PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu yakası Wideband bağlıyacak USTA

Ome_RS
23-06-2013, 10:41
Arkadaşlar wideband belasıyla uğrasmaktan gına geldi
Sensor bozuk dediler sensor aldım olmadı beyin bozuk dediler beyni değiştirdim yine olmadı neyin bozuk oldugunu suan bilmiyoruz
İnnovatenin bağlantısı ve çalışma sistemine hakim bilgili bi usta arıyorum ayrı parçalara ve montaja verdiğim para sıfır setin parasını geçti yine olmadı açıkcası asırı sinirliyim söküp atıcam parçalıcam kiti ama son kez kontrol ettirmek istiyorum bana kesin bu parça sorunlu diyebilecek daha önce wideband bağlamış göstergesiz çıkışları vs kontrol edebilicek bi usta lazım ben pek anlamıyorum sisteminden
en son yasadıgım sorun da su sekilde

http://www.techturkey.com/forum/6894951-post36.html

Bayrampaşalı
23-06-2013, 11:07
ömer bende sıkıntı yaşadım innovate ile ilgili magic performans murat a git herşeyınden anlıyo çok ilgili benimkinin sorunu kendı buldu tavsiyem odur

Bulut Y.
23-06-2013, 11:10
Aem candır gerisi heyecandır. :D

Ome_RS
23-06-2013, 11:33
ömer bende sıkıntı yaşadım innovate ile ilgili magic performans murat a git herşeyınden anlıyo çok ilgili benimkinin sorunu kendı buldu tavsiyem odur

Yeri tam olarak nerde Anadolu yakasıysa bi ugrayayım

Bayrampaşalı
23-06-2013, 11:36
Yeri tam olarak nerde Anadolu yakasıysa bi ugrayayım

maslakta ama yeri avrupa yakasında istersen numarasını pm atıyım

Ome_RS
23-06-2013, 11:40
Aracımda ogs hgs vs olmadıgı için karsıya geçmek sıkıntı o yuzden anadolu yakası oncelikli arıyorum son care olarak orayı düşünebilirm

KA®ANLIK
23-06-2013, 19:32
vay arkadaş ne çektin be ömer :)
inan yardımcı olmak isterdim fakat ben de kendi aldığımız sıfır kitleri takmaktan başka birşey yapmadım bugüne kadar... hani arızalı bir kısım var ise bulmak etmek apayrı bir durum :(

RottingChrist
23-06-2013, 19:59
ömer crx ile benden aldığın mı bu? eğer öyleyse korhan yardımcı olabilir diye düşünüyorum. saolsun gelip benim sorunu çözmüştü.

Ome_RS
23-06-2013, 22:59
Evet Timur abi o wideband aracı satarken nerden vermedım üstünde ya basıma bela oldu ben yarın bi arıyım Korhanı

Hakan Girginer
23-06-2013, 23:07
Kimseyle uğraşma, kendin tak.

12V ucu radyo çıkışından alma.

Tüm toprak uçlarını (ayrı ayrı) motor bloğuna götür, aynı noktaya tak.

Bağlantıları teli büküp bantlayarak yapma, lehim kullan.

Sabırlı ol, montaj yaparken kalibrasyon adımlarını atlama.

En son aşamada free air kalibrasyonunu yap.

Tepe tepe kullan.