PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayserili Arkadaşlardan Rica

enesy
04-06-2013, 01:34
Arkadaşlar Selam ;

İş gereği yarın Kayseri'ye geleceğim ve 20 gün kalacağım.

Toplamda 4 kişi olacağız.

Bu süre içerisinde kalabileceğim günlük kiralık tarzı eşyalı bir yer ( Ucuz Temiz Otel , Rezidans vs Varsa o da olur )

Ve yine 20 günlük kiralık Dizel Fiesta Focus Astra tarzı araba arıyorum.

Ev İçin bütçem 1000 TL ye kadar 20 gün için.

Araç İçin de 70 TL günlük

Yardımcı olabilecek arkadaşım var ise çok sevinirim telefonum.0 554 Sekiz yüz 88 88 Seksenyedi

enesy
04-06-2013, 14:27
Güncel.

Arkadaşlar yola çıkıyorum. Acil bulmam lazım

mrt_tsn
04-06-2013, 16:01
kardeşim centralcar dan daha uygun ve guvenlı kıralama bulazsın ıstanbuldan hallet kayserıde ayagına bıraksınlar tertemız, ew ıcınde en ufak bı bılgım yok, ama ayata, nushet otel fılan war hem yenı hemde uygun rakamlı sorun yasamazsın,

enesy
04-06-2013, 20:12
kardeşim centralcar dan daha uygun ve guvenlı kıralama bulazsın ıstanbuldan hallet kayserıde ayagına bıraksınlar tertemız, ew ıcınde en ufak bı bılgım yok, ama ayata, nushet otel fılan war hem yenı hemde uygun rakamlı sorun yasamazsın,

Aracı hallettim 5 lira fazla olsun kafam raat olsun diye havalimanındaki kurumsal firmalardan birinden aldım. Günlüğü 65 e dizel fiesta aldım.

Ev işi hala lazım , bugünlük sizin tavsiyeniz üzerine nüzhet te kalıcam ev bakıcam bir taraftan

yakupdemir
06-06-2013, 16:11
araba konusunda yardımcı olabılrdım fakat halletmıssınız. ev veya otel işine gelecek olursakta kaldıgınız otel makuldur. rezidans işi 4 kişi için burda biraz pahalıya gelebilir.

m. ali öz
07-06-2013, 11:10
aracı nereden kiraladınız acaba ? bende bu hafta sonu kayseriye geleceğim kiralık araç lazım güvenilir bir yerden