PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya mekan tavsiye

c20let
27-05-2013, 11:13
4 arkadaş iş gezisi için Antalya'da lacağız. 1 gece konaklayip döneceğiz. Güzel yemek yiyebilecegimiz gece de takılabilecegimiz mekan tavsiyesinde bulunabilir misiniz antalyalilar. Atalla otelde kalacağız.

MatraX_07
27-05-2013, 11:36
Favori mekan Lara'da Bolu Dağı Mangal Evi
Dedemanda Burger Kıng
Çatı Ocakbaşı

Gece mekan olarak,Lara tarafı,eski Lara yolundaki mekanlar,Dedemanda ki Jolly Joker
Atatürk parkı bunlara örnek

c20let
27-05-2013, 11:49
Tavsiye ettiğin yerleri not aldım abi başka tavsiyeleri bekliyoruz

USTAaa
27-05-2013, 12:15
kanatcı alı asker (lara)
mezem ocakbası(lara)

TonyMontana
28-05-2013, 00:14
Side'ye yolun duserse Kumru Restaurant tek tavsiye edecegim yer, gece icinde Tudors Pub kaleicinde tavsiye ederim;)

ocean0636
28-05-2013, 11:18
Kaleiçinde hiçbir yeri tavsiye etmem ter kokusundan mekanda durulamıyor aşırı varoş, leş bi yer olmuş.

Kaliteli, Elit mekanlardan tavsiyelerim:

Yemek: Antalya Balık, Club Arma Restaurant, Tavacı Recep, kitchenette, Kalina, Kanatçı Ali Asker, Mezem ocakbaşı, Denizim Park
Pub, cafe, Bar: Chaqpel, Benzin, Extrablatt, The NorthShield, Uzaklar, Midpoint, Stellas Manzara, Shots, Kalina, The house cafe, The Way
Gece Klubü eğlence: Aura Kemer, İnferno Kemer, Soho, Black, Cabaret, Jolly Joker, Kalina, The Monkey Club(Mardan Place Hotel)

Bu mekanların herhangi birisi için ihtiyacınız olursa rezarvasyon, giriş konusunda yardımcı olurum.

AEAlmas
28-05-2013, 11:27
Kaleiçinde hiçbir yeri tavsiye etmem ter kokusundan mekanda durulamıyor aşırı varoş, leş bi yer olmuş.

Yemek: Antalya Balık, Club Arma Restaurant, Tavacı Recep, kitchenette, Kalina, Kanatçı Ali Asker, Mezem ocakbaşı, Denizim Park
Pub, cafe, Bar: Chaqpel, Benzin, Extrablatt, The NorthShield, Uzaklar, Midpoint, Stellas Manzara, Shots, Kalina, The house cafe, The Way
Gece Klubü eğlence: Aura Kemer, İnferno Kemer, Soho, Black, Cabaret, Jolly Joker, Kalina, The Monkey Club(Mardan Place Hotel)

Bu mekanların herhangi birisi için ihtiyacınız olursa rezarvasyon, giriş konusunda yardımcı olurum.Yazmaya gerek yok başka :) ama mezem i ayrı severim :)

ocean0636
28-05-2013, 11:30
Aynen mezem güzeldir yemekleri biraz yağlı ama kebap rakı için baska yere gerek yok :) balık ve yabancı yemekler içinde armayı tek geçerim :)

ozgurluk
28-05-2013, 11:31
Çatı ocakbaşına gidebilirsin. iyidir

AEAlmas
28-05-2013, 11:52
Aynen mezem güzeldir yemekleri biraz yağlı ama kebap rakı için baska yere gerek yok :) balık ve yabancı yemekler içinde armayı tek geçerim :)

pastirmali humus tabak tabak sikilmadan yerim yani :)

blumenberg
28-05-2013, 11:59
gece clubu olarak ceila :)

JenGoO
28-05-2013, 12:45
Stellas manzara oturabilecek ve yemek yenilecek en başarılı yerlerden..

i-vtec07
28-05-2013, 13:00
aksu aslım şimşek köfte piyaz :D

c20let
28-05-2013, 15:44
Jollye ve allye gittik yemegimizide donerciler carsisinda yedik 1 gece kaldik zaten umdugumuz gibi gezme sansimiz olmaadi bir daha ki ziyartimize kalanlari deneyecegim ilgilenen herkese tesekkurler

GökhanK
28-05-2013, 16:02
gece clubu olarak ceila :)

Maalesef CEİLA kapandı ama Alanyada ROBİN HOOD güzel mekandır yolun düşerse bi bak ;)

AEM
29-05-2013, 01:24
Maalesef CEİLA kapandı ama Alanyada ROBİN HOOD güzel mekandır yolun düşerse bi bak ;)

Konaklı'da Summer Garden'de iyidir. :) yaz aylarında vazgeçilmezim :D

blumenberg
29-05-2013, 03:37

Hadi ya daha geçen yaz oradaydım :) baya hoşuma gitmişti Burak yeter'le :) bu arne başka mekanlara atıcaz o zaman kendimizi , tm bakim ona da :)

levent
29-05-2013, 03:54

Konaklı'da Summer Garden'de iyidir. :) yaz aylarında vazgeçilmezim :D

Şehirden uzak hakkaten eğlenmelik yer Summer, Alanya içinde ise Hollywood :icon_tup: Robin'in eski tadı yok malesef

Antalya için ise benim tercihim Inferno olur :)

xILuciferIx
29-05-2013, 03:57
Ne tür şeylerden hoşlandığınızı bilmediğimiz için bir şey söylemek zor. İçkili sakin bir mekan isterseniz Düden şelalesi Değirmen restaurant çok güzeldir tavsiye ederim.

dragon07
29-05-2013, 07:32
zaten gitmiş gelmiş :))

Sequental
29-05-2013, 10:16

Bu mekanların herhangi birisi için ihtiyacınız olursa rezarvasyon, giriş konusunda yardımcı olurum.

Arkadasim ben buraya gecenlerde bi konu acmistim, Bu UZAKLAR bar denen virane soytari yeri..
Insanlar yillardir biriktiktirim kazanadiklari evlerini satiyor o serefsizler yuzunden. Komsusu adam cocugunu uyutamiyor gece sabaha kadar demistim..

Onuda bi kenara koy haydut , hucre evi gibi bi yer orasi. benim kendi evim var yaninda, benden iyi kimse bilemez orayi..
kendi sahibi kendi kafasina sikar geberir, diger g.tu boklu mafyavari insanlar yanindaki musterileri insan yerine koymayip texas gibi silahli catismaya girereler geberir bi tanesi.

Birak orada bisey icmeyi HAYATINI TEHLIKEYE ATARSIN O MEKANA GIDERSEN. LUTFEN ARKADASI YANLIS YONLEDIRME..Yakinda zaten yasal islem baslatilacak orasi icin.

Daha 2 ay once yine gece catisma oldu asagida yani uaklarin onunde caddede (Bakkalin karsisinda hemen)

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/152128-mahalle-icinde-muzikli-yerlerin-gurultusu.html

Tugral
29-05-2013, 12:13
Uzaklar eskiden kaliteli bir mekandı. Bayadır gitmiyordum el değiştirdiğini duymuştum. Geçenlerde eşimle birlikte gittik. Gitmez olaydık. Nerde lise talebesi var, orda. İşletmeci ve çalışanlar zebellah gibi , kimin ne yaptığı belli değil. Yani öyle nezihlik falan kalmamış ortamda. sıçmışlar sıvıyorlar.... Doğru söylemiş arkadaş, aynen katılıyorum dediklerine.

ocean0636
29-05-2013, 13:12
Arkadasim ben buraya gecenlerde bi konu acmistim, Bu UZAKLAR bar denen virane soytari yeri..
Insanlar yillardir biriktiktirim kazanadiklari evlerini satiyor o serefsizler yuzunden. Komsusu adam cocugunu uyutamiyor gece sabaha kadar demistim..

Onuda bi kenara koy haydut , hucre evi gibi bi yer orasi. benim kendi evim var yaninda, benden iyi kimse bilemez orayi..
kendi sahibi kendi kafasina sikar geberir, diger g.tu boklu mafyavari insanlar yanindaki musterileri insan yerine koymayip texas gibi silahli catismaya girereler geberir bi tanesi.

Birak orada bisey icmeyi HAYATINI TEHLIKEYE ATARSIN O MEKANA GIDERSEN. LUTFEN ARKADASI YANLIS YONLEDIRME..Yakinda zaten yasal islem baslatilacak orasi icin.

Daha 2 ay once yine gece catisma oldu asagida yani uaklarin onunde caddede (Bakkalin karsisinda hemen)

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/152128-mahalle-icinde-muzikli-yerlerin-gurultusu.html

Herkesin yorumu kendine ! Bana insanları yanlış yönlendirme vs gibi ithamlarda bulunamazsınız herkes haddini bilsin. Oraya kendi şahsi fikrimi yazdım kimseyide ilgilendirmez benim haftada en az 3 gece gittiğim bi mekan. Sizi rahatsız eden bîley varsa gerekli yerlere sıkayet edın kapattırın kapattırabılıyorsanız.
Ayrıca o sılahlı olay da north da oldu yalan yanlıs bılgı vermeye gerek yok. Bu yazıdgınız hakaretleri de umarım o kişiler görmez başka bişey demiyorum.

Terbıyesızlıge gerek yok herkes kendı fıkrını yZmakta serbest katılmıyorsan ayrı bı mesajda fıkırlerını yazarsın. Benden alıntı yapmana gerek yok .

Abdullah Çınar
29-05-2013, 13:20
Mezem ocakbaşı

Jön Türk
29-05-2013, 13:23
Güzel yerler tavsiye edilmiş konuyu keşke önce görseymişim evin dibinde kalmışsınız.
Hızlı dedeman gecesini görmek nasip olmuşsa gerisi önemli değil :D Karşı caddeyi yakıp p*ç p*ç yürümek çok fena :D

Sequental
29-05-2013, 20:26
Herkesin yorumu kendine ! Bana insanları yanlış yönlendirme vs gibi ithamlarda bulunamazsınız herkes haddini bilsin. Oraya kendi şahsi fikrimi yazdım kimseyide ilgilendirmez benim haftada en az 3 gece gittiğim bi mekan. Sizi rahatsız eden bîley varsa gerekli yerlere sıkayet edın kapattırın kapattırabılıyorsanız.
Ayrıca o sılahlı olay da north da oldu yalan yanlıs bılgı vermeye gerek yok. Bu yazıdgınız hakaretleri de umarım o kişiler görmez başka bişey demiyorum.

Terbıyesızlıge gerek yok herkes kendı fıkrını yZmakta serbest katılmıyorsan ayrı bı mesajda fıkırlerını yazarsın. Benden alıntı yapmana gerek yok .

Terbiyesizlikle alakasi yok..
Sen hergunde gidebilirsin oraya,,,

2 ay once sikilan kursun benimbalkonuma geldi, sen ne konusuyorsun kardesim..
Ates dustugu yeri yakar..
Olayin rapaoruna imza atacak canak yalayicisda haftada bir gun kirigini getiriyor oraya..

hepsinin gorsel kanitleri birkac aydir kaydediliyor...Ruhsat isini Muratpasa encumenlerinden birkacinin vasitasi ile ayraladi (isimler mevcut) Ayrica isin emniyet kismi yukarda dedigim gibi; devletin rutbesini uzerinde tasiyan 3 kurusluk bir canak yalayicisinda...

Zaten Icislerine gereken belgeler gonderildi..

Ama sen gitmeye yine devam et..
Dukkanin mulks sahibi ayni zamanda ust katinda mulk sahibiydi(ayni zamanda oranin mimari). Zoraki daire satildi, alan kim biliyormusun: Onlar!!ayni zamanda bu adam binanin da mimari.Su an nerede biliyormusun?: Yesilbayirdan kendine ev ald, kacti kurtuldu tehditlerden. Dukkanin onunde oturmussun, soruyorum sana: Yukarda ailesi ile oturan kiracilar aksam karisi cocugu ile milletin ortasindan mi gececek? Apartman girisi bile bikamamislar..

Sen bu bencilleri mi savunuyorsun bana???

Alinti yapmakla terbiyesizlik yapilmaz, oncelikle TERBIYESIZ kelimesini bana sen yakistirdigin icin o eylemi yapiyorsun..

Orayi oven sendin, onun icin alinti yaptim, Kolladigin bir yerse bilemem..

BU YAZDIGIM SEYLERI INSALLAH ONLAR GORUR...
Biz eski yerlisiyiz Antalyanin. Peder 1970-78 de Sehrin tek Taxi duraginda 8 sene taksicilik yapiyordu.. O Mahallenin adi Demircikara mahallesidir. 1971 de benim kendi amcam aranin mahalle muhtariydi..

Yoruguz biz, okurlarsa kulaklarina kupe olsun..
Hos zaten yakinda yuzyuze tesrif edecegiz...Kendisi ile halledecegiz zaten..

Ben onca emegim ile aldigim malimi serefsizele ortak edemem.. Insanlar o mekanin yakininda ev alip satamiyorlar, hatta kiraya veremiyor...BILIYORMUSUN SEN ONU??

Senin yas daha 23 allah bol omur versin...Sole 20 sene daha gecsin bakalim, son 12 yilini bir ev almak icin calis cabala, sonra bole soytarilar senin malina ortak olsun, sonra gorurum ben seni..

Ben cook zor kazandim kardesim, sevdiklerimi arkamda koydum geldim...Sen git 2 tek ic orada ama bana savunma o p.c;leri..

Sequental
29-05-2013, 20:33
Haa bu arada zaten haftada 3 gun gidiyormussun, selam sole..

Insan olsunlar biraz.. (Panpa olmussundur sen zaten onlarla)

Tugral
30-05-2013, 10:48
arkadaslar gereksiz yere tartışıyorsunuz. Kimsenin yeri değil sonuç olarak. Biri över biri söver normaldir. Oranın nasıl çökülerek alındığını iyi biliyorum. Bende beyenmeyenlerdenim orayı. Oturupta tartışçak halim yok kimseyle, sizde relax olun çöken çökmüş, işleten, işletiyor, giden , gidiyor. Misal bu yazıyı okurken ocean'ın stellas manzara fikri çok uygun geldi eşimin doğum gününü orda kutladık burdanda teşekkür edeyim. Ortam yumuşasın

Sequental
30-05-2013, 11:54
Eyvallah Tugral kardes..
Yaa orasinin adi gecince kanima dokundugu icin oyle yazdim, birde arkadas orayi gidilebilecek yerler sinifina sokunca, nasil bir yer oldugunu bilmeyenlere desifre icin yazdim..

Dedigim gibi ates dustugu yeri yakiyor, oranin hergu cilesini ceken benim. Belki bi vatandas bir gece orada biseyler icip, sonrasinda kendi evinde donup huzurla uyuyor.
Ama orada oturan insanlar daha tuyu bitmemis bebelerinin uykulari onlar trafindan haram edilince (Gurultu olayi) onlar cekiyor acisini..

Son zamanda cikan alkol yasasi,arac surerken kulallanilmamasi icin cok iyi oldu (sigara haric)
keske mahalle iclerinde mantar gibi acilan izalasyonu yapilmamis bina altlarina acimlis muzikli yerlerede boyle caydirici cezalar gelse...Yada bu tur yerler mesgun mahallerden uzak yerlere tasinsa (Sahil bandi mesela) Zaten aracla gelip icip donemeyeceginden, alkol alan kisi taxi ile doner evine...Avrupa ulkelerinde Cuma aksamlari dolar tasar gece kluplerinde. Eve donerken taxi turarlar ortak...Veya aralarindan bir arkadas o gece icin EBE olur, icmez..araci o surer (Bob diye isimlendiriler mesela o Ebe'yi Hollanda ve Belcikada)
Ve kesinlikle apartman altinda oyle izalasyonsuz muzikli eglence yeri olmaz. Kimse uykusundan olmaz..

Ben gercekten boyle bir yasa ciksin istiyorum..

ocean0636
30-05-2013, 13:06
@Squental

Ben orayı svunmuyorum sadece sevdıgım bır mekan mesajımı alıntı yapmıssınız ama alakasız bı cevap vermıssınız benım rahatsız oldugum ve sınırlendıgım nokta benım ılk mesajımdan alıntı yapıp bana karşı ithamlarda bulunmanız. Herkes istediği fikri savunmalta özgür. Ben istediğimi yazarım hıc kımse de bısey dıyemez sız de aynı sekılde fakat sız benım ılk mesajıma karsılık resmen saldırıya gectınız sacma bı sekılde. Olan olaylarında uzaklarla alakası yok o olaydakı cogu kısıyı ıyı tanıyorum, gecmıse dayanam kısısel bı husumet tesaduf o mekana denk geldı. Heryerde olabılırdı bunjn uzaklarla hıc bır alakası yok. Gıtmeye devam edıyorum daha bır defa bırakın kavgayı tartısmaya bıle denk gelmedım. Sıkıntılar olaylar mekanla alakası yok kısısel husumetler her mekanda denk gelebılır. Geçen seneki black dekı olay yıllar oncekı cece deki çakra dakı olaylar desenız tamam onlar mekan sahıbınden ve dusmanlarından kaynaklı olan olaylar ama sızın bahsettıklerınız de uzakların hıç bır sucu yok. Ayrıca oncekı mesaj dada yazdım son olay UZAKLAR DA DEĞİL NORTH DA OLDU !

Neredeyse babam yaşında adamsınız o yuzden tartışmayı uzatmayalım. Kolay gelsin..

ocean0636
30-05-2013, 13:14
arkadaslar gereksiz yere tartışıyorsunuz. Kimsenin yeri değil sonuç olarak. Biri över biri söver normaldir. Oranın nasıl çökülerek alındığını iyi biliyorum. Bende beyenmeyenlerdenim orayı. Oturupta tartışçak halim yok kimseyle, sizde relax olun çöken çökmüş, işleten, işletiyor, giden , gidiyor. Misal bu yazıyı okurken ocean'ın stellas manzara fikri çok uygun geldi eşimin doğum gününü orda kutladık burdanda teşekkür edeyim. Ortam yumuşasın

Sonuna kadar haklısın, zaten ortamı geren ben degılım 30 tane sevdıgım mekanı yazdım ıcınden bır tanesı squental ın hosuna gıtmıyor dıye sahsıma ithamlarda bulundu benım sınırlendıgım nokta bu. Yoksa dedıgın gıbı herkes aynı yerı sevemez zevkler renkler bırı over bırı sover. Senın yazdıgın gıbı bagımsız yazılmıs bı fikir yok ortada dırek benden alıntı yapıp bana saldırır nıtelıkte bı mesaj. Örneğin bende jolly joker pub dan nefret edıyorum ama tutupta burda jolly yı tavsıye eden hıckımseye saldırmıyorum anlatmak ıstedıgım bu.
Rica ederim stellas eşle dostla aile ile gidîlecek çok guzel bır mekan, begenmenıze sevındım :)

Sequental
30-05-2013, 22:50
@ocean 0636..

konuyu kapatma yaklasimina sevindim..

Ben sana saldirmadim, gecmise donuk mesajlara bak, sen beni terbiyesizlikle itham ettin. Ben sana sadece insanlari yanlis yonlendirme demistim. Hakaret yoktu bunda, Ama terbiyesiz kelimesi hakarettir..
Sadece 3-5 mesaj oncesini oku..

Diger bir konu; sen oradakilerin cogunu tanidigini soyluyorsun ama ne kadar!!
Sen bir yolcusun oradan gecen,biz ise kaliciyiz..

Sana kursun benim balkonuma isabet etti diyorum..

Peki soyle diyeyim sana belki anlarsin kimleri iyi tanidigini: O mekanin uzerinde D.. hanim var, guzellik merkezi isletiyor. Yilbasinda kiraladi orayi..Kadinin 2 tane kucuk cocugu var..
Zor bisey degil sor bakalim kendisine gecenlerde gecenin bir yarisi asagida kursunlar atilmis mi atilmamis mi?
Kim sIkmIs tabanca kimin elindeymis??

Az ilerdeki corbaci var, Nigdeliler..Oranin yer sahipleri. Binalari daha 2 yillik..Sor bakalim caktirmadan ben o barin uzerini veya karsisindaki yeni binadan ev almak istiyorum nasil bir yer diye..Ne cevap verecek...

onu gec, karsida Bilem otelin sokata bekleyen elemanlari var..Onlara sorabilirsin ben buradan bir daide aldim nasidir durumlar diye sor..

Birde o mekanda oturan insanlar neden gece devlete ait olan karsidaki bosluga araba koyamiyor. Sanki o binalardan birini ziyarete gelmis gibi arabani koymaya calis bakalim, ne diye tepki gosteriyor iyi niyetli uzaklarin sokaktaki elemani?? Onlar satin almislarya Devlet Karayollari Istimlak sinirini!!!Kimse park edemez!!
Karsidaki adamin gecenin bir vakti hastasi oldu diyelim acil hastaneye gidecek, veya cok onemli hayatmamak meselesi bir haber aldi heme arabasina atlayip gitmsei gerekiyor.. Adam taa pazarin icine parketmis onlar yuzunden.Durumu sen dusun kafanda..

Yanlis anlama beni, sana degil benim sinirim.
Anlasilan sen hakkaten safkalplisin ve yuzeysel inaniyorsun tanidigin herkeze..
Bak istersen soyle de yaparim, veririm sana benim evin anahtarini birgun 1 hafta kal..Valla bak

Bak bakalim huzurlu bir aksam yatabilecekmisin..

P.S: Yandaki pembe binadaki adam 2 sendedir satamiyor dairesini,gelen alici etrafa sordugunda asaginin namini duyuyor.. Emlak degeri sifira cekilor o yuzden..

neredeyse babam yasindasin demissin, eyvallah..Insallah sende birgun baba olursun (Belkide oylesindir su an) Umarim o zaman ailenle cocuklarinla huzurlu bir aksam oturbilecegin bir yuva/ev nasip eder Alllah..
hergun hergun davul sesi dinlettirmezler sana ve ailene insallah..Samimi ve ictenlikle soyluyorum bak bu son yazdiklarimi,hiciv degil. Cunki benim cok saygim vardir aile muessesine..

Eger gercekten samimiyetin var ise onlarla soyle lutfen: insanlik namina,aile ve kucuk cocuklarin gece uykulari namina o muzigi o kadar acmasinlar. Yani zaten oraya oturan birisi zaten duyar muzigi..Stadium tipi hoparloru sonuna kadar acmak yani extra bi getirsi olmadigi gibi, yakinindaki musterinin kulak zarini patlatir...

Tekrar soyluyorum;sana hakaret etmedim, oyle bir amacimda yoktu zaten.
Ben olayin talihsizligini yasayan kisiyim,halende yasiyorum..
Seninde dedigin gibi, kapatalim bu konuyu...

Saygilar