PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 19 Mayıs İstanbul Park 1.9 TDİ İbıza Cupra - BMW Z4 - BMW M5

gp74
03-06-2013, 12:41
Uzun zamandır vakitsizlikten yükleyememiştim. Kısmet bugüneymiş :)
Öncelikle o gün bizim seansımızdaki tüm araç sürücülerine çok teşekkür ederim. Gerçekten hepsi inanilmaz dikkatli ve çok temiz bir seans çıkardılar. Pistin tadını sonuna kadar çıkardık diyebiliriz.
Çekim için kusura bakmayın gopro' yu öne takmıştım, bilsemki bu kadar güzel çekimler olacağını arka tarafa koyardım. :)
Araç speclerine gelince fazla söze gerek yok sanırım
biri Z4 diğeri M5 :D
Bizimki ise Built by PAŞAOĞLU...
Herkese ii seyirler...
NOT: Video' daki sesler ve benim+Co Pilotumun kusuruna bakmazsınız umarım, ***** hergün pistte çıkmıyoruz :)

19 Mayıs İstanbul Park 1.9 TDİ İbiza Cupra BMW Z4 BMW M5 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=c-os9VbNvYo&feature=youtu.be)

kubilayk
03-06-2013, 12:47
Sonrasında Co-Pilot un balatayı bronz yaptık :)

Onrcn
03-06-2013, 12:56
Iyi direnmissin fakat adamlar dumanindan kacmis hahah, sis atma diye pankart acabilirlermis : D Masallah :)

oguzhan999
03-06-2013, 13:14
virajlarda baya kitlemişsin onları :)

onursoytam
03-06-2013, 13:58
maşallah bekir paşanın ellerine sağlık

Equinox
03-06-2013, 14:10
Çok keyifli ve birazda gerilimli video olmuş :D Co-pilot sizden fazla gerilmiş sanırım ama arkada M5 i görünce ister istemez normaldir.

Tebrikler.

Eyup Duygun
03-06-2013, 14:33
Alp abı arac nasıldı ? tepkılerı frenaj

Senın ıbıza fren kıtlı paket mı ? yoksa normalmı frenlerı.

Coiloverın varmı ? vs.. hepsne cevap istiyorum :)

Alper_
03-06-2013, 15:00
güzel video olmuş, bazı yerlerde çok güldüm yoğun duman altında kaldı m5 :)

gp74
03-06-2013, 15:25
Alp abı arac nasıldı ? tepkılerı frenaj

Senın ıbıza fren kıtlı paket mı ? yoksa normalmı frenlerı.

Coiloverın varmı ? vs.. hepsne cevap istiyorum :)

Eyüp slm,
Öncelikle PAŞAOĞLU'nun ellerine sağlık tam kıvamında hazırlamışlardı aracımı. Pistte hiç kasmadan kullandım, seans başından sonuna kadar tam gaz gittim. Hiç soğutma bile yapmadım yani...
Viraj ve yol tutuş aracının gücüne göre zayıf kalsada (orijinal lastik + 5 lik yay + kule gergisi) yinede sıkıntısız geçtim.
Fren kiti çok işe yaradı, video dan da bellidir zaten en ufak bir şişme yada ısınma problemi olmadı.

CasabLanca
03-06-2013, 15:40
abi sen niye hep bmwcileri dumana maruz bırakıyorsun :hehe:

PD130
03-06-2013, 16:00
maşallah bol dumanlı güzel yürüyo..

Eyup Duygun
03-06-2013, 16:17
Eyüp slm,
Öncelikle PAŞAOĞLU'nun ellerine sağlık tam kıvamında hazırlamışlardı aracımı. Pistte hiç kasmadan kullandım, seans başından sonuna kadar tam gaz gittim. Hiç soğutma bile yapmadım yani...
Viraj ve yol tutuş aracının gücüne göre zayıf kalsada (orijinal lastik + 5 lik yay + kule gergisi) yinede sıkıntısız geçtim.
Fren kiti çok işe yaradı, video dan da bellidir zaten en ufak bir şişme yada ısınma problemi olmadı.

Frenler büyük tip olanlardansa kaliteli bi coilover hak edıyor onlar :icon_tup:

Bır de belkı bushing kit olabilir.Ben kendı arabamdan yola cıkarak yazıyorum gercı benımkı 180hp ama ibiza pist ıcın cok zevklıdır dıye tahmın edıyorum cadde de cok zevklı :)

Kac beygırsın suan Alp abı ?

ChtArdARSL
03-06-2013, 16:20
Frenler büyük tip olanlardansa kaliteli bi coilover hak edıyor onlar :icon_tup:

Bır de belkı bushing kit olabilir.Ben kendı arabamdan yola cıkarak yazıyorum gercı benımkı 180hp ama ibiza pist ıcın cok zevklıdır dıye tahmın edıyorum cadde de cok zevklı :)

Kac beygırsın suan Alp abı ?

Eyup,

Sportların frenleri cabuk sısıyor ve oem hemen yamuluyor. Alp abınınkıler bızımkınden buyuk hem pıston hem cap olarak.Hatırlarsan benm ıbızada on arka dısk balata dgstırıp gırmıstım yamulmuldu hemde korfezde idi :)

Eyup Duygun
03-06-2013, 16:26
Eyup,

Sportların frenleri cabuk sısıyor ve oem hemen yamuluyor. Alp abınınkıler bızımkınden buyuk hem pıston hem cap olarak.Hatırlarsan benm ıbızada on arka dısk balata dgstırıp gırmıstım yamulmuldu hemde korfezde idi :)

Biliyorum büyük oldugunu.Kendi aracım ıcın arastırma yapıyorum ***** frenaj cok pahalı güzel kitler.Minimum maliyetle ne kadar iyi sonuc alırız ona bakınıyorum.En kısadan 312mm takmak gibi duruyor.

shero
04-06-2013, 12:07
masallah bol duman :)iyidir

levent
05-06-2013, 14:44
Alp abi maşallah :) Çok keyifli olmuş M5 yanlamış arkada bol bol :D

Biliyorum büyük oldugunu.Kendi aracım ıcın arastırma yapıyorum ***** frenaj cok pahalı güzel kitler.Minimum maliyetle ne kadar iyi sonuc alırız ona bakınıyorum.En kısadan 312mm takmak gibi duruyor.

Boxster kaliper + kaliteli disk balata yapanlar da var yurtdışında ama gti dan çıkma 312 ler ile bile çok değiştiğini söylüyor vatandaşlar :)

luca55
05-06-2013, 15:18
aracınıza maşallah,ancak dumanınızdan kacmak ıcın hıcbır vıraja duzgun gırememısler adamlar.hatta 2.22 de m5 dumandan kacmak ıcın dısa kacınca hafıfce yanlamak zorunda kalmış.
bir sonrakı yarısta başarılar dılerım.

setnogrom
06-06-2013, 07:43
Valla abi duman duman ben bilmem adamlar baya kasmış.Sonuçta dizel bir araç dumansız olmaz:)
Frenlerin seat sport olması çok fark yaratıyor bende aracımı satmazsan standart halde o piste gireceğim bakalım ebc frenler ne kadar cevap verecek şimdiye kadar cadde performansları iyi ama grenn stuf pistte biraz sıkıntı yaratabilir gibi.
xx

dark
07-06-2013, 16:25
Özlemişim oğlumu :) Abi dumana devam ama viteslere hala alışamamışsın biraz daha gideri var :)