PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BH 106 vs Y 106 gti

cRc Ramo
09-06-2013, 13:41
spec: bh filtre - egzoz - conta
y filtre - egzoz - conta yokmuşş :D

2. araçta sökük, benim fazladan ön koltuğum sökük. 5. bitiremedik risk almamak adına, erken birakmak durumunda kaldım.. videolardan da anlaşılacağı gibi, ben bırakınca y zaten geçmeye başlıyor. sonuç olarak arka çamurluğumdan ayrılmıyor y 106. sahibine ve aracına maşallah..

8HuYLKcDd8I

BH 106 vs Y 106 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8HuYLKcDd8I)

_9e-EH5PPjo

BH 106 vs Y 106 2.deneme - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=_9e-EH5PPjo)

UM1196
09-06-2013, 13:50
Maşallah bütün videolarda Y 106 var herkes geçtimi noldu anlamadım :D

FL RS
09-06-2013, 13:56
2.videoda keske gazi kesmesymissnz guzel sonuc cikardi ortaya iki aracada masalkah :)

guwen_ar
09-06-2013, 14:02
Ramo filtre egzozlu 106 ,BH ye tutundu hee.
Nasi bi filtre sistemi war egzoz sistemi war cok merak ediorm acikcasi :D
Masallah 2 sinede.

GünAY_
09-06-2013, 14:07
Güzel denemele olmuş Maşallah

cffsymbol
09-06-2013, 15:32
maşallah ramazan ayağınıza sağlık vedalaşamadık kusura bakmayın tam deneyemedikte ama arka çamurluk demeyelim biz ona kafa burunduk hep kısmet olursa tekrar bi deneriz seninle 5 sonuna kadar :)

cRc Ramo
09-06-2013, 21:05
Ramo filtre egzozlu 106 ,BH ye tutundu hee.
Nasi bi filtre sistemi war egzoz sistemi war cok merak ediorm acikcasi :D
Masallah 2 sinede.

çiğerli çiğerli, temiz dumansız hava çekmiş hep :)

maşallah ramazan ayağınıza sağlık vedalaşamadık kusura bakmayın tam deneyemedikte ama arka çamurluk demeyelim biz ona kafa burunduk hep kısmet olursa tekrar bi deneriz seninle 5 sonuna kadar :)

deneriz sıkıntı yok. avrupaya beklerim birdahakine kadrajı sana göre ayarlarım aceleye geldi bu braz :)

S16
09-06-2013, 21:21
MaşALLAH Ramo ve ufuk kankalarım kazasız belasız yazmamak için çok direndim ama yazayım istiyorum artık abi bu Y 106 Tıya düşmanlık nedir yapmayın tamam arabası norml gitmiyor ben GİRESUNDAN KALKIP GELİP BİZZAT KULLANDIM SIKTIM VE BUNU UFUK'a da söyledim ama yapmayın abi herkez yüz yüze bakıyor slm alıp veriyosunuz yani çok mantıksız geliyor bana bu tür tartışmalar belki gerçekten ufukta bilmiyor arabasında ne oldunu ki bende ufuğun kendisine dedimde bu araba norml değil diye kankam yemin ederim bende bilmiyorum filtre eksoz timig yaptık ortaya çıkan şey bu oldu artık bıktım insanların eleştirisinde nerden aldım 106 tı dedi yüzü orda bende EE 106 Tı varkende aynı şeylere maruz kaldım benim arabam Conta port polis filtre eksoz timigli haliyle NMZ 96 İLE Kafa burun yürüdüm tebrik ettim geçtim gitti hemde 10 defa denedik ama önemli olan mütevazilik yapmayın abi yaa bu tür şeyler yakışmıyor size ALLAHA EMANET YANLIŞ KONUŞTUYSAM KİMSE K.BKMASIN ..

sinan-s
09-06-2013, 21:29
Maşallah araçlara... :)

Alper_
09-06-2013, 21:35
Maşallah ikisine de :)

cffsymbol
09-06-2013, 21:37
MaşALLAH Ramo ve ufuk kankalarım kazasız belasız yazmamak için çok direndim ama yazayım istiyorum artık abi bu Y 106 Tıya düşmanlık nedir yapmayın tamam arabası norml gitmiyor ben GİRESUNDAN KALKIP GELİP BİZZAT KULLANDIM SIKTIM VE BUNU UFUK'a da söyledim ama yapmayın abi herkez yüz yüze bakıyor slm alıp veriyosunuz yani çok mantıksız geliyor bana bu tür tartışmalar belki gerçekten ufukta bilmiyor arabasında ne oldunu ki bende ufuğun kendisine dedimde bu araba norml değil diye kankam yemin ederim bende bilmiyorum filtre eksoz timig yaptık ortaya çıkan şey bu oldu artık bıktım insanların eleştirisinde nerden aldım 106 tı dedi yüzü orda bende EE 106 Tı varkende aynı şeylere maruz kaldım benim arabam Conta port polis filtre eksoz timigli haliyle NMZ 96 İLE Kafa burun yürüdüm tebrik ettim geçtim gitti hemde 10 defa denedik ama önemli olan mütevazilik yapmayın abi yaa bu tür şeyler yakışmıyor size ALLAHA EMANET YANLIŞ KONUŞTUYSAM KİMSE K.BKMASIN ..

:icon_tup: kanka bu denemelerde nosumuz bitti böyle oldu :D :D Y nin farkını ben videolar bölümüne tıklayınca anlıyorum kanka kaç konu var yetişemiyorum maşallah aslanıma gidiyo işte artık isteyen istediğini desin :) ama contasız olduğunu o gecede anladım yağ ibresinden kanka :D

S16
09-06-2013, 21:41
:icon_tup: kanka bu denemelerde nosumuz bitti böyle oldu :D :D Y nin farkını ben videolar bölümüne tıklayınca anlıyorum kanka kaç konu var yetişemiyorum maşallah aslanıma gidiyo işte artık isteyen istediğini desin :) ama contasız olduğunu o gecede anladım yağ ibresinden kanka :D

Yaa 3 kişiyle yaptıklarımı sen biliyosun nerdeyse soluksuz sıktım bizde bndk contalı arabaya nasıl şiştini biliyoruz ramonun makinasınada maşALLAH Oda soluksuz gitmiş kazasız belasız 2 nizde :)

cRc Ramo
09-06-2013, 21:51

eraycım,

düşmanlık vs söz konusu değil burada ki bu konu altında hiç tartışma yok bu apaçık ortada. bak ne güzel diyorsun arabası normal gitmiyor. evet normal gitmiyor burda bir çok kişi hayatında ilk defa 106 gti kullanmıyor yada ayrıntılarını hangi speclerde nası gideceğini bilen insanlar buna sende dahilsin. evet kendide bilmiyor belki. ama emin olmadan üstüne basarak conta vb. neyse artık yok denilmesi yalnış.

mütevazilik konusunda, aracımı ilk aldığım dönem contalı arkadaşımın aracıyla yürürünü görmek adına denediğimizde conta olmadığını bildiğim ama, emin olmadığım kendi aracıma conta vardır yada kapak taşlıdır bunda demiş insanım ben.. buna bir çok arkadaşım şahittir..

sonrası 2 saatimizi aldık açtık baktık ne conta var nede kapak taşlı. diğer aracın eltronik arızası varmış. 4 sonuna kadar 2-3 boy fark oluyordu aramızda sırf bunu için kapak açtık açmışken inceyi koyup kapadık..

y 106 nın durumu tek araçlık birşeyde değil, kaç tane araçla denemiştir hepsi tartışmalı konular. hepsi mi bozuk yani burdan bu çıkar.

S16
09-06-2013, 22:04
eraycım,

düşmanlık vs söz konusu değil burada ki bu konu altında hiç tartışma yok bu apaçık ortada. bak ne güzel diyorsun arabası normal gitmiyor. evet normal gitmiyor burda bir çok kişi hayatında ilk defa 106 gti kullanmıyor yada ayrıntılarını hangi speclerde nası gideceğini bilen insanlar buna sende dahilsin. evet kendide bilmiyor belki. ama emin olmadan üstüne basarak conta vb. neyse artık yok denilmesi yalnış.

mütevazilik konusunda, aracımı ilk aldığım dönem contalı arkadaşımın aracıyla yürürünü görmek adına denediğimizde conta olmadığını bildiğim ama, emin olmadığım kendi aracıma conta vardır yada kapak taşlıdır bunda demiş insanım ben.. buna bir çok arkadaşım şahittir..

sonrası 2 saatimizi aldık açtık baktık ne conta var nede kapak taşlı. diğer aracın eltronik arızası varmış. 4 sonuna kadar 2-3 boy fark oluyordu aramızda sırf bunu için kapak açtık açmışken inceyi koyup kapadık..

y 106 nın durumu tek araçlık birşeyde değil, kaç tane araçla denemiştir hepsi tartışmalı konular. hepsi mi bozuk yani burdan bu çıkar.

Kanka haklısın ben buna bişey demiyorum tabiki kimse ilk defa binmiyor bu ortamda 106'tya hai ısrarla bu konu üzerine basılarak yok denmesi konusunda bişey diyemicem o zaman söktürüp bakıcak ufukta yani bunun çıkar yolu bu :) Beni yanlış anlama kardeşim ne sen ne ufuk ben sadece üzüldüm dışardan biri olarak hepimize kazasız belasız :icon_tup:

Hikmet Gönül
09-06-2013, 23:10
Masallah 106 lara..mermi gibiler...

Volkann
09-06-2013, 23:21
maşallah araçlara.

Okan D.
09-06-2013, 23:27
gene y gene y conta yok garantili contasız 106 :D:D

cffsymbol
09-06-2013, 23:35
gene y gene y conta yok garantili contasız 106 :D:D

kanka beni ne derde soktun böyle sen yaa :D

almancı hazırsa haftaya denemeye geliyorum :D

zıpzıp
09-06-2013, 23:54
2 arabada bizim arabamız maşallah

wekoo
10-06-2013, 09:27
maşallahh her iki aracada...

gokhan_205
10-06-2013, 09:28
Maşallah Y ırtık 106 ya kanka iyi gitmiş contalının yanında :)

yunus_kg
10-06-2013, 10:35
Maşallah ufuk aracına sanada ayrıca teşekkür ederim vedalaşamadık polis yüzünden. sizide bekleriz bu taraflara :)

Ramazanın otomatik araba gibi vites atışlarıda olmasa daha iyi gidermiş :D

Conta konusunda bişey demeye gerek yok artık işi bilen adam anlar zaten neyin ne olduğunu:icon_tup:

cffsymbol
10-06-2013, 11:13
Maşallah Y ırtık 106 ya kanka iyi gitmiş contalının yanında :)

Eyvallah kankacim cok saol beni anlayanlar oldukca seviniyorum :)

Maşallah ufuk aracına sanada ayrıca teşekkür ederim vedalaşamadık polis yüzünden. sizide bekleriz bu taraflara :)

Ramazanın otomatik araba gibi vites atışlarıda olmasa daha iyi gidermiş :D

Conta konusunda bişey demeye gerek yok artık işi bilen adam anlar zaten neyin ne olduğunu:icon_tup:

SiZde kusra bakmayin vedalasamadik senlede deneyemedik bidahakina ben gelicem insallah :)

Simdi yabanci degiliz yunus kardesim isi bilenler diyosun specleri gulucukle goruyorum ama isi bilenler ibrelerdende bahsediyo biz isi bilmiyoruz ozaman isi bilenler ozaman yaZsin buraya filtre egsozlu 106 kac , conta filtre egsoZlu araba dynoda kac verir bi soylesinler ben dynoya cikarcam boyle speclerin yanina gulucuk veya ayni specler demek degil mesele arabanin ilk sahibi ustasi sattiktan sonraki bakimlarini yapan ustasi bile yok diyo yanyana yuruyunce veya gecilince anormal benim arabam oluyo

Buarada viteslerde normal geldi bide 5i gorseydik bende iyi gidicektimde kismet olmadi :)

yunus_kg
10-06-2013, 11:51
Eyvallah kankacim cok saol beni anlayanlar oldukca seviniyorum :)

SiZde kusra bakmayin vedalasamadik senlede deneyemedik bidahakina ben gelicem insallah :)

Simdi yabanci degiliz yunus kardesim isi bilenler diyosun specleri gulucukle goruyorum ama isi bilenler ibrelerdende bahsediyo biz isi bilmiyoruz ozaman isi bilenler ozaman yaZsin buraya filtre egsozlu 106 kac , conta filtre egsoZlu araba dynoda kac verir bi soylesinler ben dynoya cikarcam boyle speclerin yanina gulucuk veya ayni specler demek degil mesele arabanin ilk sahibi ustasi sattiktan sonraki bakimlarini yapan ustasi bile yok diyo yanyana yuruyunce veya gecilince anormal benim arabam oluyo

Buarada viteslerde normal geldi bide 5i gorseydik bende iyi gidicektimde kismet olmadi :)

Aynen yabancı değiliz.Böyle muhabbetlere girmek istemem seninle. Sonuçta sende ustanın sözüne güvenip bunları söylüyorsun yalan konuşcak adamda değilsin. Conta olması şart değil kapakta belli bir oranda taşlansa aynı şeyi yaratıcak en basitti sen kompresör ölçüp değerlerine bir bak.

AslanMustafa
10-06-2013, 12:15
Maşallah güzel gidiyorlar :)

reddewill
10-06-2013, 18:44
maşallah araçlara

meto_106gti
10-06-2013, 21:50
çok sağlıklı ıkı stok 106 orda olmak isterdım ınşallah bırgun denerız

JDM VTİ
16-06-2013, 08:59
ramo o vitesleri bi türlü hızlı atmadın be kardeşim :)

2 106ya da maşallah ikiside canavar gibi