PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu nedir ya 1 haftada bu kadarmı olurr!

KADİR KIRIŞ
24-06-2013, 10:01
bu nasıl iştirrr 1 hafta içinde 2 çok yakın arkadaşımın teyibi çalınmıştır aynı semtte (sıra banamı geliyo) 2 side aynı şekilde çalınmışşşş... bitmedi daha da bu teyip hırsızlığı bu nasıl bi memleket . arkadaşlar dikkat edin ist libadiye bulgurlu çamlıca oturan arkadaşlar varsa dikkat etsinnnn.... SİZLERDE üzülmeyinnn .....

Birkan61
24-06-2013, 10:12
Bi kaç ay önce bizim Bahçelievlerde servis araçlarına toplu katliam yaptılar. Tüm araçların tesisat ve buzdolabı gibi değerli parçaları çalındı bizim araç dahil.

Karakola suç duyurusuna gittik, abartmıyorum 20den fazla insan vardı hepside servisi patlatıldığı için ordaydı :D

Adamlar o kadar usta olmuşki camı kırmamışler bile söküp arabanın yanına koymuşlar gittik 10 liraya taktırdık camı :D bizimki kaskoya işliydi sıkıntı olmadı ama kaç kişinin malı gitti.. Şerefsizler Allahından bulsunlar..

Dikkatli olmak lazım

free-hifi
24-06-2013, 10:17
Kadir geçen hafta o civarda aynı akşam 11 arabay girdiler 2 tane benim arkadaşın 1000-2000 arası sistem gitti

KADİR KIRIŞ
24-06-2013, 10:25
bu nedirr yaa aynı mahhallede yan yana 2 3 bina da oturan araçlara daha girmişler hatta 1 araca 2 defa girmişlerrr bu nedir arkadaşlar aman başkasının canı yanmasınnnn

emirreis
24-06-2013, 11:10
Yakarsaniz analarini s.......kİn ki akillari basina gelsin yazik gunah para kolay kazanilmiyor en uyuzz oldugum sey bu hirsizliklar benim...

Mivec_4G63
24-06-2013, 11:20
2 kere rns-510 çalındı, 2 kere camı kırdılar alarm çalınca kaçtılar. Adam arka camı kırıp camdan içeri girip çalıyor birde. Tek tesellim arabama zarar vermiyor, kasko var neyseki. Bundan önceki aracımın teybini çalanlar konsolu parçalamıştı, ek olarak boydan boya arabayı çizmişti şerefsiz. Bu gelen hırsız oto teyp işi yapsa köşe olur en ufak çizik yok konsolda.

KOSEREN
24-06-2013, 11:21
Kuzenim bu tesisat işinde bir 1.4is parası bırakmıştır en aşşağı.2 kez çalındı,kapasitörlere kadar götürdü şerefsizler :)

SiMaO
24-06-2013, 11:23
Bi kaç ay önce bizim Bahçelievlerde servis araçlarına toplu katliam yaptılar. Tüm araçların tesisat ve buzdolabı gibi değerli parçaları çalındı bizim araç dahil.

Karakola suç duyurusuna gittik, abartmıyorum 20den fazla insan vardı hepside servisi patlatıldığı için ordaydı :D

Adamlar o kadar usta olmuşki camı kırmamışler bile söküp arabanın yanına koymuşlar gittik 10 liraya taktırdık camı :D bizimki kaskoya işliydi sıkıntı olmadı ama kaç kişinin malı gitti.. Şerefsizler Allahından bulsunlar..

Dikkatli olmak lazım
+ firüzköyde oturuyorum benimde servis aracımdaki teybi patlattılar daha öncede diğer otobusün patlatmışlardı. Bu sıra gene hırsızlık arttı korkudan teyp aalamıyorum almayıda düşünmüyorm evde tesisat duruyo bağlıyamıyorum.

ulasoztas1
24-06-2013, 11:28
geçen benim araca da girdi şerefsizler kapıyı zorlamışlar açamamışlar sonra camı kırıp teyibi almışlar. Kilidide bozmuşlar zaten... okmeydanında hemde hastanenin otoparkında gündüz vakti :mad:

emirreis
24-06-2013, 11:32
Genelde indas yada double tarzi cihazlari caliyorlar sanirim belirtirseniz oda bilgi olur. Bizim megan 2 vardi adamlar 25 dk komple kuru akuye kadar soymuslardi...
Esenyurt devlet hastanesi yan sokaginda.... O yuzden indash vs bedava olsa takmiyorum

Birkan61
24-06-2013, 11:35
+ firüzköyde oturuyorum benimde servis aracımdaki teybi patlattılar daha öncede diğer otobusün patlatmışlardı. Bu sıra gene hırsızlık arttı korkudan teyp aalamıyorum almayıda düşünmüyorm evde tesisat duruyo bağlıyamıyorum.

Bizim araç uzun yol çalışıyor masa, buzdolabı, tv ve tesisatlı araç tercih ediliyor uzun yola giderken bu işin içindesiniz az çok bilirsiniz. En büyük avantajımız tesisatı falan herşeyi kaskoya işletmemiz oldu..

Sizede tavsiye ederim eğer tesisat yapıcaksanız kaskoya işletin mutlaka. Yoksa bizim 2 liraya yakın bi zararımız olacaktı.

Başka bir taktik olarak mahallemizde bi emlakçı var güvenlik kamerası mevcut.. Benim arabayı onun önüne bırakıyorum devamlı, babam servisle geldiği zamanda oranın önüne koyuyor arabayı.

Ha birde stepne çalan tayfa var :D onlar tam dayaklık

SiMaO
24-06-2013, 11:46
Bizim araç uzun yol çalışıyor masa, buzdolabı, tv ve tesisatlı araç tercih ediliyor uzun yola giderken bu işin içindesiniz az çok bilirsiniz. En büyük avantajımız tesisatı falan herşeyi kaskoya işletmemiz oldu..

Sizede tavsiye ederim eğer tesisat yapıcaksanız kaskoya işletin mutlaka. Yoksa bizim 2 liraya yakın bi zararımız olacaktı.

Başka bir taktik olarak mahallemizde bi emlakçı var güvenlik kamerası mevcut.. Benim arabayı onun önüne bırakıyorum devamlı, babam servisle geldiği zamanda oranın önüne koyuyor arabayı.

Ha birde stepne çalan tayfa var :D onlar tam dayaklık

Aynen bende tam sokağa koyamıyorum arabayı üst caddede kalıyor üzerine aksesuar felan takmaya korkuyorum alarmı aktif değildi arada kapanıyo kendi kendine şimdi çalışıyor gerçi hırsız girdiği zamanda çalışıyordu camım açık en ufak alarmda uyanır oldum.
dikkat etmekte fayda var

bason
24-06-2013, 11:53
Bütün polis teşkilatı gösterilerde adam jopladığı için, gaz bombası attığı için, gösterici dövüp, öldürdüğü ya da yaraladığı için... Bu boşluktan faydalanan çapulcu takımı da hırsılık yapıyor işte... Geçmiş olsun, dikkat etmek lazım...

KADİR KIRIŞ
24-06-2013, 16:36
Genelde indas yada double tarzi cihazlari caliyorlar sanirim belirtirseniz oda bilgi olur. Bizim megan 2 vardi adamlar 25 dk komple kuru akuye kadar soymuslardi...
Esenyurt devlet hastanesi yan sokaginda.... O yuzden indash vs bedava olsa takmiyorum

çalınanlardan biri pioner double diğeride normal pioner ama sıfırı 320 lira bi rakammm bende de indash var korkudan bende söktümmmm :)

ayrıca biraz komiğime giden bi olay herif double yi çalıyo afr,egt,boost ..... saatlerini niye almıyo böle bi hırsız demekki kendini teyibe odaklamışşşş ama asıl parayı bunların tuttuğunu bilmiyo heraldee :D :D

aslan
24-06-2013, 16:48
Bizim mahallede aracına giren hırsızı aracın içinde görüyor ve alıyor makinayı iniyor aşağı yakalıyor tabiki lavuğu çıkarıyor araçtan dışarı aşagı inerkende banyodan alıyor kezzabı lavugun kafasından aşağı döküyor tabiki can havliyle lavuk kaçarken bir yandanda yanıyorum diye bagırıyor tabi herkez cama koşuyor bizim abi hemen evine giriyor hiçbirşey yokmuş gibi cama çıkıyor bu ne gürültü diye eleman hala koşuyormuş bagıra bagıra kaybolmuş

KADİR KIRIŞ
24-06-2013, 17:00
Bizim mahallede aracına giren hırsızı aracın içinde görüyor ve alıyor makinayı iniyor aşağı yakalıyor tabiki lavuğu çıkarıyor araçtan dışarı aşagı inerkende banyodan alıyor kezzabı lavugun kafasından aşağı döküyor tabiki can havliyle lavuk kaçarken bir yandanda yanıyorum diye bagırıyor tabi herkez cama koşuyor bizim abi hemen evine giriyor hiçbirşey yokmuş gibi cama çıkıyor bu ne gürültü diye eleman hala koşuyormuş bagıra bagıra kaybolmuş

hakdır bunlara ;)

forever_eg6
24-06-2013, 23:46
Kadir kankamın bahsettiği o iki arkadaştan biri benim ayın 16 pazar gece benim camı kırıp double din ve fotoğraf makinasını götürmüş şerefsiz sabah arabayı öle görünce halimi düşünü allahdan saatler yerinde ve bizim sokakda 3. oluyor benim araç benden öncekilerin birinede 2 kez girmiş dün gecede işde diğer arkadaşınkine girdiler kadirinde bahsettiği gibi söyleyecekbişi bulamıyorum Allahından bulsunlar söyleyeceğimi o gün arabanın başındayken o kadar söledimki gö...nde hissetmiştir herkez dikkat etsin beyler başına gelenlere geçmiş olsun gelmeyenlere Allah göstermesin...

CaNeR44
24-06-2013, 23:51
vw fena dadanmışlar korkumdan rns 510 takamıyorum araca zarar verecekler bi yerde diye

elpadre
24-06-2013, 23:58
memetı aradınızmı ?

forever_eg6
24-06-2013, 23:59
memetı aradınızmı ?

Bozuluyo sonra memet abi :D

ENGean
25-06-2013, 00:03
benım 2 aracta da double var, birinde jvc nın cıkma kafası war ama diğer aracımdakı sabıt, walla her gece aklımda, cadde de kameralı dukkan önune bırakıyorum.

2 sene önce focus2 aracımdan orjınal sony nın teybini göturmuslerdı.sabah 6-7 gibi hemde :)

elpadre
25-06-2013, 01:37
Bozuluyo sonra memet abi :D

sen hangı memetten bahsettımıı bılıyormusn parıs mahallesınde oturan memetten bahsedıyrum :ofk:

sansar34
25-06-2013, 09:32
bu çalanlar kesın esatpaşa yada karlıderede bir iki eleman var onlardır gecenlerdede bızım komsunun arabasına gırmısler allahtan abım bagırmıs kacmısler calamadan

forever_eg6
25-06-2013, 10:10
bu çalanlar kesın esatpaşa yada karlıderede bir iki eleman var onlardır gecenlerdede bızım komsunun arabasına gırmısler allahtan abım bagırmıs kacmısler calamadan

Sana yüzde yüz katılıyorum o şerefsizleri 5-6 yıl önce görmüştüm en son şimdi yine piyasadalar sanırım ordu mahallesinde oturuyolar diye biliyorum ah bi denk gelsem:ofk::ofk::ofk: