PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aksaraydan kimler var

tursurayn
03-06-2013, 18:29
selamlar işlerim için kayseriye geldim gelmişkende akraba ziyaretine başladım dayım tüm gün dikti servise dışarı cıkamıyorum akşamları aksarayda neler yapılır yada şereflikoçhisarda gezip görülecek yada eglene bilecegim yer varmı ...

EmrahERKAN
03-06-2013, 18:30
Aksarayda Forumdan BlackModel var serkan oraya gidebilirsin :) CarTech dükkanının adı

tursurayn
03-06-2013, 18:31
Aksarayda Forumdan BlackModel var serkan oraya gidebilirsin :) CarTech dükkanının adı

aksaray merkezdemi dükkanı emrahh

EmrahERKAN
03-06-2013, 18:38
Aynen Serkan aksaray merkezde telefonunu verem mi ara istersen ? gidersin cayını kahveni iç selamımı söle :)

tursurayn
03-06-2013, 18:46
ben akşam için birşeyler yapmak istiyorumm emrah zaten yarın sabah dönecegimm 4 saattir renault servisinde dayım mahsur bıraktı :D

phoenixs
03-06-2013, 18:52
kardeşim benim ev arkadaşım aksaray lı :D ankara da yaşıyor ama aksaray gülağaç demirciköyü kasabası diye geçiyor onun yeri biliyorum :) sizin oraya yakın mı hiç bilmiyorum ama

EmrahERKAN
03-06-2013, 18:54
ben akşam için birşeyler yapmak istiyorumm emrah zaten yarın sabah dönecegimm 4 saattir renault servisinde dayım mahsur bıraktı :D

Anladım Serkan bende sana yol gösteriyorum :) ben aksarayı bilmem akşam yapılacak ne vardır bilmem :) Hasan ile konuşursun yapılacak bişi varsa yaparsınız :D

tursurayn
03-06-2013, 19:10
Anladım Serkan bende sana yol gösteriyorum :) ben aksarayı bilmem akşam yapılacak ne vardır bilmem :) Hasan ile konuşursun yapılacak bişi varsa yaparsınız :D

emrah numarayı gönder bekliyorumm