PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda cvc sport vites aralığı

piscocuk
05-06-2008, 10:00
arkadaşlar dün gece ufak çaplı bir rollin yapıldı bende aracım full orj olmasına rağmen katıldım.daha önceden 106 gti kullanıyordum.hondaya geçeli 1 sene oldu ve ilk defa dün gece sıktım kesiciye ilk kez girdi araç..fakat dikkatimi çeken bişey var..aracın vitesi bitmek bilmiyor kamyon gibi bas bas gitmiyo...yanımdan geçenler çatır çatır vites değiştiriyor..bu normalmidir???bunun için yapılabilecek nevar...106da en basiti kısa şanzıman + beyne yazılımdı..

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

3rk4n
05-06-2008, 10:14
Civic dede olması gerekli beyin ve kısa şanzıman yani ayna mahritleri ile oynayarak kısa şanzıman yapılabilir.

Eray Yümsel
05-06-2008, 10:17
civic sport tada yapabilcein en basit 2 şey... ya turbo takıcan yada satıp type-r alıcan :)

piscocuk
05-06-2008, 10:20
Civic dede olması gerekli beyin ve kısa şanzıman yani ayna mahritleri ile oynayarak kısa şanzıman yapılabilir.

EVET KOMİKMİŞ SAOL:heyoo:

3rk4n
05-06-2008, 10:27
Ne komikmiş anlayamadım

piscocuk
05-06-2008, 10:29
pardon yaaa..çok özürdilerim senden..yanlış yazısı alıntı yapmışım...tekrar kusura bakma

diğer arkadaşın yorumuna yazacaktım bu yazımı

3rk4n
05-06-2008, 10:30
oky problem yok kolay gelsin

Cem.B
05-06-2008, 10:33
EVET KOMİKMİŞ SAOL:heyoo:

civic sportunla rollinge çıkmışsın sonrada arabanın vitesleri bitmio demişsin arkadaşta bilgisziliğinden yola çıkarak sana anlatmış neler yapabilceğini

bence sende var bi komiklik stock civic sporttan ne bekliosunki

piscocuk
05-06-2008, 10:39
civic sportunla rollinge çıkmışsın sonrada arabanın vitesleri bitmio demişsin arkadaşta bilgisziliğinden yola çıkarak sana anlatmış neler yapabilceğini

bence sende var bi komiklik stock civic sporttan ne bekliosunki

istersen konuyu bi oku baştan sona sende yanlış bi yorum yaptığını anlayacaksın arkadşaım

Cem.B
05-06-2008, 10:41
istersen konuyu bi oku baştan sona sende yanlış bi yorum yaptığını anlayacaksın arkadşaım

ok kardşeim bende sen öle yazınca birden alevlendim ama

dediğim gibi yinede diğer arkadşımızın sölediği gibi pek bişi bekleme sporttan turbo filan yapmadan yada typer almak en ii seçenek gibide gözükebilir

tabi karar senin kolay gelsin dielim

Eray Yümsel
05-06-2008, 10:43
arkadasım ben sana hayatın gerceklerını söledım altındaki araba bukadar yapabılceın 2 sey var daha ne diyim. ? insan giibi guzelce söledım komikse sen 234242 dakikada vites atmaya devam et ;)

piscocuk
05-06-2008, 10:50
ok kardşeim bende sen öle yazınca birden alevlendim ama

dediğim gibi yinede diğer arkadşımızın sölediği gibi pek bişi bekleme sporttan turbo filan yapmadan yada typer almak en ii seçenek gibide gözükebilir

tabi karar senin kolay gelsin dielim

GAZDAN YETERİNCE HEVESİMİ ALDIM DEĞİİŞİK ARAÇLARLA..BU ARACI GÖRÜNTÜ BAKIMINDAN TERCİH ETTİM..1 SENEDİR BENDE İLK DEFA DÜN AKŞAM REDLİNE SOKTUM ZATEN..BENİM MERAK ETTİĞİM BELKİ HEADERS+V-AFC GİBİ BİR İKİ UFAK İLAVE İLE İVMELENMEYİ ARTTIRMAK OLABİLİRMİ DİE SORMUŞTUM..YOKSAKİ TAYYARA GELENE KADAR ARAÇ ÇOK VAR ALINACAK..

YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER..YÖNETİMDEKİ ARKADAŞLARKONUYU KALDIRABİLİRLER

Eray Yümsel
05-06-2008, 10:52
bu konu sanamı ait 1 senedır ılk defa dun aksammı ssıktım dedın...

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=15048

piscocuk
05-06-2008, 10:54
Evet Bu Konu Baya Ait Ve Yine Söylüyorum Bana Göre 5 Dk Yolun Sadece Son 1 Km Sinde 6000dd çevirmek Aracı Sıkmak Değildir

Iyi Okursan Redline Bile Dün Gece Soktuğumu Yazdım..

adıge
05-06-2008, 12:05
sedan civiclerle aynı motor kullanıyomu sport? aslında kısa olması lazım acaba lastik çap ebadı daha mı büyük?
sedanda 180'de 4. vites, 217'de 5. vites biter.

piscocuk
05-06-2008, 12:42
Bu Aynı Arkadaşım..sorun Son Sürati Değil.ben 106 Ya çok Alışmışım Demekki..onda Gazabastımmı Uzuyordu..devir çeviriyordu..hafiflikte Vardı Tabi.şuan Aracımda Ağır Jant Arkası Kopmle Tesisat Var..bunlarında Etkisi Var Sanırım..ilgin Için Teşekkürler