PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : m3 style ayna

BurakDmrkl
03-06-2013, 20:24
astra nın katlanır aynaları 1000 lira gibi bi fiyata satılıyo ve yana katlanıyo sadece standart bi görüntü acaba m technic ayna takabilirmiyiz yukarı katlanması için bilgisi olan varmı bi yardımcı olabilirmisinz

aqustic
04-06-2013, 09:29
Takarsın.İzmirde opel comboya takılırken gördüm

Saro-Ş
04-06-2013, 13:29
Aradaki Aparatı Var İse Takarsın Yoksada Fiberciye :) Ama Çıkmacılarda Orjinal Katlanır Ayna Bulup Alman Daha Orjinal ve Güzel Olur Kendi Aynalarınıda Çıkmacıya Verirsin Üste Nakit Verirsin

BurakDmrkl
04-06-2013, 13:39
çıkmacıda olma şansı yok çünkü 1000 lira yurtdışındaki fiyatı türkiyeede yok , astra cruze 2 aracada yapmayı düşünüyoruz

alihan_27
04-06-2013, 23:05
Astra j'nin modelini donanımını(edition vs) yazarsan sadece aynaya motor montajı ve opcomdan aktif ederek halledebilirsin.

Cruze için emin değilim, şu videoyuyu buldum. Aynaya, motor montajlamışlar,kontrol modülü ve ayna katlamalı joystick ile.
CHEVROLET CRUZE KATLANIR AYNA - TÜRKİYE - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kEfbD7DmWb0)

Ama m3 aynası takacaksan ayna aparatı alman gerekiyor. Hem astra hem cruze aynaları şişkin yapıda, m3 aynaları katlı halde hoş olabilir ama açıkken sırıtabilir, zevk senin.

01ASU
05-06-2013, 05:36
Ayna aparatiyla olur

BurakDmrkl
05-06-2013, 15:08
Astra j'nin modelini donanımını(edition vs) yazarsan sadece aynaya motor montajı ve opcomdan aktif ederek halledebilirsin.

Cruze için emin değilim, şu videoyuyu buldum. Aynaya, motor montajlamışlar,kontrol modülü ve ayna katlamalı joystick ile.
CHEVROLET CRUZE KATLANIR AYNA - TÜRKİYE - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kEfbD7DmWb0)

Ama m3 aynası takacaksan ayna aparatı alman gerekiyor. Hem astra hem cruze aynaları şişkin yapıda, m3 aynaları katlı halde hoş olabilir ama açıkken sırıtabilir, zevk senin.

video dakileri tanıyorum onlar yurtdışından getirttiler zaten yan katlama yapcak olsam kendimde uuğraşıp yaparım ama ben yukarı istiyorum e46 daki görüntü hoşuma gidiyo 1 tane punto da 1 tane civic de gördüm benimde kafamda ''acaba ? '' diye soru işareti oluştu

BurakDmrkl
05-06-2013, 15:09
Ayna aparatiyla olur

bunun montajını falan kim yapabilir varmı güzel bir yer