PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iyi bir vw servis veya usta tavsiyesi

huseyinnn
18-06-2013, 16:17
istanbul anadolu yakasında vw iyi bilen güvenle daimi gidebileceğim iyi bir usta yada genel serviste olur önerileri olan arkadaşlar varsa sevinirim

Kadyr
18-06-2013, 16:21
Vw tech var bostancida.orayi dusunmessen pendikte kardesimin calistigi servis var.iscilik ucretleri biraz yuksek ama usta iyi

huseyinnn
18-06-2013, 16:29
Vw tech gittim iki defa kadir ikinci defa gittiğimde motorun içinde tornavida lokma gibi bir parça unutmuşlardı :) bir daha gitmeyi bana düşündürür bunu gördükten sonra

Kadyr
18-06-2013, 16:51
Kotu olmus insanlik hali olabilir cunku burdan cok giden var bende kardesim servise girmeden once gidiyordum.pendike yakinsan burdakine gel
he birde bostancıda özelçi var orasıda iyidir

S.Saka
18-06-2013, 18:21
istanbul anadolu yakasında vw iyi bilen güvenle daimi gidebileceğim iyi bir usta yada genel serviste olur önerileri olan arkadaşlar varsa sevinirim

Ümraniye de Merkez Otomotiv Hasan Usta. Dört dörtlük adamdır işçiliğide fiyatıda üzmez kesinlikle tavsiye ederim.

Salih
18-06-2013, 18:49
Bostancı sanayı aksoy otomotiv yüksel usta on numaradır..

Suti
18-06-2013, 19:32
Vw tech gittim iki defa kadir ikinci defa gittiğimde motorun içinde tornavida lokma gibi bir parça unutmuşlardı :) bir daha gitmeyi bana düşündürür bunu gördükten sonra

siz dusunmeye devam edin :)

yine ayni yeri bulacaksiniz