazmiyodu siz gaza gelip arabayi contali kisali cartlu curtlu diye camur atamazsiniz arabada filtre egsoz timingden baska bisey yok herkesin arabasi gitmesi gerektigi bi bizimki anormal yapmayin allah askina yaa

F-h-e li araba ile videom var vb vti
Onun yarim arkasinda gidiyorum 3 boy falan gectigim yok:)
Motor yeni yaptirdim arabam gayet saglikli

cffsymbol
24-05-2013, 14:28

Yorumu camur arltmadan yazarsaniz kimse citini cikarmaz bi haftadr yok kisali yok eski bilmem ne yok contali hanginizin arabasina laf attimda kaldiramamaktan bahsediyosun

sandman
24-05-2013, 14:29
iki aracada masallah 106 hakkindan fazla yuruyor biz ayni speclerde 106liyla denedigimizde 4-5boy geciyorduk masallah ne cigermis :)

Okan D.
24-05-2013, 14:29
arkadaşlar uzatmıyalım sole dıyelım o zaman yapın arabanızı gelın geçin y 106 yı dıyelım kı araba zaten ucmuyo yanı bınıyorum goruyorum araba cok cok hızlı degılkı zaten ama neyse bızde hersey var sızde yapın denıyelım :D:D:D:D:D

aLperTunga
24-05-2013, 14:31
kankı az cok bende bılıyorum neyın ne oldugunu sende benı tanırsın ben ne varsa solerım bılırsın up zamanından paylastıklarımızdan bende gızlı saklı olmaz araba gercekten guzel gıdıyo haralet normal fan her dakka acmıyo yarımı gecmıyo haralet kısa desen zaten yok yanı ben 45 yasında adamdan aldım arabayı yay fıltre eksoz hıcbsey yoktu arabada adam 10 senede 8 9 bın km yapmıs anlatabılı yo muıyum gazla ısı olmıyan bırısınden aldım ve bakımını yaptım eksozsuz fıltresız bıle cok sasırtıcı gıdıyodu zaten araba

okan Y de kısa yok millet agzına geleni yazdı.oda 2. vites yüksek bastıgı için ufuk o yuzden herkes kısa var sandı.y de kısa yok ben yazacagımı yazdım başkada bişey demiyorum :)

K.Kaan
24-05-2013, 14:32
kardeş karşındaki adam kaç yaşında adam sun vs gibi hitaplarda bulunma,) ters birşey yazmamış maşallah demiş doğru mu..? hee diğer açıdan kimsenin arabasına laf söylemene gerek yok kimse de sana demiyo ama bu tarz hareketlerle zaten benim arabam sağlıklı gidiyo diyerek bile karşındakinin aracını kötülemiş oluyorsunuz,) düne kadar timing te yoktu arabada sanırım :)

cffsymbol
24-05-2013, 14:33
Yakinda biride cikar egzantrikli der bihafta sonra biride cikar piston var der ehh masallah bedavaya arabayi yaptik baya ucuza geldi bu is :D:D ng kimdeydi buarada yaa :D

cffsymbol
24-05-2013, 14:40
kardeş karşındaki adam kaç yaşında adam sun vs gibi hitaplarda bulunma,) ters birşey yazmamış maşallah demiş doğru mu..? hee diğer açıdan kimsenin arabasına laf söylemene gerek yok kimse de sana demiyo ama bu tarz hareketlerle zaten benim arabam sağlıklı gidiyo diyerek bile karşındakinin aracını kötülemiş oluyorsunuz,) düne kadar timing te yoktu arabada sanırım :)

Seni ilgilendiren ney ben onu anlamadim ? Alper nerden verdin coskuyu anlamadim herkes senin yazmani bekliyomus suraya bak :)
Ben yanlis bi hitapta bulunmadim neden durumun boyle oldugunu acikladim bunu sorgulamakta sana dusmez ;)
İlk konu basligimi oku bakiyim ..napsaydim gazmi kesseydim milletin arabasini kotulememek icin :))

Tuncay
24-05-2013, 14:40
Yakinda biride cikar egzantrikli der bihafta sonra biride cikar piston var der ehh masallah bedavaya arabayi yaptik baya ucuza geldi bu is :D:D ng kimdeydi buarada yaa :D

Bak keyfine daha ne istiyosun:)

Okan D.
24-05-2013, 14:42
arkadaşlar abiler uzatmaya gerek yok denendı keyif alındı bitti gitti kavgamı etceksınız sımdı uzamasın gulelım gecelım bunlaraa:D

cffsymbol
24-05-2013, 14:47
Bak keyfine daha ne istiyosun:)

Ben mutluyum abi sikinti yok bazen uykusu kaliyoruz o zor oluyo sadece :)

K.Kaan
24-05-2013, 14:48
Seni ilgilendiren ney ben onu anlamadim ? Alper nerden verdin coskuyu anlamadim herkes senin yazmani bekliyomus suraya bak :)
Ben yanlis bi hitapta bulunmadim neden durumun boyle oldugunu acikladim bunu sorgulamakta sana dusmez ;)
İlk konu basligimi oku bakiyim ..napsaydim gazmi kesseydim milletin arabasini kotulememek icin :))

sakin ol şampiyon...:)))) bu ne heyecan hayırdır? dündü aynı şeyi yaptın çolukçocuk muhabbeti vs diye çıktık geldik... şimdi kaç yaşında adama hesap sorar gibi asker arkadaşın gibi hitam, bu yüzden beni ilgilendiriyo itirazın mı var? dündü gördüysen bizim yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ama biyere kadardır bizde sınır yaşımızdan büyük adamlara anladın mı??

Okan D.
24-05-2013, 14:51
sakin ol şampiyon...:)))) bu ne heyecan hayırdır? dündü aynı şeyi yaptın çolukçocuk muhabbeti vs diye çıktık geldik... şimdi kaç yaşında adama hesap sorar gibi asker arkadaşın gibi hitam, bu yüzden beni ilgilendiriyo itirazın mı var? dündü gördüysen bizim yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ama biyere kadardır bizde sınır yaşımızdan büyük adamlara anladın mı??

abartılcak ne görüyosun konuşmalarda? tuncay abide gülüyo yazılanlara bende bizde senin kızdığın yer neresi yada hala niye uzatıyosun?

AslanMustafa
24-05-2013, 14:52
Ben mutluyum abi sikinti yok bazen uykusu kaliyoruz o zor oluyo sadece :)

Gülü seven dikenine katlanır. maşallah aracın iyi gidiyor speclerine göre :)
Yalnız çamur mamur yakışmamış.

dc_crx
24-05-2013, 14:54
Y gtı Allah'ı var guzel gıdıyor arkadaslar mevzu uzamasın sonucta kımse spec yazmak zorunda degıl yanı neyın tartısması hala onu anlamadım 2 arabada guzelce yurumusler.

cffsymbol
24-05-2013, 14:55

Adam kendi konusur ben kime nasi konusucagimi iyi biliyorum bana burdan klavye delikanliligi yapma ;)
Heycanli bi durum varsa oda sizde herkez saskin ne yazcagini sasirmis vaziyettesiniz hepiniz ayri bisey yaziyosunuz yuruyen arabayi sucluyosunuz mevzu nedir anlamiyorum

Tuncay
24-05-2013, 14:57
Organ karistirdin la ortaligi :)

FL RS
24-05-2013, 15:00

Bakıyorumda dert sahıbı oldunuz tımıgmı dert oldu sımdı EH de stcok degılmı zaten :) bu işin yaşi bası yok herkes cıkıp keyfıne gaz basıyo o kadar test yapmıssın hıcmı gormedın bole gıden bı 106 gtı :rolleyes:senın gozluklu arkdsın ısmı neydı dun dıyodu bu gece gorcez Y stckmu degılmı dıye bak stcok arbyala denedı gordu uzatmanın anlamı yok maslah de gec:icon_tup:

FL RS
24-05-2013, 15:01
Y gtı Allah'ı var guzel gıdıyor arkadaslar mevzu uzamasın sonucta kımse spec yazmak zorunda degıl yanı neyın tartısması hala onu anlamadım 2 arabada guzelce yurumusler.

Sen cok yaşa bunu sen kabullendysen herkes kabulenır:icon_tup:

cffsymbol
24-05-2013, 15:03
Gülü seven dikenine katlanır. maşallah aracın iyi gidiyor speclerine göre :)
Yalnız çamur mamur yakışmamış.

Abicim eyvallah cok saolda bihaftadir arabama denmeyen kalmadi insaninda bi siniri var ben isimin gucumun arasinda burda insanlara laf yetistircem diye ugrasiyorum bisey var ben sakliyorum gibi herkes konustuda konustu.

Tuncay
24-05-2013, 15:04
Uzatmanin anlami yok daha
Biliyorum hava isindi ateş basti kaniniz kayniyor :)
Masallah deyip gecelim artik
Bu muhabbetleri pek sevmiyorum

orhan_guney
24-05-2013, 15:05
beni başkasıyla karıştırma olurmu güzel kardeşim. daha dün tanıdım seni arabanıda ,kimsenin çamur attığı filan yok bizlerden kimsede kimsenin arabasına camur filan atmaz. yakışan kelimeler kullan, güzel kardeşim. Maşallah tekrardan.

Yorumu camur arltmadan yazarsaniz kimse citini cikarmaz bi haftadr yok kisali yok eski bilmem ne yok contali hanginizin arabasina laf attimda kaldiramamaktan bahsediyosun

K.Kaan
24-05-2013, 15:06
Adam kendi konusur ben kime nasi konusucagimi iyi biliyorum bana burdan klavye delikanliligi yapma ;)
Heycanli bi durum varsa oda sizde herkez saskin ne yazcagini sasirmis vaziyettesiniz hepiniz ayri bisey yaziyosunuz yuruyen arabayi sucluyosunuz mevzu nedir anlamiyorum

:)))) kötülemek mi ilk postumdan beri oku araban hakkında yazdığımı maşallah maşallah diye tekrar etmiş mişim kardeşim? dün akşamda söylemedimmi çok güzel kazasız belasız diye? he şimdi gelgelelim klavye delikanlılığı mevzusuna:D öyle mi gözüküyo ? hmm karşılaştığımızda konuşuruz kardeşim ,)

dc_crx
24-05-2013, 15:06
Laa bu klavye delıkanlılıgı muhabbetı nedır onu anlamadım Araban ıyı gıdıor. Madem mıllet falan fılan yapıor rahatsız oluyorsun laf yetıstırme o zaman nıe yazıyorsun hala conta var dedıler dıger konuda da bu konuda da parladınız yoksa yoktur kendını bılmezler yazıyor demek kı arabacı sızsınız kralda kımse bırsey bılmıor sessız kalın o zaman yazdıkca mıllet suphelenıor yarası olan gocunur Ufuk ;)
Alper Tunga abımız yazmıs oraya Eh vtı normal bır 106 5 boy gecer dun aksamda aynı lafı yaptım Eh vtı ıle denedıgınızde gorucez ne olup bıtıyor aracınız stock degıl F/E tımıng fazlası var bız buna ınanıyoruz sız yok dıyorsanız uzatmayın daha bız yenı ogrenıyoruz arabacılıgı maalesef :S

ykavcioglu
24-05-2013, 15:07
la buf geçilmiş siz neyin derdindesiniz ya..:))

MTNVTI
24-05-2013, 15:11
la buf geçilmiş siz neyin derdindesiniz ya..:))

:D:D:D buf puf puf olmuş :)

MAŞALLAH araçlara :) EH VTI da sorun var herhalde iyi yürüyememiş :D

FL RS
24-05-2013, 15:11
Laa bu klavye delıkanlılıgı muhabbetı nedır onu anlamadım Araban ıyı gıdıor. Madem mıllet falan fılan yapıor rahatsız oluyorsun laf yetıstırme o zaman nıe yazıyorsun hala conta var dedıler dıger konuda da bu konuda da parladınız yoksa yoktur kendını bılmezler yazıyor demek kı arabacı sızsınız kralda kımse bırsey bılmıor sessız kalın o zaman yazdıkca mıllet suphelenıor yarası olan gocunur Ufuk ;)
Alper Tunga abımız yazmıs oraya Eh vtı normal bır 106 5 boy gecer dun aksamda aynı lafı yaptım Eh vtı ıle denedıgınızde gorucez ne olup bıtıyor aracınız stock degıl F/E tımıng fazlası var bız buna ınanıyoruz sız yok dıyorsanız uzatmayın daha bız yenı ogrenıyoruz arabacılıgı maalesef :S

Sen o kadar usta olamamıstın sımdı ustamı oldunda arabada tek tımıgle bıtcek iş dıl dıyosun:eek: bak denedık gorduk sen ınan artık buna usta olmaya baslıyosanda yanlıs yoldasın :icon_tup:

Tuncay
24-05-2013, 15:13

Yorum yapmicam organ a söz verdim:D

TMVTI
24-05-2013, 15:13

abi oldu mu şimdi bu yorum :D :D :D

millet fena ateşlenmiş :)

orhan_guney
24-05-2013, 15:14
yaparsan söverim bilesin.

Yorum yapmicam organ a söz verdim:D

FL RS
24-05-2013, 15:15

Sorun varsa kımse arabasını kosturmasın :D

cffsymbol
24-05-2013, 15:16

Madem ustasin bana aciklada dinliyim ben hafif volanti kisali filtre egsozlu vteci ,filtre ve typer egsozlu vtec nasi 4ten sonra aca aca gidiyo bi aciklasana sen yaptin bu konusmayi dun

K.Kaan
24-05-2013, 15:17
Bakıyorumda dert sahıbı oldunuz tımıgmı dert oldu sımdı EH de stcok degılmı zaten :) bu işin yaşi bası yok herkes cıkıp keyfıne gaz basıyo o kadar test yapmıssın hıcmı gormedın bole gıden bı 106 gtı :rolleyes:senın gozluklu arkdsın ısmı neydı dun dıyodu bu gece gorcez Y stckmu degılmı dıye bak stcok arbyala denedı gordu uzatmanın anlamı yok maslah de gec:icon_tup:

dert mi? gözünü seviim üstad dert olacak birşey yok..:) evet hiç görmedim yeryüzündede yok öyle bi araba isterseniz fabrikasına sorgulatayım aracı? belki cidden bi yalnışlık olmuştur günah alıyoruzdur:) herneyse yakın zamanda bi stock 205 bide stok vtec çıkıcak:) deneriz o zaman stok araba cidden moda sanırım.. iyi forumlar.. buradan yazmıcam klavye delikanlısı oluyormuşuz..:))) denk geldiğinizde sorarsınız bi soru işareti varsa:icon_tup:

ykavcioglu
EH'le buf denesin görek:D

Tuncay
Madem ustasin bana aciklada dinliyim ben hafif volanti kisali filtre egsozlu vteci ,filtre ve typer egsozlu vtec nasi 4ten sonra aca aca gidiyo bi aciklasana sen yaptin bu konusmayi dun

Yurumuyo bozuk bozuk:)

MTNVTI
24-05-2013, 15:18
abi oldu mu şimdi bu yorum :D :D :D

millet fena ateşlenmiş :)

yalan mı söylüyom EH vtı TYPE-R ile yürüyen bir araba...elpadre arabanın içinde bir şey yapmış büyük ihtimalle ondan yürüyememiştir EH VTI...

Tuncay
24-05-2013, 15:19
EH'le buf denesin görek:D

La bufuda gorduk dun yandim anam diye kosa kosa gitti:D

CRUEL
24-05-2013, 15:20
stock değil mevzusudur gidiyor:) eski 206 mda stock diye diye dilimde tüy bitmşti o yuzden artk stock olmayan makinaya biniyorum kafam rahat:D stock olsa dert olmasa dert:)
ufuğun eski 106sıda stockdu ve güzel gidiyordu aynı yerden su içmişlerdir:D

MTNVTI
24-05-2013, 15:20

:D:D:D:icon_tup:

elpadre
24-05-2013, 15:21
Organ der sen ne bakiyosun:)

turk rollıng sendıkası baskanı olaraka orhanın dun gecekı yorumlarını yazıyrum o arabada egzantırık var dedı egzantırıgın uzerıne tımıng verılmıs dedı sonr tımıng verıldıgıı zaman kac derece gore yazılım bulmuslar ben bu ısı bılmıyorsam dedı sonra benzınlıge gırdık :D

cffsymbol
24-05-2013, 15:23
Yurumuyo bozuk bozuk:)

Ya abi valla kusra bakma yasina saygim var farkindayim muhabbetler sana bos geliyo ama su iki arkadas konusmasa hic uzamiycak :)

ykavcioglu
24-05-2013, 15:23

stage2 olsun görecen:D

dc_crx
24-05-2013, 15:25
Sen o kadar usta olamamıstın sımdı ustamı oldunda arabada tek tımıgle bıtcek iş dıl dıyosun:eek: bak denedık gorduk sen ınan artık buna usta olmaya baslıyosanda yanlıs yoldasın :icon_tup:
usta olmaz bizden yol gösterenlerimiz siz olursanız hele...
ben dün lafımı yaptım eh'i geçerse stock değil dedim ki öylede oldu kimse kendini kandırmasın 106'da fazlası var Reiste kralda sizsinz pc başında değil biryerde yüzyüze görüşelim
KOLPAÇİNO BOMBA KARAKOL SAHNESİ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=zgdt5Fdn9TU)

sorun orhan abide :D

FL RS
24-05-2013, 15:27
dert mi? gözünü seviim üstad dert olacak birşey yok..:) evet hiç görmedim yeryüzündede yok öyle bi araba isterseniz fabrikasına sorgulatayım aracı? belki cidden bi yalnışlık olmuştur günah alıyoruzdur:) herneyse yakın zamanda bi stock 205 bide stok vtec çıkıcak:) deneriz o zaman stok araba cidden moda sanırım.. iyi forumlar.. buradan yazmıcam klavye delikanlısı oluyormuşuz..:))) denk geldiğinizde sorarsınız bi soru işareti varsa:icon_tup:

Stcok moda degıl olsada yazsak;) 205 e kısa bı fılm cekcez zaten ıcınde sende ol sagda baş rollde oynamıs olursun guzel kardesım 205 kasnak ayarını ıyı yap cok ayar yapmıssın ya:icon_tup:

elpadre
24-05-2013, 15:30
organ guney hep senın yuzunden oluyor bunlar :D

dc_crx
24-05-2013, 15:31

atmosferikli birarabaya cutout koyarsan böyle olur vti'a bigtube koyarsan böyle olur at 206 nie 4 kesilio emmeden o arabada dışarıya freflow yapamıor

cffsymbol
24-05-2013, 15:33
atmosferikli birarabaya cutout koyarsan böyle olur vti'a bigtube koyarsan böyle olur at 206 nie 4 kesilio emmeden o arabada dışarıya freflow yapamıor

Peki bunun suclusu Y 106 mi?

orhan_guney
24-05-2013, 15:34
lan insan evladı adamların konusunda sövdürtme beni kendinede bir sus amk gazetesine yaz.

organ guney hep senın yuzunden oluyor bunlar :D

FL RS
24-05-2013, 15:34
Bıx,z bu arbya ekmek sudan baska bişi vermedık bosuna gevelıp durma sende kendını kandırma bosa dc crx :)

TUGCA
24-05-2013, 15:35
maşallah maşallah, ben de denemek isterim uygun bi zamanda :D

K.Kaan
24-05-2013, 15:36
Stcok moda degıl olsada yazsak;) 205 e kısa bı fılm cekcez zaten ıcınde sende ol sagda baş rollde oynamıs olursun guzel kardesım 205 kasnak ayarını ıyı yap cok ayar yapmıssın ya:icon_tup:

tamamdır sözüm söz montajıda ben yapıcam:))))))

orhan_guney
24-05-2013, 15:36
ahaa bir sen eksiktin laan :)

maşallah maşallah, ben de denemek isterim uygun bi zamanda :D

FL RS
24-05-2013, 15:39
tamamdır sözüm söz montajıda ben yapıcam:))))))

O zaman sızı uzun gecler sabahlar beklıyo cok soker tkar montajlarsınz yoruldum ya sıze yazmaktan :cool:

TUGCA
24-05-2013, 15:39
ahaa bir sen eksiktin laan :)

206 olm çok iyi yürümez hem 1100 kilo benle beraber, denerler heralde :D

orhan_guney
24-05-2013, 15:41
morukcugum 97 yılını hatırla mavi 106 :)

FL RS
24-05-2013, 15:41

egzantırıkler gelınce ıyı gıder maşallah K 206 ya customda gormustum:icon_tup:

TUGCA
24-05-2013, 15:42
morukcugum 97 yılını hatırla mavi 106 :)

ben anlamam kanka 97 87 :D deneme talebi sunuyorum yokmu cevap bu hızlı 106 dan :)

K.Kaan
O zaman sızı uzun gecler sabahlar beklıyo cok soker tkar montajlarsınz yoruldum ya sıze yazmaktan :cool:

hadi bakalım:)))

TUGCA
egzantırıkler gelınce ıyı gıder maşallah K 206 ya customda gormustum:icon_tup:

eyvallah sağolasın :) 106 gibi hafif değiliz tabi ama gittiği kadar artıkk

dc_crx
24-05-2013, 15:49
Peki bunun suclusu Y 106 mi?

Y 106 bırsey dedıgımız yok Eh vtı stock halde vtı gectı bu speclerde ama gıderlı 106'da gectı sızın speclerınız gıbı aracları eksıgı yok fazlası pıston olan bır arac bılındık bır aracı gectı senın arac 51 duz Egzoz fılıtre tımıng'lı bır arac nasıl oluyorda bu kadr tutunuyor onu anlamadım kafada kı soru ısaretı bu ? Senınle alıp veremedıgımız yok etrafta yancı cok bız vıdeo ızledık yorumumuzu yapıorz senın arkadasların kardeslerın sen konusmadan senın araban hakkında denemeden yorum yapıor 1 arabanın 1 sahıbı olur sadece
Masallah Y gtı yuzyuze konusalım bu konuları tekrar yanyana gelelım bı

FL RS
24-05-2013, 15:50
eyvallah sağolasın :) 106 gibi hafif değiliz tabi ama gittiği kadar artıkk

Baya emek verildigini biliyorum ins emeklerin karsiligi fazlasiyla alinir :)

TUGCA
24-05-2013, 15:53
Baya emek verildigini biliyorum ins emeklerin karsiligi fazlasiyla alinir :)

inşallah bakalım daha göremedik :)

FL RS
24-05-2013, 15:56
Y 106 bırsey dedıgımız yok Eh vtı stock halde vtı gectı bu speclerde ama gıderlı 106'da gectı sızın speclerınız gıbı aracları eksıgı yok fazlası pıston olan bır arac bılındık bır aracı gectı senın arac 51 duz Egzoz fılıtre tımıng'lı bır arac nasıl oluyorda bu kadr tutunuyor onu anlamadım kafada kı soru ısaretı bu ? Senınle alıp veremedıgımız yok etrafta yancı cok bız vıdeo ızledık yorumumuzu yapıorz senın arkadasların kardeslerın sen konusmadan senın araban hakkında denemeden yorum yapıor 1 arabanın 1 sahıbı olur sadece

Ufukla benım aramdakı bag senı ne ılgılendırıı teneke ıstedgımı yazar cızerım bunu kafna sok:icon_tup:

cffsymbol
24-05-2013, 16:01

bunun bi standardımı vardır ilk günkü değerleri verdiğini veye her stock motorun aynı değerlerde olması mümkünmüdür veya neden vtec geçmeli orda anlaşamıyoruz sizle :) neyse burDAN daha fazla uzatmayalım yarın akşam 206yla basıcaz gelirisiniz bide yüzyüze konuşuruz

kolaylı
24-05-2013, 17:41
Sat bu arabayı basına bela olcak adamım :))

SEÇKİN172
24-05-2013, 20:33
maşşşalah iki araçta denk gibi gözüküyor kazasız belasız...

ibratice
24-05-2013, 20:38
maşşallah iki aracada .

kutsal
24-05-2013, 23:27
cffsymbol arkadaşımızın koyduğu vıdeolarda 106 1 tık onde. tuncay abının koyduklarında öyle deıl . 106 sökük bıde söför ve yan taraftakı adamların kıloları da hesaplandığında 106 dakı adamlar daha hafıfse kafa burun gıtmelerı normal dıycemde hıc rast gelmedıgım bı olay be arkadaş 106 sebebı bılınmedık bı sekılde hızlı gidiyo neyse benım kafam karıştı maşallah deneyen herkese :)

Tuncay
24-05-2013, 23:36
cffsymbol arkadaşımızın koyduğu vıdeolarda 106 1 tık onde. tuncay abının koyduklarında öyle deıl . 106 sökük bıde söför ve yan taraftakı adamların kıloları da hesaplandığında 106 dakı adamlar daha hafıfse kafa burun gıtmelerı normal dıycemde hıc rast gelmedıgım bı olay be arkadaş 106 sebebı bılınmedık bı sekılde hızlı gidiyo neyse benım kafam karıştı maşallah deneyen herkese :)

İlk koydugu 1 . Videoda seridime giriyo orda bi gazi birakiyorum zaten sonrasi *****
Bi orda zaten farki aciyo umut
Ondan sonraki denemelerdede hemen hemen yanyanayiz

OmeR-FE
25-05-2013, 01:12
Siz deneyin, en hızlınızla ben deneyeceğim. Boşuna uğraştırmayın beni :D :D :D :D

umu_vtec
25-05-2013, 01:15
Siz deneyin, en hızlınızla ben deneyeceğim. Boşuna uğraştırmayın beni :D :D :D :D

gel kanka biz senle deneyek sora cila yapak nasıl fikir :D

OmeR-FE
25-05-2013, 01:22
gel kanka biz senle deneyek sora cila yapak nasıl fikir :D

Kanka ben cilanızı yaparım.
Siz deneyin liderinizle ben denerim. Boşuna benzin harcatmayın bana :D :D

umu_vtec
25-05-2013, 01:23
Kanka ben cilanızı yaparım.
Siz deneyin liderinizle ben denerim. Boşuna benzin harcatmayın bana :D :D

atar büyük pardon panpa çıkaramamışım bi an seni kuzenim yazmış ahahaha :D

Time-R
25-05-2013, 01:29
Masallah araclara, vtec daha iyi olacak. :)

cffsymbol
25-05-2013, 08:33
Stock bi vti sadece filtreyle , filtre egsoz kisa ve hafif volanli arabyi ayira ayira gitmesini kimse sorgulamiyosa 106nn gidisinede kimse gitmesi gerekenden hizli gidiyo diye soru isareti yaratmasin vtec kendi speclerinden ustun biarabayi boy boy geciyosa 106da kisali contali arabalari gecer . 14 15 yasinda arabalardan bahsediyoruz kondisyon olarak hepsinin verimli calistigini nasi dusunuyosunuz ben anlamiyorum :)

AslanMustafa
25-05-2013, 08:46

Tuncay Abi bi alemsin :) ne güldüm beee :)

Tuncay
25-05-2013, 08:53
Stock bi vti sadece filtreyle , filtre egsoz kisa ve hafif volanli arabyi ayira ayira gitmesini kimse sorgulamiyosa 106nn gidisinede kimse gitmesi gerekenden hizli gidiyo diye soru isareti yaratmasin vtec kendi speclerinden ustun biarabayi boy boy geciyosa 106da kisali contali arabalari gecer . 14 15 yasinda arabalardan bahsediyoruz kondisyon olarak hepsinin verimli calistigini nasi dusunuyosunuz ben anlamiyorum :)

Umutum stok bi vti ye hem volan hemde kisa koyarsan o araba geri duser zaten onur sana dogru anlatmis ama bu detaylari gozden gecirsin bence
Onlarida bazen anlamiyorum :)

cffsymbol
25-05-2013, 09:17
tuncay abicim bikaç arkadaşın bakış açısına göre sorgulayınca bu soruda onların kafasına takılmalı ben stock bi arabanın specli bi arabayı geçiceğine inanarım ben kendim bunu iki sene öncede biçok kez gördüm ama onların olaya yaklaşma biçimi çok değişik onlar specli bi araba stock bi arabaya nası geçilir diye olaya bakıyolar , araba gitmedimi gitmiyo biz bilenler vardır 28 EE 106 bizdeyken gayet bilindik biyerde yazılım ve timing yaptırdık araba geri düştü verim alamadınmı alamıyosun wideband olmasa motor kırıcaktık gidip orjinale çevirttik arabayı yani bu işler böyle diğer araba speclerle dolu ama nekadar fayda sağladı veya sağladımı bunları gözle yorumlamamak gerek diye düşünüyorum :) sözüm sana değil abi anlamışındır umarım

Tuncay
25-05-2013, 09:28
İyide benim arabaya hic masallah yok :)
Rengi durusu gidisi:)

cffsymbol
25-05-2013, 09:36
41 kere masallah abi ben ogun yikamadada soyledim bizim cocuklarla aramizda eskidendir cok severim EH i rengi durusu gidisi ok gibi allah nazardan korusun :)

Tuncay
25-05-2013, 09:40
41 kere masallah abi ben ogun yikamadada soyledim bizim cocuklarla aramizda eskidendir cok severim EH i rengi durusu gidisi ok gibi allah nazardan korusun :)

:):icon_tup:

FL RS
25-05-2013, 10:10
İyide benim arabaya hic masallah yok :)
Rengi durusu gidisi:)

EH in ilk geldıgı gunu bılıyorum o zmanda cok guzeldı :) ama bakanlar ıyı bakmıs bu zmana kadar rengın canlılıgı kaybolmammsı hele bu bıde kırmızysa :icon_tup:

dc_crx
25-05-2013, 10:29

Moruk bahsettıgın vtec'te teneke var kısa yok F/E hafıf volan teneke 2 ve 3 te onde 4te Eh vtec gecıyor sana bılgı veren adam gıbı versın DoganCan'ı tekrar ara adam

OmeR-FE
25-05-2013, 11:14
Ya EH nasil parliyor oyle kim yapti boya bakimini acaba :))

mannerboy
25-05-2013, 11:24
bayadır seyretmiyodum 106 vti 106 nın kondisyon iyi ;)

brs_odbs
25-05-2013, 11:39
maşallah araçlara güzel denemeler olmuş

Vlkn
26-05-2013, 03:03
masallah ufuk .) sezonu öyle böyle açmadın siftağı benden yaptın devamı geliyor :) kazasız belasız geçilmek istediğin zaman atla gel :))

ErT_ThM
26-05-2013, 11:44
masalahh deneyen araclara keyıflı bır aksam olmusss......

elpadre
26-05-2013, 11:55
bende pug alıp ınce contas koyucam :D

S16
26-05-2013, 12:21
MaşALLAH Ufuk kankama diğer arkdaşlarada kazasız belasız inş :) kanka efsanenin ismi geçmiş yine :D:D:D

ykavcioglu
26-05-2013, 12:23
Ya EH nasil parliyor oyle kim yapti boya bakimini acaba :))

ciddi fena olmuş Ömer, ticarete döksen iyi bırakır..:)

cffsymbol
26-05-2013, 13:58
masallah ufuk .) sezonu öyle böyle açmadın siftağı benden yaptın devamı geliyor :) kazasız belasız geçilmek istediğin zaman atla gel :))
Hahaha biride gecsinde su araba stock densin istiyorum gec beni :D

bende pug alıp ınce contas koyucam :D
Contasiz yuruyen verelim istersen hic ugrasma :D

MaşALLAH Ufuk kankama diğer arkdaşlarada kazasız belasız inş :) kanka efsanenin ismi geçmiş yine :D:D:D

Eyvallah kankaa cok saol :) ilan fiyatlarina gore yorumluyolar kanka bilmiyolarki 106yi napsak bizde 25leremi cikarsak 106lari :D:D

OmeR-FE
26-05-2013, 14:30
ciddi fena olmuş Ömer, ticarete döksen iyi bırakır..:)

Cok soran oluyor yaparmisin diyede anca es dosta yardimci oluorum kanka.
Cunku en az 5-6 saat ugrasiyorum. Cok fazla vaktimde olmuyor.
Sirada 3 araba var mesela musait zamanda boya bakimini yapacagim. :)
Sagol bu arada yavru.

FL RS
26-05-2013, 15:10
Ne kadar cok abarttiniz böle :)Alti ustu stock bi vti gectik F16 gecmedik ya :)

hasanerel106
26-05-2013, 23:18
VR yi arkada görmek üzdü beni :) Fuat olmadı bu speclerde bi 106 vry i böyle geçmesi üzücü maşallah Y gtı ya

emirarslan34
27-05-2013, 08:24
maşallah araçlara cok güzel yürümüşler.

D.CaN
27-05-2013, 18:15
Maşallah araçlara, Y 106 kısalı 106 ları geçiyo şaşırtmaya devam ediyo beni :)

FL RS
27-05-2013, 21:40
Allah şaşirtmasin dogancan :)

Cihan Çizmeci
28-05-2013, 21:43
Maşallah araçlara 2 106 denemesi hiç sağlıklı olmamış :D Y nin sesine bakılırsa çok güzel sıkıntısız devirleniyor hoşuma gitti açıkçası. VR komiğime gitti eski TA yani eski aracım böyle sahilde gezer gibi roll e çıkmasıda ayrı bi iş :) İddaa yoktu sanırım maşallah araçlara.

Y'nin sökük değilken ibre videosu var mı 60 yada 70 - 200 falan?

erdi52
28-05-2013, 21:50
Maşallah araçlara, Y 106 kısalı 106 ları geçiyo şaşırtmaya devam ediyo beni :)

T.T.S. can kardeş sen zaten şaşırmıssın :D

elpadre
28-05-2013, 21:53
Contasiz yuruyen verelim istersen hic ugrasma :D

ben rs ımle mutluyum ama senın aracında ınce conta var alperde yazmıs :)

SerkanÇakır
28-05-2013, 21:57
Maşallah Araclara.. Guzel Denemeler Olmus.

FL RS
28-05-2013, 22:28

Alper ermismi :) kapagi hic acilmamis arabada nasil conta oluyo onu anlamis degilim acikcasi ;)

zıpzıp
28-05-2013, 22:33
:D haplanmış 106

Cihan Çizmeci
28-05-2013, 22:37
:D haplanmış 106

jashfddsfgdsgdsg :D

FL RS
28-05-2013, 22:51
jashfddsfgdsgdsg :D

TA yi alanlar kosturmadi buragin basinin etini yemistim gel deneyelim gel die ondan olsa gerek yoksa ta nin iyi gttigini biliyoduk sendeyden :)

poşetçay
28-05-2013, 23:00
eh vtide ne piston var

dc_crx
28-05-2013, 23:18
eh vtide ne piston var

pr3 oem piston

cffsymbol
29-05-2013, 09:27

:) daha once arkadaslarda kisa var yazmisti kisadami var ozaman ben arac sahibi olarak yok diyorum ;)

cffsymbol
29-05-2013, 09:29
pr3 oem piston

Bikac kere motor yapilmis arabaya oem olculerde piston uyuyomu acaba yada kapak yuzeyi hic ellenmedenmi kapaniyo ust kapagi ?

cffsymbol
29-05-2013, 09:32
Yillarin efsane konusudur orjinal vti orjinal gti yillarca atock bi vti stock gtiyi gecemez diye savunmadimi herkes nolduda simdi gticiler kalkip Y nin yurumesini anormal buluyoda contalar havada ucusuyo :) :)

K.Kaan
29-05-2013, 09:38
Yillarin efsane konusudur orjinal vti orjinal gti yillarca atock bi vti stock gtiyi gecemez diye savunmadimi herkes nolduda simdi gticiler kalkip Y nin yurumesini anormal buluyoda contalar havada ucusuyo :) :)

soctk bi gti stock bi vti den hızlı mıymış ? :)

elpadre
29-05-2013, 09:46

maşallah araclarınıza.

oncelıkle bunun cvabını verın ondan sonra konusun ;)

Alper ermismi :) kapagi hic acilmamis arabada nasil conta oluyo onu anlamis degilim acikcasi ;)

adam işi biliyor kı yazmıs oraya ;)

:) daha once arkadaslarda kisa var yazmisti kisadami var ozaman ben arac sahibi olarak yok diyorum ;)

kısada vardır pıstonda vardır egzantıırıkte vardır nosta vardır var oglu vardır speclerınızı gızlemeden yazın herkez bılsın neyın ne oldunu egerkı gazlıyorsanız hıc cıkmayın gazlamaya bende stock derım arabam ıcın bı bakmısın 50 boy olmus sonra sorarsın ne var bunda dıye kafanda soru ısaretlerı olur anladın benı kımseyı kırmaya gerek yok gecmekte var gecılmekte mekanık yarısıyor hırs olursa kavga cıkar o yuzden hırsada gerek yok neyse kardesım tekerınız duz bassın :)

cffsymbol
29-05-2013, 09:52

kısada vardır pıstonda vardır egzantıırıkte vardır nosta vardır var oglu vardır speclerınızı gızlemeden yazın herkez bılsın neyın ne oldunu egerkı gazlıyorsanız hıc cıkmayın gazlamaya bende stock derım arabam ıcın bı bakmısın 50 boy olmus sonra sorarsın ne var bunda dıye kafanda soru ısaretlerı olur anladın benı kımseyı kırmaya gerek yok gecmekte var gecılmekte mekanık yarısıyor hırs olursa kavga cıkar o yuzden hırsada gerek yok neyse kardesım tekerınız duz bassın :)

Cevap conta yok :) conta yok sen var diyosun diye kavgami cikicak :)
Ben aldigimin birinci haftasi gaz basmaya basladim baskisi bitik halde 206dan sonra degistirdim eh le oyle denedim ben daha oncede saglikli 106ya bindim vtileri 2 3 boy gectim alperlede bicok kez denedim gri saxosuyla denedim stock diyodu oda benim arabamla yanyana yuruyodu kendiside bilir sagliklinin nasi gittigini ben kimsenin arabasini kotulemiyorum araba yuruyo bende basiyorum gram hararet sorunum yok bicok kez kopru trafiginde bulundum fan acmadan ciktim geldim araba contasiz :)

FL RS
29-05-2013, 10:21

Biz isi bilmiyomuz ilk defa 106 ya binen adam dilim :) alper contali arabsyla bile tutunamiyodu benim 106 ma ;)

elpadre
29-05-2013, 10:32
son yazdımada cvp verınde tam olsun ;)

FL RS
29-05-2013, 10:41
Defalarca yazdim olsada yazsak die :) biz dolu bi vtilemi denedik EH nosmu basti haberimiz yok :D alti ustu stcok bi vti gectik biz arabamiz cok hizli demiyoruz ole bi iddamizda yok ;) sizin anlamadginz kafaniza takilan soru nedir :)

aLperTunga
29-05-2013, 10:43
Biz isi bilmiyomuz ilk defa 106 ya binen adam dilim :) alper contali arabsyla bile tutunamiyodu benim 106 ma ;)

kardeşim sen kimsin?ben tanımıyorum seni seninle ne zaman gaz bastık ta senin arabana tutunamadım?

FL RS
29-05-2013, 10:57
Sen stcok diyodun ya arabana illa plakalami verelim :) daha denemeye gerek yok demistin benim arabam stcok demistin 28 EE 106 ;)

aLperTunga
29-05-2013, 11:06
Sen stcok diyodun ya arabana illa plakalami verelim :) daha denemeye gerek yok demistin benim arabam stcok demistin 28 EE 106 ;)

tamam hatırladım bi gece cıktık 2 106 birde benim saxo.sen bizim beyaz 106 ile deniyordun sonra polis bastı otobanda.o gece ben seninle denemedim hatta ben 28 EE 106 ile hiç denemedim.çünkü o gece benim arabam yavastı sadece filtre vardı bende altta kat orta ve son susturucum duruyordu.(1 ay önce kadar ilk sahibinden almıştım)sizi izlemek için cıktım.ee 106 ile hiç yanyana gelmedik varsa video paylaşın kimsenin aklında soru işareti kalmasın yok tutunamadın felan.ben yalan konuşmuyorum o gece benim arabamın specleri bu şekildeydi sonradan ben arabama conta yaptım ama o zamanlar sizinle denemedik hatta benim saxoda conta varken sizde 106 yoktu olsaydı arar denerdim ufuklada seninlede!!!Bu arada ben seni hala çıkaramadım?28 eeyi giresundan alan sarışın arkadaşmısın heyecanlı biri vardı o zamanlar milletle denerken üstüne yatıyordu felan herkesle tartışma konusu oldu sonra far muhabbeti falan filan.ben inan seni tanımıyorum.ee ile de gaz basmadık!!!

elpadre
29-05-2013, 11:07

bak ne yazmısım bırdaha okuyun burayıı

cffsymbol
29-05-2013, 11:08
son yazdımada cvp verınde tam olsun ;)

Sanzmanda orjinal pistonda orjinal egzantrikte orjinal araba doduklerinden farina stobuna kadar orjinal :)
Ben hic bi arabaya hayir demedim megane rs le bile denemek istedim polo gti dediler gelsin deneyelim ddim benim icin gecilmek problem degil ben yalan soyliycek bi insan degilim varsa yazarim sonradan ortaya cikcak diye bi korkum olur ama oyle bisikintim yok cok sukur cok contali diyosaniz conta 70lira gider takar oylede gazlar bide ozaman gorursunuz allah kimsenin tekerine tas degdirmesin ;)

CRUEL
29-05-2013, 11:10
ilk defa olmuş gibi amma uzamış arkadaş.. 2-3 defa şahit oldum stock 106nın stock vti ı geçtiğine..

FL RS
29-05-2013, 11:11
tamam hatırladım bi gece cıktık 2 106 birde benim saxo.sen bizim beyaz 106 ile deniyordun sonra polis bastı otobanda.o gece ben seninle denemedim hatta ben 28 EE 106 ile hiç denemedim.çünkü o gece benim arabam yavastı sadece filtre vardı bende altta kat orta ve son susturucum duruyordu.(1 ay önce kadar ilk sahibinden almıştım)sizi izlemek için cıktım.ee 106 ile hiç yanyana gelmedik varsa video paylaşın kimsenin aklında soru işareti kalmasın yok tutunamadın felan.ben yalan konuşmuyorum o gece benim arabamın specleri bu şekildeydi sonradan ben arabama conta yaptım ama o zamanlar sizinle denemedik hatta benim saxoda conta varken sizde 106 yoktu olsaydı arar denerdim ufuklada seninlede!!!Bu arada ben seni hala çıkaramadım?28 eeyi giresundan alan sarışın arkadaşmısın heyecanlı biri vardı o zamanlar milletle denerken üstüne yatıyordu felan herkesle tartışma konusu oldu sonra far muhabbeti falan filan.ben inan seni tanımıyorum.ee ile de gaz basmadık!!!
Şuan gulumsuyorum sana dha dun gıbı hatırlıyorum vıdeoda olcak :) ıkı uc kere bastık benım arabam stcok daha denemeye gerek yok dedın ;) sen DD ıle denessen daha ıyı olur dedın hatta yanında orcun vardı :) boyle seylere gerek yok neyse o :icon_tup:

elpadre
29-05-2013, 11:19
Sanzmanda orjinal pistonda orjinal egzantrikte orjinal araba doduklerinden farina stobuna kadar orjinal :)
Ben hic bi arabaya hayir demedim megane rs le bile denemek istedim polo gti dediler gelsin deneyelim ddim benim icin gecilmek problem degil ben yalan soyliycek bi insan degilim varsa yazarim sonradan ortaya cikcak diye bi korkum olur ama oyle bisikintim yok cok sukur cok contali diyosaniz conta 70lira gider takar oylede gazlar bide ozaman gorursunuz allah kimsenin tekerine tas degdirmesin ;)

neyse anlasamıyoruz gencler sızınle :)

aLperTunga
29-05-2013, 11:21
Şuan gulumsuyorum sana dha dun gıbı hatırlıyorum vıdeoda olcak :) ıkı uc kere bastık benım arabam stcok daha denemeye gerek yok dedın ;) sen DD ıle denessen daha ıyı olur dedın hatta yanında orcun vardı :) boyle seylere gerek yok neyse o :icon_tup:

tamam özür dilerim yanlış hatırlıyor olabilirim deneyip denemediğimiz konusunda.ama yemin ederim o zaman benim arabam sadece filtreliydi.fabrikadan cıktıgı gibiydi eksoz sistemide(kat,orta ve son) orjınal filtre sistemini söküp sadece filtre takmıştım.yaklaşık 2 3 ay öyle kullandım sonra conta koydum o beyazla denedim contadan sonra kafa kafaya gittik videolarıda arkadaşta olması lazım istersen bulup gönderirim.oradan anlarsın seninle denediğimiz akşam bende conta olmadıgını.şimdi anladın mı olayı?senin adın samet miydi?

cffsymbol
29-05-2013, 11:21
neyse anlasamıyoruz gencler sızınle :)

Aynen oyle anlasamadigimz bi nokta var :)

Ama bu isi bilen arkadaslar bikac kez motor yapilmis vtecin op orjinal halde toplandigini aciklasinlar bizde dinleyelim pistonlar ve kapak yuzeyinin oranlarindan bi bahsetsinler madem gti stock degil vtide stock degil desin biri :)

yasko
29-05-2013, 11:22
Maşallah kardeşim senin araç baya giderli "Y" Gti gördükten sonra quick aldıgıma pişman oldum =)

FL RS
29-05-2013, 11:24
tamam özür dilerim yanlış hatırlıyor olabilirim deneyip denemediğimiz konusunda.ama yemin ederim o zaman benim arabam sadece filtreliydi.fabrikadan cıktıgı gibiydi eksoz sistemide(kat,orta ve son) orjınal filtre sistemini söküp sadece filtre takmıştım.yaklaşık 2 3 ay öyle kullandım sonra conta koydum o beyazla denedim contadan sonra kafa kafaya gittik videolarıda arkadaşta olması lazım istersen bulup gönderirim.oradan anlarsın seninle denediğimiz akşam bende conta olmadıgını.şimdi anladın mı olayı?senin adın samet miydi?

Benım bı ıddam yok yanlıs anlama benı sadece ornek verdım :) dorudur o denemden sonra konusmadık bıle hatta polıslklerle naptınız dıe konusmustuk konusunu bıle acmadım sıkıntı yok:icon_tup:

elpadre
29-05-2013, 11:26
Aynen oyle anlasamadigimz bi nokta var :)

Ama bu isi bilen arkadaslar bikac kez motor yapilmis vtecin op orjinal halde toplandigini aciklasinlar bizde dinleyelim pistonlar ve kapak yuzeyinin oranlarindan bi bahsetsinler madem gti stock degil vtide stock degil desin biri :)

orhan guney abıne soyle bunları o daha ıyı bılır ben anlamaz vti den :)

ykavcioglu
29-05-2013, 11:27
ben anlamaz vti den :)

gülücük (10 krkter)

by_hayali
29-05-2013, 11:28
orhan guney abıne soyle bunları o daha ıyı bılır ben anlamaz vti den :)

ihtiyar sen ne anlarsın vtecten allahın CRX cisi :D

teskocuu
29-05-2013, 11:32
Oem gomlek çakildi oem piston koyuldu
Fotolarini dileyen arkadasa özelden atarim
Kapagimda sikinti vardi 90.000 km de kapak aldim yuzeyi temizlemdi ve kapatildi onunda fotolari aşama aşama hepsini gonderirim merak eden arkadaslara

Tuncay

aLperTunga
29-05-2013, 11:37
Benım bı ıddam yok yanlıs anlama benı sadece ornek verdım :) dorudur o denemden sonra konusmadık bıle hatta polıslklerle naptınız dıe konusmustuk konusunu bıle acmadım sıkıntı yok:icon_tup:

bak kardeşim iddam yok diyorsun ama yukarda dedinki araban contalıydı bana tutunamadın.bende sana acıklamamı yaptım speclerimi en ince ayrıntısına kadar söyledim.o gecede conta olsaydı söylerdim zaten benim gecip geçilme derdim yok. o gecede seninle denedik senin araban bana hızlıydı ve beyazla denedin daha zevkli oldu.sonra zaten bende contayı koyduktan sonra beyazla denedim gebzede.ve sonuc kafa kafaya oldu.gecmişi tartışmaya gerek yok günümüze bakalım.şuanda ilk sahibi 65 yaşında adamdan 106 aldım buda şuanda fabrikadan cıktıgı gibi 6 7 aydır böyle biniyorum yakında yayını eksozunu vs.. herşeyini yapacam o zaman yapıncada deneriz.bende sıkıntı yok.Y 106 konusunda ben 2. 3. sayfalarda son yorurmumu yapmıştım isteyen kaile alır isteyen almaz.Ben emin olmadan yorum yapmam.Bu arada sormuştum ama cevap vermedin senin adın samet mi?

elpadre
29-05-2013, 11:38
ihtiyar sen ne anlarsın vtecten allahın CRX cisi :D

bu aralar rs6 ya bınıyurmm ondandır :D

Oem gomlek çakildi oem piston koyuldu
Fotolarini dileyen arkadasa özelden atarim
Kapagimda sikinti vardi 90.000 km de kapak aldim yuzeyi temizlemdi ve kapatildi onunda fotolari aşama aşama hepsini gonderirim merak eden arkadaslara

Tuncay

a.s tuncay :D

FL RS
29-05-2013, 11:42
Samet sonradan ogrendım contayı ben o gece bılmıyodum zaten sonradan yaptgını bılmıyodum :) senın en eskı arablarına kadar blıyorum nasıl arbaya bındgınıde ıns hayırlısyla yap kımsenın tekerıne tas degmesın o zaman bnden sonra baya hızlanmıs :)

cffsymbol
29-05-2013, 11:43
soctk bi gti stock bi vti den hızlı mıymış ? :)

Stockuda hizli atmosferik yuklusude vtiden hizli ;)

Varmi bitane usta ellerden cikan egzantrik pistonlu harikalar yaratan 106larla yuruyen atmosferik bi vti ;)

elpadre
29-05-2013, 11:46
çok yakında sınemalarda :)

teskocuu
29-05-2013, 11:47
Yokmu yaa baska deneme bu konu sıktı artik
Varmi baska 106 deneyek :)

Tuncay

elpadre
29-05-2013, 11:48

Tuncay

çorr aliii yaptınmı arabanı :D

cffsymbol
29-05-2013, 11:50

Allah utandirmasin :)

aLperTunga
29-05-2013, 11:53
Samet sonradan ogrendım contayı ben o gece bılmıyodum zaten sonradan yaptgını bılmıyodum :) senın en eskı arablarına kadar blıyorum nasıl arbaya bındgınıde ıns hayırlısyla yap kımsenın tekerıne tas degmesın o zaman bnden sonra baya hızlanmıs :)

diyorum ya o gece conta yoktu aradaki farkta o yuzden oldu zaten. 2 3 ay sonra contayı koydum ben.amin cümlemizin tekerine taş degmesin.

elpadre
29-05-2013, 11:53
Allah utandirmasin :)

amin cumlemıze :)

K.Kaan
29-05-2013, 12:05

Varmi bitane usta ellerden cikan egzantrik pistonlu harikalar yaratan 106larla yuruyen atmosferik bi vti ;)

:) az sabır kardeşim..:icon_tup: allah hiçbirimize kaza bela vermesin.. hatta film çekicektiniz benimde sözüm vardı çekim sizden montaj benden:) o gecede söyledim 106 yüklendiğinde kilo avantajını ve aktarım başarısını fazlasıyla göz önüne seriyo ama stockta belirli biyere kadar olsada sonrasında teslim olmak zorunda vti ye. kırmamış olsaydık motoru sizin kadar söker adam akıllı bi egsoz sistemine geçer denerdik sizinle.. o zaman o kadar basit speclerde bi vti, kullanan birisinde neler yapabiliyo görürdük beraber..

K.Kaan
29-05-2013, 12:06

organ güneyden dün sözümü aldım ben:) ilk filmi dostluk kardeşlik çerçevesinde onla yapıcaz.. ön sıralarda yerin hazır abi:)

orhan_guney
29-05-2013, 12:23
benim arabamda stoc keser sapı ile dolaşıcam artık.

elpadre
29-05-2013, 12:24
organ güneyden dün sözümü aldım ben:) ilk filmi dostluk kardeşlik çerçevesinde onla yapıcaz.. ön sıralarda yerin hazır abi:)

organa buşlasmayın gecer sızı :D

K.Kaan
29-05-2013, 12:27
benim arabamda stoc keser sapı ile dolaşıcam artık.

benim arabamda stockki zaten..:)

orhan_guney
29-05-2013, 12:27
http://r1305.hizliresim.com/19/x/nl6cw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

organa buşlasmayın gecer sızı :D

Selcuk_RoL
29-05-2013, 12:28

var! burağın eski EN vti senin araban tarzı veya conta filtre egsozluları fln hepsini geçer bence olsaydı şuan yada bnm gördüğüm diyim daha öncesi için.

şuan içinde ibrahim abinin SR vti egzantrikli 106 larıda geçer bence çok anlamam ama:soru: bnm yorumum bu yönde

elpadre
29-05-2013, 12:29
http://r1305.hizliresim.com/19/x/nl6cw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

bende ıstıyourm bundan :D

Selcuk_RoL
29-05-2013, 12:29

Tuncay

http://www.techturkey.com/forum/videolar/156576-rol-106-junior-vs-e39-m5.html

buyur abi başka konu; 106 varda deneyecek kim var? :D

K.Kaan
29-05-2013, 12:32

buyur abi başka konu 106 varda deneyecek kim var? :D

bu biraz ağır olmuş:) maşallah aracınıza:icon_tup:

elpadre
29-05-2013, 12:32
specler uymuyorr :D roll hızlı :D

orhan_guney
29-05-2013, 12:36
SR vtec geçer arac sahibi ibrahim kardeşimiz görürse o yazar zaten.
var! burağın eski EN vti senin araban tarzı veya conta filtre egsozluları fln hepsini geçer bence olsaydı şuan yada bnm gördüğüm diyim daha öncesi için.

şuan içinde ibrahim abinin SR vti egzantrikli 106 larıda geçer bence çok anlamam ama:soru: bnm yorumum bu yönde

cffsymbol
29-05-2013, 12:39

Tuncay

aynen abi bu konu baya uzadı şu garajda üzeri brandalı bebekler bebeği vtiler çıksında deneyelim yeni konu açalım :D

elpadre
29-05-2013, 12:40
organ guney kac km oldu ?

cffsymbol
29-05-2013, 12:41

buyur abi başka konu; 106 varda deneyecek kim var? :D

valla bende pek anlamam ama buzamana kadar hiç videosunu izlemedim duymadım hızlı 106lar sizde siz denerseniz bizde izleriz :)

Selcuk_RoL
29-05-2013, 12:52
valla bende pek anlamam ama buzamana kadar hiç videosunu izlemedim duymadım hızlı 106lar sizde siz denerseniz bizde izleriz :)

buyur 2 3 sene öncesi bizde bir vti vardı

http://www.techturkey.com/forum/videolar/61754-va-vti-roll-21082010-atasehir.html

buda sr vti komple takılı vidasına kadar ben komple söküğüm

Reg 106 vs sr vti - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Qw167i2-qtw)

buda rol vti

White Rs vs ROL Vtec --Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=woFwp1_joMQ)

ff vti

http://www.youtube.com/watch?v=0_5xkEepEsM

bence hepsi iyi bende vti pek sevmem ama meydan boşken konuşmak kolay iyi vti iyidir benden söylemesi tüm vtileri kapsamlı konuşma istersen:)

elpadre
29-05-2013, 12:59
yıgıdı öldur hakkını yeme mısalı olmus :)

Selcuk_RoL
29-05-2013, 13:01
yıgıdı öldur hakkını yeme mısalı olmus :)

sezarın hakkı sezara yapıcak bşy yok ölene kadar GTİ cıyız:D ama VTİ de iyidir heleki sedanı off diyorum:)

elpadre
29-05-2013, 13:04
sezarın hakkı sezara yapıcak bşy yok ölene kadar GTİ cıyız:D ama VTİ de iyidir heleki sedanı off diyorum:)

selcuk al bır tanede vti :D yap suan 106 a bınsem 106 yaparım vti e bınsem vti yaparım benım ıcın fark etmıyor :) araba arabadır ne kadar emek harcarsan o kadar yuruyor :)

Selcuk_RoL
29-05-2013, 13:07
selcuk al bır tanede vti :D yap suan 106 a bınsem 106 yaparım vti e bınsem vti yaparım benım ıcın fark etmıyor :) araba arabadır ne kadar emek harcarsan o kadar yuruyor :)

ya abi öyle tabi doğru diyosunda pejocuyuz yaw :D:D mutluyuz k20 beni çok yordu zamanında onun için hondalara uzağım artık birde 106 nın kasaya hastayım he şu olur belki ilerde k20 yi 106 nın içine koyarız o zaman bermuda şeytan üçgeni olur işte:D

MTNVTI
29-05-2013, 13:09

elpadre ne demiş....para para para demiş ne kadar para harcansan o kadar yürütürsün ama bu işin sonu yok:p turbolu bir araç gelir ve .... :D

elpadre
29-05-2013, 13:09
ya abi öyle tabi doğru diyosunda pejocuyuz yaw :D:D mutluyuz k20 beni çok yordu zamanında onun için hondalara uzağım artık birde 106 nın kasaya hastayım he şu olur belki ilerde k20 yi 106 nın içine koyarız o zaman bermuda şeytan üçgeni olur işte:D

ehahahahhaha o zaman harbıden erşan kuneri olur :D

cffsymbol
29-05-2013, 13:10
bak kardeşim iddam yok diyorsun ama yukarda dedinki araban contalıydı bana tutunamadın.bende sana acıklamamı yaptım speclerimi en ince ayrıntısına kadar söyledim.o gecede conta olsaydı söylerdim zaten benim gecip geçilme derdim yok. o gecede seninle denedik senin araban bana hızlıydı ve beyazla denedin daha zevkli oldu.sonra zaten bende contayı koyduktan sonra beyazla denedim gebzede.ve sonuc kafa kafaya oldu.gecmişi tartışmaya gerek yok günümüze bakalım.şuanda ilk sahibi 65 yaşında adamdan 106 aldım buda şuanda fabrikadan cıktıgı gibi 6 7 aydır böyle biniyorum yakında yayını eksozunu vs.. herşeyini yapacam o zaman yapıncada deneriz.bende sıkıntı yok.Y 106 konusunda ben 2. 3. sayfalarda son yorurmumu yapmıştım isteyen kaile alır isteyen almaz.Ben emin olmadan yorum yapmam.Bu arada sormuştum ama cevap vermedin senin adın samet mi?

bizde ikinci sahibinden aldık alper araba 3 senede 4bin km yol yapmış mevzu amcadan dededen değil ne amcalar teyzeler gördük sende biliyosun ;) sesten neye nası karar verebiliyosun contalı diyosun arabam burda varsa denemek isteyen herkes irtibata geçebilir benle egzantrik piston hariç her türlü 106yla denerim arabam filtre egsoz timingli ;)

dc_crx
29-05-2013, 13:16
Melıh abey koy egzozunu fılıtrenı. Dene alem stock crx gorsun o zaman nıe atarlanıyonuz :)

16EC813
29-05-2013, 13:18
ne kadar atarlı giderli vti-pug-vag-kanatlı kanatsız tır garajına beklerim hepsini :D

dc_crx
29-05-2013, 13:20

Bu lafı 2.kez duyuyorum sızden bela gelıyorum demez selcuk abı :)))).

orhan_guney
29-05-2013, 13:29
:cool::eek::(:confused::icon_tup::soru::beuj::haha ha::Deli::rolleyes::D:)

ne kadar atarlı giderli vti-pug-vag-kanatlı kanatsız tır garajına beklerim hepsini :D

16EC813
29-05-2013, 13:31
:cool::eek::(:confused::icon_tup::soru::beuj::haha ha::Deli::rolleyes::D:)

sana özel bigün ayarlıycam reyizz :D

cffsymbol
29-05-2013, 13:32

buyur 2 3 sene öncesi bizde bir vti vardı

http://www.techturkey.com/forum/videolar/61754-va-vti-roll-21082010-atasehir.html

buda sr vti komple takılı vidasına kadar ben komple söküğüm

Reg 106 vs sr vti - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Qw167i2-qtw)

buda rol vti

White Rs vs ROL Vtec --Percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=woFwp1_joMQ)

ff vti

DD typer & FF vti - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=0_5xkEepEsM)

bence hepsi iyi bende vti pek sevmem ama meydan boşken konuşmak kolay iyi vti iyidir benden söylemesi tüm vtileri kapsamlı konuşma istersen:)

meydan boşla alakası yok meydan boşken konuşan benden başka herkes contasız araba contalı diye konuşuyo herkes vti var vti var gti var gti var..

buda benim 2 sene önce eskilerden ek 4417 filtre egsozlu 106m vti denemesi

NnbyQVVDlT8&feature=youtu.be
AkAq4C4ywX8&feature=youtu.be

buarada burağın bütün arabaları yürüyodu ben 5 kişi 5 kesici videolarını biliyorum kaç tanesi şimdi 5 kesici yapıyo ..

by_hayali
29-05-2013, 13:37
arabada ne olup olmadığını öğrenmenin en kolay yolu gidip söktürüp baktırmaktır, bence de haddinden bi tık fazla gidiyo Y gti maşallah ama sahibi conta yok diyorsa yoktur buna inanmayan verir parasını söktürür bakar varmı yokmu öğrenir :)

iki arabanında yürürünü görmedim ama 106 geçen stok vtec çok gördüm :)
hatta pistonlusunu geçen bile gördüm desem yalan olmaz herhalde :)

cffsymbol
29-05-2013, 13:39
yine ek 4417 , ev rc iboyla ilk geldiği zamanlar emme kelebek filtre egsozlu haliyle olan video

iP78KX3YcuY&feature=youtu.be

K.Kaan
29-05-2013, 13:42
şahsen arabam kapak açmamış bi araba olsa kapağını açalım demem..:) yazık el değmemişken kızlığını bozmak saçma olur bence..:)

y 106 stok arkadaşlar sahibi öyle diyorsa doğrudur bunca senedir bu işin içinde olan biçok insanda hiçbirşeyden anlamıyordur.. daha öncedende söyledim fabrikadan torpilli gti.. Allah kaza bela vermesin.. maşallah

gokhan_205
29-05-2013, 13:42
meydan boşla alakası yok meydan boşken konuşan benden başka herkes contasız araba contalı diye konuşuyo herkes vti var vti var gti var gti var..

buda benim 2 sene önce eskilerden ek 4417 filtre egsozlu 106m vti denemesi

NnbyQVVDlT8&feature=youtu.be
AkAq4C4ywX8&feature=youtu.be

buarada burağın bütün arabaları yürüyodu ben 5 kişi 5 kesici videolarını biliyorum kaç tanesi şimdi 5 kesici yapıyo ..

Burak yürütür kanka herzaman adam o 5 kesici çok duydum bunu canlı şahitler çok :):)

cffsymbol
29-05-2013, 13:45
Burak yürütür kanka herzaman adam o 5 kesici çok duydum bunu canlı şahitler çok :):)

videolarını halaa izliyoruz kankaa aynen :D

elpadre
29-05-2013, 13:52
Melıh abey koy egzozunu fılıtrenı. Dene alem stock crx gorsun o zaman nıe atarlanıyonuz :)

o sendikali yatiyor garajda :)

Hikmet Gönül
29-05-2013, 13:53
Masallah araclara...

Hikmet Gönül
29-05-2013, 13:58

Normalde bu konulara dahil olmam. Deneyecek vtec araniyo sanirim. Aksam ortada bulusalim.
Deneyelim.
Specler: b16a2 motor.kendi kasasinda.
Ince conta.
Itr egzntrik.
Beyin.
Walbro pompa.
Yakit rayi.
F/e/h
Oem sanzuman.
Msd bobin ngk kablo...

Tel imzada yaziyo.aksama haber bekliyorum.saygilar.geceninde gecileninde emegine saglik...

orhan_guney
29-05-2013, 14:01
çok yakında geliyorum az kaldı bekle beni bebişim :) garajda.
sana özel bigün ayarlıycam reyizz :D

16EC813
29-05-2013, 14:03
çok yakında geliyorum az kaldı bekle beni bebişim :) garajda.

ne zaman istersen 7/24 açıgız :D

Selcuk_RoL
29-05-2013, 14:07
Normalde bu konulara dahil olmam. Deneyecek vtec araniyo sanirim. Aksam ortada bulusalim.
Deneyelim.
Ince conta.
Itr egzntrik.
Beyin.
Walbro pompa.
Yakit rayi.
F/e/h
Oem sanzuman.
Msd bobin ngk kablo...

Tel imzada yaziyo.aksama haber bekliyorum.saygilar.geceninde gecileninde emegine saglik...
:icon_tup:

cffsymbol
29-05-2013, 14:08
Deneyelim.
Ince conta.
Itr egzntrik.
Beyin.
Walbro pompa.
Yakit rayi.
F/e/h
Oem sanzuman.
Msd bobin ngk kablo...

hikmet usta valla sözün banaysa deneriz v az çok tanırsın beni çok denedik eskiden senle eskilerden zevkle denediğim insanlardansın :) ama hızlı olanlaraysa onlarda cevap vericeklerdir umarım :)

teskocuu
29-05-2013, 14:08
Kapagin daha once acilip acilmadigini oem conta ile ince contayi ustten bakipta anlayabilecek bi usta varmidir veyahutta anlasilabilirmi
Olaya en guzel nokta bu olur bence :)

Tuncay

elpadre
29-05-2013, 14:09
muane hazirligi icersindeyim yoksa bende denemeye cikarim :)

cffsymbol
29-05-2013, 14:09
Kapagin daha once acilip acilmadigini oem conta ile ince contayi ustten bakipta anlayabilecek bi usta varmidir veyahutta anlasilabilirmi
Olaya en guzel nokta bu olur bence :)

Tuncay

sesten anlayan var abi sen üstten bakmaktan bahsediyosun :D

ykavcioglu
29-05-2013, 14:10
muane hazirligi icersindeyim yoksa bende denemeye cikarim :)

bizde gelekmi obey,aidatlar temem:D

elpadre
29-05-2013, 14:14
bizde gelekmi obey,aidatlar temem:D

sen gelme ulan :D

ykavcioglu
29-05-2013, 14:16
sen gelme ulan :D

ayıp ediyon ama:D

gokhan_205
29-05-2013, 14:16

sen arabada hararet yok diyosun daha sese ne gerek var kanka harareti kontrol etsinler ozman :)

teskocuu
29-05-2013, 14:17

Varsa ustten acmadan anlayabilecek tum masraflari ben karsilicam benzininide karsilicam amma uzadi yav bu is :)

Tuncay

ykavcioglu
29-05-2013, 14:18
Varsa ustten acmadan anlayabilecek tum masraflari ben karsilicam benzininide karsilicam amma uzadi yav bu is :)

Tuncay

ben bakarım Tuncay merak etme sen.

Metin

cffsymbol
29-05-2013, 14:21
sen arabada hararet yok diyosun daha sese ne gerek var kanka harareti kontrol etsinler ozman :)

sesinden contalı gibi dediler yaa :D

nası bi belaya attınız beni be kanka şimdide kapağını açtırcaz baktırcaz :D

herşey normal kanka okanda çok iyi biliyo hararet konusunda arabayı ama ben anlatamıyorum işte şimdi sıra kapağı sökmeye kadar geldi :)

gokhan_205
29-05-2013, 14:23
sesinden contalı gibi dediler yaa :D

nası bi belaya attınız beni be kanka şimdide kapağını açtırcaz baktırcaz :D

herşey normal kanka okanda çok iyi biliyo hararet konusunda arabayı ama ben anlatamıyorum işte şimdi sıra kapağı sökmeye kadar geldi :)

yahu altı üstü araba ya bukadar uzatılmamalı ben olsam açmam kapak filan :icon_tup:

aLLen
29-05-2013, 14:23
Ben bu konuya hiç girmedim muhabbet olarak araçlara maşallah :) ama eh gercekten stock olarak iyi giden bi araba 106 herkez conta var demiş sahibi yok diyor bu bi çelişki olmus bence şahibine inanmak lazım sonuçta yalan söylemesi için sebep yok :)

ykavcioglu
29-05-2013, 14:25
Ben bu konuya hiç girmedim muhabbet olarak araçlara maşallah :) ama eh gercekten stock olarak iyi giden bi araba 106 herkez conta var demiş sahibi yok diyor bu bi çelişki olmus bence şahibine inanmak lazım sonuçta yalan söylemesi için sebep yok :)

106 tam senin kalemin:D:D:D:D

cffsymbol
yahu altı üstü araba ya bukadar uzatılmamalı ben olsam açmam kapak filan :icon_tup:

aynen öyle kanka dert oldu bu arabanın yürümesi :) :icon_tup:

MTNVTI

Tuncay

Sen bana parasını ver dyno ya götürelim anlarız durumu.

Orhan

teskocuu

Yav kapak acmasin tabiki ac diyen yok zaten
Usin esprisi ama bu konu daha cok uzar gider onumuzdeki maclara bakalim en iyisi:)

Tuncayi

gokhan_205

bravo nokta bukadar ya :icon_tup: ne yalan borcu var adamın olsa var der kimseyi kırmamak lazım bu konularda

cffsymbol
29-05-2013, 14:26

gokhan_205
29-05-2013, 14:26
Yav kapak acmasin tabiki ac diyen yok zaten
Usin esprisi ama bu konu daha cok uzar gider onumuzdeki maclara bakalim en iyisi:)

Tuncayi

aynen abi gerek yok hiç tartışmaya :)

ykavcioglu
29-05-2013, 14:27
Eh vtec, eh vtec olalı, büle zulüm görmedi...

orhan_guney
29-05-2013, 14:28
benim ismimi kullanmayın.:icon_tup:

Sen bana parasını ver dyno ya götürelim anlarız durumu.

Orhan

teskocuu
29-05-2013, 14:29
Eh vtec, eh vtec olalı, büle zulüm görmedi...

Mesaj kasma la :D

Tuncay

ykavcioglu
29-05-2013, 14:30
Mesaj kasma la :D

Tuncay

olaylara karışma obey, tikkat et

yunus

Hikmet Gönül
29-05-2013, 14:31
hikmet usta valla sözün banaysa deneriz v az çok tanırsın beni çok denedik eskiden senle eskilerden zevkle denediğim insanlardansın :) ama hızlı olanlaraysa onlarda cevap vericeklerdir umarım :)
Ufuk senle en ufak bir problemimiz olmadi.olmazda.sende beni taniyosun.
Sozum ne sana ne baskasina.bi vtec var specleri de soluyorum.vti ve 106 larla gormek aslinda amacim.buraya yazmamdaki amacaslinda bu.aslinda izmitte ne vts ler b20 ler varda bu nu gecerler.ama biliorum cagirsak gelmezler.;)

kolaylı
29-05-2013, 14:41
Ne kadar uzadı bu konu herkesın arabası kendıne baskasının arabasını sokturup yaptıracak hale gelmişiz..

Motoru acılmamış fıltre headers egsozlu vtı olan arkadaş varsa cıksın denesın gorelım sonucu

Masallah y gtı'ımıza :))

cffsymbol
29-05-2013, 14:48
Ufuk senle en ufak bir problemimiz olmadi.olmazda.sende beni taniyosun.
Sozum ne sana ne baskasina.bi vtec var specleri de soluyorum.vti ve 106 larla gormek aslinda amacim.buraya yazmamdaki amacaslinda bu.aslinda izmitte ne vts ler b20 ler varda bu nu gecerler.ama biliorum cagirsak gelmezler.;)

tanımazmıyım hikmet usta allah razı olsun her geldiğimizde çok güzel karşıladınız hiç denememizdede sıkıntı yaşamadık senle herzaman denerim sıkıntı yok :)
geçen geldğimde geç haber verdim bikaç haftaya tekrar gelicem busefer erkenden haber vericem mutlaka görüşürüz hikmet usta butarafada gelirsen denemek isteyen olursa yine gelirim

cffsymbol
29-05-2013, 14:50
Ne kadar uzadı bu konu herkesın arabası kendıne baskasının arabasını sokturup yaptıracak hale gelmişiz..

Motoru acılmamış fıltre headers egsozlu vtı olan arkadaş varsa cıksın denesın gorelım sonucu

Masallah y gtı'ımıza :))