PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cvc sport yay tavsiyesi

piscocuk
06-06-2008, 19:45
2004 model cvc sportum var.aracın üzerinde şuan yay var ama önü havada (lastikle çamurluk arasına 3 parmak giriyor) arka taraf basık (bir parmak girmiyor) yaylar kaçlık bilmiyorum.bir arkadaşıma gösterdim araca type r yayı takmış olabilirler onun motoru ağır bununki hafif olduğunda araç havada duruyordu + arkada iki ad kabinli bas var buda sebebi olabilir dedi..

şimdi sizlere iki sorum olacak.

1-)araca yay takmayı düşünüyorum tavsiye marka ve cm

2-)şuanki haliyle bile setlerde altı sürtme yapıyor.önü düşerse düz yolda gidememekten korkuyorum.birde bunun çözümü varmı bilgi verirseniz sevinirim...

teşekkürler

Oguzcan
06-06-2008, 21:30
Kaçlık yay var aracınızd ayrıca markası ne memnunsanız ondan takın

EkReM
06-06-2008, 22:46
aracınız için üretilmişse benim tavsiyem TEİN olur.

STeaM
06-06-2008, 23:00
maxtrac yaylarda dedğin sorun oluyor.arkalar daha fazla düşüyor ön havada kalıyor.
tein tavsiye ederim.

piscocuk
07-06-2008, 15:18
Araçtaki Yayları Bilmiyorum..bi Kaç Yere Gösterdim Ama Onlarda Ne Olduğunu Anlamadı..eibach ın Benim Araca Uygun Bir Yayı Var..5k Araçlar Için Değil Direk Benim Araca Uygun..bu Yayları Takarsam Kafa Istediğim Gibi Düşecek Biliyorum.ama Buseferde Sıkıntım Aracın Altının Sürtmesi..şuan Kafa Havada Olmasına Rağmen Setlerden çapraz Geçiyorum.dikkat Etmesem Her Yere Sürtüyor

VteC_MaNiaC
08-06-2008, 00:06
Araçtaki Yayları Bilmiyorum..bi Kaç Yere Gösterdim Ama Onlarda Ne Olduğunu Anlamadı..eibach ın Benim Araca Uygun Bir Yayı Var..5k Araçlar Için Değil Direk Benim Araca Uygun..bu Yayları Takarsam Kafa Istediğim Gibi Düşecek Biliyorum.ama Buseferde Sıkıntım Aracın Altının Sürtmesi..şuan Kafa Havada Olmasına Rağmen Setlerden çapraz Geçiyorum.dikkat Etmesem Her Yere Sürtüyor

dengesiz düştüğü için altını sürtüyorsundur ... düzgün bir yay takarsan esneme azalır sürtmede ortdan kalkar ;)