PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çalışma Arkadaşı Arıyoruz

Aranel Ciryatan
24-05-2013, 09:16
Merhaba arkadaşlar.

Turkcell Global-Bilgi bünyesinde teknoloji uzmanı olarak çalışacak müşteri temsilcisi olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz. İşe ihtiyacı olan ve aşağıdaki kriterleri karşılayan arkadaşlarım bana özelden ulaşırlar ise yardımcı olmaya çalışırım. Aklınıza takılan soru olursa cevap vermeye çalışırım. Şirketimiz şuan çalışma arkadaşı alımı yapıyor ihtiyacı olan arkadaşların yararlanması için burayada paylaşmak istedim.

En az Ön lisans mezunu
Vardiyalı çalışabilecek
Teknolojiye ilgi duyan ve akıllı cihazları aktif olarak kullanan
Çalışma yeri İstanbul/Ümraniye lokasyonumuz olacaktır.

63owen63
24-05-2013, 09:20
şimdi eşe dosta söyleyelim ama biraz işin tanımı, sosyal haklar ve ücret ile ilgilil bilgi de verirseniz iyi olur.

Aranel Ciryatan
24-05-2013, 09:28
şimdi eşe dosta söyleyelim ama biraz işin tanımı, sosyal haklar ve ücret ile ilgilil bilgi de verirseniz iyi olur.

İş tanımı

* Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri'ne ulaşan müşterilerin teknik konularla ilgili gelen çağrılarını cevaplamak
* GPRS altyapısını kullanan servislerle ilgili abonelik ve kullanımlara dair işlem, bilgi ve teknik desteği sağlamak
* Wap, PC bağlantısı konularıyla ilgili olarak hat ve cihaza yönelik bilgi,işlem ve teknik desteğin sağlanmasını gerçekleştirmek

Sosyal haklar sigorta,servis,yemek.
Belli bir süre sonra özel sağlık sigortasıda var diye biliyorum ama bu konuda net bilgim yok. zaten ilgilenen olursa insan kaynaklarına bilgilerini ilettiğimde oradan arayacaklar.

orhan_guney
24-05-2013, 09:35
Global zamanında insanları iyi çalıştırıp izin günlerini ssk dan kacırdı , yaklaşık 8 ay önce yapılan bir soruşturmada bütün çalışanların ssk eksik yatmış,gelirleride eksik yatırılmış hep,oyüzden geriye dönük ödemeler başladı benim eşim şu anda çalışmıyor orda 4 sene oldu ayrılalı takım liderliğindeydi gecen 2 ay önce 3,500 net ödeme 2.450 TL de ssk yattın :D ilac gibi geldi extradan hiç beklemediğimiz bir paraydı. demek istediğim paranız kalmaz globalda ama şunu bilin çok çabuk kariyerinizi yükseltebilceğiniz bir yerdir. iyide paralar veriyorlar mesai falan filan derken.

Aranel Ciryatan
24-05-2013, 09:59
Global zamanında insanları iyi çalıştırıp izin günlerini ssk dan kacırdı , yaklaşık 8 ay önce yapılan bir soruşturmada bütün çalışanların ssk eksik yatmış,gelirleride eksik yatırılmış hep,oyüzden geriye dönük ödemeler başladı benim eşim şu anda çalışmıyor orda 4 sene oldu ayrılalı takım liderliğindeydi gecen 2 ay önce 3,500 net ödeme 2.450 TL de ssk yattın :D ilac gibi geldi extradan hiç beklemediğimiz bir paraydı. demek istediğim paranız kalmaz globalda ama şunu bilin çok çabuk kariyerinizi yükseltebilceğiniz bir yerdir. iyide paralar veriyorlar mesai falan filan derken.

kesinlikle paranız global'de kalmaz asla. biz çalışanlarda aynı şekilde ek ödemelerimizi aldık ve ilaç gibi geldi. mobil teknoloji merkezi olarak rahat bir iş yapıyoruz. Sadece cihazlar hakkında müşterilere yardımcı oluyoruz fatura vs konularla ilgilenmiyoruz.

bizim ekip 08-17,10-19 ve 17-02 gibi 3 farklı vardiya ile çalışıyor. arada bir 00-08 vardiyası çıkar ama bana daha hiç çıkmadı mesela ben hep kendi isteğimle kaldım.

Şirketin yaş ortalaması 23-25 civarıdır. Şirketin en büyük nimetlerinden biri bence servis. Gerçekten istanbul içinde nerede oturursanız oturun servis ile gidip geliyorsunuz.

Ayrıca anlaşmalı firmalarla çalışma olanaklarımız var mesela ben seneye Bahçeşehir Ünide yüksek lisans yapmayı planlıyorum ve %50 indirim alıyorum şirketim sayesinde gibi. Bu şekilde bir çok firmada olanaklarımız oluyor.

Turkcell Global Bilgi (http://www.global-bilgi.com.tr) adresinide incelerseniz eğer şirket hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dodoo
24-05-2013, 10:24
Abi guncellediler mi bilmiyorum ama sitelerinde adresi yanlis yazmislar. Kiz arkadasim staj icin sinava girecekti, Sitede yazan adrese gidiyoruz insanlara soruyoruz yok, bi Allahin kulu bilmiyor, kimitarif ediyor yanlis yere yonlendiriyor.

Sonunda telefonla aradik adresin degistigini soylediler gel de sinirlenme simdi :)

Kapida da tayyar vardi bi tane :D sizin sirketten sanirim :)

Aranel Ciryatan
24-05-2013, 10:36
Abi guncellediler mi bilmiyorum ama sitelerinde adresi yanlis yazmislar. Kiz arkadasim staj icin sinava girecekti, Sitede yazan adrese gidiyoruz insanlara soruyoruz yok, bi Allahin kulu bilmiyor, kimitarif ediyor yanlis yere yonlendiriyor.

Sonunda telefonla aradik adresin degistigini soylediler gel de sinirlenme simdi :)

Kapida da tayyar vardi bi tane :D sizin sirketten sanirim :)

beyaz tayyar ise Doğukan'ın araba forum'a üye ama nicki unuttum :hahaha:

Dodoo
24-05-2013, 10:42
Aynen beyaz olmasi lazim :) konsolla cam arasinda karti duruyodu hatta, isme de bakmistim caktirmadan ama unuttum :D

lethaldoze
24-05-2013, 12:39
Üniyi bırakmasaydım iyiymiş... Üniversite terk :(

Yiğit Ş.
24-05-2013, 12:42
ortam fenadır globalde. ben görmedim ama öle diyooolaaaaa :)

Aranel Ciryatan
25-05-2013, 09:33
ortam fenadır globalde. ben görmedim ama öle diyooolaaaaa :)

yaş ortalamasının düşük olması nedeniyle olan bir durum o :D yeni çalışanlarımız özellikle üni. yeni bitirmiş genç arkadaşlar olduğu için :D

Aranel Ciryatan
27-05-2013, 17:10
Arkadaşlar görmeyenler için güncel olması amacıyla.

Zaten eleman alınacak en azından siteden iş arayan arkadaşlarımıza bi yararımız olsun istiyorum.

maybel
28-05-2013, 01:23
üniversite mezunuyum,işe başvurmak için ne yapmam lazım gerçi mevki bana uzak bahçeşehride oturuyorum ama :)

Aranel Ciryatan
28-05-2013, 21:21
dostum pm ile mail adresimi yolladım sana cv yollarsan sevinirim.

bu arada Teknik ekip dışında platinum içinde arıyorlar bilginiz olsun orada daha iyi para kazanabilirsiniz :D

Hondafatih
28-05-2013, 21:30
dostum pm ile mail adresimi yolladım sana cv yollarsan sevinirim.

bu arada Teknik ekip dışında platinum içinde arıyorlar bilginiz olsun orada daha iyi para kazanabilirsiniz :D

abi eşimin 6 yıllık deneyimi var çağrı merkezinde medyasoft bilgi sistemlerinde takım liderliği pozisyonundada çalıştı ve şuanda iş arıyor... vardiya kısmı kaçla kaç arasıdır evimiz eyüp civarında çok niyetlendi ama vardiyalı olduğu için hem ben pek sıcak bakmadım hemde kendisi hafta sonu izinleri nasıldır?

Aranel Ciryatan
28-05-2013, 21:35
abi eşimin 6 yıllık deneyimi var çağrı merkezinde medyasoft bilgi sistemlerinde takım liderliği pozisyonundada çalıştı ve şuanda iş arıyor... vardiya kısmı kaçla kaç arasıdır evimiz eyüp civarında çok niyetlendi ama vardiyalı olduğu için hem ben pek sıcak bakmadım hemde kendisi hafta sonu izinleri nasıldır?

vardiyalar şu şekilde dostum.

8-17
10-19
17-02

8-9 ayda 1 hafta 00-08

platinum ekip eşin için daha iyi olacaktır çağrı merkezi tecrübesi olduğu için orada yüksek performans ile güzel paralar alabilir.

bason
28-05-2013, 21:38
Bende İzmir lokasyonun da kısa bir süre çalışmıştım. Ortam renklidir ve dendiği gibi yaş ortalaması genç olduğu için gırgır şamata güzel oluyor.:) Yalnız yapılacak iş zordur. Ben bazı şeylere kayıtsız kalamadığım için bırakmak durumunda kalmıştım. Şirket kurumsal büyük şirket olduğu için 1-2 sene dişinizi sıkıp iyi yer edinebilirsiniz. Eğitim süreci çok zevkli geçer ve sıkı dostluklar edinilir. Hala görüşüyorum arkadaşlarımla. Çalışan sirkülasyonu yoğun bir iştir. Vardiya konusunu da çok sıkıntı etmeyin derim evin önünden alıyorlar gece vardiyasında. Şimdiden hayırlı olsun başvuranlara, eğer başka bir pozisyon olsaydı bende başvuru yapabilirdim.:)

Hondafatih
28-05-2013, 21:38
vardiyalar şu şekilde dostum.

8-17
10-19
17-02

8-9 ayda 1 hafta 00-08

platinum ekip eşin için daha iyi olacaktır çağrı merkezi tecrübesi olduğu için orada yüksek performans ile güzel paralar alabilir.

abi bu platinum ekip dediğini biraz açarmısın nedir ne değildir.

bason
28-05-2013, 21:44
Platinum ekipler özel müşterilere bakıyorlar bir çok ayrıcalıkları oluyor bu müşterilerin hatta daha ötesi de vardı black list müşteriler idi sanırım hafızam beni yanıltmıyorsa. Onlara isterse yat ile boğazda gezerken şampanyası biterse şampanya bile gönderebiliyorsunuz.:D Onların özel müşteri hizmetleri çalışanı oluyordu. Diyarbakır lokasyonu bakıyordu. Call center cıların hayalidir.:D

Aranel Ciryatan
28-05-2013, 21:49
Platinum ekipler özel müşterilere bakıyorlar bir çok ayrıcalıkları oluyor bu müşterilerin hatta daha ötesi de vardı black list müşteriler idi sanırım hafızam beni yanıltmıyorsa. Onlara isterse yat ile boğazda gezerken şampanyası biterse şampanya bile gönderebiliyorsunuz.:D Onların özel müşteri hizmetleri çalışanı oluyordu. Diyarbakır lokasyonu bakıyordu. Call center cıların hayalidir.:D

:D çok iyi anlatmışsın istanbulda onların hepsi şuanda

TolgaEsentepe
28-05-2013, 21:51
Ankara'da olursa değerlendiririz :)

bason
28-05-2013, 21:54
Bizde diyorduk adamlar güzel para kazanıyorlar Diyarbakır'da ama harcayacak yer yok filan diye dedikodu yapardık.:D Benim zamanımda yeni bir sisteme geçilmişti. Arada sıkıntı yaşatıyordu kitleniyordu filan. Benim en korktuğum anlardı. Hızlı bir şekilde yardımcı olmaya odaklanırdık, Çat kitlenirdi.:D Ancak o zamanlar yeniydi sistem gayet doğal bunlar şu anda takı takır çalışıyormuş sanırım.:)

Aranel Ciryatan
28-05-2013, 21:58
Bizde diyorduk adamlar güzel para kazanıyorlar Diyarbakır'da ama harcayacak yer yok filan diye dedikodu yapardık.:D Benim zamanımda yeni bir sisteme geçilmişti. Arada sıkıntı yaşatıyordu kitleniyordu filan. Benim en korktuğum anlardı. Hızlı bir şekilde yardımcı olmaya odaklanırdık, Çat kitlenirdi.:D Ancak o zamanlar yeniydi sistem gayet doğal bunlar şu anda takı takır çalışıyormuş sanırım.:)

aynen şuan sıkıntı yok. hatta şuan şirketteyim rahatlıkla forumda bile dolanabiliyorum :hahaha:

bason
28-05-2013, 22:01
Bazen keşke bırakmasaydım diyorum. Çoğu arkadaşım bıraktı ancak devam edenlerde çok. Back office vardı efsaneler orada olurdu.:D SCR ye denk gelmişti bizden bir arkadaş baya zor durumlar olmuştu. Vay be...:D:D Anılar anılar.:) Kolay gelsin sana.:D

onursumer
28-05-2013, 22:11
lokasyon uzak olmasa kesinlikle başvrurdum :)

Suleyman
28-05-2013, 22:11
Elektrik elektronik müh. de okuyorum okulun bitmesine 1 hafta kaldı başvurmayı düşünüyorum ama?:D

Aranel Ciryatan
28-05-2013, 22:18
Elektrik elektronik müh. de okuyorum okulun bitmesine 1 hafta kaldı başvurmayı düşünüyorum ama?:D

dostum mail adresimi pm olarak attım cv ni bekliyorum

Aranel Ciryatan
28-05-2013, 22:20
lokasyon uzak olmasa kesinlikle başvrurdum :)

nerede ikamet ediyorsun beylikdüzlüğünden bile gelen çalışanlarımız var

onursumer
28-05-2013, 22:21
nerede ikamet ediyorsun beylikdüzlüğünden bile gelen çalışanlarımız var

bakırkoy biliyorum servis olayını bir tanıdığımda bu tim grubuydu onların yoneticiliğini yapıyor ama ben zamanımı yolda harcamayı sevmiyorum :)

Suleyman
28-05-2013, 22:29
dostum mail adresimi pm olarak attım cv ni bekliyorum

Mezun olarak gördüm kendimi bi an :hahaha:.Teşekkürler yine de.

Dou
28-05-2013, 22:37
Firmanın %80 popülasyonu bayandır başvurmak isteyen erkek adaylara benden selam olsun :D

Aranel Ciryatan
29-05-2013, 19:40
Doğuhan deşifre etme :D

bugün bazı arkadaşlarımızın aranmasını sağladık. 1 arkadaşımızda görüşmeye geldi :D

flexamin
29-05-2013, 19:50
ankara da olsaydı 1 arkadaşım vardı :S

By CrAzY
29-05-2013, 19:52
Bütün özellikler uyuyo fakat Ankaradayım :)

Dodoo
29-05-2013, 19:57
Firmanın %80 popülasyonu bayandır başvurmak isteyen erkek adaylara benden selam olsun :D

Ep3 e maşallah :D Tükanın önünde görmüştüm :D

@Aranel Ciryatan

Öm attım abey :)

Aranel Ciryatan
11-06-2013, 14:30
Günceldir arkadaşlar. Platinum ekip öncelikli olmak üzere çalışma arkadaşları aramaya devam ediyoruz.

maybel
11-06-2013, 15:58
bana hala dönüş olmadı :(

rodya
11-06-2013, 16:02
eski kız arkadaşım platin üyelere bakıyordu.
maddi getiri az ama psikolojik götürüsü inanılmaz fazla bir iş.

MBuğra
11-06-2013, 16:27
Ya bu platiyum üyeliğin getirisi açar mısınız? Babam 13 senedir turkcell kullanıyor ve her ayda güzel fatura ödüyor. Daha şu güne kadar bi getirisini görmedik, cep teşefonu vermiyorlar mı hediye felan :)

Aranel Ciryatan
11-06-2013, 22:07
eski kız arkadaşım platin üyelere bakıyordu.
maddi getiri az ama psikolojik götürüsü inanılmaz fazla bir iş.

biraz düzenlendi o maddi getiri durumu :D

Aranel Ciryatan
11-06-2013, 22:08
Ya bu platiyum üyeliğin getirisi açar mısınız? Babam 13 senedir turkcell kullanıyor ve her ayda güzel fatura ödüyor. Daha şu güne kadar bi getirisini görmedik, cep teşefonu vermiyorlar mı hediye felan :)

Bu adreste (http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kulupler/Sayfalar/turkcell-platinum.aspx) ayrıcalıkları okuyabilirsin dostum.

Volkann
11-06-2013, 22:11
bu hafta mezun oldum sakaryada yaşıyorum, olanaklar güzel olursa istanbula yerleşebilirim.mail adresinizi alabilir miyim ?

RafetAraç
11-06-2013, 23:03
normal olarak girsek şuan ne kadar ücretle başlatıyorlar ? yani m. temsilcisi olarak girsek ?

yilmazcatalbas
12-06-2013, 00:16
bu hafta mezun oldum sakaryada yaşıyorum, olanaklar güzel olursa istanbula yerleşebilirim.mail adresinizi alabilir miyim ?

Aynen :)
Sakarya Üniversitesi / İşletme Fakültesi / İşletme Bölümü

Aranel Ciryatan
12-06-2013, 06:49
p.m. atabilirmisiniz mail adresimi paylaşayım.

Berkayy
12-06-2013, 09:13
Pm gönderiyorum.

Aranel Ciryatan
13-06-2013, 14:34

Aynen :)
Sakarya Üniversitesi / İşletme Fakültesi / İşletme Bölümü

arkadaşlar platinum ekip için şöyle

servis + yemek + sosyal haklar zaten standart özellikler
en az ön lisans mezunu olmak aranan bir şart.

08-17 / 10-19 / 17-02 gibi vardiya düzeni ile çalışırsınız. nadirde olsa 00-08 gelir ama 5-6 ayda 1 ancak gelir.

platinum ekip güzel prim alır. biraz yorucudur ama yüksek performans ile oturarak yapacağınız iş için güzel para alabilirsiniz.

özel mesaj atarsanız cv yollamanız için mail adresimi paylaşabilirim.

normal olarak girsek şuan ne kadar ücretle başlatıyorlar ? yani m. temsilcisi olarak girsek ?

dostum zaten platinum müşteri temsilcisi sen platinum hizmet ekibi ile karıştırıyorsun. oraya daha sonradan eğer uygun görülürsen sınavlarına girip geçebiliyorsun.

Aranel Ciryatan
18-06-2013, 07:12
Platinum Çağrı Merkezi müşteri temsilcisi için günceldir arkadaşlar.

Aranel Ciryatan
04-07-2013, 22:29
günceldir arkadaşlar. Mobil Teknoloji Merkezi için çalışma arkadaşı arayışımız devam etmektedir.