PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nefes Kesen Takip - Mini Cooper S 250 HP vs Audi A8 Quattro 372 HP @ Istanbul Park

Talh@
03-06-2013, 17:54
Bizimkisi biraz Audi ile yarış oldu :) Yarışın son 2- 3 turu audiye yapışık gittim ve en sonununda da mutlu son oldu :)

Yarışın son turları olduğu için ***** frenler yorgun , araç yorgun.Piste çıkmadan önce çok video seyretmiştim.Şuradan şu hızla şöyle gidicem diye ama piste çıkınca herşeyi unuttum :) içimden ne geliyorsa öyle yaptım:) Hayatımda ilk defa böyle bir tecrübe yaşadım artık sonraki organizasyonlarda daha güzel şeyleri yapabilmeyi umuyorum.

Video kalitesini videodan artırabilirsiniz.

İyi seyirler...

Mini Cooper S 250 HP vs Audi A8 Quattro 372 HP @ Istanbul Park - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=psl935j8b80)

bason
03-06-2013, 17:59
Keyifli olmuş... A8 çok ağır ve yumuşak bir araç. Konfor odaklı bir yapısı olduğu için virajlarda çok yalpalamış. A8 sürücüsü de viraj içinde fren yaparak hem tehlikeli bir iş yapmış hemde zaman kaybetmiş.:)

easy_rider
03-06-2013, 18:42
Ronin sahnesi aklıma geldi izlerken.S8 di galiba orada

easy_rider
03-06-2013, 18:45
Audi S8 in Ronin [HD] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=HDcWMF44Cjs)

HaKo
03-06-2013, 18:49
kameraya sinek yapışmış galiba :)

quattro yola zamk gibi yapışmış yanlız abi bodoslama girdiği halde virajlara sıkıntı yok :)

ahm_
03-06-2013, 19:26
çok güzel video olmuş merak ettim bu hangi seans acaba ?

freelife
03-06-2013, 23:14
K seansı , çok keyfli görünüyor ..

Low-Rider
03-06-2013, 23:40
güzel gazlamışsınız, otomatik mi cooper ?

alper1001
04-06-2013, 01:18
Jason statham abim göreydi ağlardı :), Video için teşekkürler, emeğinize sağlık

997TT
04-06-2013, 01:39
Cooper dıkkatlı olsaymıs,Bu tankı cok daha once gecmesı gerekırmıs.
Daha fazla boyle goruntuler olması dılegıyle...

M3CSL
04-06-2013, 01:40
a8 guzel yol tutmus, duzluktete iyi gitmis:D

gp74
04-06-2013, 10:02
sizin seansınız çok kalabalık ve tehlikeli araç kullananlar olmasına rağmen çok temiz gitmişşiniz, tebrikler
Ayrıca video' da yarış çizgisinin ne kadar önemli olduğunuda çok net göstermişsiniz

Talh@
04-06-2013, 13:43
Keyifli olmuş... A8 çok ağır ve yumuşak bir araç. Konfor odaklı bir yapısı olduğu için virajlarda çok yalpalamış. A8 sürücüsü de viraj içinde fren yaparak hem tehlikeli bir iş yapmış hemde zaman kaybetmiş.:)

Katılıyorum, teşekkür ederim :)

Ronin sahnesi aklıma geldi izlerken.S8 di galiba orada

Audi S8 in Ronin [HD] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=HDcWMF44Cjs)

A8 farklı bir renk kattı piste :)

kameraya sinek yapışmış galiba :)

quattro yola zamk gibi yapışmış yanlız abi bodoslama girdiği halde virajlara sıkıntı yok :)

Cidden araç çok iyi yol tutuyor.Ben çok kafadan kaydım veya kaymamak için yırtındım ama audi yapışıyo bırakmıyo :) Yarış esnasında ön cama böcek geldi.Tamda kameranın görüş açısına.Şansızlık işte. Bknz: 1:03

çok güzel video olmuş merak ettim bu hangi seans acaba ?

Teşekkürler, K seansı

K seansı , çok keyfli görünüyor ..

Teşekkürler.

güzel gazlamışsınız, otomatik mi cooper ?

Teşekkürler.Evet maalesef otomatik ama baktım her viraj çıkışı saçma sapan devirlerde kalıyorum direksiyondan vitesle sürekli müdehale etmeye çalıştım :)

Jason statham abim göreydi ağlardı :), Video için teşekkürler, emeğinize sağlık

Valla tam Stathamlık araç , teşekkürler :)

Cooper dıkkatlı olsaymıs,Bu tankı cok daha once gecmesı gerekırmıs.
Daha fazla boyle goruntuler olması dılegıyle...

Teşekkür ederim.Aslına bakarsanız bizim seans öncesi 3-4 kaza görünce birde bizim seansda takla görünce biraz tedirgin oldum.Neticede ilk defa pist görüyorum.Ben nereye geldim felan diye düşündüm :) Bi de audiyi gördün gemi gibi.Viraja bir giriyor başkasına yer kalmıyor :) ama çok şey öğrendim bi sonrakinde çıtayı biraz daha yükseltirim inş...

a8 guzel yol tutmus, duzluktete iyi gitmis:D

Zaten kendileri düzlükte açıyor ben virajda kapatıyorum.Geçmemde virajda oldu.Ben pistte şunu gördüm sadece güçlü araç yetmiyor.İyi bir yol çizgisiyle çok daha iyi şeyler çıkıyor.

sizin seansınız çok kalabalık ve tehlikeli araç kullananlar olmasına rağmen çok temiz gitmişşiniz, tebrikler
Ayrıca video' da yarış çizgisinin ne kadar önemli olduğunuda çok net göstermişsiniz

Teşekkür ederim.Zaten dün intercity anket gönderdiğinde bunu yazdım.40 araç tehlikeli oluyor.Bilen var bilmeyen var.Ben birçok kez arkamdaki bana çarparmı diye korkudan viraj çizgimde gidemedim.

Kahraman castle
04-06-2013, 13:46
1:04 te camına talih kuşu konmuş. :)

zafa38
05-06-2013, 09:00
Gerçekten çok zevkliymiş ağzımın suyu aktı. Birdahakine inşallah bende katılcak aöf sınavlarına denk geldiğinden katılamadım. Yalnız bazı yerlerde dikkatimi çekti sanki aracınız 2 vites birden atıyor boğuluyor gibi oluyor...

ghibli06
05-06-2013, 09:17
çok güzel video, ah be yerler kuru denk gelemedik şu piste :(

Yeşil R53
05-06-2013, 09:34
A8 esp yi kapatmamış galiba laaaapppsss diye giriyor virajlara

Talh@
05-06-2013, 10:26
1:04 te camına talih kuşu konmuş. :)

Valla ilk defa piste çıkıp kayıt yaptım onda da bu denk geldi, şans işte :)

Gerçekten çok zevkliymiş ağzımın suyu aktı. Birdahakine inşallah bende katılcak aöf sınavlarına denk geldiğinden katılamadım. Yalnız bazı yerlerde dikkatimi çekti sanki aracınız 2 vites birden atıyor boğuluyor gibi oluyor...

Teşekkürler.Kesinlikle müthiş zevkli.Rollinglerde bunun tadı asla yok.Hatta insana pistten çıkdıktan sonra normal yolda basmak anlamsız geliyor.

çok güzel video, ah be yerler kuru denk gelemedik şu piste :(

Teşekkürler.Valla bizde yarı kuru yarı ıslak denk geldik.Artık bunu tecrübe sayıp sonraki pist organizasyonuna saklıcam kendimi.

A8 esp yi kapatmamış galiba laaaapppsss diye giriyor virajlara

Pistten sonra kendisiyle görüşdük.Sanırım kapatmamış.Araç cidden acayip güven veriyor.

Cem.B
05-06-2013, 10:43
zevkli olmuş talha almışsın artık zehiri hayırlısı olsun :)

uTku^
05-06-2013, 16:08
Video çok keyifli olmuş.sende eğlenmişsindir bayağı.kazasız belasız

Talh@
06-06-2013, 17:12
zevkli olmuş talha almışsın artık zehiri hayırlısı olsun :)

Teşekkür ederim kardeşim :) aldık bakalım zehiri artık ben bikaç ayda bir giderim.Daha ilk seferde bağımlılık yaptı :)

Video çok keyifli olmuş.sende eğlenmişsindir bayağı.kazasız belasız

Teşekkür ederim.Süper eğlenceli geçti :)

GECE8
11-06-2013, 16:56
çok zevkli bi sürüş olmuştur izlemesi bile soluksuz geçiyor.devir çok düşüyor sanırım virajlarda ses soluk çıkmıyor sonra tekrar vıtes dusurmek zorunda kalmışsınız.İlk denemenizmiş gayet iyi bence çizgiler.

efe_
11-06-2013, 17:05
A8 fena. Cooper eğlenceli maşallah

Talh@
12-06-2013, 11:19
çok zevkli bi sürüş olmuştur izlemesi bile soluksuz geçiyor.devir çok düşüyor sanırım virajlarda ses soluk çıkmıyor sonra tekrar vıtes dusurmek zorunda kalmışsınız.İlk denemenizmiş gayet iyi bence çizgiler.

Teşekkürler.Evet devir düşük gittim genelde.Araç otomatik olduğu için virajdan önce dip fren yaptığımdan devir çok düşüyor.Virajdan çıkıncada ölü devirde çıkıyorum.Gerçi yarışın sonuna doğru elden vites düşürmeyi akıl edebildim :D ilk deneyim olduğu için biraz heyecan yaptım :)

A8 fena. Cooper eğlenceli maşallah

Teşekkürler.