PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hakkınızı helal edin

fa'R'uk
02-06-2013, 13:15
Forumda her meslekten her yaştan her meshepten birileri var malümunuz bir çoğunuz bilir bende polis memuruyum taksime ne eylemci olarak nede görevli olarak gitmedim tv den ve forumdan konuyu takip ediyorum, genelleme yaparak hak ,özgürlük, protesto derken dünden beri gezi parkı konusunda çıktığımız deliğe kadar sokan çıkaran arkadaşların arasında daha ne kadar kalabilirim bunu düşündüm ve artık üzülerek çok sevdiğim bu forumdan ve aranızdan ayrılmaya karar verdim.

Günümün bir çoğunu burada geçirdim, bir çok kişiyle gerek forumdan, gerek telefonla gerekte yüz yüze tanıştık yardıma ihtiyacı olana elimden gelen yardımı yaptım, yol gösterdim çoğuyla da dostluğumuz oldu.

Ben kırgın olsamda varsa hakkım helal olsun sizde lütfen hakkınızı helal edin.

elpadre
02-06-2013, 13:20
hayırdır ?

dragon07
02-06-2013, 13:22
faruk abi saçmalama abi sen bizim güven timimizsin :) 5parmagın hepsi 1 mi ?

Yeşil R53
02-06-2013, 13:23
Ülkemizde gaza gelme galyana getirme , neyi savunduğnu bilmeyen mantalite varken hiç değilse siz başkoyduğnuz inandığınız yolda gidiyorsunuz keşke böyle bir konu açmasaydınız. Yanlış anlaşılma olmasın neyin savunduğunu bilenlere lafım yok...

fa'R'uk
02-06-2013, 13:23
çok sabrettim efe ama bir resim görüp genelleme yaparak edilen küfürleri okuduktan sonra nasıl kalayım

wolrath
02-06-2013, 13:24
olayı kısısellestrımeye gerek yok.

halkın bu acızlıgı karsısında ben ordudan atılmayı goze alıyorsam bazıları da bıseylerı goze alması grek..

meslektaslarınızı uyarın.halkı lınc etmekle bu ıs BITMEYECEK!

Aranel Ciryatan
02-06-2013, 13:24
5 parmağın hepsi 1 değil kardeş. şahsen seni tanımıyorum ama bunu yazman bile bir farklılığının olduğunun göstergesi. ama malesef şuan polis teşkilatı ciddi sıkıntıda.

elpadre
02-06-2013, 13:26
çok sabrettim efe ama bir resim görüp genelleme yaparak edilen küfürleri okuduktan sonra nasıl kalayım

laa senın yerın ayrıı sacmalaa otur oturdugun yerde :)

Kadyr
02-06-2013, 13:27
İyide abi her polis bir degildir bunu bilmen lazim helal etmiyorum boyle yaparsan seni tanimasamda:)

fa'R'uk
02-06-2013, 13:30
laa senın yerın ayrıı sacmalaa otur oturdugun yerde :)

bende ayrı olmak isterdim ama konuyu okudukça hiç ayırt edilmedim, çok düşündüm burdan ayrılmak kolay değil insanın gözü doluyor ama artık ayrılma vakti kardeşim

dragon07
02-06-2013, 13:31
faruk abi şimdi sen böyle olaylara girmedin etmedinde girenleride görüyosun öyle degilmi?sen kendini biliyosan sorun yok asıl sorun kendini bilmeyen eşkiya polisler.

elpadre
02-06-2013, 13:32
bende ayrı olmak isterdim ama konuyu okudukça hiç ayırt edilmedim, çok düşündüm burdan ayrılmak kolay değil insanın gözü doluyor ama artık ayrılma vakti kardeşim

faruk sacmalıyorsun aksamdanmı kaldın dıcem ama oyle bırsey yapmadını bılıyrum bak kuserım ona gore :)

Suleyman
Yazdıklarınızla/mesajlarınızla az çok nasıl bir düşüncede olduğunuzu belli ediyorsunuz zaten, ben de ayrılmamanızdan yanayım.

S.Özeren
abi sen rektör şöförü değilmiydin ? benmi yanlış hatırlıyorum

fa'R'uk
02-06-2013, 13:33
abi sen rektör şöförü değilmiydin ? benmi yanlış hatırlıyorum

o FRK nickli arkadaş

Evrenoz
İstisnalar kaideyi bozmaz Faruk. Ne zaman senle kötü konuştuk, ters tepki verdik birbirimize?

Bak 5 dakika evvel attığım tweet

Evren Özdal ‏@EvrenOzdal
Şu saatten sonra, elimde 1 şişe su varken susuzluktan ölen polis görsem 1 yudum vermem.Benim vatanımın polisi değil bana gaz bombası atanlar

Genelleme yapıyorum, polislerin alayına ana avrat sövüyorum. Dün gece akaretlerde gözümden yaşlar, burnumdan sümükler akarken, ağzım, burnum, yüzüm yanarken hepiniz ****** çocuğusunuz diye de bağırıyordum.

Ama burada mevzu sen değilsin. Ben eminimki görev sana verirse sen o biber gazını bana, Türk bayrağına atmazdın. Bu sebeple istisnasın.

Nefretimiz sana ve senin gibi istisnalara değil.. Geride kalan imamın ordusuna

SekoLive
faruk abı meslektaşlarının yaptıgını desteklemıyorsan bence uzerıne alınacak bısı yok. Birisi şahsına bişidiyorsa ben senden birahatszlık görmedm saolasn . Hakkımz gectysede helal olsun.

painkller
02-06-2013, 13:35
abi, seni tanımıyorum, etmiyorum. ama emin olki o sözlerin hiçbiri polisler için değil, yani şu tanımı halkın ve ülkenin güvenliğini sağlamakla görevli olan memur olan polislerle alakalı değil. onların hepsi emir kulu, ekmeğini taştan çıkaran insanlardan bazıları sadece, ama gel gelelim bir elin parmakları bile aynı değilki? elbette çürük yumurtalar çıkıyor, nedense gezi parkına çürükler biraz fazla gelmiş, cinnet geçiren kontrolsüz insanlar oluşmuş, ankaradaki ezilme videosu gibi, bunlarada malesef duyarsız kalınamadı, sinirler gerildi, küfürler edildi. bunlar o polisin yanlışlığı,insanlıktan çıkıp hayvanlaşması, eminimki onlar hakkında sende farklı düşünmüyorsundur. bizimde genellemelerimiz yüzünden oldu. ama hepsini bir tutmuyoruz. dün yalova'da da polisler varı, olay olmadı sinirler gerilmedi, işte parmaklar bir değil.

sen sen ol büyüğümsün akıl vermek haddime değil ama kal burda sen biliniyorsun, görevini yapıyorsun. GÖREVİNİ HAKKIYLA YAPANA KİM SÖZ SÖYLEYEBİLİRKİ? sadece gevezelik yapar. gidene dur demek benim haddime değil ama gitme...

Can's
02-06-2013, 13:39
faruk abı senı sıma olarakda yaptıgımız kucuk tıcaretten kısılık olarakda az cok tanırım sen ne alaka kendını ıpnelerle bır tutuyorsun anlamadım ay basımı tuttu duygusala bagladın orda bır kac ıpne kedıye bıle gaz sıkan tıpler onlardanmısın sen senı oyle bır seyle mı ıtham ettıler, hayır
zaten ısını dogrusuyla yapmayanlara sende soylenmıyormusun senın alındıgın noktayıda anlıyorum haklısın ne dedıysem kendı adıma ozur dılerım ama sende bu hassasıyetten vazgec eger alındıgın bırsey varsa o kısıye dırek soyle kı hatasını herkez bılsın

S.Özeren
02-06-2013, 13:40
o FRK nickli arkadaş

anladım abi kararına gelincede çok saçma olmuş eylemcilerede küfür eden var , polisede eden var 2 taraftada o küfürü hak eden çok polis ve vatandaş mevcut üstüne alınmamak lazım

bildiğim kadarıyla 50 tane polis istifa etmiş en basit örneği olaraktan bu polislerede helal olsun diyoruz. hakkıyla eylem yapanlarada helal olsun diyoruz. 10 parmağın 10 uda bir değil.

Evrenoz
02-06-2013, 13:40
İZMİR'de 10 Polis Bir Kıza Saldırıyor.. İZLE,İZLETTİR..! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=TqQjPHtAZ6c&sns=tw)

Bunlar Faruk, bunlar
Birkaç çürük elma değil bunlar
İstisna olanlar bunlar değil

elpadre
02-06-2013, 13:42
ulen serkan hemen helallesıyorsun haa

reddewill
02-06-2013, 13:42
sen ve seningibi düşünen ve davranan polisler bizimde kardeşimizdir sen genellemeyi üstüne alınma

G_TT_I
02-06-2013, 13:43
Kendi icinde sikintilari olan bir kurumda çalışıyorsun,
106 gtl ile cevirmeye girdiğimde, ooo gurkancim, sen cok takiliosun, bu arabaya 4 kisi binip geziosunuz, sen ne is yapiosun, bunun 7-8'i var mi bende alicam gibi soylemler ama surekli, diger arabalarda beyfendi :) kardesim ne degisti diye sordugum sabit cevirmeler oldu :)

Yasanan olaylarda karsi taraf terorist degil zaten bu hep bilinir karsi taraf teror orgutu olursa kendi canlarindan korkup müdahale edemiyorlar,
Video'larda net belli maçta slogan atmayi bilmeyen öğrenciye tum gücüyle saldırıyor bu insanlik degil.

Masa basinda oturan yada eski tabirle babacan gorevlilerden isen ve boyle olduğuna sonuna kadar inaniyorsan zaten sorun yok,
Yok emir gelse mecbur jopu alip gidicem vurmak zorundayim diyorsan yada hukumet hakli diyorsan grne kal dogru bildiğini savun,
Zaten icinde bulundugun kurum bunu gerektiriyor.

Iyi yada kotu gitmek zorunda degilsin, sonucta ekmek paran icin calisiyorsun yanlis uygulama gorup konusamiyor olabilirsin,
Buradaki topluluk anlayacaktir.

CRX
02-06-2013, 13:49
Forumda olup olmamaktan ziyade ne kadar *** meslektaslariniz varmis onu dusunun derim

Onamdar
02-06-2013, 13:51
Dün izmirde ellerinde sopalar bıçaklarla akpli piçler bize saldırırken yanlarında poliste vardı. Hiçbir müdahale yapılmadı. Bi mekana girip kepenkleri kapatamasaydık ciddi anlamda yaralanan ölen olabilirdi. Düşün sakallı şalvarlı badem bıyıklı tipler yanlarında polisle seni öldürmek için saldırıyor sen ne düşünürsün. Amirlerin haberi yokmu. Gözümün önünde yunuslar kız erkek dinlemeden jopla değil soplarla saldırdılar. Hadi çevik kuvvet genç kendini bilmez adam diyoruzda yunuslar yaşını başını almış adamlar kendi çocuğu yaşında kızları yere yatırıp dövdüler. Tutuklama filanda yok sadece tenhaya çekip dövüp yaralamak. Hangi polis yapar bunu yapan insan olamaz. Senin vicdanın rahat değilse bunlar karşısında üzerine alınmana gerek yok. İçlerinde birtane amirde nabıyosunuz sakin olun demiyor. Bitane aklı başında şnsan olmazmı yav

SekoLive
02-06-2013, 13:53
ulen serkan hemen helallesıyorsun haa
olayı provake etme melı abı :) yanlı basn gıbı cumleden cımbızla cekme lafları

fa'R'uk
02-06-2013, 13:58
forumun ağır topları tabir ettiğimiz kesimin bir çoğuyla birebir görüşüyorum ve görüşüm zaten az çok bilinir o yüzden içim zaten rahat olarak ayrılıyorum ne olur sizden tek isteğim hakkınızı helal edin bu konudan sonra girersem sadece alttaki misafirlerden biri olurum muhtemelen

murat çelik
02-06-2013, 14:00
edo typer´isimli üyeden Alıntı
İzmir Karşıyaka Çarşıda Taksim'e destek için toplanan İzmirlilere polis kasklarını ve teçhizatını yanına almayıp yanlarında oturarak destek veriyor. Çarşı karakolu eylemcileri alkışlarla karşılıyor. SEVİYORUM SENİ İZMİR
Buda bazı polislerin yaklaşımı her polis aynı deyil sen alınma kendi üzerine iyisi iyidir kötüsü zaten biliyoruz.

SOMEONESPECIAL
02-06-2013, 14:06
KardeŞİm 5 parmaĞin beŞİ bİr deĞİl... Ama Şunu bİlkİ polİsİmİz artik bİzİm polİsİmİz deĞİl !.. Senİ yazdiklarindan taniyorum buradan; doĞru karari sen vereceksİn. Bence gerek yok

ismailozkan_01
02-06-2013, 14:08
benimde her zaman savunduğum bizim teşkilatta ne kadar çürük elma var ise bu forumda da var ama hiç kimse techturkey diye genelleme yapmıyor , benimde sizden bugüne kadar ricamdır genelleme yapmayın diye , bende faruk abim gibi olayları burdan takip ediyorum ilk gün gezi parkı için elimizden neler gelir diye düşündüm ama şu an olay yine polise döndü o da yetezmiş gibi genellemeler yapılıyor saygılar.....

fa'R'uk
02-06-2013, 14:09
KardeŞİm 5 parmaĞin beŞİ bİr deĞİl... Ama Şunu bİlkİ polİsİmİz artik bİzİm polİsİmİz deĞİl !.. Senİ yazdiklarindan taniyorum buradan; doĞru karari sen vereceksİn. Bence gerek yok

kararımı verdim zaten kerem abi yoksa bu konuyu açmak hiçte kolay değildi çok düşündüm doğrunun bu olduğuna karar verdim

Asil
02-06-2013, 14:11
Faruk Bey seni tanimam ama polis teskilatinin senin gibi duzgun karakterli insanlara ihtiyaci var. Bu forumun da duzgun karakterli uyelere ihtiyaci var. Polisden zulum goren insanlarin polise giydirmesini kisisel olarak algilama lutfen. Burada seven de soven de devletin bekasini dusunur. Zaman kusup ayrilma zamani degil, birlik zamanidir. Degerlerimizi futursuzca silenlere karsi, Türkü Turkiye'den sogutmaya calisanlara karsi birlik zamanidir. İster memur ol, ister vatandas.
Kal sen burada ;) bizden biri ol teskilatta.

Evrenoz
02-06-2013, 14:11
Faruk, İsmail

1 önceki sayfada yazdım. Muhattap sizler değilsiniz. Genellemenin içinde yoksunuz

Caddede kaza olduğunda millet bağırmıyor mu modifiye yapanların alayı katil diye. Biz demiyor muyuz kastedilen "insan gibi modifiye yapıp, insan gibi bilinçli araba kullananlar değil. alınmayalım üzerimize" diye.

fa'R'uk
02-06-2013, 14:14
Faruk, İsmail

1 önceki sayfada yazdım. Muhattap sizler değilsiniz. Genellemenin içinde yoksunuz

Caddede kaza olduğunda millet bağırmıyor mu modifiye yapanların alayı katil diye. Biz demiyor muyuz kastedilen "insan gibi modifiye yapıp, insan gibi bilinçli araba kullananlar değil. alınmayalım üzerimize" diye.

Evren dün konuyu çok okudum ben değil bir üye tarafından uyarıldığı halde ayırt etmeden güm yüzüne çıkmamış küfürler yedik Allah aşkına onları okuduktan sonra bizde insan evladıyız robot değiliz nasıl durayım

Evrenoz
02-06-2013, 14:18
Evren dün konuyu çok okudum ben değil bir üye tarafından uyarıldığı halde ayırt etmeden güm yüzüne çıkmamış küfürler yedik Allah aşkına onları okuduktan sonra bizde insan evladıyız robot değiliz nasıl durayım

Faruk bak ne diyorum sana,

Dün bende ağzım burnum yanarken "hepiniz ****** çocuğusunuz" diye bağırdım. Hala diyorum. Genelleme de yapıyorum. Yanımda bir tanesi ölse, dönüp bakmam bile diyorum.

Ama sen değilsin buradaki hepiniz. Kimi kastettiğimizi, genelleme yaparkende klimi kastettiğimizi biliyorsun. İstisnasın, genellemeye katma kendine. Sana küfreden yok, edilmesine izin verecek moderatör de yok. Sana laf edenin ağzını yüzünü ilk ben *******

ismailozkan_01
02-06-2013, 14:19
abilerim sınava geç kalıcam gelince paylaşırız herkes sövebilir sayabilir ama genelleme yapmadan saygılar...

FaTiH44
02-06-2013, 14:21
faruk,yüzyüze tanışmasakta seni burdan yazılarından az çok tanıyorum.emin ki o polislerle görevde olsan 10 kişi birleşip kızı dövmelerine engel olurdun.O yüzden bence üstüne alınmana gerek yok.

Eray Yümsel
02-06-2013, 14:23
Faruk keske boyle bi konu acmasaydin sen adam gibi adamsin kimse burda sana kufur edemez once biz anasini sikeriz teskilata edilen kufurleride uzerine alinmam icinde seninde kahpelik yapmis olman lazim eee sen kenknden eminsen bu konuya ne gerek vardi biz seni seviyruz bu konu silinsin sende icinden bu olayi at eskisi gibi devam senin yerin bende ayri yada bizde ayri insan olan adam olan bizdendir sikim anasini gerisinin...

Frid
02-06-2013, 14:24
genelleme yapmak dünya insanına özgün bir davranış, erdemli olabilenler bunu her seferinde belirterek kurar cümlelerini. bence gitmene gerek yok abi, biz seni sen bizi biliyorsun neticede herkes kendi sınır alanında çizgisinde özgür ama özğürlük kimsenin yedi sülalesine küfür etme hakkını tanımaz.

Caesar
02-06-2013, 14:24
Faruk sor bir kendine meslektaşların bu kadar şiddet uygularken sen ne yaptın? Engel olmak adına bişey yaptın mı? Bence yapmadın hiç bir şeye karışmadın.

Şimdi o o.ç meslektaşlarına küfür ediliyor diye üstüne alınıp buraya konu açman neden? Emniyetin forumu olsaydıda aynısını yapacak mıydın? Eleştirebilen.

Bu forumda sen polis memuru değil halktan bir insansın.

Ama sen şuan halk olduğunu kabul etmeyip polis kimliğini seçiyor ve o hatalı meslektaşlarınla yanlız kalmayı seçiyorsun burayı terk ederek.

Eğer seçimin bu ise güle güle Faruk. Yolun açık olsun.

Ama ben Halktan bir adamım diyorsan kimsenin sana ne sözü ne hakareti var. Seninle burda olmaktan gurur duyarız.

playhard
02-06-2013, 14:26
https://www.facebook.com/photo.php?v=539213689470409

KSK-VTEC
02-06-2013, 14:39
Faruk merak ediyorum dünki olaylarda sana görev verilseydi ne yapardın polis arkadaşların gibimi hareket ederdin yoksa engellermiydin

fa'R'uk
02-06-2013, 14:42
Faruk merak ediyorum dünki olaylarda sana görev verilseydi ne yapardın polis arkadaşların gibimi hareket ederdin yoksa engellermiydin

görev verilse de arka planda kalırdık ister istemez çünkü o teçhisat sadece çevikte var yaşım 34 ve bir kızım var bir baba olarak tabiki aciz bir kıza vurmam vuranı da engellerdim bunu da zaten beni tanıyan bilir

Evrenoz
02-06-2013, 14:43
görev verilse de arka planda kalırdık ister istemez çünkü o teçhisat sadece çevikte var yaşım 34 ve bir kızım var bir baba olarak tabiki aciz bir kıza vurmam vuranı da engellerdim bunu da zaten beni tanıyan tanır

O zaman ne alınıyorsun üstüne
Hayret bişi.. Boşuna "sen adamsın, bizim lafımız köpeğe" demiyoruz..

Bunu yapana laf eden yok, olamazda.

fa'R'uk
02-06-2013, 14:55
O zaman ne alınıyorsun üstüne
Hayret bişi.. Boşuna "sen adamsın, bizim lafımız köpeğe" demiyoruz..

Bunu yapana laf eden yok, olamazda.

Evren ben şunu anladım hem bu meslekten olmak hem bu forumda olmak yürümüyor çizgim aynı forumdam ayrıldım diye değişecek değilim ama artık yeter gerçekten çok kırıldım bu zamana kadar sövüldü elimizden geldiğince anlattık, yardımcı olduk ama nafileymiş burada ben size bir kardeş,abi, dost olmaya çalıştım ve kimin sıkıntısı varsa da elimden geldiğince çözmeye çalıştım hızlı bir araba geçerken baktım acaba forumdanmıdır diye hep aklıma geldi ama millet söverken burada da arkadaşımız var demedi ana avrat ağız doldura doldura küfürler edildi

wolrath
02-06-2013, 15:00
bugün "POLİSE UZANAN ELLER KIRILSIN" diyen halktı, dün gece öldürmeye çalıştıklarınız..

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970522_10151685595995152_1586219598_n.jpg

Mutu
02-06-2013, 15:00
Abi 8 kişiyi bi kişiyi araya alıp döven polisle, biber gazından etkilenen kişinin gözüne limon sıkan polis bir mi?

fa'R'uk
02-06-2013, 15:08
bugün "POLİSE UZANAN ELLER KIRILSIN" diyen halktı, dün gece öldürmeye çalıştıklarınız..

işte bu yüzden ayrılıyorum, genelleme yüzünden ayrılıyorum teşekkür ederim görüşün için

doush
02-06-2013, 15:10
Abi 8 kişiyi bi kişiyi araya alıp döven polisle, biber gazından etkilenen kişinin gözüne limon sıkan polis bir mi?

o da kendi sivil polis arkadşaına sıkıyordu ama olsun :)

Faruk abi, videolarda bile var. 10 kişi 1 eylemciyi döverken 2-3 polis diğer o 10 arkadaşını tutmaya çalışıyor vurmayın yapmayın diye. Biz kime küfür ediyoruz sence, kime Allah razı olsun diyoruz? Bence bunu düşün öyle karar ver. Hakkımız varsa helal olsun tabi. İsmail abiyi de ben tanırım, görüşmüşlüğüm vardır bilmem hatırlar mı EF ve EG zamanlarından. Adam melek, konuşması bile çok sakin :D

elpadre
02-06-2013, 15:17
olayı provake etme melı abı :) yanlı basn gıbı cumleden cımbızla cekme lafları

de gettt :)

jdm039
02-06-2013, 15:24
bak arkadaşım şerefli Türk polisi vardır;bizimdir bizdendir birde kişinin polisi vardır .sen zaten vicdanen rahatsızlık duyup bu foruma helallik için konu açma gereği duymuşsan başımın tacısındır.ama gerçek şu ki okyanusta bir damlasın .olsun çok güzel bir söz vardır mezar taşıma onursuz şerefsiz satılık satılmış yazılmaktansa deli yazsınlar olayı ;) senin gibi olmalı teşkilat.

Yiğit G.
02-06-2013, 15:35
Türkiyedeki bu kadar olay üstüne konunun forumdan ayrılıyorum değil , " bu meslekten ayrılıyorum" olmasını dilerdim...

fa'R'uk
02-06-2013, 15:36
bak arkadaşım şerefli Türk polisi vardır;bizimdir bizdendir birde kişinin polisi vardır .sen zaten vicdanen rahatsızlık duyup bu foruma helallik için konu açma gereği duymuşsan başımın tacısındır.ama gerçek şu ki okyanusta bir damlasın .olsun çok güzel bir söz vardır mezar taşıma onursuz şerefsiz satılık satılmış yazılmaktansa deli yazsınlar olayı ;) senin gibi olmalı teşkilat.

bende şerefi olan bir insanın yapması gerekeni yapıyorum. Kimse benimle aynı düşünmek zorunda değil, kimseye benimle aynı şeyi düşünmüyor diye küçümsemem, yadırgamam, hoşuma gidecek şeyler yazmasını beklemem heleki benimle aynı düşünmüyor diye kimseye küfür, hakaret etmem forum şuan ikiye bölündü herkes yazdığının nereye gittiğini düşünmüyor aynı düşünmüyorsa hemen yaftalıyorlar o.ç bu kadar basitmi? yazık günah biz bir aileyiz biriz

rebelh
02-06-2013, 15:38
Türkiyedeki bu kadar olay üstüne konunun forumdan ayrılıyorum değil , " bu meslekten ayrılıyorum" olmasını dilerdim...

:icon_tup:

sorun forumda değil meslekte..

Calderon
02-06-2013, 15:46
Tebrik ediyorum son dönemde gördüğüm en saçma konu olmuş forumda.. Bence vatandaşların genel olarak söylediği kötü sözler yerine, Teşkilatınızın vatandaşlarımız üzerine uyguladığı şiddet damarınıza dokunsaymış, forumdan ayrılmayı değilde, meslekten ayrılmayı düşünseymişsiniz... Elinde bayrağından başka hiçbirşey olmayan vatandaşa, tomalarla, biber gazlarıyla, joplarla saldıran hükümetin bodygardı bu polisler kusura bakmayın ama öz babam olsa çok şeyi hakediyorlar... Yolunuz açık olsun ...

Yeşil R53
02-06-2013, 15:48
Filistine israile döndük 2 günde provokatörler görevlerini iyi yaptı suçlu polisler oldu ama onlara emirleri verenler değil bence polislerin üzerine gidilmesin ben çevik kuvvetin önünde oturuyorum hepsi üzgün dertliydi çok pkk lı oldugunu söylüyorlar. Suan hiç yoksa bıçaklanmış 100 polis 10-15 yogun bakımda yatan polis var. Onlarda insan bizim polisimiz bizim milletimiz hepsi. Benle beraber en az 100 arkadaşım ordaydık biz niye coplanmadık bizden niye panzer gecmedi gaz bombası yedık yalan degıl ama ben dukkan kepenkine yazı yazsaydım bende onlara kufur etseydım bnıde a.skerlerdi...

Asil
02-06-2013, 15:52
Benim anladigim kadariyla, sizi sadece genele yapilan kufurler rahatsiz etmemis. Oyle olsaydi, bu kadar iyi niyetli ve yapici yoruma sirtinizi donmezdiniz. Sizi rahatsiz eden baska konular var bence.

Techturkey forumunda ilginc sekilde ayni duygulara sahip insanlar var. Ayni duygulari, ayni coskuyu yasayan yuzlerce uye var ve ortak bir hareket soz konusu. Bu herkesi memnun etmeyebilir. Ama her forumda yada her ortamda karsilasamayacaginiz bir guzelliktir bu.

Evrenoz
02-06-2013, 15:53
Filistine israile döndük 2 günde provokatörler görevlerini iyi yaptı suçlu polisler oldu ama onlara emirleri verenler değil bence polislerin üzerine gidilmesin ben çevik kuvvetin önünde oturuyorum hepsi üzgün dertliydi çok pkk lı oldugunu söylüyorlar. Suan hiç yoksa bıçaklanmış 100 polis 10-15 yogun bakımda yatan polis var. Onlarda insan bizim polisimiz bizim milletimiz hepsi. Benle beraber en az 100 arkadaşım ordaydık biz niye coplanmadık bizden niye panzer gecmedi gaz bombası yedık yalan degıl ama ben dukkan kepenkine yazı yazsaydım bende onlara kufur etseydım bnıde a.skerlerdi...

Bu kız ne yapıyor?

http://www.gazeteport.com.tr/i/n/136984313163159.jpg

Bıçak mı var elinde? Boya spreyi? Taş?

Kendilerini haklı çıkarmak için pkk'lı da derler, keleşli adamlar da vardı derler. Ama yemezler. Provakotorlermiş.. AKP ağzıyla konuşma. Millet kendi hür iradesi ile sokağa çıktı. Birilerinin güdümüne ihtiyacımız yok sokağa çıkmak için. KEndi beynimiz var akpli biadçı itlerin aksine

Faruk bir yana, Taksimdeki itleri haklı çıkaramazsın. Üzgünlermiş, siktirsinler ordan.. Dün gece elimde sadece kız arkadaşımın eli vardı. Peki neden hala gaz kokuyorum?

Onlar insan minsan değil.. Allahsız it sürüsü

100 tane polis olduğuna da inanmıyorum ama doğruysa, içimin yağları eridi. Çok sevindim.

Mutu
02-06-2013, 15:56
Bu kız ne yapıyor?

Bıçak mı var elinde? Boya spreyi? Taş?

Kendilerini haklı çıkarmak için pkk'lı da derler, keleşli adamlar da vardı derler. Ama yemezler. Provakotorlermiş.. AKP ağzıyla konuşma. Millet kendi hür iradesi ile sokağa çıktı. Birilerinin güdümüne ihtiyacımız yok sokağa çıkmak için. KEndi beynimiz var akpli biadçı itlerin aksine

Faruk bir yana, Taksimdeki itleri haklı çıkaramazsın. Üzgünlermiş, siktirsinler ordan.. Dün gece elimde sadece kız arkadaşımın eli vardı. Peki neden hala gaz kokuyorum?

Onlar insan minsan değil.. Allahsız it sürüsü

100 tane polis olduğuna da inanmıyorum ama doğruysa, içimin yağları eridi. Çok sevindim.

Ya da terör örgütü üyeleri ne yapmıyor da, bu kadar rahat gösteri yapabiliyor? Aklımda deli sorular.

fa'R'uk
02-06-2013, 15:57
Benim anladigim kadariyla, sizi sadece genele yapilan kufurler rahatsiz etmemis. Oyle olsaydi, bu kadar iyi niyetli ve yapici yoruma sirtinizi donmezdiniz. Sizi rahatsiz eden baska konular var bence.

Techturkey forumunda ilginc sekilde ayni duygulara sahip insanlar var. Ayni duygulari, ayni coskuyu yasayan yuzlerce uye var ve ortak bir hareket soz konusu. Bu herkesi memnun etmeyebilir. Ama her forumda yada her ortamda karsilasamayacaginiz bir guzelliktir bu.

başka konu yok içim rahat daha önce bir kaç kez yapıldı bu traz ferdi hakaretler bir şekilde halloldu ama artık o konudaki küfürler bu kararımı aldırdı farklı yerlere çekilmesin lütfen boş bir vakit bulursanız o konuyu okuyun çok uzun ama görün haksızlığı

SmT
02-06-2013, 15:58

Kaç yaşına gelmişsiniz biraz mantıklı konuşun Allah aşkına..Adamın ne suçu günahı var ?
Her meslekte olduğu gibi Teşkilatın içindede iki paralık insanlar var..Dün Kızılay'da ağzımıza sıçanlarda onlardı..Birde bu işin diğer tarafı var bilmem düşündünüz mü ?

Yabancılar şubede yada pasaportta yada hırsızlık büroda yada narkotikte çalışan binlerce poliste var..Bunların suçu ne ? Her Polis aynı mı ?
Dün evine ekmek götürmek için mecbur orada olan Polislerde vardı..Bazısı Toma'yı üstümüze sürmeyi seçti bazısıda bizle dertleşmeyi seçti...Bazısı üstüne taş atan üç beş provakatöre rağmen Toma'dan,arkadaşlarından yardım istemedi sustu,bazısıda kafamıza nişan aldı..Bunlar görevle değil içindeki insanla alakalı şeyler...

İSTİFA edelim,ohh ne kolay..Bu Ülke'de ekmek çok kolay kazanılıyor zaten hemen yeni bir iş buluruz..
Konuyu açan abimizde belliki niyeti iyi olanlardan..Umarım siteyide bırakmaz,mesleğinide...

fa'R'uk
02-06-2013, 15:59
Evren lütfen kişiselleşmesin konu ben sadece helallik istedim

Yiğit G.
02-06-2013, 16:02

şimdi çok yakın arkadaşımla konuştum ilk günden beri orda yatıp kalkıyor hep tam ortasında idi olayların... Adam çarşı grubundan koyu beşiktaşlı ayrıca solcu vs adam dediki ben ömrümde maçlarda yürüyüşlerde 1 mayısda vs çok olay gördüm çok polis şiddeti gördüm ama şu son olaylarda gördüğüm kadar halkına nefret kusan , psikopatça haraket eden bir polis grubu daha önce görmedim dedi... Abi diyor sanki özel seçilmişler tipleri bile bi garipti diyor... Görevlerini yaparak haraket etmemişler , taraf olarak haraket etmişler.Ölmemizi istiyorlardı bunu gözlerinden ve haraketlerinden anlıyordun diyor...

Evrenoz
02-06-2013, 16:02
Evren lütfen kişiselleşmesin konu ben sadece helallik istedim

Faruk sen bir yana, her zaman baştacısın. Helali hoş olsun hakkım. Vazgeçersen, ki umarım vazgeçersin, forumumuzun kapısı da evimin kapısı da sana her zaman açıktır.

luca55
02-06-2013, 16:06
faruk abi o resmi paylaşıp butun polisleri bir tutan gerizekalıya kızıp,sende şimdi o gerizekalıyla hepimizi bir tutuyorsun.oluyormu şimdi bu? biz nasıl polisleri ıyısını kötüsünü ayırıyorsak sende bizi ayır.dün samsundakı gösterıde bende vardım , ta ki polise taş atılana kadar.elımden geldıgınce durdurmayada calıstım ama provokatör cok fazlaydı.bende oradan ayrıldımkı polis rahat rahat o ibneleri toplasın,iyiyi kotuyu ayırsın diye ;) biz seni hiçbir zaman meslegınle değerlendırmedık,kısılıgıni begendık ;)

Yeşil R53
02-06-2013, 16:06
Bu bir hafta ortalıkta polis olmaz zaten olaylar unutulur bir hafta yatışır herşey bikaç reklam filmi çekilir el ele görüntüler atılır yatıştırılır herşey mühim olan nedir biliyormusunuz bunları unutmamak unutmadan yaşamak

Yiğit G.
02-06-2013, 16:07
Kaç yaşına gelmişsiniz biraz mantıklı konuşun Allah aşkına..Adamın ne suçu günahı var ?
Her meslekte olduğu gibi Teşkilatın içindede iki paralık insanlar var..Dün Kızılay'da ağzımıza sıçanlarda onlardı..Birde bu işin diğer tarafı var bilmem düşündünüz mü ?

Yabancılar şubede yada pasaportta yada hırsızlık büroda yada narkotikte çalışan binlerce poliste var..Bunların suçu ne ? Her Polis aynı mı ?
Dün evine ekmek götürmek için mecbur orada olan Polislerde vardı..Bazısı Toma'yı üstümüze sürmeyi seçti bazısıda bizle dertleşmeyi seçti...Bazısı üstüne taş atan üç beş provakatöre rağmen Toma'dan,arkadaşlarından yardım istemedi sustu,bazısıda kafamıza nişan aldı..Bunlar görevle değil içindeki insanla alakalı şeyler...

İSTİFA edelim,ohh ne kolay..Bu Ülke'de ekmek çok kolay kazanılıyor zaten hemen yeni bir iş buluruz..
Konuyu açan abimizde belliki niyeti iyi olanlardan..Umarım siteyide bırakmaz,mesleğinide...

Sende şunu anlamamışsın burda söylenen herşey çevik kuvvete söylendi... Kıriminal şubede çalışan veya başka bölümlerde benimde arkadaşlarım var... Ayrıca benim söylediğim kendi düşüncem idi... Öyle bir mesaj görmek isterdim... "Dün evine ekmek götürmek için orada olanlar vardı" lafını kesinlikle kabul etmem... Öyle ekmek olmaz olsun.. Ayrıca diğer konuda daha önceki mesajlarımda nefret kusarken bile polislere yine arada yazdım

tamam aralarda işini iyi yapmaya çalışanlar olabilir ama olmaz olsun arkadaş ya

ama dünkü olayları savunmanın hiçbir yoklu yok onu söyliyeyim.Hatta istifa edenler olmuş şu 2-3 günde onuda duydum...

Met
Konunun hepsini okumadım öncelikle bunu söyleyeyim.

Niye üstünüze alınıyorsunuz ? Size emir verilseydi, meslektaşlarınızın yaptıklarını, yani vatandaşa şiddet uygularım diye düşündünüz demi üstünüze alındınız ?

wrcsinan
ben insanımızı anlamıyorum. bütün bu olayları polisler yapmış düşünüyorlar. bütün bu olayların hiyerarşik yapı doğrultunda tayyipten kaynaklandığını neden idrak edemiyoruz. neden bütün öfke polise. tamam bir iki densiz polis çıkıp saçma saçma hareketler yapıyor yok kaçan kızı dövüyolar abuk sabuk su sıkmalar falan.

bütün bu olayların başlangıcı bu
Taksimde Polislerden İnsanlık Ayıbı - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QHiBObZvWmw)

buradaki suyu sıkan adam polis ama kendi kafasına göremi sıkıyor. müdür dağatın kalabalığı diyor. müdürü kafasına göremi yapıyor hayır oda bir üstten sonuç bütün hiyerarşi hep TAYYİPin emrindeki insanlar doğrultusunda ve bütün sorumlu tayyiptir. kızılcak öfte duyulcak biri varsa o dur.

evet orantısız bir güç var ama böyle durumlarda bu bütün ülkelerdeki polislerde var. bizim polislerimize özgü birşey değil.

fa'R'uk
Faruk sen bir yana, her zaman baştacısın. Helali hoş olsun hakkım. Vazgeçersen, ki umarım vazgeçersin, forumumuzun kapısı da evimin kapısı da sana her zaman açıktır.

sağolasın kapımda , telefonumda herkese açık çocukluk yapıp küsecek değilim sadece forumdan ayrılıyorum, benden yana hepinize helal olsun

ef186 buğra bu konuyu okuyunca özellikle sen kızma bana anlayacağını umuyorum

GokhanRS
02-06-2013, 16:08
ya faruk abi allah için saçmalama. orda sana edilen bir küfür yok. emirde alsalar farketmez polis vatandaşına vuramaz. orda edilen küfürler dengesiz polisler içindi ve sende bu olanları tasvip etmiyorsun eminim.

sana burda kimse küfredemez. ama sende gördün meslektaşlarından gerçek silah kullanan bile çıktı bu olayda. halkın sabırları zorlandı. evet belki hepsi hükümetin suçu polisi paratoner olarak kullandılar ama bunları şahsi algılamamalısın.

iyi polis her zaman baş tacı. bu şekilde olayı şahsi algılaman. küfürleri üstüne almana çok üzüldüm.

luca55
02-06-2013, 16:10

senın çalıştgın yerde,yaptıgın meslekte emınımkı kanı bozuk bırısı olmustur bugune kadar, sen işinden istifa edecek olgunlugu gösterebıldın mi? uzaktan atıp tutması ne kolay dimi? boş boş konuşmayın,sapla samanı ayırmayı öğrenın biraz.

Yiğit G.
02-06-2013, 16:14
senın çalıştgın yerde,yaptıgın meslekte emınımkı kanı bozuk bırısı olmustur bugune kadar, sen işinden istifa edecek olgunlugu gösterebıldın mi? uzaktan atıp tutması ne kolay dimi? boş boş konuşmayın,sapla samanı ayırmayı öğrenın biraz.

bence sen alakasız boş konuşma saçma saçma örnekler verme.

fa'R'uk
02-06-2013, 16:16
ya faruk abi allah için saçmalama. orda sana edilen bir küfür yok. emirde alsalar farketmez polis vatandaşına vuramaz. orda edilen küfürler dengesiz polisler içindi ve sende bu olanları tasvip etmiyorsun eminim.

sana burda kimse küfredemez. ama sende gördün meslektaşlarından gerçek silah kullanan bile çıktı bu olayda. halkın sabırları zorlandı. evet belki hepsi hükümetin suçu polisi paratoner olarak kullandılar ama bunları şahsi algılamamalısın.

iyi polis her zaman baş tacı. bu şekilde olayı şahsi algılaman. küfürleri üstüne almana çok üzüldüm.

gökhan o kadar küfür varki hangi birini alıp buraya koyayım edenlerin yüzü kızarmaz ki yapmayın etmeyin hepsi bir değil diyene sanane bu saatten sonra benim için hepsi aynı ............................. yazan çok fazla kişi vardı ve gün yüzüne çıkmamış küfürleri denediler üstümüzde kimse kusura bakmasın genelleme dahi yapılıp bana küfür edilmesine tamam derim alınmam bile ama küfürlerin hepsi kutsalımıza annemize olunca dayanamıyorum ben onu son günlerinde mutlu edebilmek adına kıçımı yırtarken elin oğlu değil arkadaşlarımın o yazılarını okudukça içim sıkıldı daraldım artık

luca55
02-06-2013, 16:18

bence sen alakasız boş konuşma saçma saçma örnekler verme.

sen kendı yazdıgınıda okuyamıyorsun herhalde!!!!

adam görev bile almadım demiş,sen diğer polislerin yaptıgına karsılık istifa et demişsin.şimdi bende sana soruyorum mesleğin her neyse kanı bozuk adam illaki vardır.sen de başkasının yaptığı bir yanlış yuzunden mesleğinden istifa edebılme olgunlugunu gösterebıldin mi? buna cevap ver yeter.senın yazdıklarınla sana bır soru soruyorum hala saçma dıyorsan kendi kendine zaten cevap vermiş olursun.

rebeloghy
02-06-2013, 16:20

Gerçekten sokağa çıktın mı bu olaylar olurken ? aynı gezegendeyiz dimi ?

SmT
02-06-2013, 16:21
Sende şunu anlamamışsın burda söylenen herşey çevik kuvvete söylendi... Kıriminal şubede çalışan veya başka bölümlerde benimde arkadaşlarım var... Ayrıca benim söylediğim kendi düşüncem idi... Öyle bir mesaj görmek isterdim... "Dün evine ekmek götürmek için orada olanlar vardı" lafını kesinlikle kabul etmem... Öyle ekmek olmaz olsun.. Ayrıca diğer konuda daha önceki mesajlarımda nefret kusarken bile polislere yine arada yazdım

ama dünkü olayları savunmanın hiçbir yoklu yok onu söyliyeyim.Hatta istifa edenler olmuş şu 2-3 günde onuda duydum...

Çevik kuvvette Polisin bir kolu tıpkı X şubesi gibi.Diğer şubelerde iyi niyetliler olabilir ama Çevik kuvette olamaz diye birşey yok..Dün evine ekmek götürmek isteyen Polis'lerde vardı siz kabullenmeyebilirsiniz ama vardı..Tanıyorum,biliyorum çünki..Ha şerefsizlerde azımsanmayacak kadar çok,belkide daha fazla,doğruya doğru..Ama bu hepsinin aynı *** olduğu anlamına gelmiyor işte.

Bunlar emir altındaki insanlar,amirine ben gitmesem olur mu diye birşey diyemeyecek olan insanlar..Derseniz kapıyı görürsünüz..
Dediğim gibi bunlar görevle değil içindeki insanla ilgili şeyler..
İyi niyetlileri bu hale düşürenler utansın,asıl bunları istifaya davet edin.

Yiğit G.
02-06-2013, 16:25
sen kendı yazdıgınıda okuyamıyorsun herhalde!!!!

adam görev bile almadım demiş,sen diğer polislerin yaptıgına karsılık istifa et demişsin.şimdi bende sana soruyorum mesleğin her neyse kanı bozuk adam illaki vardır.sen de başkasının yaptığı bir yanlış yuzunden mesleğinden istifa edebılme olgunlugunu gösterebıldin mi? buna cevap ver yeter.senın yazdıklarınla sana bır soru soruyorum hala saçma dıyorsan kendi kendine zaten cevap vermiş olursun.

benim mesleğimde böyle olsa mı ? evet ederdim. Böyle insanlar olmasına gerek kalmaz patronuma gıcık kapayım yine ederim... aldınmı sorunun cevabını ?

rebeloghy
02-06-2013, 16:25
Emir gidin öldürün sanırım. Ekmek götürme mücadelesi 10 polis tek basına bir kızı öldüresiye dövmek miydi ? İçlerinde bir tanesi dur demez mi ? Kusura bakmayın bugün polis olsam, sokağa çıkarken kendime tüküresim gelirdi.

Tayyipin emirleri bunlar , suç memurda değil emir gönderende dediniz tamam. Emir saldırın olmuş polise, iyi de ekmek götürmekse derdiniz öldüresiye kadar dövenler PRİM mi alıyor ey forumdaki abilerim polis üyeler ?

fa'R'uk
02-06-2013, 16:28
arkadaşlar polis iyi kötü tartışmasını lütfen bu konuda yapmayın bu konum helallik almak için açıldı lütfen bu son konum buna saygı gösterirseniz sevinirim

luca55
02-06-2013, 16:29
benim mesleğimde böyle olsa mı ? evet ederdim. Böyle insanlar olmasına gerek kalmaz patronuma gıcık kapayım yine ederim... aldınmı sorunun cevabını ?

mesleğinide yazsaydın keşke.

Met
02-06-2013, 16:30
arkadaşlar polis iyi kötü tartışmasını lütfen bu konuda yapmayın bu konum helallik almak için açıldı lütfen bu son konum buna saygı gösterirseniz sevinirim

Abicim helali hoş olsun ama şuna bir bak gözünü seveyim. gel de bu polise küfür etme..

http://www.techturkey.com/forum/6860500-post3582.html

PROMINENT
bodrumda 14 yaşında kızın sırtında jop parçalayan hastanelik eden.. o kız grubu siteye kaçınca siteye gaz bombası atan polisin anasınada sövülür.. bacısınada...

Yiğit G.
Çevik kuvvette Polisin bir kolu tıpkı X şubesi gibi.Diğer şubelerde iyi niyetliler olabilir ama Çevik kuvette olamaz diye birşey yok..Dün evine ekmek götürmek isteyen Polis'lerde vardı siz kabullenmeyebilirsiniz ama vardı..Tanıyorum,biliyorum çünki..Ha şerefsizlerde azımsanmayacak kadar çok,belkide daha fazla,doğruya doğru..Ama bu hepsinin aynı *** olduğu anlamına gelmiyor işte.

Bunlar emir altındaki insanlar,amirine ben gitmesem olur mu diye birşey diyemeyecek olan insanlar..Derseniz kapıyı görürsünüz..

yaw zaten kimse burda bu arkadaşa bireysel birşey söylemedi söylenemezde zaten yöneticiler izin vermez Evrenin yazdıklarını gördün.Ama insan ister istemez videoları izleyince "şerefsizler yaaaaaa" diyor sen demedinmi o videoları izlerken yada olayların içinde bulunurken ? Bir genellemede yapıyorsun ben hayatımda yolda 100 polis tanıdıysam çevirmede , toplumsal olaylarda vs 95 'u kötü niyetli idi arkadaş.Yani şeffaf suyu %95 siyah boya ile doldursan o su artık siyahtır.95 i siyah diyemessin buda öyle bir olay.Türkiyede polisler çoğunlugu iyi niyetli değil.Yani şu videoya bak

cqIiWHMnM94

ne diceksin abi ? Buna yorumun ne olur ? Ekmek götürmek mi eve ? Orda o herif ölebilirdi kafasına gelse.Bu öldürmeye teşebüstür.İnsan düşmanına yapsa bunu bacagıan doğru ateş eder kafasıan değil

luca55
02-06-2013, 16:31
faruk abi varsa hakkım sonuna kadar helal olsun ama sen yınede söylediklerimizi bir düşün.

fa'R'uk
02-06-2013, 16:34
Abicim helali hoş olsun ama şuna bir bak gözünü seveyim. gel de bu polise küfür etme..

http://www.techturkey.com/forum/6860500-post3582.html

kardeşim biliyorum ama dedimya tek tek resim video koyulmasın biride çıkıp bir dünya yetimin hakkı ile alınmış polis araçları veya o saatte oradan geçen masum vatandaşların araçları kullanılamaz hale gelmiş görüntüler var o yüzden siz biz yapmayalım ve video resim paylaşılmasın idam mahkumunun bile son isteği yapılır bu da benim son ricam lütfen

mert_can 41
02-06-2013, 16:35
Dün gece bir sivil polis abiyle muhabet ettim siz neden toplanıyosunuz böyle dedi anlattım efendice atatürke ettiği küfürler yüzünden falan diye o abide destek verdi bize gerçekten görevli iyi polisler var akşam 6 dan gece 12 ye kadar sadece sivil ve trafik polisi vardı hiç biri bişey yapmadı gece 12 de 16-17 yaşında bir gurup durduk yere sağ sola tekme atıp bankları fırlatıp yola atınca polis te bizden bilerek tazikli su ve gaz bombası hattı yani üzerinize alınmayın guruplardaki provekötörler olduğu için tüm polisler kötü biliniyo sözüm taksimdekilerden hariç bunun için aramızdan ayrılmayın boşu boşuna kimse burda polis düşmanı değil

yasin_R
02-06-2013, 16:37
Faruk abı be yaptın seninle yapacağımız daha cok is var,
Benim ve form genelinin gercekten deger verdigi ve sevdiği bir kisiliksin,
Hayatta neler olmuyor ki, aramızdan ayrılmana cok üzülürüm...

ismailozkan_01
02-06-2013, 16:39
o da kendi sivil polis arkadşaına sıkıyordu ama olsun :)

Faruk abi, videolarda bile var. 10 kişi 1 eylemciyi döverken 2-3 polis diğer o 10 arkadaşını tutmaya çalışıyor vurmayın yapmayın diye. Biz kime küfür ediyoruz sence, kime Allah razı olsun diyoruz? Bence bunu düşün öyle karar ver. Hakkımız varsa helal olsun tabi. İsmail abiyi de ben tanırım, görüşmüşlüğüm vardır bilmem hatırlar mı EF ve EG zamanlarından. Adam melek, konuşması bile çok sakin :D

unuturmuyum doğuşum efe ile ege ne çekti elimizden :D ordaki görev yapan arkadaşların allah yardımcısı olsun çünkü en az 3 gündür görev yapan ve dış illerden takviye gelen arkadaşlarımız var ailesini arkada bırakıp , inan ki bir süre sonra gözünüz hiç bir şey görmüyor insanlıktan çıkıyorsunuz 16 saat üzerinde robocopla diyarbakırın adananın istanbulun sıcağında verilen kumanya içler acısı polis arkadaşlarımızın yaptıklarını savunmuyorum tespit edilip cezalandırılacaklardır bundan eminim , bizi bize düşürüp karşı karşıya getiren kişiler düşünsün

fa'R'uk
02-06-2013, 16:40
Faruk abı be yaptın seninle yapacağımız daha cok is var,
Benim ve form genelinin gercekten deger verdigi ve sevdiği bir kisiliksin,
Hayatta neler olmuyor ki, aramızdan ayrılmana cok üzülürüm...

sevenlerin gönlünde kalsam yeter fazlasına gerek yok

SmT
02-06-2013, 16:41
@Yiğit G.

Konu sahibinin isteği üzerine ben kapatıyorum ama dediğim gibi önde duran itler yüzünden hepsi aynı muameleyi görmemeli..
Zaten bu muamele yüzünden suçsun bir Polis şuan forumdan ayrılmak istiyor..Kötü olan bu.

Bir hakkımız yoktur ama genede helal olsun..

_FrKn_
02-06-2013, 16:45

Sonuna kadar katılıyorum.

Bırak konuşsun abi millet, hakemleri düşün birde, birebir maruz kalıyorlar onlar ne yapsın. Kimsenin derdinin seninle olmadığını biliyorsun. Küfür ederkende bazı şeylerin ayrımını yapmak lazım genel küfürler hoş değil yukarıdaki postta yazdığı gibi her insan topluluğunda illa ki mutlaka yamuk lar olur. Karar senin tabi. Saygılar.

MKUR
02-06-2013, 17:10

Kendisini tanimam ama genelleme yaparak konustugumuzdan dolayi yada daha dogrusu kufrettigimizden dolayi Faruk abi haklidir.

Ama son birkac gun eylemci ya da degil herkesi gazlayan dovmeye calisan bir kurumun uyelerine karsi da reaksiyonun farkli olmasini beklemek hele Forum gibi kendisinin ne kadar iyi bir polis oldugunu bilmeyen dolu insanin arasinda beklemesi de bu konuda onun naifligi olmus.

Ankara polisi, yolda yürüyen vatandaşa arkadan saldırıyor - YouTube (http://www.youtube.com/watch?client=mv-google&hl=en&gl=US&v=UPsPC4TPAMc&nomobile=1)

Yukarda linkini attigim tarz seyler goren insanlar ister istemez oradaki Polislerin annelerini aniyor. Biz neyapalim Polis Sahis A, Polis Sahis B mi diyelim Faruk abi? Sen de ayni genellemeleri zamani gelince finanscisina, futbolcusuna, hakemine, bankacisina yapmadin mi? Lutfen birbirimize karsi daha anlayisli olalim.

Ayrton Senna
02-06-2013, 17:24
Faruk kardeşim,bana çok mühim bir konuda gecenin bir yarısı yardımcı oldun insanları aradın emin olup bana net cevap verebilmek için asla unutamam,hakkını helal et..
ancak çok arkadaşın dediği gibi etkilenmiş olman çok normal ama burası bir aile ve sende burada olması gereken bir üyesin bence, sen burayı seviyorsun bir defa daha düşün gitmek kolay kalmak zordur bilirsin..en azından şurada kal diyen insanlar için...

fa'R'uk
02-06-2013, 17:37
Faruk kardeşim,bana çok mühim bir konuda gecenin bir yarısı yardımcı oldun insanları aradın emin olup bana net cevap verebilmek için asla unutamam,hakkını helal et..
ancak çok arkadaşın dediği gibi etkilenmiş olman çok normal ama burası bir aile ve sende burada olması gereken bir üyesin bence, sen burayı seviyorsun bir defa daha düşün gitmek kolay kalmak zordur bilirsin..en azından şurada kal diyen insanlar için...

Sağolasın ben forumda banane demedim yapabileceğim bişey varsa pm attım elimden geldiğince yardım ettim bununla da anca gurur duydum kimseden bişey beklemeden bir yardımımız dokunduysa ne mutlu

Time-R
02-06-2013, 17:43
Ne yazikki genellemede olsa suc sizlerin degil, emir verenlerde suc. O yuzden ben genel olarak hic birinize kabahat bulmuyorum ama cok ince dusuncelisiniz. Bencede aramizda kalmalisiniz, %80'i o sekilde diye %20'si o sekilde olmayabilir. Sonuc olarak benimde tanidigim iyi polisler var. Lutfen aramizdan hicbir polis kendi ustune alinmasin.

lethaldoze
02-06-2013, 18:07
Bence sakın gitmek gibi bişey yapmayın. Benim eniştende polis.
Ama İstanbul dışında tabi. Yalnız buradaki herkes %90 için konuşuyor. Siz belliki o %10 luk dilimdesiniz. Benim eniştem de öyle ve ben dün taksimde polislere ana avrat sövülen tezahüratlara aynen katılıyordum... siz sakın öyle düşünmeyin, zaten bütün polisler sizin gibi olsa sıkıntı olmazdı.
1-2 tane kalmış polislerimizdensiniz, bu kadar kolay pes etmeyin herkes birleşmişken lütfen.

ef186
02-06-2013, 20:25
Forumda her meslekten her yaştan her meshepten birileri var malümunuz bir çoğunuz bilir bende polis memuruyum taksime ne eylemci olarak nede görevli olarak gitmedim tv den ve forumdan konuyu takip ediyorum, genelleme yaparak hak ,özgürlük, protesto derken dünden beri gezi parkı konusunda çıktığımız deliğe kadar sokan çıkaran arkadaşların arasında daha ne kadar kalabilirim bunu düşündüm ve artık üzülerek çok sevdiğim bu forumdan ve aranızdan ayrılmaya karar verdim.

Günümün bir çoğunu burada geçirdim, bir çok kişiyle gerek forumdan, gerek telefonla gerekte yüz yüze tanıştık yardıma ihtiyacı olana elimden gelen yardımı yaptım, yol gösterdim çoğuyla da dostluğumuz oldu.

Ben kırgın olsamda varsa hakkım helal olsun sizde lütfen hakkınızı helal edin.

seni döverim .

fa'R'uk
02-06-2013, 20:36
seni döverim .

Elimi kaldırmam

Eray Yümsel
02-06-2013, 20:38
faruk iboyu arattırma bana :D sever beni biliyosun :D

ismailozkan_01
02-06-2013, 20:48
faruk abi sen bana demiştin forumda teşkilatı bu kadar savunma ne kadar çalışsanda boş diye , abimin sözünü dinledim kim ne diyorsa desin abi

OMTech
02-06-2013, 21:08
Bu düşünceye bu fikre sahipseniz siz zaten bu küfürlerden ayrı tuttunuz kendinizi :) eminim ben ve benim gibilerin lafı diren gezi konusundaki göstericiyi kafasından vurunca sevinen şerefsizlere. İşin özü kimse sizin içinizi sizin kadar iyi bilemez. siz burda yapılan konuşmalardan bile rahatsızlık duyuyorsanız zaten yeriniz yurdunuz bellidir :) evrenoz nickli arkadaşında dediği gibi lafımız imamın ordusuna. sizi tanımıyorum ama gönlüm kalmanızdan yana :)

Utku
02-06-2013, 22:10

Bu söylediklerim faruk abinin dışındadır varsa hakkımız helal olsun.

Kardeş sana gelince sen önce gidip ŞEREF kelimesinin yüce anlamını öğrenmelisin.burası forum ben buraya ne foto ne joplandığım videoyu koyamıyorum herşey telefonumda.ben kızıma oğluma bayrağımı tutupta tayyip istifa diyen adama gaz atarak ekmek götüreceksem öncelikle ben ŞEREFSİZİM.ben 2gündür senin gibiler yüzünden gaz yiyorum jop yiyorum ve koyunların artık bi çobanı olmasın diye.ben arkadaşımla yürürken parkta otutdum bahcesehr uninin orda 5 tanesi özellkle bze ssldırmak için geldi allah sabır versin sizede 2dk oturslım boğukuyoruz dedik ne sabrı lan deyip daldılar sors 20 tane çarşılı bunların kafa cam taş vs atıp üzermze geldilerde kurtardılsr saoğlsunlar. Kafanın bir metre ysnından gaz bombası gtimi çarptığı demir ATAMIN sarayının demiriydi düştüğü yerde 12 13 ysşında kızın kucağı. Bunları bırakalımda sen bi şeref sözünün anlamını bi öğren öyle konuşalım ben sana özelden neler anlatırım evine ekmek götüren polis abiciklerinden kıllanırsın her ağlayanada inanma bu devirde ;)

fa'R'uk
02-06-2013, 22:15
Utku konuyu tam okumadın sanırım ricam kimse kimseye cevap vermesin konu bir ayrılık helallik istemedir kişiselleştirilmesin

coolvtec
02-06-2013, 22:59
sevgili faruk arkadaşım
seni tanımam etmem, sadece bir sorum var, eğer sen de dün taksim vb görevli olsaydın, insanların yüzüne gözüne gaz bombası sıkar mıydın? ya da savunmasız insanları öldüresiye döver miydin? eğer cevabın evet ise gitmekte haklısın. hayır ise hiç üstüne alınmana gerek yok. o küfürler görevini kötüye kullanan zavallılara.

SmT
03-06-2013, 00:01
Bu söylediklerim faruk abinin dışındadır varsa hakkımız helal olsun.

Kardeş sana gelince sen önce gidip ŞEREF kelimesinin yüce anlamını öğrenmelisin.burası forum ben buraya ne foto ne joplandığım videoyu koyamıyorum herşey telefonumda.ben kızıma oğluma bayrağımı tutupta tayyip istifa diyen adama gaz atarak ekmek götüreceksem öncelikle ben ŞEREFSİZİM.ben 2gündür senin gibiler yüzünden gaz yiyorum jop yiyorum ve koyunların artık bi çobanı olmasın diye.ben arkadaşımla yürürken parkta otutdum bahcesehr uninin orda 5 tanesi özellkle bze ssldırmak için geldi allah sabır versin sizede 2dk oturslım boğukuyoruz dedik ne sabrı lan deyip daldılar sors 20 tane çarşılı bunların kafa cam taş vs atıp üzermze geldilerde kurtardılsr saoğlsunlar. Kafanın bir metre ysnından gaz bombası gtimi çarptığı demir ATAMIN sarayının demiriydi düştüğü yerde 12 13 ysşında kızın kucağı. Bunları bırakalımda sen bi şeref sözünün anlamını bi öğren öyle konuşalım ben sana özelden neler anlatırım evine ekmek götüren polis abiciklerinden kıllanırsın her ağlayanada inanma bu devirde ;)

Öncelikle senin gibi bir tipin kardeşi olmam imkansız..Sen kimsin lan bana ŞEREF kelimesinin anlamını öğretiyorsun ? Kimsin sen ? Sıradan götü boklu bir insansın,bu öğren gel havaları nerden geliyor..
Şu lafını karşımda söyleyebilirmisin acaba,şerefi öğren gel diye ? Ağzına sokarım af edersin..
Özelden ne yazacaksan bekliyorum ?
2 günden beri Kızılayda kıçı yırtılana kadar en önde slogan atan karşılığında biber gazının alasını yiyen ben,neyi kimi öğretiyorsun bana ?
Ulan HAYATINDA ilk kez protestoya giden,ilk kez biber gazı yiyen insanlar aldığı gazın etkisiyle sağa sola sataşmıyor mı gelde küfür etme bu tiplere...

Yönetim ve konu sahibinden özür diliyorum ancak dayanamıyorum bu tiplere..

fa'R'uk
03-06-2013, 00:22
Arkadaşlar lütfen kişiselleşmesin pm den konuşun konuşacaksanız yarım saat daha buradayım sonrasında yokum girip yazan yada yazmayan helallik verenlere teşekkür ediyorum

fa'R'uk
03-06-2013, 00:42
Vakit geldi son çıkışımı yapıp aranızdan ayrılıyorum tekrar hakkınızı helal edin

Mod arkadaşlar isterseniz kilitleyebilirsiniz

Allahaısmarladık

brs852
03-06-2013, 00:52
sizi tanımam ama 2 gündür oradaydım acımasızca vuran iyi niyetli şekilde konuşan vurana engel olanı da var kişiselleştirmeye gerek yok bence de...

mmged_jan
03-06-2013, 09:27
infaz edilen askere intihar diyene tecavücüsü ile evlensin diyene ses çıkarmayıp gezi parkında ki iki ağaç için araba yakıp sokakta yatanlar bizi bize kırdıranlar HELAL OLSUN TEBRİKLER

yorum yapmazdım ama techturkeyde ki ağabeylerim bile bu oyuna geldi ya üzüldüm keşke başka bir olay için bu kadar ses çıkarsaydık

h.savas
03-06-2013, 10:21
abi benden yana helal olsun...