PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sus Polo gti & Rur golf & HD polo gti

Tholl-ga
10-06-2013, 22:42
Golf TSI - Rsa Motorsports + Dp+ Dv + Hybrid turbo (Beyaz) + (Stepne dahil herşey mevcut.)

Polo GTI - Ecufast + Dp + Dv + Egzoz + ITG filtre + Arac içi komple sökük ( TOLUENE YOK setup ağzına kadar yüklü değil )

Cuma günü akşam raşit bey aradı RUR plakalı aracın istanbulda oldugunu söyledi öncelik muhabbet sonrasında deneme var aracınla gelirmisin dedi.aracım yok ama polo gti bulurum denemelik dedim sercan (sus) ve cansın (HD) ı arayıp rica ettim. onlarda kabul etti buluşma yerini ve saatini söyledim cansın hemen evden çıkıp buluşma yerine gitti.sercan beni başka arabayla almaya geldi arabası mc teydi.ruhsatı evde kalmıştı yarı yoldan geri döndük eve ruhsatı almaya sonra yola çıktığımızda kazadan dolayı tıkanma vardı buluşma yerine geç vardık.

buluşma yerine geldiğimizde cansın bizden önce varmıştı bizde gelir gelmez organize olup yola denemeye çıktık.raşit bey seslendi denicek kişilere herkes iki kişi diye ardından ilk cansınla deneyelim sonra sus la deneriz dedi.cansın tek geldiğinden çoğunlukta birbirini tanımadıgından cansın yola tek çıktı.bende araç içi sökük oldugundan kimseyi alamadım almadım raşit bey e bunu iletemedim benim hatam.

denemeye çıkıldı fakat cansının aracıyla ilgili belirtmek istediğim şeyler öncelikle bunlardan bahsedicem.aracında forge cooler wg dv kn kutu içi filtre ve benım aracımdan çıkan iskenderin yapmış oldugu 60 lık dp var.cansın bu parçaları aynı gün takıp ecufast te ayar yaptırdı.parçalar takılırken ayar yapılırken sürekli benimle irtibat halindeydi gayet normak gündelik bir ayar yapıldı.şimdi diyeceksinizki bu kadar parça takılımışken nie hardcore uzay mekiği ayarı yapılmadı.cansın roll drag pist kıl yün sevmediğinden sadece kendi keyfi zevki için bunları yaptığını belirteyim.kendiside konuyu görünce yazar aynı şeyleri

gelelim denemelere.sercanın aracında gecen hafta istanbul parka çıktığından beri dv (benim tahmin ettiğim raşit bey in dsg torq limitörü olabiliceğini belirttiği sorun var)
araç piste çıktığından beri şöför koltugu hariç sökük bu deneme için hazırlanmış bi durum söz konusu değil.o akşam arabayı ben getirdim benzınınıde ben aldım cevizlibağ shell den 97.yolda araç kesme yaptı sercan bana dv te pul oldugunu söyledi bende aracı hemen sağ şeride çekip valve teki pul u söktüm yola devam ettik yolda tekrar gazladğmda kesme devam etti aralıklarla

ilk cansın denedi fark 4 5 boy vardı ve 3. viteste denedi 2 de patınaja kaldığı için

NK0cfJg2ZLo

bu fark ın tabiri kıtalar arası afrika amerikaymış boy konusunda yeni yeni tabirler çıkıyor tırlar bitti direkler arası bitti kıtalara geldik

sonraki deneme benımle oldu 21. saniyede dv nin kaçırdğını belirtiyorum ve denemeye başlıyoruz

xIlTmhS1CY4

acaba burdaki fark hangi kıtalar arası dv kesmesine rağmen ?

denildiki video ekibiyle gelmişler falanlar filanlar

rBkuTYUs0fA

bu videoyu çeken kişiler yolda denk geldilerle arkadaş olup videoları paylaştılar ??

kYXGaHyo0NQ

bu videoda ben geriden geliyorum izlemek için.cansının ricası üstüne 3 te 70 te basılıyor HD polo ile RUR golf un fark bu sefer kıbrıs mersin limanı kadar oldu

deneme sonrası raşit bey bana msj attı video çekmiş rur plakalı aracın sahibi paylaşmak istiyor senin için uygunmu die sordu bende denemelerde araç sorunluydu neyin nası gittiğni net anlamadık bence gerek yok dedim.peki dedi ardından rur plakalı aracın sahibi pm attı aynı soruyu sordu bende aynı cevabı ilettim ama kendisi anlamak istemedi.

bunun üzerine semii nick li üyeye videoların linklerini atıp ''Selam Semih ,
Polo gti lar ile denedim dün gece.
Vidoelar burda , 200 den fark epey bir açılıyor.''

videolar yukarıda allah ta yukarıda epey açılan fark mı en uzağa işenen noktamı ??

bunun ardından semii de rur plakalı aracın sahibine cvp yazıyor :

Semii´isimli üyeden Alıntı

maşallah ama basar basmaz ufak ufak açmanı beklerdim polo yu

yanlış mı düşünüyorum ? ki tolgayla görüştük araçları dsg tork limitine giriyomuş ?
(ben dv arızasını belirttim raşit bey in dsg nin torq limitöründen olabildiğini söylemiştim burda semihin eksik bildirimi var bunu belirteyim hadi bu hatayıda ben üstleniyorum)
bu yazı üstüne rur plakalı aracın sahibinden gelen cevap :

Basar basmaz polo gti gibi bir arabayı hemen ayırman için en az 50hp üzerinde güce sahip olman lazım.
180 den farkı görsen şok olursun öyle diyim yani.
Yani samimi konuşayım ben artık arabada sorun var konusuna gerçekten inanmıyorum.
Niye mi o kırmıza da mı sorunlu yada o iyi mi gidiyor , s
Sus olan eğer problemli halde kırmızıya o kadar fark atıyorsa vay o kırmızının haline diyorum ki.
Revo stage2 polo gti ile denedim o gün fark aynı şekilde 180-200 den sonra acayip gidiyorum.

Şöyle düşün ilhan abi ile de denedim 220 lerde 5-6 boy rahat var.

bu konuyu burda açma sebebim başka forumlarda kendilerini haklı çıkarmak üstünlük sağlamak amacıyla açtıkları konunun burdada daha fazla kişiye hitap etmesini bilgilenmesini boy hesabının nerelere geldiğini görmesini sağlamak

konuyu çok hoşuma giden bir sözle bitiriyorum

-Yalan zeka işidir, dürüstlük cesaret, Eğer zekan yetmiyorsa yalan söyleme, Cesaretini kullanıp dürüst olmayı dene.
VICTOR HUGO

iynn-RS
10-06-2013, 22:50
dayi hemen linkleride ekleyiver ya sana zahmet :)

elpadre
10-06-2013, 23:17
tolga niye kendi aracinla denemeye gitmedin ?

Cansın
10-06-2013, 23:27
tolga niye kendi aracinla denemeye gitmedin ?
Ailesi Tolga'nın arabası ile şehir dışındalar. Bu yüzden kendi aracını denemeye getiremedi.

Dookan
10-06-2013, 23:44
konu hep aynı yere geliyo işte.

MuratT
11-06-2013, 00:54
denildiki video ekibiyle gelmişler falanlar filanlar

rBkuTYUs0fA

bu videoyu çeken kişiler yolda denk geldilerle arkadaş olup videoları paylaştılar ??

O gün bu video çekilen araçta bende vardım golf R ları denedikten sonra sizlerin yarışını izlemek için seyir halindeydik videoyu çeken yolda denk gelen araç değil RUR golfun sahibidir bizzat aracını izlemek için bu araçtaydı ve kendisi çekti !!!! Yoldan geçen type-r daki videolar nerde ozaman siz olaylara böyle yaklaşırsanız bizde böyle yaklaşalım ozaman :cool:

Eray Yümsel
11-06-2013, 00:58
victor hügo da semtimizin sevdiğimiz bi kardeşidir

Tnrylsl
11-06-2013, 01:20
o gün denemeyi bizzat canlı izledik ... biz typerdaydık yanımızdan da 160 - 180 li hızlarda geçildi sus kafayı çıkarmış öndeydi artı video ne alaka ? hani dostane araçları görmek içindi , yine denenirdi ? Susta sorunluykende geçti mi geçti

Oz`
11-06-2013, 07:55
Ne gerenk var :))) tolgaaa

civic@ef
11-06-2013, 09:15
rur u süren arkadaş heycandan ikinci kornada basıyor sanki ilk iki videoda

ilhan
11-06-2013, 09:19
Selamlar. Benim golf ile RUR denemesine aciklik getirmek isterim. Polo gti denemelerinden once biz RUR ile 200 lere kadar denedik. Tek vites tutunabildim. 200 e kadar takribi 3 boy civari fark oluyor ve ustlerde RUR acmaya devam ediyor. Her iki aracta ayni ve full takili oldugundan yola cikarak RUR ile benim aramda 15-20 hp guc farki vardir diye konustuk. Gece saat cok gec olmasaydi polo gti lar ile beraber deneyecektik ama ben ayrildim. Boy olcme konusunda pek iyi degilim ama gordugum RUR iyi yuruyor .

mrtsnr
11-06-2013, 21:26
o gün denemeyi bizzat canlı izledik ... biz typerdaydık yanımızdan da 160 - 180 li hızlarda geçildi sus kafayı çıkarmış öndeydi artı video ne alaka ? hani dostane araçları görmek içindi , yine denenirdi ? Susta sorunluykende geçti mi geçti

Bunu kanıtlayabilir misin?

Sercan AKCAN
11-06-2013, 21:29
bekle murat videouyu upload ediyorum

Sercan AKCAN
11-06-2013, 21:35
GA9kUahbkrA

SUS ÖNDE - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=GA9kUahbkrA)

Live PhotoShoptan çok iyi anlarım :D

audilover
11-06-2013, 21:40
Eee sus onde vay arkadas bu ne roll mus ya gunlerdir gundemi mesgul ediyor:)
En azindan bey olduk ben olayin faydasina bakarim :)
Ya beyler sacma sapan bir findik kabugunu doldurmucak isler bunlar uzadikca sakiz gibi .
Roll mol yapmam aga isterse kardesim olsun ismim su gereksiz mevzunun resmen basrolunde..

mrtsnr
11-06-2013, 21:46
GA9kUahbkrA

SUS ÖNDE - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=GA9kUahbkrA)

Live PhotoShoptan çok iyi anlarım :D

xIlTmhS1CY4

Bu videonun 37. ve 38. saniyelerine dikkat et yandan typer'ın sesi bile geliyo.. Aynı denemenin dışarıdan ve araç içinden çekimi bence bu. Ve sus bi an öne çıkıyor o esnada typer'ın yanından geçiyor ve öyle görünüyor. Ki golf 2 kişi. arka cam açık kalması aerodinamiği ne kadar etkiler bilemiyorum tabi...

Eğer yanlışım varsa yanlış deyin. Ben mi yanlış görüyorum.

Sercan AKCAN
11-06-2013, 21:48
arka camı kapatıyolar merak etme murat ayrıca kapatsaymış napıyım onuda benmi kapatıyım

Levent Y.
11-06-2013, 21:51
Benim ne RSA ile ne de Ecufast ile bağlantım var gayet objektif şekilde gördüğümü söylüyorum. O gece bende ordaydım,video ların bazıları benim arabamdan çekildi, Golf net şekilde polo dan hızlıydı. Yazılanlar cidden komik, dv kaçırıyomuş vs. Madem dv kaçırıyor, madem arabada sorun var neden geliyosunuz? Kaldıki araba tamamen sökük ayrıca zaten polo gti golf den cok daha hafif bi araba . Hala böyle şeyler yazılması cidden bana saçma geliyo. Bunu tartışma yaratmak için değil, kendi gözlerimle gördüğüm için yazıyorum. Golf bariz şekilde daha hızlıydı polo sökük olmasaydı fark daha da çok olurdu...

Sercan AKCAN
11-06-2013, 22:09
Benim ne RSA ile ne de Ecufast ile bağlantım var gayet objektif şekilde gördüğümü söylüyorum. O gece bende ordaydım,video ların bazıları benim arabamdan çekildi, Golf net şekilde polo dan hızlıydı. Yazılanlar cidden komik, dv kaçırıyomuş vs. Madem dv kaçırıyor, madem arabada sorun var neden geliyosunuz? Kaldıki araba tamamen sökük ayrıca zaten polo gti golf den cok daha hafif bi araba . Hala böyle şeyler yazılması cidden bana saçma geliyo. Bunu tartışma yaratmak için değil, kendi gözlerimle gördüğüm için yazıyorum. Golf bariz şekilde daha hızlıydı polo sökük olmasaydı fark daha da çok olurdu...

Merak etme bahane uydurmadık biz olanı söyledik geldik.Arabamda sizin için sökük değil Haziranın başından beri sökük.

Levent Y.
11-06-2013, 22:17
Bak sen olayi anlayamamissin sercan olay ben biz degil beni ilgilendirmiyo cunku yukarda da yaZdim ben firat ile gorusmeye geldim, gordugumu soyluyorum. benim merak edicegim bu durum yok yani... kaldiki ben demiyorumki arabayi sokup oraya gelmissiniz, dedigin dogrudur o zaman sokmussundur, ben araba sokuk o da fark yaratiyo diyorum...

cumhur
11-06-2013, 22:29
olaylar olaylar :) :)

Tnrylsl
11-06-2013, 23:33

scirocco forumunda hiç böyle konuşulmuyo ama nedense
yok ecufastin araçları geçtin mi şenlikler halaylar varmış falan filan
Madem sizin sıkıntınız (senin değil yani RSA) grubunun) o zaman açıp ecufaste böyle böyle arabamız var deniyecek araçlarınızı bekliyoruz diyeceklerdi
Öyle dostane diyip her zaman deneriz tavırlarında hazırlıklı gelip video çekip artislik yapılmayacak yok intikam aldık falan filan diye ...
bu arada araç pist için söküldü sizde sökük haline denk geldiniz

Levent Y.
12-06-2013, 00:20
scirocco forumunda hiç böyle konuşulmuyo ama nedense
yok ecufastin araçları geçtin mi şenlikler halaylar varmış falan filan
Madem sizin sıkıntınız (senin değil yani RSA) grubunun) o zaman açıp ecufaste böyle böyle arabamız var deniyecek araçlarınızı bekliyoruz diyeceklerdi
Öyle dostane diyip her zaman deneriz tavırlarında hazırlıklı gelip video çekip artislik yapılmayacak yok intikam aldık falan filan diye ...
bu arada araç pist için söküldü sizde sökük haline denk geldiniz

Bak sende diyosun senin değil diye ... Ben scirocco foruma üye değilim ne konuşuluyo görmüyorum arabam rsa yazılımlı da değil , ayrıca arabam 1,4 polo ve ya golf e rakip bile değil, anlıyacagın benim hiç bi çıkarım yok sadece gördüğümü söylüyorum... Tolga Bey daha kimse bişey yazmadan kendi belirtmiş araç komple sökük diye zaten bu konudada bi tartışma yok ben sadece daha farklı olurdu diyorum. Şenlik yaparlar, yanlış konuşurlar bunlar onların sorunu benim değil, golf polo dan hızlıydı o gece ben bunu söylüyorum...

Suti
12-06-2013, 08:17
tolga heyecan yapmayın, sikinti yok, az kaldı

kelalper
12-06-2013, 08:40
Tolga alp2 yu arayacaktın olay bitecekti. Ne uğraşıosun kanka. Boşveeeer.

Tholl-ga
12-06-2013, 08:53
tolga heyecan yapmayın, sikinti yok, az kaldı

kardesim benim heyecan yok sikinti yok ama yalana dolana tahamülüm yok ama bi şekilde denk gelicez
Ankaranin buyuklerine sığınıp konumu acmiolar demeyi biliyolar...

Tolga alp2 yu arayacaktın olay bitecekti. Ne uğraşıosun kanka. Boşveeeer.

Alperim iddiam yoktu muhabbete gittik kaldirip gitseydim bu sekilde gitmezdim arabanin her yerine go pro yerlestirip giderdim emin ol

Ama buraya dogrulari yazinca cevabi buraya degil baska yere yazmak buyukluk olmuyor.

Dahada bu konu hakkinda yazip konusmicam.herseyin zamani var....

Suti
12-06-2013, 08:58
kitleyin konuyu, tolgaya da bidaha konu actırmayın,

Kekuti*
12-06-2013, 09:04
ulan keşke VAG alsaydım, hep polemik hep polemik :D

MAT KİD takılımıydı Tholggaaaa :D

fangio
12-06-2013, 09:25
kardesim benim heyecan yok sikinti yok ama yalana dolana tahamülüm yok ama bi şekilde denk gelicez
Ankaranin buyuklerine sığınıp konumu acmiolar demeyi biliyolar...

Alperim iddiam yoktu muhabbete gittik kaldirip gitseydim bu sekilde gitmezdim arabanin her yerine go pro yerlestirip giderdim emin ol

Ama buraya dogrulari yazinca cevabi buraya degil baska yere yazmak buyukluk olmuyor.

Dahada bu konu hakkinda yazip konusmicam.herseyin zamani var....

Bu konuda beni üzen şey video çekimlerinin her iki taraftan da yapılıyor olması ve kendilerinin geçilmesi durumunda videoların koyulmasından imtina edilmesi ve küçük bir tebriği çok görmeleridir. Sonuç olarak bu bir spor müsabakası değil, ucunda bir madalya veya federasyondan alınacak milyon dolar yardımları kapsayan bir yardım paketi de yok. Modifiye işine gönül vermiş bir avuç insanın kendi yaptıkları, emek verdikleri otomobillerindeki gelişmeleri görmek amaçlı yapılan ufak denemelerden öteye geçen bir şey değil...

Yalan, dolan ne demek? kim kime yalan söylüyor. Ankara'nın büyüklerine sığınmak? Kaç yaşında adamsın. Biz Allah'tan başka kimseye sığınmayız.

Ben kaldırsaydım her yere go pro takardım demişsin. Biz kaldırmış olsak peki stepne dahil takılı arkada bagajlarla gelip, GTI'ın içinde tek kişi varken iki kişi basar mıyız?

Tolga elini vicdanına koy ve tekrar düşün. Altı üstü bir kaç deneme yapılmış. Başka zaman tekrar yapılır olur biter. Bu kadar ülke meselesi haline getirmenin hiç kimseye bir faydası yok. ..

Selametle,

Kürşad

AB01
12-06-2013, 09:37
Burda kimse "OOooOO öyle hoplattım, böyle kucakladım" yazmamış. Denemeler olmuş, ne güzeldir ki videoları da geçilen taraf, polo gti tarafı, koymuş. Ee sorun ne o zaman?

- İki araç arasında kilo farkları mevcut ( tamamen takılı, +1 kişi VS tamamen sökük)
- Birisi tamamen yarışa göre düzenlenmiş mi bilinmiyor, ama diğerleri tamamen soft şekilde günlük binilecek şekilde modlanmış (söylenene göre).

İnsanlar biraz dürüst olsa, birazcık da yorumlar yapılırken ulan kriterleri göz önüne alsa ne güzel olur bu forumdaki video başlıkları varya.

Semii
13-06-2013, 19:42
Hakan abi farkli forumlarda cvp aramayin buraya yazin cvp alin

Orda olay cok sacma sapan mevzulara gelmis.buraya 1 kelime yazmazken orada bulbul olmus millet :) garip.

Tnrylsl
14-06-2013, 02:25
scirocco forumunda golf ecufastli poloya harbi çekiyo diyen süzgeç etmiş diyen DELİĞİkanlı kardeşilerimizi ve deneme öncesi sus pus olup benzincide gıkı cıkmayan şimdi ise alaycı konuşan nam-ı değer penguen hakan adındaki şahsın yazdıklarını aynı yüreklilikle buraya yazmalarını bekliyorum tabi o kadar delikanlılarsa

harbi çekmek : yeni gelen askerleri düzeltmek için üstlerinde otorite kurmak

SDR_07
14-06-2013, 13:46
Bizde bir deniyek bu hızlı arkadaşlarla hep gidelim diyorum aksilik oluyor bir ortada buluşamadık ortada buluşsak bu akşam deseler denemek istiyorum bende ... Ya ben giden golf görmedim yada onlar giden Polo Gti görmediler... Hadi Afyon da buluşak bişeyler ayarlayın deneyelim beyler Afyon kaymağı benden bugün yarın hafta sonu size uygun bir akşam deneyelim

iynn-RS
14-06-2013, 13:48
Bizde bir deniyek bu hızlı arkadaşlarla hep gidelim diyorum aksilik oluyor bir ortada buluşamadık ortada buluşsak bu akşam deseler denemek istiyorum bende ... Ya ben giden golf görmedim yada onlar giden Polo Gti görmediler... Hadi Afyon da buluşak bişeyler ayarlayın

kardes sen Ankara ya geliyodun bi arada ne oldu vazmi gectin.

Rs2 ile denicektiniz flan yanlismi hatirliyorum

SDR_07
14-06-2013, 13:54
kardes sen Ankara ya geliyodun bi arada ne oldu vazmi gectin.

Rs2 ile denicektiniz flan yanlismi hatirliyorum

Başta yazdım hep aksilikler oldu gelemedim geldiğimde bir gün kalmam gerekiyor iş güç var kalmakta olmuyor yoksa bugünden gelicem denemek istiyorum bende ama Afyon olursa gel senlede deneyelim siz Ankara'ya dönersiniz bende Antalya'ya günü birlik bu işi hallederiz ok..

iynn-RS
14-06-2013, 14:01
Başta yazdım hep aksilikler oldu gelemedim geldiğimde bir gün kalmam gerekiyor iş güç var kalmakta olmuyor yoksa bugünden gelicem denemek istiyorum bende ama Afyon olursa gel senlede deneyelim siz Ankara'ya dönersiniz bende Antalya'ya günü birlik bu işi hallederiz ok..

Su an yurtdisindayim istesemde gelemem.

Ben sadece gelecektiniz ne oldu diye sordum.

Bende 180 hp clio Rs var , siz 450 hp Rs2 ile deniyecektiniz alakasiz olmadimi biraz :)

ama sorun degil Ankaraya gelirseniz denerim bende ne kadar tutunuyorum gormus olurum.

Semii
14-06-2013, 14:33
Serdar ozel davetiye bekliyor hakan bey haci.adrese bi davetiye yollasa

Cansın
14-06-2013, 14:35
Evet Soft poloyu geçtikten sonra tribe girip roccomda dedikodu yapacağınıza burda yazsanıza!!!
:D
Stage 2 polo sizden haber bekliyor hadi.
Köy mü olur kasaba mı kıta mı olur. Hade bakam Serdar ile deneyin.

SDR_07
14-06-2013, 14:37
penguinhakan istanbula gidip araba deniyorsanız antalyayada gelirsiniz bizde görmek isteriz şu giden golf u afyonda buluşalım deniyelim ankaraya gelirsem bir gece kalmam lazım iş güç aile var sıkıntı oluyor ...arkadaşıma yazdım benimle denesin diye o da bana söylesin demişsin sana söylüyorum çok iyi giddigine inanıyorsun madem buluşalım afyon deneyelim

AB01
14-06-2013, 14:50
Bu kadar bilenmenin sebebi nedir? Farklı firma olması mı?

SDR_07
14-06-2013, 14:57
Bu kadar bilenmenin sebebi nedir? Farklı firma olması mı?

yok beaaa tabiki biri gecilecek ama kulağa gelen ayrı laflar var orda burda konuşulan görülen madem bu kadar iddalı 1,4 tsi varsa deneyelim görelim illa ankarayamı gitmekmi lazım ortada buluşalım bizide gecin tamam eyvallah diyeceğim ..

SDR_07
14-06-2013, 15:09
semihh bana yazmıyorlar panpa sen tekrar yazıver gelsinler antalyaya misafirim olsunlar yedireyim içireyim konaklamaya kadar bana ait en sonda deneriz yolcu ederiz..

Semii
14-06-2013, 15:17
Valla kanka illa sana cvp vercekmis bana ole dedi. :D

fatiii
14-06-2013, 15:35
ankarada enka gibi bir nimet varken başka yerde denemek gerekiz olur bence..benim tutupta polo gti için arabayı afyona götürmem zaten çok saçma olur adama gülerler..

artı burda denemek isteyen çok araba var sizle şimdi bütün bu arabalar toplanıp afyona gideceğine siz ankaraya gelseniz daha mantıklı olmazmı?

SDR_07
14-06-2013, 15:46
ankarada enka gibi bir nimet varken başka yerde denemek gerekiz olur bence..benim tutupta polo gti için arabayı afyona götürmem zaten çok saçma olur adama gülerler..

artı burda denemek isteyen çok araba var sizle şimdi bütün bu arabalar toplanıp afyona gideceğine siz ankaraya gelseniz daha mantıklı olmazmı?

bana kalsa bugun cıkıp gelicem işlerim yoğun ailede hasta var pek uzaklaşmak istemiyorum kalma durumu olduğu için sıkıntı olucak afyonda çok uzak değil akşam üstü olur pazar olur gece olur 3.5 saat bize cıkar geliriz deneriz tanışırız antalyaya gelirsiniz misafirimiz olursunuz sizn uygunsa vakit gelin misafirimiz olun kalıcak yatıcak yer sıkıntı değil

Sercan AKCAN
14-06-2013, 16:23
Rahat olsun penguen bey abi arabamın sorublarını hallediyorum.gelicem kimse skntı yapmasjn baska foruma değil buraya yazın ;)

CeM öZeR
14-06-2013, 16:24
Valla işin açığı gelip denemek isterdim Ankarada ama son 3-4 aydır Roll b.kuna gezmediğim şehir kalmadı :) Size iyi denemeler Allah kaza bela vermesin. :)

Suleyman
14-06-2013, 16:44
En güzeli stock gezeceksin kafan raahat olacak :D

murat çelik
14-06-2013, 17:38
bende burda kıvranıp duruyorum şöyle dolusundan polo gtı arıyorum yokmu bu akşam deneyecek araç beyler koçaman ankarada

rcbrs
15-06-2013, 00:19
Yazılım Savaşları 3

ghibli06
18-06-2013, 15:43
olaylar çok gerilmiş, üzüldüm... Hakan bence bu roll olayını çok abartmışsın açık konuşayım, diğer sitedeki konuyu da okudum... geçmişsin OK, geçmemeyi mi umuyordun? arabanı ne kadar sevdiğini ne kadar uğraştığını neler yaptığını bilen birisiyim, ben 20li yaşlarımın başında giderdim İstanbul'a atarlanıp, boş ver artık gerek yok...

ayrıca ortaya konuşayım, geçmekle ya da geçilmekle ders de alınmaz ders de verilmez, bence siz bu işin rövanşını hiç yapmayın...

Murat
18-06-2013, 16:12
Su ana dek gordugum en uzun text li deneme konusu

Massallah arqclara :)

ozgur-07
18-06-2013, 16:56
butun araclara tebrıkler

penguinhakan
21-08-2013, 11:19
Gelen deneyen tüm araçlara maşallah.

MMTBHRM
21-08-2013, 13:32