PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu yakasında kaportada iyi usta

cem_subasi
27-05-2013, 10:14
Arkadaşalar anadolu yakasında oturuyorum cumartesi gecesi iki aracın beni sıkıştırması ile barıye itmesiyle sağ tarafımı bariyere sürttüm. aracımda boya yoktu kendi uğraşlarımla birazını çıkarmaya çalıştım ama çamurluk ve kapılarımda ezikler oluştu. Kaliteli bi şekilde yaptırmak istiyorum tanıdığınız usta varsa önerilerinizi bekliyorum.. Ben oto king 'te yaptırmayı düşünüyorum..

orhan_guney
27-05-2013, 10:24
ümraniyede saniyede murat abi var sanatkar bir usta istersen görüştürüm seni. gece gunduz çalışır.işi hakkı ile yapar. daha yeni kendi aracımı yaptırdım .

aybarsdnr
27-05-2013, 10:49
libadiye de kemal abi vardır. oto koç. küçük bir dükkanı var ama en az 30 senelik esnaf ve neleri topladı. fiyatta da çok adaletlidir.

hasanpaşada da karakolun yanında hüseyin abi var. ona da çok rahatlıkla kefil olabilirim.

wrcsinan
27-05-2013, 11:25
libadiye de kemal abi vardır. oto koç. küçük bir dükkanı var ama en az 30 senelik esnaf ve neleri topladı. fiyatta da çok adaletlidir.

hasanpaşada da karakolun yanında hüseyin abi var. ona da çok rahatlıkla kefil olabilirim.

Libadiyedeki ustanin yeri tam olarak nerde ?

aybarsdnr
27-05-2013, 11:37
göztepe köprüsünden yukarı çıkıyorsunuz. sağda yanılmıyorsam fırat mahallesi tabelası var. otobüs ve taksi durağını geçince. migrosun tam karşısı olarak düşünün. oradan sağa dönüp yol bitiminden sola döneceksiniz. ileride sağda görürsünüz.yanında market var