PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dizel otomatik

omer06
04-06-2013, 21:29
2.el 40 bin lira civarına alınabilecek sorunsuz bayan aracı ne düşünebiliriz
polo tdi dsg
punto 1.3 multijet
nedenleri ile yardımcı olursanız sevinirim

tropheus
04-06-2013, 21:32
Punto derim.

Servisi daha ucuz,donanımı daha yüksek,tipi daha güzel..

efe_
04-06-2013, 23:31
İkili arasından tabiki polo. Clio'nun EDC'si olsaydı onu söylerdim belkide gelmiştir ?

Gökhan Bilgin
04-06-2013, 23:52
Clio3te olabilir dizel otomatikleri dediğiniz paranında altında

turkerrr
05-06-2013, 07:46
astra classic dizel otomatik kullanıyorum donanım olarak sürüş olarak gayet iyi belki motor gücü problem olabilir ama bayan için olaccağını sanmıyorum ....

2012 model 40 bin TL civarına alınabilir ...

İbrahim33
06-06-2013, 23:34
ekonomik motoru , performansı , şanzıman rahatlığı , 2.el değeri vs. her açıdan polo iyidir iyi :)

Alpero
07-06-2013, 02:18
İkisi arasindaysa polo tercih edilmeli

Ancak size onerim

Chevrolet Cruze 2.0 Dizel

163 HP 360 NM

omer06
07-06-2013, 11:16
Polonun hangi modellerinde Dsg daha sıkıntısız

enginman01
08-06-2013, 14:18
Aynı sürüncemeyi bir kaç ay önce bende çektim Kardeşim eşimin citroen C1 i vardı onu sattım ve yerine 40 bin bütçeyle ne alsam diye düştüm yollara. ben herzaman büyük araba tercih eden birisi olsamda ilk önce pololara baktım ama o küçücük araba için öyle faiş fiyatlar istiyorlarki anlamış değilim. sıfırıda şahsına münasır uçuk fiyatlar zaten Toyota yarislere baktım ve Aurislere Auris donanım bakımından baya dolu bir araç ve Toyotanın motor teknolojisini konuşmaya gerek bile yok yanlız canımı sıkan kısmı şanzımanı oldu C1 de kullanılan sensodrive teknolojisiyle aynı sistem. yokuşta kaçırır vites atarken bekletir hızlı kalkıslarda her vıtes degıstırmede secdeye yatırır. her 30-40 bın km de debrıyajını degıstırtırsın bunun masrafıda 1000-2000 tl arasına patlıyor bu nedenle sıcak bakmadım sonradan jettaları arastırmaya basladım ve gordumkı 2010 2011 model polo parasında 2008 2009 dızel jetta alınabılıyor hıc olmassa arabaya benzıyor bagajı var guvenlı arac gıttım esıme suprız yaptım jetta otomatık 1.6 benzınlı aldım baslarda ben bunu nasıl kullanacam dedı ama sonradan alıstı sımdı ıyıkı bunu almısız buyuk araba dahaguzel dıyor bırde bılıyorsunkı Turkıyede kucuk arabalı bayan sıkıstırmaya musaıt bayandır herzaman. suan cokta guzel kullanıyor Jettayı hatta satlıga cıkaracam 2.0 dızel otomatık jetta alacam
dıyecegım oki fasılalı vıtes atan sanzımanlardan uzak dur
renonun edc sının tamırını servıs bıle yapamıyormus servıstekı arkdasım soyledı
Cıtroen ve pejo sensodrıve sanzıman kullanıyor aynı sıkıntı ıkısındede var
sıkıntılı bır surectesın allah yardımcın olsun

ZaZy
09-06-2013, 02:08
araba ne olucak bilemem ama ağzım yandı kardeşim arabayı bırak servisi hemen olcak,ucuz olacak bir araba bak bence.İllaki arabayı sürtecek vuracak; çok değeri kaybolacak; ben kendimden söyleyeyim; güvenliğe en son baktım nasılsa şehiriçi kullanacaktı benimki;yüksek sürat yok en fazla 80km o yüzden 2.el Fluance aldırdık; şimdi çarpışan araba gibi hergün bi yeri vurulup çiziliyor. EDC Renoyu tavsiye ederim satarkende çok düşmez

omer06
09-06-2013, 16:07
Otomatik + dizel seceneğin dsg iyi diyorsunuz anladığım kadarıyla
uzun araç istenilmiyor malesef kısadan devam onun için hala polodayız
hala kararsızım polo kullanan yokmu dizel dsg :)