PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tasarım ekibi kuruyoruz !

MSK
11-06-2013, 16:18
https://imageshack.us/scaled/medium/844/afibp.jpg

Merhaba arkadaşlar,
Ambalaj ve kutu tasarımı üzerine, firmamız yeni bir departman kuruyor. Firmamız beylikdüzü bölgesinde bulunmaktadır. İlan detayları aşağıdaki gibidir. :)

Mahmut Grup bünyesine bağlı olan Chochili firması, Otel ve Hastanelerin kullandığı tek kullanımlık buklet(Kozmetik) ve terlikleri üretmektedir. Chochili pazarlamasını kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Firmamıza ürün geliştirmede, tasarlamada, ekip çalışmasına uygun, hayal gücü yüksek ve işine bağlı çalışma arkadaşları arıyoruz.

- Ekip çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek. İşini sevmekten öte işi için yaşayan,
- Çalıştığımız müşterilerin kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek,
- Planlı titiz, organizayon ve takip özelliklerine sahip,
- Kozmetik ve Moda alanında ilgili ve araştıran ve dünya trendlerini takip eden,
- Otellerde kullanılan tek kullanımlık kozmetik ve hijyen ürünlerinde yeni konseptler oluşturabilen,
- Firmamız için 3 aylık periyotlarda bülten oluşturabilecek ve Grubumuzdaki diğer firmaların Grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılayabilen (Kurumsal kimlik çalışmaları vb..)
- Tercihen fotoğraf çekim bilgisi olan,
- Üniversite mevzunu (4yıllık bölümden mevzun)
- Photoshop, Illistrator ve Freehand gibi programları iyi kullanabilen
- Avrupa yakasında ikamet eden
- Üç boyutlu çizim yapabilen
- Ambalaj ve kutu tasarımı yapabilen
- Kabuk tasarımı yapabilen

ALi_G
11-06-2013, 16:27
Detayli olarak pm yoluyla ulasabilirsiniz

ruudvan
12-06-2013, 02:52
endüstriyel mi grafik tasarımcı mı arıyorsunuz ?

bana kalsa her ıkısınıde arıyorsunuz .anadolu yakası olsa idi ziyaret etmek isterdim

MSK
12-06-2013, 09:19
endüstriyel mi grafik tasarımcı mı arıyorsunuz ?

bana kalsa her ıkısınıde arıyorsunuz .anadolu yakası olsa idi ziyaret etmek isterdim

Evet her ikisinide arıyoruz. :)