PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fox tv "pist icin devlete seslendiler polis geldi"

aga81
27-05-2013, 07:36
Biraz once foxtaydi Ankaranin haberi arkasaslar toplanmislar kameralar gelmis arabalar donerkenbpist istiyoruz die seslenirken polis arabasi gelip siradan yazdi cezalari. FOX olmasa napcaz ya :D

lncdlt
27-05-2013, 08:08
only in turkey :S

dorukky
27-05-2013, 08:13
Herşey yasak artık susup birilerinin çıkıp yapmasını beklicez talep etme gibi bi şansımız yok

aga81
27-05-2013, 08:17
Bizim zaten sesimizi cikartmamiz zor cunku polisin isi bizde kolay sebebi arabalarimiz plakalar tespitimiz kolay ugrasmiyolar bile ceza arkamizdan gelio

iynn-RS
27-05-2013, 09:11
pist istiyoruz derken bi kerede arka fonda sifir cizmeseler disimi kiracam.

220T
27-05-2013, 09:13
Dün akşam ATV de gösterdi.

aga81
27-05-2013, 10:13
Sifir cizmeden olurmu :) 206 ile adam gerigeri ciziodu :)

tunceR
27-05-2013, 10:17
biraz konu dışı ama dünde izmirde drag yarışı vardı ülkü yarış pistinde bitane connect soteye yatmış izlmeye gelen herkesin pistten çıkarken araçların plakalarını not alıyodu habire. şaşırdılar artık nerde kime ceza yazcaklarını.

Frid
27-05-2013, 10:31
hikayeden terane yapmasınlar pist girişi bedava olsa bile, bu sefer lastik fren bakımı yapmamak için yine caddede gazlarlar,yanlarlar

ghibli06
27-05-2013, 10:33
pist var işte, Ankara'ya 2 saat... neredeyse bedava turlamak, ama maksat alkolleri alalım, sıfırları çizelim, hiç bir tedbir alınmasın ama kimse de bize karışmasın demekse, işte o pisti daha çok beklerler...

aga81
27-05-2013, 10:41
pist var işte, Ankara'ya 2 saat... neredeyse bedava turlamak, ama maksat alkolleri alalım, sıfırları çizelim, hiç bir tedbir alınmasın ama kimse de bize karışmasın demekse, işte o pisti daha çok beklerler...

Aynen abi sana katiliyorum suan nerdeyse 81 ilin hepsi amacsiz bir sekilde pist istiyoruz diyor. Ayni sekilde biz duzcede tabi :) ama bizim amacimiz var

lethaldoze
27-05-2013, 12:42
Milli piyangodan para çıksa ilk işim pist yaptırmak olur. İllaki 5-10 trilyona birşeyler yapılır, yetmesede o kadar parayla işe girişince sponsorda bulunur bol bol. Mini bi ring yapılır anadolunun dağlarında :)

By CrAzY
27-05-2013, 12:45

Bir Ankaralı olarak ve fox tv ekiplerinin geldiği gün bende orda olmak la beraber söylediklerinize tamamen katılıyorum.

Kenara çektim bakıyorum polis geldi bi hacı muratın yanına alkolle aşağı iniyor.Sonra ne yaptık yazma abi diyor Ulan elindeki ne karşı gelenler içenler dönenler gerçekten de Bu tür insanlar yüzünden gitmeyi düşünmüyorum bir daha...

Antalyalogy
27-05-2013, 12:48
beyin.dll bulunamadı ..

aga81
27-05-2013, 13:25
Bir Ankaralı olarak ve fox tv ekiplerinin geldiği gün bende orda olmak la beraber söylediklerinize tamamen katılıyorum.

Kenara çektim bakıyorum polis geldi bi hacı muratın yanına alkolle aşağı iniyor.Sonra ne yaptık yazma abi diyor Ulan elindeki ne karşı gelenler içenler dönenler gerçekten de Bu tür insanlar yüzünden gitmeyi düşünmüyorum bir daha...

Hadi donme falan neyse de alkol ne ya :mad:

By CrAzY
27-05-2013, 15:50
Tamam yanlış bişey ama birde şöyle bi olaya tanıklık ettim.

Polisle tartışıyorlar İvedik 1.bölgede(Açık adres verdik umarım sıkıntı olmaz) yine bira şişesi ile araçdan iniyor ve polisle tartışmaya giriyor 10 sn sonra polis arabasının camını bira şişesi ile patlatıyor.

Durum böyle olunca polisler ne yapsın , ben 8 yıldır giderim ***** yerlere fakat hiç bir türlü dönmem çekerim kenara aracın içinde otururum fakat bu yıl bu tür şeyler yaşandığından dolayı ekipler normalde 5 de giderken hiç gitmez trafikden yardım isterler oldu önceden polisle konuşup eğlenirdik hiç bir türlü sıkıntı olmazken bu sene hiçbir polis bmw 'cileri sevmez oldu.

1.8 turbo
27-05-2013, 16:26
biraz konu dışı ama dünde izmirde drag yarışı vardı ülkü yarış pistinde bitane connect soteye yatmış izlmeye gelen herkesin pistten çıkarken araçların plakalarını not alıyodu habire. şaşırdılar artık nerde kime ceza yazcaklarını.

cok fazla sıkayet var tahmınımce. ben sırf cıkıstakı aksıyon yuzunden bazen pıste gelmıyorum. yol kesıp sıfır cızıyor adamlar.