PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Avrupa yakası kaporta/boya ustası tavsiyesi

onurars
11-06-2013, 20:15
Pazar günü talihsiz bir kaza yaşadık ve arkadaşımın aracına arkadan çarptılar.
Aracın arka tamponunda ve bagaj kapağında kısmi hasar oluştu.Hasar atla deve değil fakat araç 2013 porsche panamera olduğundan aracı rahatlıkla bırakabileceğimiz ve kaporta boya işçiliği muazzam bir yer arıyorum.
Yetkili servise bırakmayı düşünmüyoruz çünkü aşırı yüksek meblalar çıkıcak tramer de ve de servislerin boya işçilikleri *****.
Bunun dışında çevremden Murat Eken Ekenler servisi önerenler oldu fikri olan varsa bu yer hakkında memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler.

tuFAN
11-06-2013, 20:19
boya olarak maslak çalıklar oto laz picasso aziz usta'yı tavsiye ederim işçilik mükemmel

onurars
11-06-2013, 21:20
ufakta olsa kaporta işçiliği var,bu arada güncell

PuT
11-06-2013, 21:20
Kaporta olarak Maslakta MAS CAR Mecit usta.Herşeyiyle 10 üzerinden 10 ;)

Melih-Ö
11-06-2013, 22:45
Daha önce Panamera tarzı araçlar yaptık, sigortalı araçlarıda yapıyoruz. Güvenirseniz yardımcı olurum. En kötü fikir amaçlı yardımcı olabiliriz.

psikolojikdeli
17-06-2013, 00:41
Melih e fotoğrafları atın Babasına göstersin eğer onların yapabilceği birşeyse hiç düşünmeden bırakabilirsiniz zaten forumda yağlı çekiç adında konuları var ordan yapılan işlemleri görebilirsiniz (Melih i ben daha görmedim bir far takımı almamda aracı olmuştı sağolsun :) bunun dışında güven vermesi açısından supra bile emanet edildi ellerine )