PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vw satışta tanıdık aranıyor?

by.gkn
10-06-2013, 12:39
İkinci el araba bakarken bir anda kendimizi vw bayisinde bulduk ama istediğimiz aracı bulamadık.

Polo 1.6tdi comfortline manuel kırmızı renkli araç arıyorum. istanbulda bir çok bayiyi aradım ama araç bulamadım gelecek olanlarda en yakın temmuz sonu belki diyorlar.

Araç bulunması konusunda yardımı olabilecek arkadaşların yardımlarını istiyorum :) Sıfır km vw satan galerilerinde çoğuna sordurdum ama hep beyaz var özellikle kırmızı arıyoruz galeriden sıfır km de olur oda fark etmez :)

tool
10-06-2013, 13:26
İkinci el araba bakarken bir anda kendimizi vw bayisinde bulduk ama istediğimiz aracı bulamadık.

Polo 1.6tdi comfortline manuel kırmızı renkli araç arıyorum. istanbulda bir çok bayiyi aradım ama araç bulamadım gelecek olanlarda en yakın temmuz sonu belki diyorlar.

Araç bulunması konusunda yardımı olabilecek arkadaşların yardımlarını istiyorum :) Sıfır km vw satan galerilerinde çoğuna sordurdum ama hep beyaz var özellikle kırmızı arıyoruz galeriden sıfır km de olur oda fark etmez :)

DOD sorgulamasi yaptiniz mi?=

Ramcho®
10-06-2013, 13:29
sıfır volkswagen alıp satıyorum..

Kırmızı teklif ettiklerinde almıyordum :)

senin için tekrar arastıracağim..

-Murat Özcan-
10-06-2013, 13:31
Bizlerde araştırıyoruz sen sıfır bulamamışın bizde 2.elde kırmızı bulamadık uygun fiyata hala arıyoruz

Agent
10-06-2013, 13:32
Kardeşim maslak doğuşta çalışıyor, hbr verdim bakalım.

-Murat Özcan-
10-06-2013, 13:33

Bizlerede 2.el temiz kırmızı lazım yardımcı olursanız seviniriz

Kahn23
10-06-2013, 13:37
Kırmızı Icon clio verelim :)

darkmoon
10-06-2013, 14:05
bizimde müşteri geldi almanyadan adam ailesiyle bodrum alanya didim falan yapıcakmış tanıdık kiralama şirketi varmı dedi ayarlardık aracıda golf 1.6tdi highline 2013 model manuel arabayı getirdik adam uzaylı görmüş gibi araca bakdı bu aracın manuelini üretiyorlarmı dedi :D geri verdik 2013 comfortline dsg lisini verdik :)

i-vtec07
10-06-2013, 17:03
manisa demoto da var tanıdık isterseniz pm atiyim numarasını.

63owen63
10-06-2013, 17:08
Tecrube etmis hiri olarak. Gidip alabilecegin bayileri kendin ara. Bayilerin bile birbirinden haberi olmayan arac girişleri olabiliyor. Ben tr deki tum bayileri aradim. Bana 7 ay sira verilen jetta yi bulmuştum.

Ufuk
10-06-2013, 17:14
Beyaz manuel 180lik 4x4 highline+difransiyel kilidi opsiyonu ile amarok fiyatı verebilecek olan var mı ?

by.gkn
10-06-2013, 17:14
DOD sorgulamasi yaptiniz mi?=

dod dan hayır çıkmadı :)

pm atıyorum.

Bizlerde araştırıyoruz sen sıfır bulamamışın bizde 2.elde kırmızı bulamadık uygun fiyata hala arıyoruz

kırmızı çok zor ya gerçekten en son artık beyaz alacağım hiç bulamazsam.

doğuşa sordum hiçbir doğuş bayisinde yok dediler ama haber bekliyorum :)

Kırmızı Icon clio verelim :)

teşekkürler aklımda tek seçenek var.

pm alayım istanbul içi veya çevresi olmazsa uzak bölgelere bakmaya başlayacağım aklımda olsun en azından. teşekkürler.

Tecrube etmis hiri olarak. Gidip alabilecegin bayileri kendin ara. Bayilerin bile birbirinden haberi olmayan arac girişleri olabiliyor. Ben tr deki tum bayileri aradim. Bana 7 ay sira verilen jetta yi bulmuştum.

bende istanbulun hepsini aradım ama kırmızı geçtim hepsi hiç stok yok diyor. yarın yakın illeri arayacağım bugün onlara fırsat kalmadı.

Ramcho®
10-06-2013, 17:42

yok orda...

istanbul ve türkiye genelinde volkswagen polo 1.2 tdi trendline hariçi araç yok

1.6 tdi comfort ağustos sonu
1.2 bluemotion temmuz 2 hafta
1.2 trendline dizel haziran sonu teslim edebiliyorlar..

stok listelerinde görünen araçların hepsi satılmış ve ya opsiyonlanmış araçlardır.

150 adet 1.6 tdi ve 1.2 tdi sipariş ettim çünkü.

by.gkn
11-06-2013, 12:50
arayışa devam aramadık bayi kalmadı :)

Ufuk
11-06-2013, 18:31
Konu ve post güncel olsun.

Beyaz manuel 180lik 4x4 highline+difransiyel kilidi opsiyonu ile amarok fiyatı verebilecek olan var mı ?

by.gkn
12-06-2013, 18:07
bugün aşağıdaki ilanı olan arabaya gittik aman uzak durun arkadaşlar düşünen varsa adamlar dolandırıcı gibiler. dedikleri dediklerini tutmuyor aracın satışını bir kiralama firmasından dün üstlerine almışlar. sürekli hadi notere gidelim ayaklarındaydılar. etrafınızda düşünen var ise bilgilendirin. birilerinin başını yakmasınlar. ilanı da şikayet edersek çok makbule geçer arkadaşlar.

zaten bu kadar çok ilanı olduğunu baştan fark etsem hiç gitmezdim ama sonradan araştırınca fark ettim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-2013-1,6-tdi-comfotline-2-aylik-ciziksiz-aile-arabas-128019937/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-2013-polo-1.6-tdi-comfortline-2-aylik-ciziksiz-127768779/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-2013-1.6-tdi-comfortline-boyasiz-ciziksiz-2-aylik-128124132/detay
2013 model 1809 km (http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4411859)

by.gkn
13-06-2013, 12:05
sonunda istediğimiz aracı tamaş da bulduk temmuz ilk haftasına teslim ediyorlar. :)

SmT
13-06-2013, 12:29
Hayırlı olsun şimdiden :)

63owen63
13-06-2013, 12:35
dün baktıgınız araba nın km'mi çekilmiş. neyi istediginiz gibi bulamadınız ?

by.gkn
13-06-2013, 13:25

araç için ilk başta ilk sahibiyiz dediler sonra bir tanıdıktan aldık dediler bizde yanlarında sorgulatırken ilk sahibinin kiralama firması olduğuu öğrendik. araç hiç servise gitmediğinden hiçbiryerde km kaydı yoktu arabanın. bir de adamlar sürekli hadi notere gidelim modundalardı. o araçta muhtemelen sıkıntılı bir durum var itelemeye çalışıyorlar acilinden.

Ramcho®
13-06-2013, 16:17

araç benim sürekli çaliştiğim kiralama firmasında 9952 km de kiralamadan satılmak için çekilmiş...

servise girmediği için km geri çekilmiş ve satılmaya çalişiyorlar...

gökhanda bizim sayemizde bu olayı öğrendiği için almaması gerektiğini belirttik..

HkN
13-06-2013, 16:49
araç benim sürekli çaliştiğim kiralama firmasında 9952 km de kiralamadan satılmak için çekilmiş...

servise girmediği için km geri çekilmiş ve satılmaya çalişiyorlar...

gökhanda bizim sayemizde bu olayı öğrendiği için almaması gerektiğini belirttik..

Escar yada Central olarak kayıtlı Turkuaz'da :) Kardeşimde orada çalışıyor :)