PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 207 outdoor hakkında bilgi

darkmoon
10-06-2013, 19:09
arkadaşlar bu 207 outdoor 1.6hdi premium hakkında bilgisi olan varmıdır nasıl araçdır.. sw dan farkı nedir.. ourdoor olmasından dolayı yürüyeninde bir farklılık varmıdır yani hafifden cross kullanımına göremi yapılmış.. cevaplar için şimdiden teşşekkürler..

hak_on
18-10-2017, 17:07
konu biraz hortlıcak ama baslık acmak istemedim. araç hakkında bilgisi olan var mı? genel bir değerlendirme yapılırsa sevinirim...

onn_dear
18-10-2017, 19:00
Peder beyde hdi 307 var. Onu satıp almayı düşündüğüm bir araç. Bence görüntüsü bir çok araçtan daha güzel, motor zaten 1.6 hdi 90hp PSA motor. Hatta şu araca baktım fiyatı ıyi gibi tanımam etmem. Sonuç olarak bu rakamlara alınabilecek en mantıklı araç bana göre ama 2.el ilanlarda çok az olması da düşündürücü.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-kazasiz-1-parca-boyali-sitenin-en-temizi-492006976/detay)