PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Giorgi Tevzadze (Bizim Gürcü M5 li Manyak) Hyatını kaybetmiş

h.guroglu
23-06-2013, 18:27
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1001452_10151664005812192_359547519_n.jpg

aracı arkadaşı kullanıyormuş ağaca çarpmışlar :(

0M42
23-06-2013, 18:59
Allah rahmet eylesin su testisi su yolunda kırılmış.

SmT
23-06-2013, 18:59
Belliydi zaten sonu,kimse kusura bakmasında gram üzülmedim.

Time-R
23-06-2013, 19:08
Saka gibi, yetenekliydi, Allah rahmet eylesin, kendisi kullaniyor olsaydi boyle bir kazayi onleyebilirdi belki.

rebeloghy
23-06-2013, 19:15
Belliydi zaten sonu,kimse kusura bakmasında gram üzülmedim.

Böyle yorum yapınca tepki alınıyor :)

Caesar
23-06-2013, 19:17
Vallaha bende üzülmedim. Kaç kişinin hayatını riske attı. Allahtan ağaca vurmuş sevindirici yani. Bir insana da çarpabilirdi.

Volkann
23-06-2013, 19:24
Allah rahmet eylesin gürcü dayı.

CagkaN
23-06-2013, 19:25
sen o kadar trafikte dolaş birşey olmasın sonra arkadaşın ağaca sarsın seni :( yazık olmuş

gökan
23-06-2013, 19:26
yahu birakin sosyal mesaj vermeyi sutten cikmis akkasik gbi konusuyorsunuz.. yanlamiyor makas atmiyor ve hiz yapmiyormusunuz ...hey gidi hey.bn sahsen cok uzuldum...allh rahmet eylesin .

TigeR
23-06-2013, 19:28
Allah rahmet eylesin yazık olmuş

reddewill
23-06-2013, 19:30
birdenbire herkez örnek vatandaş oldu Allah rahmet eylesin

emir91
23-06-2013, 19:32
Yetenekli elemandı yazık oldu arkadaş kurbanı olmuş uzuldum gerçek olmasına

mr.korhan
23-06-2013, 19:33
Hakkaten meger forumumuz sehir ici 50 yi gecmeyen, sehir disi 90 la cruise kontrolda giden kitleymis, yarin oburgun goruruz "bilmemne motor bilmemne icin yapilabilecekler" diye acilan konulari :) ilk postta cok bi iddiamiz yok maksat biraz daha yurusun , niye yuruyecek ? Madem gazlamiyorsunuz ?!

gökan
23-06-2013, 19:38
yahu bu adam nasil trde saglam modcular varsa buda gurcistanin bilinen adami...basit biri deglhemen bilmeden atitosunuz...yakin ark hemen clip yapmislar cok seviliyormus

YouTube (http://m.youtube.com/#/watch?feature=player_embedded&v=WO1mGOKICTs&desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%2 6v%3DWO1mGOKICTs)

TayfunS
23-06-2013, 19:38
Allah rahmet eglesin. Cok severdim bildigim bi iki videosunu

mert_can 41
23-06-2013, 19:42
Yazık ölen insan benimle aynı hobiye sahip bir insan hız tutkusu önlenemez içinizde olan bişey böyle yorumlar görmek gerçekten üzücü :( ölen içinde allah rahmet eylesin

Ahmet Saraçoğlu
23-06-2013, 19:43
Giorgi Tevzadzis interviu driftis shesaxeb - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=0wW4k1F69Xk)

FRTDI
23-06-2013, 19:56
Allah rahmet eylesin bence dunya degerli bir yetenegi kaybetti

bkaraca
23-06-2013, 19:56
Allah rahmet eylesin.

onurars
23-06-2013, 20:01
İşin b.ktan yanı kendisi sağ koltuktaymış ve aracı arkadaşı kullanıyormuş.SAğ taraftan direğe girmişler ve harbi yetenek denilebilcek adam ölmüş sürücü arkadaşı yaşıyormuş.

fastchild
23-06-2013, 20:12
BMW M5 » (http://needfordrive.com/index.php?do=/cars/bmw-m5-1/)

çok kötü oldum ya gerçekten büyük bir yetenekti kullandığı arabanın hakkını veriyordu fazlası ile 1.2 clio değil M5 sürdüğünü belli ediyordu arkadaş kurbanı olmak bu işte ne diyelim büyük bir yeteneği kaybettik belki kendisi kullansa o kaza yaşanmayabilirdi yada ölümle sonuçlanmayabilirdi

Kendisi Gürcistanda oldukça tanınan , bilinen ve sevilen birisiydi yazık oldu .

mert_can 41
23-06-2013, 20:17
Videolarınız bölümünde yandan foto koymuşlarda arkadaşı sanırım yanlarken vurmuş yanlamasalardı belki hayata olurdu en sevmediğim şey başkası gazlarken yanında oturmak hakimiyet hiç bişey olmuyo elinde :(

Gry
23-06-2013, 20:40
Mekanı cennet olsun yeteneği göz ardı edilecek birisi değildi.. yazık olmuş.

stak67
23-06-2013, 20:42
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/1001149_10151673817535513_1190912314_n.jpg

arabanın bi fotosunu buldum. zevkle izliyordum videolarını. üzüldüm gerçekten.

individual
23-06-2013, 20:49
Acaba arac içinde video kaydı yapıyorlarmıydı ?

Can08
23-06-2013, 20:56
yazık olmuş valla kendisi kullansaydı bu kaza yaşanmazdı belki

Akın Sarıkaya
23-06-2013, 21:06
böyle bir forumda gelip; "gram üzülmedim, sevindirici" diye sosyal mesaj verenler, komiksiniz.

valla üzüldüm, film izler gibi izliyodum videolarını..

h.guroglu
23-06-2013, 21:09
ya allah aşkına bırakın sosyal mesaj vermeyi yolda sıkmayan yanlamıyan adamın bu forumda işine aramıda hız yapmıyan makas atmıyan adammı var

Birkan61
23-06-2013, 21:15
Plaka ağaçta kalmış..

Böylesine usta bir şöför ölmüş, Allah rahmet eylesin..

http://o1306.hizliresim.com/1b/r/phstq.jpg

wolrath
23-06-2013, 21:24
bugun rahat 5 tane dallama bu sekılde arac kullanıp 6 aylık cocugumu tehlıkeye attı. gebere gebere bıtmedıler dıyorum her defasında.

ulasoztas1
23-06-2013, 21:36
ne kadar tehlikeli olsa da kullandığı aracın hakkını veren yetenekli birisiydi videolarını zevkle izlemiştim. Allah rahmet eylesin..

turbo&quattro
23-06-2013, 21:37
ya allah aşkına bırakın sosyal mesaj vermeyi yolda sıkmayan yanlamıyan adamın bu forumda işine aramıda hız yapmıyan makas atmıyan adammı var

Ben varim....

Kazanin nasil oldugunu tabiki bilmiyoruz ama tahmin etmek pek guc degil. Evet cogunluk gazliyor ama herseyin yeri, zamani ve adabi var. Neyseki sucu gunahi olmayan birine birsey olmamis. Allah varsa gunahlarini affetsin.

kasırqa
23-06-2013, 21:50
Allah günahlarını affetsin ben de üzüldüm cidden videolarını yüzümde tebessümle izliyodum

SmT
23-06-2013, 21:52
böyle bir forumda gelip; "gram üzülmedim, sevindirici" diye sosyal mesaj verenler, komiksiniz.

valla üzüldüm, film izler gibi izliyodum videolarını..

Komik değilim,espride yapmıyorum :) bi deyim var biliyorsundur gülmek istiyorsan açacağın yeri biliyorsun..

Evet bizde hız yapıyoruz bizde yanlıyoruz ama bokunu çıkartmadan,insanların hayatını bu denli tehlikeye atmadan...Bilmem anlatabildim mi.

Caesar
23-06-2013, 21:55
Ya şöyle sosyal mesajlar verenler komiksiniz falan ayak çekmeyin çıldırtmayın adamı siz ne düşünmek istiyorsanız düşünün gram üzülmedim bu kadar basit!

İyi olmuş.

Birisi demiş siz yanlamıyosunuz mu vs vs birisi göstersin yan videomu. Zamanında rolling yaptık sonra kendi kendime apaçimisin, kromusun, öküzmüsün dedim pistlerde açıldı bıraktım. Abuk sabuk yorumlar yapmayın kandil akşamı bedduamı almayın.

gökan
23-06-2013, 21:56
Ben varim....

Kazanin nasil oldugunu tabiki bilmiyoruz ama tahmin etmek pek guc degil. Evet cogunluk gazliyor ama herseyin yeri, zamani ve adabi var. Neyseki sucu gunahi olmayan birine birsey olmamis. Allah varsa gunahlarini affetsin.

bu adam siradan bi sokak yariscisi degil arastir anlarsin.turkiyede unlu bi driftci olse aynisini soylermiydin...adam tv programina cikiyr bu sporu anlatiyor..bn kimseyi tutmam ama cok fazla sosyal mesaj veriyosunuz sokaklrda bnde dahil makas atiyoruz gazliyruz ozamnda indanlari tehlikeye dusuruyoruz...baskasi yapinca kotu biz yapinca guzel birakin ya mekani cennet ol olsun de gec olmus insanin bu kandil.zamani arkasndan konusmayin

Caesar
23-06-2013, 21:57
bu adam siradan bi sokak yariscisi degil arastir anlarsin.turkiyede unlu bi driftci olse aynisini soylermiydin...adam tv programina cikiyr bu sporu anlatiyor..bn kimseyi tutmam ama cok fazla sosyal mesaj veriyosunuz sokaklrda bnde dahil makas atiyoruz gazliyruz ozamnda indanlari tehlikeye dusuruyoruz...baskasi yapinca kotu biz yapinca guzel birakin ya mekani cennet ol olsun de gec olmus insanin bu kandil.zamani arkasndan konusmayin

Ya gökan sanane milletin ne diyip demeyeceğinden kuran telladımı kesildiniz başımıza yapmayın yeter ya. Sen öyle de ben böyle diyorum yusuf daha başkasını diyor. Tartışma çıkarmayın ya yeter.

gökan
23-06-2013, 21:58
Ya şöyle sosyal mesajlar verenler komiksiniz falan ayak çekmeyin çıldırtmayın adamı siz ne düşünmek istiyorsanız düşünün gram üzülmedim bu kadar basit!

İyi olmuş.

sennin rolling videolarnda gazlama degilmi?

Caesar
23-06-2013, 21:58
sennin rolling videolarnda gazlama degilmi?

Sen alıntı yaparken ben editledim mesajı bidaha oku. Sonum bu hıyar gibi olmasın diye bıraktım.

gökan
23-06-2013, 21:59

İyi olmuş.

Birisi demiş siz yanlamıyosunuz mu vs vs birisi göstersin yan videomu. Zamanında rolling yaptık sonra kendi kendime apaçimisin, kromusun, öküzmüsün dedim pistlerde açıldı bıraktım. Abuk sabuk yorumlar yapmayın kandil akşamı bedduamı almayın.

ben diyorum.yanlmiymusnz diye bedduami etcn et haydi

dorukky
23-06-2013, 22:00
Allah rahmet eylesin yetenekli biriydi keske caddelerde olmese pistte hayat bulsaydı

Caesar
23-06-2013, 22:00
ben diyorum.yanlmiymusnz diye bedduami etcn et haydi

http://i.imgur.com/oo33eId.gif

01ASU
23-06-2013, 22:05
Allah rahmet eylesin ölen olmuş burda tartışmaya gerek yok elin gurcusu için Nee kiriyorsunuz birbirinizi

elpadre
23-06-2013, 22:19
temiz adamdı allah ramet eylesın

turbo&quattro
23-06-2013, 22:23

Tv programina cikip hangi sporu anlatiyordu ? Sokakta milletin ustune yanlamayimi yoksa deliler gibi gazlamayimi? Hee zaten prof bir sporcu ise ve bunlari yapiyor ise durum daha da vahim. Kim olursa olsun durusum aynidir yazdiklarimdan az cok gorebilirsin.

zekky
23-06-2013, 22:38
Şu iyi olmuş lafını düşmanıma dahi söyleyemem.
Ne olursa olsun bi insan ve can.
Allah rahmet eylesin.

GTCihad
23-06-2013, 22:40
Şu iyi olmuş lafını düşmanıma dahi söyleyemem.
Ne olursa olsun bi insan ve can.
Allah rahmet eylesin.

+1 ölen bir insan Allah rahmet eylesin , yanlışlarla dolu yaptıklarının yanında yeteneklide bir adamdı

Akın Sarıkaya
23-06-2013, 22:42
Komik değilim,espride yapmıyorum :) bi deyim var biliyorsundur gülmek istiyorsan açacağın yeri biliyorsun..

Evet bizde hız yapıyoruz bizde yanlıyoruz ama bokunu çıkartmadan,insanların hayatını bu denli tehlikeye atmadan...Bilmem anlatabildim mi.

bu denli tehlikeye atmasanız da bir miktar tehlikeye attığınızı anlıyorum ben bu yazıdan, neyse.

napıyosunuz? trafiğe kapalı alanda mı yanlıyosunuz, hız yapıyorsunuz? bunları yaptığınız anda hiç mi etrafınızda insan olmuyo, araba geçmiyo? ayrıca hız yapıyorsanız mutlaka birilerinin hayatını tehlikeye atıyorsunuzdur, bunu da inkar etmeyin.

derdim didişmek değil, benim canımı sıkan nokta, bu adamı günah keçisi ilan edip, kendimizi sütten çıkmış ak kaşıkçasına savunmak.. arabam gitsin diye her gün para harcanan, tartışmalar açılan bir yer burası.

Serhat
23-06-2013, 22:42
Allah rahmet eylesin.

Ome_RS
23-06-2013, 22:46
Sanırım yeni evlenmiş üzüldüm direksiyonu iyi bi şöfördü

S.Özeren
23-06-2013, 22:55
hepimiz ölüp gidicez , arkamızdan iyi olmuş denmesini Allah nasip etmesin

Hiç birşeye saygı duymuyorsanız verdiği cana, geride bıraktıklarına ve ailesine saygı duyun

Yok umrumda değil diyorsanız girip yazıp milletin canını sıkmayın

Allah rahmet eylesin

doncarlo
23-06-2013, 22:58
Nasıl yaşadıysa öyle öldü toprağı bol olsun.

SmT
23-06-2013, 23:00
bu denli tehlikeye atmasanız da bir miktar tehlikeye attığınızı anlıyorum ben bu yazıdan, neyse.

napıyosunuz? trafiğe kapalı alanda mı yanlıyosunuz, hız yapıyorsunuz? bunları yaptığınız anda hiç mi etrafınızda insan olmuyo, araba geçmiyo? ayrıca hız yapıyorsanız mutlaka birilerinin hayatını tehlikeye atıyorsunuzdur, bunu da inkar etmeyin.

derdim didişmek değil, benim canımı sıkan nokta, bu adamı günah keçisi ilan edip, kendimizi sütten çıkmış ak kaşıkçasına savunmak.. arabam gitsin diye her gün para harcanan, tartışmalar açılan bir yer burası.

Hızı sadece otobanda yapıyorum oda max. 170 felandır,makasla felan pek işim olmaz,zorda kalırsam yaparım bana haz vermiyor..Bugüne kadarda tehlikeli bir durum olmadı yaptığım hız konusunda..
Yanlamayıda sadece geceleri yollar boşken yapıyorum :) Hem riske girmiyorum hemde milletin tip tip bakışına maruz kalmıyorum..Ha olması gereken sürücü modelimiyim hayır ama bu adamın yanında melek kalırım..Ölümüne yan ölümüne hız giden bir adamın nesini savunuyorsunuz bende bunu anlamıyorum..İki gün sonra benzer modeli bir tanıdığınızı biçse yorumunuz hala aynı mı olur merak ediyorum ?

dragon07
23-06-2013, 23:07
beyinler şunu algılamıyo bu olaylar defalarca tekrarlandı.

o adam suçluda olsa suçsuzda olsa ölmüş adam,bizim kitabımızda ölenin arkadasından iyi olmuş beter olmuş denmez.hee yazarsın Allah rahmet eylesin tehlikeli araç kullanıyodu cezasını bulmuş dersin herkes anlar anlıcagını. siz 2gün sona ölürseniz bizde arkanızda zaten ölenlerin arkasından sıkıyordu bunada iyi olmuş deriz.

arabayıda kendi sürmüyomuş smt gereksiz rüzgar yapma

S.Özeren
23-06-2013, 23:08
hepimiz ölüp gidicez , arkamızdan iyi olmuş denmesini Allah nasip etmesin

Hiç birşeye saygı duymuyorsanız verdiği cana, geride bıraktıklarına ve ailesine saygı duyun

Yok umrumda değil diyorsanız girip yazıp milletin canını sıkmayın

Allah rahmet eylesin

beyinler şunu algılamıyo bu olaylar defalarca tekrarlandı.

o adam suçluda olsa suçsuzda olsa ölmüş adam,bizim kitabımızda ölenin arkadasından iyi olmuş beter olmuş denmez.hee yazarsın Allah rahmet eylesin tehlikeli araç kullanıyodu cezasını bulmuş dersin herkes anlar anlıcagını. siz 2gün sona ölürseniz bizde arkanızda zaten ölenlerin arkasından sıkıyordu bunada iyi olmuş deriz.

Hala anlamayanlar ikisini birleştirip okusun belki ozaman düşer jetonları

Eray Yümsel
23-06-2013, 23:10
Bende illaki olcem sag koltuk sol koltuk farketmez arkamdan su testi su yolunda kirildi iyi olmus diye yazabilcek delikanli yoktur zatende icinden gecireninde simdiden annasini sevim :) oteki taraftan zor olur. İcimde kalmasin saygilar...

Corciyede Allah rahmet eylesin efsaneydi

acn90
23-06-2013, 23:11
ne kadar yeteneklide olsa trafikde çekilmiş videoları serserilikten baska bişey değildi mileetin canını tehlikeye atıyodu.
keşke pistlerde kullansaydı yeteneğini, allah rahmet eylesin ne diyelim

Sequental
23-06-2013, 23:12
ben tanimiyorum yaa kimmis bu adam..
Birisi youtube vide linki atabilirmi? Yetenkeliydi felan deniliyor da o yuzden..

aTaBeY
23-06-2013, 23:19
Topragi bol olsun kim olursa olsun bir insanin hayatini kaybetmesi gercekten üzücü dügun fotolarida var arkadaslarinin yaptigi videoda onlari görunce gercekten bir tuhaf oldum yazik

Schumi
23-06-2013, 23:21
Bende illaki olcem sag koltuk sol koltuk farketmez arkamdan su testi su yolunda kirildi iyi olmus diye yazabilcek delikanli yoktur zatende icinden gecireninde simdiden annasini sevim :) oteki taraftan zor olur. İcimde kalmasin saygilar...

Corciyede Allah rahmet eylesin efsaneydi

Lan tam buna benzer bişi yazıcaktım baktım yazılmışı var. Kendimi yormiyim dedim. :D

aodabasi
23-06-2013, 23:22
benimsemiştik elemanı nede olsa zevkler aynı allah herkeze kazasız belasız sürüşler nasip eylesin

chiefkadir
23-06-2013, 23:25
Bu başlığı er veya geç okuyacaktık ama bi başkası sürerken olması biraz dramatik olmuş..
Allah rahmet eylesin

Sequental
23-06-2013, 23:32
Isimden Youtube da arattim..

Kusura bakmayin ama pekde rahmet dilenecek birisi degilmis, izledigim filimlerde sehrin gobeginde kadini biciyordu neredeyse !!

neyin ispatidir bu bilmem ki !!

Caesar
23-06-2013, 23:36
Şu herifin gözümde pkk lı itlerden farkı yok. Gerçi siz pkklı bi it ölüncede allah rahmet eylesin dersiniz diyecemde demezsiniz herhalde o kadarda değildir.

Bu adam resmen terör estirmiş trafikte dilerse dünyanın en iyi pilotu olsun. Eray gelip estirmişte böyle bi lavuk cocuguna çarpsa yolsa görürüm onu.

Adamın cocugu oldu hala yaşı 5 a.k. Eray kendine gel azcık.

wolrath
23-06-2013, 23:37
ana bacı demısken bu sekılde kullanan kımsenın ki aksamları yerınde duramıyordur zaten. her dk "kulakları" cınlıyordur.

arm
23-06-2013, 23:39
Şu herifin gözümde pkk lı itlerden farkı yok. Gerçi siz pkklı bi it ölüncede allah rahmet eylesin dersiniz diyecemde demezsiniz herhalde o kadarda değildir.

Bu adam resmen terör estirmiş trafikte dilerse dünyanın en iyi pilotu olsun. Eray gelip estirmişte böyle bi lavuk cocuguna çarpsa yolsa görürüm onu.

Adamın cocugu oldu hala yaşı 5 a.k. Eray kendine gel azcık.

olaya fazla farklı bir açıdan bakmamış mısınız?

BirkanYazici
23-06-2013, 23:40
Allah rahmet eylesin videolarini defalarca izlemistik

Caesar
23-06-2013, 23:41
olaya fazla farklı bir açıdan bakmamış mısınız?

Hayır. Sadece eline silah alıpta dağa çıkan mı terörist oluyor. Altında 400 hp lik makinalı bir terörist oda. 1 cm lik boşluk bırakarak araca makas atıyor ters şeride giriyor. Şehir içinde 150 160 la araç kullanıyor.

Çok mantıklı iş yapiyor. Dünyanın en iyi adamı dimi bu herif. Ha eline kaleşnikof almış ha böyle davranmış.

Allahıma bin şükür ki kimseyi öldürmeden kendi ölmüş ne diyim.

arm
23-06-2013, 23:44
Hayır. Sadece eline silah alıpta dağa çıkan mı terörist oluyor. Altında 400 hp lik makinalı bir terörist oda. 1 cm lik boşluk bırakarak araca makas atıyor ters şeride giriyor. Şehir içinde 150 160 la araç kullanıyor.

Çok mantıklı iş yapiyor. Dünyanın en iyi adamı dimi bu herif. Ha eline kaleşnikof almış ha böyle davranmış.

Allahıma bin şükür ki kimseyi öldürmeden kendi ölmüş ne diyim.

olayı kızıştırmak istemem ama her koyun kendi bacağından diye bir atasözümüz var, bu arada kendi fikrimi belirteyim dediklerinize kısmen de olsa katılıyorum. Ha bu arada araba kullanamayan bir bayanın birilerini ezme riski bence daha fazla bunu da demeden edemeyeceğim :D

lethaldoze
23-06-2013, 23:49
Ha bu arada araba kullanamayan bir bayanın birilerini ezme riski bence daha fazla bunu da demeden edemeyeceğim :D

Tam bi araba kullanamayıp ısrarla dreksiyon başına oturan kadın düşmanıyım :) sonuna kadar bu söze katılıyorum.

Allah rahmet eylesin diyecek bişey yok. Yan koltukta olması farklı olmuş tabi. Yinede keşke olmasaymış.

|KaAn|
23-06-2013, 23:53
Allah rahmet eylesin. Yan koltukta vefat etmiş olabilir fakat videolarda bir çok yerde yanındaki arac veya karşı şeritten gelen arac söförlerinin dikkati ile ölümü gecikmiş.. aa süperr uu manyak diyenleri vardı ama biraz mantıklı olmakta yarar var.Yaratılan tehlikeninde bir sınırı olmalı,tehlikeye sokacaksanız kendi hayatınızı sokun.

fatihtemizer
23-06-2013, 23:58
Adam ölmüş beyler neyi tartışıyosunuz onun şimdi umrundamı..yasasaydı yıne yapmaya devam edecekti.belki birilerini biçecekti vicdan azabından ölecekti belki de yine kendi kendine yapacaktı yapacagını..testi yolunda kırılmıs işte Allah rahmet eylesin..

KOSEREN
24-06-2013, 00:22
Toprağı bol olsun,direksiyonu sağlamdı rahmetlinin.Sosyal mesaj verenlerin 10da9u çatarapatara sıkıp makas atmıyor,temde roll için 40km hıza düşünce kimseyi tehlikeye atmıyor tabi..

Jeandan-R
24-06-2013, 00:27
Çok yetenekli adamdı, allah rahmet eylesin. Tamam yaptığı iş çok sakattı, çok adamın canına kast etti ama ölenin arkasından konuşulmaz diye düşünüyorum. Cezası varsa çeker zaten.

reddewill
24-06-2013, 00:33
Toprağı bol olsun,direksiyonu sağlamdı rahmetlinin.Sosyal mesaj verenlerin 10da9u çatarapatara sıkıp makas atmıyor,temde roll için 40km hıza düşünce kimseyi tehlikeye atmıyor tabi..

tam aklımdan geçiyodu:icon_tup::icon_tup:

JayVTEC!
24-06-2013, 00:45
Herkez kendi düşüncesini yazarda arkadaş abartmayın..
Olan olmuş adam bi anlık hatanın yada dikkatsizligin bedelini ''ÖLÜM'' ile ödemiş Yüce Allah'ın takdiri. birileri yada herkez bu tip şeylerden ders cıkarsın..
Ünlüymüş driftmiş apexmiş burnoutmuş rollingmiş.

Allah rahmet eylesin ..

M3CSL
24-06-2013, 00:45
Yahu su sitede bu tarz bi konu olunca neden hemen gruplasma oluyor
1 taraf trafikte hepimiz gazliyoruz normal bu tip seyler tarzinda yazilar
dier taraf sutten cikmis ak kasik olanlar trafikte gazlanirmi diyenler..

bu 2 sinin arasi yokmudur, risk her zaman vardir az alan vardir cok alan vardir. bu arkadas gibiler cok risk alir patlama vs riski coktur, dier tarafinda vardir ama daha azdir.Ayrica kimsenin karsi tarafa zarar verme hakkida yoktur.
Allah rahmet eylesin.

Firat.M3
24-06-2013, 00:56
Mekanı cennet olsun. Allah kalanlarına sabır versin. İyi olmus diyenlere sozum yok. Utanmadan ölü adam hakkında yazabiliyorlar demekki.

sedat2626
24-06-2013, 01:22
Allah rahmet eylesin fazla yetenelikliydi

rebeloghy
24-06-2013, 01:24
Videolar bölümüne de yazdım tepki gördüm. Ben oh olsun geberdi gitti yaşasın yanlayanlara ölüm demedim. Öncelikle belirtmek isterim ki bu forum ''Nasıl makas attım ama benim adım terzi ahmeeeeeeeeeet'' Forumu değil bence, ''30 arabanın arasına yanlayarak daldım içinde çoluk çocuk *** korkusundan öldüler nihaahhaaa'' Forumu da değil, ara sokaklarda eksozum bağıracak çok havam olacak bas gazaaaaaaaaaa Forumu da değil. Otomobiller ve otomobil sporları ile ilgili bilgi paylaşım forumu diye biliyorum. Yanlışımı adminler düzeltsin.

Diyeceksiniz e yanlayan da var forumda, roll koşan da drag yapan da. Evet var ama bunların % 90 ı ; Yanlarken boş kavşakta, rahat durumda yapıyor. Dur kalk trafiğin içine , karşı şeride yanlı yanlı dalmıyor.

Sosyal mesajcılara kızanlar demiş e araba yüklüyosunuz roll yapıyosunuz ? EEEEEE , roll yapan napıyor ? Gece 1-2 de, boş sayılabilecek yol durumunda çevre yolunda otobanda, 60 -250 yaptı bıraktı. Kimi tehlikeye atıyor ? Uçan kuşu mu ?

Bu adam allah rahmet eylesin ölüdür nihayetinde, Keiichi Tsuchiya bile olsa. Milli drift pilotu bile olsa ; Trafiğin ortasında bu hareketleri yapınca amaaaaaan spor bu spor , M5 böyle kullanılır mı denmeli ? Yoksa dünya drift kralı olsan ne yazar , orası trafik tek bir aracı çizmeye ne hakkın var ? İnsanları korkutmaya , oldu lastiğin patladı çıktın kaldırıma ezdin birini ? EEEEEE . Olsun M5 ama bu böyle gitmeli... mi denmeli ?

Ben ailemle birlikte izmir- ayvalık karayoluna böyle yanlayarak çıkan bir DİNGİL yüzünden ölümden döndüm. İçinde bulunduğum aracın sağ tarafı havaya kalktı, takla atıyorduk. O an tek düşünebildiğiniz ne biliyor musunuz ? ALLAH ım ne olursun ölen olursa ben öleyim , aileme bişey olmasın diyorsunuz o arabanın içinde. Bir saniyelik hareket yüzünden bir yıllık sinir , travma yasıyorsunuz.

Ben yoldan çıktım, ailem ölümden döndü, arabamız yoldan çıktı, çocukları öldürecektik elimizden zor aldılar, annemin ablamın araba kullanmaya bakışları değişti.... Tüm bunlar ne için ; BİR DİNGİL Arkadan çekiş aracı var ya şekil ya yola yan vererek çıkacakmış. Kaçırıp ortaya çıkarsın sonra arkadan gelen takla atar senin şanın yürür. Helal olsun destekleyenlerine.

Not: Ben vtec2 ile drag yaptım, gece 3te otoban girişinde. Roll yaptım , gece 2 de çevreyolunda, çeşme otobanında. 215le tapa gaz gittim boş yolda. Ama sırf keyfim için, uuuuuuuuuu kralım ulen egomu tatmin etmek için insanların üstüne kırıp makas atmadım, virajlı yolda yavas giden adam tedirgin olmasın diye sıkıştırmam götüne girmem, Benim aracım daha hızlı gidebiliyor diye başkası rahatsız olmak zorunda değil. Mahalle arasında, şehir içinde inanamazsınız nasıl dikkatli araba kullandığıma samimiyim. Topu kaçan bi çocuk koşarsa diye her sokak geçişimde f16 kullanır misali sağa sola her yana dikkat ederim.

Çünkü benim hız yapma arzum , şeyimin keyfi , bi anlık dikkatsizliğim yada hatam , yada yanlarken patlayan yarılan lastiğim vs BİR İNSANA zarar verme ihtimali bile doğurma hakkı vermiyor bana.

Bu arabalarla bu adamın yaptıgı hareketler için uğrasıyorsanız gerçekten üzüldüm..

Son not: Dikkatli okuyun , roll de yapılır , drag da yapılır , viraj da kasılır , yanlanır da. AMA yeri full dolu trafik , yaya olan sokaklar vs değildir.

Umarım başınıza talihsiz bir olay bir dingil gelmez de benimle aynı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Anu
24-06-2013, 01:50
Toprağı bol olsun, iyi sürücüydü ama yaptıkları yanlıştı. Videolarını izlerken dikkat edin, kırmızı ışıkta ters yönden süratle geçtiği yerlerdeki yaya geçitlerinde insanların olmaması büyük şans. Eğer geçirdiği kazada yaralansaydı burada en sert yazanlardan biri ben olurdum ama ölünün arkasından kötü birşey söylemek istemem, toprağı bol olsun.

slave
24-06-2013, 02:13
herkes kendince yorumluyor , allah rahmet eylesin

seWki26
24-06-2013, 02:34
ya allahınızı seviyosanız neyin kafasını neyin tartısmasını yapıyosunuz ya yasca benden büyük olanlar saygısızlık olarak algılamayın küçükklerde nasihat olarak algılamasın

allah rahmet eylesin
bunu yazmak zormu gereksiz eleştiri yapmak sacma değilmi boşuna birbiriniz kırmanız falan yakısmaz arkadaşlar...

Runo
24-06-2013, 02:44
Allah rahmet eylesin, bir şöför daha gitti..

Jeandan-R
24-06-2013, 02:49
Çünkü benim hız yapma arzum , şeyimin keyfi , bi anlık dikkatsizliğim yada hatam , yada yanlarken patlayan yarılan lastiğim vs BİR İNSANA zarar verme ihtimali bile doğurma hakkı vermiyor bana.

Bu arabalarla bu adamın yaptıgı hareketler için uğrasıyorsanız gerçekten üzüldüm..

Son not: Dikkatli okuyun , roll de yapılır , drag da yapılır , viraj da kasılır , yanlanır da. AMA yeri full dolu trafik , yaya olan sokaklar vs değildir.

Umarım başınıza talihsiz bir olay bir dingil gelmez de benimle aynı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Bak güzel arkadaşım;

Talihsiz olay yaşamışsın anlıyorum. Ben senin gibi kaç talihsiz olay yaşadım. Hatta kaç arkadaşımı sabaha kadar hastahanede bekledim. Kimisinin ölüm haberini aldım. Kız arkadaşımı trafik kazasında kaybettim.Benden daha niceleri vardır. Size yanlayan dingilin biri kaza yaptırmış anlıyorum. Geçmiş olsun ama şöyle bi durum var;

O kadar kaza geçirdim demişsin, hala diyorsun ki roll de yapılır drag da. Yapamazsın birader. Sana göre hiç riski yok. Sor bakalım Georgi'ye riski var mıydı? Yoktu. 215le tapa gaz gittim insanlara zarar vermedim demişsin. Önünde 80le giden araç olsaydı arkasından bodoslama girmiş, üzerinde gazeteyle yolda yatıyor olurdun. Bizde seni haberlerde okurduk. Ben bunları yapmıyor muyum? Yapıyorum. Kendim ak kaşık felan değilim. Ama sen işine gelene risksiz, işine gelmeyene riskli diyorsun. Kural kuraldır, sende çiğniyorsun.

MuraTeg
24-06-2013, 03:07
jeandanım ya !!!!

ALPER-VNS
24-06-2013, 04:08
vay arkadaş üzülen üzülsün üzülmeyen üzülmesin bunda bile karşı tarafın fikrine tahammül yok.. ben de üzülmedim ne yalan söyliyim başkasını öldürmeden hayatı sonlandı iyi bari bile dedim kime ne? forumdaki herkes herşeyi yapıyodur ama bu adam kadar bokunu çıkartan da yoktur trafikte..

madem yanlıyodu ölsün, oh ne sevindim demiyodur kimse zaten.. başkasına zarar vermesinden iyidir diye düşünerek söylenen şeyler bunlar.. Ben birinin çoluğunun çocuğunun canına malolmaktansa kendi hayatımı kaybetmeyi tercih ederim mesela var mı buna da kızacak olan?

Asil
24-06-2013, 06:44
Üzülmedim değil.

SekoLive
24-06-2013, 07:01
rabbim dur demiş. Karizması cizilmesin diyede başkası sürerken vefat etmiş... gözlerim zdam müslümanmı rahmet okuuosunuz dıyenleri aramadı değil.:)

dincer07
24-06-2013, 07:12
Allah rahmet eylesin...

XoR
24-06-2013, 07:33
ღმერთი დაისვენოს მისი სული

aslan
24-06-2013, 07:37
Pardon ama kim bu?Nicki ney? Siteden birimi?

XoR
24-06-2013, 07:38
Pardon ama kim bu?Nicki ney? Siteden birimi?

http://www.shockmansion.com/wp-content/myimages/2013/02/Shock59.jpg

Eray'ın Batum'dan ilkokul arkadaşı

h.savas
24-06-2013, 07:46
yaptıkları iyide olsa kötüde olsa fark etmez,sonuçta bu insan şu anda bu dünyada yok,kısa ve net...
ALLAH rahmet eylesin...

mcy
24-06-2013, 07:50
allah rahmet eylesin.

YavuzNaz
24-06-2013, 07:53
Şurda şu hayatını kaybeden adamın yaptıklarını yapabilecek bi kaç kişiden fazlası yok, olmayanlarda zaten iyiki gebermiş demiş, bizim insanımızda değişik bir huy var birinin sahip olduğu yeteneği yapamadığı zaman ben o işi sevmiyorum zaten der yada sahip olamadığı birşeye sahipse ben zaten onu beğenmiyorum der, adam ölmüş yahu kaç yaşında adamsınız iyiki gebermiş diyosunuz ayıp.

aslan
24-06-2013, 08:15
[IMG]IMG]

Allah rahmet eylesin vefat etmiş de
Sen menemeni kötü kaçırdın valla:)

XoR
24-06-2013, 08:17
Allah rahmet eylesin vefat etmiş de
Sen menemeni kötü kaçırdın valla:)

Otelde kahvatlıda somon yiyodum o sırada :D

ERY98
24-06-2013, 08:26
Allah rahmet eylesin corcii dayıya :( şahsen videolarını severek izliyordum.. Adamın rampa aşşağı yan yan viraj alışları yeterdi be.. :(

mody
24-06-2013, 08:30
bu şekilde araç kullanan birinin yan koltukta vefat etmesi gerçekten kötü bir son, ama bu tarz kullanımla kimseye zarar vermeden ölmekte bir şans bence... (kaldı ki birine çarpıp çarpmadığınıda tam bilmiyoruz)

toprağı bol olsun...

ERTAN
24-06-2013, 08:33
Allah rahmet eylesin :( güzel videolari vardı

Oznsrl
24-06-2013, 08:35
Adam kazayı kendisi bile yapmamış tabiri caizse *** yoluna gitmiş ama bazı yorumlar çok ilginç yani adam kalp krizinden ölseydide böyle yorumlar gelicekti heralde :D

Trance-R
24-06-2013, 08:54
-adam profesyonelse ve bunu şehiriçinde insanları tehlikeye atarak yapıyorsa, gebersin gitsin.
-hak ediyorlar. kim yapıyorsa yapsın. bende kaza yaptım...
-pist var, boş alanlar var, imkan yoksa yapmasın kimse... sonuç kötü olunca herkes savunmaya başlıyor.
-herkes işin eğlencesinde.

-adamda sürmüyormuş, arkadaşı sürüyormuş, evet .ok yoluna gitti ama bu durum sonucu değiştirmiyor.

s2k
24-06-2013, 09:32
http://www.shockmansion.com/wp-content/myimages/2013/02/Shock59.jpg

asgfajgfg ulan kahkaha attım sabah sabah hastada bana bakıyo amk başka birine mi gitsek der gibi :D:D:D

Vtec_2
24-06-2013, 09:38
Allah rahmet eylesin diyip gecmek zor heralde bazilarimiz icin.

Atakan-A
24-06-2013, 09:41
Allah rahmet eylesin.

SSagnak
24-06-2013, 09:48
Allah rahmet eylesin ken block nasılsa Tevzade de öleydi idoldü ama yazık oldu kendi canına ailesine derin bir üzüntü bıraktı

cem_subasi
24-06-2013, 10:05
Allah rahmet eylesin fena şöfördü..

5500
24-06-2013, 10:07
Allah rahmet eylesin :(

41DN370
24-06-2013, 10:12
Allah rahmet eylesin birçok dünya çapında dirift sayfalarında ve bmw motorspor sayfalarında ölüm haberini yaynladılar...

PUMA
24-06-2013, 10:14
ღმერთი დაისვენოს მისი სული

Abi google translateden cevirdim ve direk kahkaha attım çok iyidi :))

///M RIDER
24-06-2013, 10:15
Allah rahmet eylesin aklıma 11 sene önceki kaza arkadaşım volkanın ölümü geldi iyi şöfördü arabayı arkadaşına vermiş sağda oturuyordu araç e30 alpina b6 yıdı 06 ya 323 eskiler bilir 160 km de yanlayınca emniyet sarayının orada direğe girdiler şöförde bişi yoktu olan volkana oldu genelde bu tip kazalarda şöför refleks olarak kendini kurtarma eğlimine giriyor olan yandakine oluyor eski günleri hatırladım bir an o kazadan sonra arabamı kimseye verip sağda oturmadım.allah rahmet eylesin

serci
24-06-2013, 10:29
Allah rahmet eylesin
Zevkle izletiyodu kendısını üzüldüm.

dragon07
24-06-2013, 10:34
caesar rolling konusu açıp gider yapmanı dört gözle bekliyorum :D

civic@ef
24-06-2013, 10:35
Ya yazmayim diyorumda anlam vermek zor. Bende okdar gazliyorum makas atiyorum ediyorum ama istanbul yolunda tabiri caizse *** yoluna 5 seritli yolda kaldirmin ustundeyken geldi araba carpti bacagm kirildi simdi bende ölseydim acaba iyiki gebermis dencekmiydi yada bunu diyenlerin yarin cocugu yigeni ayni duruma dusse boyle konusabilcekmiydi cok merak ediyorum.

Caesar
24-06-2013, 10:37
caesar rolling konusu açıp gider yapmanı dört gözle bekliyorum :D

Bekleme olm boşuna her hafta kaç kişi arıyor gel deneyelim diye. Pistlerdir bundan sonra benim çıkacağım yer. Boşuna heveslenmeyin ben o konuda adam oldum darısı herkesin başına.

Kahraman castle
24-06-2013, 10:37
nur içinde yatsın,üzüldüm.

cerkez_kral
24-06-2013, 10:51
akrabamın yakın dostuydu arkadası sürüyormus kazadır olmuş bitmiş adam vefat etmiş hala arkasından kötü yazanları kınıyorum

ghibli06
24-06-2013, 10:52
ben bu tarz araba kullananların yolcu koltuğunda oturanlara hep şaşırmışımdır, rahmetliye yazık olmuş, Allah rahmet eylesin...

powERS
24-06-2013, 10:58
allah rahmet eylesin..

Diyadin
24-06-2013, 11:00
Allah rahmet eylesin üzüldüm. Ölmüş insanın arkasından konuşmak günahtır ayıptır.

slave
24-06-2013, 11:01
Bak güzel arkadaşım;

Talihsiz olay yaşamışsın anlıyorum. Ben senin gibi kaç talihsiz olay yaşadım. Hatta kaç arkadaşımı sabaha kadar hastahanede bekledim. Kimisinin ölüm haberini aldım. Kız arkadaşımı trafik kazasında kaybettim.Benden daha niceleri vardır. Size yanlayan dingilin biri kaza yaptırmış anlıyorum. Geçmiş olsun ama şöyle bi durum var;

O kadar kaza geçirdim demişsin, hala diyorsun ki roll de yapılır drag da. Yapamazsın birader. Sana göre hiç riski yok. Sor bakalım Georgi'ye riski var mıydı? Yoktu. 215le tapa gaz gittim insanlara zarar vermedim demişsin. Önünde 80le giden araç olsaydı arkasından bodoslama girmiş, üzerinde gazeteyle yolda yatıyor olurdun. Bizde seni haberlerde okurduk. Ben bunları yapmıyor muyum? Yapıyorum. Kendim ak kaşık felan değilim. Ama sen işine gelene risksiz, işine gelmeyene riskli diyorsun. Kural kuraldır, sende çiğniyorsun.

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:+1000

berkayGLRN
24-06-2013, 11:12
Allah rahmet eylesin üzüldüm. Ölmüş insanın arkasından konuşmak günahtır ayıptır.

kesınlıkle katılıyorum helede dun mübarek gece saçma saçma yazanlar vardı yazık bı gun sızın basınıza gelebilir ha yavaş gıderken ha hizli ..

AEM
24-06-2013, 11:42
İdol'ümdü bu adam, Allah rahmet eylesin çok üzüldüm..

gökan
24-06-2013, 11:57
tum yabanci modifiye sitelerinde konusu acilmis

M3CSL
24-06-2013, 12:13
Bak güzel arkadaşım;

Bana yazmamissin ama cevap vermek istedim,

RIsk her zaman var ona bakarsan iSTANBUL TRAFIGINDE GITmek duz bos yolda 215le gitmekten daha cok tehlikeli,Riskin boyutu onemli,
ya aslinda konu cok acik, bu tarz gitmenin riski nasi diyim s virajina attim 180le girip cikarim gibi bisiy,
mesela trafik olan yerde makasta gozun kapali emniyete dalarsan ne olacagini kestiremezsin.yada kirmizi isikta yol bos tapa gaz gecmek gibi bisiy.

gurcude yaptigi haraketler kendi arabaya hakim olabilir ama kendisi disinda karsi tarafin yaptigi hatalari tolere edicek durumda deil limitte gittigi icin.
nasihat edicek durumda deilim dedigim gibi konu net.

Rebelhogy arkadasta guzel yazmis bu arada onada gecmis olsun.

İbrahim33
24-06-2013, 12:39
Öncelikle merhumun arkasından konuşulmaması gerektiğinde hem fikirim.Toprağı bol olsun.

Yeteneklerine ve olağanüstü sürüş kabiliyetine sözüm yok ancak bu trafiği ve diğer insanları tehlikeye attığı gerçeğini değiştirmez.Keşke yeteneklerini pistlerde ve prof. olarak gösterseydi.Üzüldüm mü , tabii üzüldüm , yeni videolar bekliyorduk ondan.

Bu arada konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

rebeloghy
24-06-2013, 12:50
Bana yazmamissin ama cevap vermek istedim,

RIsk her zaman var ona bakarsan iSTANBUL TRAFIGINDE GITmek duz bos yolda 215le gitmekten daha cok tehlikeli,Riskin boyutu onemli,
ya aslinda konu cok acik, bu tarz gitmenin riski nasi diyim s virajina attim 180le girip cikarim gibi bisiy,
mesela trafik olan yerde makasta gozun kapali emniyete dalarsan ne olacagini kestiremezsin.yada kirmizi isikta yol bos tapa gaz gecmek gibi bisiy.

gurcude yaptigi haraketler kendi arabaya hakim olabilir ama kendisi disinda karsi tarafin yaptigi hatalari tolere edicek durumda deil limitte gittigi icin.
nasihat edicek durumda deilim dedigim gibi konu net.

Rebelhogy arkadasta guzel yazmis bu arada onada gecmis olsun.

Teşekkür ederim. Çok fazla tepki alsam da , aracın mı var senin vs diyen bile olsa da , Her aracı olan her forumda takılan trafik magandası değil diyorum.

Ben roll yaparken gece 2 de boş yolda yaptım diyorum yeterince açık bence, 215le çeşmeye gittim gece 3ten sonra 2 km ilerde araba olsa stoplarını görüp yavaşlardım.

Adam çok yetenekliydi, yaptıkları magandalıktı. Söylediğim budur. Başka yönde düşünenlere saygılıyım zaten çoğunuz yaşça büyüğümsünüz niyetim tartışmak değil ; Böyle konulara net yaklaşırım ben, bu hareketleri yapanlar birazcık düşünsünler yapmasınlar diye. İstemem birinin zevki , birinin canına malına zarar versin. Hak değildir bu. Trafik içinde asla öyle hareket yapmam , yol durumuna göre kullanmak trafikte magandalıkla aynı şey değil.

Kimse böyle bir YETENEK yüzünden zarar görmesin son dileğimdir konuyla ilgili. Hayırlı günler :)

Mehmet Opc
24-06-2013, 13:29
Üzüldüm valla gürcü dayımıza kendileri iyi yanlar iyi gazlardı napalım artık başka babayiğitler illaki çıkar youtube bide bi zamanlar tikky memo vardı odamı diğer tarafa gitti acaba oda yetenekli bi abimizdi

gökan
24-06-2013, 13:40
https://m.facebook.com/profile.php?id=580939823&_rdr#!/story.php?story_fbid=123334057875816&id=209952442471154&__user=100001790142936

DoganSuper
24-06-2013, 14:09
Allah rahmet eylesin.. kötü olmuş .

kerem_euk34
24-06-2013, 14:17
Ya yazmayim diyorumda anlam vermek zor. Bende okdar gazliyorum makas atiyorum ediyorum ama istanbul yolunda tabiri caizse *** yoluna 5 seritli yolda kaldirmin ustundeyken geldi araba carpti bacagm kirildi simdi bende ölseydim acaba iyiki gebermis dencekmiydi yada bunu diyenlerin yarin cocugu yigeni ayni duruma dusse boyle konusabilcekmiydi cok merak ediyorum.

+1 aynen öle şimdi bnde konuşmiim diyorum geçen haftalarda aynı kazayı bende yaptım ve bi direğe patladım ölseydim orda ohh ii olmuş derlermiydi acaba ???

16EC813
24-06-2013, 14:46
allah rahmet eylesin üzüldüm
demek bu kadar mı zorr ???

emre55
24-06-2013, 15:06
Allah rahmet eylesin..

gökan
24-06-2013, 16:01
birsey merak ediyorum turkiyede unlu biri olse driftci ...iyi olmusmu diceksnz...birakin arkdslar insan bu ya ve adam kndi surmuyordu bukdr duygusuz olmayin...iyi olmus demekle gunah isliyosunuz benden demesi

rebeloghy
24-06-2013, 16:06
birsey merak ediyorum turkiyede unlu biri olse driftci ...iyi olmusmu diceksnz...birakin arkdslar insan bu ya ve adam kndi surmuyordu bukdr duygusuz olmayin...iyi olmus demekle gunah isliyosunuz benden demesi

gökan abi ben de kastettiğin gruptan olduğum için alıntı yaptım, türkiyenin drifte gönül vermiş profesyonelleri etkinlik düzenleyip yarışma yapmak için uğraşıyor bildiğim kadarı ile olimpiyat stadı otoparkında falan antrenman yapıyorlar. Şimdi allah korusun , öyle birine bir şey olsa neden üzülmeyelim ? Kimse kötü yorum yapmaz o zaman. Ama sebebi de şu ki bu insanlar istanbulda trafikte drift yapıp

karşı şeritten gelene araba sürüp , yaya geçidinden kırmızı ışıktan tapa gaz mı geçiyor? Benim gözümde karşı şeritte arabası sürmek cana kast ile yargılanmalıdır. Mantığım buna işaret ediyor nolursun kızma :)

Fikir alışverişi yapıyoruz sonuçta burada. Ölen insandır allah rahmet eylesin diyorum ben de ama aynı zamanda yaptığı hareketler ile her videoda 100 aracın hakkını gasp ediyor, kural ihlal ediyor ve cana kastediyordu.

Gözü olan insan bu adam çok çok çok yetenekli der, buna itirazım yok. Videolarda etrafa da dikkat ederek yorumlayan insan cana kast var, hak gasbı var ayıptır der diyorum kusuruma bakmayın..

Alper_
24-06-2013, 16:28
Allah rahmet eylesin nazar değdi adama :(

mertkaral
24-06-2013, 16:45
Adama nazar mı degdırdık naptık acaba ya allah rahmet eylesin bir yetenek daha kayboldu

onat
24-06-2013, 16:51
Bu adam gibi birisi siz trfikte giderrken çocuğunuzun içinde olduğu arabaya vursa, evladınızı öldürse içinizdeki god them street racer modunuzu görürüm.

Hepimiz seviyoruz makası, yanlamayı, hız yapmayı. Bu adamın ki kamikaze işiydi. Oluşabilecek bir anlık tehlikeden kurtulamayacak şekilde yapıyorsak bu atraksiyonları, tek kelime söylemeye hakkımız yok.

qatrio
24-06-2013, 17:50
millet karşıdan karşıya geçiyodu yaya ya yeşil yanarken adam aralarına yan giriyo. Olucak iş değildi. Allah rahmet eylesin tabiki ama yetenegini çöpe atmış bi adamdı

darkmoon
24-06-2013, 18:14
Arkadaşlar sanırım ölen arkadaş müslüman değildi müslüman olmayan birinin ardından Allah rağmet eylesin denilmez hatılatmak istedim..

ölen arkadaşında toprağı bol mekanı cennet olsun..

atituti
24-06-2013, 18:25
O kadar halti yedikten sonra drift sampiyonu olsan ne olur taninmiş olsan ne olur ķömur makarna dagitan iyilik melegi olsan ne olur.belki ölmeseydi öbur gun herzamanki yedigi haltlari yerken baskasinin canini alacakti ?

Evrenoz
24-06-2013, 18:45
Arkadaşlar sanırım ölen arkadaş müslüman değildi müslüman olmayan birinin ardından Allah rağmet eylesin denilmez hatılatmak istedim..

ölen arkadaşında toprağı bol mekanı cennet olsun..

Dersek ne olur?

Bir de ölen kişinin dini, inancı neresinde yazıyor?

rabbim dur demiş. Karizması cizilmesin diyede başkası sürerken vefat etmiş... gözlerim zdam müslümanmı rahmet okuuosunuz dıyenleri aramadı değil.:)

Şimdi sıra "Müslüman olmayan biri cennete gidemez" diyecek olan arkadaşta...

izmirlicem
24-06-2013, 19:21
dün arkadaşa videolarını izlettim, 4.video yolda gelir yakında dedim :( Mekanı cennet olsun, kendi kullanmıyoken kendi arabasında öldü adam :(

bugratemel
24-06-2013, 19:29
dayının dreksiyon iyiydi yaaa üzüdüm bide arkdaşından dolayı olması dahada üzücü

rebeloghy
24-06-2013, 19:29
Kavram karmaşasına gel :D Benim inancım müslümanlıksa ölen hamster ım için bile İnandığım Allah'tan rahmet dilerim. Hamster ıma sorsak yahudiydi belki kim bilir ? Başka bir örnek ; Hristiyan biri kaza atlatınca oo yüce isa korumuş mu diyelim o muhammed e değil isa ya inanıyor diye ?

Bir de bu konularla ilgili bir örnek geldi aklıma, şimdi bu forumda bulunan, modifiye yapan adam TABİİ Kİ yanlar, kırmızıda geçer, şehir içinde gazlar, 1cm ile makasa girer vs yapmıyorsa burada işi ne diyenler için , bir erkek düşünelim e o zaman yolda gördüğü kızın peşine takılmalı , laf atmalı, yer gibi bakmalı ? E erkek değil mi yoksa ?

Her yapılmayan şey yetenek beceri cesaret eksikliğinden yapılmıyor yapılamıyor demeden önce düşünün ; sorumluluklar, bilinç , akıl , ahlak da eylemlerimize etki eden kavramlardır.

Saygılar :)

burakcan
24-06-2013, 19:36
Hz. Aişe validemizden rivayet edilen bir hadisi şerifde Peygamberimiz (sav)
"Bir arkadaşınız öldüğü zaman onu bırakın, onu gıybet edip ayıplamayın." buyurmuştur.(Ebu Davud, Sünen, Edeb, 49, IV /275)

-HAKTAN-
24-06-2013, 19:37
Giorgi Tevzadzis interviu driftis shesaxeb - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=0wW4k1F69Xk)

Allah rahmet eylesin...
Bu bizim ppr kaan'ıda andırmıo değil hani :)

ensoztrk
24-06-2013, 19:42
Toprağı bol olsun üzüldüm/üzülmedim(zor değilmiş)

üzüldüm daha yeni evlenmişti bide :(

sakhee
24-06-2013, 21:26
Dersek ne olur?

Bir de ölen kişinin dini, inancı neresinde yazıyor?

Şimdi sıra "Müslüman olmayan biri cennete gidemez" diyecek olan arkadaşta...

sen musluman olmayan biri cennete gider mi demek istiyorsun?

shkodra
24-06-2013, 21:29
'' allah rahmet eylesin ''
Hepimiz aynı allaha inandığımıza göre bence bir problem yok.

Yanlız gözlerim yaşardı bu site de yanlış yerlerde tehlikeli araba kullanmanın doğru olmadığını düşünenler varmış..

Kadyr
24-06-2013, 21:31
yazık oldu ya iyi yanlıyodu adam

redlinemst
24-06-2013, 21:36
heh başladınız gene inanç,din işlerine.bazılarınız ne kadarda atlıyor hemen bi "MÜSLÜMAN,ALLAH" benzeri kelimeleri görünce çok entresan.

isterse kullandığı m5 e tapsın,yetenekli ama düşünmeden yaşayan bi insandı o kadar ve olcağı oldu.
Toprağı bol olsun

SULTANOGLU
24-06-2013, 21:41
Rest in peace

Simdi oldumu

BAŞAR
24-06-2013, 21:45
Allah rahmet etsin.

Hakan Burak
24-06-2013, 22:21
Allah rahmet eylesin. Batum'da bir kez yolda denk gelmiştim arkadaşa. O günden beri takip ederim.

İyi bir şöfördü. Bu arada Giorgi, sadece sokaklarda bu tür hareketler yapmıyormuş.

Rustavi International Motopark'ta da Drift yapıyormuş, Pistlerde falan Tabiri caizse ''Drift King'' olarak anılan, bayağı da ödül kazanan bir kişiymiş.

Ancak, Sokaklarda yaptığı hareketleri videoya alınıp, internette paylaşılınca tanınmaya başlamış.

Murat Süslü
24-06-2013, 23:21
Mekanı cennet olsun gerçekten videolarını izleyip zevk alan birisi olarak üzüldümm işte kahpe felek kendi kullansaydı olmazdı bişey belki ama arkadaşı kullandığı için vefat etti :(

YAVUZ
25-06-2013, 00:01
Allah rahmet eylesin üzüldüm doğrusu...

ham
25-06-2013, 00:07
bende üzülenlerdenim yazık olmuş :(

Evrenoz
25-06-2013, 07:14

Allah bilir demek istiyorum, karışmayalım onun işine demek istiyorum. Ölen kişinin inancı ya da dini alnında yazmıyor diyorum. Her ölen yabancı konusundan sonra şu denmez, bu olmaz, böyle yapılmaz diye vaaz verilmesin diyorum. İhtiyacımız yok bu tarz vaazlara, hatırlatmalara. İhtiyacı olan için de bu konu odaklı binlerce site var..

başalp
25-06-2013, 08:15
o değilde başlık güzelmiş :) bizim m5 li manyak...

sakhee
25-06-2013, 08:30
Allah bilir demek istiyorum, karışmayalım onun işine demek istiyorum. Ölen kişinin inancı ya da dini alnında yazmıyor diyorum. Her ölen yabancı konusundan sonra şu denmez, bu olmaz, böyle yapılmaz diye vaaz verilmesin diyorum. İhtiyacımız yok bu tarz vaazlara, hatırlatmalara. İhtiyacı olan için de bu konu odaklı binlerce site var..

bu konuda 10 dakika ayırıp birkaç yere göz atmanı rica ediyorum evren.

M.A.D
25-06-2013, 08:36
tamam tehlikeli çook tehlikeli hareketler yapmış olabilir, herkes illaki yapmıştır veya hala yapmaya devam etmekte bunu da biliyorsunuz, kendisi kullansa belki o kaza olmayacaktı, bir lastiğin defalarca çukurlara girip yaralanmayıp, bir çiviyle patlaması gibi bişey olmuş bu, çok yazık olmuş allah rahmet eylesin

bu olaydan ders çıkarılcak hiçbişey yok, o koltukta "o hareketleri yapan adam" değil de başkası oturuyor olsa yine bir can gitmiş yine bir hayat kaybolmuş olacaktı, sonuçta kaybedilen bir can bir beden, ders çıkarmaya gerek olmayan bir kaza..

atarktan
25-06-2013, 10:27
İki ucu boklu değnek. Yapma şekli hatalı ama çok güzel ve zevkli bir iş. Hakkını da sonuna kadar veriyordu. Allah rahmet eylesin.

Maxi
25-06-2013, 10:53
hepimiz gazlıyoruzda
gazlama var gazlama var

millet sabaha karşı saat 3 de rollinge çıkıyor tem`de
bu adamın yaptıklarıyla o aynı şeymi ?
mekanik düzenek bu, lastik patlayabilir, rot çıkabilir, görmüyormusunuz otobüs duraklarına girenleri? istediğin kadar iyi şöför ol.

risk diye birşey var
sabah saat 3 te kaza yapsan zaten tek tük araba geçen koca tem`de kaç kişiye zarar verebilirsin? yada kaza yapma şansın ne kadar ?
birde gündüz vakti mahalle arasında yada istanbul beşiktaşta insanların-araçların içinde yanlarsan-gazlarsan,
hemde 10 dakika boyunca!!! kaza yapma riskin ne kadardır?

mahalle arasında - sokak aralarında - trafikte
o derece insanları tehlikeye sokup riske giren birinin
ortalıktan temizlenmesi kusura bakmayında iyi bir haberdir benim için.
isterse dünya kralı olsun, isterse drift king olsun umrumda olmaz.

sizin hiç anneniz öldümü böyle biri çarpınca ?
hiç babanız yada kız kardeşinize salağın biri çarpıp öldürdümü ?
boş boş konuşup duruyorsunuz, başınıza gelince görürüm ben sizi...

şimdi yukarda istediği gibi yanlasın a.q salağı

rebeloghy
25-06-2013, 11:40
hepimiz gazlıyoruzda
gazlama var gazlama var

mekanik düzenek bu, lastik patlayabilir, rot çıkabilir, görmüyormusunuz otobüs duraklarına girenleri? istediğin kadar iyi şöför ol.

risk diye birşey var
sabah saat 3 te kaza yapsan zaten tek tük araba geçen koca tem`de kaç kişiye zarar verebilirsin? yada kaza yapma şansın ne kadar ?
birde gündüz vakti mahalle arasında yada istanbul beşiktaşta insanların-araçların içinde yanlarsan-gazlarsan,

hay allah razı olsun , 2 günde almadığım cevap kalmadı şunları anlatmak istiyorum diye..

_Burak_
25-06-2013, 11:53
hepimiz gazlıyoruzda
gazlama var gazlama var

risk diye birşey var

eline sağlık Hakan abi güzel örneklemişsin
tatlı makasla hızlı seyretme
ya da temde sellektörle yol aça aça ilerleme değil bu iş
adam fena gidiyordu cidden

TigeR
25-06-2013, 12:28

cennet sadece müslümanlar için mi var? abi k.bakmayında yanlış düşünüyorsunuz.

free-hifi
25-06-2013, 12:48
R.I.P. deyin geçin arkadaşlar niye tartışıyoruz ?

mert_can 41
25-06-2013, 12:55
cennet sadece müslümanlar için mi var? abi k.bakmayında yanlış düşünüyorsunuz.

+1907 cennet tüm kutsal kitaplarda geçiyo sadece müslümanlar için olan bir yer değil olamaz da bence :)

Harunde
25-06-2013, 13:11
O konularin yeri burasi degil fazla yazibta tehlikeye girmeye gerek yok arkadaslar... gerekli cok yerde aciklamalar mevcut...

Adama yazik olmus...

wrcsinan
25-06-2013, 13:19
+1907 cennet tüm kutsal kitaplarda geçiyo sadece müslümanlar için olan bir yer değil olamaz da bence :)

cennet tüm kutsal kitaplarda geçiyor. diğer dinlerdende giden olacak ancak müslümanlık gelmeden öncekiler için. müslümanlık geldikten sonra sadece müslümanlar.

neyse burası bunun yeri değil ancak bu kesin bilinmesi gereken birşey diye belirttim. inanmayan sorgulasın

turci
25-06-2013, 13:24
yaşadığı yerdeki insanlar için hayırlısı olmuş..

VTEC®
26-06-2013, 12:02
58ypqSjw19w&feature=share

R.I.P.: In honor of Giorgi Tevzadze ( M5 e34 Georgian Street-Drifter ) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=58ypqSjw19w&feature=share)

valla yaşıda küçükmüş.

-CGR-
26-06-2013, 13:09
yaptığı yanlış işlerin doğru adamıydı..
yani demem o ki evet tehlikeli şeyler yapıyordu yapılmaması gereken fakat yetenekli ve ciddi bir şöfördü kimseye zarar vermeden gitmiş işte baş koyduğu yolda.. iyi olmuş vs. demek ne kültürümüze ne inancımıza yakışır.herkes bi polemik yarışı içinde ama kimse ömrü boyunca 90km/h ın üzerine hiç çıkmamış pedalın yerini unutmuş gibi konuşmasın , ancak aynı şekilde kullanıp bi sevdiğinizin canına kast eden birisinede sevgi göstermiceğinizde bir gerçek yersiz yorumlara sebebiyet verilmesin
adam belli hayatını adamış buna ve o direksiyonu kendi elleri tutarken ölmeyi isterdi büyük ihtimal , allahtan rahmet dileriz.

BuğraTuna34
26-06-2013, 14:53
Adam evliymiş. Allah rahmet eylesin

besyoali
26-06-2013, 19:13
Allah Rahmet eylesin Ne olursa olsun bir can gitmiş....
Bu bir iç güdü bu bir hobi içten gelir sadece zaman zaman kontrol edersin 5 yaşında kızım var o varken evet tüm hız sınırları ve kurallara uyuyorum.....
Fakat yanlız direksiyon başına geçtiğimde şeytan sürekli dürtüyor...... :)

furkane
26-06-2013, 23:34
Sırf bişi yazıcam diye şöyle ölüm konularını kirletmeyin!

m. ali öz
27-06-2013, 10:58
Allah rahmet eylesin üzüldüm. Yanındakinin sebep olması ise çok daha üzücü, arkadaşıymış sonuçta.
Yaptığı hareketler pek akıl kârı değildi.
Göze hitap edebilir fakat bir tutku için bu denli risk almak başkalarının canına kast etmek doğru değildi.

m. ali öz
27-06-2013, 11:08
Kendinin ufacık bi hatası başka bir insanın ölümüne/sakat kalmasına sebep olabilirdi.
Şimdi arkadaşının hatası kendi ölümüne sebep olmuş.
Hala adamın yaptıklarını savunanlara şaşırıyorum.

ÇALIŞKAN
27-06-2013, 11:23
Toprağı bol olsun:(

Gunes G.
27-06-2013, 12:00
Yaptigi yanlislari iyi birseymis gibi gosterdigi ve bilincsiz insanlarin bundan etkilendigini gorup daha da zevk aldigi icin "karincalara show yapan adam" lakabini taktigim muhterem zatti kendi.

Diger insanlara zarar vermeden gosterilerinin son bulmasi iyi oldu ama keske olmeseydi de "ne yapiyorum lan ben?" deyip sokaklarda insanlarin hayatini tehlikeye atmaktan vazgecseydi...

rahatsız
27-06-2013, 12:13
3. viteste yanlıyordu kolay mı:( allah taksiratını affetsin.

coolvtec
27-06-2013, 12:47
yapılan yorumlara üzüldüm, sanki adam mafyaydı da bir sürü can aldı.
Allah rahmet eylesin.

ceyhun737
27-06-2013, 13:23
Sırf bişi yazıcam diye şöyle ölüm konularını kirletmeyin!

Kesinlikle katiliyorum.

CGTY
27-06-2013, 16:05
Yanlış işlerin doğru adamıydı lafı en açıklayıcı söz olmuş. Huzur içinde yatsın.

ErenErdem
27-06-2013, 16:55
Ne olursa olsun sonu kötü olmuş

TGY
27-06-2013, 17:31
Herkesın yorumu kendıne, bos bos sosyal mesajları anlamakta zor.Hayatta herkes dogru ısler yapmıyo.Sahıl serıidinde en saga park edip giden mangalcılarda hayatınızı tehlikeye atıyo.Bulmak istedikten sonra sebep cok.Adam gelmiş gecmis en iyi sokak driftcisi efsane olarakta gitti.

gökan
27-06-2013, 17:55
adam sanki napmis bukdr millet dusman olmus...yazik gunah yeni evlenmis ve sevilen biri