PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dolandırıcı İlker Dumlupınar (ilkerotti) ile alışveriş yaparken dikkatli olun.!

Sayfa : [1] 2

AhmetDncr
01-06-2013, 16:14
Aranıza katılalı çok fazla olmadı yaklaşık son bir buçuk senedir sürekli giriyorum foruma, az çok tanıyanlar var, bir çok kişiyle alışverişim oldu çok şükür kimseyle bi sorun yaşamadık hem aldığım ürünlerde hem sattığım ürünlerde..

Burda sanayide tamirci bi abimizin aracına bi kaç parça lazım oldu, foruma konu açtım arananlar kısmına, eksiklerin birazını buradan hallettik, kalanları da yurtdışından temin ettik.. o sırada ilker abi bana facebook'tan mesaj attı enjektör arıyomuşun bende var dedi, tamam abi dedim alalım, orhanla (miktop ali) görüş dedi bana, pazarlığımızı yaptık 375 lira parayı orhana gönderdim, enjektörleri bana adanadan MKT'nin göndereceğini söyledi, bir hafta bekledim gelmedi, sonra tekrar orhana ulaştım MKT'nin enjektörleri bulamadığını ve gönderemiyeceklerini söyledi, tama dedim bende parayı gönderin ben başka birinden bulmaya çalışıp alırım dedim.. üzerinden biraz zaman geçti bugun tam bir buçuk ay oldu, hala enjektör yok, paramızı geri göndermiyor, telefonu yok ulaşamıyoruz, facebook'tan mesajlarıma cevap vermiyor, artık son çare olayı sizlere de sunmak istedik..

Siz siz olun İker Dumlupınar (ilkerotti) ile alışveriş yaparken dikkat edin, Önce ürünü elinize alın sonra parasını gönderin..

Olayın bütün ayrıntısını Orhan biliyor, beni tanımayanlar var orhan benden daha eski forumda o da zaten gerekeni söyler konuyu görünce..

Bizi tabiri caizse dolandırdı, 375 lira paranın kendisini insanların gözünde nasıl düşüreciğini akıl edemedi yazık, hiç bişeyden utanmıyorsa yaşından başından çoluk çocuğundan utansın, o parayı gönül rahatlığıyla çoluk çocuğuyla yiyebilen bir adamdan herşey beklenir.. diyeceğim sadece dikkatli olun..

ve resimlere geçelim..

http://imageshack.us/a/img14/7428/msjj.png

http://imageshack.us/a/img13/2606/111nw.png

http://imageshack.us/a/img839/9527/222lo.png

http://imageshack.us/a/img441/1092/333en.png

http://imageshack.us/a/img14/4536/444ks.png

http://imageshack.us/a/img577/6893/555gu.png

Orhana foruma konu açıcam dediğimden sonra bile 18-20 gün bekledim, insanlık yapalım belki gönderir diye, ama bize yapılan muamele buna zorladı maalesef..

Muharrem C.80
01-06-2013, 16:23
okumadım ancak zamanlaman çok yanlış. vakti değil.

AhmetDncr
01-06-2013, 16:28

haklısınız aslında, ülkemin bu karışık zamanında..

PiscocuK
01-06-2013, 16:56
Gecmis olsun umarim cozulur sorunun

FaBeRgE
01-06-2013, 17:11

madem vakti değil, forumda ne işiniz var ? Tamam sıkıntılar var ama abartmayın bence bu kadar.

Tuncay
01-06-2013, 17:13
İnsallah magduriyetin tez zamanda çözülur

chatlaxs
01-06-2013, 17:16
zamanlama yanlış ne demek ?adam bekleyeceği kadar beklemiş zaten.Gündemdeki olay önemli olabilir ama adamın buraya konu açmasıyla ne alaka ? medya bile günlük gülistanlık üstelik

luca55
01-06-2013, 17:24
zamanlamayla alakası yok adamın sıkıntısı basladıgında boyle bır olay mı vardı,hem sonucta adamda kendı çapında mağdur.geçmiş olsun konu içinde site yöneticilerinden yardım iste,belki onlar tanıyordur araya girip tatlıya bağlayabılırler.birçok kez yardımcı oldular cunkü.

ARP
01-06-2013, 17:39
ben bu konuyu 5 ay önce açardım ama neyse sabrın sonu selamettir.

eyyy ilker denen ... neyse

sabrivtec nickli arkadaşın ile alışveriş yaptınız ikinizin anlaşmaması yüzünden tabi ikinizinde işine gelmedi girip çıkan bana oldu yaklaşık 8000 TL lik parça param yok.

Allaha havale ediyorum seni evli barklı adamsın tabi adamsan kızına o benim paramı nasıl yedirdin.

ahmetdinçer kardeşim senin 350-400 tl neki adam kimleri ne kadar dolandırdı bir bilsen...

sakın birisi çıkıp konuyu birde diğer taraftan dinleyelim vs. gibi cümleler söylemesin nedeni ise 8000 TL yi ben sildiysem vardır bir nedeni Allah gördü.

Sabrivtec ve ilkerotti ikinizide diyecek hiçbir sözüm yok.

sabri kardeş sakın bişeyler yazıp üste çıkmaya kalkma seninde işine gelmedi ve sustun

SerkanYazgan.
01-06-2013, 17:48

sabrivtec nickli arkadaşın ile alışveriş yaptınız ikinizin anlaşmaması yüzünden tabi ikinizinde işine gelmedi girip çıkan bana oldu yaklaşık 8000 TL lik parça param yok.

Allaha havale ediyorum seni evli barklı adamsın tabi adamsan kızına o benim paramı nasıl yedirdin.

ahmetdinçer kardeşim senin 350-400 tl neki adam kimleri ne kadar dolandırdı bir bilsen...

sakın birisi çıkıp konuyu birde diğer taraftan dinleyelim vs. gibi cümleler söylemesin nedeni ise 8000 TL yi ben sildiysem vardır bir nedeni Allah gördü.

sabri kardeş sakın bişeyler yazıp üste çıkmaya kalkma seninde işine gelmedi ve sustun
O paralar ya kızından ya da eşinden çıkar hocam. Keşke konu açıp fişleseydiniz arkadaşı. Emeğe göz diken insanlar mutlaka çektirdiklerinin bin kat fazlasını çekecektir.

okanturan
01-06-2013, 17:53
YanliŞ Şeyler pİyasa İÇİnde sİn elbet baŞka tİcaretler yapacaksin adini lekelİyeceĞİne bu tarz Şeylere gerek yok.

ARP
01-06-2013, 18:03
YanliŞ Şeyler pİyasa İÇİnde sİn elbet baŞka tİcaretler yapacaksin adini lekelİyeceĞİne bu tarz Şeylere gerek yok.

olay adını lekelemek değil aslında KUL HAKKI

Allah her günahı affeder ama Kul hakkını affetmez.

Allah c.c neyle gelirsen gel ama kul hakkıyla gelme demiş.

Etme bulma dünyası ne ekerse onu biçer o para gün gelir dolaylı yollardan zaten gelir.

AhmetDncr
01-06-2013, 18:04

Beterin beteri varmış demekki, keşke siz zamanında uyarsaydınız forumdaki arkadaşları, en azından kimse ticaret yapmazdı.. üzüldüm sizin adınıza da dediğiniz gibi benimki sizin alacağınızın yanında sadece devede kulak kalır, Allah büyük kimsenin yaptığı yanına kalmaz

MeRtCaN
01-06-2013, 18:32
Geçmiş Olsun Ahmet
Umarım kısa zamanda Çözersin Problemi

Taha Fedai
01-06-2013, 19:17
Vay arkadaş forumda ne adamlar varmış yahuu ...

svtec
01-06-2013, 19:21
böyle tipler adam dolandırırken seçerler herkesi dolandırırsa piyasası biter işini yaptığı düzgün adamlar vardır hep onlar savunur onları .. yani işleri bir şekilde döner konular açılır kapanır unutulur gider..

Onurkk06
01-06-2013, 20:03
Yahu bu adamlar başını yastığa nasıl rahat koyuyor anlamıyorum bakkala 10 lira borcum olunca içim huzursuz oluyor adamlardaki rahatlığa bak

erdalss
01-06-2013, 20:08
çok geçmiş olsun ama çıkar onlar biyerden çıkar çıkar rahat olun siz ALLAH yukarda

ilkerotti
01-06-2013, 20:34
ahmet hastane işimizin olduğunu herkes biliyor o işlerle ilgilenmek için ben dükkanımı bırakmak zorunda kaldım.
telefonum kırıldı o ara hattımı da kaybettim o yuzden kimseye ulaşamıyorum senin paranın orhanın hesabında olması gerekiyor MKT parayı orhanın hesabına yatırdığını soyledi bana orhan hesaplarını kontrol edip teyid etsin. haklısın sana karşı çok mahcup oldum sonuna kadar haksızım bu konuda orhan baksın hesabına yoksa yarın sabah senin hesabına paranı yatırıp makbuzunu koyucam foruma.

mustafa arpacı sana gelince senin onayın olmadan ben senin parcalarını kimseye vermedim. sana borcum olan 1200 tl yi aldığını umuyorum (şeref karacadan arkasından ana avrat küfür edip sonra benimle konsurken arkasına sığındığın şeref karacadan nede olsa sana göre herkes ... çocugu) bana dedinki 1200 borcun var seref abide kabul etti ödedi sana borcumu.

ahmet dediğim gibi eğer paran orhanın hesabına yatmamış sa yarın öğleden sonraya kadar müsade rica ediyorum senden. mağdur ettiğim için çok özür dilerim.

Mikrop_Ali
01-06-2013, 21:07
ben sadece iki tarafıda tanıdığım için ve yardımcı olduğum için adım geçiyor
beni bu forumdan olsun ankara tayfası İstanbul tayfası olsun çoğu insan tanır benlik bi durum olsa aynı gün sorunu çözerim. benimle alışveriş yapan mal alan mal satan veya etrafımdaki herkes tanır bilir karakterimi ticaret anlayışımı..

ilker abinin dükkanda araba topladığım için kendiside telefon kullanmadığı için bana ulaşmasını söylemiş ahmete..

neyse ahmet bana ulaştı hesap no verdim para bana geldi ilker abiye vermedim enjektörü yollamasını bekledim 1 hafta filan beklettim parayı bunu ahmetede söyledim. kanka paran bende bi sıkıntı olursa söyle geri yollayım dedim.
kendiside yazar facebook üzerinden yazıştığımız yazılarda duruyor.
zaten ilker abide hemen istemedi parayı.

ilker abiyide her gördüğümde enjektörü göndermesini söyledim. sonra enjektör makattaymış ilker abi söyledi onuda ahmete soyledım.
herşeyi iki tarafa söyledim.

makata ulaştık yine ben arabamdan dolayı orda olduğum için benim telefondan görüşmeler yapıldı mkt ben yollıcam dedı 1 hafta fılan gectı ses çıkmadı. enjektör bulunamadı.

sonra mkt enjektörün parasını ahmete yollasın dedi ilker abi; ahmetin hesap nosunu verdik. para fılan gelmedı. benım hesabıma gelen bir parada yok.

ahmetten para geldiği tarih yazılı parayı çekip ilker abiye verdiğim tarih yazılı.
hesaptan 350 çektim + 25nakit vardı onu ilker abiye verdim..
bu günün akşamıda ahmetle ilker abiyi kendi telefonumdan konuşturdum.
ve enjektörün parasını gerı verılecegı konusunda anlaşıldı sanırım..

fotolarda o tarihten itibaren bu güne kadar hesabıma gelen giden paralda gözüküyor..

bundan 10 gün filan öncede ahmeti arayıp tekrar sordum kanka ne yaptınız hallettiniz mi sorunu diye.. yok dedi bende inşallah çözülür dedim.

Ahmet mağdur oldu ilker abininde dükkandakı işlerden ve kayinçosununda eşinin rahatsızlığından dolayı bu duruma gelmiş olay.

ben elimden geldiğince iki tarafada yardımcı olmaya çalıştım ama benlik bişey yok ortada. bunu samimi olduğum arkadaşlarımda biliyor. gerekirse onlarda yazar.

sonuçta mal başkasının para başkasının
geçmiş olsun tekrar

http://r1306.hizliresim.com/1b/1/nprzq.jpg

http://o1306.hizliresim.com/1b/1/nps05.jpg

ARP
01-06-2013, 21:18
Ilker allah seni bildigi gibi yapsin bu şekilde aciklama yap hop kendini temize cikart

Ulan parcalari sana verdim hani param 1200 lira dedigin cometic contanin parasi anca eder gerisi nerde piston kol yay sapka subaplar ana kol yatak vs nerde bunlar allah gördü

Yok hastane isi yok telefon kirildi gec bu ayaklari hakkinda konu acilinca 1 aydır misafir girdiğin siteye nasil haberin olduda girdin

Seni allaha havale ettim kafana göre takıl

Milleti Tokatlı sonra kac git yikama actin demircinin bile parasini vermeden kac git

Tabi senlik ne olabilirki artik sabriye parcalari vermedin isine geldi sabride ben parcalarimi almadım dedi para vermem dedi olan size güvenip senet sepetsiz parca veren bana oldu

Banada iyi oldu 8000 kaybettim ömrümün en büyük dersi oldu

Haaa suda var 8000 bana oyle bir geri donecekki anlayamicaksin

ARP
01-06-2013, 21:19
Stlegal cem abiyi bile takotladin ulan okadar parca takmis adam yardim edecem derken ona bile sapladin

AhmetDncr
01-06-2013, 21:42
Orhanın söyledikleri harfi harfine doğru, o da arada kaldı bende arada kaldım..Usta benden parayı istiyor, gelmiyorsa sen vericeksin diyor..

ahmet hastane işimizin olduğunu herkes biliyor o işlerle ilgilenmek için ben dükkanımı bırakmak zorunda kaldım.
telefonum kırıldı o ara hattımı da kaybettim o yuzden kimseye ulaşamıyorum senin paranın orhanın hesabında olması gerekiyor MKT parayı orhanın hesabına yatırdığını soyledi bana orhan hesaplarını kontrol edip teyid etsin. haklısın sana karşı çok mahcup oldum sonuna kadar haksızım bu konuda orhan baksın hesabına yoksa yarın sabah senin hesabına paranı yatırıp makbuzunu koyucam foruma.

mustafa arpacı sana gelince senin onayın olmadan ben senin parcalarını kimseye vermedim. sana borcum olan 1200 tl yi aldığını umuyorum (şeref karacadan arkasından ana avrat küfür edip sonra benimle konsurken arkasına sığındığın şeref karacadan nede olsa sana göre herkes ... çocugu) bana dedinki 1200 borcun var seref abide kabul etti ödedi sana borcumu.

ahmet dediğim gibi eğer paran orhanın hesabına yatmamış sa yarın öğleden sonraya kadar müsade rica ediyorum senden. mağdur ettiğim için çok özür dilerim.

yarın öğleye kadar neyin ne olduğu belli olacak o zaman..hesap numaram konunun ilk sayfasında ilk mesajda orhana attığım mesajların resimlerinde var, bekliyor olacağım..

yukarıda gördüğümüz gibi orhanın hesabında yok para..

MKT
01-06-2013, 21:50
Mevzuyu okuduğum kadarı ile benlik kısmından bahsedecem Ilker ve Mustafa'dan aylar önce 12.000 tl degerinde malzeme aldım tek kalemde.ilker bana enjektorleri de verdi satarsan satarsın dedi.sonra bu olay için aradı beni sattık gönder dedi tamam dedim ama bulamadım parayı.ilkerde bana adamlardan para aldık bakacak dedi.bende madem bizde kayboldu parasını gönderim kanka 300-350 bişeyler dedim tamam dedi.orhanin hesabına yatıracaksın Orhan başka hesap No verdi Konya'dan birilerinindi sanırım.oyle olunca 1 hafta sonra ben hesabın birine 250 Eft yaptım arkadaşımın hesabından.sonra bende unuttum zaten bu olayı.sonucta parayı ben almamıştım adamlardan.malzemede benim malzemem degildi emaneti zaten.sonra uzun bir süre bende illere ulasamadim.saglik sorunları vardı biliyordum.aolayin buralara gelmesine şok oldum.ben o konu halledildi falan sanıyordum melerden mevzu çok farklı yerlerdeymis.0530-228-85-seksenbes numaradan aratmısin beni kardeşim konuşalım durumu.benlik birşey yok ama bir sekilde hallederiz.bende numaran yok o yuzden

Mikrop_Ali
01-06-2013, 22:13
Mevzuyu okuduğum kadarı ile benlik kısmından bahsedecem Ilker ve Mustafa'dan aylar önce 12.000 tl degerinde malzeme aldım tek kalemde.ilker bana enjektorleri de verdi satarsan satarsın dedi.sonra bu olay için aradı beni sattık gönder dedi tamam dedim ama bulamadım parayı.ilkerde bana adamlardan para aldık bakacak dedi.bende madem bizde kayboldu parasını gönderim kanka 300-350 bişeyler dedim tamam dedi.orhanin hesabına yatıracaksın Orhan başka hesap No verdi Konya'dan birilerinindi sanırım.oyle olunca 1 hafta sonra ben hesabın birine 250 Eft yaptım arkadaşımın hesabından.sonra bende unuttum zaten bu olayı.sonucta parayı ben almamıştım adamlardan.malzemede benim malzemem degildi emaneti zaten.sonra uzun bir süre bende illere ulasamadim.saglik sorunları vardı biliyordum.aolayin buralara gelmesine şok oldum.ben o konu halledildi falan sanıyordum melerden mevzu çok farklı yerlerdeymis.0530-228-85-seksenbes numaradan aratmısin beni kardeşim konuşalım durumu.benlik birşey yok ama bir sekilde hallederiz.bende numaran yok o yuzden

sana verdiğim hesap no ahmet'indi zaten. ahmetten gelen mesajı direk copy paste yaptım sana 2 kez
ama yatırdıysan bile eksik yatırmışsın neyse orası beni ilgilendirmezde.
belki yanlış hesaba yatırmışsın dekont varmı? belge vs

AhmetDncr
01-06-2013, 22:46

Ben enjektörlerin sizde olduğunu bile bilmiyordum, parayı orhana gönderdikten sonra söyledi bana ilker abi enjektörlerin sizde olduğunu, daha sonra sizin enjektörleri bulamadığınızı söyledi, ama parayı sizin göndereceğinizi söylemediler bana..

ben ilker abiye ulaştığımda hep bugun göndericem 15 dk sonra hesabında para gibisinden yalanlarla oyalamış beni anlaşılan..daha sonra zaten hiç ulaşamadım bile, sürekli ilker abinin kayınbiraderini aradığımda ilker yok burda değil dedi, sonra beni telefonda tehdit etti, az önce beni aradığınızda anlattım mevzuyu size.. sizlik bi durum yok ben o parayı ilker abiye gönderdim, bana bugune kadar bir kuruş bile gelmedi, parayıda bana o göndericek ya da orhana göndertecek..

yukarıda ilker abi kendisi yazmış sana para gelmediyse ben göndericem diye, yarın öğleye kadar alıcaksın paranı diye.. yarın öğleye kadar beklicem 375 lira para gelmezse eğer yukarıda da yazdığım gibi kimin ne olduğı çıkıcak ortaya zaten..

JenGoO
02-06-2013, 11:47
Ya yinemi bir ilker davası.. Hiç şaşırmadım.. Hiç uzatmayacam hakkımı helal etmiyorum, işi gücü demogoji yapmak sağdan soldan parça alıp parasını vermemek alakasız bahanelerle sallamak. Ne diyim Allah yardımcın olsun kardeşim. Bir tek sen değilsin. Bu sitede kesinlikle satış yasaklı olması gereken bir üye!!!!

dirk
02-06-2013, 12:07
Bende Yazmak isterdim ama değmez.... Hakkım olan her kuruş Burnundan Gelsin..

kerem_euk34
02-06-2013, 12:19
Ilker abiden gerekli aciklamayi bkliyorum hala inanamiorm bn arabami toplarken bu kadar bna yardimci olan biri nasi yapar bunlari ???

Mutu
02-06-2013, 12:22
Bende Yazmak isterdim ama değmez.... Hakkım olan her kuruş coluğundan cocuğundan cıksın....

Çocuğunun bir suçu yok ki, bir kişi sizi dolandırdıysa o kişiden çıksın, masum bi çocuğa başkasının suçunu yüklememek gerek.

dirk
02-06-2013, 12:26
öyle kalıplaştığı için yazdım ... Düzelttim ne kadar sinirliysemmm düşünmeden direk öyle cıktı ağzımdan :( sen düşün NEyse niyetim anlaşılmıştır HAKKIMI HELAL ETMİYCEM

elpadre
02-06-2013, 12:28
en guzelı boyle konularda al gulum ver gulum urun uzakta ıse tanıdına aldırıcaksın tıcarette ınsanın adı cıkar 9 a ınmez 8 e bu ısler boyle allah yardımcınız olsun ....

Dookan
02-06-2013, 13:54
ne cok tokatçı varmış forumda haberimiz yokmuş.demek ki dikkat etmek lazım.

AhmetDncr
03-06-2013, 11:03
...

orhan baksın hesabına yoksa yarın sabah senin hesabına paranı yatırıp makbuzunu koyucam foruma.

...
Gördüğünüz gibi arkadaşlar iki gün önce kendisi girip yazmıştı foruma, yatırıcam paranı pazar günü öğleden sonra diye, ama hala hareket yok.. Bu kadar adamın önünde nasıl rahatlıkla yalan konuşabildiğini görüyorsunuz..

http://img189.imageshack.us/img189/8222/bnkg.png

smtkrglu
03-06-2013, 13:02
böyle olaylar formdaki muhabbete gölge düşürüyor kimsenin birbirine olan güveni kalmıyor böyle çürük şahsiyetleri ayıklamak gerek...

Z20LET
03-06-2013, 22:27
mustafa(arp) borcuna inanılmaz sadik biridir. o niyette olan birininde başkasına çamur atabileceğini sanmıyorum. Umarım problemler düzelir. çünkü dolandırıcı sıfatiyla gezmek ilkere yakışmaz.

AşkınS.
03-06-2013, 22:49
abi çoluğa çocuğa beddua etmeyin gözünüzü seveyim..hala hesaba para yatmamışsa harbiden ilginç,

Turboğuz54
03-06-2013, 23:16

adam dolandırılmış neyin vakti değil tamam cok yüklü bi miktar değilde napalım herşeyi bırakıp diğer konuyamı yönelicez sacmalamışsınız

Yigit-Y
03-06-2013, 23:22
vay be neler oluyor hayatta :(

Dookan
03-06-2013, 23:32
pavarotti yatırmamış daha parayı

ibratice
04-06-2013, 00:49
benim bir yerden param gelicekti o enjektörleri ben alıcaktım param gelmeyince alamamıştım alıcam deyipte alamadığım için içimden adama ayıp oldu mahçup oldum diye üzülüyordum Allah korumuş .

overblack
04-06-2013, 01:02
benim bir yerden param gelicekti o enjektörleri ben alıcaktım param gelmeyince alamamıştım alıcam deyipte alamadığım için içimden adama ayıp oldu mahçup oldum diye üzülüyordum Allah korumuş .

haydar dümenden alıntı yapayım :)

"seni annen kadir günü doğurmuş yavrum" :D

AhmetDncr
04-06-2013, 13:02
Arkadaşlar hepiniz açık şekilde görüyorsunuz, kaç gün oldu konuyu açalı, kendisinden hala ses yok, ulaşamıyoruz telefonlara önce cevap vermiyordu, sonra ulaştığımız telefonu kapattı, resmen isteye isteye kendini rezil etti hepimize.. Geçen gün yazmıştım kimin ne mal olduğunu görücez diye, hepimiz görmüş olduk..

Yönetimden bu üyenin Satış Yasaklı Üye olarak işaretlenmesini istiyorum, hatta böyle insanları forumdan uzaklaştırmak gerek, kardeşlik ortamına zarar vermemek adına.. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum..

Bu konuyu sürekli güncel tutucam ki herkes görsün, gözünden kaçanlar olabilir, onlarda mağdur duruma düşmesinler.

s2kfreak
05-06-2013, 06:06
satıs yasaklı olsada bare ınsanlar kanmasa

Burak53
05-06-2013, 08:27
zamanlaması yanlışmış pehhh tövbe estağfirullah mübarek kandil günü

Time-R
05-06-2013, 09:24
Forumdaki curukleri tek tek ayirmak gerek. Zamanla bende yardimci olacagim bu konuda bu insanlarin ismini vererek.

Birde aramizda beyinciyiz diye gecinip base map atip yollayan beyinciler var bu isi parasiyla yapan, onlarida Allah'a havale ediyorum simdilik. Allah kor yanindan cikarir insallah. He birde adami soyup sogana cevirmeye calisanlar var, sonradanda soyduklari adama bir sekilde camur atanlar. :)

Sizede cok gecmis olsun, boyle adamlara oyle bir damga vurulmaliki, oyle bir adi cikarilmaliki sirti bir daha yere gelemesin. Satis yasakli uye bile az bence. Insanin adi cikacagina mal mulk para pul ticaret islerinde, cani cksin daha iyi.

Muharrem C.80
05-06-2013, 10:35
zamanlaması yanlışmış pehhh tövbe estağfirullah mübarek kandil günü

5 günlük cevaba bak kandil olmasa napıcan? Olan olayın maiyetine itirazım olsa farklı yazardık neyi kovalıyosun hala birkez söylenince anlamışsak cevap yazmıyoruz zaten, adamın maduriyeti o esnada fazla ön plana çıkamadı görüldüğü üzre. Neyse konuyuda okudum konu sahibi arkadaşım ifşa önemli bilinçlenilmesi açısından. Geçmiş olsun

Tuncay
05-06-2013, 10:47
Geçenlerde takas ve hibe pazarı n dan bi arkadaş dumpvalve ihtiyacı olana verebilirim diyo
ihtiyacı olan biride çıkıyo alıyo buraya kadar çok güzel
1 gün sonra eline geçer geçmez burada 200 tl den satışa çıkarıyo şaka gibi
ürünü bedelsiz bir şekilde ihtiyaç sahibine gönderdiğini düşünen arkadaş 200 tl ye satılık ilanı görünce şok geçiriyo
Doğal olarak konuya kardeşim benden ihtiyaç sahibi olarak alıyosun utanmadan burada satışa çıkarıyosun diye mesaj yazmıştı
Böyle olaylarda var
Yazılan mesajlar siliniyo ve satış devam ediyo :)

taytay
05-06-2013, 10:56
Geçenlerde takas ve hibe pazarı n dan bi arkadaş dumpvalve ihtiyacı olana verebilirim diyo
ürünü bedelsiz bir şekilde ihtiyaç sahibine gönderdiğini düşünen arkadaş 200 tl ye satılık ilanı görünce şok geçiriyo
Doğal olarak konuya kardeşim benden ihtiyaç sahibi olarak alıyosun utanmadan burada satışa çıkarıyosun diye mesaj yazmıştı
Böyle olaylarda var

bu konu duruyormu yaw ? :) merak ettim kimmiş die

Tuncay
05-06-2013, 10:59
bu konu duruyormu yaw ? :) merak ettim kimmiş die

Bu konuya yorum yazdım diye ban aldım dikkat et :)

http://www.techturkey.com/forum/modifiye-parcalari/156533-dumpvalve.html

PiscocuK
05-06-2013, 12:13

yok artık ya.

Evrenoz
05-06-2013, 12:18

Merak ettim, üşenmedim baktım..

Konuya yazdın diye ban almamışsın. İnsanları yanlış yönlendirip moderasyonu zan altında bırakma!

Hemen görelim neden ban aldığını..

Mart ayında şu anda silinmiş olan bir satılık konusuna yorum yazmışsın ve 25 puan ceza almışsın.

Profil Cezaları
Sebep: Satılıklar bölümüde hayırlı satışlar,maşallah vb. yazmak, ilan sahibi harici güncelleme yapmak 25-03-2013 11:07 TechTurkey 25 / 21-09-2013 12:07

Akabinde;

dumpvalve
Sebep: Satılıklar bölümüde hayırlı satışlar,maşallah vb. yazmak, ilan sahibi harici güncelleme yapmak 28-05-2013 19:21 TechTurkey 25 / 24-11-2013 18:21

Dumpvalve konusuna konuyla alakasız bir şekilde " Daha neler görücez:) " diye mesaj atmışsın ve olması gerektiği gibi bir ceza puanı daha almışsın. Ceza puanın da 50'ye ulaştığından otomatik olarak 1 gün uzaklaştırılmışsın.

MBuğra
05-06-2013, 12:18

http://www.techturkey.com/forum/6838617-post347.html

Parçayı veren iyiniyetli arkadaşta bu galiba. Yazık, iyiniyetinin kurbanı olmuş. Yapılan fiil her ne kadar yapan kişinin vicdanına kalmış olsada, ayıp. O adam satmayı bilmiyor muydu?

SABRİVTEC
05-06-2013, 12:57

Ben bu konu ile alakalı çok konuşmuycam beni tanıyan tanır sıkıntı yok benim vicdanım çok rahat sanada birtek şey söyliycem başkada hiçbirşeye cevap yazmıycam bunuda tanımayanlar vardır beni yanlış tanımasınlar diye ( yukarıda seninde işine gelmedi sustun ) demişsin senin sustun dediğin ben birtek bu iş için senin için kalkıp istanbuldan ankaraya geldim aynı gün geri döndüm sende biliyorsun ama diyecek birşeyim yok dediğim gibi çok şükür benim vicdanımda gönlümde çok rahat bu konuda.

ARP
05-06-2013, 13:22
Ben bu konu ile alakalı çok konuşmuycam beni tanıyan tanır sıkıntı yok benim vicdanım çok rahat sanada birtek şey söyliycem başkada hiçbirşeye cevap yazmıycam bunuda tanımayanlar vardır beni yanlış tanımasınlar diye ( yukarıda seninde işine gelmedi sustun ) demişsin senin sustun dediğin ben birtek bu iş için senin için kalkıp istanbuldan ankaraya geldim aynı gün geri döndüm sende biliyorsun ama diyecek birşeyim yok dediğim gibi çok şükür benim vicdanımda gönlümde çok rahat bu konuda.

tabiki için rahat olacak sana ikinci el satılması çok zor parçalar verecekti (klima komp,hortumları,airbag,koltuk,krank,kol,piston) vermedi sende bunları 5000 tl civarı sayarım demişsin hazır benim parçalarımın parasını sen almışken ilker efendide senin parçalarının parasını vermeyince olan bizim oldu için ister rahat olsun ister olmasın

AMA SENİ VE İLKERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM ALLAH GÖRDÜ

istanbuldan kalkıp gelme muhabbetine gelincede arabanın satışı hala minikslerde idi ve bende satışı verdiymeyeceğimi söyleyince seni bir telaş aldı kalktın seve seve ankaraya geldin.arabanın satışını hilmi sen paranı almadan vermem demişti bana ama siz satışını alınca girende bana oldu çıkanda.

hiç önemi yok YÜCE ALLAHIM o parayı bana bir şekilde dönüp dolaştırır getirir inşallah.

Tekrar ediyorum iyiki 8000 tl gitti herkezin ne olduğunu anladım

ister cevap yaz ister yazma.

jdmpoint
05-06-2013, 13:40
Forumdaki curukleri tek tek ayirmak gerek. Zamanla bende yardimci olacagim bu konuda bu insanlarin ismini vererek.

Birde aramizda beyinciyiz diye gecinip base map atip yollayan beyinciler var bu isi parasiyla yapan, onlarida Allah'a havale ediyorum simdilik. Allah kor yanindan cikarir insallah. He birde adami soyup sogana cevirmeye calisanlar var, sonradanda soyduklari adama bir sekilde camur atanlar. :)

Sizede cok gecmis olsun, boyle adamlara oyle bir damga vurulmaliki, oyle bir adi cikarilmaliki sirti bir daha yere gelemesin. Satis yasakli uye bile az bence. Insanin adi cikacagina mal mulk para pul ticaret islerinde, cani cksin daha iyi.

Kapasitenin yetmeyecegi seyler hakkinda konusmak istiyorsan konu ac herkes en ince detayina kadar ogrensin konuyu senin zaten ne oldugunu herkes anlamis durumda oyuzden fazla bi kaybin olmaz...adamin konusunu karaktersizliginle kirletme...

Taha Fedai
05-06-2013, 14:37

Parçayı veren iyiniyetli arkadaşta bu galiba. Yazık, iyiniyetinin kurbanı olmuş. Yapılan fiil her ne kadar yapan kişinin vicdanına kalmış olsada, ayıp. O adam satmayı bilmiyor muydu?

Yok artık yaa bu kadar yüzsüzlük olur mu arkadaşlar bari parçayı bağışlayanla irtibata geçin o yazsın şimdi biz ne desek boş sonuçta parça o mu değil mi kutusuna kadar koymuş adam veren kişi onaylarsa bizde eşe dosta söyleriz. ...

ofli
05-06-2013, 14:45
Yok artık yaa bu kadar yüzsüzlük olur mu arkadaşlar bari parçayı bağışlayanla irtibata geçin o yazsın şimdi biz ne desek boş sonuçta parça o mu değil mi kutusuna kadar koymuş adam veren kişi onaylarsa bizde eşe dosta söyleriz. ...

arıyorum şimdi kıvancı haberi yok sanırım :D

düzeltiyim kavga çıkmış zaten geri almıyo ağır itamlar var :D

CGTY
05-06-2013, 14:55

Eğer dediğiniz gibiyse ben böyle bir şey görmedim, bu nasıl bir karaktersizliktir..

XoR
05-06-2013, 15:23
Eğer dediğiniz gibiyse ben böyle bir şey görmedim, bu nasıl bir karaktersizliktir..

Karakter fatal error

RCkid
05-06-2013, 15:35
Bi bakalim hibe konusuna belki daha ekmek cikacak parcalar vardir:)
Benolsam buraya degil de sahibinden'e verirdim:)

özgür67
05-06-2013, 15:36
Bi bakalim hibe konusuna belki daha ekmek cikacak parcalar vardir:)
Benolsam buraya degil de sahibinden'e verirdim:)

Eğer dedikleri gibiyse ve aynı ürünü tekrar bu sitede satmaya kalkışıyorsa arkadaşın ahlak seviyesi kadar zeka seviyesi baya diplerde demek

Tuncay
05-06-2013, 15:51

Parcayi hibe eden arkadas zaten konuya yazdi fakat ilani veren kisi hem suclu hem guclu modunda bi cevap verdi su an hatirlamiyorumda ister atar ister satar im seklinde
O yazilar silindi bence o yazilar eklenmeli

uTku^
05-06-2013, 15:59
Yazık günah 3kuruş para için

yucelebeci
05-06-2013, 16:00
bu nedir arkadaş arkanı dönmeye gelmiyo, insanlar böyle şeyleri kendilerine nasıl yakıştırabiliyorlar anlamıyorum

FaTiH44
05-06-2013, 16:01
Eğer dedikleri gibiyse ve aynı ürünü tekrar bu sitede satmaya kalkışıyorsa arkadaşın ahlak seviyesi kadar zeka seviyesi baya diplerde demek

katılmadan edemedim.

CGTY
05-06-2013, 16:05
Karakter fatal error
buna ek olarak :)

beyin.exe bulunamadı

ef186
05-06-2013, 16:13
Böyle olaylarda var

Yazılan bir mesaj yok daha neler ve hayırlı satışlar yazan 2 mesaj silinmiş konuda onlarıda geri getirip altlarına daha önce silinen mesjdır yazıyorum bakarsınız ne yazıyor nasıl anlaşılsın bizlerde müneccim olmadığımızdan ordan hibe edilen bedelsiz verilen bir malı diğer tarraftan satmaya çaılışıldığını görmemişiz ...

şimdi gelelim bu durumda ne olucak .
Bu arkadaş uzun bir süre banlanacak sebebide forum üyelerinin iyi niyetlerini suistimal etmek olacak .

Sonrasında da gözaltında olacak baska bir hatasında da süresiz banlanacak .

İyi niyete böyle yaklaşan birinin forumumuza zerre faydası olacağını düşünmüyorum.

Elimde sıfır s3 dumpvalve var doğuştan alınma sıfır kutusunda hiç kullanılmadı ihtiyacı olana bedelsiz verebilim

doğuş otomotivden alınma hiç kullanılmamış kutusunda dump valve
fiyat:200 TL
iletişim p.m

http://i42.tinypic.com/ael5cj.jpg
http://i41.tinypic.com/ae8p61.jpg
http://i42.tinypic.com/1o64bc.jpg
http://i44.tinypic.com/ix8bpi.jpg
http://i41.tinypic.com/2zo97hw.jpg

Bu üye için 3 ay uzaklaştırmayı ve sonrasında Satış yasaklı olarak kalmasını uygun görüyorum tekrarında süresiz uzaklaştırılacaktır siz siz olun üyelerin iyi niyetini suistimal etmeyin ....

XoR
05-06-2013, 16:30
Ağzım açık izliyorum böyle konuları. Kimsede hakkaniyet ve vicdan kavramları kalmamış. Herkes birbirini düdüklemenin peşinde.

Bu tarz dümen peşinde olanlar gece yattıklarında nasıl uyuyorlar nasıl akıllarına gelmiyor yaptıkları akıl sır erdiremiyorum.

Ar damarı çatlamış, haya ve utanma duygusu kalmamış insanlar var aramızda malesef.

Dookan
05-06-2013, 16:35
helal olsun...suçu aslında yazacak yan tarafta kucuk bı kutuda her tıklayan gorebıleck harika olur.3 kuruşa tenezzül eden sahtekar

Asil
05-06-2013, 16:40
Sıkı takipçisi olduğum yabancı bir forumda, malı satan ile alan birbirlerine aynı ebay'de olduğu gibi olumlu veya olumsuz eleştirilerini (feedback) bırakabiliyorlar ve yine ebay'de olduğu gibi herkesin forum üzerinde yaptıkları ticaretler üzerinden puanı oluyor.
Eğer zor bir eklenti değilse ve çok zahmetli olmayacaksa admin'imiz bu özelliği foruma eklesin; faydası olur.

SmT
05-06-2013, 16:42
Ne kadar karaktersiz bir adammış yahu,bedavaya al kar elde etmeye çalış utanmadan..Bu tiplerin forumda olmaması en doğrusu...
Bazılarında haysiyet,karakter kalmamış..

mmustu
05-06-2013, 16:42
ulen bu kadarını esnaferay bile yapmaz beee :hehe:

_FrKn_
05-06-2013, 16:45
Sağlam bir ooha çektim. Yanlış anlaşılma yok dimi, ihtiyacı olana hibe edilen malı alıp forumdan satılık konusu açıyor :D eğer bir yanlış anlaşılma yoksa harbiden çok yazık :(

KIVANÇ
05-06-2013, 18:22
Merhaba arkadaslar konu donmus dolasmis benim konuya gelmis allah razi olsun boyle bir olayi herkezin gormesi benim acimdan iyi oldu bugun oglen aslan aradiginda ogrendim bende durumu ve ardindan Bugra abi aradi durumu tegit etmek icin bende durumu anlattim ve kendisine aradigi icin tesekkur ettim ben bu urunu bedelsiz bir sekilde ihtiyaci olana vermek istedim aacikcasi daha once bilen arkadaslar vardir bedelsiz olarak cok sey verdim plakalik olsun filitre olsun yok ivir zivir ama bu durum beni gercekten uzdu benim hatam ilk sorana gondermek oldu bana dumpvalveyi sordugunda bile faturasi varmi serviste ne kadar gibi sorular sorunca aslinda supelenmistim ama yinede ihtiyaci vardir dedim ve gonderdim, ve urun eline ulastiktan 1 saat sonra ilana acmasi biraz sok edici bir durum oldu benim acimdan ben ona mesaj attigimda bana zaten satmak icin istedigini soyledi ben boyle birsey soylemis olsan zaten urunu gondermicegimi soyledim daha sonra urunu bana geri gondermek istedi ama ben kabul etmedim okadar konusmadan okadar iyi niyetten sonra geri almak bana yakismaz diye dusundum yapicak bisey yok en azindan insanlari tanimis olduk iyi niyette nasil suistimal edilir onuda gormus oldum konu sahibinden ozur diliyorum konusu biraz karistigi adminlerden ve ozellikle ef186 Bugra abidende duyarliligi icin tekrardan tesekkur ederim.

gökh@n_gr
05-06-2013, 18:26
Keşke geri alsaydın ürününü,burda olmasa gidip başka yerde satıp nemalanacak. İnsanlardaki bu rahatlığı anlamıyorum 3 kuruş para için insan adını lekeler mi ya.

KIVANÇ
05-06-2013, 18:33
Keşke geri alsaydın ürününü,burda olmasa gidip başka yerde satıp nemalanacak. İnsanlardaki bu rahatlığı anlamıyorum 3 kuruş para için insan adını lekeler mi ya.

Sizde haklisiniz ama onunda kendince bahaneleri vardi kendi safligima verdim acikcasi bu durumu para ihtiyacim var falan filan yapcak birsey yok insanlara yardim etmeyi iyilik yapmayi seven biriyim belkide bu yuzden bu durumlara dusuyorum belkide dumpvalve yi suan satan arkadasin gozunde bir kerizim enayiyim ama insanlarin kafa yapisini degistiremezsiniz sonucta onun basinada boyle bir durum geldimi (gelir insallah demiyorum) ama dusurdugu durumu anlar insallah.

elpadre
05-06-2013, 19:11
adam bır pparcaya ruhunu satmaya calısmıs yazık ..

JenGoO
05-06-2013, 19:24
İlker den ses soluk yok değil mi.. Bugun miraç kandili nekadar vicdanlı bu adam görelim!!!

CGTY
05-06-2013, 19:51
Sizde haklisiniz ama onunda kendince bahaneleri vardi kendi safligima verdim acikcasi bu durumu para ihtiyacim var falan filan yapcak birsey yok insanlara yardim etmeyi iyilik yapmayi seven biriyim belkide bu yuzden bu durumlara dusuyorum belkide dumpvalve yi suan satan arkadasin gozunde bir kerizim enayiyim ama insanlarin kafa yapisini degistiremezsiniz sonucta onun basinada boyle bir durum geldimi (gelir insallah demiyorum) ama dusurdugu durumu anlar insallah.

Keşke geri alsaydın Kıvanç. Bu fırsatçı kendini uyanık zannedip bundan nasipleneceğine, gerçekten ihtiyacı olan birine gönderirdin.

rodya
05-06-2013, 19:59
Farketmezki adam her türli haysiyetsiz, şerefsiz.
Zerre hoşlanmıyorum kişilerin adlarının geçmesinden ama bu adam internette mimlenmeyi hakediyor. Karaktersiz herif..

ARP
05-06-2013, 20:04

Kivanccim benide 2 sahis enayi yerine koydugunu saniyor ama yaniliyirlar onlar kendilerini kandirdilar

@jengoo

Dostum adam olan anlar hadi beni gec bizim mebla büyük te adamin parasini bile kac gun gecti vermedi. 2 gün sonra cikar yok hastane yok postane virrik cirrik der çünkü bu bahaneler hep aynı sabride aynısını yapmıştı beni oyaladi

Allah bildigi yapsin insallah

overblack
05-06-2013, 20:04
yüzsüzlüğün daniskası..herif konu açmış ya :D

chatlaxs
05-06-2013, 21:06
vay arkadaş ne adamlar var yahu :eek:

Low-Rider
05-06-2013, 21:07
O bedavaya aldığı dv'i satarsa haram olsun parası ayıptır günahtır bu ne aç köpekliktir yahu

Antalyalogy
05-06-2013, 21:10
Satarsa parası yedi ceddine haram olsun.Ahlaksız insan.. :(

DENON
05-06-2013, 21:13
asıl hibe mal alıp konu açıp satmaya çalışan insan satış yasaklı yapılmalı

Kadyr
05-06-2013, 21:22
utanmadan birde 1 saat sonra ilan açmış peh

DeNNis
05-06-2013, 21:36
adam arsızın dibi çıktı ya. böyle insanlarla aynı havayı teneffüs ettiğim için, insan oldukları için, onuda bir ana doğurduğu için ben utanıyorum arkadaş.

SABRİVTEC
06-06-2013, 01:03
tabiki için rahat olacak sana ikinci el satılması çok zor parçalar verecekti (klima komp,hortumları,airbag,koltuk,krank,kol,piston) vermedi sende bunları 5000 tl civarı sayarım demişsin hazır benim parçalarımın parasını sen almışken ilker efendide senin parçalarının parasını vermeyince olan bizim oldu için ister rahat olsun ister olmasın

AMA SENİ VE İLKERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM ALLAH GÖRDÜ

istanbuldan kalkıp gelme muhabbetine gelincede arabanın satışı hala minikslerde idi ve bende satışı verdiymeyeceğimi söyleyince seni bir telaş aldı kalktın seve seve ankaraya geldin.arabanın satışını hilmi sen paranı almadan vermem demişti bana ama siz satışını alınca girende bana oldu çıkanda.

hiç önemi yok YÜCE ALLAHIM o parayı bana bir şekilde dönüp dolaştırır getirir inşallah.

Tekrar ediyorum iyiki 8000 tl gitti herkezin ne olduğunu anladım

ister cevap yaz ister yazma.

Kivanccim benide 2 sahis enayi yerine koydugunu saniyor ama yaniliyirlar onlar kendilerini kandirdilar

@jengoo

Dostum adam olan anlar hadi beni gec bizim mebla büyük te adamin parasini bile kac gun gecti vermedi. 2 gün sonra cikar yok hastane yok postane virrik cirrik der çünkü bu bahaneler hep aynı sabride aynısını yapmıştı beni oyaladi

Allah bildigi yapsin insallah

Mustafa bende kendi adıma düşen tarafları için konuşuyorum.Senin işin ilkerle benimle değil ben o satışı alamıycağım korkusundan değil seni ezmek istemedim yoksa şimdiye kadar çoktan almıştım satışı ama sen anlamadın, yoksa senin dediğin gibi satışı vermem falan muhabbetleri için kalkıp gelmedim oralara ama sen bundan anlamazsın. Kalkıp o kadar pc başından yazana kadar ilker in evini yurdunu herşeyini biliyorsun git al iste, benide aranızdaki olaylara karıştırma artık. Sen parçaları kime verdin ilker e bana değil ben kimden aldım ilker den bende parçaları takas yaptım onunla, burada benlik birşey yok benimle ilgili en ufak birşey yazma buraya bir derdin varsa benimle alakalı telefonum var sende 24 saat te açık musaıt olamasam kesin dönüş yaparım belki sinirle silmişsindir numaram 0536 928 54 60 Benim kimseye kendimi kanıtlamak gibi bir niyetim yok o ben değilim yapmadım öyle birşey aman yanlış anlamayın falan gibi, beni bu camiada çok kişi tanır para pul için kimseye laf söyletmem kendime başım dik anlımda ak çok şükür.

Eyüp
06-06-2013, 01:26
O bedavaya aldığı dv'i satarsa haram olsun parası ayıptır günahtır bu ne aç köpekliktir yahu

İhtiyacı olan varsa işine yarasın diye verilen bir ürün , millet şaşırmış..Bu yazılanları okuyuncada zorla almadımki ben o gönderdi demiştir Allah bilir..

Eray Yümsel
06-06-2013, 01:40
ulen bu kadarını esnaferay bile yapmaz beee :hehe:

muştucum küfür edip kendımı bugranın eline düşürmicem :D sen şurdan cıkar random küfür ediyom sana a.ajsjdqıd.m.ıjsduajduqdq.k :D ticaret te tam senlik aama benı atma ortaya :D

TolgaEsentepe
06-06-2013, 02:00
ibretlik bir karaktersizlik örneği hibe konusunda ki çok şerefli arkadaş..

fatiii
06-06-2013, 07:20
bu ilkerotti gerçekte kimdir?neci yani çıkaramadım ben?

ARP
06-06-2013, 08:07
Mustafa bende kendi adıma düşen tarafları için konuşuyorum.Senin işin ilkerle benimle değil ben o satışı alamıycağım korkusundan değil seni ezmek istemedim yoksa şimdiye kadar çoktan almıştım satışı ama sen anlamadın, yoksa senin dediğin gibi satışı vermem falan muhabbetleri için kalkıp gelmedim oralara ama sen bundan anlamazsın. Kalkıp o kadar pc başından yazana kadar ilker in evini yurdunu herşeyini biliyorsun git al iste, benide aranızdaki olaylara karıştırma artık. Sen parçaları kime verdin ilker e bana değil ben kimden aldım ilker den bende parçaları takas yaptım onunla, burada benlik birşey yok benimle ilgili en ufak birşey yazma buraya bir derdin varsa benimle alakalı telefonum var sende 24 saat te açık musaıt olamasam kesin dönüş yaparım belki sinirle silmişsindir numaram 0536 928 54 60 Benim kimseye kendimi kanıtlamak gibi bir niyetim yok o ben değilim yapmadım öyle birşey aman yanlış anlamayın falan gibi, beni bu camiada çok kişi tanır para pul için kimseye laf söyletmem kendime başım dik anlımda ak çok şükür.

sabri işin içinde seninde umursamazlığın var bunu kabul et çıkma parça yerine benim parça paramı tercih ettin.Satış muhabbetine gelincede hilmi size kaç kere alın alın demiş siz almamışsınız bende konuyu hilmiye anlattım oda sen paranı alana kadar satışı vermicem dedi bende bunu sana söleyince seni bi haller aldı telefonumu açmaz msjlarıma cevap vermezdin birden geri döner oldun ankaraya geldin ama satışı almışsınız ki herşey bitti.

demek şu ki seni ve ilker efendiyi ALLAHA havale ediyorum senin istediğin kadar için ferah de beni tanıyan tanır de öbür dünyada inşallah karşılaşırız.

ne ticaretler yaptım adam para gönderdi parçanın bir yayını bulamadım kötü duruma düşmemek için hemen parasını geri gönderdim ki istesen 1 günde bulurdum.bu sadece bir örnek

şuda var evi yurdunu biliyosun demişssin ben sakin görünün ama çok agresif biriyim Allah muhafaza 3-5 lira için büyük zararlar açabilirim pire için yorgan yakarım normalde ama sabrın sonu selametmiş gün gelir devran gönder o parada bana inşallah geri dönecek

ARP
06-06-2013, 08:08
bu ilkerotti gerçekte kimdir?neci yani çıkaramadım ben?

normalde herkeze iyi görünüp garibanı bile tokatladığını zanneden kalektersiz birisi. beypazarında oturuyorya evi uzakya kendini akıllı zannediyor ama eteği giydirir bigün birisi...

fatiii
06-06-2013, 08:49
normalde herkeze iyi görünüp garibanı bile tokatladığını zanneden kalektersiz birisi. beypazarında oturuyorya evi uzakya kendini akıllı zannediyor ama eteği giydirir bigün birisi...

işyeri mişyeri yokmu ben gördümmü hiç?

ARP
06-06-2013, 09:03
şeref abinin karşısında oto yıkama açtı bi ara

fatiii
06-06-2013, 09:14
çıkaramadım valla neciymiş bu la ankaradan pek böyle adam çıkmaz aslındada bu nerden çıkmış acaba.

adama paranı yollıyım diyo gene ortada yok.

SekoLive
06-06-2013, 09:22
kıvancdan hibe olarak alınıp malı satmaya calısana verılecek olan satıs yasaklı cezası o adama ödül olucagnı dusunuyorum. Yazklar olsun.

ARP
06-06-2013, 09:27
boşver çıkarmada kanka görünen köy klavuz istemez 2 gün sonra çıkar gene dümen üstüne dümen

baksana adamlar kabullenmiyolar bile o ona atıyo o ona atıyo gerisi traş

biz olsak üstümüzü başımızı yırtar gerekirse telefonumuzu satarız ama laf ettirmeyiz.

fatiii
06-06-2013, 09:28
karakter meselesi yapacak bişey yok

AhmetDncr
06-06-2013, 11:45
boşver çıkarmada kanka görünen köy klavuz istemez 2 gün sonra çıkar gene dümen üstüne dümen

baksana adamlar kabullenmiyolar bile o ona atıyo o ona atıyo gerisi traş

biz olsak üstümüzü başımızı yırtar gerekirse telefonumuzu satarız ama laf ettirmeyiz.

karakter meselesi yapacak bişey yok

Aynen öyle.. :icon_tup:

Konuya girdi ilk gün şovunu yaptı ben böyle şeyler yapmam etmem gibisinden, sonra hep misafir takılmıştır heralde foruma girmedim yeni gördüm demek için (ya da yine birisinin hastane işi vardır kesin), özürler havada uçuştu falan, sonuca bakıyoruz: Beş para etmez karaktersiz adamın teki..!
Boşuna dememişler (shrek çorum versiyonu) etme eşekle muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla g....ü kestirirsin :)

Diğer mevzu dönmüş konuda çok üzüldüm parçayı hibe arkadaşın adına, bence bu şekilde karakter yapısı bozuk adamı 3 ay bile değil temelli uzaklaştırmak gerek forumdan.. Allah sonumuzu hayır etsin..

Onurkk06
06-06-2013, 12:02
böyle adamlara aslında forumda bi köşe oluşturup resimlerinin olduğu bi bölüm açmak gerekir belki ilerde farklı üyelik alıp tekrar üye olurlar bunun gibileri aramızda barındırmamak lazım bu arada sitede çok böyle olaylar olmaya başladı

JenGoO
06-06-2013, 12:16
Mustafa ilkerin yaptığı 1 değil 2 değil, kendi yaptığı hatayı başkalarının üzerine atarak prim yapmayı çok güzel biliyor. Ufak tefek rakamlar için rezil etmek istemedim. Ama seninki öyle böyle değil elbet kucağına gelir.. Hiç acıma kardeş ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya kafalarında bu adam!

Dookan
06-06-2013, 12:37
neydi bu adamın adı soyadı tam söylermisiniz bana araştırcam numara falan

Kadir54
06-06-2013, 12:55

Neyin vakti değil ? Olağan üstü harp ilan edildide haberimizmi yok?

AhmetDncr
06-06-2013, 13:21

İlker Dumlupınar'ı soruyorsunuz sanırım..

Facebook profili'de bu: https://www.facebook.com/ilkerotti

Dookan
06-06-2013, 13:21
yokmu arkadaşlar isim soyisim bilen .yardım edin de ilker arkadaşın evine cebine biyerden ulaşalım yatırsın madur arkadaşın parasını tc kimlik falan yazıyosa kayıtlarad daha kolay olur herşey

edit: tamam zaten başıkta yazıyomuş hahahaha tc varsa iyi olur tckn

Dookan
06-06-2013, 13:23
312 763 12 55 arasana bİ

Dookan
06-06-2013, 13:24
90 532 494 71 16
312 763 10 29

Time-R
06-06-2013, 13:55
Kapasitenin yetmeyecegi seyler hakkinda konusmak istiyorsan konu ac herkes en ince detayina kadar ogrensin konuyu senin zaten ne oldugunu herkes anlamis durumda oyuzden fazla bi kaybin olmaz...adamin konusunu karaktersizliginle kirletme...

Adini vermedigim halde nasilda ustune alindin, helal olsun.

Ayhan senin benim kadar karakterin olsaydi, aradigimda telefonlarimi mesgule atmaz acardin, esnaf gibi sorunumu dinlerdin, ben sana nasil musteri gibi sorunumu belirttiysem, star hondaya pislik atmazdin, sorunuma cozum bulurdun, mutlu memnun ayrilirdik, parami helal ederdim ama su durumda haram o para. Bende ticaret yaptim, elimden gelen herseyi yaptim ama telefonlarini hicbir zaman acmamazlik yapmadim. Seninle duzgunce konusup problemi cozecektik. Kapasite meselesine gelirsek, benim midemin kapasitesi yok seninki kadar evet.

Cogu arkadasim beyin ayarini ecufaste yaptir dedi, ben yinede arabada emegin var, ayip olmasin diye, adini duyuracaksin diye yine sana geldim, istedigim gibi olmayacak riski aklimda olsada.

Beyin ayari olmamis arac cig benzin atiyor diyorum, subap ayarini karistiriyorsun, tamam haklisin subap ayarindandir fakat ben star hondanin yaptigi ise guveniyorum, gozumun onunde Mustafa usta 15-20 yaptigi halde ayari, ben kendi subap ayarimi yapicam diyorsun. Madem beyin ayari subap ayarina gore degiskenlik gosteriyor, sen neden en onceden subap ayari yapalim hemen demiyorsunki beyin ayarini yapmadan aylar once ilk yaptiginda?

Ben parasini bosvermisim artik bu sefer beyin ayarinda taktigin wideband nasilsa bakim gunu geldigi gun bana bulamadigini soyliyorsun. Tamam bulmak yada elinde bulundurmak zorunda degilsin ama madem wideband buluruz hallederiz dediysen halletmeliydin yada halledemedin diyelim bunu bana son gun soylememeliydinki ben bir sekilde bulayim halledelim. Ben 2 hafta oncesinden iznimi ayarliyorum, ozel planlarimi iptal ediyorum ve sen bana son gun bulamadigini soyliyorsun. Benim durumum olmadigindan birkac seyi sonraya birakmak istedigimden ve maliyetini dusurmek istedigimden dolayi son gun wideband bulmak istemedin isin ozu bu.

Ecufast'e gidiyorum beyin ayarina, Ozgun avans vuruntu sensorunu baglayip avansi dinledi sonra yazilima bakti, yazilim oem gibi base map atilmis diyor. Hadi ben sana iftira atiyorum, bu adamlarda mi yalan soyliyor seni tanimadiklari hakkinda tek kotu birsey duymadiklari halde?

Ben senin yaptigin her isi kurusu kurusuna hakki neyse odedim tum durustlugumle ama sen yaptigin isin ne hakkini verdin nede kalkip parami cikartip geri verdin. O gece giden benzin paramda cabasi.

Ben sana paramla ayar yaptirmisim, ki ayarda olmamis, sen bu ayari hayiranada yapmadin, adini duyurmak icin sponsor olarakta calismadik.

Musteri velinimettir, her zaman haklidir, varsa bir yanlis duzeltilmelidir, laf kalabaligi yada kelime oyunu yapilmamalidir. Bunlar senle olan alisverisimizdeki problemlerden sadece biri. Butun guvenimi laf oyunlarinla sarstin. Senin tam olarak iyi yaptigin is; yapacagin isten daha cok nasil daha iyi pazarlayabildiginin ustune calisman. Tamam ilk basta ilgi alakan cok guzel, fakat musterin "begenmedim, olmamis" deyince eksiyorsun ilgilenmek sorunu cozmek yerine. Kimse benim malim eksi demez.

Anliyorum hirslisin, beyin olaylarina meraklisin, biliyorum basaracaksin ve gun gectikce bu konuda dahada iyileseceksin ama dedigim gibi ismini bu sekilde yapamazsin. "Ainesi istir kisinin, lafina bakilmaz." diye cok guzel bir atasozu var, sanirim herseyi acikliyor.

Beni bu camiada az cok cogu kisi iyi tanir, Allah'a sukur. Kil biri, detayci biri olabilirim ama buda ne kadar temiz ve titiz is yaptigimi gosterir.

Konu acacagim demistim, sende "ac, reklamin iyisi kotusu olmaz" demistin ya, senin reklamini kotu olarak dahi yapmayayim diye acmadim ama bir gun olurda adini bu camiaya bir sekilde kotu yada iyi reklamla duyurursan ve bana hakkinda sorarlarsa, sadece yaptigin isten yola cikarak yaptigin is hakkinda yorumlarimi esirgemeyecegim Ayhan. Zaten insanliga gelince herkes iyi.

Konuyuda bu sekilde mesgul ettigim icin ozur dilerim.

ARP
06-06-2013, 15:46
Mustafa ilkerin yaptığı 1 değil 2 değil, kendi yaptığı hatayı başkalarının üzerine atarak prim yapmayı çok güzel biliyor. Ufak tefek rakamlar için rezil etmek istemedim. Ama seninki öyle böyle değil elbet kucağına gelir.. Hiç acıma kardeş ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya kafalarında bu adam!

kanka gene yazmazdım konu bile açmadım ama kucağın kralını görecek zamanı var bizde enayi değiliz onun gibi hırsızlık yapıp milleti dolandırıp kazanmadık paramızı.

araştırmaya gerek yok doğuu

athem
06-06-2013, 16:05
Madem bu kadar sorunlu birisi niye satis yasagi konulmuyo
Yada yasak koycak kadr sucu yokmu?

smtkrglu
06-06-2013, 16:53

Bende merak ettim zamanlama yanlış derken senin bazı konular üzerinde merakın var diye almayı satmayı bırakalım mı paramızıdamı istemeyelim hem burası form Ahmet benim 17 senelik dostum duyarsız bir adam değildir merak etme...

Muharrem C.80
06-06-2013, 17:30
Bende merak ettim zamanlama yanlış derken senin bazı konular üzerinde merakın var diye almayı satmayı bırakalım mı paramızıdamı istemeyelim hem burası form Ahmet benim 17 senelik dostum duyarsız bir adam değildir merak etme...

bi bitmediniz... Yorum yazmış olmak için yazmayın zahmet edip önceki sayfaları okuyun orada cevabı var.

ProdriveSTI
06-06-2013, 18:15
Sahibinden'e vermiş birde dumpvalve ilanını,ne yüzsüz herifmiş.

Link (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dumpvalve-sifir-dump-valve-126558868/detay)

Link (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dumpvalve-sifir-dump-valve-126557475/detay)

Ali_ZG
06-06-2013, 18:23
Referans sistemi gelirse foruma ve herkes yorumunu yazabilirse o satici hakkinda boyle sorunlar azalir bence

devil_berk22
06-06-2013, 20:06

Link (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dumpvalve-sifir-dump-valve-126558868/detay)

Link (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dumpvalve-sifir-dump-valve-126557475/detay)

adamın hayatı hampacılıkmış :D bunlarıda başkasından tutturmuş :D
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-takim-sporlari-acil-nike-mercurial-milan-baros-takasli-103890491/detay

devil_berk22
06-06-2013, 20:07
bi bitmediniz... Yorum yazmış olmak için yazmayın zahmet edip önceki sayfaları okuyun orada cevabı var.

bi bitmedinizi görünce gülesim geliyor arkadaş :hahaha:

esmerserseriler
06-06-2013, 23:36
bu para bukadar kolaymı kazanılıyo? 8000 tl vs. ....boktan camia .....

AhmetDncr
07-06-2013, 13:57
bu para bukadar kolaymı kazanılıyo? 8000 tl vs. ....boktan camia .....

onun bunu parasını dolandırınca kolay kazanılır tabiki..

Burak-Akın
07-06-2013, 14:56

burda kendi kendini bitirdi :icon13:

Taha Fedai
07-06-2013, 15:55
Biride çıkıp demiyo ki bu ilker nerde ?

Evrenoz
07-06-2013, 16:16
bu ilker nerde ?

Dookan
07-06-2013, 16:25
arkadaşa telefon veriyoruz ahmet e ulaştım ulaşamadım diye bi bilgi de vermiyo

AhmetDncr
07-06-2013, 18:44

yazmayı unuttum buraya, bi sürü numara var elimde ona ait olan (olduğu söylenen) arıyorum cevap vermiyo, inan hangisini ne kadar aradığımı hatırlamıyorum

_driver_
07-06-2013, 18:46
Biride çıkıp demiyo ki bu ilker nerde ?

bu ilker nerde ?

:hahaha::hahaha:

Dookan
07-06-2013, 18:53
yazmayı unuttum buraya, bi sürü numara var elimde ona ait olan (olduğu söylenen) arıyorum cevap vermiyo, inan hangisini ne kadar aradığımı hatırlamıyorum

benım verdıgım numaralar daha cok ulasılabılırlıgı vardır.

mossin nagant
07-06-2013, 19:02
ne olaylar olmuş be...

Mikrop_Ali
07-06-2013, 19:56
vay arkadaş daha çözülmedimila olay...

DeNNis
08-06-2013, 06:33
adam lost aga

FATİH
08-06-2013, 13:10
konuyu açan abime öncelikle geçmiş olsun.

şahsen bu tür mağduriyetleri yaşatan insanlara sadece "satış yasaklı" ibaresi koymak yetmez diye düşünüyorum. ağır bi dille de olsa affınıza sığınarak söylemek istiyorum; forumdan si.tir etmek gerekli böylelerini bence. be utanmaz ahlaksız şahsiyet; yazıktır ne bekletiyosun, üstüne adamın parasını alıp ne diye kandırıyosun? kul hakkı nasıl basit geliyo birader bu insan kılıklılara...

ulan ben adama telefon sattım bu forumdan. faturası elimde yoktu. bak kardeşim, satın aldığım yerden bir iki hafta içerisinde faturasını çıkartır sana yollarım dedim. sonra satın aldığım yerin biraz ihmalkarlığı ve ertelemesi yüzünden sattığım arkadaşa karşı ayıp ettim. iki hafta değil de üç hafta sonra faturasını gönderdim ama gelin bir de bana sorun. her telefonda ne diyeceğimi şaşırdım, binlerce özür vs... çünkü para kazandım o verdiğim sözden ben, çünkü bana güvenene nasıl yamuk yaparım? millet ne kadar rahat yaa, vay arkadaş...

Allah'tan korkma, kuldan utanma olacak arkadaş.

EmrahERKAN
08-06-2013, 13:39

şahsen bu tür mağduriyetleri yaşatan insanlara sadece "satış yasaklı" ibaresi koymak yetmez diye düşünüyorum. ağır bi dille de olsa affınıza sığınarak söylemek istiyorum; forumdan si.tir etmek gerekli böylelerini bence. be utanmaz ahlaksız şahsiyet; yazıktır ne bekletiyosun, üstüne adamın parasını alıp ne diye kandırıyosun? kul hakkı nasıl basit geliyo birader bu insan kılıklılara...

ulan ben adama telefon sattım bu forumdan. faturası elimde yoktu. bak kardeşim, satın aldığım yerden bir iki hafta içerisinde faturasını çıkartır sana yollarım dedim. sonra satın aldığım yerin biraz ihmalkarlığı ve ertelemesi yüzünden sattığım arkadaşa karşı ayıp ettim. iki hafta değil de üç hafta sonra faturasını gönderdim ama gelin bir de bana sorun. her telefonda ne diyeceğimi şaşırdım, binlerce özür vs... çünkü para kazandım o verdiğim sözden ben, çünkü bana güvenene nasıl yamuk yaparım? millet ne kadar rahat yaa, vay arkadaş...

Ahmet'im kardeşim inşallah sorunun en kısa sürede çözülür. Ama pek çözüleceğe de benzemiyor ya hayırlısı.

Bu arada Fatih abi Fatura için teşekkürler duyarlılığın yeterli ALLAH razı olsun

FATİH
08-06-2013, 13:50
asıl senin anlayışın için eyvallah kardeşim sağolasın. ;)

AhmetDncr
08-06-2013, 15:34

Allah korkusu kalmamış abi insanlarda, o para onun burnundan fitil fitil gelicek, sadece benimkide değil bi çok kişinin.. Hayat sadece bu dünyadan ibaret değil, bu işin diğer tarafı var birde (tabi inanan insanlar için önemli olan orası).

AhmetDncr
10-06-2013, 13:01
bugunle birlikte konuyu açalı tam 10 gün oldu, ama hala ilker beyden ses yok..!

ARP
10-06-2013, 13:10
sesmi ne sesi ahmet belki 40-50 gün sonra çıkar basın açıklaması yapar

AhmetDncr
10-06-2013, 13:16
benım verdıgım numaralar daha cok ulasılabılırlıgı vardır.
kendisinin kullandığı bi numara varmış onu buldu bi abim sağolsun..teşekkür ederim sizede..

sesmi ne sesi ahmet belki 40-50 gün sonra çıkar basın açıklaması yapar
bakalım abi kısmet, bugun görüştük başka bi numaradan aradım cevap verdi..

fatiii
10-06-2013, 13:23
yanlış anlamada duyduklarıma göre sen o paraya gitti gözüyle bak kardeş..he gelirsede sürpriz olur.tekrardan geçmiş olsun işin zor

dragon07
10-06-2013, 13:32
satış yasaklı görünmüyor hala bi sebebi varmı?

AhmetDncr
10-06-2013, 16:53
yanlış anlamada duyduklarıma göre sen o paraya gitti gözüyle bak kardeş..he gelirsede sürpriz olur.tekrardan geçmiş olsun işin zor
ne duyduysanız yazın buraya, yazıacak mevzu değilse mesajda atabilirsiniz

satış yasaklı görünmüyor hala bi sebebi varmı?
yönetimin gözünden kaçmış olabilir konu.

i-vtec07
10-06-2013, 17:54
ulan ayıp be adamlık mı bu? Geçmiş olsun abi size o para nın geliceğini sanmıyorum.

gökh@n_gr
10-06-2013, 18:15
Bu rahatlığın sebebi nedir ya ayıp kaç gün oldu hesabına yatırcaz diyeli

tansuahci
12-06-2013, 13:48

Selam sabri beni tanıdın mı? tesadüfen burada yazdıklarını okudum da bişeyler yazmadan edemedim. Seni tanımasam burada yazanları okudugumda dürüst biri sanardım ama millete borç takıp burda ahkam kesmekle olmuyor bu işler. Muhtemelen ben bu mesajı yazdıktan sonra bu konuya cevap bile yazmayacaksın ama maksat millet bunu okuyup nasıl biri olduğunu bilsin. Sabri ile iş yapan arkadaşlara sesleniyorum kendisinden belki 2 sene önce alacağım vardı ama halen ne arayan ne soran var, telefonlarıma çıkan zaten yok. artık aramıyorum tenezzül etmiyorum çünkü sözünün arkasında durmayıp 3-5 lira için küçülmeye değmez.

fatiii
12-06-2013, 13:52
rahatlığın sebebi belli adam zaten dolandırıcı

ARP
12-06-2013, 16:27
Selam sabri beni tanıdın mı? tesadüfen burada yazdıklarını okudum da bişeyler yazmadan edemedim. Seni tanımasam burada yazanları okudugumda dürüst biri sanardım ama millete borç takıp burda ahkam kesmekle olmuyor bu işler. Muhtemelen ben bu mesajı yazdıktan sonra bu konuya cevap bile yazmayacaksın ama maksat millet bunu okuyup nasıl biri olduğunu bilsin. Sabri ile iş yapan arkadaşlara sesleniyorum kendisinden belki 2 sene önce alacağım vardı ama halen ne arayan ne soran var, telefonlarıma çıkan zaten yok. artık aramıyorum tenezzül etmiyorum çünkü sözünün arkasında durmayıp 3-5 lira için küçülmeye değmez.

ulan sabri ulan ilker yatacak yeriniz varmı sizin kendinizi uyanık zannediyosunuz ama birgün biri öyle bir çarparki nerden geldiğini bilemezsiniz.

ARP
12-06-2013, 16:38
rahatlığın sebebi belli adam zaten dolandırıcı

adam mı bunlar adam olan delikanlı gibi çıkar hayırdır birader der bukadar yazının üzerine denecek tek kelime adam değilsiniz ikinizde sabrivtec -- ilkerotti

akıncı
12-06-2013, 16:43
adam mı bunlar adam olan delikanlı gibi çıkar hayırdır birader der bukadar yazının üzerine denecek tek kelime adam değilsiniz ikinizde sabrivtec -- ilkerotti

Birader ilkerde ankarada sanırım sende bulamıyormusun bu adamı burdan uğraşıyosun sadece bir tavsıye yanlış anlamada

ARP
12-06-2013, 17:17
Birader ilkerde ankarada sanırım sende bulamıyormusun bu adamı burdan uğraşıyosun sadece bir tavsıye yanlış anlamada

ne uğraşması konu açıldı 5 aydır söylemediklerimi buraya yazıyorum insanalar anlasınlar diye

bulunmucak kimse yok ki istesem 1 saat sonra yanındayım kafama takmak istemiyorum sıkıntı çıkartmamak için dersenki paran gitmiş ne alaka diye o parayı ondan zaten alacam zamanı var

sweap07
12-06-2013, 17:37
o paranın onlara hayır getırecenı sanıyorlar allahınızdan bulun
sızı ınsan sayanın .. ins kısa zamanda sorun halolur

tugrulatak
14-06-2013, 09:22
11. ayda coruma gelıp hanımi artı ankarada kı arkadası olan Şeref usta ıle geldı baştan söleyım şeref ustanın bı sucu falan yok aracı oldu sadece. Bi kaç ortak arkadas sayesınde geldı ama kendısınıde tanımıyordum ama şeref usta falan olunca sıkıntı olmas sandık ama 11. aydan bu yana paramı alamadım
Benden bir adet k20 silindir kapağı bir adet grank yağ pompası cartel marş dinoması aldı yarın bunlara bakalım dedı sana paranı gönderırırım dedı ınsanlık bendeye arkadaslara verdım para almadan yoldan geldıler aksam 9 saatlerı ıdı bıde yemek ısmarladım arkadaslara ama 7-8 aydır ne para var ortada nede adam bı kere Şeref usta sayesınde telefonda konustuk bana bı numara verdı oda hanımın ımıs aradım bı kaç kez benı bır daha ararsan mahkemeye verırım senı dedı bır dahada aramadım paramıda alamadım... Diliyorum raabbım onu kendısınden alır coluğuna cocuguna bısey yapmas...

JenGoO
14-06-2013, 09:33
11. ayda coruma gelıp hanımi artı ankarada kı arkadası olan Şeref usta ıle geldı baştan söleyım şeref ustanın bı sucu falan yok aracı oldu sadece. Bi kaç ortak arkadas sayesınde geldı ama kendısınıde tanımıyordum ama şeref usta falan olunca sıkıntı olmas sandık ama 11. aydan bu yana paramı alamadım
Benden bir adet k20 silindir kapağı bir adet grank yağ pompası cartel marş dinoması aldı yarın bunlara bakalım dedı sana paranı gönderırırım dedı ınsanlık bendeye arkadaslara verdım para almadan yoldan geldıler aksam 9 saatlerı ıdı bıde yemek ısmarladım arkadaslara ama 7-8 aydır ne para var ortada nede adam bı kere Şeref usta sayesınde telefonda konustuk bana bı numara verdı oda hanımın ımıs aradım bı kaç kez benı bır daha ararsan mahkemeye verırım senı dedı bır dahada aramadım paramıda alamadım... Diliyorum raabbım onu kendısınden alır coluğuna cocuguna bısey yapmas...

Sendeki olayın aynısı diyebileceğim kadar yakın bir olayıda bana yaptı.

İlker efendi sana burdan sesleniyorum o koca götün gibi beynin olsaydı bunları birazcık gurur yapıp insanlara kolpa yapmazdın iphone olayını hatırlıyorsun değil mi..
Sana hakkımı helal etmiyorum demiştim bak şimdi neler geldi başına. Yazık değil mi lan bu kadar kişiyi eşek yerine koyuyorsun. Madem paran yok madem açsın madem tenezül ediyorsun bu işe bu piyasaya niye girersin be dürzüüü!

UK-Type-R
14-06-2013, 09:49

Keşke ankaradayken malzemeleri toplayıp gelseydim diyorum ...

tugrulatak
14-06-2013, 09:58

Verdıgın numaraların hıç bırınde yok kardes bu adam 2 sı ıptal zaten

tugrulatak
14-06-2013, 09:59
Sendeki olayın aynısı diyebileceğim kadar yakın bir olayıda bana yaptı.

İlker efendi sana burdan sesleniyorum o koca götün gibi beynin olsaydı bunları birazcık gurur yapıp insanlara kolpa yapmazdın iphone olayını hatırlıyorsun değil mi..
Sana hakkımı helal etmiyorum demiştim bak şimdi neler geldi başına. Yazık değil mi lan bu kadar kişiyi eşek yerine koyuyorsun. Madem paran yok madem açsın madem tenezül ediyorsun bu işe bu piyasaya niye girersin be dürzüüü!

ıphonenın ımeılını bılıyorsan yaz bana kullanmaz bı daha ıptal ederım telefonunu

tugrulatak
14-06-2013, 10:01
kendisinin kullandığı bi numara varmış onu buldu bi abim sağolsun..teşekkür ederim sizede..

bakalım abi kısmet, bugun görüştük başka bi numaradan aradım cevap verdi..

ustam mesj attım kutun dolu galıba numarayı versen bızde ulassak umut dunyası belkı kurtarırız paramızı

JenGoO
14-06-2013, 10:19
ıphonenın ımeılını bılıyorsan yaz bana kullanmaz bı daha ıptal ederım telefonunu

Yok dostum ben birine aracı oldum.Abimiz güvendi parayı hesaba yatırdı cihazı kontrol edene kadar parasının bir kısmını vermedim. 1 hafta sonra parasının geri kalanını çıkardım hesabına. Başında söyledim cihazı göndericem kontrol edecek sonra paranın geri kalanını alacaksın diye!!Bu 1 haftalık olayı bana attı neymiş efendim ben vermemişim kendi kafamdan mazaret çıkarmışım. Topu üzerime attı utanmadan. Son ticarette Şeref abi olmasa hayatta mal vermezdimde verdik bir hata yaptık.Parçaların bir kısmının parasını gönderene kadar 50,000 tane bahane eşim hastanede çocuğum hastanede eyvallah dedik sonra eksik gönderdi sebebide ben onu daha önce bekletmişim..Lan bunların acısı senden çok fena çıkacak ilker efendi sen daha yolun çok başındasın kafanı duvara vurunca anlyacaksın haksızlığın nasıl canını acıttığını sana burdan sadece :heyoo: sallıyorum!!

tugrulatak
14-06-2013, 10:36
Allahından bulsun abı rabbım bır bır cıkarır bunları

sweap07
14-06-2013, 12:12
bu nasıl bır adammıs ya git gide kırlı masarıları ortaya cıkıyo allahından bul ilker denen karektersız herıf allahından bulursun ınssallah

stlegal
14-06-2013, 13:50
Alabilirseniz benim malzemleride alin ben fazla detaya girmiycem elbet yuz yuze gelinir

MuraTeg
14-06-2013, 13:55
Biri de demiyor ki bu ilker nerede ? Valla ayıp kaç gün oldu..

mmustu
14-06-2013, 14:00
oha ya bütün foruma kitlemişya adam

stlegal
14-06-2013, 14:06
Bu ilker nerde? Devlet bize yardim etsin

tugrulatak
14-06-2013, 14:10
ılker ankarada esıne ulasabılıyoruz ama kendıne yok eşi ile ırtıbaat kurulup bulunablırnır aslında ankarada kı arkadaslar sayesınde bulsan ne yapacan bıde orası var canını nımı alacan

mmustu
14-06-2013, 14:11
abi insanlara eşinin numarasını vermek nedir yaaa

ibooo
14-06-2013, 14:15
yokmu ankarada bu adamı gören kafasını gözünü kıracak adam

tugrulatak
14-06-2013, 14:16
abi insanlara eşinin numarasını vermek nedir yaaa

adam kendı verdı bana bundan ulas dıye aradım esı cıkıyor telefonlara

stlegal
14-06-2013, 14:22
yokmu ankarada bu adamı gören kafasını gözünü kıracak adam

Giden zarari karsilarsa dovun moruk

H22Power
14-06-2013, 14:23
Yorum yapayım mı? :D

overblack
14-06-2013, 14:24
adam kurnaz adamış bi erayı dolandırmamış :) yoksa e30tc çökerdi çoktan boğazına :)

iynn-RS
14-06-2013, 14:25
ya benim dusundugum kisimi bu bilmiyorum ama enkaya flan geliyo gayet rahat herkesle muhabbeti var hic dolandirici gibi degil. yada dolandirici olmanin sirrimi o kadar rahat olmak bilemedim simdi.

ibooo
14-06-2013, 14:26
Giden zarari karsilarsa dovun moruk

yara büyük heralde abi :D

stlegal
14-06-2013, 14:33
yara büyük heralde abi :D

Az biraz ama arp mustafanin yaninda lafi olmaz arp saplamalari direk yagsiz takmis :D

ibooo
14-06-2013, 14:34
Az biraz ama arp mustafanin yaninda lafi olmaz arp saplamalari direk yagsiz takmis :D

hep fakirlikten :D

stlegal
14-06-2013, 14:35
Yorum yapayım mı? :D
senin tps duruyor hala :)

stlegal
14-06-2013, 14:35
hep fakirlikten :D

Devlet bize yardim eysin cok magduruz :D

chatlaxs
14-06-2013, 14:42
Son Aktivitesi: 01-06-2013 22:25 :rolleyes:

elpadre
14-06-2013, 14:45
allah yardımcınız olsun beyler adam ruhunu satmıs

Tuncay
14-06-2013, 14:46

Ozaman geriye pek bişi kalmamış:D:D

stlegal
14-06-2013, 14:50

Sendikilami acaba

elpadre
14-06-2013, 14:53
Ozaman geriye pek bişi kalmamış:D:D
ayne obey :D

Sendikilami acaba

sendıkada bunlardan yok obey :D

AhmetDncr
14-06-2013, 15:10
Sali günü ilker abiyle görüştüm, farklı bilmediği bi numaradan arayınca ulaştım (cep telefonu kullanıyor bu arada haberiniz olsun, direk kendisi açtı)

MKT senin enjektörleri satmış parayı onun göndermesi lazımdı sana dedi, sonra mecburen ben göndercem dedi, iki güne kadar çözücem senin işini dedi, hala ses soluk yok..

Geçen hafta çarşamba günü MKT bana forumdan mesaj attı, onun ekran görüntüsü de aşağıda.. Geçen haftasonu arayan olmadı bu hafta sonu ikinci hafta olucak hala ondan da ses soluk yok.. Ben neyin ne olduğunu anladım, buraya yazmamdaki sebepte herkes anlasın ki benim gibi oyuna gelmesin.. Alışveriş yapıcağınız kişiyi iyi seçin.. Saygılar herkese..

https://imageshack.com/a/img33/6421/58y.png

elpadre
14-06-2013, 15:27
magat temiz adamdır halleder işini

mmustu
14-06-2013, 15:31
ya mustafa kemallikte bişi yokki ortada herkes topu üstünden başkasına atıyor

tugrulatak
14-06-2013, 15:34
Sali günü ilker abiyle görüştüm, farklı bilmediği bi numaradan arayınca ulaştım (cep telefonu kullanıyor bu arada haberiniz olsun, direk kendisi açtı)

MKT senin enjektörleri satmış parayı onun göndermesi lazımdı sana dedi, sonra mecburen ben göndercem dedi, iki güne kadar çözücem senin işini dedi, hala ses soluk yok..

Geçen hafta çarşamba günü MKT bana forumdan mesaj attı, onun ekran görüntüsü de aşağıda.. Geçen haftasonu arayan olmadı bu hafta sonu ikinci hafta olucak hala ondan da ses soluk yok.. Ben neyin ne olduğunu anladım, buraya yazmamdaki sebepte herkes anlasın ki benim gibi oyuna gelmesin.. Alışveriş yapıcağınız kişiyi iyi seçin.. Saygılar herkese..

https://imageshack.com/a/img33/6421/58y.png
Benı 8 aydır oyalıyorlar kardesım sımdıkı numarasınada hanımı cıkıyor

AhmetDncr
14-06-2013, 15:50
magat temiz adamdır halleder işini
zaten konuyu görür görmez aradı sağolsun, ondan yana sıkıntım yok, ben kimsenin ticaretine zeval gelmesini istemem, ilker abi diyor o gönderecek, sonra diyor ben gönderecem, birbirleriyle hiç konuştular mı ondan bile bahsetmiyolar

ya mustafa kemallikte bişi yokki ortada herkes topu üstünden başkasına atıyor

aynen abi, ilker abinin söylediği mustafa kemal satmış enjektörleri parasını göndermemiş sana diyor.. bende şaşırdım kime ne diyeceğimi nasıl davranacağımı..

AhmetDncr
14-06-2013, 15:51
Benı 8 aydır oyalıyorlar kardesım sımdıkı numarasınada hanımı cıkıyor

adam olsa arardı zaten, salı günü konuştuğumuzda iki gün içinde çözücem senin işini demişti..

elpadre
14-06-2013, 15:58
zaten konuyu görür görmez aradı sağolsun, ondan yana sıkıntım yok, ben kimsenin ticaretine zeval gelmesini istemem, ilker abi diyor o gönderecek, sonra diyor ben gönderecem, birbirleriyle hiç konuştular mı ondan bile bahsetmiyolar

aynen abi, ilker abinin söylediği mustafa kemal satmış enjektörleri parasını göndermemiş sana diyor.. bende şaşırdım kime ne diyeceğimi nasıl davranacağımı..

ben oglumu bılırım o yuzden halleder dedım işinı

tugrulatak
14-06-2013, 15:59
adam olsa arardı zaten, salı günü konuştuğumuzda iki gün içinde çözücem senin işini demişti..
ben aylardım dınlıyorum ama çözmedı

chiefkadir
14-06-2013, 16:00
Yıkama açtıktan sonra ilker patladı diye duydum,bunlarıda okuyunca hayrete düştüm ,inşallah çözülür...

typer46
14-06-2013, 16:18
Böyle bi olayı ilkerden beklemezdim hadi oldu böyle bişey gecen konuya girdi halledicem dedi konuyu hergün takipdeyim bu zamana kadar ortalıklarda yok İlker maalesef benim gözümde sıfırsın artık.

H22Power
14-06-2013, 17:44
senin tps duruyor hala :)

Araba yeni sahibi tarafından pert oldu :( o alıcakti tek eksigi diye

sweap07
14-06-2013, 22:42
bu adam fazla yaşamaz

rockford34
14-06-2013, 22:54
bu tip konuları ne kadar zamanında yazarsak hem sitede daha düzgün bir ticaret anlayısı hemde ciddi anlamda kötü niyetli insanlardan arınılmış olur tekrardan gecmiş olsun...

MBuğra
14-06-2013, 23:02
biride demiyor ki, bu adam hala niye "satış yasaklı" cezası almadı. buraya gelip savunma yapmasımı bekleniyor

fkocak
14-06-2013, 23:22
Satış yasağı yeter mi dosya kabardikca kabariyor

stlegal
15-06-2013, 06:26
Araba yeni sahibi tarafından pert oldu :( o alıcakti tek eksigi diye

bunu sen getirttin bana arabayı satman beni bağlarmı bağlamaz :)

AhmetDncr
17-06-2013, 10:28
Yıkama açtıktan sonra ilker patladı diye duydum,bunlarıda okuyunca hayrete düştüm ,inşallah çözülür...
abi yatsın kalksın benim ankarada olmadığıma dua etsin fena patlatırdım yoksa onu ben.. en son konuştuğumuzda gelicem konyaya dedi haber et gelince bi görüşelim seninle dedim, ama g..tü yemedi herlade haber etmeye..

Satış yasağı yeter mi dosya kabardikca kabariyor
Neyseki bizim kaybımız fazla değil, diğer arkadaşlara allah sabır versin.. Böyle karakteri bozuk, yalan konuşmayı kendine meslek edinmiş adamları uzaklaştırmak lazım forumdan..

M U R A T
17-06-2013, 10:46
yanlış mesaj

dragon07
17-06-2013, 10:49
aynı ilker degil diye biliyorum :))

M U R A T
17-06-2013, 10:51
o zaman düzelteyim

MKT
17-06-2013, 11:05
ahmet bende ulaşamıyorum adama kanka. benimde ondan almam gereken k20 külbütör kapağı vs var.motoru toplayacaz hala külbütör kapağı yok. günde 3-4 kez arıyorum yok.hastalık işi vardı başımda diyordu birine bişemi oldu noldu hiç bişe yok.hiç bir haber yok adamdan :(

MKT
17-06-2013, 11:44
bu güne kadar bende ılımlı yaklaşmaya çalışıyordum ama.şeref abi ile de konuştum arp mustafaylada konuştum. bizden emanet aldığı RC1000 CC enjektör ve benzin rayını da satmış.
şeref abinin arabaya emanet göndermiştik.şeref abi iş bitince ilkere vermiş ilkerde götürmüş başkasına satmış.Çözemedim mevzuyu 15-20 gün önce size cok mahcup durumdayım külbütör kapağını boyatıp ben getirecem dedi.enjhektörleride getirecem dedi.yalan oldu malları getirmeyi bırakın külbütör hala yasindeymiş.enjektörleri 550 tl ye kaana satmış.Adam resmen anasını boyamış babasına satmış derler ya öyle yapmış.Yazılanları okudukca şok oluyorum,millete hanımının telefonunu vermiş falan.ulan her boku yedin tamam da hanımının telefonunu nie verirsin gerizekalı.Anlaşılan bir vurgun yapıp uzaklaştımı piyasadan yada ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ki.

AhmetDncr
17-06-2013, 12:13
hanımının telefonundan arayanlar hakkında da şikayette bulunuyormuş kadın, bu numara beni rahatsız ediyor gibisinden, dikkatli olun kendi numaranızdan aramayın..

tugrulatak
17-06-2013, 12:13
bu güne kadar bende ılımlı yaklaşmaya çalışıyordum ama.şeref abi ile de konuştum arp mustafaylada konuştum. bizden emanet aldığı RC1000 CC enjektör ve benzin rayını da satmış.
şeref abinin arabaya emanet göndermiştik.şeref abi iş bitince ilkere vermiş ilkerde götürmüş başkasına satmış.Çözemedim mevzuyu 15-20 gün önce size cok mahcup durumdayım külbütör kapağını boyatıp ben getirecem dedi.enjhektörleride getirecem dedi.yalan oldu malları getirmeyi bırakın külbütör hala yasindeymiş.enjektörleri 550 tl ye kaana satmış.Adam resmen anasını boyamış babasına satmış derler ya öyle yapmış.Yazılanları okudukca şok oluyorum,millete hanımının telefonunu vermiş falan.ulan her boku yedin tamam da hanımının telefonunu nie verirsin gerizekalı.Anlaşılan bir vurgun yapıp uzaklaştımı piyasadan yada ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ki.

ustam ne uzaklasması adam ankarada hala hanımıda ankarada calısıyor hanımı burnundan kıl aldırmıyor adam karısının numarasını verıyor bana ama ben karısmam dıyor nasıl karısmassın yaa senın kocan söle arkadas banane dıyor kendıne ulasın dıyor bı daha arama benı dedı yoksa mahkemeye verecekmıs arkadas benı haklıyken haksız konuma duştuk nasıl bı ınsanlar cözemedım yaa

MKT
17-06-2013, 13:52
Vay amk selam verdik borclu ciktik iyimi.

ENGean
17-06-2013, 16:34
eşiyle beraber çete işimi çeviriyo napıo :D

Burak-Akın
17-06-2013, 18:35
Büyük geçmiş olsun umarım sonunda gören duyan hesap soran biri olur

sedat s
17-06-2013, 18:50
adam bütün forumu dolandırmıs ya la ... dayak cenneten cıkma dıye bosuna dememısler. bence ankaradakıler versın odunu

dirk
17-06-2013, 19:21
Birini döverek bısey elde edemezsin sadece yorulursun ;(

ilkerist
17-06-2013, 19:43
Birini döverek bısey elde edemezsin sadece yorulursun ;(

:D

Adam hanımıyla organize çalışıyor herhalde,olaylara bak,vallahi adam foruma takmış takacağınıda kimsenin haberi yokmuş,konuyu da açan arkadaş ise en ufak kazığı yiyen olmuş sanırım,tuhaf,Allah yardımcınız olsun...

dirk
17-06-2013, 19:57
O paralar kolay kazanılmıyor. Gün gelecek her kurusu çıkacak. Allah a havale ettim kafam rahat para her zaman kazanılır. Allah saglık versin ;)

AhmetDncr
17-06-2013, 22:35
O paralar kolay kazanılmıyor. Gün gelecek her kurusu çıkacak. Allah a havale ettim kafam rahat para her zaman kazanılır. Allah saglık versin ;)

Aynen Allah büyük kimsenin yaptigi yanina kalmaz, hic haram yiyenle helal yemek icin çabalayan bir olmaz..

MuraTeg
17-06-2013, 23:47
Aynen Allah büyük kimsenin yaptigi yanina kalmaz, hic haram yiyenle helal yemek icin çabalayan bir olmaz..

Rabbim sana kara gün göstermesin kardeşim, misli misli karşılığı gelir sana bu sabrın. Boşver ettiğiyle kalsın..

AhmetDncr
20-06-2013, 22:39
Rabbim sana kara gün göstermesin kardeşim, misli misli karşılığı gelir sana bu sabrın. Boşver ettiğiyle kalsın..

Allah razı olsun, zaten bekliyoruz öyle başka yapıcak bişey yok

MeRtCaN
01-07-2013, 11:03
Konu açılalı tam 1 ay oldu hala bir haber yokmu acaba ?

srdralc
01-07-2013, 11:07
Keyif olsun diye, Kızılay'dan tokatlayacaksın böyle adamları.

Canlı yayında döveceksin ibret-i alem için.

ProdriveSTI
01-07-2013, 11:48
Şuraya bir iki cümle bir şeyler yazıp kendini de savunmuyor,evet ben dolandırıcıyım diyor susarak.Adamda ki rahatlığa bak.O kadar kişinin ahını aldın,nasıl bir vicdan var sende be.

BU®AK
01-07-2013, 11:56
Cumartesi günü piyasaya çıkmış ''GÜYA'' alacakları varmış tabi alacağım var dediği insanların borcu olmadığı için boş boş dolaşmış gittiği yerden borçlarını ödemesi hakkında uyarı yapılınca şimdi öderim diyormuş. Kaynağım sağlamdır herkesin haberi olsun. İşin özü borcu olan insanlara da gidip bana borcun var diye karşısına dikilirse kimse şaşırmasın!

dorukky
01-07-2013, 12:01
Borcu olan şahısların nedense hep bahanesı borclarımı toplayayım odıyecem baska bahane gerek artık

BU®AK
01-07-2013, 12:04
Borcu olan şahısların nedense hep bahanesı borclarımı toplayayım odıyecem baska bahane gerek artık

Arkadaş hayal aleminde yaşıyor kimsenin ona borcu yoktur arkadaş herkesi öyle bir inandırdı ki sorsan herkesin ona borcu var o ise sütten çıkmış AK kaşık...

Maxi
01-07-2013, 12:06
Son Aktivitesi: 01-06-2013 22:25

kısacası ilgili kişi foruma en son 1 ay önce girmiş
ya artık foruma bakmıyor yada başka üyelik almış

ARP
01-07-2013, 14:51
Son Aktivitesi: 01-06-2013 22:25

kısacası ilgili kişi foruma en son 1 ay önce girmiş
ya artık foruma bakmıyor yada başka üyelik almış

zaten aylardır misafir giriyordu

taki konu açılıp ben 3-5 kelime yazana kadar.

c.tesi günü şeref abinin yanına gitmiş.şeref abinin ilkere 1200 civarı borcu vardı.ilkerinde bana borcu olduğu için şeref abi ben parayı mustafa veririm dedi ve üçümüzde o anda ordaydık. c.tesi günü yanına gitmiş şeref abiden para istemeye gitmiş ve şeref abide beni aradı onun yanındayken mustafa ben sana 1200 vermedimmi diye. bana olan borcunu soruyo telefonda ilker efendi ise benim ona borcum yok gitsin sabriden alsın diyo.

bu nasıl bir haysiyetsizliktir ben anlayamadım. tekrar tekrar yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum kalektersiz ilkerotti ve sabrivtec yatacak yeriniz varmı sizin.

beni enayi yerine koyduğunuzu sanın siz. şundan emin olun işim ve konumum gereği sizden bu parayı şuan alamıyorum. gün gelecek g.nüzü kesecem ikinizinde

Risendark
01-07-2013, 15:53
ne adamlar var yavv... valla abiler büyük geçmiş olsun :(

onat
01-07-2013, 17:30
zaten aylardır misafir giriyordu

taki konu açılıp ben 3-5 kelime yazana kadar.

c.tesi günü şeref abinin yanına gitmiş.şeref abinin ilkere 1200 civarı borcu vardı.ilkerinde bana borcu olduğu için şeref abi ben parayı mustafa veririm dedi ve üçümüzde o anda ordaydık. c.tesi günü yanına gitmiş şeref abiden para istemeye gitmiş ve şeref abide beni aradı onun yanındayken mustafa ben sana 1200 vermedimmi diye. bana olan borcunu soruyo telefonda ilker efendi ise benim ona borcum yok gitsin sabriden alsın diyo.

bu nasıl bir haysiyetsizliktir ben anlayamadım. tekrar tekrar yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum kalektersiz ilkerotti ve sabrivtec yatacak yeriniz varmı sizin.

beni enayi yerine koyduğunuzu sanın siz. şundan emin olun işim ve konumum gereği sizden bu parayı şuan alamıyorum. gün gelecek g.nüzü kesecem ikinizinde

Sonunda güzel bir söz...

JenGoO
01-07-2013, 18:48
Yalan insana yuva yapınca böyle oluyor!

AhmetDncr
02-07-2013, 11:15
Yalan insana yuva yapınca böyle oluyor!

Allah hepimizi düzgün insanlarla karşılaştırsın, ilker efendiden hala ses seda yok, bende bıraktım artık peşini, ortada bir sürü mağdur insan var Allah hepinize sabır versin..

Ama bu konuyu sürekli güncel tutup forumdaki herkesin haberdar olmasını sağlıcam, çünkü biz burda birbirimize kardeş, abi diyoruz, kimse kardeşinin ya da abisinin böyle şerefsiz karakteri bozuk insanlar (insan demeye dilim varmıyo gerçi) yüzünden mağdur olmasını istemez..

MeRtCaN
12-07-2013, 14:12
Ahmer İyi sabır varmış kardeşim sende de

SOMEONESPECIAL
12-07-2013, 14:18
Allah islah etsin

bLackModeL
12-07-2013, 14:26
oooo :D ne olmus la boyle bende efendı bırı sanıyodum si sıfır olcu krank aldım sorunsuz olmustu satısımız nıye boyle olmus bu adam

abdullah songür
12-07-2013, 20:35
3 hafta önce bende eg boş kasa vardı satacaktım

BU®AK
12-07-2013, 20:47
3 hafta önce bende eg boş kasa vardı satacaktım

İlkermi alacaktı?

abdullah songür
12-07-2013, 21:00
evet ilker abi alacaktı

BU®AK
12-07-2013, 21:08
Demek ki parası var ve olduğu halde mağdur ettiği insanların parasını vermiyor diyecek söz çok da 17 saat oruç tuttuk dan sonra bunun gibi biri için günaha girmeye gerek yok İnşallah bir gün bir yerde denk geleceğiz.

AhmetDncr
16-07-2013, 08:32
Ahmer İyi sabır varmış kardeşim sende de
yapıcak bişey yok abi, yazılcak çok şey varda yeri değil hele ki ramazan ayında oruç ağzımla söylenecek şeyler değil..

Demek ki parası var ve olduğu halde mağdur ettiği insanların parasını vermiyor diyecek söz çok da 17 saat oruç tuttuk dan sonra bunun gibi biri için günaha girmeye gerek yok İnşallah bir gün bir yerde denk geleceğiz.
Abi o milletten dolandırdığı paralarla, parçalarla geçiniyodur işte şerefsiz..

AEAlmas
16-07-2013, 09:01
Bu dunya nin birde oteki dunyasi var unutmamak lazim kul hakki hic birsey e benzemez Allah yardimciniz olsun

AhmetDncr
16-07-2013, 09:31
Bu dunya nin birde oteki dunyasi var unutmamak lazim kul hakki hic birsey e benzemez Allah yardimciniz olsun

Aynen öyle ama adam onu düşünecek kapasitede değil

flexamin
16-07-2013, 10:19
vay arkadaş ilker efendi önüne geleni dolandırmış.. herkese çok geçmiş olsun umarım biran önce çözülür konu

Erol
16-07-2013, 11:01
yazık gerçekden ilkeri efendi uslu bilirdik adam üçkagıt çıkmış :)

burakcan
16-07-2013, 19:00
yaw ne ilkermiş beee

MeRtCaN
25-07-2013, 00:25
Ahmet alabıldınmı paranı durum nedır ?

typeRR
25-07-2013, 09:15
her zaman bi dolandırıcı çıkıyor ufakta olsa . banada AYDIN da biri tokatlayacaktı nos kiti almıştım.yok sunu tanırım yok şu referans. sonra dümen . yarısını kurtardık üstüne su içtik .arayınca dalga dümen hep sonra vazgeçtim ..

AhmetDncr
25-07-2013, 12:57
Ahmet alabıldınmı paranı durum nedır ?

Yok abi kaldı öylece bi kaç kez ulaşmayı denedim ulaşamadım.. ramazan ramazan arayıp ağzımı bozmakta istemiyorum..

Tunç
25-07-2013, 13:25
konuyu daha yeni okudum baştan sona harbiden yazıklar olsun 2 3 tane böyle haysiyetsizin yüzünden insanlar forumda alışveriş yaparken acama ? diye düşünecek önceden gözün kapalı yolla parayı nede olsa forumdan yanlış olmaz derdik..

AhmetDncr
13-08-2013, 13:42
konuyu daha yeni okudum baştan sona harbiden yazıklar olsun 2 3 tane böyle haysiyetsizin yüzünden insanlar forumda alışveriş yaparken acama ? diye düşünecek önceden gözün kapalı yolla parayı nede olsa forumdan yanlış olmaz derdik..

Ortamı bozan böyle şerefsizler çok, hala bir lira para alamadık, diğer arkadaşlarında alabildiğini sanmıyorum.. Allah büyük bi gün biyerde çıkacak ondan milletten dolandırdığı paralar..!

Aklı varsa kazara konyaya yarışlara falan gelmesin, geldiğini duyarsam ya da görürsem burdan sağlam gidemez.. bu yazıyı okuyup ona haber uçuranlar uyarın o şerefsizi..!

Onurkk06
13-08-2013, 14:25
Bence uyarmasınlar ki böylelerinin hakkını verin allah büyüktür o paralar çıkar inşallah

erdemx
13-08-2013, 21:42
savcılığa suç duyurusunda bulunun tutuşsun biraz

mmtrıza
13-08-2013, 22:18

bu tarz dolandırma vs olayına karışan kişiler siteden uzaklaştırılıyormu acaba ? bilmediğim için soruyorum

MazdaSpeed
13-08-2013, 22:27
bu tarz dolandırma vs olayına karışan kişiler siteden uzaklaştırılıyormu acaba ? bilmediğim için soruyorum

Satış yasağı veriliyor diye biliyorum