PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi banka kartı?

burakk.
17-06-2013, 09:36
Hem alışverişlerde kullanabileceğim hemde içine para yatırabileceğim bi banka kartı arıyorum. Şu an en yakın ziraat var evimin çevresinde.. Ziraat Bank Kartı kullanan var mı?
Ziraat mı? İş bank mı? İkilemde aldım

63owen63
17-06-2013, 09:39
Ziraat ag olarak iyi bi banka ama bankaya isin dustu mu hele ki musteri hizmetleri ne falan gunlerce baglanamayabiliyor insan. Ziraat isbankasi iyidir. Garantiyle beraber bu 3 nude kullanıyorum. Garanti gereksiz kart vs bedelleri alıyor eger benimki gibi kurumsal bi anlasmaniz yoksa

burakk.
17-06-2013, 09:43
Ziraat ag olarak iyi bi banka ama bankaya isin dustu mu hele ki musteri hizmetleri ne falan gunlerce baglanamayabiliyor insan. Ziraat isbankasi iyidir. Garantiyle beraber bu 3 nude kullanıyorum. Garanti gereksiz kart vs bedelleri alıyor eger benimki gibi kurumsal bi anlasmaniz yoksa

bireysel alıyorum bende ziraat mı iş bank mı ikilemde aldım konuya yeterince aktaramadım ama olay böyle hangisini almalıyım henüz öğrenciyim bide

fkocak
17-06-2013, 09:45
Ben yapikredinin banka kartini kullaniyorum. yaşın da 18 heralde banka karti yaninda play card (500 tl limitli kredi karti) da alabilirsin 25 yasina kadar yillik ucreti yok.

burakk.
17-06-2013, 09:47
Ben yapikredinin banka kartini kullaniyorum. yaşın da 18 heralde banka karti yaninda play card (500 tl limitli kredi karti) da alabilirsin 25 yasina kadar yillik ucreti yok.

Fatura işi beni kasar sadece bank kartımı alıp yatırdığım parayı kullanmak istiyorum

metin_1989
17-06-2013, 09:54
ben ogrencıyım oncelıkle belırteyım bı fırmada calısıyorum ve bugune kadar aklınıza gelebılcek butun banka kartlarını actım kapattım actım kapattım nedenıne gelırse 3 4 ayda bır ısleım ucretı olarak 30 ıle 55 tl arası ucret kesmelerı sıze tek onerım var bende orda cozumu buldum enpara.comdan bı kart alın (yasakmı bılmıyorum ama ısım vermıs oldum) ısletım ucretı almıyorlar kesınlıkle ve ıstedıgınız butun hepsını cok daha ıyı yapıyor ayrıca ınternet uzerınde kullanılan bankacılık sıtemı gercekten cok hızlı ve en ıyı bence

mert_can 41
17-06-2013, 10:09
Siz bankamatik kartı istiyosunuz sanırım ziraat ve deniz banktan 2 tane bankamatik kartım var hesaplarıma karşılık verilen deniz bankın bankacılık sistemi çok ağır ama ziraate bir sorun yaşamadım

burakk.
17-06-2013, 10:16
ben ogrencıyım oncelıkle belırteyım bı fırmada calısıyorum ve bugune kadar aklınıza gelebılcek butun banka kartlarını actım kapattım actım kapattım nedenıne gelırse 3 4 ayda bır ısleım ucretı olarak 30 ıle 55 tl arası ucret kesmelerı sıze tek onerım var bende orda cozumu buldum enpara.comdan bı kart alın (yasakmı bılmıyorum ama ısım vermıs oldum) ısletım ucretı almıyorlar kesınlıkle ve ıstedıgınız butun hepsını cok daha ıyı yapıyor ayrıca ınternet uzerınde kullanılan bankacılık sıtemı gercekten cok hızlı ve en ıyı bence

encard çok avantajlı geldi şimdi başvurucam teşekkür ederim :icon_tup:

burakk.
17-06-2013, 10:22
Siz bankamatik kartı istiyosunuz sanırım ziraat ve deniz banktan 2 tane bankamatik kartım var hesaplarıma karşılık verilen deniz bankın bankacılık sistemi çok ağır ama ziraate bir sorun yaşamadım

encard'ı deneyeceğim olmadı ziraat forever :beuj:

volume81
17-06-2013, 10:31
TEB kullanıyorum memnunum şuan'a kadar bir sorun yaşamadım 1 vadesiz birde altın hesabım var kalan küsüratları int. bankacılığından girip altın'a atıyorum sürekli :D

tabi bu ara hiç atamadım o ayrı :D

edit: finansbank hiç önermiyorum sürekli anlamsız para kesiyor

TigeR
17-06-2013, 10:45
işbankası öğrenci belgesini götürünce kestiği parayı geri veriyor bu arada bu da dipnot olsun :)

Onurkk06
17-06-2013, 10:47
işbankası öğrenci belgesini götürünce kestiği parayı geri veriyor bu arada bu da dipnot olsun :)

götürdüm geri vermediler artık öyle bişey yokmuş iş bankası son yıllarda cok paragöz olmaya başladı

TigeR
17-06-2013, 11:18
götürdüm geri vermediler artık öyle bişey yokmuş iş bankası son yıllarda cok paragöz olmaya başladı

ben şubatta almıştım yeni kalktı demekki bi esprisi kalmadı desene

mrtngn
17-06-2013, 17:50
Bende kart aidatı vs olmayan bi bankamatik kartı istiyorum..

İşbankasının öğrenci hesabı vardı okul bittigi gibi yıllık 90 TL hesap işlem ücreti kesmişler etmediğim küfür kalmadı..Açık öğretim öğrenci belgesini kabul etmedikleri için geri alamadım..

İnternet bankacılığından altın hesabı,eft falan baya kolaylık oluyor..Kart aidatı işlem ücreti falan almayan banka varsa hemen alıcam..

HaKo
17-06-2013, 17:59
hsbc almayında ne alırsanız alın

Mutu
17-06-2013, 18:00

Yanlışınız var, ilk yıl kart ücreti yok, 2. yıl 10 tl alıyorlar senelik.

MeMo
17-06-2013, 18:03
Ben 3 yıldır işbankası kullanıyorum öğrenci kartı cıkardım ne para kesiyorlar nede bir sorun çıkartıyolar ve benim gözlemlerim dogrultusunda söyleyebilirimki insan geçmeyen yerde bile işbankası atm'si var bugune kadar hiç atm bulamadıgım olmadı ama ziraatte felan böyle sorunlar olabılıyor

ProdriveSTI
17-06-2013, 18:06
Finansbank fix card kullanıyorum ben.Yıllık kart ücreti yok.

Hem kredi kartı hem banka kartı olarak kullanabiliyorsun.

Ufuk
17-06-2013, 19:26
İş bankası yada yapıkredi'nin aidatı olmayan,hem banka hem kredi kartı olarak kullanabileceğim bir kart var mı ?

Onurkk06
17-06-2013, 20:09
Bende kart aidatı vs olmayan bi bankamatik kartı istiyorum..

İşbankasının öğrenci hesabı vardı okul bittigi gibi yıllık 90 TL hesap işlem ücreti kesmişler etmediğim küfür kalmadı..Açık öğretim öğrenci belgesini kabul etmedikleri için geri alamadım..

İnternet bankacılığından altın hesabı,eft falan baya kolaylık oluyor..Kart aidatı işlem ücreti falan almayan banka varsa hemen alıcam..

aynen ilk başda öğrenci belgesini getir dediler normal okulumdan onu da götürdüm kabul etmezler artık alacaklar dediler ben de kapattırdım zaten

Kutluhan
17-06-2013, 22:57
4 yıldır İşbankası bankamatik ve maximum kredikartı kullanıyorum başvururken öğrenci belgemi falan filan istediler ilk zamanlarda 30 liramı ne bi para çekmişler ama geri yatırdılar o gün bu gün hiç sıkıntı yaşamadım, iş cepte kullanıyorum tıkır tıkır internetten ben memnunum tavsiye ederim.

onn_dear
18-06-2013, 00:05
Ben hicbirini kullanmiyorum gayet huzurluyum al birini vur otekine hepsi ayni b.k

Akın Sarıkaya
18-06-2013, 00:36
arkadaşım bana ptt'nin kartını önerdi, bi gün ptt denk gelse çıkartıcam. yıllık kart ücreti falan almadıklarını söyledi, ayrıca internetten alışveriş yaparken de kullanabiliyormuş. bankamatik kartını kullanamıyorum ben mesela. sırf şu iki özellik için bile alınır şayet doğruysa.