PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : antalya body / fitness salon tavsiye

i-vtec07
24-05-2013, 12:58
abilerim kardeşlerım selamlar.:)haziran sonuna doğru kayıt olucam :) şimdiden araştırıyim dedim.merkeze yakın çok kalabalık olmayan salon bakıyorum. tavsiyelerinize ihtiyacım var.aksu dan gidip gelicem.ulaşım ı önemli. Saygılar..

AEAlmas
24-05-2013, 14:23
hmm dedeman tarafina bakman gerekir life gym awaros vs var o tarafta aslında alper agbi var integrasi var turbo o da gidiyor ona sorabilirsin

i-vtec07
24-05-2013, 14:30
evet abi beyaz turbo teg var galiba kendisini biliyorum ama tanışmışlığım yok.malesef.abi dedeman a otobüsle gitmem sıkıntı olur gibi.kesin arabayla gitmicem çünki.bana merkeze yakın olması iyi olur gibi.çok saol tavsiyen için abi. Saygılar.

ozgurluk
25-05-2013, 09:15
evet abi beyaz turbo teg var galiba kendisini biliyorum ama tanışmışlığım yok.malesef.abi dedeman a otobüsle gitmem sıkıntı olur gibi.kesin arabayla gitmicem çünki.bana merkeze yakın olması iyi olur gibi.çok saol tavsiyen için abi. Saygılar.

En güzel salon, evine en yakın salondur. Zira bi süre sonra sıkılıyorsun. Salonla evin arasında ki mesafe spora gitmemek için bahane haline geliyor.

En azından bende böyle oluyor :D

denizalpakinci
25-05-2013, 09:28
En güzel salon, evine en yakın salondur. Zira bi süre sonra sıkılıyorsun. Salonla evin arasında ki mesafe spora gitmemek için bahane haline geliyor.

Aynen,kendine en yakın salonu seçmelisin.

i-vtec07
25-05-2013, 10:39

Aslında haklısınız abi :) ama aksu yu biliyosundur.merkeze 20-25 km.:) gitmeyi de kafaya koydum araştırmaya devam :D

G_TT_I
25-05-2013, 10:48
Lifegym'e uye olurken dikkat edilmesi gereken nokta, Turkiyenin en iyi en cok subesi olan gym biziz gibi sacma laflar ediyorlar, diger subelere bakin istanbulun en ucra koseleri.

3000tl gibi ucret istediler, en son tmm haci mudurume soriyim 1000tl olsun dedi :)
Uzerinden baya gecti ama 800tl ye uye olan var gibi acik bir pazarlama.hatasi var

Edit: lara tarafinda, migrosun karsi caprazida olandan bahsediyorum.

sweap07
25-05-2013, 10:59
kardeşim aksudan gidip geliceksen kepez belediyesi kavsagında bir fıtness salonu var ulasımda pek zor olmaz tek dolmus ıle evıne gıder gelırsın

Jön Türk
25-05-2013, 11:03
Şeref bize yakın olan Lotis fena değil İbo gitti.Meydana tek dolmuş ordan aktarma yada yürürsün

Abdullah Çınar
25-05-2013, 11:08
geçen ya portakal çiçeğindekine gitmiştim adını unuttum ama bulursun yolüstü 2 katlı biyer galeri yanında :D iyiydi havuz dışında herşey var hocaları da ilgileniyodu

i-vtec07
25-05-2013, 11:11
Lifegym'e uye olurken dikkat edilmesi gereken nokta, Turkiyenin en iyi en cok subesi olan gym biziz gibi sacma laflar ediyorlar, diger subelere bakin istanbulun en ucra koseleri.

3000tl gibi ucret istediler, en son tmm haci mudurume soriyim 1000tl olsun dedi :)
Uzerinden baya gecti ama 800tl ye uye olan var gibi acik bir pazarlama.hatasi var

Edit: lara tarafinda, migrosun karsi caprazida olandan bahsediyorum.

Abi orası hem uzak kaçar hem ücreti fazla gibi sanırım.tşk ederim.

i-vtec07
25-05-2013, 11:13
kardeşim aksudan gidip geliceksen kepez belediyesi kavsagında bir fıtness salonu var ulasımda pek zor olmaz tek dolmus ıle evıne gıder gelırsın

Tşk. Kardeşim müsait bi gün bakıcam orayada.

i-vtec07
25-05-2013, 11:15
Şeref bize yakın olan Lotis fena değil İbo gitti.Meydana tek dolmuş ordan aktarma yada yürürsün

Valla osman abi herhalde ona gitcem en yakın o gözüküyo şuan :)

i-vtec07
25-05-2013, 11:19
geçen ya portakal çiçeğindekine gitmiştim adını unuttum ama bulursun yolüstü 2 katlı biyer galeri yanında :D iyiydi havuz dışında herşey var hocaları da ilgileniyodu

Orayada bakiyim apo abi olmazsa :D sen gitcen mi bu yaz?Sen gitceksen oraya geliyim usta :)

Abdullah Çınar
25-05-2013, 11:42
düşünmedim gelince bi konuşalım olmazsa

i-vtec07
25-05-2013, 11:48
tamam abi ayarlayalım.

ozgurluk
25-05-2013, 11:49
Kardeşim gel sen bu spor işinden vazgeç :)

20-25 km diyosun.

git gel 50 km.

üstelik arabayla gitmeyeceksin ve otobüs/dolmuş vasıtasıyla gideceksin.

Vallahi akıl karı değil gel sen bu salon işinden vazgeç. 2 -3 alet al evde çalış en temizi o olur:)

Ama illa ki gidicem diyosan Lotis'e git. Hiç olmazsa Groupon / Şehir fırsatında şu an 59 Tl gibi bir rakamı var.

Üstelik hocası Abdullah samimi arkadaşımdır. İyidir güzel insandır , yardımcı olur her konuda.

i-vtec07
25-05-2013, 12:07
abi otobüsle çok bi para çıkmaz gitgel 5 lira haftada üçgün gitsem 15 aylık 60 yapar 60 tl de salon aylık 120 eder hadi 150 olsun :)uzun yola alışkınım ortaokulu kamile çömlekçide okudum.:D evde çalışamam abi işin doğrusu:) kısacası benimkisi bi heves aslında.:) büyük ihtimal lotis e kayıt olucam şuan.çok saol abi tavsiyen için. Saygılar.siz lotis e gidiyosunuz sanırım kısmet olursa tanışmak isterim.

ozgurluk
25-05-2013, 12:30
abi otobüsle çok bi para çıkmaz gitgel 5 lira haftada üçgün gitsem 15 aylık 60 yapar 60 tl de salon aylık 120 eder hadi 150 olsun :)uzun yola alışkınım ortaokulu kamile çömlekçide okudum.:D evde çalışamam abi işin doğrusu:) kısacası benimkisi bi heves aslında.:) büyük ihtimal lotis e kayıt olucam şuan.çok saol abi tavsiyen için. Saygılar.siz lotis e gidiyosunuz sanırım kısmet olursa tanışmak isterim.

Tabiki neden olmasın tanışırız elbette. Beni çok severler orda üye olurum ama hiç gitmem :D ideal müşteri :))

sweap07
28-05-2013, 10:29
lotis ın tam yerı nerede aspendos bulvarında oturuyorum yaz ayında bende gıtmeyı dusunuyorum
ve fiyatları nasıl

ocean0636
28-05-2013, 11:06
Amacın fit vücut stres atmak rhatlamak sağlıklı olmaksa life gym ler veya awaros gibi salonlara bakabilirsin ama amacın sadece vücut geliştirme ise ışıklardaki Gem's Erhan hocanın salon veya konyaaltı sport planet Emre hocanın salon dan başka yerden elle tutulur bi sonuç alamazsın. Antalya'daki müsabıkların %99'u bu iki salondan çıkıyor.

i-vtec07
28-05-2013, 11:59
lotis ın tam yerı nerede aspendos bulvarında oturuyorum yaz ayında bende gıtmeyı dusunuyorum
ve fiyatları nasıl

Kardeşim tam yerini bilmiyorum ama antalya lisesine yakın mış fiyat olark 60 civarı.

i-vtec07
28-05-2013, 12:05
Amacın fit vücut stres atmak rhatlamak sağlıklı olmaksa life gym ler veya awaros gibi salonlara bakabilirsin ama amacın sadece vücut geliştirme ise ışıklardaki Gem's Erhan hocanın salon veya konyaaltı sport planet Emre hocanın salon dan başka yerden elle tutulur bi sonuç alamazsın. Antalya'daki müsabıkların %99'u bu iki salondan çıkıyor.

Bu yerlerede bakıcam abi tşk ederim.amacım stres atmak ve fit bi vücüt elde etmek.spor stresi alıyo gerçekten.futbolu bıraktım.. ygs lys okul tam sinir stres dolduk :)

corrado
29-07-2015, 12:04
yeni bir konu açmamak adına bir can verelim konuya.

Konyaaltı bölgesinde tavsiye edebileceğiniz,
kapalı yüzme havuzu olan bir spor merkezi var mı ?

otel de olur.

sweap07
13-08-2015, 18:06
konuyu hortlatıcaz ama
mevlana kavsagı meydan kavsagı cıvarında spor salonu arıyorum bılgısı olan varmıdır