PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Park OtoDrag 30 Haziran /Pazar by PistGünleri !!!

Sayfa : [1] 2 3

ef186
06-06-2013, 14:16
http://www.pistgunleri.com/wp-content/uploads/2013/06/web_flyer.jpg

Biletix Linki :

http://www.biletix.com/etkinlik/PXZQ1/ISTANBUL/tr

Arkadaşlar

30 Haziran için Ön Katılım formu şuan sitemizden aktif doldurulabilir. Katılımcı sayısı sadece 50 otomobille sınırlı tutulacaktır .
Katılımcı olacak 50 arkadaşla kurallar şartlar bu ön katılım formunda doldurdukları iletişim bilgilerinden ulaştırılacaktır .

Katılım Ücreti 500 TL dir.

Pist Günleri – Official » Drag Ön Katılım (http://www.pistgunleri.com/katilim/)

***Organizasyon Katılımcı otomobillerin katılımlarını reddetme / kabul etme hakkına sahiptir .

Bu muhteşem günde yanımızda olacak misafirlerimiz 2 farklı alandan yarışı izleyebileceklerdir .

1- Ana Tribün Bileti :

Biletix üzerinden veyahut Piste geldiğinizde dış otoparklara aracınızı parkederek köprüden geçtikten sonra girişte bulunan gişeden biletinzi alıp anatribündeki yerinize geçerek gün boyu birbirinden muhteşem otomobilleri , Otomobil şovlarını izleyebilir mükemmel bir pazar günü geçirebilirsiniz . Ana tribün arkasında kurulacak olan etkinlik alanlarındaki etkinliklere katılabilir klasik otomobilleri inceleyebilirsiniz .
Yiyecek içeçek vb. ihtiyaçlar için sağlıklı ve temiz seçenekler mevcut olacak olup Pist arazisi içinde alkol kullanımı tamamiyle yasaktır .
Ana Tribün bileti 25 TL dir.

2- VIP Bilet

Bu bilet tipi sadece Biletix üzerinden satılacak olup Yiyecek ve loca planlaması önceden yapılacağından girişte satılmamaktadır.

Aracınızla istanbulpark Ana Girişinden içeri girerek Padok alanında hazırlanan otopark alanınıza aracınızı parkederek padok alanında ve garajların üst katında bulunan VIP Localarda vakit geçirebilir yarışı gün boyu içeride bulunan ekranlar ve önde bulunan balkonlardan ayrıca bileklikleri ile geçiş tünelini kullanarak ana tribün bölgesine geçerek o bölümden de seyredebilirsiniz . Gün boyu açık büfe ve içecek servislerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz .
Vip Bilet fiyatı 140 TL dir .

İstanbulparkta görüşmek üzere

K.Buğra YILDIRIM

ef186
13-06-2013, 13:56
Fikir ve sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.

63owen63
13-06-2013, 13:59
Drag isminin yanı sıra eğlence günü yazılmasının sebebi nedir ağabey ?

2 f1 organizasyonunda da halk izleyici düşünülmüştü sosyal etkinlik olarak ama böylesine ayrı bir isim verilmemişti. Farklı şeyler mi olacak ?

Ve tabi ki drag kuralları,düzenlemelerini merak ediyoruz :)

ef186
13-06-2013, 14:44
Mahalli olmadigi icibbo sekilde yazdim istabbulpark otodrag da diyebiluriz der degil :)

Kurallari difer konularda konustuk uzun uzun . 30 Haziranda pistteyiz on katilim formu bu aksam acilacak .

Ayrica F1 de oldugu gibi ana tribun acik olacak izleyiciler F1 da oldugu gibi araclarini istanbulparkin dis otoparklarina parkedec3k kopruden karsiya gecip giseden gececek ve stand alanlari / ana tribune gelebilecek.Her organizasyobun yapisi ve isleyisi farklidir o nedenle degisikler gayet normaldir. Kalabalik olacagimizdan bu sekilde daha kontrollu ve guvenli bulduk bu sistemi.

stlegal
13-06-2013, 15:18
Yine destegimiz ve katiimlarimizla ordayim kanka

mmustu
13-06-2013, 15:20
Yine destegimiz ve katiimlarimizla ordayim kanka

artık en önden bi yer ayarlar sana buğra hadi gene iyisin ;)

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::h ehe::hehe::hehe:

Frid
13-06-2013, 19:21
parkın ilk drag günü kaçmaz kısmetse oradayım, şimdiden ekibe ve yarışmacılara başarılar :)

Zero
13-06-2013, 20:02
Bugra Bey simdi pist gunu oldumu sabit kamera ise yaramiyor hep kendimiz incar yaptik hallettikte dragda guzel bi acidan sabit en az 2 kamera olsa biri basa biri sona yakin cekimler yapilsa ve siteye aktarilsa prof bir sekilde bence cok ilgi cekici ve guzel olur diyorum dusunuyormusunuz boyle birsey?

stlegal
13-06-2013, 20:08
artık en önden bi yer ayarlar sana buğra hadi gene iyisin ;)

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::h ehe::hehe::hehe:

en güzel yerleri sana veriyolar :D

alperkirman
13-06-2013, 20:16
en güzel şey seyircinin biletsiz olması
teşekkürler organizasyonu düzenleyen herkeze :D

Alper_
13-06-2013, 22:07
kurallar konuşulduğu gibi mi olacak ?

ef186
13-06-2013, 22:47
en güzel şey seyircinin biletsiz olması
teşekkürler organizasyonu düzenleyen herkeze :D

Seyirci herzaman olduğu gibi biletli ama girişte kurulacak gişelerden alıp giriş yapabileceksiniz.

azrail
13-06-2013, 23:07
seyirci ücreti belli mi buğra ?

Dragger
13-06-2013, 23:12
Herkesi bekleriz :)

overblack
13-06-2013, 23:16
c.tesi akşamı mangalı da yap buğra başgan :)

STP
13-06-2013, 23:21
sınıflar neye gore olacak kesınlestımı

ef186
13-06-2013, 23:21
seyirci ücreti belli mi buğra ?

20-25 tl gibi bişey olacak Biletix ile anlaşıyoruz aşağı yukarı yarısı devletimize vergi olarak ödenmekte .

ef186
13-06-2013, 23:22
Kuralları açıklamıştık ufak bir revizyonumuz var kilolar ile alakalı ama çok büyük bir değişiklik değil .

Ön katılım formunu dolduran İstanbulparkta olacak arkadaşlarla birebir olarak tüm kural ve kaideler paylaşılacaktır .

F.Esen
14-06-2013, 03:17
abi form u dolduruyorum ama geçerlilik hatası veriyor sanırım gündüz arayıp rahatsız edicem seni

Oytun
14-06-2013, 04:19
abi form u dolduruyorum ama geçerlilik hatası veriyor sanırım gündüz arayıp rahatsız edicem seni

Eksik veya hatalı doldurduğun içindir, tüm bilgileri kontrol edip denersen sorun yaşamazsın boş yer bırakmaman lazım.

Kadett_gsi
14-06-2013, 10:23
aynı şekilde geçerlilik hataları diye uyarı veriyor , tüm bilgiler doğru ve eksiksiz olmasına rağmen ,

en üstten etkinlik seçiminde Drag yok orayı seçemediğimizden diye tahmin ediyorum .

Low-Rider
14-06-2013, 10:44
Loca olayı çok güzel ama gün boyu padok üstünde ki tribün çok güneş alıyor

ef186
14-06-2013, 15:31
Sanırım Formun hacim kısmında bir sorun var düzeltelim haberdar ederim sizleri arkadaşlar .

Bu arada Özgürüm VIP bilet alan herkez ana tribünde dahil pit alanı hariç tüm alanda dolaşabilir giriş çıkışı serbesttir. Ayrıca Loca içinde de ekranlar olacak ve canlı olarak içerde oturanlarda izleyebilecekler organizasyon esnasında ( Bunu aslında eşi , çocuğu vb. ailesi ile gelen yarışmacılar ve dragseverler için düşündük gayet keyifle sıcaktan yanmadan da bu keyfi yaşayabilirler . )

mmustu
14-06-2013, 15:34
valla gerek locadan gerek padokun üstündeki tribünden mis gibi drag izlemek keyifli olur

Bu Vip bilet eşli dimi kanka :D 2 kişilik :D

Low-Rider
14-06-2013, 15:36
Sanırım Formun hacim kısmında bir sorun var düzeltelim haberdar ederim sizleri arkadaşlar .

Bu arada Özgürüm VIP bilet alan herkez ana tribünde dahil pit alanı hariç tüm alanda dolaşabilir giriş çıkışı serbesttir. Ayrıca Loca içinde de ekranlar olacak ve canlı olarak içerde oturanlarda izleyebilecekler organizasyon esnasında ( Bunu aslında eşi , çocuğu vb. ailesi ile gelen yarışmacılar ve dragseverler için düşündük gayet keyifle sıcaktan yanmadan da bu keyfi yaşayabilirler . )

E tabi canım ekstraları bol o konuda hem fikiriz :D

stlegal
14-06-2013, 15:38
valla gerek locadan gerek padokun üstündeki tribünden mis gibi drag izlemek keyifli olur

Bu Vip bilet eşli dimi kanka :D 2 kişilik :D

Sana bedava verirler ;)

:D

mmustu
14-06-2013, 15:41
Sana bedava verirler ;)

:D

adamın konusunda 2 dir yapıyoruz bunu verecek küsküyü :D

hem bana vermeyecekte kime verecek :D

Oytun
15-06-2013, 00:48
aynı şekilde geçerlilik hataları diye uyarı veriyor , tüm bilgiler doğru ve eksiksiz olmasına rağmen ,

en üstten etkinlik seçiminde Drag yok orayı seçemediğimizden diye tahmin ediyorum .

Sorun düzeltildi, şu an form gönderebilirsiniz

ef186
15-06-2013, 14:21
JantMax Sponsorlarımız arasına katılmıştır .

http://www.techturkey.com/forum/jantmax/

Kendilerine 2 sezondur tüm aktivitelerimizde verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz .

K.Buğra YILDIRIM

SSagnak
15-06-2013, 15:01
biletix de daha bi hareketlilik yok bilet satışında

ef186
15-06-2013, 15:19
Biletix bu hafta içi satışa girecek arkadaşlar şuan afiş ve görseller çalışılmakta hafta sonu tüm çalışmalarımız tamamlanmış satışta olacağız biletix üzerinden .

ggtoker
15-06-2013, 23:56
Yarislarin baslama saati kac olacak

AslanMustafa
16-06-2013, 17:03
Benim şahsi fikrim herkesin düşüncesine saygı duyuyorum Biletix le anlaşma gereksiz daha uygun olsaydı katılım daha fazla olurdu.

Redbull
16-06-2013, 19:27
Doldurduk formu hayırlı olsun bakalım :)

Kadett_gsi
16-06-2013, 21:16
Sorun düzeltildi, şu an form gönderebilirsiniz

Tesekkurler , formu doldurduk , cok zevkli bir gun olacak

Ali Burak Şık
16-06-2013, 23:42
Toplu taşıma ile nasıl gidebiliriz ? benim bildiğim havaalanına kadar otobüs var ordan sonra minibüsler falan mı var ?

ef186
16-06-2013, 23:51
Havaalanından Servis ve başka noktalardanda servis ayarlamaya çalışıyoruz arkadaşlar netleşen bilgileri sizlerle paylaşacağım.

kubilayk
17-06-2013, 08:06
Fiyat uygun olur diye bekliyordum yanıldım

ef186
17-06-2013, 17:50
Fiyat uygun olur diye bekliyordum yanıldım

Fiyatlar uygun olur yanıldım derken ?

İstanbulparta 1 gün için 190 bin tl harcama yapılıyor seyirci ve katılımcılar için var ise sponsorunuz bu bedeli karşılayacak hemen gidip görüşelim herkez için bedava yapmaya hazırız ...

Kahn23
17-06-2013, 17:55
Bu sene yapılan organizasyonları başarısı ve kalitesi kimse tarafında yadsınamaz. Bu emeğin de bir karşılığı olmak zorunda maalesef..

Organizasyon ekibi tarafından kazanan yarışmacılara herhangi bir ödül düşünülüyor mu acaba ?

ef186
17-06-2013, 18:04
ödül için çalışıyoruz ancak sponsorlarımızın konusu olduğu için şuan sözetmem doğru olmaz .

CRUEL
17-06-2013, 18:08
körfez için 300lira gibi olan katılım ücretinin istanbulparkda 500 olması normal güvenliği elektriği zart zurt. ama seyirci biletinin ücretli olması bence olmamış yada hadi oldu 5 10 lira gibi cüzzi bi miktar olaydı iyiydi. insanları bu spora yöneltmek adına yapılabilecek en önemli şeylerden biri bence seyirci imkanları.

Kahn23
17-06-2013, 18:16
körfez için 300lira gibi olan katılım ücretinin istanbulparkda 500 olması normal güvenliği elektriği zart zurt. ama seyirci biletinin ücretli olması bence olmamış yada hadi oldu 5 10 lira gibi cüzzi bi miktar olaydı iyiydi. insanları bu spora yöneltmek adına yapılabilecek en önemli şeylerden biri bence seyirci imkanları.

Keşke herşey organizatörlerin elinde olsa. Kiralama bedelini bir şekilde çıkartılması gerekiyor. Bilet ucuzluğundan ziyade pist kiralama uygun olsa o zaman daha rahat hareket edilir.

Onrcn
17-06-2013, 18:22

Dogru diyorsun da korfez gunleri aklima geldi bir an.. Izleyecek yer bulamazsin butun gun ayaktasin, kafana gunes geciyor. Yemek desen ne uduu belirsiz bir kofteci karsi tarafta. Usenmezsen gec git sira bekle tekrar geri yuru. Burada mis gibi yerin var, gerekirse TV den izleyebiliyorsun, yemekler superdi en son. WC adam gibi dogru duzgun.

Katilimci olarak bakildiginda zaten dunya fark var :) Istanbul Park Pist gunleri devam ettigi surece artik korfeze girmeyi dusunmuyorum bile cidden.

ef186
17-06-2013, 19:03
Korfeze laf ettirmem Onurcan :D orasi bizim anavatanimiz . Her sene oldugu gibi ordada aktivitelerle sizleri agirlayacagiz sartlari iyilestirmek icin harcama yapmak bunun icinde isletmenin kar eder olmasi gerekli korfez her sene daha iyiye gidiyor gitmeyede devam edecek ancak istanbulpark dunyanin sayili pistleri arasinda bizler icin nimet. Ana tribununden tuvaletine pistinden otoparklarina bu isin bu ulkede en dogru ve rahat izlenebilen yeri. Bu drag ilk bu pist yapildigi seneden beri . İzleyicisiyle katilimcisi ile sizlerin. Senelerdir istanbulparkta drag neden yok diyen herkez icin soyluyorum biz elimizle kolumuzla tasin altindayiz destekleyin ezilmeyelim bir sezonda 4 drag olsun esinizle kiz arkadasinizla gelin sinemada harcayacaginiz paraya bu ortamin keyfini cikartin. Yada destek olmayin bu ilk ve son olarak kalsin istanbulparkta drag neden yok sorusunun cevabini hepberaber alalim. Ben el8mden ne geliyorsa ekibimle sizin huzur guvenlik ve hijyeninizi bile hesaplarken sizden tek bekledigimiz desteginizi esirgemeden bu isin devamliligini saglamamiz icin yanimizda olmanizdir.

_FaRuK_
17-06-2013, 19:09
Korfeze laf ettirmem Onurcan :D orasi bizim anavatanimiz . Her sene oldugu gibi ordada aktivitelerle sizleri agirlayacagiz sartlari iyilestirmek icin harcama yapmak bunun icinde isletmenin kar eder olmasi gerekli korfez her sene daha iyiye gidiyor gitmeyede devam edecek ancak istanbulpark dunyanin sayili pistleri arasinda bizler icin nimet. Ana tribununden tuvaletine pistinden otoparklarina bu isin bu ulkede en dogru ve rahat izlenebilen yeri. Bu drag ilk bu pist yapildigi seneden beri devamida izleyicisiyle katilimcisi ile sizlerin elinde senelersir istanbulparkta drag neden yok diyen herkez icin soyluyorum biz elimizle kolumuzla tasin altindayiz destekleyin ezilmeyelim bir sezonda 4 drag olsun esinizle kiz arkadasinizla gelin sinemada harcayacaginiz paraya bu ortamin keyfini cikartin. Yada destek olmayin bu ilk ve son olarak kalsin istanbulparkta drag neden yok sorusunun cevabini hepberaber alalim. Ben el8mden ne geliyorsa ekibimle sizin huzur guvenlik ve hijyeninizi bile hesaplarken sizden tek bekledigimiz desteginizi esirgemeden bu isin devamliligini saglamamiz icin yanimizda olmanizdir.

ya tabıkıde körfez bizim için önemlidir ne günlerimiz gectı surda 10 sene bakıyorumda gecmıse fakar şimdi sen böyle buralarda yaptıgında adam gıbı seyler goruluyor ortada sayende ve sana yardımcı olan arkadaslar boyle bır hızmette bulunup 7 den 70 e sevdırdın ve devam edıyorsun

orcunnn
17-06-2013, 22:04
metre olarak nedir süre ölçümü olacakmı peki ?

aracım yetişmiyor fena canım sıkıldı

bugra abi tekrarı olacakmıdır?

ef186
18-06-2013, 00:23
Tamamiyle dunya standartlarinda yapilacak bir organizasyondur. 402 metre ayrica bir okadar durus mesafesi ve acil durum icin kacis alani .
Seyircilerimiz icin yiyecek icecek bufeleri , nargile cafe 15 bay ve bayan wc 200 civari guvenlik gorevlisi , sponsor standlari ve 26800 kisilik ana tribun, 500 kisilik vip loca ile misafirlerimizi agirlamaya haziriz.

Schumi
18-06-2013, 01:00
İstanbul Park koca bir tesis. Burayı bir günlüğüne yüzlerce hatta belki binlerce kişinin kullanımına açmak helede hafta sonu bunu yapmak için ciddi sayıda personel ihtiyacı gerektiriyor. Bir düzlük ve geri dönüş yoludan ibaret bir yer olsa insanlarda arabasını oraya buraya parkettikleri düzensiz tribünsüz bir yer olsa ama fiyatı ucuz olsa mı isterdiniz. Evet belki 500 TL şuan şartlarında eleme usüllü bir sistemde belki az kalkış yapma endişesi ile az gelebilir. Ama insanların katılım ve destekleri ile gelecek tahminleri yapılıp bu fiyatların düşebilme ihtimali mevcuttur diye düşünüyorum.

ef186
18-06-2013, 01:04
Eleme usulu degil zaman sistemi ile olucak sabah test kalkislari daha sobra siralama kalkislari ile gun boyu bol bol kalkma imkani olacak katilimcilar icin. Izleyici sayisinin yuksek olmasi ileride katilim fiyatlarini tabiki geriye cekecek .

Yigit-Y
18-06-2013, 01:06
internetden izleme olanağı olucakmı? o gün istanbul dışında olanlar izlemek isteyenler için

ef186
18-06-2013, 01:47
Internetten yayin yapmayi dusunmuyoruz. Bu isin keyfi yerinde izlemekte o sesi duymakta ;)

Dodoo
18-06-2013, 01:52
Tamamiyle dunya standartlarinda yapilacak bir organizasyondur. 402 metre ayrica bir okadar durus mesafesi ve acil durum icin kacis alani .
Seyircilerimiz icin yiyecek icecek bufeleri , nargile cafe 15 bay ve bayan wc 200 civari guvenlik gorevlisi , sponsor standlari ve 26800 kisilik ana tribun, 500 kisilik vip loca ile misafirlerimizi agirlamaya haziriz.

Nargile içerken izleme imkanı varsa harikuladenin fevkinde olur valla abi :D

ef186
18-06-2013, 02:06
Nargile içerken izleme imkanı varsa harikuladenin fevkinde olur valla abi :D

Aci ve konum sebebiyle drift alanina bakiyor olucak ancak oraya bir kablo eristirebilirsek dahili kamera yayinini verebiliriz kapalidevre ;)

Zero
18-06-2013, 06:19
Bugra yaptigin organizasyonlar olmasa hala youtube dan nurburgring videolari izlemeye devam edecektik ki bence Istanbul park adina katilimci olarak cok daha keyifli izlemektense.Izlemeye gelemeyecegim icin kendimi suclu hissediyorum..

Driver
18-06-2013, 08:23
2 Hafta önce yine haftasonu aynı piste tur atmak için girenler dakikalarca kesintisiz pistin tadını çıkarıp 130 TL ödediler. O zamanda haftasonuydu ozamanda pistte ekipler çalıştı aynı anda 40 araç pistteydi herkes çalıştı herşey faaldi. Yani ben bir fark görmüyorum şuan yapılan organizasyon ile ozamankinin arasında fark ?
Şimdi 2-3 kalkış yapmak için 500 TL gibi bir rakam yazılmış. Seyirci olarak gelenlerden istenen para nerdeyse piste çıkanlardan istenen ile aynı.

Yani bu aradaki 370 TL farkın sebebi ne merak ettim o yüzden sormak istedim.

Batw0han
18-06-2013, 08:27
Biletlerle ilgili bir gelişme varmı Bugra abi ?

KingoAtmo
18-06-2013, 08:38
2 Hafta önce yine haftasonu aynı piste tur atmak için girenler dakikalarca kesintisiz pistin tadını çıkarıp 130 TL ödediler. O zamanda haftasonuydu ozamanda pistte ekipler çalıştı aynı anda 40 araç pistteydi herkes çalıştı herşey faaldi. Yani ben bir fark görmüyorum şuan yapılan organizasyon ile ozamankinin arasında fark ?
Şimdi 2-3 kalkış yapmak için 500 TL gibi bir rakam yazılmış. Seyirci olarak gelenlerden istenen para nerdeyse piste çıkanlardan istenen ile aynı.

130 tl ye 20 dakika turlayabiliyorsun, drag da ise sadece 50 araç için bütün gün pisti işgal ediyosun normal değilmi?

seyirciden de 25 tl istenmiş, abartma istersen

orhansah
18-06-2013, 08:41
Rihanna konseri = İstanbul Park
Hatice Konseri = S Virajı

biri pahalı biri bedava ;)

Göki,ZD
18-06-2013, 08:44

120 tl lik organizasyonu, Pistin sahibi yaptıgı için..

Organizasyona katılıcakmısın ?

63owen63
18-06-2013, 08:50
120 tl lik organizasyonu, Pistin sahibi yaptıgı için..

Organizasyona katılıcakmısın ?

+63owen63

+ Cevap aslında soruda gizli. Pist gününde bir seans da bile (20 dk) 40 araca kadar piste çıkabilmişken ve o gün totalde yüzlerce araç piste çıkmışken,
drag gibi sınırlı katılımlı bir organizasyonda nasıl fiyatların aynı olması bekleniyor anlamış degilim.

EmrahErdogan
18-06-2013, 08:54
Oradaki düz mesafe çok kısa değil mi ? kaç merte aralığında olacak kalkışlar ? en çok merak ettiğim konu bu .

Göki,ZD
18-06-2013, 09:00
Oradaki düz mesafe çok kısa değil mi ? kaç merte aralığında olacak kalkışlar ? en çok merak ettiğim konu bu .

740 -750 metre düzlük vardı galiba, kalkış ve fren mesafesi için yeterli, biraz geride cekilebilcek mesafe de var, kısaca yeterli pist.

cenkr1
18-06-2013, 09:17
Bir gün öncesinde antreman yapılabiliyor mu?

EmrahErdogan
18-06-2013, 09:30
Diğer organizasyonların hepsine katıldık piste girdik v.s çok güzel herşey . Bu seferde aynı güzeillikte olacagını tahmin ediyorum .

GuneyOnur
18-06-2013, 10:24
VIP Biletler biletix üzerinden satışa çıktımı ?

ef186
18-06-2013, 10:38

Öncelikle 130 TL değil 120 TL idi. Hatta Techturkey üyelerine tek tek %10 indirim uyguladık daha da ucuz oluverdi .

Biz türklerin ana kuralı illa bir işi hesaplamaya çalışmak tır ya ben yardımcı olayımda bu tip yazıları temizlemeden okuyun öğrenin ...

Dakikalarca dediğiniz süre 20 Dakikalarcadır :D

Gün boyu toplamda 40 x 23 Slot 920 kapasitelidir .

920 x 120 TL = 110.400 TL

Bu günü 50 Otomobil için kullandığınızda

110.400 / 50 Otomobil = 2.208 TL ...

Bu hesabı hiç yapmamıştım şimdi düşünüyorum da 500 TL gerçekten az olmuş .....

Bu arada çok sıkıldım para pul muhabbetlerinden bilmeyen ve öğrenmek isteyem Pm atsın.

Konuyu birazdan temizliyorum bu mesajda dahil GEREKSİZ mesajları temizliyorum arkadaşlar .

Göki,ZD
18-06-2013, 10:40
Hayır kalsın bugra temizleme

Low-Rider
18-06-2013, 10:49
Buğra temizleme bencede, destek değil köstek olmak amacıyla girenler yazmadan önce okusunlar bir.

Bu karşılaştırma şuna benziyor, halısahada maç yapan adamın Şükrü saraçoğlu stadında maç yapmak isteyipte burası çok pahalı demesi gibi.

mmustu
18-06-2013, 10:51
temizle buğra 3 kuruşun lafını yapma :D

orcunnn
18-06-2013, 11:01
Ben anlamıyorum ki bizim insanımız valla bazen nankör geliyor bugra abi bir dünya ugraşıyor o kadar insanı arabayı bi araya topluyor 300 degil 500 bilmem ne zaten oraya çıkıcak araçlar bu işe benimsemiş insanlar çogu şeyinden ödün verip arabasına emek harcayor ve böyle güzel pistte o kadar seyirci karşına verdıgı emegi göstermek için para bile degil ...

teşekkürler bugra abi bu kadar emek ve zaman harcadıgın için :icon_tup:

63owen63
18-06-2013, 11:02
Abi temizleme kalsın,ne güzel açıkça yazmışsın, sonra birileri çıkar, forumda para maliyet soruldu, 2 kelime karalanıp sonra silindi derler...

ademsezer
18-06-2013, 11:06
kimse kimseyi zorlamı yarıştırıyor?
herkes işine gücüne bakarken buğra bu organizasyon peşinde koşturuyor günlerdir.
işine gelen yarışır işine gelen izler.
bu işten bi para elde edemiyorsa yazık emeklerine ztn.

Kahn23
18-06-2013, 11:11
kimse kimseyi zorlamı yarıştırıyor?
herkes işine gücüne bakarken buğra bu organizasyon peşinde koşturuyor günlerdir.
işine gelen yarışır işine gelen izler.
bu işten bi para elde edemiyorsa yazık emeklerine ztn.

I-ıh :D Buğra 110.400TL'den bahsediyor. İnsanlar bu paranın tamamının kazanç olduğunu düşünüyor. Bilmiyorlar ki bu pistin gideri getirisinden fazla diye.

ef186
18-06-2013, 11:22
Bir gün öncesinde antreman yapılabiliyor mu?

Cumartesi günü araç kabulu ve teknik kontrol Pazar sabah 6 dan itibaren antreman ve test kalkışları saat 9 itibariyle de organizasyona start vereceğiz .

ghibli06
18-06-2013, 11:44
1 depo benzin 350 TL... en uyduruk turbo bile neredeyse 1.000 TL,lastiği jantı vs 2-3 bin... bu işler masraflı pahalı işler, yaptığımız masrafa karşılık böyle bir organizasyona vermemiz gereken para bence normal, eskiden demiyor muyduk giriş ücreti adam gibi olsun, seyirci ücreti adam gibi olsun, ama organizasyon iyi olsun... İstanbulPark'ta böyle bir organizasyon, bence TR'de izlenebilecek en iyi drag yarışları olacaktır, bu sene benden araç çıkmaz ama seyirci olarak geleceğiz inşallah...

ben o 20 dakika turlamak için bile cebimden 1.000 tl den fazla para harcadım, üzerinden 2 hafta geçti şimdi bu konuyu okurken yaptım para hesabını o kadar keyif aldık, harcadığımı hiç düşünmedim...

Dodoo
18-06-2013, 13:56
Ya millet ne kadar sikinti yaratma meraklisi arkadas, ful laf kalabaligi.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunca boyle oluyor.

Organizasyon asiri pahali olmus abi iptal edilsin !!1!11

Destek olacaginiz yerde kostek olmayin bari.

Zero
18-06-2013, 14:06

Ozellikle ilk organizasyonda(19 Mayis) yaklasik 200+ arac pist dondu haliyle organizator icin maliyeti karsilamak daha kolaydi bu sefer arac sayisi daha az ama belkide pistin kirasi ayni,bu adam yeri geldi cebinden verdi o yuzden her zaman destek cikmakta fayda var.Bir sekilde bu organizasyonlar devam etmeli burada hepimize gorev dusuyor.

Trance-R
18-06-2013, 14:20
Öncelikle; Bu organizasyonu omuzlayan, ilgilenen, uğraşan ne kadar Kişi/kişiler/kurum/kuruluş varsa Hepsine özellikle Teşekkürlerimi iletirim...

-fiyat konusundan ziyade, organizasyonun kalitesi önemli.. Kaliteye göre fiyat illaki belirleniyor. Yada belirli parametreleri illaki var.
-Giriş ücretini veren herkes katılabilir, izleyebilir durumda zannedersem.
-Sorgulamak neden ?
-Olmaması için "çaba" gösteriyormuş izlenimi vermeyin lütfen.
-Keşke ayarlayabilsem de gelebilsem...

saygılar.

nitrO_Oxide
18-06-2013, 15:55
Destek ve keyif için ordayız abi :)

B.Aktepe
18-06-2013, 16:15
Buğra her zaman ki gibi ekibine yakışır bir iş yapacağından şüphem yok. Her zaman destek için bende buradayım biliyorsun :) Nacizane tavsiye, sen işini bilirsin ama, istanbul dışından kayıt yaptıracak arkadaşlar için katılım ücretlerini farklı tutman yönünde. istanbul içi yarışmacılar 550TL ödesin gerekirse, izmir-ankara dan katılacak arkadaşlar 450, adana-antalya dan katılacak arkadaşlar 400TL gibi. ben örnek olarak yazdım tabi ücretleri.

Turbo1
18-06-2013, 16:22
ücret 500 yerine 250 tl olmuş olsaydı kimse itiraz etmezdi, 120 den 500 e çıkması itiraz sebebi oluyor sonuçta herkes zengin degilki.
benim araç yetişirse drag 'lara katılırım diye düşünürken katılım ücreti beni çaydırdı.
yarışa girecek arkadaşlara güzel gazlamalar. :)

Göki,ZD
18-06-2013, 16:24
Zengin fakir belli olsun..

ef186
18-06-2013, 16:25
Buğra her zaman ki gibi ekibine yakışır bir iş yapacağından şüphem yok. Her zaman destek için bende buradayım biliyorsun :) Nacizane tavsiye, sen işini bilirsin ama, istanbul dışından kayıt yaptıracak arkadaşlar için katılım ücretlerini farklı tutman yönünde. istanbul içi yarışmacılar 550TL ödesin gerekirse, izmir-ankara dan katılacak arkadaşlar 450, adana-antalya dan katılacak arkadaşlar 400TL gibi. ben örnek olarak yazdım tabi ücretleri.

Teşekkürler Bilalcim ;

Aslında katılım ücreti seninde daha önce bildiğin gibi 750 TL idi .
Biz bu fiyatı ciddi manada aşağıya çekerek 500 TL gibi bir fiyat oluşturduk herkez için aynı fiyat ama uygun fiyat yapmaya çalıştık aslında .
Diğer türlü istanbuldaki katılımcılarımız haksızlığa uğramışolacaklardı bizde tüm fiyatı aşağı çekerek fixledik açıkcası .

Ayrıca bugüne kadar olan ve bundan sonraki desteğin içinde şimdiden teşekkür ederim .

Turbo1
18-06-2013, 16:27
parası olan katılsın parası olmayan katılmasın durumuna dönüşmüş :)

mmustu
18-06-2013, 16:29
ücret 500 yerine 250 tl olmuş olsaydı kimse itiraz etmezdi, 120 den 500 e çıkması itiraz sebebi oluyor sonuçta herkes zengin degilki.
benim araç yetişirse drag 'lara katılırım diye düşünürken katılım ücreti beni çaydırdı.

arkadaş daha önceki time trialdi bu drag

istanbulparkta drag yapma fırsatı var elimizde hala laf ediyoruz zengin fakir vs diye iyimisiniz siz ?

geçen sene izmit-akhisar yada konyada yapılan yarışlar kaç paraya yapıldı bilgin var mı ?

ef186
18-06-2013, 16:30

120 den 500 e çıkan bir ücret olmadı bilmediğiniz konuda yorum yaptığınız için size fazla gelmiş olabilir .

40 otomobille aynı anda 20 şer dakikalık seanslar halinde piste Time Trial için çıkmak isterseniz 7 Temmuzda piste çıkabilirsiniz .

Kaydınızı alabilirmiyim 120 tl üzerinden 7 Temmuz için ?

B.Aktepe
18-06-2013, 16:31
Teşekkürler Bilalcim ;

Aslında katılım ücreti seninde daha önce bildiğin gibi 750 TL idi .
Biz bu fiyatı ciddi manada aşağıya çekerek 500 TL gibi bir fiyat oluşturduk herkez için aynı fiyat ama uygun fiyat yapmaya çalıştık aslında .
Diğer türlü istanbuldaki katılımcılarımız haksızlığa uğramışolacaklardı bizde tüm fiyatı aşağı çekerek fixledik açıkcası .

Ayrıca bugüne kadar olan ve bundan sonraki desteğin içinde şimdiden teşekkür ederim .

Evet doğru diyorsun benimde dikkatimi çekti konuştuğumuz fiyat üzerinden indirime gidilmiş, insanlar haala fiyat pahalı diyebiliyor :) Akhisar a 8 araçlık çekiçi de araç başı 450TL veriyoruz. Ayağımızın dibindeki uluslararası bir pistte drag organizasyonu için istenen fiyat çok ama çok makul.

Ben teşekkür ederim Buğra, her zaman :)

ef186
18-06-2013, 16:31

Yok ağzı olan bilmeden boş konuşuyor durumu daha doğru bu konuda ...

Turbo1
18-06-2013, 16:32
120 den 500 e çıkan bir ücret olmadı bilmediğiniz konuda yorum yaptığınız için size fazla gelmiş olabilir .

40 otomobille aynı anda 20 şer dakikalık seanslar halinde piste Time Trial için çıkmak isterseniz 7 Temmuzda piste çıkabilirsiniz .

Kaydınızı alabilirmiyim 120 tl üzerinden 7 Temmuz için ?

time trial ile drag yarışı arasında fiyat farkı olabilir. drag için istenen fiyat bana fazla.
araç projede şuan bu ay sonunda bitmesini ve yollara çıkmasını
bekliyorum , yetişirse time trial için kaydı yaptırayım.

mmustu
18-06-2013, 16:33

18/11/2012 izmit drag 300TL
23/09/2012 Akhisar drag 290+60 TL
08/07/2012 Akhisar drag 290+60 TL

şimdi bunları bilip 120 liralık organizasyonun 200 aracın katıldığı 20 dakikalık bir time trial olduğunu bilip İstanbulparkta 500 Liraya Drag için zengin fakir muhabbeti açıyosan bu işi bırakmanı tavsiye ederim.

hfk
18-06-2013, 16:34
maalesef motor sporlarının her seviyesi pahallı, 500 tl istanbul park için makul bir bedel

Göki,ZD
18-06-2013, 16:35
Ördü kadar ağlarını, kırdı yine kollarımı aaaaa bilal foto yollimmi

B.Aktepe
18-06-2013, 16:36
Ördü kadar ağlarını, kırdı yine kollarımı aaaaa bilal foto yollimmi

Çok boş bıraktın bu aralar beni zaten :D

Turbo1
18-06-2013, 16:39
18/11/2012 izmit drag 300TL
23/09/2012 Akhisar drag 290+60 TL
08/07/2012 Akhisar drag 290+60 TL

şimdi bunları bilip 120 liralık organizasyonun 200 aracın katıldığı 20 dakikalık bir time trial olduğunu bilip İstanbulparkta 500 Liraya Drag için zengin fakir muhabbeti açıyosan bu işi bırakmanı tavsiye ederim.

500 tl bana fazla. diger katılımcıları bilemem. herkes görüşünü yazabilir.
tavsiyeye ihtiyacım yok. araç yetişirse 7 temmuz da time trial 'deyim. 120 tl bana uygun.

Erol
18-06-2013, 16:43
Şimdiden başarılar bence çok güzel bir yarış olacak.:icon_tup:

katılmayı planlıyordum ama hem aracımın 3-4 dişli seti degişeceginden ve daha önemlisi o tarihde antalyada tatilde olacagımdan katılım gerçekleştiremiyorum.

Ücret konusuna gelince; akhisarı da 500 tl. yapsak belki şimdi sponsor aramıyorduk!!! zaten ek gelir kalmıyor kii 500 tl. bile kalacagını sanmıyorum. yani çok bir para deil 500 tl. kii zaten iddialı araçlar katılacak 50 araçlık kontenjan dolacaktır. boşuna kasmayın pahalı diye..

kii bu sezon itibarı ile başka illerde yarış görmekde zor..

Turbo1
18-06-2013, 16:47
arkadaşlar. konuyu kimse saptırmasın başkalarına 500 tl uygun gelebilir veya gelmeyebilir herkes görüşünü belirtebilir, bana pahalı gelmiş gelmemiş görüş belirtiyoruz. ne var bunda?
inşallah herkesin gönlüne göre zevkle izleyecegi güzel bir organizasyon olur.
time trial için araç yetişirse katılacagım.

ice
18-06-2013, 16:48
Kimine pahalı gelir kimine uygun sonuçta zevk işi araba.istanbul park için bu fiyat bedava. Elimden ne gelirse yanındayım Buğra ...

ef186
18-06-2013, 16:48
500 tl bana fazla. diger katılımcıları bilemem. herkes görüşünü yazabilir.
tavsiyeye ihtiyacım yok. araç yetişirse 7 temmuz da time trial 'deyim. 120 tl bana uygun.

O halde bunu bu şekilde ifade edersiniz hepimiz sizi doğru anlarız . Yukarıda yazdıklarınızı okuyun tekrar isterseniz .

Göki,ZD
18-06-2013, 16:49
O halde bunu bu şekilde ifade edersiniz hepimiz sizi doğru anlarız . Yukarıda yazdıklarınızı okuyun tekrar isterseniz .

Müşteri her daim haklıdır..

Turbo1
18-06-2013, 16:51

araç yetişir ve sponsor bulursam drag için katılırım. burada sorun yok.
olmazsa time trial için katılırım pist'in zevkini çıkartırım. ;)

mmustu
18-06-2013, 16:55
yahu akşam akşam baya yazardım ama tavsiyeye ihtiyacın yokmuş madem uzatmayayım

bizde zengin çocuğuyuz 500 bize koymaz demiyoruz ama zaten eski yarışları takip ediyor olsan fiyat skalasının bu civarlarda olduğunu bilir laf etmezdin.

Göki,ZD
18-06-2013, 16:55
yahu akşam akşam baya yazardım ama tavsiyeye ihtiyacın yokmuş madem uzatmayayım

bizde zengin çocuğuyuz 500 bize koymaz demiyoruz ama zaten eski yarışları takip ediyor olsan fiyat skalasının bu civarlarda olduğunu bilir laf etmezdin.

Buğra ya ortakmısın ?

mmustu
18-06-2013, 16:57
Buğra ya ortakmısın ?

hayır ama vip den yer bekliyorum :cool:

Kadett_gsi
18-06-2013, 17:19
On kayit sonrasindaki prosedur nedir ? On kaydimizi yaptirdik beklemedeyiz

ef186
18-06-2013, 17:45
On kayit sonrasindaki prosedur nedir ? On kaydimizi yaptirdik beklemedeyiz

Harkeze tek tek dönülecek kontenjan yarıyı geçti şuan da .

Bir iki güne hem şartlar hemde ödeme bilgilerini ben bizzat arayarak ileticeğim .

F.Esen
19-06-2013, 08:04
Buğra abi :) benim kayıt işlerimle şahsen ilgilendin abi çok teşekkür ederim seni işlerinden alı koyduğum süre zaten 500 TL değerinde....
Sana ve ekibine şimdiden çok teşekkürler....

ef186
19-06-2013, 09:04
Buğra abi :) benim kayıt işlerimle şahsen ilgilendin abi çok teşekkür ederim seni işlerinden alı koyduğum süre zaten 500 TL değerinde....
Sana ve ekibine şimdiden çok teşekkürler....

Nedemek kardesim herzaman .

s2k
19-06-2013, 09:09
Polis falan olacak mı pistte :D:D:D

XoR
19-06-2013, 09:10
Polis falan olacak mı pistte :D:D:D

Boyalı Nos var uyarsa gelip sıkayım kafana :D

s2k
19-06-2013, 09:13
Boyalı Nos var uyarsa gelip sıkayım kafana :D

Şööle segmanları falan bitmiş bir aracın egsozuna burnumu dayamak istiyorum yada AFR 10 ve üstü araçlarda kabulümdür :D:D:D

Mr.K
19-06-2013, 09:30
insan oglu doyumsuz :D :hehe:

istanbulda pist yok
istanbulda drag yok
izmit uzak
akhisar uzak
blablabla

keske istanbulda olsaydi

e oldu al bak,yaptik oldu:D :hehe: bu bir K.B.Y organizasyonudur :hehe:*havali oldu he K.B.Y*

sonra pahali,yahuzaten akhisara gideydin gene ayni paraydi:D

basarilar,tebrikler,gonul orda olmak ister ama bilemiyorum..

ucuz bilet bulursam gunubirlik gelip donme dusuncem var,gecen personal konusunda goki yazdi bi bilete bakar diye,bakicam valla tum organizasyonlari kacirdim:D

stlegal
19-06-2013, 09:34
geçen geldiğimizde simitçi yoktu simitçi içeri alınıcakmı?

KingoAtmo
19-06-2013, 09:37
Kısmetse rodajı İstanbul park yolunda bitirip yarışa katılırız

Yigit-Y
19-06-2013, 09:46
500 tl normal rakam f1 pistinde drag yapicaksin farkindamisin?
daha ucuzu ikitelli sanayi önu var beleş sene 2005 era chipli ne drag yapardım be :)

Bu hobi biraz tuzlu oluyor tuz yoksa yapmayacaksın.

ef186
19-06-2013, 21:21
Eveet arkadaşlar 23 Kayıt için ön başvuru tarafımıza ulaştı .

Kaldı son 27 başvuru ve ardından kayıtların tamamlanması için tüm katılımcılarla tek tek görüşülmrsine önümüzdeki hafta başı itibariyle Aişlerimiz basılmış olacak .

Aranızda bu posterlerin bölgesel olarak yapıştırılmasında bize yardım etmek isteyen arkadaşlarımız olur ise bana adres isim ve telefonlarını yollasınlar pm yolu il kendilerine yapıştırabilecekleri adetlerde poster gönderelim kargo ile .

Ankara, izmir , Bursa, Adana Sanayi ve bu işi sevenlerin görebileceği yerlerde kimler var mesela ?

mmustu
19-06-2013, 21:52
Kanku izmire adaşıma gönder direk

ef186
19-06-2013, 22:35
Kanku izmire adaşıma gönder direk

Agaya yollıycam zate izmirde liste başında o var :D

MeRtCaN
19-06-2013, 22:58
Ankara için bana yollayabilirsin abi
yapıstırrım bellı yerlerle

chiefkadir
19-06-2013, 23:11
Umarım keyifli bir yarış olur,bu yarış tatile denk geldi zaten arabam hazır değil,inşallah olursa ikincisine katılırız

ef186
19-06-2013, 23:46
Ankara için bana yollayabilirsin abi
yapıstırrım bellı yerlerle

Tamamdır Mertcan bilgileri Pmlermisin acaba ?

ef186
19-06-2013, 23:46
Umarım keyifli bir yarış olur,bu yarış tatile denk geldi zaten arabam hazır değil,inşallah olursa ikincisine katılırız

İnşallah bekleriz Şef

pejocan
20-06-2013, 08:08
pm attım kardeşim....

EmrahERKAN
20-06-2013, 11:29
Antalya için alabilirim Abi sanayideyim yapıştırabilrim. Elimden geldiğince

mmustu
20-06-2013, 11:32
emrahhhh sen gelmiyonmu olum buralara :D :D

F.Esen
20-06-2013, 11:34
Aranızda bu posterlerin bölgesel olarak yapıştırılmasında bize yardım etmek isteyen arkadaşlarımız olur ise bana adres isim ve telefonlarını yollasınlar pm yolu il kendilerine yapıştırabilecekleri adetlerde poster gönderelim kargo ile .

Ankara, izmir , Bursa, Adana Sanayi ve bu işi sevenlerin görebileceği yerlerde kimler var mesela ?

Abi yolla bana bursaya her yere yapıştırayım sanayi şantiye bulvar cafe bar hepsine...

EmrahERKAN
20-06-2013, 11:35
emrahhhh sen gelmiyonmu olum buralara :D :D

Çalışıyorum muştu abiiii gelemiyorum :D

CGRSNTRK
20-06-2013, 14:09
Buğra abi oğrenciler için seyirci olarak fiyat indirimi soz konusu olabilir mi acaba eğer olursa izmitten gelmeyi düsünüyorum şimdiden kolay gelsin kazasiz belasiz bir gün olur inşallah.

Mr.K
20-06-2013, 14:19
Buğra abi oğrenciler için seyirci olarak fiyat indirimi soz konusu olabilir mi acaba eğer olursa izmitten gelmeyi düsünüyorum şimdiden kolay gelsin kazasiz belasiz bir gün olur inşallah.

akbili cift basiyomus ogrenciler :D :hehe:

mmustu
20-06-2013, 14:30
evet yaa benimde pasom öğrenci belgem var :D indirim isteriz :D

stlegal
20-06-2013, 16:31
evet yaa benimde pasom öğrenci belgem var :D indirim isteriz :D

olum sen granny katagorine giriyosun 2 katı vericen :D

ef186
20-06-2013, 16:40
http://www.biletix.com/etkinlik/PXZQ1/TURKIYE/tr

Biletler Biletix te satista ;)

CGRSNTRK
20-06-2013, 17:05
Ben komik birşey yazdigimi düşünmüyorum. Amacim fakir edebiyatida yapmak değil sadece fikir amaçli yazmiştim. Çoğu organizasyonlarda,partilerde,konserlerde yapilan bir uygulama olduğu için bu organizasyonda da yapilirsa belki benim gibi düşük bütçeli uzakdan gelen insanlar için bir avantaj olur düşüncesinde yazmiştim. Benden yaşça büyük insanlarsiniz bu işlerin içinde olan insanlarsiniz sizlere saygim sonsuz. Tekrardan kolay gelsin kazasiz belasiz bir gün ümidiyle iyi günler dilerim. :)

ef186
20-06-2013, 17:10
Kardesim pm den telefonunu yollarmisin .

mmustu
20-06-2013, 19:13
Şahsen senle ilgili yada senle dalga geçen bişi yazmadım yavrım bilesin :)

ef186
20-06-2013, 19:22
Genc kardesim benim misafirimdir .telefonunu yollasa birde pmden ariyacagim ama :D

stlegal
20-06-2013, 19:28
Genc kardesim benim misafirimdir .telefonunu yollasa birde pmden ariyacagim ama :D

Gonlu zengin kardesim benim :))

Low-Rider
20-06-2013, 19:42
adamsın kby

Ali Burak Şık
20-06-2013, 20:57
Havaalanından servis işi n'oldu hocam var mı bi bilgi :)

ice
20-06-2013, 22:37
Ben komik birşey yazdigimi düşünmüyorum. Amacim fakir edebiyatida yapmak değil sadece fikir amaçli yazmiştim. Çoğu organizasyonlarda,partilerde,konserlerde yapilan bir uygulama olduğu için bu organizasyonda da yapilirsa belki benim gibi düşük bütçeli uzakdan gelen insanlar için bir avantaj olur düşüncesinde yazmiştim. Benden yaşça büyük insanlarsiniz bu işlerin içinde olan insanlarsiniz sizlere saygim sonsuz. Tekrardan kolay gelsin kazasiz belasiz bir gün ümidiyle iyi günler dilerim. :)
İstanbul Park sapagina gel otobanda numarami yolluyorum ben götüreceğim suprayla seni ben sokacagim organizasyona ucretsiz ...

ademsezer
20-06-2013, 23:30
İstanbul Park sapagina gel otobanda numarami yolluyorum ben götüreceğim suprayla seni ben sokacagim organizasyona ucretsiz ...

Olduğu gibi görünen insan sayısı baya azaldı.böyle delikanlı arkadaşlarımızı gözetmek lazım saol abi.

sefa325
21-06-2013, 00:39
buğra abi geri dönüşler ne zaman yapılacak e30 turbo kayıt yaptırdım ama

inventor
21-06-2013, 00:41
istanbul park gibi bir pist için fiyat gayet makul o pistin günlük kirasına bakarsanız ve bunu 50 araçla sınırlı sayıda tutmak zorunda kalındığında 500tl gayet uygun bence draga giremicem ama team trıal girmeyi düşünüyorum
izmitten gelecek arkadaş bana telefon numarasını yazsın gelirken piste kadar ben getiririm dönüştede götürürüm tabiki :)

CGRSNTRK
21-06-2013, 00:56
Herkese çok teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayi. Yorum kirliliği yaşanmasin diye pm olarak geri donüş yaptim. Herkese tekrardan kazasiz belasiz günler dilerim. :)

ef186
21-06-2013, 01:02
Arkadaşlar telefonla konuştuk Çağrı kardeşimizle inventor ismini bilmediğimden nickinle yazıyorum Çağrı sana emanet bana getiriyorsun çağrıyı ;)

Ve herkeze teşekkürler sizler gibi insanlarla aynı forumda olmak gerçekten çok gururlandırıyor insanı .

Biz seneler önce bu işe adım atarken Maddi riskleri bir kenara attık para pul umrumuzda değildi halende bu şekilde . Yaptığımız organizasyonlarda otomobile ilgi duyan ve takipçi olan hemen herkez tirübünlerimizde yarış izlemiş katılmak isteyen binlerce katılımcıda piste çıkmıştır . Hiçbirzaman insan ayırmadık otomobil ayırmadık ayırmayacağız da .

Önemli olan ülkemizde otomobil sporlarının ileriye gitmesidir yeni nesilin bu işin caddede değil pistte yapılması gerektiğini görmesidir . Sizlerin desteğini görmek benim için en büyük kazançtır.
Hepinize tekrar teşekkür ederim .

K.Buğra YILDIRIM

KOSEREN
21-06-2013, 01:24
Abiler,seyirci ücreti araç başına mı kesilecek kişi bazlı mı olacak?

ef186
21-06-2013, 01:31
İlk mesajda var ama birkez daha yazıyım .

İstanbulpark in ana giriş kapısı Formula 1 de olduğu gibi kapalı olacak . O girişten sadece VIP bilete sahip izleyiciler ve araçları giriş yapabilecek . Ana tribün bileti almış misafirlerimiz ise gene formula1 de olduğu gibi pist dışında bulunan ve genelde bazı gurupların formula organizasyonu diyerek toplandığı otoparklara araçlarını koyup köprüden geçerek gişeden geçecek ve ana tribüne gireceklerdir .

Giriş ücreti vip yada ana tribün kişi bazlı olacaktır körfezde yada Formula 1 de olduğu gibi .

inventor
21-06-2013, 08:00
Buğra ismim mehmet izmitte hemen hemen herkes beni tanır çağrı ile olay çözüldü
Bilet fiyatları biraz aşağı çekilip daha çok kişinin gelmesi sağlanabilirse aslında daha iyi olabilir diye düşünüyorum yani 100kisi gelecegine 150kisi gelir toplamda belki daha fazla gelir sağlanır böylece bilet fiyatlarına itiraz edenler olmaz bu sadece benim düşüncem siz daha iyisini bilirsiniz

stlegal
21-06-2013, 08:14
Sehir disindan gidip dunya paralar verdigimiz oldu bu spor hic bir zaman ucuz olmadi biz dunyalar harcayip araba yapiyoruz izlemeye gelenler az biraz cebine eline aticak

mmustu
21-06-2013, 08:19
Sehir disindan gidip dunya paralar verdigimiz oldu bu spor hic bir zaman ucuz olmadi biz dunyalar harcayip araba yapiyoruz izlemeye gelenler az biraz cebine eline aticak

shekilsiniz yaaa :cool:

stlegal
21-06-2013, 08:20
shekilsiniz yaaa :cool:

Olum benimi takip ediyon yaziyorum pesine sen yaziyon sisko

mmustu
21-06-2013, 08:23
konuyu kirletme......

stlegal
21-06-2013, 08:24
konuyu kirletme......

Vipten yer aldinmi verdilermi :D

mmustu
21-06-2013, 08:28
Vipten yer aldinmi verdilermi :D

tek umudum göki :(

stlegal
21-06-2013, 08:30

Kombine alduk vipten rahat ol vipte parti vericez

Göki,ZD
21-06-2013, 09:29

O kadar parayı napıcaksın merak ediyorum.. Cimri depdep

aslan
21-06-2013, 09:32
Bu personel işi ne oldu acaba?Yardım etmek istiyorum bende cumartesi gelebilirim

yusufcan_k
21-06-2013, 09:38
buraya açık açık yazıyorum :) ankaradan cıkıp gelmeyi düşünüyorum otobüsle bana yol gösterecek bir abim yada alıp götürebilecek bir insan varsa ne mutlu bana :) Buğra abi pisttede personel olaraktan sizinle çalışmaya varım akşama kadar elimden ne gelirse koştururum problem değil :) tek sorunum ulaşım şu an icin onu çözebilirsek yanınızda olmak isterim :)

ef186
21-06-2013, 09:54
Ankaradan baya bir katılımcı ve seyirci gelecek diye biliyorum biri burdan ulaşır muhtemelen sana .

ErkanChevy
21-06-2013, 10:35
Gene güzel bir organizasyon olacağına benziyor kazasız belasız keyifli bir yarış izliycez anlaşılan haftasonu Allah utandırmasın canım kardeşim herkeze şimdiden bol şanslar sevgiler

Erkan Hulk Dinçel

s2k
21-06-2013, 10:37
Ankaradan baya bir katılımcı ve seyirci gelecek diye biliyorum biri burdan ulaşır muhtemelen sana .

Nası gidiyo lan biletix satşları pirketçi :D:D:D

mody
21-06-2013, 14:30
tshirt sticker ıvır zıvır satışları ne zaman başlayacak? bunla ilgili bi çalışma yapılıyor mu?

Low-Rider
21-06-2013, 14:32
tshirt sticker ıvır zıvır satışları ne zaman başlayacak? bunla ilgili bi çalışma yapılıyor mu?

Geçen jantmax'ta yerde otururkern ayakkabın dikkatimi çekti "gumball 3000", satışa çıkan herşeyi almanı bekliyorum senden:D

mmustu
21-06-2013, 14:33
Geçen jantmax'ta yerde otururkern ayakkabın dikkatimi çekti "gumball 3000", satışa çıkan herşeyi almanı bekliyorum senden:D

Dost başa düşman ayağa bakarmış hayırdır :D

bide bana jantmax demeyin nan cem abi harbi çoğaltacak beni kaç ay oldu gidemedim daha :(

Low-Rider
21-06-2013, 14:39

bide bana jantmax demeyin nan cem abi harbi çoğaltacak beni kaç ay oldu gidemedim daha :(

böyle dicenizi bildiğim için yerde otururken dedim lütfen :D şafak abi koltukta ben yerdeydim :D

stlegal
21-06-2013, 15:07

oda seni bekliyodu mustu gelsede kafamizi yese diye

director41
21-06-2013, 15:08
Formu doldurduk.kac arac cikariz.hadi hayirlisi...

fatihGK
22-06-2013, 12:06
Seyirci olarak saat kaçta orda olmalıyız abiler?

seWki26
22-06-2013, 12:35
hangi araçların katıldıgını öğrenebilme sansımız nedir onları acıklayacakmısınız ?

Day Walker
22-06-2013, 13:01

Gel lan takılıyoruz :D

GuneyOnur
22-06-2013, 18:19
Bende bugün VIP bilet satın alıyorum.Eğer haftaya Cumartesi yardım lazım olursa gönüllü olarak gelebilirim.Kartal-Maltepe-Bostancı-Pendik kısacası Anadolu Yakasın'dan gidicek varsa Cumartesi günü beraberde gidebiliriz..

viper22
22-06-2013, 20:57
Bugra arkadasimiza tesekkur ediyorum bu guzel organizasyon icin. Fiyat, boyle bir pist ve organizasyon icin gayet makul (volkicar rally egitimi icin yarim gune 900tl. verdigim icin soyluyorum). Istanbul Park Pisti anlatilmaz, yasanir. Umarim Drag gunu, derme catma degil de saglam kondisyonlu araclar goruruz.

JenGoO
23-06-2013, 18:12
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun katılımcı arkadaşlarımıza bol şans. Fakat merak ettiğim birşey var;
piste vht dökülecek mi? ASfalt nekadar iyi olursa olsun vht siz kalkamayan araçları göz önünde bulundurarak soruyorum...

Boost Up
24-06-2013, 00:34
Bu personel işi ne oldu acaba?Yardım etmek istiyorum bende cumartesi gelebilirim

sanırsam onlar belli oldu

63owen63
24-06-2013, 01:15
Bu spora gönül,vakit ,emek,para veren herkesin kesesine gönlüne bereket olsun.
2 sayfa önceki 2 jest , cok güzel hareket.

MKT
24-06-2013, 07:20
Cumartesi öğleden sonra Bende ordayım

mody
24-06-2013, 07:47

Aynen öyle, kaliteli olursa hepsinden alırım :D

olivera7
24-06-2013, 10:12
Merak edip havaya bakımda accuweather da pazar öğleden sonrası için %40 yağış gösteriyor kurtkoy tarafını gerçi daha 6 gün var değişir diye düşünüyorum yaklaştıkça daha iyi kaynağı olan varmıdır :)

aslan
24-06-2013, 10:35
sanırsam onlar belli oldu

Bana haber galmedi :(

Göki,ZD
24-06-2013, 11:59
Bana haber galmedi :(

Kusura bakma aslan affet bizi, daha kimseye haber verilmedi ama sana haber vermek zorundaydım nolur affet..

cKatmer
24-06-2013, 12:03
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun katılımcı arkadaşlarımıza bol şans. Fakat merak ettiğim birşey var;
piste vht dökülecek mi? ASfalt nekadar iyi olursa olsun vht siz kalkamayan araçları göz önünde bulundurarak soruyorum...

Piste vht dökülme gibi bir ihtimal dahi yok çünkü pist sadece drag için kullanılmamakta ...

mmustu
24-06-2013, 12:06
bide vht siz kalkamayacak araç varmı yaw şuanda :D

aslan
24-06-2013, 12:34
Kusura bakma aslan affet bizi, daha kimseye haber verilmedi ama sana haber vermek zorundaydım nolur affet..

Ne alaka?Nerden bileyim ben kime ne haber verildi verilmedi arkadaşın yazdıgına istinaden yazdım.

Göki,ZD
24-06-2013, 12:36
Ne alaka?Nerden bileyim ben kime ne haber verildi verilmedi arkadaşın yazdıgına istinaden yazdım.

Sorgulamak sanamı kaldı ? Herşeye maydanoz olmayı bırak.. Ortada konu yoksa iş bitmiştir, sana da haber verilmediyse kadroda değilsin demektir..

ademsezer
24-06-2013, 13:01
bide vht siz kalkamayacak araç varmı yaw şuanda :D

var tebi.......:D

stlegal
24-06-2013, 13:12

havan batsın :D

mmustu
24-06-2013, 13:15

kıskandın mı :D

ademsezer
24-06-2013, 13:28

yazdan yaza bırakta atalım:D

haklı diilmi sence:D

stlegal
24-06-2013, 13:29

Niye kiskaniyim ekimin altinda 2 tane var 1.4 emi biniyoz kiskaniyim :D

Göki,ZD
24-06-2013, 13:30
Miami Tayfun
Yearone Serkan
ateş
cico
aliözel \ Hakan İnan \ M.Çağrı Uysal
emrah(mrh77)
boostup arda
erel hükerek
aga81
ömerözdem
Faruk özerkan

aga81 hariç diğer bütün kadro CUMARTESİ günü saat 11:00 da pistte olucaktır.

Edit : HERKES YANINDA YEDEK TİŞÖRT GETİRSİN..

ademsezer
24-06-2013, 13:32

her zaman hızlısın aslan:)

Miami Tayfun
Yearone Serkan
ateş
cico
emrah(mrh77)
boostup arda
erel hükerek
aga81
ömerözdem

göki cts antreman olcakmı?

Göki,ZD
24-06-2013, 13:35
Adem buğra yı ara kanka..

XoR
24-06-2013, 13:38

http://www.tish-o.com.tr/pressimages/9365madeintokat.png.ashx?width=200

ademsezer
24-06-2013, 13:44
Adem buğra yı ara kanka..

tamam göki saol:)

ademsezer
24-06-2013, 13:47

bi hava atıym sana:)
http://i.imgur.com/6YJrFQRl.jpg (http://imgur.com/6YJrFQR)

stlegal
24-06-2013, 14:34
Nokta oldu haci draglarda rekor bekliyorum senden :)

ef186
24-06-2013, 18:56
Cumartesi günü 18 ile 24 saatleri arasında katılımcı otomobilleri pistte teknik kontrolden geçirip kapalı park a alacağız .

Sabah 6 da da kapalı park kapılarını acıp 07:00 da test& Tune için birbuçuk saatlik genel antreman yaptırıp ardından sıralama kalkışlarına 09 : 00 da başlayacağız .

Cumartesi antreman yok Pazar sabah erkenden birbuçuk saatlik antremanımız olacak .

Gün boyu olması gereken kalkışlar dışında zamanımız kalır ise bize önceden belirtirseniz aranızda kalkış ta yaptırabiliriz ama körfez yada başka bir organizasyonda olduğu gibi esnek değiliz bilginiz olsun.

Birazdan ödemeler için emailler ve genel kurallar maillenmiş olacak .
Ayrıca kolaylık olması açısından formda doldurduğunuz cep numaralarına da sms ile hesap numarası düşecek .

Katılımımız tamamlandı sayılır . Çarşamba gününe kadar ödemeler toplanmış kayıtlar kapanmış olmalı.

Cumartesi gece 12 ye kadar teknik kontrole girememiş araçlar neyazıkki pazar günü piste çıkamayacaklar.

Bu arada gelecek büyük soru : Otomobilleri parka bıraktık sonra neyapacağız ???

Bugün yaptıüımız bir anlaşma ile Sabihagökçen Airport Otel de ( pist ile arası 3 dakika ayrıca servis olacak otel ile pist arasında .) çok güzel bir fiyat aldık bununlada yetinmedik bizde fedakarlık ettik .

Normalde Hafta içi fiyatı 100 Euro olan otel fiyatının ( cumartesi yada kalmak isteyenler için pazar günüde aynı fiyattan günlük ) 25 eurosunu katılımcılarımız ve VIP bilet alan misafirlerimiz için biz karşılıyoruz .

Vip biletinizi göstererek veyahut katılımcı iseniz katılımcı isminiz ile 2 kişilik oda fiyatınız 75 Eurodur .
(Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir )

Bu fiyat konaklama ve sabah kahvaltısı dahildir .

Oteli ve odaları görmek için :

ISG AIRPORT HOTEL (http://www.isgairporthotel.com/ana_sayfa.aspx)

Yiğit Ş.
24-06-2013, 19:14
Miami Tayfun
Yearone Serkan
ateş
cico
emrah(mrh77)
boostup arda
erel hükerek
aga81
ömerözdem
Faruk özerkan

yalan mı ettin lan beni

Göki,ZD
24-06-2013, 19:21
yalan mı ettin lan beni

Laaannn unuttum yazmayı

Asıl kadro

Tayfun
Serkan
Faruk
Ateş
Jumboali
Kakuş
Erel
Cico
Yiğit
Aliözel
Hakan
Mehmet
Emrah
Aga81
Ömer
Arda
Emrah

Onurcan da stepne :D

Yiğit Ş.
24-06-2013, 19:23
adam ol :D

ef186
24-06-2013, 19:47
Katılımcılar için Emailler yollandı email adreslerinizi kontrol ediniz ( Spam / Junk olarakta düşüyor bazen )

TAM35GNY
24-06-2013, 21:55
Gazaniz mubarek olsun arkadaslar. Bugra ve emegi gecen herkese simdiden tesekkurler guzel bir yaris olur guzel sureler gelir insallah..

mrh77
24-06-2013, 22:10
Ümraniyeden gidicek olan arkadaşlar varmı pistteki görevli arkadaşlar? Beraber godebiliriz..
Pazar gunude seyircilerden gelicek olanlar varsa benimle gelebilirler..

ef186
24-06-2013, 23:34
Arkadaslar gelmek isteyen abilerimiz , arkadaslarimiz , kardeslerimizle birlikte bulusarak gelin lutfen. Hem vasitasi olmayup gelmek isteyen uyelerimize yardimci olmus hemde otopark trafigine bir arac eksiltmis olursunuz ;)

yiğit
24-06-2013, 23:55
Kayıt yaptırabiliyomuyuz şuan?

ef186
25-06-2013, 02:10
Kayıt yaptırabiliyomuyuz şuan?

Gonderebilirsin suan .

F.Esen
25-06-2013, 11:01

Göki başkan ben senden tshirt çalcam

Gonderebilirsin suan .

Bugra abi ulasamiyorum sana gordugunde bana donersen sevinirim

MiaMi
25-06-2013, 12:03
Arkadaşlar bu pistteki ilk drag organizasyonunu en güzel şekilde organize edeceğiz allahın izni ile animal packleri sakladım ihtiyacı olana enerji takviyesi :) , son yıllar hariç ankara , istanbul , akhisar , izmir draglarda çok bekledik eziyet çektik hepimizin malümü, İnşallah herkes beğenecek katılımcı sayısı artarak organizasyonlar devam edecek.

Son iki organizasyonda bulunmuş biri olarak o trübüne kurban olayım ya tuvaleti adam gibi güneşin altında istakoz olmuyorsun huzur vallahi , sağol Buğra allah c.c. başarılarının devamını getirtsin kankacım.

hondablo
25-06-2013, 13:06
bi hava atıym sana:)
http://i.imgur.com/6yjrfqrl.jpg (http://imgur.com/6yjrfqr)

maŞallahhh

Redbull
25-06-2013, 15:08
Yarış günü izleyiciler İstanbul Park'ta bilet alabileceklermi? yoksa önceden biletix'ten mi biletleri almalılar.

aga81
25-06-2013, 15:44
Yarış günü izleyiciler İstanbul Park'ta bilet alabileceklermi? yoksa önceden biletix'ten mi biletleri almalılar.

Vip bilet haric istanbul parka geldiginizde alabiliyordunuz.

mtcvtc
25-06-2013, 20:45
Katılımcılar yanında kaç kişi sokabiliyor piste acaba?

ates
25-06-2013, 20:52
Arkadaşlar bu pistteki ilk drag organizasyonunu en güzel şekilde organize edeceğiz allahın izni ile animal packleri sakladım ihtiyacı olana enerji takviyesi :) , son yıllar hariç ankara , istanbul , akhisar , izmir draglarda çok bekledik eziyet çektik hepimizin malümü, İnşallah herkes beğenecek katılımcı sayısı artarak organizasyonlar devam edecek.

Son iki organizasyonda bulunmuş biri olarak o trübüne kurban olayım ya tuvaleti adam gibi güneşin altında istakoz olmuyorsun huzur vallahi , sağol Buğra allah c.c. başarılarının devamını getirtsin kankacım.

ooo anımal pack fılan abı elın carpmısken anımal test anımal pump fılanda dagıt sevabına :)

ef186
25-06-2013, 22:22
Katılımcılar yanında kaç kişi sokabiliyor piste acaba?

Katılımcılar yanların da 2 Mekaniker sokabilirler . Mekanikerler çalışmaları için açılacak garaj haricinde başka bir noktaya starta tribüne üst kata vb. geçiş yapamazlar .

Yani Eğer yanınızda arkadaşınızı mekaniker diye getirirseniz birhaylı sıkılır bilginiz olsun ;)

rcbrs
26-06-2013, 06:44
Seçilen 50 Araç listesi belirlendiyse yayınlarmısınız

ef186
26-06-2013, 11:12
Bağcılar matbaacılar sanayi sitesinde veya yakınında olan kimse varmı acaba ?

aslan
26-06-2013, 11:20
Forumdan Bemre0075 nickli Emre var ama ne için lazım arayayımmı Emreyi buğra abi?

Hondafatih
26-06-2013, 11:33
kısmet olursa orda olacağım eyüp/kağıthane civarından çıkıcak olan arkadaşlarla gidebiliriz yanında eşleriyle gelecek olanlar bizimle birlikte çift olarak gelebilirler.

Selcuk_RoL
26-06-2013, 11:38
Allah kismet ederse CRM PERFORMANCE olarak junior ROL 106 ile pistte olucagiz

joker58
26-06-2013, 12:22
4 arkadaşımla birlikte orada olucaz nasipse şimdiden yarışmacılara başarılar .

Gariban
26-06-2013, 12:46
Custom garage gariba ax ile yarista olacak hayirlisi

MrtYILDIZ
26-06-2013, 14:41
Peki cocuklardanda ücret alinacakmi 8 yaşında ?

Painkiller
26-06-2013, 14:57
Saat kac gibi baslar, ona göre cikalim yola.

Hondafatih
26-06-2013, 15:07
Peki cocuklardanda ücret alinacakmi 8 yaşında ?

0-6 yaş ücretsiz abi diğer yaş grupları tam bilet grubuna giriyorlar.

olivera7
26-06-2013, 15:24
Ben 2-3 hava durumu sitesinde pazar gunü kurtkoy için yağmur görüyorum herhangi bir yağmur durumunda tarih değişicekmidir ?

ef186
26-06-2013, 16:06
Detaylı hava tahmini takip etmekteyiz . bazı siteler yağmur gösteriyor ama noktasal hava durumu olarak hava temiz görünmekte ultra sıcak olmayacak aslında daha iyi yüksek sıcaklıklarda gerçekten pistte pişiyor insan :D

FeVıDun
26-06-2013, 18:42
Eveet arkadaşlar 23 Kayıt için ön başvuru tarafımıza ulaştı .

Kaldı son 27 başvuru ve ardından kayıtların tamamlanması için tüm katılımcılarla tek tek görüşülmrsine önümüzdeki hafta başı itibariyle Aişlerimiz basılmış olacak .

ankaradan oradayız güzel bir gun olucak ben afiş vs için yardımcı olabılırım mesela...

Kahn23
26-06-2013, 18:50
Pazar günü gökgürültülü sağanak yağışlı diyor. Tabi ne kadar güvenilir o ayrı konu :D

PENDİK İçin 5 Günlük Hava Tahmini - Meteoroloji Genel Müdürlüğü (http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=PENDIK#sfB)

President
26-06-2013, 20:31
Konuyu fazla takip edemedim. Hafta sonu düğünümüz olduğu için gelemeyeceğim ama destek olmak için 1 tanede olsa bilet almak istiyorum nereden alabilirim?

XoR
26-06-2013, 20:38
Konuyu fazla takip edemedim. Hafta sonu düğünümüz olduğu için gelemeyeceğim ama destek olmak için 1 tanede olsa bilet almak istiyorum nereden alabilirim?

President
26-06-2013, 20:43

Teşekkür ederim :icon_tup:

SSagnak
26-06-2013, 21:37
biletleri aldık inşallah yağmur yağmaz ya

ef186
26-06-2013, 22:23
Relax olun beyler gunes gozlugu sapka ve gunes yagi almayi unutmayin ;)

mami_makinen
26-06-2013, 22:25
Relax olun beyler gunes gozlugu sapka ve gunes yagi almayi unutmayin ;)

Güzel olucak inşallah

Kadett_gsi
26-06-2013, 22:42
hava Tahmini felaketçiliği başlamış , hava güzel olacak inşallah ,

yaşlı Kadett'te orda olacak :icon_tup:

63owen63
26-06-2013, 23:18
Cumadan yalovaya gececegim ama bu ozel gunu hem kacirmamak hem de destek olabilmek adina cumartesi aksami sadiç oluverip gece dönecegim..guzel olsun sorunsuz olsun. Allah herkese kolaylik versin gorevlilerin sorumlulugu cok.

KingoAtmo
27-06-2013, 08:02
Araçların tartımları iiçin pistte bir kantar mı olacak

Göki,ZD
27-06-2013, 08:12
Kocakafa mustafa gelmezsen dopsun

ef186
27-06-2013, 08:18
Araçların tartımları iiçin pistte bir kantar mı olacak

Evet gram hassasliginda olcebilen tartimiz mevcut.

CHEETAH_VTR
27-06-2013, 09:45
sitede pek aktif olmasamda yakından takip ediyorum neredeyse tüm organizasyonlarınıza katılıyorum.
Bu güzel organizasyonada katılacağım emeği geçen buğra arkadaşımıza teşekkürler

Turbo1
27-06-2013, 09:59
Evet gram hassasliginda olcebilen tartimiz mevcut.

hassas tartı olması super .

Kahn23
27-06-2013, 13:19
Buğra,

Pist günlerinde Araç sahibi - araç olarak açıklama yapmıştın.
Drag'da da bu şekilde kim hangi araçla katılım yapacak, açıklayacakmısın ?

50 aracın içinde neler var merak edenler olabilir :D

gökh@n_gr
27-06-2013, 13:33
Cumartesi geceden yola çıkıyoruz inş. güzel ve eğlenceli bir gün olur:)

ef186
27-06-2013, 13:37
Buğra,

Pist günlerinde Araç sahibi - araç olarak açıklama yapmıştın.
Drag'da da bu şekilde kim hangi araçla katılım yapacak, açıklayacakmısın ?

50 aracın içinde neler var merak edenler olabilir :D

Merak iyidir :D Bol çataralı Bol pataralı diyelim :D

Serhat Y.
27-06-2013, 13:45
sorulmuş olabilir belki kusura bakma kanka, vip bilet alımını geldiğimizde gerçekleştirebiliyoruz dimi?

tunceR
27-06-2013, 14:00
tartı 2013 damgalı mı

gökh@n_gr
27-06-2013, 14:02
tartı 2013 damgalı mı

gitmişken aradan mı çıkarcan tartıcı:D:D

tunceR
27-06-2013, 14:04
yol parası çıkar lan kötümü :D

ef186
27-06-2013, 15:21
Hazırlıklar tam gaz devam . Pistteyiz pişmekteyiz :D

_FaRuK_
27-06-2013, 15:23
Hazırlıklar tam gaz devam . Pistteyiz pişmekteyiz :D

c.tesi katılabılcegiz yoksa ruhumuz sızınle :)