PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kıbrıs Yardım

BARR
02-06-2013, 14:34
Arkadaşlar 351KD olarak askerlik görevimi şuanda kıbrısta yapıyorum.

Lefkoşa/Değirmenlik/Gökhan kışlasındayım. Kıbrısta Haftasonra çarşılarda bana yardımcı olabilecek, Girne-Magosa-Güzelyurt gibi yerlerde mekanları gösterebilecek yada araba ile götürebilecek öğrenci veya kıbrısta yaşayan arkadaşlar var ise ve bana yardımcı olabilir ise çok sevinirim. 1-2 kere götürse gösterse öğretse zaten yeterli olur plaj vs yerleri de öğretirse süper ötesi olur. Yol masrafları ve benzin masraflarını tamamen üstlenicem.

Muhabbetimiz vs eksik olmaz yanımda yancıda olmayacak. Şimdiden yardımcı olabilecek yol gösterebilecek arkadaşlara teşekkürler.

Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar PM atar veya konuya yazarsa gerekli iletişim bilgilerini verebilirim.

Caesar
02-06-2013, 14:35
Reis kıbrıs küçük bi yer kirala bir araba 70 tl i30 lar 50 tl benzinede heryere gidersin. 2 günde çözersin heryeri.

BARR
02-06-2013, 15:02
Sorun ehlliyeti ve nufus cuzdanını askeriyenin alması yoksa kiralarım sıknıtı değil çok ucuz araç kiraları :(

Kahn23
02-06-2013, 15:04
Sorun ehlliyeti ve nufus cuzdanını askeriyenin alması yoksa kiralarım sıknıtı değil çok ucuz araç kiraları :(

Bildiğim kadarıyla askere araç kiralamıyorlar..

MBuğra
02-06-2013, 15:06
Maalesef en büyük sorun Kıbrısta, ulaşım. Bende 3 yıldır Kıbrıstayım, Girneye magosaya gittiğim sayılıdır. Araban yoksa Kıbrısta gezmek zor. Seneye beklerseniz, araba almayı düşünüyorum. O zaman birlikte gezeriz :)

BARR
02-06-2013, 15:09
Kiraliyorlar pek dert etmiyorlarda zaten dediğim gibi olay farklı. Belki ehliyetsiz motor kiralarım aklımda o var ama yardımcı olup beni 1-2 kere gezdirebilecek öğretebilecek arkadaş-arkadaşlar olursa çok makbule geçer her türlü yol masrafını karşılarım zaten.

Taha Fedai
02-06-2013, 17:44
Kardeşim seni seve seve gezdirirdim hiçbir ücret talep etmeden ama final haftası çok ters zamana denk geldin ..

Bad-Fast
03-06-2013, 12:42
güzelyyrtda bişey yok zaten görmeye gitmene bile gerek yok , Lefkoşa ve girne arasında takıl çarşılarda , girne plajı var halk plajı ;)

Karakuş
03-06-2013, 12:45
Bende bu hafta cuma Türkiye ye dönüyorum insAllah. Yoksa yardımcı olmak isterdim size...

efe_
03-06-2013, 17:00
Final zamanına denk gelmeseydi keşke :( Çarşamba sabahı dönüyorum Türkiyeye

feroo
03-06-2013, 18:00
Merhaba dostum orada okuyan sivaslı arkadaşlarım çok magosa'dalar . 2 tane çok samimi arkadaşım var magosa'da . Onların numarasını yollayabilirim sana hatta bi acelen yoksa Allah kısmet ederse 8 haziran'da tatile gelicem 1 haftalığına hep beraber görüşmüş oluruz .