PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Survivor Dogukana Destek lazim arkadaslar

STP
11-06-2013, 22:15
Dogukan sms e cikiyor beyler, finale cikmasi icin smsten gecmesi lazim. 1890 a DOĞUKAN yazip yollamamiz lazim . Arkadasimiza destek olalim :icon_tup:

gfb01
11-06-2013, 22:28
yarişma doğukanın hakkı destek verelim arkadaşlar

Wolkan
11-06-2013, 22:58
hadı beyler telefonla desteğe devam

yearone
11-06-2013, 22:59
2si de tanıdığım arada kaldım :)

STP
11-06-2013, 23:00
cengoyu bodyden tanıyosundur kesın :D

yearone
11-06-2013, 23:08
Yok Silivri'den tanıyorum

matthardy
12-06-2013, 01:39
hafta sonu elektrikli süpürge alıcam banada destek lazım yolluyorum iban özelden herkese

hddsheriff
12-06-2013, 01:41
her mesajda acun kazanacak , yarışan öz kardeşim olsun yinede göndermem mesaj vs.

STP
12-06-2013, 01:55
hafta sonu elektrikli süpürge alıcam banada destek lazım yolluyorum iban özelden herkese

cok komıksın...

Burak-Akın
12-06-2013, 02:31
tv de gördüğüm anda yapıştırdım sms i :D umarım kazanır

Dookan
12-06-2013, 07:13
ben doğukan ama sms ihtiyacım yoktur 100 sms i turkcell bana vermiştir :D :D

free-hifi
12-06-2013, 07:16
Öbür konu silindimi acaba baya bir sayfa olmuştu? Ümit hak etmedi bence finale doğu ile cengo çıkması lazımdı

Salih
12-06-2013, 07:18
Neden finale çıkması lazım ? Biz neden sms atıyoruz? Sizin kazancınız ne ?

mehmetRS
12-06-2013, 07:22

survivor dogukan forumdan, bir cok kişinin tanıdığı bir arkadaş en başta.. forum üyesi oldugu içinde ona destek olmak, en olası durum.. Kimsenin bir kazancı yok. Şu an sen bu soruyla ne kazandıysan, buradaki insanlarda en fazla o kadar kazanctalar :hahaha: :heyoo:

XSi
12-06-2013, 07:25

la adam arkadaşına destek istemiş.. öküz altında buzağı neden arıyosun..

kazancı arkadaşına yardımcı olmak ve dolayısıyla manevi tatmin olur en fazla..

-CGR-
12-06-2013, 07:29
Dogukan sms e cikiyor beyler, finale cikmasi icin smsten gecmesi lazim. 1890 a DOĞUKAN yazip yollamamiz lazim . Arkadasimiza destek olalim :icon_tup:

Adam drift boy zaten sms i hak ediyor :)

Evrenoz
12-06-2013, 07:52
Doğukan iyidir, güzeldir ama..
Milleti uyutmak için planlı olarak semirtilmiş, kameraman iken neredeyse TV kanalı sahibi haline gelen Acun'un programlarına daha fazla prim vermemek adına izlemiyorum, oy kullanmıyorum.

XoR
12-06-2013, 08:02
Doğukanla alakası yok ama yayınlandığı kanal ve programın sahibi sebebiyle kesinlikle Sms atmam.

Televole'de şaklaban muhabirken şuanda yandaş medya devi haline gelmiş olan kişinin programlarınıda asla izlemiyorum.

tool
12-06-2013, 08:07
Milleti uyutmak için planlı olarak semirtilmiş, kameraman iken neredeyse TV kanalı sahibi haline gelen Acun'un programlarına daha fazla prim vermemek adına izlemiyorum, oy kullanmıyorum.

Doğukanla alakası yok ama yayınlandığı kanal ve programın sahibi sebebiyle kesinlikle Sms atmam.

Televole'de şaklaban muhabirken şuanda yandaş medya devi haline gelmiş olan kişinin programlarınıda asla izlemiyorum.

kesinlikle katiliyorum..

BAŞAR
12-06-2013, 10:20

aynen katılıyorum....

AvcI
12-06-2013, 10:46
konu ilgi görmediğine göre aynı şeyleri düşünüyoruz sanırım, ayrıca doğukanın orada olmasının bile hata olduğunu düşünüyorum...

STP
12-06-2013, 11:04
Neyse ......

mmtrıza
12-06-2013, 21:57
Doğukanı tanımıyordum siteye üye oldugunu duyduktan sonra izlemeye izledikçe sevmeye başladım ne kadar başarılı efendi ve terbiyeli oldugunu gösterdi destek vermek gerek hak etti çünkü..

destek olmak istemeyen ve konuya anlam veremeyenler neden çamur at izi kalsın peşindeler her konuda böyle 1-2 kişi çıkıyor malesef buraya yazmak zorundamısınız

dorukky
12-06-2013, 22:20
Doğukan eyvallahta acunun programına katkı sağlıyamam.Saçmalık zaten adamlar biton mücadele veriyo sonucu 3 5 sms belirliyo heryerden para kazanma taktikleri

Dodoo
12-06-2013, 22:22
Doğukanı tanımıyordum siteye üye oldugunu duyduktan sonra izlemeye izledikçe sevmeye başladım ne kadar başarılı efendi ve terbiyeli oldugunu gösterdi destek vermek gerek hak etti çünkü..

destek olmak istemeyen ve konuya anlam veremeyenler neden çamur at izi kalsın peşindeler her konuda böyle 1-2 kişi çıkıyor malesef buraya yazmak zorundamısınız

Doğukan Manço ya mı atılmış o çamur ? Doğruları söylemek ne zamandan beridir çamur at izi kalsın oldu ?

Ve evet. Biz 1-2 kişi bile olsak her konuda çıkarız gerektiği sürece. ;)

rahatsız
12-06-2013, 22:26
Zaten bizim attigimiz oy belirleyici degil, acun un bir numarali sponsoru turkcell, istedigine 50 bin oy yollar, 1. Secer.

mmtrıza
12-06-2013, 22:29
çamur at izi kalsın genel bir söylem doğukan için değil

yıllardır aynı şeyler yaşanıyor bu forumda bu tarz söylemler yüzünden tartışma çıkıyor ve konu kilitleniyor yada kalp kırılıyor desteklemiyorsan illa yazmak zorunda değilsin.

bu konuda çıkmanı gerektiren bir durumda yok ayrıca bu forumun moderetörleri var onlar gerekli durumda müdahele eder

Dodoo
12-06-2013, 22:32
1-2 kişi dediğin insanlardan biri de moderatör zaten. Nerde ne yazıp yazmaması gerektiğini biliyordur heralde ki her yazdığına imzamı atabileceğim bir insan kendisini tanımasam bile. :)

Neyse, Doğukan Manço ya başarılar dileyelim :)

mmtrıza
12-06-2013, 22:35
1-2 kişi dediğin insanlardan biri de moderatör zaten. Nerde ne yazıp yazmaması gerektiğini biliyordur heralde ki her yazdığına imzamı atabileceğim bir insan kendisini tanımasam bile. :)

Neyse, Doğukan Manço ya başarılar dileyelim :)

sen niye atladın zaten onuda anlayamadım ben bunlara istinaden yazmıştım sanırım iyi okuyamadın ;)

Dodoo
12-06-2013, 22:37
sen niye atladın zaten onuda anlayamadım ben bunlara istinaden yazmıştım sanırım iyi okuyamadın ;)

Ben Xor ve Evrenoz için yazıldı diye algılamıştım, o halde özür diliyorum. :icon_tup: :)

mmtrıza
12-06-2013, 22:38
rica ederim

iynn-RS
12-06-2013, 22:39
yarismada cok basariliydi. mesajlarimizi attik. insalah finale kalit ve 1. olur.

mmtrıza
12-06-2013, 22:43
karşı takımda baya iyi mücadele verdi bu seviyeye kadar gelmek bile büyük başarı helal olsun bütün yarışmacılara

derece43
12-06-2013, 22:55

he heee:)))

GokhanRS
12-06-2013, 23:17
kusura bakma doğukan. keşke acunu izlemeden ona para kazandırmadan seni izlemenin yada sms atmanın destek olmanın yolu olsaydı.

malesef sırf o acun yüzünden seni hiç izlemedim bile.

jr1905
13-06-2013, 07:26

Neden sizinle aynı fikirde olmayan insanların düşünceleri bu kadar rahatsız ediyor ki sizi herkes kendi düşüncesini yazmış sonuçta özgür ve demokratik bi platform burası

M U R A T
13-06-2013, 07:58
beyler acun siz oy versenizde vermesenizde izlesenizde izlemesenizde olacak burda esas olan konu arkadaşına destek olmak isteyenler varsa sms atsın

STP
13-06-2013, 09:04
beyler acun siz oy versenizde vermesenizde izlesenizde izlemesenizde olacak burda esas olan konu arkadaşına destek olmak isteyenler varsa sms atsın

Yazipta vazgectigim buydu....

CTG
13-06-2013, 09:14
doğukan arkadaşımızı tanımasam da hem forumdan olduğu için hem de en önemlisi sırf babası için bile çok seviyorum, manevi desteğim gerçekten yanında

ama asla mesaj atmam, hele şu günlerde. biz mesaj atsak atmasak ne değişir düşüncesi de çok yanlış. 1 kişi 1 kişidir geçirdiğimiz son 15 gün bunun en güzel örneği

matthardy
13-06-2013, 09:25

ben bunu yazınca niye herkes dalga geçti anlamadım.

bu konunun özü " Destek " değilmiydi ?
illa birinin bana destek olması için uyduruk (tamamiyle zeka yoksunu) bir yarışmada sırtıma lastik alarak koşup bide sms hattımı kurdurmam gerekirdi ?

Biri yalandanda olsa peki kardeşim yolla ibanını deseydi.

Evrenoz
13-06-2013, 09:30
Yazipta vazgectigim buydu....

Selçuk, desteklersin desteklemezsin zerre umrumda değil. 2 hafta evvel cuma gecesini anlatayım sana..

Kadıköy Boğa, gece saat 00:10
Toplasan 60-70 kişi ya var ya yok, çoğunluğu da çoluk çocuk
Bir an ne işim var lan burda, 60 kişi var gideyim eve. 59 kalsa ne olur dedim. Az daha gidiyordum ki sonra vazgeçtim.

Saat 1'e doğru bir kişi, bir kişi, bir kişi, bir kişi artan o kıç kadar topluluk binlerle ifade edilir hale geldi.. 2'yi geçe, stadın önünden dönüp arkama baktığımda kadıköy sapağına kadar ucu bucağı görünmeyen bir kalabalık.. Sabaha karşı saat 4'te ise metrobüs yolunu, e5'i kapamış ruh hastaları olarak yüyüreyek köprüden geçen bir kalabalık ve onları köprü sapağında uğurlayan 10binler..

Sözüm şu ki, 1 kişi çok kişidir.. Benim varlığımla mı değişecek lan birşeyler dersen, hiçbirşey değişmez. Ama birçok kişi "kimse değiştirmeye çabalamasa bile ben çabalarım" derse, 10binler olur ki bu "derse" kısmı hayal değil, açık ve seçik bir gerçek..

AşkınS.
13-06-2013, 09:30
bu konuyu bile :)))

-CGR-
13-06-2013, 10:53
bu konuyu bile :)))

:icon_tup: AYNEN :)

iynn-RS
13-06-2013, 11:08
#direndogukanmanco

stlegal
13-06-2013, 11:37
2si de tanıdığım arada kaldım :)

Ben cengoya attmistim :))

mmtrıza
13-06-2013, 12:35
Neden sizinle aynı fikirde olmayan insanların düşünceleri bu kadar rahatsız ediyor ki sizi herkes kendi düşüncesini yazmış sonuçta özgür ve demokratik bi platform burası

sorun aynı fikirde olmak değil konuyu saptırmak ve dalga geçmeye başlanması

demokratik yaklaşımın için teşekkür ederim öğrenmiş oldum sayende

yusufbatırel
13-06-2013, 13:04
dogukanada atsam sonucta para acunun cebıne gırmıyormu

yearone
13-06-2013, 13:29
Ben cengoya attmistim :))

Hayırlı olsun abi :) Hala nötr'üm :)

freelife
30-06-2013, 20:19
şimdik desteğe ihtiyacı var doğukanın , umarım kazanan olur..

Armageddon
30-06-2013, 23:16
Seyredip seyredeceğim son acun medya yapımını izliyorum. İnşallah Doğukan kazanır. Doğukan'ın direnişimizde yanımızda olacağına eminim program sonrası....

sedat2626
01-07-2013, 00:34
Hilmicem kazandı sonuç itibariyle doğukanın kazanmasını gerçekten istiyordum

free-hifi
12-02-2015, 08:24
Doğukan tekrar yarışmada :D

free-hifi
12-02-2015, 08:26
Pascal Nihat ı bu sefer kesin boğar :

Merakla beklenen Survivor All star kadrosu belli oldu. 22 Şubat'ta TV8 ekranlarına gelecek olan Survivor All Star'da bu sezon birbirinden iddialı ve Survivor deneyimi olan yarışmacılar yarışacak. İşte şampiyonlar, finalistler ve unutulmayan isimlerin yarışacağı Survivor All Star'ın tam kadrosu:

Nihat Doğan, Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Duygu Çetinkaya, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın, ve Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunanistan takımında yer alan Nadia Zagli.

Anıl E.
12-02-2015, 08:28
Bence pascal ile turabi çok iyi anlaşır nihat'a çökerler gibi :D

mert_can 41
12-02-2015, 08:32
Acun turabi yi dövdürtmek için elinden geleni yapmış bence pascal-hasan-nihat bu üçlüden biri kesin döver :D ben birde nihat altın kayayı beklerdim iyidi onun yarışlar

tuzemen
12-02-2015, 08:44
taner nerde taner :D

yigit06
12-02-2015, 08:48
Doğukan geçen survivor yarışmasına gitmeden önce beraberdik. Ben de aynı dönemde askere giderken "ikimizin de askerlik yapacağı" konusu retorikti. Şimdi tekrar yarışmada ve umarım yine elinden geleni hakkıyla kazanarak sonuna kadar ilerler :)

p.s. Adam gitmeden önce hindistan cevizi bulup evde kırmaya çalıştık. 20-25 dakika kesemedik,kıramadık; meğer püf noktası varmış açtık yedik. Sonra bi gitti adaya adada hindistan cevizi yok :D

Draniela
12-02-2015, 08:55
TTT olmadan olmaz bence :) belki son dk şoku yapabilir :)

Berkan
12-02-2015, 09:41
kıprıslı deli manyaksız nası allstar olsun ya ruh hastası p...venk:D

bu grup kesin birbirini yer erkekleri geç kızlarda rahatsız takımı. bol kavgalı diskalifiyeli bişeyler çıkar ortaya

Emre Ekrem
12-02-2015, 09:44
Çarşı fena karışır, tüm kırıklar burada :D

[RaCeR]
12-02-2015, 09:49
Doğukan'a desteğimiz tam da bu nedir ya :D adıaosdjdasj

https://twitter.com/NihatDogan_ND/status/565252745608044546

XoR
12-02-2015, 09:56
;7753937']Doğukan'a desteğimiz tam da bu nedir ya :D adıaosdjdasj

https://twitter.com/NihatDogan_ND/status/565252745608044546

ahahahahahhahahahahahahahahahahhahah mideme ağrı girdi gülmekten. Kertenkele nedir yahu :D

Cidden sen niye yoksun len amk kertenkelesi

free-hifi
12-02-2015, 09:58
resimlerde fake sanıyordum adam resmen gazete demiş ya :D

CRX
12-02-2015, 10:00
taner hergün face hesabından Acunun onu yarışmaya almadığını yazıyor :D:D tam kırık herif

onursumer
12-02-2015, 10:12
taner çok enteresan kişilik ben çok çok onceleri piyasaya çıkmadan bonzaiyi keşfettiğini düşünüyorum :D

delta0o
12-02-2015, 10:22
turabi akıllı adam kıme bulasıcagını bılır.pascalla kesin kankiler..

ozgurluk
12-02-2015, 10:37
Duygu hepsini bezdirir kacirtir o ada dan.

Thracian
12-02-2015, 11:50
Yok Silivri'den tanıyorum

kim yarışıyor silivriden yaww

Evrenoz
12-02-2015, 12:06

2013'te "neredeyse TV kanalı sahibi haline gelen" demiştim.. Yıl 2015, TV kanalı sahibi oldu..
Milleti TV karşısında uyutan, uyutmak için büyümesine yol açılan bu adama prim vermemek için izlememeye, oy kullanmamaya devam ediyorum..

srkn.ylc
12-02-2015, 12:08
Taner video yapmış :D
https://www.youtube.com/watch?v=ohvB9Q9fbAc

sinanbaysal
12-02-2015, 12:13

Tam bir mal ak :D

Cem.B
12-02-2015, 12:31
2013'te "neredeyse TV kanalı sahibi haline gelen" demiştim.. Yıl 2015, TV kanalı sahibi oldu..
Milleti TV karşısında uyutan, uyutmak için büyümesine yol açılan bu adama prim vermemek için izlememeye, oy kullanmamaya devam ediyorum..

neler yapıyor mesela yani merak ettiğimden soruyorum çünkü canım isterse seyrediyorum istemezse seyretmiyorum,uyuma-uyutma olayını merak ettim

mert_can 41
12-02-2015, 12:42

Herif kendiyle çatışıyo hayranım biletimi kamerayı alsın dedi sonra biletini kamerasını ben alıcam dedi :D

Evrenoz
12-02-2015, 12:46
neler yapıyor mesela yani merak ettiğimden soruyorum çünkü canım isterse seyrediyorum istemezse seyretmiyorum,uyuma-uyutma olayını merak ettim

Televole'den başlayan ve hızlı bir ivme ile çoğalan; gereksiz, kimseye hiçbir faydası olmayan, kim hangi yarışmada ne yapmış, kimin kutusundaki ne kadar büyük, aynı ev içinde kim kime ne demiş gibi yarışmalarla bu milleti ekran başına kilitleyen, ev içi dialoğun, okunabilecek bir kitabın, yapılabilecek bir sosyal aktivetinin ya da kültürel etkinliğin yerini alan, büyük bir kitle için "istenirse izlenme" nin ötesine geçip her akşam izlenir hale gelen programlar benim gözümde insanımızın beyninin uyuşturulmasıdır..

[RaCeR]
12-02-2015, 13:03
uıashusdhasdhasduh fbi ile çalışıomuş

Cem.B
12-02-2015, 13:06
Televole'den başlayan ve hızlı bir ivme ile çoğalan; gereksiz, kimseye hiçbir faydası olmayan, kim hangi yarışmada ne yapmış, kimin kutusundaki ne kadar büyük, aynı ev içinde kim kime ne demiş gibi yarışmalarla bu milleti ekran başına kilitleyen, ev içi dialoğun, okunabilecek bir kitabın, yapılabilecek bir sosyal aktivetinin ya da kültürel etkinliğin yerini alan, büyük bir kitle için "istenirse izlenme" nin ötesine geçip her akşam izlenir hale gelen programlar benim gözümde insanımızın beyninin uyuşturulmasıdır..

ama artık tv ler hep öyle hiç izlenmemesi lazım ben mesela şu açıdan bakıorum bugüne kadar birçok kişi yaptı bu işleri mehmet ali erbiller onlar bunlar kimse bu adam gibi olamadı demekki iyi yaptığı birşey var yaptığı yarışmaların aynısını yaptılar farklı bir platformda izlenilirlik kalitesi olarak alakası yok
ben dediğim gibi herhangi bir siyasi noktaya değinmiyorum tv izleyicisi olarak yazdım sadece hani biz başarılı insana deriz ya hep onun arkasındakiler bende olsa ben neler yapardım buda bir şeymi,hakikatten öylemi acaba ?

turboman
12-02-2015, 13:07
ben zaten son 3 yıldır televizyon izlemeyi bıraktım boş zamanım olursa uğrasacak bişe buluyorum en azından bu boş şeylere bakmaktan iyidir...

Le10ur
12-02-2015, 13:13
tv ye tek kardes payını ızlemek ıcın yoneldıgım ıcın gerek yok boyle seylere

Evrenoz
12-02-2015, 13:15
ama artık tv ler hep öyle hiç izlenmemesi lazım ben mesela şu açıdan bakıorum bugüne kadar birçok kişi yaptı bu işleri mehmet ali erbiller onlar bunlar kimse bu adam gibi olamadı demekki iyi yaptığı birşey var yaptığı yarışmaların aynısını yaptılar farklı bir platformda izlenilirlik kalitesi olarak alakası yok
ben dediğim gibi herhangi bir siyasi noktaya değinmiyorum tv izleyicisi olarak yazdım sadece hani biz başarılı insana deriz ya hep onun arkasındakiler bende olsa ben neler yapardım buda bir şeymi,hakikatten öylemi acaba ?

TV'lerin hiç izlenmemesi konusunda yaklaşık olarak katılıyorum.. Film, maç, haberler, tartışma programları ve 1 -2 dizi dışında şahsen seyretmiyorum.
Benim için Erbil'de aynı, Acun da aynı, Bu tarz benim'deki şekilden şekile girenler de aynı, bu türevdekilerin hepsi aynı. Başarı kutumdakinin büyüklüğü ya da küçüklüğü ise, değerli ve kıymetli olan bu ise, insana faydalı olan bu ise, ya da bu dediğin gibi "iyi" bir şey ise; iyi seyirler ne diyeyim.

LifeStyle
12-02-2015, 13:18
Şu günümüzde haberleri açtığımızda yaşanan olayların büyük kısmı tv yarışmalarında yada dizilerde insanlara normalmiş gibi gösterilip insanların tereddütsüz birbirlerini dövmeleri, öldürmeleri yada birbirlerinin kuyularını kazmalarının sebebi olduğunu düşünüyorum.para kazanmak için birbirlerinide basamak olarak kullanıyolar aynı günümüzdeki gibi değil mi sizce?

Cem.B
12-02-2015, 13:27
TV'lerin hiç izlenmemesi konusunda yaklaşık olarak katılıyorum.. Film, maç, haberler, tartışma programları ve 1 -2 dizi dışında şahsen seyretmiyorum.
Benim için Erbil'de aynı, Acun da aynı, Bu tarz benim'deki şekilden şekile girenler de aynı, bu türevdekilerin hepsi aynı. Başarı kutumdakinin büyüklüğü ya da küçüklüğü ise, değerli ve kıymetli olan bu ise, insana faydalı olan bu ise, ya da bu dediğin gibi "iyi" bir şey ise; iyi seyirler ne diyeyim.

yok ben hiçbirini severek izlemiyorum dediğim gibi bazen izliyorum bazen izlemiyorum keyfime görede

Benim demek istediğim hani Acunun öyle yada böyle bir başarısı var bu bir gerçek bu kadar mı basit ? onu konuşyuroz sadece

Emre Ekrem
12-02-2015, 13:32
Kardeş payı, gerisi tırt...

Evrenoz
12-02-2015, 13:47
yok ben hiçbirini severek izlemiyorum dediğim gibi bazen izliyorum bazen izlemiyorum keyfime görede

Benim demek istediğim hani Acunun öyle yada böyle bir başarısı var bu bir gerçek bu kadar mı basit ? onu konuşyuroz sadece

Ben onu konuşmuyorum, hiçbir mesajımda başarısız demedim, başarıdan bahsetmedim. Derdim başarısı ya da başarısızlığı da değil. Kendi kendine getirdin konuyu buraya..
Ha illa istiyorsan; üzerine biçilen abidik gubidik işlerle milleti faydalı şeylerden uzaklaştırma rolü doğrultusunda gayet de başarılı olduğunu söyleyebilirim..

imprezaWRC
12-02-2015, 14:28
Kendimi bu ülkede gurbette hissettiğimden TV'de sadece gezi programlarını izliyorum, favorim de TV2 Çok Gezenti programı.

mmtrıza
22-02-2015, 19:46
Başarılar diliyorum tekrardan Allah utandirmasin

Ozan Özer
22-02-2015, 20:34
Sahra ve duygu aynı takımda;tehlike büyük

Ers
22-02-2015, 20:46
bırakın şu saçma sapan şeyleri izlemeyi prim vermeyin artık...

FatihR.
22-02-2015, 22:29
Kimin kazanacagı bile bellidir o yarışmayı hepsi yazılı kurmaca gibi geliyo bana.

turbo&quattro
22-02-2015, 23:09
Dogukan'in isleri takip ettigim kadari ile gayet iyi gidiyordu surekli biryerlerde caliyordu. Niye tekrardan katilmiski bu gereksiz programa ?

Absyrtos
23-02-2015, 00:49
Hangi Doğukan?

mert_can 41
23-02-2015, 01:04
Hangi Doğukan?

Doğukan manço

meLaNchoLic
23-02-2015, 01:19
tv ye tek kardes payını ızlemek ıcın yoneldıgım ıcın gerek yok boyle seylere

kardeş payı için bile bakmıyorum tv ye.. netten bipsiz izliyorum :D

yigit06
23-02-2015, 07:18
Televizyon, medya vb. oluşumlar insanın algı sürecini değiştirmekte, kişiyi oyalamakta, yapması gerekenlerin önem sırasını ihtiyaç sırasını değiştirmekte. Televizyon, gazete, radyo gibi paralar harcanan, reklam alınan ve özellikle bankacılık ve finans sektöründe parmağı bulunan hiçbir yayın grubunu izlemek taraftarı değilim. Herkes her haberi kendine yontmakta işine geleni yayınlamakta. Bunun yerine sadece haber paylaşımı yapan uluslararası haber ajansları takip edilmeli, yeşil-turuncu-kırmızı haberler incelenmelidir bence.

Doğukan'ı desteklemek ayrı bir olay, bunun o güruha para kazandırması ayrı bir olay. Ama aynı olay. Kaldı ki şu da var; şu zamana kadar o sunucunun yaptığı programların herbirini ama HERBİRİNİ istisnasız izleyen annem dün gece ilk bölümü açalım dediğimde "Yok açmayalım falanca filanca filanca olmuş, filanca da şöyleymiş, bu yayın grubu hükümetin bilmem nesiymiş".. Ya hu adam dünyayı satın aldı, bir konsol oyunu maçında iddiaya girip miami tatili kaybedince özel jetiyle gider olmuş, sen izlesen ne olur izlemesen ne olur artık?

İzlemessen uyanırsın büyülü rüyandan.

Ama dedikleri çok doğru; Cehalet mutluluktur. Cahil kalalım, izleyelim boş boş eğlenelim, vatan toprağını terk edelim ama 22 ocak 2015 tarihli takvimin önünde başarı mesajalrı verelim.

O değil de dün gönüllülerden ünlülere kim gönderildi? :)

ahmet_xy
23-02-2015, 07:36
acundan nefret ederim. o adam türkiyeyi uyutma planının bir piyonu. o nedenle hiçbir programını izlemem. favori kanalım Nat Geo Wild.

başalp
23-02-2015, 07:36
gereksiz bir program acunn içinse çok güzel bir dolgu maddesi, bu programa harcanan vakit kadar kitap okunsa çok daha yararlı olur...

63owen63
23-02-2015, 08:13
Konuda neredeyse olumlu yazan yok, ben izlemiyorum, sen izlemiyorsun da kim izliyor ki bu herif, kanal aldı, tonla para kaldırdı, her ç'aldıgı gündeme oturuyor.

Sezgin
23-02-2015, 08:34
boş işler.

Anıl E.
23-02-2015, 08:37
Konuda neredeyse olumlu yazan yok, ben izlemiyorum, sen izlemiyorsun da kim izliyor ki bu herif, kanal aldı, tonla para kaldırdı, her ç'aldıgı gündeme oturuyor.

Eşittir iktidar :D

CRX
23-02-2015, 08:37
biz bizi kurtaralım doğukan kendini çoktan kurtardı

darkmoon
23-02-2015, 08:58
hiç anlayamadım belkide benim kafam çok geride kaldı basmıyor.. ben niye mesaj atıp 5 tl 8tl param gidicekde destek olucam.. hayır yani karnımımı doyuruyorlar sırtımımı sıvaslıyorlar bana faydası nedir.. zaten o paralardan yarışmaların bütün ödül parası dahil her tür masrafları çıkıyordur tahminim.. Dediğim gibi belki ben yanlış düşünüyor olabilirim.. bana bence mantıksız geliyor.

997TT
23-02-2015, 08:59
Dun bır merakla oturdum,sunu dıyım;ratıng yerlerde oldugu ıcın kaldırılan dızıler ve programlar olur ya.o aklıma geldı.
Aynı,klıse ısler,olaylar.... Hıc bır yenılık yok. Ilk 15 dakıka sonra kapattım...
Bu programı acun sunmasa 3.bolumu goremez.

kelalper
23-02-2015, 11:11
Acunu açık konuşmak gerekirse bende sevmezdim. Ama bir kere şansa alakasız bi arkadaş ortamında karşılaştık ve konuştuk. Adam Türk milletinin ne olduğunu çok iyi çözmüş. Çok akıllı. Lafı hiç kıvırmıyor . Ben bu işten para kazanıyorum o nedenlede seyirci neyi görmek istiyorsa bende onu onlara sunuyorum. Bir anlamda seyirciyi tatmin ediyorum dedi. İşimi profesyonel yapmak zorundayım , duygularımla program yaparsam ne ben kalırım ne de Acun medya diye bir şirket ne de çalışan o kadar insan kalır dedi. Herkes tercihini bilir ama içki içilen ortamlarda bulunmaktan da rahatız değil. Yani yobaz herifin teki de değil. Programlarını seyrediyor muyum? Bana hitap etmediği için izlemiyorum ama ölmekte olan bir kanalı satın aldı en tepedeki kanallardan biri haline getirdi. Yaptığı işi sevmeyebilirsiniz bende sevmiyorum ama işini iyi yapıyor bence.

kunteper
23-02-2015, 15:10
3 yildir tv hic izlemiyordum, suan ara sira izliyorum tv.

Haberleri izlemek bunaltir oldu bu ulkede. Ya da tartisma programlari. Diger kanallarin dizileri de berbat. Yaptigi programlar fena degil, tv actigimda tv8i cokca izliyorum.

STP
23-02-2015, 15:25
Ben survivori izliyorum sahsen,ordaki yarismalari izlemek hosuma gidiyo mucadele gidiyo sadece bi kac karaktersiz var onlarida goz ardi ediyorum okadar...

ARUDA
23-02-2015, 15:29
bu konudadamı siyaset ve ayrım ya
israil desdekli cnn ve benzeri kanalları izleyen türkler ne yandaşı acaba.yandaş derken kendi yanına bakmak lazım önce.

evrendogu
23-02-2015, 15:31
rtük denen tuhaf kurumun küfürleri biplemekten öte bir hareket yapamayacağını bildiğimden, bu ülkede tv de düzgün bir yayın da yapılamayacağından eminim. Bu sebeple tamamen boş bir vaktim var ise açıp film izliyorum evde. acun dan bahsetmek gerekirse; iyi destekleniyor, işini de iyi yapıyor.

darkmoon
23-02-2015, 15:38
ben tvde bir national bir dicovery izliyorum çok sıkılırsam android stick aldım tv ye youtube face falan takılıyorum..

jr1905
23-02-2015, 15:56
https://www.facebook.com/video.php?v=10153214269359636&pnref=story

Er34
23-02-2015, 16:40
https://www.facebook.com/video.php?v=10153214269359636&pnref=story

Acun medya dava eder güzel para kazanır.

997TT
23-02-2015, 17:18
Ben survivori izliyorum sahsen,ordaki yarismalari izlemek hosuma gidiyo mucadele gidiyo sadece bi kac karaktersiz var onlarida goz ardi ediyorum okadar...

Bende ızlıyordum zaman buldukca ama dun aksam tekrar aynı seylerı gorunce unsan sıkılıyor...

mert_can 41
23-02-2015, 17:26
Bende devamlı izleyenlerdenim mücadel etmeleri hoşuma gidiyo ama kurguda yok değil daha ilk yarışta dedim yanım dakine hakan kesin ünlülere geçer bak görürsün dedim ve oylamada geçti :D

darkmoon
23-02-2015, 17:33
bir sms 2 tl olsa ortalama toplamda bütün yarışmacılara gelen sms sayısı her elemede 100 bin olsa diyelim.. bir elemede rahat 200 bin tl para girer kasaya.. ortalama 20 eleme olsa artık hesap kitap uçar ... tabi rakamlar afaki..

B16
23-02-2015, 18:19
Var mısın yok musun yarışması ekibinde çalışan tanıdığım vardı. Acun her seferinde kutularının içini ben bilmiyorum diyordu ama ekipte ki tanıdığım yarışmacı çok para kazanmaya yaklaştığı an çekime ara veriyor diyordu. Eğer yarışmacı kutuya gitmek istiyorsa ve büyük meblağ varsa 10 dk'da bir bahane ile çekimi yarıda kestiriyordu demişti. Bir diğer örnek'te kutu açan kişiler aylarca aynı insanlar kaldı. Hiç değişmedi kimisinin anası geldi hayat hikayesini anlattı millet ağladı kimisi de parasızlıktan yakındı. Bizim burada oturan eleman katıldı. Akli dengesi pek yerinde değildi 2. hafta'da adama sıra geldi şutlandı.

Ama zeki adam hakkını yiyemem, Türk milletini çok iyi çözmüş nasıl duygu sömürüsü ile ekrana milleti bağlıcağını çok iyi biliyor. Doğukan Manço'yu da ekibe almasının en büyük etkisi rahmetli Barış Manço'dur. Bu ülke'de 7'den 70'e sevilmiş dünya'da duyma engelliler için işaret dilini öğrenmiş ve her klibinde el işaretleri ile duyma engelli vatandaşlara şarkısını söylemiş bir kişinin oğlundan da çok güzel reyting çıkar.

Ne güzel demiş Barış abi,
Kendimi hıyar gibi hissediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=u7BBx4osZ-k

Maxi
23-02-2015, 19:23
arkadaslar bosverin acunu ve acun medyayida 1 programda kac para goturdugunu yada toplumun bilincini falan.

burada onemli olan dogukan.
dogukan bizden biri yani arabaci kendisi
yakindan tanisaniz daha iyi anlarsiniz gercekten bizden biri.
oylarinizi dogukan icin verin...

AEAlmas
23-02-2015, 19:54
Oy verilsede gitmiyor ulaşmıyor ki eminiz bundan
Sırf dogukan icin oy göndermiştim zamanında ama
Acun Cıkarcı Biri oldugu icin ve bir partiye yakınlıgından dolayı ben hiç bir şekilde izlememekteyim

Berkan
23-02-2015, 20:27
Var mısın yok musun yarışması ekibinde çalışan tanıdığım vardı. Acun her seferinde kutularının içini ben bilmiyorum diyordu ama ekipte ki tanıdığım yarışmacı çok para kazanmaya yaklaştığı an çekime ara veriyor diyordu. Eğer yarışmacı kutuya gitmek istiyorsa ve büyük meblağ varsa 10 dk'da bir bahane ile çekimi yarıda kestiriyordu demişti. Bir diğer örnek'te kutu açan kişiler aylarca aynı insanlar kaldı. Hiç değişmedi kimisinin anası geldi hayat hikayesini anlattı millet ağladı kimisi de parasızlıktan yakındı. Bizim burada oturan eleman katıldı. Akli dengesi pek yerinde değildi 2. hafta'da adama sıra geldi şutlandı.

Ama zeki adam hakkını yiyemem, Türk milletini çok iyi çözmüş nasıl duygu sömürüsü ile ekrana milleti bağlıcağını çok iyi biliyor. Doğukan Manço'yu da ekibe almasının en büyük etkisi rahmetli Barış Manço'dur. Bu ülke'de 7'den 70'e sevilmiş dünya'da duyma engelliler için işaret dilini öğrenmiş ve her klibinde el işaretleri ile duyma engelli vatandaşlara şarkısını söylemiş bir kişinin oğlundan da çok güzel reyting çıkar.

Ne güzel demiş Barış abi,
Kendimi hıyar gibi hissediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=u7BBx4osZ-k

valla 1-2 kere çekimine gittim varmısın yokmusunun ama hepsinde altıma işiyordum öyle diyim 1 kere ara verdilerki 3-4 saat falan sürdü cekimin kendisi. arayıda acun vermiyor işte studyo sefimidir nedir o veriyor ihitcaç için su wc.
para ondan cıkmıyor bişey olmuyor sonucta versin vermesin o yoluna hertürlü bakıyor.
sadece ayar eden meblağ büyüdükce ve kutular azaldıkca bekleme süresi artıyordu onuda birisi bagırıyor ekipten başta 5 sonra ilerledikce 10-20-30-40 saniye diye. kutular azalmaya yaklastıkca o yüzdendikutunun orasıyla burasıyla oynamalar mühürü mıncırmalar saymalar etmeler elele tutuşmalar :D

ef186
23-02-2015, 21:52
arkadaslar bosverin acunu ve acun medyayida 1 programda kac para goturdugunu yada toplumun bilincini falan.

burada onemli olan dogukan.
dogukan bizden biri yani arabaci kendisi
yakindan tanisaniz daha iyi anlarsiniz gercekten bizden biri.
oylarinizi dogukan icin verin...

aynı fikirdeyim.

İbrahim33
23-02-2015, 22:12
ben bu acun denilen yalakanın programlarını 4-5 sene önce izlemeyi bıraktım. çok sıradan ve kendini tekrarlayan programlar yapıyor. bi fear factor yapsa izlerim ama :)

DERAN_TUYNER
23-02-2015, 22:16
O değilde bu turabi soysuzu nasıl Konuşuyor
Platform tabuta benziyormuş doğukanın leşini taşıyacakmış
Nihat doğan bir bu iki
Allah'ın barzolarını destekleyenlerde var
Pascal şuna da bir ayar verse fena olmaz

wolrath
23-02-2015, 22:20
ben bu tıp yarısmaların hıcbırının sms ıle ılerledıgını dusunmuyorum. kım reytıng artırırsa oyunda-yarısmada kalır bu kadar basit.

konu hakkındakı dusuncelerım :

https://pbs.twimg.com/media/Bn3wewKIYAAsWSV.jpg

yearone
26-03-2015, 19:16
https://www.facebook.com/dogukanmancoofficial/posts/830709010311128

Şöyle bi fragman paylaşmışlar.

997TT
26-03-2015, 20:12
Su Turabi cıdden cahıl piçin tekı...
3-5 racon ustu az Kamyon arkası yazıyla kendını hayatın profoseru sanıyor...
Acun bu adamı meshur ettı,tebrıkler.

ufuksaracci
26-03-2015, 20:17
Yıllarca toplumumuz gelin kaynana yarışmalarındaki kavgaları, Banu Alkanla bir adamın eve kapatılıp tokat yemesini soluksuz izledi vb.. Şimdi de Turabi, ne saygı ne sevgi ne ahlak var adamda ama yine de insanlar onu seviyor ve destekliyor.

Anlamadığım şey şu ki efendiliğin, saygının ve ahlakın bu kadar değersiz konuma düşmesi. Yazık ya resmen yazık !!

fthdrn
26-03-2015, 20:17

ya bu gay barlarda (gay arkadaşlara saygısızlık etmek istemem) direk dansları yapıyordu. Şimdi nerdeyse Sedat pekerin yeğeniyim diycek.

ufuksaracci
26-03-2015, 20:19
ya bu gay barlarda (gay arkadaşlara saygısızlık etmek istemem) direk dansları yapıyordu. Şimdi nerdeyse Sedat pekerin yeğeniyim diycek.

Aman abi gay deme ortalık karışacak yine.

STP
26-03-2015, 20:20
https://www.facebook.com/dogukanmancoofficial/posts/830709010311128

Şöyle bi fragman paylaşmışlar.

Bernayi bi ele vurmakla atan acun bu hareket sonunda atmiyorsa bu lavuvu karakterini ... Onun

mstfcn28
26-03-2015, 20:26
Biyerde atılmış yazısına denk gelmiştim birkaç saat önce kaynak yok inş atılmıştır.

mert_can 41
26-03-2015, 20:43
taner de hiç pes etmiyo turabiyi atmışlar beni çağırıyolar diye twit atmış :D şu adamı biri bir dövmedi ya içimde kaldı

997TT
26-03-2015, 20:53
Yıllarca toplumumuz gelin kaynana yarışmalarındaki kavgaları, Banu Alkanla bir adamın eve kapatılıp tokat yemesini soluksuz izledi vb.. Şimdi de Turabi, ne saygı ne sevgi ne ahlak var adamda ama yine de insanlar onu seviyor ve destekliyor.

Anlamadığım şey şu ki efendiliğin, saygının ve ahlakın bu kadar değersiz konuma düşmesi. Yazık ya resmen yazık !!
Hay ellerıne sagılık...

Slammed
26-03-2015, 21:58
Oylarımız dogukana zaten efendılıgınden calıskanlıgından sessızlıgınden en onemlısıde terbıyesınden oturu tabıkı yanı :)
O taner i.nesi olsaydı cok eglenırdık ya :D

TigeR
26-03-2015, 22:17
Bernayi bi ele vurmakla atan acun bu hareket sonunda atmiyorsa bu lavuvu karakterini ... Onun

Adam reyting yaptırıyor abi atarlar mı çok ayıp! Karaktersiz insanın teki ama iki malca laf söyleyince millet ooo turabi adam diyor.Küçük çocuklar boş atar giderleri görüp birşey sanıp örnek alıyor adamı.
Valla Taner iyiydi deliydi meliydi ama ben Turabi kadar karaktersiz olduğunu hatırlamıyorum.

LnchCntrl
27-03-2015, 06:34
Bi türlü sevemedim şu acun u.

AyrtonSenna
27-03-2015, 07:25
inşallah atılılmıştır turabi denilen ibne ya bir insan bu kadar mı karakter yoksunu olur

srkn.ylc
27-03-2015, 07:26

Aynen abi artık onlarda bi ünlü :D sırf oraya onun kafasını gözünü kırmaya katılmak isterdim!!!!

Berkan
27-03-2015, 07:39
kodumun dallamasına marka yaratmaya calısıp Turbo turabi diye lakap koyup süpermen logosundan bozma logo yapıp salarsan ortaya oda kendini cok bi zıkkım sanır uçan kuşa atar yapar tabi

M3CSL
27-03-2015, 08:19
Bu tarz programları zaten geçtim televole kültüruyle başlayan insanın beynini uyuşturan akım artarak devam ediyor.
Onun dışında Haber programları tartışmalar çokmu bilinçli sanki, herkes ayrıştırılmış biri siyah diyor dieri beyaz diyor sabaha kadar tartışıyorlar böylece.
Bunun grisi yokmudur
Medya dediğimiz olayda tarafsız insan sayısı %1 filandır, herkes birinin adamı,maşa...

FOx tv dediğimiz kanalın sahibi dünya medya baronu Murdock. Hangi amaçları güdebileceğini siz tahmin edebilirsiniz.

SekoLive
27-03-2015, 08:25
ünal turan'ın fanboyları turabiye kaymış bu sıralar.

XoR
27-03-2015, 08:28
ünal turan'ın fanboyları turabiye kaymış bu sıralar.

:D:D

http://galeri8.uludagsozluk.com/419/turabi-%C3%A7amk%C4%B1ran_606414.jpg

aTaBeY
27-03-2015, 08:36
Hertürlü doğukan mançoya desteğimizi veriyoruz. Adam bikere yalan dolan değil sade yalın ve harbi. Rahmetli Barış manço ile büyüdük şanslı bir nesiliz bana göre. Onun yetiştirdiği evlat da ancak bu kadar kaliteli olabilirdi. Arabacı olması da tabiiki ayrı olarak güzel bir konu :) Sırf o var diye izliyorum desem yeridir.

fthdrn
27-03-2015, 08:36
Kesin bilgi mi kayma olayı ?

free-hifi
27-03-2015, 08:48

bu sevgiyi halkımıza sözde büyük dediğimiz futbol kulupleri kazandırdı, takım ismi oyuncu ismi vermeye gerek yok hepsinde aynı boktan adamlar var her pisliklerinde camialar sahip çıktı şimdi meyvesini yesinler

mert_can 41
27-03-2015, 16:22
Hürriyet habere göre acun açıklama yapmış bu normal şeyler futbol maçında da gerilim oluyo diye anlıcanız turabi kalıyo daha da izlemem

STP
27-03-2015, 16:27
Karakterini s2yim onun

yucelebeci
27-03-2015, 16:40
Ah be kardeşim ben doğukanın yerınde olsam iyice kıştırtırdım zaten tava gelmiş direk patlatırdım o nu orda, inş doğukan veya hasan kazanır diğer apaçiler kazanırsa üzülürüm cidden

997TT
27-03-2015, 16:49
Yalaka ve sahsıyetsız,yalaka ve sahsıyetsızı koruması cok dogal....

HaKo
27-03-2015, 16:52
demekki turabiye tek kıl olan ben değilmişim, adam çıkıp konuşmaya başladığında kanalı değiştiriyorum. Gören de fikirtepe çocugu sanacak p.zvengi :)

Gunes G.
27-03-2015, 16:56

Boyle bir adamin programina katilip, prim yapmak icin kendini ortaya koyani da maalesef cok iyi ve guzel olarak goremiyorum. Ister Dogukan olsun ister oz babam olsun durum fark etmezdi...

darkmoon
27-03-2015, 17:05
1.6 tl bir sms miş o kadar zengin değilim :(

HaKo
27-03-2015, 17:06
1.6 tl bir sms miş o kadar zengin değilim :(

0.50 Kuruş olsaydı ben de düşünürdüm belki :D

Kartal3urak
27-03-2015, 17:08
Beyler Lafınızı Bilipte Konuşun, Yok Dallama Yok şu Yok bu.. Ünal Turan - Turabi Bunların 2Side b16 Burak'ın Akrabası :D dsaldkhasldhalsdh

Yigit-Y
27-03-2015, 17:45
https://youtu.be/KF4OBZVJ8no

Yarışmacıların Bölüm başı para alarak yapılan iğrenç bir program olarak

Görüyorum sorvayyvirrii :P

Turabi giderse kimse izlemez acunun kuklası

yigitblr
27-03-2015, 18:06
Turabi diyince aklaaa hemen onun adı gelirrr;

https://www.youtube.com/watch?v=AEUKxuFIWKs

BoraRS
27-03-2015, 18:14
Medyada dikkat ediyorum Survivor' in 10 fragmanindan 9 unda Turabi ve milletle atismasi var. Malesef Turk halki bunu seviyor. Kimi hosuna gittigi icin izliyor kimi de gaza gelip kendisini bir an icin turabinin karsisina cikarip ah ben orda olacaktim onun anasini avradini diye hayal dunyasinda bokuyla kavga ederek izliyor. Netice itibari ile her iki turlu de izlettiriyor. Acun Halki iyi taniyor bu isi iyi biliyor ve cok guzel de kullaniyor.

Ben kesinlikle izlemeyenlerdenim. Bu tur programlarin malesef bana gerginlikten baska hicbirsey kattigina inanmiyorum.

Runo
27-03-2015, 18:36
Fragmanda turşuabi'nin Doğukan'a yaptığı harekete rağmen hala atılmadıysa, yayında ve yapımda emeği geçen şahısa yazıklar olsun diyorum. Umarım kazandığı paralarla yavaş yavaş kaybettiği karakterini geri satın alır.

yearone
27-03-2015, 18:39
http://www.acunn.com/video/survivor/survivor-all-star-20-bolum-tanitimi/295647

Doğukan: Turabi portakalda vitaminken.... :D :D Hahahahhahaha

STP
27-03-2015, 19:03
Auahauajajajjaa tek jetonla oyunu bitiriyodum dedi ve thug life oldu :D

yearone
27-03-2015, 20:30
https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10468206_800257416722445_6623821978889408044_n.jpg ?oh=08c52e1d2869ecee138ca6dd00cf4c5f&oe=55A6F01A

yearone
27-03-2015, 20:32
Eder mi diskalifiye Acun? Instagramda yazmış :mad:

evrendogu
27-03-2015, 21:14
Para para para..

dahan
27-03-2015, 21:27
oylar hakkı buluta

Dodoo
27-03-2015, 21:58

Bu headshot mış yahu, bi de utanmadan çıkıp konuşuyo hala bıdı bıdı. :D

TigeR
28-03-2015, 00:01
http://www.acunn.com/video/survivor/survivor-all-star-20-bolum-tanitimi/295647

Doğukan: Turabi portakalda vitaminken.... :D :D Hahahahhahaha

Çok iyi ya :hahaha::hahaha::hahaha:

997TT
28-03-2015, 00:32
Bu tip programlari arada izlerim,o ses turkiye ve bu yada soap opera tarzi diziler.
Ama ne oy yolladim yada devamli takip ettim. Ancaak bu dejenere evrimini tamamlamamis ve ortalikta ornekleri cok olan pic finale falan kalirsa karsisinda saddam olsa oy veririm!

ilkay325i
28-03-2015, 19:43
Ulan ne Tutuluyorum o Turabi pzevengine

free-hifi
28-03-2015, 21:04
Acunn cevabına karşı iki sayfa önceki yorumuma bakın yeter

STP
28-03-2015, 21:39
Dogukan yine adamligiyla ezdi :)

STP
28-03-2015, 21:46
Ve tirrobi yine picligini gosterdi :)

STP
28-03-2015, 22:02
Gonullulerde hemen balik vurdu he ne tesaduf

fthdrn
28-03-2015, 22:58
O turabi safi rüzgar. Semtte çıksın karşıma patates sıçıttırırım ona.

Sh4rk
28-03-2015, 22:58
Aq lan adammi o tursu turabi

Tayfun.O
28-03-2015, 23:16
Doğukan abi güzel trolledi turablayı :)

Bulut Y.
29-03-2015, 21:10
thug yapmislar :D https://www.facebook.com/video.php?v=1045613318786326

free-hifi
13-04-2015, 20:03
Doğukan a destek Berna saldırıyor

cenkr1
13-04-2015, 21:19
Valla gıcık oldum karıya normalde işim olmaz ama bu sefer Doğukan için SMS yollayacam

Commander696
13-04-2015, 23:16
Küfür ederken ağzının ortasına kürekle vurucaksın.

mert_can 41
13-04-2015, 23:21
Adam gibi adam ama o hakanın yanında takıldığı için kaybediyo umarım biran önce ayrılır bu arada bernaya yüklenmek gereksiz çünkü doğukanı devamlı doldurdular doldurdular oda kıza sıraladı konuşturtmadı onunda gözü döndü hangimiz gözü döndüğü zaman ağzından çıkanı seçebiliyo ki :)

Anıl E.
13-04-2015, 23:22
Adamlığını bozmayan tek yarışmacı aile terbiyesinden belli helal olsun Doğukan .

997TT
19-04-2015, 22:14
Arkadaslar,su Turabıyı gondermek ıcın hasan ve grubuna sms atsak mı?
Her hafta ızlemesemde Dogukan'a otomatık mesajlar attım ve attırdım.
Fıkrıme ne dersınız?

mert_can 41
19-04-2015, 22:43
Bu akşam bozok gider kurtuluşu yok :D

997TT
19-04-2015, 22:49
Gorunen o...
Gercı turabı gıtse ıyı olurdu ama kendını begenmıs kaypak bozok da olabılır.

cenkr1
19-04-2015, 22:50
Arkadaslar,su Turabıyı gondermek ıcın hasan ve grubuna sms atsak mı?
Her hafta ızlemesemde Dogukan'a otomatık mesajlar attım ve attırdım.
Fıkrıme ne dersınız?

Valla Murat gerektiğinde Doğu'ya atarım ihtiyacı olduğunda etrafımdakilerede söylerim Doğu Hariç kılımı kıpırdatmam

STP
19-04-2015, 23:19
karakterını zkım ben bu turabının

Can's
19-04-2015, 23:20
ahaha zurrıyetsız ıbıno ya :d ama eglendırıyor benı suursuz tavırları

STP
19-04-2015, 23:30
dınleyın :)

pFhoO2HsahM

997TT
19-04-2015, 23:31
Dogru dıyorsun Cenker de,bu tıp ınsanlar cok cogaldı etrafda,ozellıkle son 4-5 senedır mantar gıbı uredıler her yerde...
Mıllete kotu ornek oluyor ve yonunu bulamamıs gencler cıdden etkılenıyor,ozellıkle ergen tayfası...
Kodumun acun'u zaten yızlastırıyor ve uyusturuyor mılletı,barı dogru ornek olucak ınsanları koysun su aptal kutusunun ıcıne...

Can's
19-04-2015, 23:37
abı fena yerden gırdın gece gece kahkahayla ızledım bılgehan demırde benım favorımdır :D

fthdrn
20-04-2015, 00:42
Sırf rating icin adamı diskalifiye etmedi acun. Direk danscısı lavuk mevzu adamı olmuş işe bak.

Wankel Batu
28-04-2015, 00:04
dogukanın forumdaki nick ini bilen varmı?

mert_can 41
28-04-2015, 00:09
dogukanın forumdaki nick ini bilen varmı?

http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=732

bu olması lazım sanırım

Slmcnsl
04-05-2015, 22:30
La bu anıl bebesi doğukanın adamlığına sallıyor. Aklını yitirmiş. Uyuz oldum.

GÖKTÜRK
14-06-2015, 22:53
sene başından beri kendisi efendiliği ve karakteriyle göz dolduruyordu ama son haftalarda yaptıklarını takip edenlerde gayet iyi biliyor kendisine hiç yakışmayan şeyler yaptı ben onun adına üzüldüm

mert_can 41
14-06-2015, 23:27
sene başından beri kendisi efendiliği ve karakteriyle göz dolduruyordu ama son haftalarda yaptıklarını takip edenlerde gayet iyi biliyor kendisine hiç yakışmayan şeyler yaptı ben onun adına üzüldüm

katılıyorum ama yinede aralarında en iyisi o bu sene hepsi karakter yoksunu hakan sero sero diyip durdu harcamak için planlar yapmaya başladı merve hakan falan düz gitti ama oyun kazanamayan anıla bir şey demedi turabi desen halk çocuğuyuz delikanlıyız ayaklarında hilmicem kasıntının değişik bir tip bir kişi bile yok hasan desen hümanistim der devamlı dedikodu peşinde bence aralarında yine en iyisi doğukan hiç olmazsa bir çizgisi var arada bozsada ve oda bizim gibi arabacı :D

STP
15-06-2015, 22:09
yae bu mıllet nasıl mal, dogukan ne guzel soyledı ben buraya yarısmaya geldım arkadas edınmey degıl... olması gereken o zaten yok benı yazdın ettın ...

dragon07
15-06-2015, 22:18
şu hakandan nefret ediyorum porselen dişlerini döküp eline verselerr buz gibi olcam

dogukan çok düzgün birisi serenayı yazdıgını görünce hakanın surat ifadesine çok güldüm :D

onursumer
15-06-2015, 22:20
Aynen yarisma ne yapmasini bekliyorlar anlamadim kanka olup yandasmi olmali illa birine :)

STP
15-06-2015, 22:26
sankı takım olarak 1. olacaklarda neyın kafasıysa

iynn-RS
15-06-2015, 22:59
Dogukan favorimiz tabiki :)

Adımı yazdın diye ne agladilar bee. Ne yapacakti Dogukan kendi adinin yazilmasinimi bekleyecekti.Dogru hamle ile kendini kurtarti. Ne diyordu unlu dusunur nihat dogan. Burasi survivor kardesim.

Type-R
15-06-2015, 23:09
Yine reklamın bokunu çıkardılar :)

Type-R
15-06-2015, 23:16
Serenay pıw :)

STP
15-06-2015, 23:17
gıttı haftalıklar

iynn-RS
15-06-2015, 23:23
Bayan yarışmaci almasinlar şu yarışmaya.

8 kisi kalmis biri turabi kaldi 7. 7 kisiden 4 kisi oylamaya cikiyor sonuncu oluyorsun eleniyosun hala zir zir aglayip dogukani sucluyosun. üzüm suyumu damittiniz adada naptiniz :D

mert_can 41
15-06-2015, 23:30
serenay zaten çoçuktan farksız halen geçen senenin intikamını almaya çalışıyodu mervenin kuyusunu kazmaya çalışırken kendi gitti vallah rahatladım ya izlemekten nefret ediyodum artık darısı turabi hilmicem ikilisine :)

S.Özeren
16-06-2015, 03:15
serenay zaten çoçuktan farksız halen geçen senenin intikamını almaya çalışıyodu mervenin kuyusunu kazmaya çalışırken kendi gitti vallah rahatladım ya izlemekten nefret ediyodum artık darısı turabi hilmicem ikilisine :)

turabi finalde zaten onu sonuna kadar izlicez :) Ben hilmicem destekliyorum onunda elenceğini pek sanmıyorum

aTaBeY
16-06-2015, 07:11
Doğukan ne yapsın adam eğer yenilirlerse kendi adı yazılacaktı hakan efendi açık açık söyledi seni yazarız diye. Orası canım arkadaşım yarışması değil :) dou nunda dediği gibi en güzelini yaptı. Hayır sanki anlaşma imzaladı adada kızları koruyup kollayacağım vs diye. Kızlar hem beni koruyun kollayın mantığında olup hemde orayı kazanmayı nasıl düşünürler anlamıyorum.

Berkan
16-06-2015, 08:38
Survivor All Star'da Do (http://onedio.com/haber/survivor-all-star-da-dogukan-koalisyona-resti-cekti-carsi-karisti-kim-hakli--527982)

K.Kaan
16-06-2015, 08:51
Ya Hakan gibi bi cibilliyetsizi cidden sevip takdir eden var mıdır? Gerçekten stres topu gibi canım sıkıldıkça dövmek isterdim karaktersiz herifi.

Doğukan yapması gerekeni yaptı. Sonuna kadar haklı bencede. Çünkü, kendisi yazılmayacak olsa bile mantık doğru 4 kişilik takımız 4ümüz de tehlikede olalım diyor adam açık açık. Bundan doğal ne var, cibilliyetsizde kızın bakıcılığı rolünde göz doldurmaya çalışıyor vs vs. Bu ne amk...

fatihyılmaz
16-06-2015, 09:13
doğukan bunların çevirdiği dümene uyanmayıp serenayı aday çıkarmasaydı 2. dokunulmazlıkta da yenilip doğuyu paket yapacaklardı hesabı tutmayınca da cırlıyo karaktersiz

K.Kaan
16-06-2015, 09:36
He bi de Hakan efendinin Serenay elenince onun oylarına konma çalışmaları devam etmekte abilik yaparak:))) Utanmadan ben buraya en iyi arkadaşımı bulmaya geldim dedi :D

HaKo
16-06-2015, 09:37
Bunlara kafa yorup beyninizi köreltmeyin.

‘SURVÄ°VOR’ ve Benzerleri Toplumu ‘FORMATLIYOR’! / Banu AVAR (http://banuavar.com.tr/survivor-ve-benzerleri-toplumu-formatliyor-banu-avar/)

K.Kaan
16-06-2015, 09:41
Bunlara kafa yorup beyninizi köreltmeyin.

‘SURVÄ°VOR’ ve Benzerleri Toplumu ‘FORMATLIYOR’! / Banu AVAR (http://banuavar.com.tr/survivor-ve-benzerleri-toplumu-formatliyor-banu-avar/)

Kafa yormak demeyelim. En azından kendi açımdan şunu söyleyebilirim; ilk defa seyrrediyorum bu yarışma programını ve ve bir gün önceden bir gün sonra olacakları falan evde not almak bir kağıda ve tutmaları keyif veriyor. İşin özü günün stresli yoğunluğundan sonra ufak tefek beyin jimnastiği bile olabiliyor bazen. :)

Yigit-Y
16-06-2015, 10:35
Acun olduğu hicbirseye destek vermem malesef.

Tv8 sildim o derece :)

HaKo
16-06-2015, 11:01
Acun olduğu hicbirseye destek vermem malesef.

Tv8 sildim o derece :)

tv kanallarının hepsi aynı amaca hizmet ediyor tv8 i silsen ne olacak ki. toptan izlememek lazım bence.

Le10ur
21-06-2015, 22:19
yazık oldu Doğukan'a finali hak eden isimlerdendi.

slave
21-06-2015, 22:25
Dogukan hak etmedi bunu yazik oldu gercekten hakana yol gorunur yakindir

free-hifi
22-06-2015, 07:57
Doğukanın gideceğini twitterde 3 gün önce biri yazmıştı doğruymuş demek